POETS-EXTRACT Openbare Verkooping Uit de hand te Koop: GLOBE- Met Lissone BOON'S CACAO, Uit den omtrek. STADSNIEUWS. ADVERTENTIEN. HUIZEN, BERGPLAATSEN en BOUWTERREIN, te Utrecht. Keukenmeid, Derde of Linnenmeid, enne nette KEUKENMEID, Boterfabrieken Nijkerk en Putten Bloembollen. AGENTESSEN. T oilet-Artikelen. Gemeente-Administratie. W. J. BOON&Comp, Rijks Universiteit te Utreciiir DE NEDERLANDSCHE EFFECTENLOTERIJ, Van Duysen Co., den Haag. Particulier Kapitaal dadelijk verkrijgbaar tot het koopen en voorschot geven OP „Barendje Licht" ten slotte, dank zij zij zwendelarij, een algemeen geacht Amsb" damsch notabele zou worden. De aerie schet sen werden daarom niet voltooid in het „Fi nancieel weekblad voor den Fondsenhandel Toen nu eenige maanden geleden de heer De nekamp ontslag nam als directeur der Bui- tenlandsohe Bankvereeniging, bood dë schrij j ver den overgebleven directeur aan, de schei 1 sen te vervolgen, nu immers bevrijd van den dwang, die de vroegere mede-directeur op zijn arbeid uitoefende. De heer Philips weigerde echter het vervolg te publioeeren. De belangstelling in de reeds verschenen schetsen was groot geweest. Zelfs bood een bewonderaar den heer Stichter een groote som, om hem de uitgave van het volledige „Leven en bodrijf van Barendje Licht" mo gelijk te maken. De heer Stichter sloeg dit aanbod van de hand en zond het voltooide werk aan de uitgevers Van Holkema War rendorf, die het als boek publiceerden. Thans hebben de heeren H. Philips te Amsterdam, directeur der buitenlandsche Bankvereeniging en dr. E. Denekamp, tha.ns te New-York, de firma Van Holkema Wa- rendorf gedagvaard, wijl 27 hoofdstukken van de 36 hoofdstukken van het boek reeds eenige jaren geleden in het „Financieel blad I voor den Fondsenhandel" waren versohenen en zij eischen de vernietiging van het „Leven en bedrijf van Barendje Licht." Dezo zaak is van moreel en juridisch stand punt belangrijk. Immers de vraag is„Heeft een uitgever van een finantiëel blad het reent j een schrijver te dwingen een werk te vol eindigen op eene wijze, die hem immoreel voorkomt?" Juridisch blijft de vraag op te lossen of dc schrijver van artikelen in cou ranten, niet 't recht heeft, deze artikelen ge zamenlijk en uitgebreid uit te geven, wan neer to voren geenerlei overeenkomst hier omtrent is getroffen. Voor het ifnaneiëel weekblad treedt a's advocaat op mr. W. Heineken, commissaris van hei. ..Finantiëel weekblad voor den Fond senhandel." voor de firma Van Holkema Warendorf mr. M. A. H. Ll van Lier. Diefstal door een kantoor bediende. Voor de Amsterdamsche recht bank stoind Dinsdag eeni 23-jarige kantoor bediende der Nederlandsche Handel-Maat- schappij terecht, beschuldigd van diefstal ten nadeele dier Maatschappij. Op zekeren dag was hiji belast geweest met- het verzenden van 13 aangeteekende brie ven, waarvan hij er 1, bevattende 3 bank biljetten van f 60 elk, zich toeëigende, omdat hij met een aantal vrienden een zeiljacht had gekocht, waarin hij ook zijm aandeel moest betalen. Beklaagde bekende het hem ten laste gelegde. Verzachtende omstandig heden in aanmerking nemende, eischte het openbaar ministerie 4 maanden, gevangenis straf. Zware mishandeling. Een der ploegbazen van den iu aanleg zijnde n locaal- s poor weg DinxperloVarssevold, wonende te Sindereu bdj laatstgenoemde plaats, verbood den fabrieksarbeider R. v. d. Heurne, omdat hij een der gereedschappen beschadigde. Hier door ontstond eene woordenwisseling, waar bij den ploegbaas drie levensgevaarlijke mes steken werden toegebracht. N. A. C. Een valsohe aangifte. De jonk man van dien Bergweg, te Botterdam, üie eerst bij de politie had aangegeven, dat hij op de Schiekade door drie mannen was aan gevallen en van f 50 beroofd, heeft thans, naar de N. R. Ct. meldt, aan die politie ver klaard dit feit verzonnen te hebben. Door den trein overreden. Dinsdagnacht is te Wehl voor het station van de locaalspoor door een goederentrein de wisselwaohter M. overreden. De ongelukkige was terstond dood. Hij laat eene weduwe met vijf kinderen na. Noodlottig ongeval. Te Affjr- den is gisteren ochtend nabij den overweg der tram een voerman, doordat zijin paard sahrikte voor een voorbijgaande tram on een zijsprong maakte, van do kar geslingerd, met het gevolg, dat hij daaronder geraakte en overreden werd. De dood trad weldra in. Treurig ongeval. Op de spoor brug te Culemborg hau gisteren middag een treurig ongeval plaats. Twee mannen, die boven op de spanning bezig waren met bik ken, vielen, doordat een lus van een touw losraakte, op de brug, waardoor de een, C. v. B. uit Beusichem, op de brug langs de rails terecht kwam en de ander, J. v. M. uit Utrecht, in een bak langs de brug. Bei den bracht men naar den in de nabijheid f gelegen wachtpost no. 16. Met behulp van twee zusters van het Barbaragesticht" verleende dr. J. Hocko Hoogenboom de eerste geneeskundige hulp, waarna beiden naar genoemd gesticht per brancard vervoerd werden. Kort na aan komst aldaar overleed C. v. B. reeds. De toestand van J. v. M. is redelijk. Te Zaltbommel brak Dinsdag in het magazijn achter den winkel van den heer B. van Dijk, manufacturier, een felle brand uit; gevoed door grooten voorraad kapok en andere goederen, liet de brand zich ernstig aanzien. Het perceel brandde dan ook ge heel uit. Verzekering dekt de schade. Laag water. Tengevolge van den lagen waterstand is een stoomboot met een gezelschap pleizierreizigers op het Tjeukenwcr aan den grond geraaid;. Een groote gedeelte van den nacht moest men er door brengen, voor men verder kon. ligen Stoel, is dr. A. C. A. Hoffman, te Gouda, benoemd tot lid dezer orde, klasse der caval- lieri. School- en Kerknieuws. Bij het gisteren te Dordrecht gehouden examen voor het politiediploma zijn geëxami neerd 15 candidaten. Geslaagd de heerenP. M. van Kuitenburg, Den Haag J. Woutersen, UtrechtCh. H. de Kan, Roermond J. H .Lemmers, Maastricht A. H. Gorissen, Maastricht, allen met aanteeke- ningK. Monteng, DelftH. Hooing, Dor drecht. Roomsch-Katholieke Kerk. Op voordracht, van den Superieuren Raad der Pauselijke Orde der Advocaten van den Hei- aIn Irene te Utrecht had gisteren mid dag half 2 een zeer druk bezochte vergade ring plaats var den Bond voor Evangelisa tie, onder presidium van den heer jhr. mr. O. Q. vaai Swinderen, uat Groningen. De bijeenkomst werd met gebed geopend door ds. Boscam Abbing uit Middelburg. Hierna werd door ds. Syperda. uit Tjamsweer, hot, jaarverslag uitgebracht, waarin o. a. me- dcdecling wordt gedaan van de vele verrich tingen door den Bond gedaan. Ook werden de aan den Bond door den dood ontvallen leden, te weten de heeren; ds. Cordcs, uit Vorden, ds. J. C. Verhoeff en ds. Felix uit Utrecht, ds. V liegentli art uit Groningeiu en de heer Roosmalen Nepveu, uit Groningen, met- enkele woorden van waardeering her dacht. Aan de orde was hierna de verkiezing van bestuursleden. Als zoodanig werdon herkozen de heeren ds. De Geer uit Velp; ds. J. C. Montijn uit Groningen en ds. A. J. Mouitijn uit Haarlem. Uit het verslag, dat door den penning meester, mr. W. II. J. Roijaards werd uitge bracht, bleek dat er een batig saldo is van f 3306.49. Hierna werden de verschillende practische als geestelijke bondsbelangen besproken, waarna de bijeenkomst ten 4 uur door ds. Bijkerk van Blesse, met gebed werd gesloten. President Steyn. Uit Baam schrijft men Do familie Steyn zal deze week nog Baarn blijven. De ex-president ziet er tkaus vrij welvarend uit. Blijkbaar heeft de eis naar Noorwegen, hem goed gedaantrouwens uit zijn reisverhaal bleek ons, dat hij aan gename herinneringen uit het land der mid dernachtzon had meegenomen. Mevrouw Steyn zal Vrijdag een bezoek brengen aan het instituut „Erica" alhier, waar twee dochtertjes ter school gaan. De president is blijkbaar over het onderwijs aan deze inrichting zeer tevreden. ar nevoid. Nu de patrijzenjacht ge opend is, blijkt het, dat 't jachtveld dit jaar ruim van wild voorzien is, zoodat er kans bestaat-, dat de jagers meermalen met een flinken buit huiswaarts zullen keeren. Barneveld. Alhier is de schuur van den landbouwer-herbergier J. v. E. met den geheelen voorraad hooi, 10 mud aardappelen, landbouwgereedschappen, enz. door brand vernield. Door het optreden der buren bleef het huis behouden. De schuur was verzekerdde inhoud niet. Bunschoten. De Raad dezer gemeente heeft in zijn, jongpte zitting besproken het voorstel, door ingenieur A. J. Krieger, te Amersfoort, den 14. November 1902 inge diend voor een tram verbinding van het star tion Amersfoort met de visschershaven te Spakenburg. De meerderheid achtte de totstandkoming eener tram, in den geest zooals die in dat ontwerp wordt voorgesteld, niet gewensckt. Vader, A. A. Hamers, A. H. van Kalken, J. W. Jorissen, arts, H. W. van Es/veld, en mr. J. C. H. Prikken. Tot voorzitter der eerste afldieeling de heer M. L Celosse en voor de tweede af deeling de lieer E. L. Visser. Niets meer aan de orde zijnde duit de voor zatter te kwart over vier de vergadering. Op het verzoek van de vcreeniging „De Industrie- en Huishoudschool" om voor 1905 een fcooger Rijkssubsidie, is van den minister van Biunenlandsche Zaken een ant woord ontvangen, waarin de minister me dedeelt, dat hij met het oog op den te| woordigen stand van 's Rijiks middelen geen vrijheid kan vinden om zijn medewerking te verleenen tot bekoming van een hoogjer Rijks-subsidio over het jaar 1905, dan het jaar 1904 in uitzicht ia gesteld. O]) de outwerp-bogrooting van het depar tement Btinnenlandsohe Zaken voor liet jaar 1905 wordt derhalve het Rijks-subsidie op een bedrag van f 3500 uitgetrokken A.s. Zondag 11 September hoopt ten 10£ uur in de Remonstrantsche kerk alhier op te treden dr. J. van Loenen Martinet uit Bussura. Vanaf 1 October zal de sneltrein der H S. Af. naar Rotterdam, vertrek Amers foort- 7.58 voorin.ook station Rotterdam Maas aandoen, aankomst aldaar 9.13, ver trek 9.18, aankomst Rotterdam Dp. 9.33. Te Rotterdam1 Dtp. heeft deze trein aanslui ting naar Brussel en Parijs, vertrek Rotter dam Lfp 9.50, aankomst 12.44 en Parijs 5.13. De sneltrein naai* NijmegenKeulen, ver trek te Amersfoort 7.03 voorm., zal van af 1 October ook aansluiting naar Arnhem krij gen, aankomst aldaar 8.10 voorm. Terugreis vertrek Arnhem 7.54 nam., aankomst Amersfoort 9.11. De trein uit Nijmegen, hier aankomende 8.04 voorm. en die hier met den sreltrein van Rheine gecombineerd wordt, zal van af 1 October afzonderlijk naar Am sterdam doorgevoerd worden, aankomst Amersfoort 7.44, vertrek 7.48 v.m. Overi gens komen er weinig wijzigingen. Door do aansluitingen met de firma Greeve en Co. (no. Ill) en Groenhuizen's Anthraciethandel (no. 110) is het plaatselijk telefoonnet weder met twee nummers uitge breid. Van de nummers 44 en 57 zullen tijjdens de manoeuvres geen gebruik kunnen worden gemaakt; het zijn de aansluitingen met do bureaux van de infanterie-kazerne. De temperatuur vau het water in de Amersfoortscho bad- en zweminrichting op 3 September 1904, des ochtends 7 uur, wias 58 graden Fahrenheit. Gisteren vertoefden alhier twee re chercheurs van de Utrechtsche politie, ten einde een diefstal van een veelbelovend jong- inensch tot klaarheid te brengen. Nadat hij te Utrecht een handwagen hadi gestolen is hij daarmee naar hier gereden en verklaarde aan de rechercheurs, die hem inmiddels op 't spoor waren gekomen, dat hij de wagen te Soesterberg had verkocht. Bij onderzoek bleek hij dit echter te liegen, en verzekerde hij later, de wagen in de „Haag"' aan iemand to hebben overgedaan, 't Mocht den beiden ijverige mannen gelukken zich daarvan te overtuigen. Tegen den dader, die dit spel letje nu reeds voor de vierde maal speelde, is strafvervolging ingesteld. Vergadering van den raad der gemeen te Amersfoort op Woensdlag 7 September 1904, dee namiddags ten 3 ure onder voorzit terschap van den wethouder E. L. Visser, aaruemeud burgemeester. Tegenwoordig zijn 12 leden. Afwezig de heeren N. Veils 'Heyn, C. Th. van Beek, J. G. Kileber, en A. M. Tx*omp van Holst, een vacature, die van dien heer H. J. Croockewit. Nadat de voorzitter te 3.25 de vergade ring heeft geopend, deelt hij mede, dat de burgemeester bij wettige reden van afwezig heid (14 dagen uit de stad) verhinderd is 1 xze vergadering te presddeeren. De notulen der vorige vergadering worden dlaarna door den secretaris voorgelezen. Naar aanleiding hiervan vraagt de heer Heyligers, of aan baron van Boetzelaer dank betuigd is voor die beschikbaarstelling van dc barak v'oor besmettelijke ziekten. De voorzitter ant woordt, d'at dit niet noodig is, aangezien dit geschied krachtens contract. Ingekomen stukken: 1. Kennisgevingen van de afwezige leden, dat zij verhinderd waren deze vergadering bij te wonen. 2. Een adres van den havenmeester, de heer J. W. Putman Cramer, houdende ver zoek om verhooging van jaarwedde. De voor zitter stelt voor dit bij de begrooting te be handelen. Wordt aldus besloten. 3. Een kennisgeving van den heer J. J. Ver meulen, dat hij zijne benoeming tot vast Lee raar in dë geschiedenis heeft aangenomen. 4. Een kennisgeving van den heer H. Koop- mans dat hij niet meer in aanmerking wenscht te komen voor tijdelijk leeraar aan de H. B. avondschool. Aan dë orde is punt I dier agenda. Voorstel tot benoeming van een tijdelijk leeraar in de natuurkundë aan dë inrichting- gen voor hooger en middelbaar onderwijs. Aanbevolen hiervoor zijn de heeren: 1. A. Winter; 2. W. G. A. Meijer, alhier; 3. dr. C. H. Brinkman, te Amsterdam, en 4. dr. H. A. Naber, te Zierikziee. Naar aanleiding van deze aanbeveling zou de heer Jorissen B. en W. gaarne m geheime zitting eenige vragen doen. De openbare zitting wordt daarop veran derd in eene met gesloten deuren van 3 uur 25 min. tot vijf minuten over vier. Na stem ming wordt die heer A. Winter benoemd mot 8 tegen 3 stemmen op den heer W. G. A. Meyer en een blanco. Punt U. Benoeming van leden der com missi van wetgeving wegens periodieke af treding van de heeren Celosso en mr. Van Voorst Vadef. De beide aftredendë leden, worden bij stem ming herbenoemd Punt III. Samenstelling dbr af deelingen. Voor do le af deeling woelen bij stemming gekozen de heeren H. J. "Croockewit (vaca ture), JG. Kleber, C. J. "D. van Eek, C. J Plomp, M. R. N. Oosten reen. C. Th. van Beek. N. Veis Heyn en mr. J. Heyligers. Voor de 2e afdeeling d e heeren A. M. Tromp van Holst, mr. P. J. F. van Voorst Getrouwd A. VAN DE WEG en J. H. VAN HATTÜM. Amersfoort en 8 Sept. 1904. Zennewijnen, Die namens wederzijdsche familie «lank zeggen voor de ondervonden belangstelling. DE REXTE.C1ASSAlleerengraclit 179 (geb. Associatie-Cassa), Amsterdam. Rentevergoeding voor gelden a Deposito. Met 1 dag opzegging l (bedragen tot ƒ5000.lVc pCt. direct te ontvangen). Met 10 dagen opzegging 2 Voor 1 maand fixe 2 2 maanden fixe i» *1 1» 1 jaar fixe (tot een bedrag van ƒ5000) 3 pCt. Prolongatie-conditie (to',; beperkte be dra gen) 1/2 pet. onder den prolongatiekr »or6. Op Vrijdag 16 September 190i 's namiddags 2 nnr, zal in het Koffiehuis 3do Zwaan" to Zeist, worden aanbesteed Hel aanbrengen van een paardenpad in en het onder profiel brengen van de kruin van den weg, genaamd „de Koppeldijk" onder de Gem". Zeist, van de Koppelbreg tot .aan den Waterigen weg, lang 1300 Meter, Aanwijzing Maandag 12 Septomber om 10 uur te beginnen aan de Koppelbrug. Het bestek is tegen inzending van een post wissel ad f 0.50 verkrijgbaar ten kantoro van den Architect E. G. WENTINK, te Schalkwijk. VAN Notaris VAN NIEÜWENHUIZENte Maarssen, zal Zaterdag 17 September 1964, 's nam. ton 2 ure, te Utrecht in het Venduhuis van don Heer BRESSER, a/h. Vreeburg, publiek verkoopeu Nos I4. Vier HUIZEN met grond en plaatsjes, a d. Koltalraat Nos 8, 10, 12 en 14, samen groot 1 are, 79 ca. To samen bij de week verhuurd voor ƒ8,55. No. 5. Drie BERGPLAATSEN mot grond en aanbehooren in eene poort a/d. Zuidzijde v/d. Kalverstraat Nos 13, 15 en 17, samen groot 50 ca. Bij de maand verhuurd voor 6,50. No» 6S. Drie perceelen BOUW TERREIN, gunstig gelegen b./h. Wllbel- mirapark a/d. Frederik Hendrikstraat, waarvan No. 6 groot 120"o ca., No. 7, groot 120 ca. en No. 8, groot 140 ca. Dadelijk te aanvaarden. Breeder bij biljetten, met inlichtingen te verkrijgen bij genoemden Notaris. Te Amersfoort wordt met Novem ber gevraagd eene zeer bekwame ook huiswerk kunnonde verrichten en van g g. voorzien. Br. fr., onder lettor 13. B. aan VALKHOFF's Hofboekhandel, Amersfoort. Er biedt zicli aam, tegen Nov., een wasch en strijkennaaien mazen en stoppen, P. G., van g. g. voorzien. Adres onder Lett. J. Boekhandolaar HEEK, Maarssen. Eene kapitale HOFSTEDE, met weldoortimmerde GEBOU WEN, benevens afzonderlijk staande RENTENIERSWONING, en ruim 24 Hectaren uitmuntend Wei- en Hooiland, staande en liggende in de Polders Gerverscop en Breudijk onder de Gemeente Harnieleu. Aanvaarding 1 Jan. 1 Mei 1905. Alle werkdagen te bezichtigen en aanwij zing te bekomen hij den bewonerden Heer J. VAN DER VLIST. Te bevragen ten kantore van don Notaris ROBBEMOND, te Hariuelen. Er biedt zlcb aan tegen 1 Nov. P. G., van buitonin een stil gezin. Br. fr. lott. O. A. aan BEIJERS Adv.-bur. Utrecht. Leveranciers van boter aan 's Rijks Zeemacht Aangesloten bij het officieel Botercontröle- station voor Gelderland on Overijssel. Noteering onzer prima gepasteuriseer de Roombotervoorzien van Rijks- en contrólemerk, is van af 10 Sept. tot 17 Sept. f 1.30 per K.G. franco. AdresBoterfabriek Nijkerk. Geïllustreerde Prijscourant van Hyacinten Tulpen Crokus etc. op aanvrage gratis en franco verkrijgbaar. P. A. TWEEHUIJSEN BloemistOverveen. 12 Sept. Extra reis naar Parijs en Ver sailles. Reissom f 90.-—. 12 Sept. Naar Berlijn on Potsdam. 13 Sept. Naar do wereldstad Londen. 14 Sept. Naar de schoone Ital. Meren, Lugano, Como, Maggioro en Milaan. 29 Sept. 10 daagsche reis naar Londen en Wight. 15 en 26 Sept. Groote reis naar Parijs, Versailles, Fontainebleau met het spelen der waterwerken. 29 Sept. Naar Znid-Italic, Rome, Napels, Sarrento enz., duur 18 dagen. Men vrage de programma's 10 ets. per stuk bij LISSONE «fc ZOON, Singel 155. Amsterdam Alleetireizenden raden wij gebruik te maken van onze uitstekende hotelcoupons voor Parijs Berlijn, Londen en het zuiden. LISSONE ZOON hebben geen agenten in Nederland. Gevraagd in alle plaatsen van ons land soliedc AGENTESSEN, voor den verkoop van Br. fr.lett. P. E.Alg. Adv. Bur. ALTA VAN NUGTERENAmsterdam. Ter Secretarie te Ransdorp, (nabij Amsterdam), kan op billijke conditiën een VOLONTAIR worden geplaatst, voor practisch en theore tisch, ook voor het examen, te worden opgeleid. Brieven aan den Secretaris Dj. P. ZUIDE- VELD vóór 25 Septomber a. s. ju fraai gedécoreerde Bussen K'. lull. Cl.—. O-»»- 0.85. wormerveer. Sollicitanten naar de met 1 October e. k. te vervullen betrekkingen van Adsistent hij de Gynaecologie en ven Adsistent by de Pharmacie, worden uitgenoodigd zich te wenden tot den: Minister van Binnenlandsche Zakenbij een. op zegol geschreven adresdat vddr 29 September e. k., bij den Secretaris van Curatoren moot worden ingeleverd. Namens Curatoren der Rips- Univorsiteit te Utrecht De Secretarie J. F. BOOFT GRAAFLAND. Utrecht, 7 September 1904. „BEPERKT RISICO." BRANDVERZEKERING-MAATSCHAPPIJ GRONINGEN. Maatscitapeiult Kapitaal f 400-000.volteeKeud. Verzekert op plaatsen waar Waterleidin gen zijn, we»nlg g*«%HarH)ke Perceelen. i Inboedels, Goederen, tegen Brand-. Gas- j en Bliksemschade. Vereenigt ton behoeve der verzekerden dc voordooien van onder linge verzekering met verzekering togen vaste premie. Aan de verzekerden uitgedeeld 27 por j betaalde promie. Directeuren: J. S. KRAU en Mr F. VAM OER TUUK Premie eerste klasse huizen -10 cent per 1OOO gulden. Vertegenwoordigers te Utrecht: A. N. v. KERK OERLEWed N°. 2. '1 WALTMANN Co.; Catharijnekade 2. wenscht in alle plaatsen van Nederland (waar nog niot vertegenwoordigd) Hoofd-Collecteurs en Collecteurs aan te stollentegen voorloopige storting van zeker bedrag (waarborg) naar gelang van de in commissie te ontvangen loten. Trekkingsplan dor 4e verloting aanmerkelijk gewijzigd. Hoofdprijs f 100.000, indeeling klassikale Loten, terwijl aan de loten uitkomende met 0 een amortisatiebewüs zal worden afgegevenrecht- gevende op bet terugontvangen van het betaalde bedrag. Reflecteerende wenden zich tot de firma Vruchtgebruik, opengevallen Erfenissen,Aandeelen. Effecten, Grootboek-Kapitalen, 1. ij. Uni.i.ne.haiinan Pa.ior, Grossen van HypothekenRoerendeen Onverdeelde Nalatenschappen Ceelen QnrO0renge goederen en verder op elk onder borgstelling. I solied onderpand. Ook wenscht men in relatie te treden met personen, die als agenten willende werkzaam zijn. In de gelegenheid zjjn. dergelijke flnantiëele transac tiën aan te brengen. Brieven fr. onder motto Discretie bij den boekh. P. H. J REYNET DE LA RUE ütrecbtschestraat No. 35. Amsterdam. poetst beter dan elk ander Metaal-Poetsmiddel.

Amersfoortsch Dagblad | 1904 | | pagina 3