C. DE JAGER Stroohoeden Panama's PIANO'S prachtvolle, soliede, nieuwe PI AN O's Kinderen en Heeren RECLAME- A AN BIEDING GEDURENDE APRIL VERKOOPEN WIJ voor slechts f 675. - Vijf jaar garantie X-ioiais ZKZlein, Utr. straat Distributie vrije-Brandstof fen. Ie soort Baggerturf (zeer zwaar) le en 2e soort korte, harde Turf Houtskool Briketten - Houtskool, Vuurmakers FIRMA L. VAN ACHTERBERGH, ARNHEMSCHE STRAAT la TEL. 155 MAGAZIJNEN: KOESTEEG 3—5 L. G. PONNE, Levert tot billijkste noteering Electroniotoren uit voorraad van (1,5 tot 20 P.K. - KliAC II I - D K IJ FW KKKEN Yliifiaktkernrg 44 Telefoon 109 Amersfoort Licht en Kracht Installaties alleen uit eerste klasse materialen gemonteerd - R IJ F RIEM E N LICHT en voor Langestraat 19 Fabriek van Melkproducten „DE GELDERSCHE VALLEI". Hoewel de Fabriek nog niet officieel kan geopend worden, is zij toch in staat gepasteu riseerde melk in flesschen te leveren, Deze flesschen zijn gesloten met een Capsulede meest hygiënische sluiting voor melkflesschen. De melk wordt volgens een verbeterd systeem gepasteiinseerdjn be^absoluut geen kooksmaak. Ze is dan ook bijna niet te onderscheiden v i rauwe modelmelk. Prijs per flesch 14 «ent Baewe voile melk per Liter 15 cent, uitgevent uit verzegelde bassen. Roomkarnenielk per Liter 6 cent Roomboter, uitsluitend ender rijksconlrele per K C. f 2.70 EIEREN TEGEN MARKTPRIJS In verband met het hesrschen van mond- en klauwzeer is het wenschelijk de rauwe melk DIRECT na ontvangst te koken. Tengevolge van de daling der boter- en ondermelkprijzen is ook te Amersfoort binnen eenige weken nog een vermindering van den melkprijs te verwachten. N. V. DE GELDERSCHE VALLEI De Directeur, T. SIEPERDA. P.S. De Fabriek zal binnenkort voor belangstellenden ter bezichtiging worden gesteld. Ruime Keuze in SCHOENWERK Sport-artikelen en Sportkleeding De verdediger Mr. Tydeman r ich aan het oordeel van de Rechtbank. Uitspraak over acht dagen. Diefstal van zakken en was. Verleden week stonden Ie Utrecht terecht wegens bovengenoemd misdrijf de i8-jarige abrieksarbeider W. v. K„ en W. v. S35 meesterknecht van M. I. de V. te lezer stede. Uitspraak doende veroordeelde de recht- >ank W. v. K. tot zes maanden en W. v. S. t tien maanden gevangenisstraf, voor beiden et aftrek der preventieve hechtenis. De vorijje week was tegen hen gefiischt resp, 10 maanden en 1 jaar gevangenisstraf met aftrek vanpreventief. '•ri«y Kapitaal en Reserves f 19.400.000 :r reaervi i. waarin- vlam en verklaart, dat zij zich zonder rt solidair verklaart met het artikel, u de soldaten worden opgewekt niet op het volk te schieten en de buitcnlandsche politiek van Frankrijk als imperialistisch wordt voor gesteld. Tegen i Mei belooft dit alles nieuwe relletjes; voor dien dag hebben de post beambten besloten, niettegenstaande het regeeringsverbod te staken; de telegraaf- beambten slechts een uur 's morgens eu 's avonds. Ernstiger is, dat de mijnwerkers aaukondigec hun 24-uurs-staking na 1 Mei te willen voortzetten voor onbepaalden tijd, om de opneming te krijgen van de jniite- Alle bant- en effectenzaken ADVERTEERT IN DIT BLAD BEVOLKING. Opgave van vertrokken personen van 13 Maart tot 15 April 1920. P. v. d. Sande, St.-Andrieutr. 15 naar Maastricht L, v. Ouwerkerk, Hellcstr. 77 naar Almelo J. Windhouwer, Woest.weg 31 n. Hilversum C. de Wit, L. Heekstr. 6 naar Wcesp C. Quispel, Eomatr. 30 n. Utrecht Mej. F. Wurpel, Westerstr, 69 n. Amsterdam Mej C. v. Pluuren, Herkenweg >1 n. Wormerveer J. Schouten, Weverssingel 28 n. Naarden L. AntonietU, L. Nic.str. 11 n. Utrecht W, Blanke, P.-Pijperstr. 31 naar Haarlem Mej. M. Nieuwenhuizen, Krulskamp 89 n. Vlissitigen J. Wegen, Soesterweg 107 n. Renkum C. Kuipers, Mierev.str. 15 n. Rotterdam H. Boeroe, Punt.b.l. 5 naar Haarlem - A. Brondijk, Ecmstraat 9 n. Rotterdam - A. Mari.ius, Muurh. 12 naar Deventer J. Siedenburg, St.-IIonf.str. 34 n. Amsterdam Mej. A. v. Veldhuyzen, Schimm.p.sir. 46 naar Leiden J. des Houvrie, W. v. Mech.str, 9 n. Amsterdam E. Oversmars, L. Vrouwestr. 38 n. 's Hage Mej. G. Sterk. Monnikenpad 47 n. Dieren P. Peterse, Coninckstr. 3 naar Zeist Mej. D. Hofland, Weverssingel 15 n. Leusden W, Schimmel, I.iend.weg 7 raar Ede Mej. H. v. d, Pol, Arnb.weg 180 naar Ede - P. Helmerhorst, Zogstr 37 naar Rotterdam M. Wolters, Aldeg.str. 5 n. Amsterdam E. Heslinga, Schimni p.str. 70 o. Utrecht - I. Bakker, Aldeg.str. 93 naar Opsterland - C. Maanen, v. Bemmel;j straat 43 naar Hoogland H. Frijters, I.eusderweg 248I n. Hekelingen J. de Wilde, KI. Koppel 32 naar Groningen P. Braun, Westsingel 21 n. Prinsenhage J. Braun. Westsingel 21 n. Prinsenhage Mej. R. Wagt, Eomstr. 28 n. Hilversum II. Nes, G. v. Steil.w.str. 12 n. Hilversum A. van Zetten, Zuidsingel 69 naar Til- burg G. Wiegmink, Methorststr. 24 n. Zaandam M. v. Praag, Appelmarkt 17 naar Amsterdam Mej. E. van Dam, Appelmarkt 17b n. Amsterdam Mej. A. Vei berk, St.-Andriesstr. 5 n. Ginneken A. Heemrood, Kamperb.p. 9 naar Alphen a/d. Rijn - Mej. M. Francissen, 't Zand 39 naar Overasselt G. Schepers, Schel- tusstr. 11 naar Amsterdam Mej. C. de Vries, Weverssingel 5 naar Assen C. Bijl, v. Bemmelstr. 100 n. Utrecht A. Bakker, Coninckstr. 42 n. Utrecht D. Bakker, Bissch.weg 72 naar Alkmaar J. Wayenberg, Aldeg.str. 27 n. Apeldoorn J. Riksen, Hellestr. 71 n. Amsterdam Mej. C. Stuijvenberg, Spui 33 n. Utrecht I'. de Caes, v. Assenraadstr. 23 naar Utrecht T. Coenen, Langestr. 57 naar Soest A, van Cuyk, Lavendelstr. 10 n. Boxmeer N. van Es, Dieven Tg 19 n. Vreeswijk W. Jelink, L. Nic.str. 4 naar Rheden H. Bar. v. Isselmuden, Utr.weg 154 n. Utrecht Mej. J. Peterse, Hooge- weg 39 n. Bussum Mej M. Boensma, Bissch.weg 106 n. Amsterdam S. Biegel, Teut 26 n. Veenhuizen Mej. A. Mertz, Breestraat 13 naar Zeist - H. Kroeze, Kamp 73 naar Borger H. van Dorst, Soesterweg 161 naar Utrecht J. Vermey, Bloemend.str. 20 naar Utrecht Mej. N. Hardeman, Molenstraat 16 naar Hilversum H. Dijkslag, G.-Doustr. 18 naar Baarn A. Arends, Woest.weg 86 n. Amsterdam. Opgave van gevestigde personen van 31 Maart tot 15 April 1920. Jkvr. M. Sandberg, Arnhem naar Pr. Mariel. 30 Mej. C. Drost, Wageningen n. Utr.weg 25 K. van de Bunt, Hoogland naar Rembrandtstr. 46 F Friedrichs, Loenen naar G. Doustr, 30 Mej. C. Friedrichs, Loenen naar G. Doustr. 30 A. v. d. Diggelaar, Liempde n. Kreupelstr. 8 J. Kuiters, Appingedam n. Leusdcrw. 91 Mej. A. Kuiper, Nijmegen n. Lange straat 114b H. Curvers, Venlo naar St. Louis Mej. P. van Son, Ginneken naar St. Andriesstr. 5 Mej. R. Brundel, Hoog land naar Huygenslaan 33 - J. Rijkse, Soest naar Verboevenstr. 44 Mej. M. Junggebürt, 's Bosch naar Woestijgerw. 12 Mej. A. Bar, Maarn naar Langestr. 56 Mej. H. v. Barneveld, Vleuten n. Bisscb.w. 144 - H. Wienk, Almelo n. Kamp 20 Mej. C. Bos, Hoogland naar Arnh.str. 19 D. Bitter, Nijkerk, naar G. Doustr. 8 Mej. G. Kooi, Amsterdam n. Havik 35 Mej. J. Toorstra.Oostdengeradeel n. Utr.weg 12 Mej. H. Liokeles, Bussum n. Leusderw. 61 E. v. Reenen, Bloemendaal naar Soesterw. 256 J. v. Leeuwen, Hoevelaken naar Soesterw. 205 Mej. M. de Roy v. Zuidewijn, Baarn naar Kon. Wilh.str 32 W. Vernhout, Utrecht naar v. Assenraadstr. 23 K. Meuienbroek Assen n. Soesterw. 141 Wed. v. Zeldert, Leusden n. Hessen- straat 9 - G. deRuyter—Kor ver. Utrecht naar Kortegracht 24 F. Wolf, Nijkerk n. Gaslaan 94 - Mej. H. Bierman, Laren n. H. v. Viandenstr. 32 Mej. H. Vaneveld, Amsterdam naar Krommeatr. 5' Mq'. A. Beckers, Deventer naar Utr.weg 5: Mej. D. Radersma, Schotland n. Langestr. 35 Mej. W. v. Velsen, Hilversum naar Liendertscheweg 3 - Mej. II. Noppert, Zeist naar Zandbergen Mej. S. Belt, Coevorder. n. Zuidsingel 38 C. v. Hemert, Leusden naar Arnh.weg 55 W. Veensn- daal, Utrecht n. Arnh.weg 55 C. Kristelijn, Elkene naar Birkt 4 Mej. L. Marassas, Amsterdam naar Miereveldstr. 23 B. Arentzen, Watergraafsmeer naar Kamp 32 Mej. B. Winter, Weesp naar P. Bothlaan 46 Mej. C. v. Vliet, Amsterdam naar B. Wuytdaan 19 Mej. S. Dijkhorst, Scherpenzeel naar H. v. Viandenstr. 13 J. Wiilemsen, Amsterdam n. Arnh.weg 147 L. de Boer, Workum naar Zuidsingel 60 Mej. M. Geurts, Nijkerk n. Muurhuizen 53 Bar- W. v. Randwijck, Rossum n. Kamp 66 Mej. G. Jimmink, Ermelo naar P. Bothlaan 20 Mej. J. Wolterink, Zwolle n. PBothlaan 54 M. Barth, Leeuwarden naar Langestr. 99 W. v. Tienhoven, Barneveld naar Nieuwstr. 20 A. v. d. Braak, Z. Bommel naar Gr. Haag 3 C. Sprangers, Zeist naar Buurtweg 20 W. Boekhoudt, Muurlo naar Bergstr. 19 D. v. Dorssen, Groningen naar Zuidsingel 12a T. v. Buitenen, Kazerne n. Weverssingel D. Groeneveld, Leiden n. Langegr. 25 A. Jolen, Engeland naar Kamp 14 Mej. M. Winands, Duitschland n. Woestijn 86.

Amersfoortsche Courant | 1920 | | pagina 4