feestelijkheid geheel tot haar recht te brengen. Tegen 2 uur kwam het detachement wielrij ders. onder bevel van luitenant Kooiman, op het terreia, vergezeld van den reserve-le-luitenant J. Woudstra en luitenant H. W. Matthes en de rijwiel-brancard, uitgedacht door sergeant majoor Toonen en sergeant Eggink van het 5e reiment. Het weder was toen nogal schappelijk en aan stonds werd een aanvang gemaakt met den wed strijd in langzaam rijden over 50 M. Na her haald kampen en overkampen tusschen alle deel nemers, bleef korporaal Van Beek winner, die bijna 2 minuten over dezen korten afstand deed sergeant Eggink verwierf den tweeden prijs. Vervolgens werd in de richting van Wouden berg een beslissingsren tusschen de 4 onder officieren-instructeur gehouden over 1 K.M., waarbij luitenant Woudstra met zijn motorfiets aan het keerpunt toezicht hield. Na een algemeene slip-partij, welke gelukkig geen andere gevolgen had dan een paar zeer be- modderüe uniformjassen, ging men in goeden gang weg. De regen begon toen juist in stroo- men te vallen en de waarnemend regiments commandant, die mede op het terrein was ge komen om de prijzen uit te reiken, gaf in over weging den wedstrijd te staken. De wielrijders waren echter reeds te ver weg en dus moest dit nummer wel verreden worden. En al deze inspaning was vergeefs, omdat vlak bij den eindstreep twee der wielrijders slipten, wederom zonder nadeelig gevolg; de derde steeg aanstonds af, doch de vierde joeg door, maar was aanstonds bereid, later over te rijden; een bewijs van goede kameraadschap. Ook de eindwedstrijd over 6 K.M. zal later gereden worden, zoodra weg en weer dat toela ten. De medailles werden weer ingepakt en „mu- Bique en tête" werd de terugweg aanvaard, door nat en zwaar bemodderd, doch opgewekt en vol goeden moed, om zoodra mogelijk andermaal te kampen om medaille of kunstvoorwerp. Op het terrein waren ook de onderofficieren der verschillende regimenten infanterie, die onder leiding van luitenant C. A. van Enschut den gymnastiek-cursus volgen om later in aan merking te kunnen komen voor bevordering tot dientsdoend officier te velde. Den afstand Gymnastiekzaal Oud Leusden Hevtekop hadden zij afgetippeld in een half uur, meest in looppas. Beide oefeningen, onder zoo ongunstige om standigheden gehouden, hebben weer eens doen zien wat systematische en tactvolle oefening vermag. Vooral springt dit in 'toog als men bedenkt, dat de milicien-wielrijders voor hun in dienst treden öf in 't geheel geen èf zeer slechte wielrijders waren. Na zoo betrekkelijk korte oefening zijn zij niet alleen hun karretje meester, maar weten ze ook op de i:aart te rij den, het hun gegeven bevel te onthouden, hun rijwiel te repareeren, enz. Wel heel jammer is 't geweest, dal het weder zóo ontzaglijk slecht werd en daardoor velen 'zijn thuis gebleven, die de oefeningen ongetwij feld met groote belangstelling hadden gade geslagen. De voetbalwedstrijd Zondag tusschen »H. B. S." (Den Haag) en de A. F. C. »Quick", op het terrein aan den Leusderweg gespeeld, is voor laatstgenoemde gunstiger alloopen dan wel verwacht werd. «Quick" was voltallig; den Haag had een mannetje te weinig en geen goeden invaller nog intijds kunnen vinden. Amersfoort wint de keuze en speelt vóór de rust {tegen zon doch met een beetje wind mee. Den Haag paktjiadelijk flink aan; haar voor waarts zijn byzonder op dreef, zoodat zij binnen vijf minuten de leiding heeft, door een prachtig hard schot, dat door den doel- beschermer van «Quick" niet te keeren is. Weinigen zullen gedacht hebben, dat dit eenige punt van »H. B. S." zou blijven, want de kracht der voorwaartslinie is werkelijk groot, terwijl bij »Quiek" de tegenstand slechts gering is. Een enkele uitval der Amersfoortsche voor hoede. wordt gemakkelijk door de backs der tegenpartij gekeerd. De Hagenaars blijven verreweg de sterkste, vallen voortdurend aan, doch de kleine doelverdediger van «Quick" wordt steeds beter en bewijst de vereeuiging onschatbare diensten. Aan hem is het dan ook voornamelijk te danken, dat rust komt zonder dat »H. B. S." de leiding heeft kun nen vergrooten. Na de rust is «Quick" veel beter en vooral met de middenlinie is dit het geval. Naar aanvallen zijn dikwijls zeer gevaar lijk, doch de Haagsche doelverdediger die dit jaar beter is dan ooit, staat pal en houdt alles. Zoo gaat de tijd voorbij en »H. B. S." schijnt als overwinnares uit den strijd te voorschijn te zullen komen, als even voor het einde «Quick" een hoekschop teu deel valt. De Amersfoortsche speler, die hem zal nemen, treuzelt daarmede zeer lang, zij het dan ook dat hij een weinig in de war werd gebracht door een tweeden bal. Door het lange wachten is de speeltijd verstreken de scheidsrechter oordeelt het noodig, den speeltijd te verlengen. De hoek schop wordt prachtig genomen en 't Hooft zorgt voor de rest door een prachtig punt te maken waarna de scheidsrechter lijd fluit. De Haagsche aanvoerder teekent onrnid- delijk tegen de gegeven tijdsverlengiDg fweinige seconden) protest aan en wij moeten Gus de uitspraak der protest-commissie af wachten om den definitieven uitslag te weten. Zondag overleed op don buize Cromwijck in de gemeente Maarsseveen de heer N. Baatert, Lid /an Gedeputeerde Staten van Utrecht, Oud- Minister van Waterstaat, Handel en Nijverheid, een man, hooggeacht om zijn buitengewone hoe danigheden van hart en geest. Vooral in dit gewest werden zijn groote werk zaamheden, zijn onverflauwde belangstelling in alles, wat ten algemeene nutte kan strekken, zeer gewaardeerd, terwijl de Regeering zijne diensten erkende door hem tot Ridder in de Orde van den Nederl. Leeuw te benoemen. Door de officieren van het 1 regiment veld-artillerie, zoowel uit Utrecht als van hier, zal Donderdag bij gunstig weder een afstandsrit worden gehouden over 22 K. M. tusschen Amersfoort en Huis ter Heide met een eindloop van 600 M. over hindernissen. De afstand moet in ten hoogste 2 uur worden afgelegd een prijs is uitgeloofd voor het paard, dat in de beste conditie aankomt. Wanneer we ons kijkje op en rond de kermis vervolgen, beginnen we ditmaal in „De Arend" waar de „Nieuwe Nederlandsche Tooneel-veree- niging" onder directie van den heer B. Delmonte gister voor een volle zaal het bekende politie- drarna „Sherlock Holmes" op buitengewoon ver dienstelijke wijze opvoerde. Franke speelde den Holmes, Delmonte den dokter Watson, terwijl de oude heer Bigot (deze, den immer jeug digen verdienstelijken acteur waarlijk niet toe komende aanduiding, omdat zijn zoon weieen» pleegt op te treilen onderden naam zijns vaders) den professor Mariarty gaf. Ook de kleinere rol len waren veelal in zeer goede handen. Hedenavond speelt het gezelschap „Onkel Braesig", een succes-stuk voor Bigot, die er de hoofdrol in heeft. In „Amicitia" ging Fulda's„Vrijgezellenbond" gespeeld door het Rotterdamsch Tooneelgezel- schap. Jammer, dat de zaal zoo slecht bezet was en dat moet onwillekeurig in vloed uitoefenen op de opgewektheid der spelers. Dat was, dunkt ons, merkbaar, in het eerste bedrijf, dat trouwens ook mat geschreven is. In het tweede echter kwam echter kwam er meer gang in het spel en meer stemming onder het publiek, vooral daar de dames opgewekt en leven dig acteerden. In het derde en vierde bedrijf kwam menig aardig tooneeltje voor, dat door goed samenspel flink tot zijn recht werd gebracht. Vooral daarin gaf de heer Mulder beschaafd spel te genieten, en waardeerden wij het, dat hij het herbaalde „mijnbeer Lenz" tegenover de i jonge dame van dien naam niet op gechargeer- den toon zeide, waarin zoo licht vervallen kon worden. Hedenavond gaat „Een Koninkrijk voor 'n Zoon", een aardige mop van Von Moser, waar van de lioofd-intrigue is, dat oen buitenman dikwijls naar Berlijn gaat waar zijn zoon heet te vertoeven. Te langen leste moet hij erkennen, dat hij geen zoon in 't Spree-Athene heeft, zelfs in 't geheel geen zoon. Volgt de ontknooping. die, met alle wirwar in het stuk, heel wat te lachen geeft. 't Is wel te hopen, dat hedenavond de zaal beter bezet is. Of zouden allen wachten op Henri ter Hall? Diens variété- en operettengezelschap is nog nimmer zoo goed samengesteld geweest als dezen keer, zegt het „Nwbld. van het Noorden", 't Is waar, het gezelschap Ter Hall heeft reeds een gevestigden naam, maar door het engageeren van nieuwe krachten en het behouden vau de beste oude, het geheel toegerust met een uitge lezen kermisprogramma, oefent het een aantrek kingskracht uit, waaraan geen rechtgeaard ker- misganger zich zal vermogen te onttrekken. Daar heb je bijvoorbeeld „da3s verriickte Genie", prof. Ri-ki-ride grootste kniesoor moet scha terlachen I Mej. Rosa de Leeuw en Ilenriëtte Kohier zijn zeer goeddat weten we. Ook het duet Lioni had veel succeB. De zes lieve Hol- landsche boerinnetjes waren om te stelen, terwijl men zich om den karakter-komiek Henri Orvan den buik van 't lachen vasthield. „Reif Wells", eiectri8ch-musical act, was bewonderenswaardig in zijn werk. Als altijd ook nu weer tot slot een revue-operette; ditmaal,,Barnum and Bailey,', een gelukkig product van Ter Hall. De schrij ver heeft zelf de hoofdrol en uan ontbreekt het in den regel niet aan geestigheden, soms gepast triviaal. Ter Hall draagt de revue, zegt de „N. Gron. Crt." Hij is 't, die er leven in brengt hij is 't die de mensehen om zijn leuke „zetten" doet schudden van lachen. Veel wat in 't binnen- en buitenland dit jaar heeft plaats gehad, passeert daarin de revue, zoo bijv.miss „Blumenfeld" die 't schip van den Duitschen keizer heeft ge doopt zoo ook minister „Tonnenmaker", die zijn mond voorbijpraat, enz. enz. De revue ein digde met eeu tableau, voorstellende de ver drukte Transvaalsche vrouw, hulp verleenende aan een gewond Engelsch soldaai, geflankeerd door twee Vredesengelen. Het blijkt, dat de reputatie, die bet Theater Nati onaal van den heer Princeili Schowke zich hier ter stede heeft verworven, een goede isbij de openings voorstelling van gisteravond nad liet althans alles zins reden tot tevredenheid. Op alle rangen was zeer veel publiek aanwezig en gegeven het herhaald applaus, amuseerde men zich blijkbaar uitstekend. Te verwonderen was zulks uiet, daar het programma een rijke verzameling nummers bevatte, die bij zoodanige voorstellingen uitnemend op hun plaats zijn. Daaronder verdienen iu de oerste plaats ver meld te worden bet optreden van den heer Bonetty met zyn gedresseerde honden en apende ver richtingen van denkracht-balaneeur Apollo, dieniet gewichten van meer dan honderd pond kegelt alsof het niets is; de aardig verzonnen, hoewel niet altijd even beschaafde grap met het marmeren statue, die uitgevoerd werd door drie personen, en do aanwe zigen meermalen deed schudden van het lachen, alsook het aardige, vlugge duns- en zang-ensemble van mi»s Anny Novelle. Maar nog meer valt er van allerlei aard te genieten in het Theater Natio naal men kan er de kunsten bewonderen van don heer Alex, den beroemden plafondlooper, van den .iloelenpyramydist John en van den trapéze-equili brist Henri; men kan er lachen om do aardigheden van de clowns Reinbold eu John en men kan er de marmeren beeldeu naar beroemde meesters bewonderen. Tut slot wordt iederen avond een der drama's, die het theater op zyn repertorie heeft, ongevoerd, en danronder vindt men „Do roevers in het Zwarte Woud", .,De Wildeman", „Zwarte Griet", „De doodenvelden van Siberië" en „Marino Mari- nelli of de Blocdnacht van Venetië". Gisterenavond was het laatstgenoemde aan de beurt. Voorzoover dit op het klciue tooaeel mogelijk was. had de directie zorg gedragen voor goede décors. De acteurs deden zeor hun best en deden de toeschouwers griezelen door hun spel, vooral by dotafereelen van de» overval der roovers en de ontvluchting van het kind uit het brandend huis. Wij twijfelen dan ook niet of de heer Princeili zal ook dit jaar over bezoek niet te klagen hebben. Hij geeft zien in ieder geval moeite genoeg om het ziju publiek naar den zin to maken, getuige de speciaal gearrangeerde kinder- en familie.-voorstelliugen des middags om 2 uur, waarin voor de jeugd gearrangeerde panto mimes als „De gelaarsde Kat", „Roodkapje", „Sneeuwwitje" en „Haus en Grietje" worden opge voerd. Van een dezer voorstellingen, die over 't al gemeen wat laat eindigen 't wordt dicht bij elven huiswaarts gaande, verzuime men niet een bezoek te brengen aan Tewe's „Kristallen paleis,"; een tien minuten gaan daarna gemoeid, doch de licht-eflecten, daar verkregen, zijn het bezoek en de zeer lage entree ten volle waard. Het fortuin ligt op straat, zegt men. Jam mer genoeg is er dikwijls een ander fortuin voor noodig, om 't in gangbare munt ein te wisselen. Ter hedenmiddag onder voorzitting van den heer Burgemeester, jhr. J. W. A.Barchmui Wuyiiers, van 1.45 tot 4 uur gehouden Raadszitting waren alle 17 leden aanwezig en de Secretaris; Ingekomen waren: een bericht van Gedeputeerden, houdende bezwaar tegen de instelling der wekeiijk- sche vrije veemarkt op Woensdag wegens bezwaren door Hilversum en Apeldoorn voor notificatie; een verzoek van „Kindervoeding" om subsidie van f200 over 1902—1903 om pne-ad vies aan B. en W. Na het lezen on onveranderd vaststellen der no tulen van de vergadering van jl. Woensdag werden aan de orde gesteld 1. Voorstel tot verhooging der jaarwedde van den Havenmeester, tot f500, met ingang van 1 Ja nuari 1903. B. en W. grouddeu huu voorstel op (1e overweging, dat het scheepvaartverkeer zoozeer is toegenomen tot 1 October van dit jaar bedroeg het zelfs 796, terwijl het vuur-, haven- en tongeld tot 1 Augustus opbracht f3164.70. Aangenomen z. h. st. 2. Voorstel tot geleidelijken aanleg van een op gaand bosch op Gemeente-gronden aan den Amers- foorischen Berg. B. en W. overwogen, dat het ou(breken van een blijvend schaduwrijk bosch in de onmiddellijke om geving der Gemeente zeer te betreuren is het doen opgroeien van het eikenhakhout op den Berg zal het beoogde resultaat niet opleveren. De lieer J. P. van Lonkhuyzen, houtvester der „Ned. Heide-mij", bracht een zeer belangrijk rapport ten deze uit, waarvan de conclusie is, dat zonder groote kosten het terrein, groot 7.40.90 c. A., in een fraai bosch te herscheppen is. B. en W stelden voor, gedurende 7 A 8 jaar f200 daarvoor beschikbaar te stellen. Aangenomen z. d of h. st. 3. Voorstel tot toekenning van een jaarlijksche toelage van f200 aan den waarnemend adjunct-archi varis, den heer J. L. H. de Jong Schouwenburg, met ingang van deu l Januari 1903. Het is B, en W. een groot voordeel goblekcn.dat dagelijks in het archief wordt gewerkt en ook bij bezoek steeds controle kan wordeu gehouden. In verband hiermee was voorgesteld ook liet sa laris van den waarnemend Gemeente-archivaris dr. H, J. Reynders te verhoogen met f 100 en mitsdien te brengen op f300. Na langdurige dbcussic echter werd dit deel van het voorstel verworpen met 9 tegen 8 stemmen. Het voorstel van B. en W. werd aangenomen z. h. st. 4. Voorstel tot verhoogicg van het subsidie aan de „Amersfoortsche Mfi"1'-»jniging" tot f100, ingaande 1 Januari 1903. B. en W. zeggeu in hun t htingHet is ons opgevallen, dut in den laalaMu tjI de „A. M. V." aanmerkelijk is vooruitgaan. Hm- uivoeringen vallen zeer in den smaak. Wij e. 'utgewenscht, haar pogingen tot verbeteriuu inf. te steunen, te meer omdat aan do verbetering d instrumenten veol kosten ziju verbonden. Aan het verhoogd subsidie werd de voorwaarde verbonden, dat. per jaar minstens 4 openbare uit voeringen worden gegeven, waaronder éeti op den jaardag va» IT. M. de Koningin en ëon op dien van H. M. de Koningin-Moeder. De jaardag van Z. K. H. den Prins der Nederlanden is met voordacht weg gelaten omdat het weder zich op 19 April doorgaans niet leent voor een uitvoering op den Hof. Gezegd mag wel worden, dat in een der afdeelingen het voorstel werd gedaan f150 toe te kennende stemmen staakten echter. Intusschen is dit een zeer vleieud getuigenis voor de Muziekveveeniging. Het vooratel-Hcyligers om 1150 te verleeuen werd verworpen met 11 tegen 6 slenimeu dat van B. cu W. werd daarna aangenomen z. h. st. 5. Voorstel tot toekenning van een subsidie van f 1000 aan de„ Amersfoortsche Tramweg Maatschappij" in het jaar 1903. Het Bestuur der tram zeide in ziju request van 12 Juni, dut de door particulier kapitaal iu hetlevun geroepen tram getoond heeft, in een bestaande be hoefte te voorzien, hetgeen o.a. bleek uit liet feit dal in de eerste vijf maanden der exploitatie rond 37 000 personen zijn vervoerd, ondanks de nog ge brekkige gemeenschap der tram met de plaatsen van verlrek en aankomst der treinen. Hel vervoer was juist voldoende om de kosten van trekkracht en personeel te dekken, doch niet voor vernieuwing of afscliri.iving, terwijl de hooge StaLions-straat nieuwe trekkracht noedig maaktredenen waarom het Be stuur gedurende 5 jaar een subsidie van ten hoogste f1000 vraagt, aanvangende met 1902 en jaarlijks afdalende met f200. In hun prrc-advies achtten B. on W. het ongowouacht, reeds thans ook voor de latere jaren toezegging te doen; zij stelden echter voor f1000 te verleeuen voor 1903, onder beding, dat van het subsidie alleen gebruik zal gemaakt wanneer en voorzoover de ont vangsten gecu gelegenheid geven, de daaruit voor exploitatie, afschrijving en vernieuwing bonoodigdo uitgaven te bestrijden. In een der afdeeliugen liepen dc mceningen zeer uiteen over de vraag of de tram voorziet in van Gemeentelijke behoefte; enkele leden meenden, dat do nadoelen der exploitatie moeten gedrugor. door de aandeelhoudersanderen meenden, dat de een groot doel der burgerij ge baat is door du tram eu handel en nijverheid haar ongaarne, zouden missen. Zij verklaarde zich met 5 togen 3 stommen voor hot subsidie. In do andere afdeeling achtten verschillende leden de tram niet van algemeen nut. Men betreurde het, dat zij haar dienst opendo vóór hot station voltooid was, terwijl zij door haar ligging slechts eeu gering aautal ingezetenen ten goede komt. Ook zal de Gemeente geen aandeel hebben iu mogelijk latere voordeelen. Evenwel werd erkend, dat de tren in het belang der nijverheid is te achten. De afdeeliug verklaarde zich ten slotte met 4 tegen 3 stemmen legen subsideorii'g. Na langdurige discussie werd het voorstel van B. en W. a-ingenomen met 9 tegen 6 stemmen uil 2 onthoudingen (van Bestuursleden der Maatschappij), 6. Ontwerp-besluit tot helling van 50% van het tarief voor vuur-, haven- en tongeld in hetjaarl903. Aangenomen z. h. st. 7. Begrooting dor d.d. Sohuttorij voor het jaar 1903 tot een bedrag van f 2287.50. 8. Begrooling van het Burgerlijk Armbestuur, tot een bedrag van f11400 met ontwerp-besluit tot toe kenning van subsidie tot een bedrag van f 11 007.68. 9. Begrooting van het Buiger Weeshuis tot een bedrag van een bedrag f9219.065. Alle z, d. of h. st. 10. Begrooting der Gemeente, met Memorie van toelichting, Rapporten der afdeeliugen, Memorie van antwoord eu Nota van wijzigingen. De Gomeentc-begrooting is bij Nota van wijzigiug ontworpen op een bedrag van f594 848.96s aan In komsten en Uitgaven, met een post Onvoorzien van f 1148.69s. De behandeling der Begrooling duurde van 2.45 tot 3.55. Do Inkomsten gaven geen aauloidiug tot discussie, de Uitgaven daarentegen te meer. Voorshand moeten we on3 beperken tot de me- dedeeliug dat bij algemeene beschouwingen gevraagd werd of het aantal Raadsleden in verband met het zielental riet dient vermeerderd met 2; of het be ginsel van publieke aanbesteding voor Gemeente- leverantiën niet meer dieul gevolgd; ot de looneu der werklieden vuu dn Gemeente- reiniging spoedig worden geregeld eu of dit zelfde zal geschieden om trent de Irrotemeuten der zoogeunamde oude lee raren van Hoogero Burgerschool eu Gymnasium en of het Pensioeufonds niet dient al'gescheiden van de overige Gemeeutc-gelden. Een ander lid had in de Bergrqoting enkele licht- puuten gezien: de Inkomsten zijn f21000 hooger geworden, doch de uitgaven f29 000 hooger. Ten opzichte van dit laatste werd gerepliceerd, dat de Ontvangsten eeuigszins laag, de Uitgaven daarentegen wat ruim ziju geraamd. Na lange disenssie werd verworpen de bekeiing der Breestraat met 10 tegen 7 aangenomen de bekeiing der Varkenmarkt met 11 tegen 6, terwijl het be straten uiet hout van den Westsingel voor het Gymnasium werd aaugenomen met 12 tegen 5 stem- Uiigebreid overzicht iu het volgend nummer. RECLAMES- I5 regels f 1.25; elke regel meer 10.25. Men twijfele tlians niet meer. Het is ons zeer goed bekend dat er nog vele per- Bonen gevonden worden die bij liet lezen der tal rijke attesten nog dikwijls de waarheid derzelve in twijfel trekken maar als die attesten met naam en toenaam en van letrouwbarejpersoneu vernield worden personen waartoe men zich rechtstreeks wenden kan, dan zal er toch zeker geen twijfel meer bestaan. Wc laten hier een letterlyk afschrift volgen van den brief van den heer F. Bekers, veldwachter te Gin- nekeu, Noord Brabant. „ik maak u hiermede bekend dat mijne vrouw sedert langeu tijd lijdende was aan ondragelijke pijuen in de hersenen en in den maag gepaard gaande met bloedarmoede, ik bad gelezen van de Pink Pillen van Dr. Williams en ben er toe over gegaan ze te laten gebruiken en wat was er het gevolg van, twee dagen later zeide zy mij, ik gevoel mij zelve veel beier en zoo ging zij voort totdat ze twee doozen gebruikt had, thans is ze volkomen genezen, geeu hoofdpijn ineer, ook geen maagpijn ijl heeft een gezonde kicur eu kan thans met smaak Iu een volgend schryvon zegt hij„Het doet my werkelijk genoegen U te melden dat mijne vrouw nog steeds welvarende is, hierbij ingesloten baar portret on gij moogt het gerust nan een ieder be kend maken; ik rnud ze mijne buren, vrieuden on kenuissen die verzwakt zijn ot maar de eeu of andere ongesttldgeid hebben ten zeerste aan, want wii ziju U zoo dankbaar dat wij U wederkeerig van dienst willen zijn en temeer zijn we daartoe bereid omdat we weten een grooto dienst tevens aan andere te bewijzen". Jonge meisjes, vrouwen, jongelingen en mannen, gij allen die U verzwakt gevoelt of aan dc een of andere ongesteldheid lijdende zijt, volgt hel voor beeld van jufirouw Bekers, twijfelt niet aan den uitslag, gebruikt ze geregeld volgens dc voorschriften die zich bij iedere doos bevinden en wy zyn over tuigd dat nok gij weldra ons een dergelijke vorkla- riug zult afgeven en er by z ullvoegen: neen, thans twijfelen wij niet meer, ook wij zullen ze steeds aan anderen aanbevelen. Wij kunnen er ecliter niet genoeg op aandringen, dat men we) acht geve de echte Pink Pillen van Dr. Williams to bokomen, want gelijk alle goede produkte.u worden ook de Pink Pillen reeds op een grove manier nagemuakt, zelfs zoodnnig dat zy uiterlijk den scbiju liebbeu van de echte te zijn, doch de heilzame en genezende bestauddeolen bezit- feu ze in geonen deele. Koopt ze slechts by d depothouders die onder dc attesten zijn aangegeven cf, zoo gij maar ccnigon twijfel mocht hebben, laat ze rechtstreeks van den Hoofdilcpotbouder komen den heer Suabilié. Prijs f 1.75 do doos, f9 por 6 doozen. Verkrijg baar bij Suahilié, Sleiger 27, Rotterdam, hoofdde- pcithouuor voor Nederland, en Apotheken. Franco toezending legen postwissel. Ook echt verkrijgbaar bij A. van nr. Wko, dro gist, Lungostniut 107 to Amersfoort-, en A. ns Vkik.h, Kerkstraat S'O to Hilversum. Het narnaaksol der Pink Pil- «p, len heeft nog nooit iemand ge- /AjWüTj yj„K Afbeelding dor doos: W* r,Vaatfl

Amersfoortsche Courant | 1902 | | pagina 2