Gebouwen Verzekering. Vergoeding van schade aan alles wat tot den opstal behoort als gevels, deuren, sloten, vensters, luiken, verf, schoorsteenmantels, behangsels, enz. Minimumbedrag 500. premie 1.25. De ..Rhenania neemt echter de verzekering tegen schade aan gebouwen alleen dan aan, wanneer ook de inboedel of goederen in deze gebouwen aanwezig, bij haar worden verzekerd. PREMIE-TARIEF INBRAAKVERZEKERINGEN. Inboedels. Volle Waarde 0.75 per Mille Minimum Premie 2.25. Premier Risque 1.25 „3.75. Effecten, Specie. Coupons. Bankpapier. Geldswaardige Papieren. a. Wanneer in Brandkast 3 4 per Mille. b. Niet in Brandkast geborgen. Specie. Bankpapier en Coupons 5 per Mille. Effecten en andere geldswaardige papieren 2 per Mille. Het Maximum dat verzekerd mag worden wanneer niet in brand kast bedraagt 1800. Goederen in Pakhui/cn Volle waarde ƒ1. per Mille Pr. Risque ƒ2.— 1.75 per Mille. Minimumbedrag voor verzekering van volle waarde 5000. Prem. Risque „2500. doch de verzekerde som moet dan minstens 1 3 der volle waarde bedragen. Goederen in Winkels, Magazijnen en Werkplaatsen. Voor volle waarde ƒ1.per Mille, Minimum Premie ƒ3.— Voor Premier Risque 1.50 per Mille, wanneer in bewoonde panden Minimum Premie ƒ4.50. Voor Premier Risque in onbewoonde panden 2.— of 1.75, Minimum Premie ƒ6.— of ƒ5.25. Effecten, Coupons, Geldswaardige Papieren, Bankpapier en Specie. Wanneer in brandkast 1.— per Mille, in brandkast staande in gemetselde brandkluis 5 8 per Mille. Wanneer niet in brandkast, doch op andere soliede wijze afgesloten en alleen in bewoonde iocaliteiten minstens 5 per Mille voor Coupons, Bank en Specie, doch deze risiko's moeten eerst worden aangevraagd. Geldswaardige Papieren en Spaarbankboekjes 2.50 p. Mille. Het maximum dat verzekerd mag worden wanneer niet in brand kast bedraagt 1800.

Amersfoortsche Courant | 1901 | | pagina 6