VAN HASELEN en BOONI's KINDERMEEL G. G. ft L. „God zij met ons", AmfMÉe Glazen- en Pniwasscberij. J. i. TIN DER TET BINK, STADSNIEUWS. ADVERTENTÏËN. Nederlandsche M Aanbesteding aanbesteden: INBOEDEL, Te Huur een lieve Villa Meubilaire en andere Goederen, te TER-AAR, DIENSTBODE als Tweede Meid, Fabriek van Jaloniieën, Harqnisen en Zonschermen. Jalouzieën, Zonschermen en Marquisen B. PROPER Wzn. Haagsche Varkensslachterij, HET voedingsmiddel voor zuigelingen. Het magazijn van Groot- en Kleinhandel Br andstoff en, naar MUURHUIZEN 20. Sociëteit Amicitia - Amersfoort. Reciteer- en Voordrachtavond JULES VAN AMERONGEN. In het debat uitte de heer van Beeck Cal- doen uit Cotken de vTees, dat een ongeval lenwet voor den landbouw van noodlottigen invloed zal zijn. De heer De Boer beantwoordde de verschil lende vragen. H;: geloofde niet dat de pach ter ten slotte het geld zou moeten betalen, zooals een der aanwezigen had opgemerkt. Ook de meiden en de knechts moeten o_der de wet vallen. De heer Hasselman achtte het wen- schelijk d© beslissing van d© ongevallenver zekering uit te'stellen tot we een landbouw- vertegenwoordiging hebben, waarmede de heer De Boer het volkomen eens was... als er maar kans was dat die landbouwvertegeu woordiging binnenkort kwam. Na dankzegging aan den heer De Boer bracht de voorzitter een woord van hulde aan oen hoer Swierstra, den zuivelconsulent. thans benoemd tot directeur der Rijkszuivel- school t.e Bolsward. Hij is geweest the ught man on the right plaöe. Met luid apolaus sloot de vergadering zich bij deze hulde aan. De heer Swierstra dankte voor de vaar- deerende woorden. Na de rondvraag, waarin namens de afdee- lmg Zuilen ontevredenheid werd betuigd Over het sturen van keurmeesters van paar den, die altii'd van buiten komen, sloot de voorzitter de vergadering. Apeldoorn. Vrijdag is-.aan dr. J. Th. de Visser, feestredenaar in de jaarvergadering van den Werkmansbond te Apeldoorn, na mens ingezetenen van die plaats aangebo den een adres van hulde wegens zijn houding bij de behandeling der Hooger Onderwijswet in de Tweede Kamer. De heer De Visser verklaardo dankbaar te zijn voor de hulde, maar een vriend van het Kabinet te blijven. De Erfgooiexs-quaestie. Men seinde Zaterdag uit Laren aan het Handels blad Hedenmorgen zoui de scharing van vee op de verschillende Gooische meenten plaats heb ben. Door den burgemeester van Blaricum, don heer Hosang, waren een 15-tal rijksveld wachters gerequireerd, die hedennacht te 12 uur de wachthuizen bij de verschillende 'hek ken, toegang gevende tot de Blaricuimsche meent, betrokken. Bij de verzoenende hou ding, die tegenwoordig door beide partijen on der de erfgooiers wordt aangenomen, kwam velen dit onbegrijpelijik ivoor, daar ieder ver wachtte dat het vee, toebehoorende aan boe ren onder de vergadering van Stad en Lando van Gooiland, zoowel als het vee van hen, die onder het nieuwe bestuur staan, zonder hin tier zou wonden toegelaten. De laatsten had den echter buiten den Waard, hier den bur gemeester van Blaricum, gerekend. Deze had alle 'hekken met kettingen en hangsloten dichtgemaakt en veldwachters gerequireerd. Zelf was hij. den geheelon .nacht op die meent aanwez'ig. Te 5 uur verscheen biji liet Laar der hek van genoemde meent de erfgooier Klaas B'orsen uit Blaricum, de leden van het hoofdbestuur der erfgooiers J. Majoor, Flo ris Vos, mr. J. 0. Sdhook, de rechtsgeleerde raadsleden jhr. mr. Van Leunep en mr. Hartz- feld, vergezeld van den eersten deurwaarder bij de rechtbank te Amsterdam, den heer L. C. van detr D'uijp Jr. en twee onbezoldigde rijksveldwachters. Mr. Van Leninep vroeg na mens dein erfgooier Klaas Barsen aan den bur gemeester van Blaricum, die bij dit hek aan wezig was, toegang op de meent voor diens koe. (De lieer Hosang gaf geen antwoord en gaf evenmin op andere vragen bescheid, ook toen de lieer Van Leunep hem toonde een afschrift van een telegram van een der raads leden van Stad en Lande. mr. Modderman aan den heer Hosang, waarin verzocht wordt ook aan de z.g. opposanfe erfgooiers toegang tot de meent- te verleenen. Onder protest be willigde hij hierin niet. Een verzoek van mr. Van Lennep om hem even alleen te mogen spreken, werd afgeslagen. Ook gaf hij niet te kennen waar de sleutel van het hek was. De aangekomen meentmeester T. de Graaf gaf evenmin antwoord op de hem gestelde vra- geen. Middelerwijl waren er hoe langer hoe meer boeren met hun vee gekomen, die allen voor het hek moesten blijven staan. Toen men inzag op deze manier .niet verder te ko men, begaven allen zich naar het Blaricum- mer hek. Ook daar natuurlijk rijksveldwach ters. De daar aanwezige brigadier liet juist eenige koeden, behoorende aan boeren onder het oude bestuur, binnen, waardoor men ge waar werd wie hier den sleutel had. De bur gemeester van Blaricum kwam over de meent ook naar dit hek, zoadat zich hier hetzelfde tooneel herhaalde, met dien verstande dat hier voornamelijk door mr. HartzfeLd het woord werd gevoerd. De deurwaarder Van der Dn ijs insinueerde en sommeerde daarop den brigadier der rij ksve ld wacht W. Stellingwerf! uit Mijdrecht, die het hek had geopend voor de reeds doorgelaten koeien, het vee ivan Klaas Borsen ongehinderd op de meent te laten, waaraan deze niet voldeed en evenmin een varklaring van zijn weigering gaf. Hierop werd afschrift van dit exploot aan den brigar dier overhandigd. Vervolgens maakte de on bezoldigde rijksveldwachter Klaas Bakker uit Huizen proces-verbaal op tegen genoemden brigadier wegens het belemmeren van den toegang tot diens grond voor het vee van den erfgooier Borsen. Hiermede was de zaak voorloöpig afgeloo- pen. De erfgooiers keerden met hunne koeien huiswaarts, terwijl mr. Van Lennep zich on verwijld aar Amsterdam 'begaf. Te ongeveer lialf twee kwam de heer nu*. Van Tieuhoven, commissaris der Koningin, te Laren aan. Hilversum. Zaterdag ging in de Em- mastraat een voor een wagen gespannen paard op hol. De .wagen kwam met zooveel geweld tegen een lantaarnpaal, dat deze af brak. Do voerman, die er afgeworpen werd, brak een been en ontwrichtte een heup. Door de zorg der politie werd hij naar het zieken huis vervoerd. V e e li e n d a a 1. Na lang getob, zal dan nu toch eindelijk kunnen begonnen worden met den bouw van de marechaussee-kazerne. Ged. Staten hebben de onderhandsche aan besteding goedgekeurd. Het werk zal nu worden uitgevoerd door den heer J. Boers. De levering .van het ijzer werk werd afzonderlijk gegund aan den hoer B. van Essen. Zeist, 28 April. Gisterenavond werd door onzen gemeenteraad de behandeling der meuwe bouwverordening voortgezet. 12 leden waren tegenwoordig. Was de behandeling de vorige week in een middag- en avondvergar deiing tot art. 36 gevorderd, thans zijn we tot art 49 genaderd, wel een bewijs, dat onze vroede mannen er niet licht over heen gaan. Nu 't is dan ook een belangrijk onder werp, bepalingen te maken, waaraan in het vervolg de woningen zullen moeten voldoen. Heft góng gisterenavond over de voorko ming van vochtigheid, do hechtheid van fun damenten, muren, vloeren, trappen, zolde ringen en dakverwijdering van rook, water eu vuil en toevoer van licht en lucht. Ver schillende wijzigingen werden weder aange bracht, sommige eisohen werden verzwaard, anderen verlicht, terwijl hier en daar enkel verduidelijkingen werden aangebracht. Had de commissie het niet noodig geacht de eischen der bestaande verordening, dat alle scheidingsmuien van een heelo steen ge bouwd moeten, worden, in de nieuwe veror dening ook te eischen voor de woningen on der een dak, zonder verdieping; de raad be sloot de eisch van een beelsteensmuur voor alle scheidingen te ,blij(ven handhaven. Van A steen mogen alleen gebauwd worden ge bouwtjes of uitbouwtjes van 12 M2. opper vlakte en 2.75 M. hoogte. Houten leidingen voor huishoud water en houten putdeksels werden verboden. De zwaarte der bindlagen en de onderlinge af stand der balken werd aan de beraadslaging van B. en W. overgelaten, terwijl de bescho ten daken alleen voor woonhuizen werden go- ei sclit. Dat zijn wel de voornaamst© aangebrachte wijzigingen. De volgende week zullen de leden weder worden o,j eengeroepen tot voort zetting der behandeling. Als het dan niet vlugger gaat dan gisterenavond zal nog me nige vergadering aan dit onderwerp gewijd kunnen worden, daar de ontwerp-ver orde ning 88 artikelen telt. De centrale anti-revolutionaire kies- vereeniging „Nederland en Oranje"' heeft den heer K. van der Burg, gemeente-ontvan ger, candidaat gesteld voor de Provinciale Staten voor de plaats van notaris J. Bolk, die dit jaar moet aftreden. Te Utrecht- slaagden voor de acte L. O. de hoeren G. J. Reijers, A. J. van Hamers- veld, A. Engelhardt en J. B. Templeman van -hier. Wij maken onzen lezers nogmaals at tent op den reciteer- en voordrachtavond van den heer Jules van Amerongen, die morgen in Araicitia optreedt. Het veelbelovende, met zorg gekozen programma gaven wij in een onzer vorige nummers. De entree behoeft werkelijk niemand af te schrikken. Wij) twij felen er niet aan of die leerlingen der hoogste klassen van gymnasium en H. B. S., voor wielko reductie is toegestaan, zullen niet ver zuimen van deze gelegenheid gebruik te mar ken om door ,,een man van 't vak" eenige joede nummers, waaronder ook klassieke, te ïooren voordragen. - Uit. het jaarverslag van de Vereeniging „Re is belasting'' blijkt dat het subcomité voor Amersfoort thans als volgt is samenge steld: Mej. D. A. Siddré, mej. J. M. Veder, mevr. SandbergGeiswcit v. d. Netten en mevr. R. KnooteVan Lanschot Hnbrecht. In het afgeioopen jaar konden 254 perso nen voor rekening van de vereeniging naar buiten worden gezonden, waarvan 5 uit Amersfoort. Bij liet comité alhier kwamen de volgende giften in Jkvr. d B K. f 10, O. v. R. H. f 5, mej. v. di L. f 2.50, mej. Br., Den Haag, f 10, mej. B. f 1, R. K. f 5, N. N. f 8, N. N. f 10, mevr. H. f 5, dr. J. f 1, mej. van W. f 1.50, mevr. Sbh. f 1.50, dames S. f 4, N. N. f 6, mevr. S. f 2.50, N. N. f 20, mevr. T. v. H. J 5, mevr. v d. EL f 1, mevr. F. d. T. f 4, den heer v. N. f 4, mej. v. d. W. f 2, over schot van een reisje f 0.85, jhr. S. f 10, op brengst verloting f 5, mevr. B. f 5, N. N. f 1.43, Pr. v. T. f 5, den heer K. f 5, den heer v. N. f 2, mej. v. d. R. f 5, mej. v. D. f 2, bus station f 9.52; totaal f 159.80. Wie het comité steunt; doet een goed werk, want men helpt hierdoor het lijden van vele menschen verzachten. Tal van per sonen hebben voor hun geschokte gezondheid een verblijf in de frissche buitenlucht noo dig, en hoe velen zijn er hier niet onder, wier geldmiddelen dit ohmogelijk toelaten? Wi, bevelen daarom ieder aan om het busje aan het station niet onverschillig voorbij te loopen. Vele kleintjes maken een groote! 1De afd. Gooi en Eemland van de Ned. Ver. tot bescherming van dieren hield Vrijf- dagavond haai- jaarvergadering in Amicitia. Nadat de voorzitter, de heer Bicker Caar- ten, de vergadering met een woord van wel kom had geopend, deed de penningmeester, de lieer toe Laer, rekening en verantwoor ding. De rekening sluit met f 1355.66 in ont vangst en uitgaaf, met een batig saldo van f 300, belegd op de spaarbank van Amster dam. Aan den penningmeester werd dank gebracht voor zijn degelijk beheer en, op voorstel der commissie, décharge verleend. Alsnu werden herkozen tot bestuursleden de heeren Bicker Gaarten, Van der Veen en Toe Laer, en gekozen de heer dr. Kloppert en Van Harinxma thoe Slooten ('s Gravo- laud). Aan d'é" orde kwamen vervolgens de inge komen stukken. Het. bestuur der bouwmaatschappij „Craai- loo" heeft voorgesteld op den Laarderberg een monumentalen drinkbak te maken, voor mensoh en dier, en wil daarvoor terrein en water geven, mits de afdeeling den drinkbak aanschaffe. Overwogen werd echter, dat daar wellicht behoefte tot drinken bestaat voor honden, doch niet voor paarden, die aan „De Gooi- j sclie Boer" of „Jan Tabak" of in de omlig- i geudo boerderijen worden gedrenkt. Ook de hooge kosten, een kleine f 1000 (de bak kost alleen 60 ponden sterling) leveren wel een bezwaar op om tot plaatsing te besluiten. Intusschen zal het bestuur de zaak nader overwegen. Tevens overweegt het bestuur een voorstel tot het uitreiken van premiën aan beambten van politie en justitie, die vogelvangers be- keuren, die bij de wet beschermde vogels ver voeren. en een ander voorstel om, evenals in Engeland het geval is, te bewerken, dat op hondententoonstellingen geen gecoupeerde houden worden toegelaten. Zulks natuurlijk met langen termijn, bijv. na 1 Januari 1905. Omtrent de bij de wet beschermde vogels r had het bestuur in correspondentie met de j Sophia-vereeniging te Amsterdam- evenwel zonder veel resultaat. Wel weet laatstge noemde vereeniging, dat deze vogels worden verzouden naar Amsterdam en aldaar wor den verkocht op de Oude Schans, doch door de uitnemende voorzorgen der overtreders is het sedert 1899 niet mogen gelukken een© overtreding to coustateeren. Nadat een der leden, bij de rondvraag, nog verzocht had om beter toezicht op de trek honden, vooral op marktdagen, werd de ver gadering, onder dankbetuiging voor die vrij talrijke opkomst, gesloten. Do 2© secretaris van de afdeeling Gooi en Eemland van de Nederl. vereeniging tot bescherming van dieren was zoo welwillend ons het jaarverslag, uxtgebraciht in de j.l. Vrijdag in Amicitia gehouden vergadering!, too to zendien. Wij outleenen hieraan het volgende: Die afdeeling deed in 1903 zoo .veel in haar vermogen was om aan het 'deel der vereeni ging te beantwoorden. Het ledental steeg niet 108 personen. Door vertrek, bedanken en overlijden vie len 61 leden af. Het aantal leden bedroeg op 31 D'ecember jl. 4;65. In de plaats van den heer C. T. van Beek te Amersfoort werd gekozen de heer C. B Kok aldaar; wegens overlijden van den heer jhr. L. Martens de heer H. B. Sohröder te Leusden, en wegens bedanken van den heer H A. Claasen te Hilversum d© heer H. Bois- sevain te Amersfoort. Op de bestuursvergadering, 24: Juli 1903 te Amersfoort gehouden, werd. de heer Bicker Caarten te Baarn als voorzitter herkazen, terwijl de heer Schroder tot ondervoorzitter werd benoemd. Door de kantongerechten te Amersfoort, Hilversum eu Breukelen werden in het af geioopen jaar 137 personen veroordeeld we gens mishandeling van dieren en het plaats nemen op hondenwagens binnen de kom der gemeenten. Op een verzoek aan Ged. Staten van N-- Holland om eenige bepalingen ten. behoeve van den trekhond in het Prov. reglement op de wegen op te nemen, werd afwijzend beschikt. Da vereeniging tot bescherming van den trekhond te Amersfoort, is met de afd. Gooi en Eemland saamgesmolten. Het schietapparaat-, waardoor het lijden van het dier inderdaad wordt voorkomen, is reeds bij vele slagera in gebruik. Het be stuur stelt zich voor, door middel van de plaatselijke bladen, de namen der slagers be kend te maken, die deze humane slachtwijze toepassen. Het gebruik van den trekhond blijft nog steeds tot vele mishandelingen aanleiding geven, waartegenover de wetgever vaak machteolos staat. Het zou dan, ook een Wel daad zijn, wanneer de honden ala trekkracht konden worden vervangen. Aan het waak zame oog der politie ontsnappen uit den aard der zaak. nog vele gevallen van mis handeling. D© directie der So estertramweg Miji. heeft, op een desbetreffend verzoek, maatregelen genomen om de wagens niet telkens op korte afstanden te doen stoppen, hetgeen zeer in het belang van de paarden is. Men hoopt nu in dezen ook op de medewerking van het publiek. De veldwachter der afdeeling doet steeds met grooten ijfver zijn plicht. Niet minder dan 44 bekeuringen wegens mishandeling van dieren of het handelen in strijd met verschillende verordeningen, werden door hem gedaan. Ook werd op de week- en vee markten te Amersfoort, Barneveld en Hil versum herhaaldelijk door hem proces-ver- baal opgemaakt, waarbij hij steeds welwil lende steun van de politie mocht onder vindon. Op verzoek van d© eigenaars werden 23 paarden en honden door middel van chloro form en het scbietmasker gedood. Zesmaal werden houdentuigen en buikriemen uitge reikt aan personen, bij welke armoede oor zaak was van. slechte aanspanning. Ook werd eenmaal geldelijken steun verleend bij den aankoop van een trekhond. Aan verschillende politiebeambten zijn de gewone belooningen uitgereikt, wegens het opmaken van procesi-verbaal, gevolgd door veroordeeling. Onderwij&ers, politie en justitie, zooimede de pers blijven het werk der afdeeling steeds welwillend steunen, waarvoor een woord van. dank wordt uitgebracht. De spoorlijn naar Kesteren is tusschen den Utrechtschen en dien Leusdervveg thans aan beide zijden door oen sterke pallisadee- ring afgesloten. Daar tusschen deze en, het rij wiel magazijn van den heer Nefkens een houten schutting is geplaatst, is nu1 tevens het langzamerhand ontstane pad langs den spoorweg vervallen,. De communicatie van den Lcusderweg met .den Berg en het station moet dus voortaan, plaats hebben door db Bergstraat of langs den Dieven weg.* Voor vele bewoners van den LeusderWeg, voor bak kers, slagers en boodschappenjongens, zal de verandering nog een heel inconvenient bü}- ken. Een molenaarsknecht uit Woudenberg had vanmorgen het ongeluk om, tijdens liet werk, van een der graanzolders van den hoer Veis Heiju op straat te vallen. Gekneusd werd hij opgenomen en binnengebracht, wanrn'a dr. Schreudér hein de eerste geneeskundige hulp verleonde. Naderhand werd de man per rijtuig naar Woudenberg vervoerd. Burgerlijke stand. Geboren Barbara, d. van H„ Brand- sen cu C. B. van Rouendaal. Posterijen. Aan het postkantoor Amersfoort en de daaronder ressorteerende hulpkantoren werd gedurende de maand April 1904 ing©- legd f 29,178.66, terugbetaald f 26,7.*>8.79j. Het laatste door dat-kantoor uitgegeven boekje draagt het nummer 10605. V Verloofd: H. J. HEIJKOOP en A. WINTER. Leiden'Mei 1904. Amersfoort, Eenige en algemeene kennisgeving. Leeraar in PIANO en ZANG, Utrechtsche straal, hoek Hellingstraat 36. Prinsengracht 708, Amsterdam, verstrekt gelden op I. en 2. hypotheek rente pl. m 4 a 5 Ook voorschotten en bedrijfskapitaal op langen termijn van af f 300 tot elk bedrag. Burgemoestor en Wethouders van Amers foort zullen op Donderdag 19 Mei 1904, 'svoormiddags to elf nor, ten Raadhuizein twee perceelen publiek I. Het bouwen van een Gym nastieklokaal en nieuwe Con ciërgewoning aan de Meisjes school te Amersfoort. II. Het maken van een School gebouw tot uitbreiding van de Openbare school aan de Hel lingstraat te Amersfoort. Het bestek en de teekening van ieder per ceel zijn ter Gemeente-secretarie op franco aanvraag verkrijgbaar voor laf Ö.Ö5 en voor II k f 0.70. Franco toezending 5 ets. meer. Inlichtingen op het bnrean van den Gemeente-architect alle werkdagen van 10 tot 12 uur. Aanwijzing volgens datum en uurin de bestekken vermeld. V Notaris ROBBEMOND, govostigd te Harmeien, zal op Dingdag 10 Mei 1904, des morgens ten ÏO nre, ten storfhuize van den HeerJ. KLINK, aan do Meern, Gemeen te Vleuten, om contant geld, pnbliok verkoo- pen: Een zeer netten volledlgen bestaande uit: antiok kabinet, kasten, kisten stoelen, tafels, spiegels en schilderijen, kachels fornuizen, beste boddon met toebchooren, al lerlei keukengereedschap, koper-, blik-, glas- en aardewerk en hetgeen verder zal worden aangeboden. Alles daags te voren van 10 tot 2 uur te bezichtigon. DRIEBERGEN. aan den rand van het groote dennenbosch, be vattende O Kamera, Henkeu, Heller, Zolder, Warandes en fliuben Tnin. Huurprijs f 325. Te aanvaarden 15 Mei a. s. Te bevragen A. v. DIJK, Makelaar, DU- SCHOTEN, Timmorman, en J. M. THEISEN, Secretarislaan, Driebergen. Notaris A. VOSMAER, te Zoist, zal op Dingdag 10 Mei 1901, dos voormiddags 1© nnr to Zoist in do Nieuwe Societeitt om contant geld in hot openbaar verkoopen: waarbij: canapé's, cra- peaux, fautouils en salonstoelen, eiken houten linnenkasten en dito buffetten, éta gère-tafeltjes, eiken houten lessenaar, tuin en keukenstoelen, dienbakkon, muziekkastjes, regulateurs, gra vures, schilderijon en al hetgeen meer ten verkoop zal worden aangeboden. Alles uitgenommerd te bezichtigon op Maan dag 9 Mei 1904 van 10 tot 3 uur. brengt ter kennis dat zijn producten in het a. s saizoen op een nader te be palen tijd en uurdagelijks aldaar zullen worden geveild. HET BESTUUR. Gevraagd op 1 Juli of 1 Augustus eene netto goed kunnende strijken, mazen en stoppen, v. g. get. voorzien. Loon f 90.met opslag. Zich in persoon to vervoegen 's avonds na 7 uur, UtrechtKoningslaan 4. Verricht alle voorkomende SCHOONMAAKWERKzoowel van groote gebouwen als van particuliere huizon en van fijn SCHILDERWERK. Sluit zeer billijke contracten voor het geregeld wisschen der ram-rn. Speciaal ingericht tot het boenen cn gehoon waken van houten parketvloeren. In mijne fabriek worden steeds prima qualiteit vervaardigd. Karrtoor: Kortegracht No. 2 *ST Arnliemsche straat. 19. ~"W[ Dagcltjkscho levering van prima kwaliteit VarkengvleeschHam, Rookileesch Smidse de lïonlogne, Os-*etong, enz. Alles verkrijgbaar fijn uitgesneden met de VAN BERKEL'sVLE ESCHSNIJMACHINE. Alsmede levering van Bauketliam, Hamburger Ossenrib, Plats-assortlc's, enz. Aanbevelend. K. J. VAM OMNIA. Aanbevolen door tal van geneesheeren. ATTESTEN van vele bekende Stadgenooten ter inzage- Verkrijgbaar bij do h.h. M. r N. OOSTERVEENLangestraat. i A. v. d. WEG Langostraat. WATERSCHOT Co.C. J. DE KONING Kampstraat. J. v. d. hooff I A. J. JANS, Socsterweg 85'. IN is verplaatst van Scherbierstraat tegenlver het R. C. Ziekenhuis. mlvi Bestel rgtr worden a'daar en aan den Utrecht ft' en weg 54, aangeromen. Concur I erendo prijzen. Zomerleverantie -t^gen verhinderd tarief, j N. B. Briefkaarten wordoa vergoed. Dinsdag 3 Mei 1904, 8 uur, Buitengewone van Voor Programma zie groote aanplakbilletten. Fnlrée: f 0.75. Voor leerlingen van middelbaar en gymnasiaal onderwijsf 0.50. Kaarten te bekomen on plaatsen te bespre ken aan do Sociëteit, vanaf Zaterdag 30 April, 's middags van 12—2 uur en voor leden ook van 4—6 uur.

Amersfoortsch Dagblad | 1904 | | pagina 3