een Mwaam kleermaker Bad- il ÜZuciiiinriclifiii;* is lieden geopend. schco. Zelf heeft "hij geen brand gesticht en wie dit k»n gedaan hebbeo weet hij ook niet. Jjiij heeft zich ook niet uitgelaten dat hij het oproer in de Harekamp goedkeurde. Thans.voor het Hof bleef bek'aagde bij Tjfiitajpvankelijk afgelegde verklaringen. Lwiot Hof hoorde daarna nog eenige gc- iemand, destijds landstormplichtig t, verklaarde dat hij heeft gezien dat ode een fleschje met creollne had, [eoline op een sigarettendoosje deed toen aanstak. ander, destijds hospitaalsoldaat, ver. e dat hij aan beklaagde eeu vlerliters- heeft medegegeven, die ongeveer voor et creollne gevuld was. Advocaat-Fiskaal was van oordeel, eklaagdes schuld aan de ten laste ge- brandstlchting niet was bewezen, t daarvan vrijspraak gevorderd werd. Is echter bewezen verduistering van eoline, waarvoor werd geBischt be des veroordeeling tot zes weken ge- mlsstraf. :!aagdes raadsman, mr. Winkel, oor- de verschillende aanwijzigingen te om daarvoor het schuldig over be- fde uit te spreken en vroeg de be- van het vonnis. Magazijn „DE DOM" LKENSMARKT AMERSFOORT !Speciale afdoeling eigengemaakte tnderkleeding [akt bekend, de Wittebroodkaarten voor de 35e 6kaarten-periode als volgt door den ïter van Landbouw, Nijverheid en __nel zijn geldig verklaard: .1370' tijdvak (geldig van 19 t/m 37 Mei jy&.'R zwarte cijfers 138e ijdvak (28 Mei t/m 5 Juni bruine cijfers: 139e ijdvak (6 t/m 14 Juni groene cijfers; 140e ijdvak («s t/m 23 Juni roode cijfers. _jj Dei kaarten hebben een groenen onder- jjjwjnc •jfAii ersfoort, 14 Mei 1920. 5 Jad- Zweminrichting, en is de bad- en zweminrichting ge- Het water was hedenmorgen 58 Voetbal. V. C. had voor Hemelvaartsdag een intends, happelijken wedstrijd georganiseerd »De Spartaanc. Amsterdam. Do be kwamen met een zeer slappe grog pt eerste elftal uit, wat echter niet wegneemt, dat het nog- een aardige ont- rig geworden is. Jammer dat het ck geen groots belangstelling toonde, is flink «n vlot gespeeld, waarbij de "len van beide zijden elkaar vrij regel- opvolgden. Van eigenlijk overwicht en der partijen was dan ook geen Rust 0—0. Na de hervatting scoor den de partijen ieder één keer en kwam 'nde alzoo met 11. Fancy-falr. vervaarlijk gebrom kondigde do der machine aan en daar hing zij, nota, in het brok blauw dat tusichen de huizenmuren geknepen zichtbaar was. Zij 'hing laag en aarzelend, zwenkte met een ruk onze richting uit. >Ze valt gilde de juffrouw, die sidderde op haar krukje. Maar ze viel niet. Ze Het alleen iets vallen. En dat was een aanmaning om toch vooral de fancy-fair in bet Patronaatsgebouw te gaan bezoeken Wij vonden deze reclame zóó aardig, dat wij er maar direct op uitgegaan zijn om een kijkje te nemen, al was de uitnoodiglng ook gesteld op Zondag en Maandag. En wij zijn niet teleurgesteld. Al wordt er nog druk aan het geheel gewerkt, toch was reeds gosd te zien wat 'n goeie boel deze kermis (op een der bovenzalen van het gebouw ingericht) worden zal. Daar is om te beginnen de theetent, echtjapansch ingericht. En daartegenover de bloementent, waar ook sigaren en sigaretten verkrijgbaar zullen zijn. In ?en ander tentje zal men z'n geluk kunnen beproeven in de hengelsport en de gelukkige zal schoonc prijzen kunnen winnen. En dan is er, in het midden der zaal, de groote werptent, waar evenzeer kostbare prijzen voor wie waagt te winnen zijn! En misschien komt er nog een igrabbelzak», dat een wonder van gezellig heid moet zijn. Het beste van alles lest best! is ongetwijfeld de verloting van kunstvoor werpen, waarvoor vele mooie en nuttige artikelen door goede gevers zijn afgestaan. Voor een dubbelije zal men daar b.v. kunnen winnen den eersten prijs, een olieverfschil derij in gouden lijst, afgestaan door het hoofdbestuur van den Bond. Dan is er als tweede prijs een kop ..en schemerlamp met kap. geschenk van de afd. alhier; 3e prijs schilderij, gegeven door de afd. Breda 4e prijs een fraai en zorgvuldig uitgevoerd houtsnijwerk van den heer Pijpers van hier en door hem afgestaan; 5e prijs een Chris tusbeeld aan het kruis, van de afd. Bergen op Zoom. Wij doen hier natuurlijk slechts een greep uit de mooiste en belangrijkste stukken van de overgr-ote massa prijzen. Vermeld zij echter nog het aardige stilleven, geschilderd door onze plaatsgenoote mej. Wentink en door haar afgestaan. 'De opbrengst komt ten goede aan de tuberculose leden van den Bond. Men bsproeve zijn geluk! De aardige vliegmachine-reclame was, naar wij hoorden, te danken aan de belange- looze medewerking van een lid van de afd. Soesterberg, die tot deze evoluties toestem ming vau den Minister verkregen had. Het zal in het Patronaatsgebouw een gezellige boel worden, denken wij, en wij raden onzen lezers aan niet te verzuimen daarbij aanwezig te zijn! Zondagsrust. Morgen zal alhier de geneeskundige practijk worden uitgeoefend door de genees- heeren Kamerling, Morren en Schreuder. Morgen Is hier alleen geopend de apotheek van den heer Ter Maat, Hof 2, Tel. 165. Welke apotheek tevens die is waar ge durende da komende week 's avonds na 8 uur en 's nachts de recepten worden klaar gemaakt. Uit het politie-rapport. Nachtverblijf verleend aan H. J. D. uit Apeldoorn en A. Z. uit Zwolle. Van de Utrechtsche politie overge nomen de minderjarige H. F,, wonende Coninckstraat alhier. Zij is aan haar ouders teruggegeven. Nachtverblijf verleend aan P. J. de H. en J. C. v. d. V., beiden uit Amster dam. Tegen den motor-rijder D. v. d. V., won. tc Utrecht, is proces-verbaal opgemaakt wegens het niet voorzien zijn van rij- en nummerbewijs. Zekere M., van hier, is bekeurd wegens het onbeheerd laten staan van een wagen met paard in de Krommestraat. Wegens het standplaats nemen met ijswagen is bekeurd A. J., van hier. Zekere bekende K. L, (n.b.l dit is niet de redacteur dezer courant!) meldde zich Vrijdagavond omstreeks kwart over zeven aan het bureau van politic, terwijl hij in kennelijken staat van dronkenschap verkeerde. Men heeft hem daarna gelegen heid gegeven zijn roes uit te slapen. Een gemoedelijk mensch! Nachtverblijf verleend aan A. 3., van UtrechtJ. B., uit MeppelR. S., van Fraueker. Minder gemoedelijk dan de wijze Bacchus-iaan van boven was een huziar, die eveneens te diep in bet glaasje gekeken had. De politie bracht hem naar de kazerne over. en daar hij hiervoor blijkbaar weinig voelde pleegde bij hevig verzet. Een muisje dat een staartje hebben zal 1 Wegens rijden zonder achterlicht is «een auto» bekeurd, die bovendien niet stil hield op vordering der politie. Ook wegens dit feit is proces-verbaal opgemaakt. Wegens openbare dronkenschap is jn arrest gesteld J. v. d. Galhier. UIT DEN OMTREK. Het uitbreidingsplan van Apeldoorn. In verband met het grootsch opgezette plan voor den bouw van een tulnstadswijk op het 540 II.A. groote bosch- en heuvel terrein »Berg en Bosch», dat door denoi t- werper, den Apeldoornschen landschapsarchi tect K. C. van Nes bij het gemeentebestuur is ingediend, zal een nieuw uitbreidingsplan voor Apeldoorn ontworpen moeten worden. Niet alleen zal het plan »Berg en Bosch» In het uitbreidingsplan worden opgenomen, maar ook zullen er goede, breede toegangs wegen naar >Berg en Bosch» worden ge projecteerd, terwijl het bestaande uitbrei dingsplan, uit technisch oogpunt, slecht en onvoldoende, niet toereikend is ter voor ziening in de behoeften, die de snelle uit zetting van Apeldoorn in alle richtingen schept. Bij het ontwerpen van een nieuw uitbrei dingsplan zal vooral het projecteeren van goede toegangswegen naar «Bergen Bosch» en van allerlei andere noodzakelijke weg- verbreedlngen en van nieuwe wegen als doorslagen door de bestaande bebouwing, groote moeilijkheden opleveren. In het stelsel vaa planloosbeid van den gemeentebouw paste gean uitbreidingsplan en toen de woningwet tot het maken van een uitbreidingsplan verplichtte, heelt men een opdracht gegeven tot het maken van •en plan meer met het doel om er zoo weinig mogelijk van te maken. Het is dan ook geen wonder, dat men er bij den aanleg van wegen ook nog herhaaldelijk van afweek. De oud-directeur van Publieke Werken van Amsterdam J. van Hasselt, bracht bij het ontwerpen van een rioleeringsplan voor Apeldoorn uit technisch oogpunt een ver nietigende critiek op het uitbreidingsplan uit. Vóór eenige jaren nu ontwierp jhr. L. F. Teixeirade Mattos het plan voor den aanleg van een breede ceintuurbaan om Apeldoorn, dal vastgesteld werd en reeds gedeeltelijk in uitvoering kwam. E11 hij bereidde ais wethouder van Openbare Werken ook weg- verbreedingen en doorslagen voor. Het ceintuurbaanplan zal óók In het uit breidingsplan opgenomen dienen te worden. Het ligt in de bedoeling van het ge meentebestuur, voorstellen aan den Raad voor te bereiden om het ontwerpen van het uitbreidingsplan op te dragen aan een Com missie, waaraan een deskundige op steden- bouwkundiggeb'ed zal worden toegevoegd. Deze commissie zal dan gevormd worden door den wethouder van Openbare Werken jhr. L. F. Teixelrs de Mattos c.l, den direc teur en den onderdirecteur van Gemeente werken G. de Zeeuw en ir. W. Nolen, en een lid van de Commissie voor Openbare Werken, waartoe door deze commissie ver moedelijk zal aangewezen worden de heer Chr. Wegerif, lid van de Haagscbe archi tecten-firma C. H. Wegerif. Als deskundige, toe te voegen aan deze commissie, is heel begrijpelijk h«t eerst gedacht aan dsn heer H. C. van N«s, den ontwerper van het plan «Berg en Bosch», voor bet slagen waarvan de te maken toeganswegen van zeer groot belang zijn. Hij heeft zich daarvoor echter niet beschik baar willen stellen. Thans is daarvoor aan gezocht de heer W. F. C. Schaap, directeur van gemeentewerken van Arnhem, die zich bereid heeft verklaard deze taak op zich Bij K. B. is aan de gemeente Apeldoorn, ten behoeve van den bouw vsn 20 nood woningen aldaar, een bijdrage uit 's Rijks kas verleend van ten hoogste f 45.953. B a a r n. Tot leeraar Fransch aan het Lyceum te Baarn is benoemd I. A. Brouwer te Blaricum. Woensdagmiddag is in Concordia in tegen woordigheid van een honderdtal genoodig- den, onder wie de burgemeesters van Bus- sum en Kaarden en verschillende Rands leden, de Gezlnsverzorgingstcntoonatelling geopend, welke georganiseerd is door de afdeeling Bussum der Nederlandsche Ver- eeniging van Huisvrouwen in combinatie met de Gemeentelijke Gas-en Electriclteits- bedrijven van Bussum. Nadat de presidente, mevrouw J. A. Mooij- Endt, in een warm gestemd begroetings woord de geschiedenis dezer tentoonstelling had uiteengezet, hield de burgemeester van Bussum, de heer H. de Bordes, de openings rede, waarin hij o.m. uiteenzette, In de om standigheid. dat hier onlangs een onthul lingsplechtigheid plaats vond eeuer bank, geschonken door de Vereenlging voor Vrouwenkiesrecht als dankbetuiging voor het bereiken van haar ideaal; alsmede dat thans weer de Bussumsche vrouwen deze tentoonstelling arrangeerden, te zien een aanwijzing, dat de Bussumsche vrouwen, naast het toor.en van groote belangstelling voor de politiek, toch mede opgaan in de plichten, die ze in haar gezin hebben te vervullen. Na den wensch te hebben geuit, I dat deze tentoonstelling in alle opzichten zouden mogen slagen, opende de burge- I meester met een zilveren sleutel den toe gang tot de groote zaal, waar de tentoon stelling is ondergebracht. Onder de smel tende tonen van een strijkje werd de ex positie in oogenschouw genomen. Een groot aantal winkeliers uit Bussum richtten hier keurig verzorgde stands in, terwijl ook inzendingen binnengekomen zijn van ver buiten de grenzen van het Gooi. liet aantal inzendingen op het gebied der huishouding bedraagt meer dan 70, zoodat hier een leerzame rondegang te maken is voor velen. Men vindt er moderne woninginrichtingen, ziekenkamers, expositie op het gebied van zuigelingenverzorging, allerlei zaken die betrekking hebben op den strijd tegen alcoholisme en tuberculose, een Montessori- en Fröbelafdeeling, fraaie collecties kunst nijverheid, waaronder glaswerk van De Bazel en werk van den sierkunstenaar Piet van Stam; boekbindwerk;. een keurige collectie speelgoed met mooie Fransche poppen inzendingen van weefschool, kunst- ambachtschool, Gooische vakschool voor meisjes, enz. Aan de tentoonstelling, die tot en met Zondag geopend blijft, zijn verschillende vermakelijkheden verbonden. Een miniatuur tooneel van den heer Frits Portieljo, zal zijn poppenvoorstellingen geven; mej. Antoinette van Dijk en de heeren Herman de Vos, Paul Collin, Jan van Riemsdijk en Hendrik Stuurop zullen allen op de hun eigen wijze de avonden vullen met interessante voor drachten, terwijl plaatselijke zang- en muziek verenigingen haar medewerking verleenen. Eiken avond na sluiting om tien uur is er op het danspodium gelegenheid tot dansen. Vermelden wij ten slotte, dat de gemeente aan deze expositie een groote reclame- afdeeling verbond barer gas- en electriciteits- bedrijven en dat op verschillende avonden demonstraties en lezingen zullen gehqpden worden, betrekking hebbende op genoemde bedrijven. De verschillende Chr. Bestuurdersbonden uit het Gooi hielden Hemelvaartsdag een Landdag in het Bantambosch te Bussum, waar meer dan 3000 bezoekers aanwezig waren. Het openingswoord werd gesproken door ds. J. H. F. Remme van Huizen, die teven den bidstond leidde. Volgende sprekers waren dr. J. R. Slotemaker de Bruine van Utrecht, met het onderwerp: «Nu meer dan ooit», de leden van de Tweede Kamer C. Smeenk, onderwerp: «Ook nu», en J. Schouten, onderwerp «Het doel». Het Christelijk Zangkoor van Bussum cn het Christelijk Harmoniecorps te Weesp vulden de pauze met zang en muziek. Eemn es. De heer Harmsen, kantoorhouder Post en Telegraaf alhier, herdacht Dinsdag zijn 40-jarig jubilee in staatsdienst. Hilversum. De salariscommissie uit den Raad van Hilversum heeft te kennen gegeven dal b.i. de maximumsalarissen van den burgemeester en den secretaris dezer gemeente gebracht moeten worden resp. van f 8000 op f 9000 en van f6500 op 7500. Op het terrein «Boomberg» te Hilversum had Donderdagmiddag een openlucht-samen komst plaats van Vrijzinnig Godsdienstige» in het Gooi. Het openingswoord bij deze drukbezochte bijeenkomst, die door fraai weder werd begunstigd, werd gesproken door den heer ds. P. Oosterbaan van Hil versum, waarna als eerste spreker optrad de heer dr. W. J. M. Engelberts van Am sterdam. die tot onderwerp had gekozen «Contact met een andere wereld». Na de pauze sprak de heer ds. F. Dijkema van Amsterdam over «Verken» en werd het slotwoord gesproken door deu heer Ds. J. C. Voorduyn van Naarden. De Hilversumsche Harmonie luisterde de bijeenkomst op. Nader kan worden meegedeeld dat het P. E. N. zich voorstelt in 1921 de districts levering van ciiclriteït via de sterke 50.000 volts hoogspv jeleiding uit de Amster- damsche centra..- naar die tc Bussum aan te vangen. Hoewel tijdelijk stroomonderbreking wel niet absoluut buitengesloten zal zijn, meent het P. E. N. meerdere zekerheid te hebben in de z g. dubbel-circuit-geleidmg, waardoor direct de levering der electrische energie langs den tweeden draad wordt hersteld, dan in het als reserve houden der gebrekkigo Naarder-centrale, die met slechts één machine nog behoorlijk kan werken en daarbij overbelast de geheele electrici- teitsverzorglng van het Gooi voor hare rekening zou hebben. In het adres der Gemeenten Is men blijkbaar bevreesd voor de stoornissen, die de eveneens 50.000 volts galaden hoofdleiding in hetNoordbrabantsche Net heelt doorgemaakt. In die provincie heeft echter de kwaadwilligheid menige sioring veroorzaakt, en ook heef; de ervaring geleerd, inplaats van steun Isolatoren, vier voudige hangisolatoren te gebruiken. Thans echter is het P. E. N. in Noord-Brabant reeds maanden intact zonder stroomstoringen. Ervaringen met reusachtige hoogspange- leidingen als deze heeft men in Nederland zeer weinig. Een voorbeeld ervan is o.a. de Berlijnsche Electr. Werke, waar destroom- levering geschiedt door een centrale (Bitter- feld) op too K.M. afstand door middel van een 100.000 volts-geleiding en waar sedert geruimen tijd geen stagnatie voorviel. Het bouwen van 71 middenstandswonin- gea op een terrein aan de Rembrandtlaan voor rekening var. de bouwvereeniging »'t Goede Woonhuys» alhier is gegund aan den aannemer Rozenhart te Heemstede voor de som van f707.000. Zeist. Woensdag werden door de politie te Zeist gearresteerd een viertal mannen en twee vrouwen, die een Duitscher van 4000 Mark hadden beroofd. De Duitscher, als metselaar werkzaam bij den bouw van een viila, werd door een tweetal «kameraden», die waren te weien gekomen, dat hij veel geld bij zich droeg, meegetroond naar een perceel in een steeg, waar de flesch op royale wijze rondging tot de Duitscher»-beneveld was en hem tot een totaal van 4000 Mark af handig werd gemaakt. Na aangifte bij de politie konden dadelijk alle verdachten worden ingerekend en gefouilleerd, waarbij op ieder een deel van het gestolen geld werd aangetroffen. Werd eenige dagen geleden reeds een drietal personen aangehouden, die schuldig bleken aan een reeks van diefstallen en inbraken, thans zijn nog aangehouden eeu kleermaker, diens zoon en een zo-jarige jongen, die ook bij deze diefstallen betrokken zijn gebleken. Tenslotte werd op den Amersfoortschen straatweg een drietal gewezen Amsterdam- sche kellncrs gearresteerd, die verschillende Utrechtsche winkeliers oplichtten, door tele fonisch van uit Huis ter Heide voor goede adressen bestelingen te doen en dan onder weg van den bode 't bestelde wisten In ontvangst te nemen. retha Barnard,, dochtor v.n Cbrl«l>r.«, Wilhelmus Licswijn en Elisabeth Leonard,. Heedtike - Nelly Eugenie. doehM. van John Adriaan Erin, en Nelly Marie Burgers Hendrik Leonard, roou van Hendrik Peterae en Johanna Blondlna Delnat laoobus Theodorue, soon van Jacobu. Theo dora, Helmerhorst on Mar» Schievels - Gerritdina, d. v. Herrit Jen Klein Nsgelvoort en Johanna Jenneken Struik - Petrue Johanna,. r, v. Theodorue Jacobu. van de Linden en Helena Johanna Laken Brennle, z. v. Johannes Arnoldus van Doornik en Johanna Jansen Willem, z. v. Jan Gerrit Vink en Jacoba Johanna Polman Gerrit, z. v. Riik Versteeg en Johauna Christina Swankhuizen - Gerritje. d. v. Johau Ver hoef en Grietje van Vliet Willemina, d. v. Jan van de Bunt en Marrigje Buter Hermanns, z. v. Hendrik Wansink en Catharina Margaretha van Andel. ONDERTROUWD: Willem de Beste en Dirkje Janna Alberta Boks Gerardus Coenraad Paschedag en Tonia Querforth Daniel Joban Rekke en Catrina Theodora Dietlker Albcrtus dc Vries en Sophia Ruitenbeek - Jan van Deventer en Jacoba Tondeur - Jan Kuilers en Aaltje Christina Berendge Willem van de Buut en Clasina Naatje Jens. GEHUWD: I.ubertus Wesseling en Berdina Koeslag Johannes Gerardus van Hoeyen en Gerarda Rijn Herman Carel Marie Petera en Dorothea Antonia de Jong Jan Nieolaas Anthonie Kochheim en Tonia Bercndina Johanna Holmer Arie Plelm Dekker en Jantje Hendrika Offereins Johannes Moors en Wilhelmlna van den Ham Sybrandua de Jager en Jlendrina Jacoba Gerritsen Jan Ruitenbeek en Hendrika van den Hoek Hendrik Adam en Wilhelmina Biom Roelof Wayenberg en Berta Mijnten Franciscus Johannes van Dicst en Maria Gijtenbeek. OVERLEDEN: Jannetje van I.oozenoord, wed. van Dirk, van Dorsen, oud 87 jaar Trijntje de Boer, echtg. van Cornells Johannes Snoeijerbosch, oud 56 jaar Margaretha Epskamp, oud 18 jaar ongeh. Gerrit van Surksuin, oud 77 jaar weduwn. van Heintje van Polen Antonius van Kommer, oud 29 jaar ongeh. Bartha Jansen, oud 82 jaar wed. van Hendrikus lvorlaar Steven Korlaar, oud 45 jaar ongeh. Jannetje van der Horst, oud 63 jaar echtg. van Hendrik Buitenhuis. MARKTBERICHTEN. AMERSFOORT, 14 Mei 1920. Appelen f o.a f o.Peren f af Zandaardappelen f 4.— af 5. Hoendereieren f jo.— k f li.— Grasboter f2,50 f2.70. Kippen f2.— 'Af 5.50. Piepkuikens f 0.70 a f2.00. Kuikens f o.— af o.—. Jonge eenden fo.a f o.—. Oude eenden f 1.75 12.50. Hazen f o a fo.oo. Wilde konijnen f .0 a fo.Tamniekonijnen fr.af z.soper stuk. Duiven f 1.50 a f2.00 per paar. Vette varkens f.af.-. Magere varkens f 100 4 f 140. Zeugen f 200 a f 300. Biggen f 30 a f 65. Drachtige Zeugen f 230 k f 450. Kalveren t o.a f o. Aangevoerd waren ongeveer heet. Appelen, heet, Peren, heel. Kleiaard- appelen; 20 heet. Zandaardappelen100.000 stuks Hoendereierenst. Eendeneieren 250 Kilo Grasboter; Vette Varkens; 30 Magere Varkens Varkens voor export- slagerijen 200 Biggen40 Zeugen Kalveren. ADVERTENTIEN. \Joor dc deelneming ons betoond bij het overlijden van onze Liave zorgzame Moeder, Behuwd- cn Grootmoeder UKRAKIU STAPERT, betuigen wij onzen harte! ij ken dank. Uit aller naam N. VAN EIMEREN— Straatman. BINNENLAND. In het GENEESKUNDIG GESTICHT voor Krankzinnigen te Utrecht, wordt gevraagd tegen een uader overeen te komen bezoldiging. Schriftelijke aanmelding niet opgaaf van leeftijd en informaticadressen te richten aan d«n Administrateur, Agnieten- straat 2, te Utrecht. De noodtoestand der werkloozen. Naar «Het Volk» verneemt is de Minister van Arbeid niet ongeneigd te trachten als nog middelen te vinden, waardoor het mo gelijk zou zijn om voor dit jaar de regle mentaire uiike ringen te verzekeren aan de werkloo/eleden n die organisaties, welke met crisiswerkloosheid te kampen hebben. HET BESTE ADRES VOOR AI.LE Huishoudelijke Artikelen is Z. v. d. BIJL, Koperslagerij mot Reparatie-inrichting. KAMPSTRAAT 17. Burgerlijke Slaud vau Amersfoort, van 7 tot en met 12 Mei 1920. GEBOREN: Nieolaas Wilhelmus, zoon van Wilhelmus Schoonderheck en Dina Peterse Marga- Vraag, tarler. jT'irma E. J. v. OMMEN Arnh. str. li) Tol 8!)1 L K-la» Vloosoliwaron

Amersfoortsche Courant | 1920 | | pagina 2