S.M. PEBEL. chir. Pédicnrs, PRACHTUITGAAF. PfcCWUZM® ROK en ZOOM Koopt uwe uurwerken bij den horlogemaker, LAMA1SQN BOUWER <6 Co. - UB FBI Jalouzieëü, Zonschermen en Marquisen B. PROPER Wzn. ADVERTENTIEN. STADSNIEUWS. Erfhuis Linschoten. Maatschappij tot Exploitatie van Staatsspoorwegen. Aanbesteding. Te Huur De BREUK en de BAND Meyrignac. DE FABELEN VAN DE LA FONTAINE. Stichtsche Hypotheekbank Fabriek van Jalonzieëo, ffiarquisen en Zonschermen. Vruchtensappen, Jams, Limonadesiropen Wed C. ROK EN ZOON, hij alleen kan a ue beste waarborgen geven. Zijn voordracht had betrekking op een uitgebreid onderzoek door middel van Rönt genstralen maar de bewegingen van het strot tenhoofd en zijn onderdeelen bij het neuriën van tonen en het uitspreken der voornaam ste klinke-s. In de sectie-vergadering der Geschiedenis en Arehaeologie, hield dr. C. W. Vollgraff zijne voordracht over „De opgraivingen te Argos". In het Groot-Auditorium van liet univer siteitsgebouw vond de sluiting van het con gres plaats. Prof. dr. EL Kern, vertegen woordiger van den minister van Binnenland- sche Zaken, woonde de sluiting, evenals de opening, bij, terwijl hij ook, niettegenstaan de zijn hoogen ouderdom, bijna de geheele zitting van het congres heeft bijgewoond. Do onder-voorzatter van het congres, dr. R. van Oppenraaij, sloot het congres en noemde het congres schitterend geslaagd, zoo goed als de voorgaande. Besloten werd het volgende congres in 1907 te houden dit voorstel werd door prof. Van Leeuwen, uit Leiden, gedaan. Als plaats werd; op voorstel van prof. Te Winkel Amsterdam aangewezen. Tot voorzitter van het volgend congres werd benoemd prof. dr. H. T. Karsten, uit Amsterdam; deze heeft de benoeming aan genomen. Een voorstel van het congresbureau, dat indien de nieuwbenoemde voorzitter onver hoopt mocht verhinderd zijn, prof. Kramer, de president van dit congres, te machtigen in overleg te treden met de faculteit der letteren dei- Amsterdamsche Hoogesohool, ten einde een anderen president te benoemen, werd aangenomen. Prof. dr. Speijer, uit leiden, riep de be langstelling in voor het tijdschrift „Museum". Prof. dr. Van der Wijck bracht dr. R. van Oppenraaij dank voor zijne uitstekende lei ding. Dr. Van Oppenraaij, het woord nemende, dankte prof. Van der Wijck voor zijne woor den en bracht vervolgens dank aan elk die tot het welslagen van dit congres hebben medegewerkt. De Unie „Een school mei den BIJ bel In het gebouw voor K- en W. te Utrecht had gisteren de "zes en twintigste jaarver gadering plaaits van de Unie, een school met den Bijbel, onder presidium van den heel* Schimmelpenminak van der Oye van Hoeve- laikem. De vergadering werd geopend met het zin gen van Psalm, 8 vers I. Na gebed werd voorgelezen uit Psalm 111 De voorzitter opende de bijeenkomst met eene korte rede en memoreerde dat het heden de dag is, dat de Unie haar 25-jarig jubileum viertspreker deelde daarop onder het dave rend applaus der vergadering mede, dat het H. M. de Koningin heeft behaagd den heer R. Dérksen te Rotterdam, den ijverigen secre taris der Vcreeniging, to benoemen tot lid der in de orde van Oranje-Nassau. Diaarua deelde de secretaris mede, dat de Unie-collecte beeft opgebracht 90.828.54, dat is ruim 3000 meer dan de 24ste. Door den beer De Jong uit Goes werd mededeeling gedaan over bet fonds „Lucas", opgericht om christelijke onderwijzers, die lijden aan de borst eai de longen, te steunen en zoo mogelijk naar buiten!andsche of an dere herstellingsoorden te zenden. Besloten werd voor f 25 bij: te dragen in het fonds Lucas. Naar aanleiding van de viering van het gouden feest van de vereeniging van christelijke onderwijzers en onderwijzeressen in Nederland en de Oost- Indische bezittingen, besloot de vergadering op voorstel van den voorzatter, f 50 tot do feestviering bij te dragen. Aan de orde waren daarop de mede deelin gen van den penningmeester; deze deelde mede dat een bedrag vaai bijna f 5000 in kas is én geplaatst op verschillende spaar banken. Medegedeeld werd verder dat er 94 school fondsen waren op 1 Januari 1904, die aan de gestelde eischen van het bestuur in zake geldbelegging administratie enz. voldeden. Bijl voortduring werd. den vergaderden op het hart gedrukt de zaak der schoolfondsen te behartigen. Hierna werd pauze gehouden. Na de pauze "held prof. dr. H. Bavinck, uit Amsterdam, eeu feestrede waarin hij een overzicht gaf van de ontwikkeling der Unie. Vervolgens werden door verschillende af gevaardigden de feestgroet gebracht. Rest nog to vermelden, dat de heer Lobman een telegram zond van gelukwensching in het zilveren feest. Van de bestuursverkiezing dient nog gemeld, dat bekend werd gemaakt de uitslag der verkiezing van drie bestuurs leden, wegens het overlijden van den beer L. J. v isser (overleden)vacature mr. T. P. Baron Mackay (aftredend), en J. Oerle- mans (aftredend, nog niet herkiesbaar). Ge kozen werden de heereuP. D. de Ruijter te Harlingen; mr. T. P. baron Mackay en P. A. Versluijs te Breda. Vele personen konden wegens den kolos salen toeloop van belangstellenden geen toe gang verkrijgen. Na afloop vereenigden de afgevaardigden zich aan een gemeenschappelijken maaltijd. Gisterenavond bad een samenkomst plaats in de Oosterkerk. [Een groot aantal belangstellenden was toegestroomd, de kerk bergde ruim 2000 men- schen. Die bijeenkomst werd geopend door den beer Scbimmelpenninck van der Oye van Hoevelaken, met het zingen van Psalm 150 door de leden der Utreehtsche vereeni ging van Kerkgezang. Prof Noordtzij deed het gebed. Aan het woord kwam vervolgens dr. A. Kuyper, die als Dienaar der Kroon het woord weuschto te voeren. De Regeering, aldus begon spreker, heeft de verdiensten der Unie al op de juiste waar de gescnat door de benoeming van den secre taris tot ridder in de Orde van Oranje-Nas- sau. Spreker sloeg vervolgens een blik in de wordingsgeschiedenis der Unie, en consta teerde dat de Unie veel tot de beslechting van den schoolstrijd heeft bijgedragen. Thans is 10 jaar na het eerste kabinet een °e kabi net opgetreden, dat belangstelt in de werk zaamheden der Unie, en deelneemt in de feestvreugde. Spreker deelde daarna mede, dat men thans tracht eene reformatie in het onder wijs te brengen. Spreker wil wel verklaren, dat de minister van financiën er de Unie dankbaar voor is, dat zij haar taak is begon nen daardoor zijn millioenen uitgespaard. Als nagegaan wordt wat de Unie heeft ge- praesteerd, dan is er ruimschoots gelegen heid om te juichen en te jubelen. En de vruchten? De christelijke arbeiders zijn het immers geweest, die in de staking van het vorige jaar een dam hebben opgeworpen te gen hen die onrust wilden wekken. Vervolgens deelde de minister mede, dat een ontwerp onderwijswet eerstdaags wordt terugverwacht van den Raad van State, waarin is bepaald dat de minima en de wet telijke verhoogingen der tractementen der bijzondere onderwijzers ten laste van bet Rijk zullen worden gebracht. Ook zal in de positie der bijzondere onderwijzers en in het exainenrecht zulk eene wijziging worden ge bracht uat de onderwijzers de toekomst met gerustheid zullen kunnen tegemoet zien. Bij de optreding van dit kabinet heeft spreker meermalen gehoord, dat verlangd wordt de intrekking der Leerplichtwet. Dit nu zijn wel praatjes voor eeu slaapkamer, doch gaan in de practijk niet op, wel is men het er over eens, dat deze wet dringend her ziening eischt en aan de voorbereiding daar van is men reeds druk bezig. Alles moet ech ter geleidelijk gaan. In dergelijke zaken zou to groote vlugheid schaden. In welken geest deze herziening zijn zou, liet spreker niet uit; getracht zaJ echter worden, om de hoofden te ontlasten van het vele admïnistrac tieve werk en dit te doen verrichten door een daartoe op te richten bureau. Spreker waarschuwde om toch niet te veel te steunen op 's Rijks kashet is juist de eere der Unie geweest, dat hot krachtig gewerkt heeft door e'gen middelen, zoowel van 't geld van den kleinen man, als door de grootero gift van den rijke. Met een paar hartelijke woorden van sympathie aan het adres van de feest vierende vereeniging, eindigde spreker zijn met aandacht gevolgde rede. Hierna kreeg het woord ds. Pierson uit Zotten, die enkele mededeelingen deed uit den tijd, die voorafging aan de oprichting van de Unie. Deze spreker wekte de aan wezigen op, krachtig de propaganda ter hand te nemen, immers dan eerst kunnen goede resultaten verkregen worden. I>8 volgende spreker was de heer Hooij uit Amsterdam, waarna ds. J. A. Gerth van Wijk uit 's Gravenhage nog een kort woord sprak en de vergadering met dankgebed sloot Door het koor onder leiding van den heer Van der Blij, worden op verdienstelijke wijze verschillende liederen ton gehoore gebracht. De vergadering ging ten half 10 uur uit een. aDe Nationale Vereeniging voor Han delsonderwijs houdt een algemeene vergade ring op Zaterdag 9 April, des namiddags ton 11 ure, in het Gebouw1 voor Kunsten en We tenschappen te Utrecht. Punten van behandeling zijn 1. Opening. 2. Benoeming van een lid der vergadering tot het goedkeuren der notulen. 3. Jaarverslag van den secretaris. 4. Rekening en verantwoording van den penningmeester. 5. Benoeming eeiier commissie van drie personen tot het nazien der rekening en ver antwoording. 6. Verkiezing van bestuursleden, in plaats van de heereu dr. J. H. H. Hülsmanu, J. C. Fabius. J. T. Kroon, U. G. Söhilthuis, die in 1903 aan de beurt van aftreding wa ren, en Ch. E. H. Boissevain, P. Bredius, mr. C. Pijnaeker Hordijk, Phs. van Omme ren, mr. P. Tjecnk Willink, die in 1904 aan de beurt van aftreding zijn. Alle aftredende bestuursleden zijn herkies baar. 7. Rapport, van het bestuur betreffende 'het ontwerp-leerplan voor eene Nederland- sohe h a n de 1 sh oogeschool 8. Voorstel van het bestuur betreffende het bevorderen van een congres van handelslee- raren, ook dooi* financieelen steun. Utrecht. Do Utreehtsche rechtbank deed gisteren uitspraak in de zaak van de twee broeders Van Haffen, beklaagd van poging tot diefstal met inbraak, inklimming en gewelpleging in de r.-k. kerk te Abcoude, eu veroordeelde Piet van Raffen tot 4 jaar en Cornelis van Raffeu tot 4 jaar' en 6 maan den gevangenisstraf. De eiscli was voor beide beklaagden 6 jaar. Barneveldl Thans is het zoo goed als zeker, dat de openbare school te Zwarte- broek weldra geheel verbouwd en vergroot zal worden. Dbor sommige bewoners dier streken worden pogingen aangewend om de school naar Terschuur te verplaatsen. Daar dit echter een extra uitgave van ongeveer f 9000 zou vereisohen, ligt het voor de hand, dat. de Raad hiervoor niet te vinden zal zijn. Barneveld. Als verdacht van diefstal van kippen op verschillende plaatsen in dezo gemeente, zijn Dinsd'ag door den rijksveld wachter-jachtopziener J. de Jong, te Voort- huizen, een paar landloopers gevankelijk naar Utrecht overgebracht. Ede. Onder de grondwerkers aan het nieuwe stations-emplacement is een werksta king uitgebroken. Zij eischen een loonsver- hooging van 2 ets. per uur. Hilversum. Door B. en W. zal op de eerstvolgende raadsvergadering andermaal het voorstel tot verhooging der rechten op het ledigen van privaat- en zinkputten door de gemeen ter ei ni ging worden ter tafel go- bracht. In de zitting van 1 Deoeinber des vorigen jaars werden tegea dit voorstel ver schillende bedenkingen geopperd. Daar nu bij deze zaak, die door B. en W. als een zuiver fiscale besohouwd werd, een hygiënisch element op den voorgrond was ge treden, is door hen ingevolge art. 6 der Ge zondheidswet, aan do gezondheidscommissie dienaangaande advies gevraagd- El i 1 v e r s u m. Tot kantonrecliter-plaats- vervanger in het kanton Hilversum) is be noemd mr. W. W. Wiohers Wierdsma. Hilversum. Tot de Rijksnormaallessen alhier zijn toegelatenvoor den voorberei denden cursus twee mannelijke en 2 vrou welijke leerlingen en tot. do eerste klasse 8 vrouwelijke ou I mannelijke. Hilversum. Uit de bcoiwrapporten blijkt, dat in 1903 hier niet minder dan 50 nieuwe villa's zijn verrezen. Verder werden 216 burger- en 188 arbei- derswoningen gebouwd. Aan de laatste bestaat hier nog steeds groote behoefte. j Men sc hrijft ons uit Lex mond Do heer J. Vink. hoofd der openbare school alhier, herdacht gisteren (Donderdag) dein dag, waarop hij 40 jaren geleden, die betrekking aanvaarde, Lexmond was in feestgewaad. Ieder huis was voorzien van vlag en wimpel. De belang stelling was verbazend groot Prachtige ge schenken zijm aangeboden, namens den ge meenteraad, verschillende ccrporatiën, de leerlingen, oud-leerlingen vain hier en elders en door vele van heinde verre naai- hier gekomen vrienden. Van de Veluwe. Tot dusver blijft het donkere, veelal buige weder maar aanhouden. De ontwikkeling in de plantenwereld gaat evenwel rustig, al is het dau ook langzaam, voort. De bloesemknoppen der vruchtboomon zwellen van belang, sommige heesters laten reeds lichtgroene blaadjes ziende rogge be gint krachtiger te groeien, de weilanden hernemen hun groene tint. Blijven wij verschoond van de late nacht vorsten en krijgen wij weldra nu ook eens ons deel van warmte en droogte, dan zal 1904 in menig opzicht een gunstig jaar kun nen worden. HtatioiisdwarflHtraat 8, Utrecht, i« dagelijks te consultoeren of te ontbieden Behandeling van Likdoorns, Nagels en vordore ongemakken aan don voet, geheel |»Uu!ooa en anti-septisch. Men deelt ons mede, dat ds. D. J. van Aalst voorkomt op het ze6tal te Uttecht. De heer ds. A. M. Donner, predikant bij de geref. gemeente alhier, is door curato ren van de Theol. School te Kampen be noemd om zitting te nemen in het uitvoe rend comité voor de feestelijke viering van het 50-jarig bestaan dier inlichting. Als data waarop de feesten zullen plaats hebben zijn vastgesteld' 14 en 15 Juni a. s. Naar wij vernemen zal in de volgende maand de gouden medaille voor 36-jarigen trouwen dienst worden uitgereikt aan den serg.-majoor J. W. Ensinok, van het 5e reg. infanterie, schrijver op het bureel van den garni zoenscom mandant. De heer G. Vink zal de plaatselijke afd. van den Kon. Nederl. Bond van oud-onder officieren vertegenwoordigen op do alge meene vergadering van den Bond, welke dit jaar in Augustus te Dordrecht zal plaats hebben. In der kunstvitrine van Valkkoff's Boekhandel is een schilderij tentoongesteld van den heer Van Weezei Erreais, getiteld: 's Gravenmoersche Vaart' Door den Amersf. Bestuurdersbond is de volgende circulaire verzonden Aan Besturen van Vak- en andere Ver- eenigiugeu te Amersfoort. Hiermede noodigen wij u uit tob het bij wonen van een gecombineerde bestuursver gadering, te houden op Donderdag 14 April, s avonds half negen preoies, in ,,Ons Huis Korte Gracht, teneinde te bespreken de uit sluiting der diamantbewerkers te Amster dam en steun voor hen te organise eren. We gelooven wel dat waar de Amster damsche juweliers, zonder daarvoor maar eenige redelijke motieven te kunnen aanvoe ren en onder afwijzing van het aangeboden overleg door de werklieden, een 6500 diar inantbewerkers, zoowel leden van den Dia mantbewerkers bond, als van R. K. Volks-- bond. Patrimonium en Israëlitiesohe Werk- liedenvereenigiug. met vrouwen en kinderen aan honger en ellende overgeven, ge met ons den plicht zult gevoelen aan de arbeiders daar de helpende hand te reiken. Wij geven u in overweging zoo noodig eerst de leden uwer vereeniging te raadple gen., teneinde op bedoelde vergadering met mandaat te kunnen aanwezig zijn, en de re geling van den steun direct kan worden ter hand genomen. We rekenen op uW aller komst. Voor den A. B. B. W. HEKKEN BERG. Voorz. G. VAN WIJ LAND Jr., Secr. Ten raadhuize had gisterenoohtend de openbare aanbesteding plaats 1. Van het- uitdiepen der binnengrachten. Ingeschreven door: G. de Bruijn, te Wou denberg, f 1800; M. Ramselaar, alhier, f 1750; Th. W. Bonte, alhier, f 1710; J. van Harpen, alhier, f 1683. 2. De'levering- van 250 stère gewasschen riviergrint. Ingeschreven doorGt. Wassing, alhier, voor f 740; Th. W. Bonte, alhier, f 737.50. 3. Vernieuwing van straten en voetpaden. Ingeichreven doorJ. v. Harpen alhier voor f 8680; C. Ruitenberg, alhier, f 7667; J. van den Berg, alhier, f 7657G. Wassink, alhier, f 7644; D. J. Boks, alhier, voor f 7400Tlv W. Bonte, alhier, f 7308. 4. Levering 80.000 waalklinkers. G. Wassink, alhier, f 1626; Th. W. Bonte, alhier, f 1560; W. van der Kooij, alhier, f 1556. Aan de minste inschrijvers zijn deze wer ken eu leveringen gegund. Bij een winkelier hier ter stede is een valsch kwartje in betaling gegeven. Men rij dus op zijn hoede. Gevonden voorwenen, Bij de politie is gedeponeerd als ge vonden een zilveren remontoir horloge mot nikkelen ketting. Marktberichten. Op de markt van heden waren aange voerd 130 paarden, 10 veulens en 60 hitten. 1 Men besteedde voor paarden van f 80 tot I f 400. veulens van f 100 tot f 190, hitten van I f 60 tot f 150. Kassiers en Commfssionnairs la Eflectea. AMSTERDAMNIJMEGEN. AMERSFOORT Monrhuisen 83, belasten zich met den in- en verkoop raa fondsen het incasseeren en disoonteeren van wissels, het koopen en verkoopen ran conpons, buiten* land8che wisselsvreemd bankpapier «a muntspeciën nemen golden k déposito, verschaffen gelegenheid tot hetta bewaring geven van waarden in de safe-kastjes hunner gepantserde brand- en Inbraakvrye kastwaar voor nadere condities te hunnen kantore verkrijgbaar, verleenen handelscredieten en openen reke ning-courant met renteberekening, sluiten prolongatiën. Kantoor geopend 9—8 en 7^-8%. Do Notaris G. A. DE GELDER, te Mont- foortzal op Vrijdag 15 April Ï901 's morgens half tien nnr. ten woonhuize van den Heer P. VAN DAM, te Linschoten in Polanmvoor kontant geld publiek verkoopen Zwart aftands Merriepaard, Vos jaarling Ruin, 22 Kalfkoeien, I Vaarkoe, 2 guste Vaarzen, 5 Pinken, I Stierpink, Kalveren, Varkens, Tiibusy, 2rik, 2 Blokwagens, Schouw- Melk- en Bouwgereedschap, Meubelen en Huisraad, enz. Te bezichtigen 2 uren vóór de vorkooping. Op de Hofstede wordt geen gele genheid tot stalling gegeven. Op Dinsdag den 20sten April 1904, des namiddags ten 2 ure (locale tijdaan het Centraalbureau der Maatschappij tot Exploitatie van Staatsspoorwegen in het Mo- reelse Park te Utrechtvan Bestek No. 981. Het maken van een uit breiding aan het gebouw voor de electrische ver lichting met bijbehooren- de werken op het station UTRECHT. liegrootlng 1" 23550.—» De besteding geschiedt volgens 50 van bet bestek. Hot bestek ligt van den 7den April 1904, ter lezing aan het Centraalbureau in het Moreolse Park en aan het bureau van den Sectie-Ingenieur H. J. VAN HOORN, te Utrecht en is op franco aanvraag (per brief) aan genoemd Centraalburoau (Dienst van Weg en Werken) te bekomen, tegen betaling van 1.00. Inlichtingen worden gegeven aan het Cen traalbureau (Dienst van Weg on Werken) en door den Sectie-Ingenieur voornoemd. Aanwijzing op het terrein zal geschieden den 19den April 1904 ten 10.40 ure voormiddag (West Europeesche tijd.) Utrechtden 2den April 1904. voor f 450.- 's jaars Een modern 1IEEKEKBUIS. bevat tende 8 kamers waarvan 2 Suites Keuken Kelder, Zolder, Bergplaats enz., met Vóór- en grooten Achtertuinop twaalf minuten van het Centraal Station te Utrecht. Vrij van stedelijke inkomstenbelasting en weinig personeele lasten. Te bevragen bij P. W. WALTMANN, Cementsteonfabrikantte Den Hommel bij Utrecht. Het is thans algemeen bekend, dat sinds de uitvinding van de „NIEUWE BREUKBAND" Meyrignac, syst. Doctor DUPREZ, te Parijs, de breuk geen kwellend gebrek meer is. Door den reguleerbaren druk verkrijgt men een vaste aanligging dor popwaardoor oon voortdurend inhouden verkregen en de gonezing aangebracht wordt. Lastige en verouderde breuken worden gemakkelijk ingehouden. Door do afwezigheid der voer langs den rug on om de heupenalsmede van onderbeens banden is allo knelling en schaving vermeden. Door zijn eigenaardigen vorm wordt de veer voor breken behoed. Doze is de eenige Breukband die goedge keurd werd door de Ver. v. Heelkunde te Parijs. Vele Nederl. Doctoren en Patiënten hebben in de vleiendste bewoordingen hunne tevredenheid betuigd. Men adresseere zich aan Tb. A. A. SIMO- N1SD e ii Haag, afd. Bandage terwijl een kosteloos consult wordt aan geboden tus8chen 9 en 5 uurte Utrecht Hótel Kasteel v. Antwerpen, Dinsdag 12 April; Arnhem Hotel Zwijnshoofd Woensdag 13 April Zwolle Hótel Heerenlogomont Donderdag 14 April; Groningen Hótel De Doelen Vrijdag 15 April. Van f 28.30 voor f 4.75 In groot f«>lio formaat, overgezet door Dr. J. J. L. TEN KATE, met 81 zeer groote Pracht platen van GU8TAVE DOltÉ en moer dan 290 fraaie illustratiën tusschen den tekst. Rijk gebonden. In plaats van 28.30 voor den spotprijs van f 4.75. Onbegrijpelijk!!! De Groote Folio Prachtuitgaaf van De Fabelen van De La Fontainemet de kenrlge platen van DORÉ. In rij hen Pracht band. Prjjs ƒ28.80 voor slechts f 4.75. Te bekomen bij D- BOLLE, Bazaar van Goedkoope Boeken te Rotterdam. Franco na ontvangst van Postwissel waarop vermeld: „Groote Pracbtuit- gaaf De La Fontaine". te UTRECHT stelt verkrijgbaar Pandbrieven tot den koers van 99Wa Pandbrieven ÏOO'» in stukken van f 1000.— f 500.— en f 100.—. Verricht alle voorkomende SCHOONMAAKWERKzoowel van grooie gebouwen als van particuliere huizon en van fijn SCHILDERWERK. Sluit zeer billijke contracten voor het geregeld wasschen der ram n. Spociaal ingericht tot het boenen en schoonmaken van houten parketvloeren. Ir> mijne fabriek worden steeds prima qualiteit vervaardigd. Kantoor: Kortegracht No. 2 Amersfoort, April. Op do heden sevu- den weekmarkt besteedde men voor ZrtndoHrdaprie- 1 n f 2.'l)a 3.20. Appelen h -. - Perm i f a oer H.L., H cndereioreii 1 3 10 3.60 per 100 stuks. Boter 1.- 2 Kippen 1.r 1 2'. Kuikenn f 0.— a 0 - - Piep kuikens 0 90 1 10. Penden 0.90 1.20- Mat*- i /*-.a Wikte konijnen aO.lauum 1 konjjnen f 0.80 a 1,60, p- r .1.., Duiven 0.50 a <1.70 per paar, il.tgore Varken» 14 20. Z> ogen a 60.- a 60-—. Bigger. 7 It - Aangevoerd waren M.l. Appelen, 150 ILL. Z«ndtu»rdsppele> oonno ctuk* Hoendereieren Eendeneieren 14 ill kilo Boter, - btukaVee. 20 Magere Varkens, 3JU Biggen en 2 Zeugen. WH D ROOSert r-r-i-] HflRttEHS til-: i.idxws van z[jn uit de vruchten zelve, zonder toevoeging van schadelijke of onnoodlge stoffen, bereid. Hofleveranciers, Aifen ad RUn.

Amersfoortsch Dagblad | 1904 | | pagina 3