2 daar, naar de mate van mijne krachten, mede te werken aan de belangen van het onder wijs. (Teekenen van instemming). 7. Benoeming van twee leden der commis sie, bedoeld bij art. 166 der gemeentewet. De heer Plomp. Mijnheer de Voorzit ter, moet er een naam op het briefje gezet worden? De heer Hamers. Ik stel voor, de beidé leden togelijik te benoemen. De Voorzitter. Als de vergadering daartegen geen bezwaar 'heeft, dlan kan dat geschieden. De heeren M. L. Celosse en mr. P. J. F. van Voorst Vader werden herbenoemd res pectievelijk met 12 en 13 stemmen. 8. Benoeming vau personeel der Burger avondschool. Benoemd' worden: A. vast tot leeraar in rechtlijnig teeke nen P. Doorn, directeur van de ambachts school, met 13 stemmen, die dlaarna tevens tot directeur bencemd wordt mot 12 stem men. (1 briefje was blanco) B. tijdelijk voor het tijdvak van 1 October 1903 tot 1 October 1904 tot leeraar in handteekenem H. J. Mooijen met 13 stemmen; tot leeraar in rechtlijnig teekenen C. van Ouworkcrk met 13 stemmen; tot leeraar in wis,- natuur- en werktuig kunde C. J. F. Prins met 12 stemmen (een briefje was blanco) tot leeraar in Ncderlandsake taal A. Veen met 13 stemmen. De Voorzitter. Ik betuig de stemop- nemers dank voor hun&e bemoeiingen. Bij besluit van 14 Juli jl. is de heef van Weezei Errens tot vast leeraar aan de Burgeravond school benoemd. Ik stel namens B. en W. voor te bepalen, dat de functiëh van dezen leeraar zullen aanvangen den len October. Wordt z. h. o. conform besloten. Niets meer aan de orde zijnde, wordt de vergadering gesloten. Stoomdrukkerij L. E. BOSCH ZOON.

Amersfoortsch Dagblad | 1903 | | pagina 4