Ouïda Gebr. Gerzon, „LA GIOCONDA," 6 pr. J, A.van derVET JEBBfNK, - UTRECHT. - Extra Aanbiedingen' Uit den omtrek. STADSNIEUWS. ADVERTENTIËN. Aanbesteding. Iemand, eigen zaken drijvende, doch nog vrijen tijd disponibel hebbende, zou dien gaarne productief wenschen te maken. Brieven AZ. a h. Bureau van dit Blad. vasten TUINMAN, W. F. A. GROENHUIZEN Verband- ei Ziekiiverpleiiin-Artikelei. Prima kwaliteit Scharen, Messen en bijbehoorende zaken, Brandstoffen. Mnnrhnizen 20 en Utrecbtscbp, Wei 532, Kampstraat 15 ea Schimmelp. Straat, STEARINE-KAARSEN van ie Stearine Kaarsenlabriek „Apllo". DE MOOISTE WERKEN en Meisjes- Autogr. Drukinr. Fabriek Opera Italiana Maandag 20 Februari, Succes. SUCCES. Succes. Wolindustrie te Ntjensleek. 13 T8:<ilticel<ies Ho,l'"llal'bi' den b™* De Landbouwbank te Utrecht, In alle afdeelingen in zijn ondergoed, maar in 't geheel niet ontdaan. En dtit feit is ndet van beteekenis ontbloot, omdat toen de moord reeds moet zijn gepleegd. Van der Merk verzocht hem kalm mode te gaan naar het keukentje en ant- wordde hem daar duidelijk op de vragen, die zijn plaatsvervanger hem stelde. De kin deren uit het voorhuwelijk der vrouw lagen toen nog in de be:! Ie in de gang. Van der Merk moet zich daarna hebben ver schoond, trok zijn Z- ig?che pak aan en ging uit. ..Moetjo sliep toen nog."' verklaren de twee i.i»intje;. liet i.. mogelijk dat 'smor gens om 6 uur de moord al gebeurd is, al thans de buren verklaren, dat zij omstreeks dien tijd een gil hoorden. Daar echter een der vrouwen in deze groote volkswoning tn gezegenden staat verkeerde, wijdde men geen verdere aandacht aan dat geluid. Wat be treft het zich ziek melden van Van der Mork valt op te merken, 'at van eigenlijke ziekte bij hem geen sprake was, want terwijl hij niet kon komen, werd hij door een der an dere knechts des middags op het Amstelveld aangetroffen. Hij vroeg den man toen of deze een rondje gaf, waarop deze ontkennend antwoordde, er zioh over verwonderend, dat Van der Merk dit vroeg, daar deze anders bijma nooit iets gebruikte en weinig omgang J met de kameraden. Ook is eigenaardig, dat v. d. Merk geheel den sohijn heeft bewaard, alsof hij gewoon aan 't werk was. Hij liet zich de geheele week om half vier porren en verliet op den gewonen tijd zijne woning. Ook Zaterdagoch tend werd hij gepord, de buurvrouw heeft hean echter niet hooren uitgaan. Maandag ochtend is er geen porder geweest; het ver moeden ligt voor de hand, dat v. d. M. den porder heeft afgezegd. Dat er een moord in dit perceel was ge schied, kon. nl. de porder gisterenmorgen nog niet weten, daar de justitie het gebeurde zoo laig mogelijk heeft geheim gehouden. Op den ochtend van den moord hoorde de dochter van den benedenbuur den man na het porren weer naar bed gaan. Omstreeks zes uur werd zij wakker door gillen in huis, zij hoorde driemalen achtereen gedempt ge gil, alsof het geluid met een hand voor den mond werd onderdrukt. Om de reeds ge noemde omstandigheden eener buurvrouw wijtdide zij daaraan echter geen bijzondere aandacht. Dat Van der Merk na het plegen van den moord zelfmoord zou hebben begaan, wordt niet vermoed, met het oog op zijne verklee ding. Ditussolien is hij de justitie 14 uur vooruit, v i»ti het niet gemakkelijk Zal zijn hem op het spoor te komen. Op een telegram van de rijkspolitie te Dordrecht werd gisterenavond 9 uur aan het 3eurstation te Rotterdam door 2 rechercheurs aangehouden een man, die sprekend geleek o-> den voortvluchtigen moordenaar uit Amster dam. Bij onderzoek bleek hij een ijzerwerker te zijn, woonachtig aan dc Oppert te Rot terdam, doch die geheel onschuldig aan de zaak was. De aanhouding van dezen man wekte heel wat opzien. Voor hem was het geval niet zeer aangenaam Dediefstal en moord t© Rot terdam. De beide verdachten van den moord op Kapteyn hebben nog Zondagavond voor den rechter van instructie bekend, dat zij hun slachtoffer Donderdagavond hebben opgezocht in zijne woning. De 18-jarige Jacobi heeft hem de keel dichtgeknepen, terwijl de 20-jarige Lobenstein hem inmiddels getrapt en gesto-ipt heeft. Toen Kapteyn doe.7, was, sleepten zij hem naar den zolder en hingen hem daar op, om den schijn van zelfmoord te dekken. Het lijk is gisterenmorgen overge bracht naar het ziekenhuis om geschouwd te worden, terwijl de moordenaars in het huis van bewaring zijn opge -!en. Inbraken. Men bericht uit Kat wijk aan Zee aan het Vad. Reeds sedert lang was het der politie alhier bekend, dat er voortdurend bij' een familie, die hier aan hot strand een villa bewoont, geld ontvreemd werd, dan f 60, f 40, f 25, enz. enz. Het was echter niet gemakkelijk den dief te ontdekken totdat de bankbiljet ten gemerkt en do nummers aangeteekend werdeu. Wel viel de aandacht op een huis bewaarder, die een villa moest Lrwonen naast de bovengenoemde gelegen, doch zekerheid was niet te bekomen. Eindelijk was jl. Don derdagnacht en een paar nachten tevoren we der een bankbiljet vaai f 40 en een van f 25 uit een gesloten bureau verdwenen. Na overleg werd onmiddellijk een huiszoe king gedaan in de woning van den huisbe waarder. Hoewel veel verdachts werd in be slag genomen, vond men de gemerkte biljet ten niet; evenwel werd de verdachte naar het gemeentehuis overgebracht, terwijl hij toen vooraf te kennen gaf den ïaatsten dief stal gepleegd te hebben, en het bankbiljet te Leiden te hebben gewisse 1. Dit bleek on waar te zijntoen. deeJde hij mede, dat hij het in het Rijnlands-uitwatteringskanaal had geworpen, wat niet geloofd werd. Den volgen den morgen, bij een nieuw verhoor, bekende hij een portemonnaie, inhoudende de begeer de gemerkte bankbiljetten, in den tuin ach ter de villa door hem bewoond, te hebben be graven. Na twee malen onderzoekingen en ingravingen gedaan te hebben, vond men de portemonnaie, waarin genoemde biljetten en andere tot een bedrag van f 180; de porte monnaie was netjes in een doek en vervol gens in een oude kous gewikkeld, zeker om tegen 't vergaan en de vocht bestand te zijn. Op een bij hem gevonden spaarbankboekje bleek plm. f 400 te zün ingelegd, terwijl den Ïaatsten tijd was aangekocht een nieuw rij wiel, een gouden z.orloge, e.en gouden ketting, een geweer enz. Dat alles werd in beslag ge nomen en met den verdachte ter beschikking van den officier van justitie gesteld. Het is een goote gerustheid, dat zoo'n handige in breker uit de buurt verhuisd is. Zondag kwam de koopman B te Velp tot de minder aangename ontdekking, dat er 's nachts een bedrag van ruim 1062 bij hem was gestolen, zonder dat van braak iets te bespeuren was. Het schrijfbureau, waarin het grootste gedeelte van het geld geborgen was. had men wederom zorgvuldig gesloten. In den nacht van Zaterdag op Zondag is ten huize van den bakker L. van D., wo nende Nieuwe Haagdijk te Breda een ijzeren geldkistje ontvreemd, inhoudende pl. m. 300 alsmede twee gouden horloges en verschil lende gouden en zilveren sieraden. Mede vond bakker v. D. verdwenen zijn inwonenden knecht P. M., van Duitsohe nar- tionaliteit, die den Ïaatsten tijd in België gewoond heeft. In die richting wordt door de politie een onderzoek gedaan. Gestikt in een erwt. Te Rotter- dnii slikte een driejarig meisje een. erwt in, diie haar in de keel bleef steken. Onmiddel lijk liet men een geneesheer ontbieden, die echter te laat kwam - - het kind was in- -.niddels gestikt. Gasverstikkmg. Zt-kere v. d. W. te Arnhem is Zondagmorgen dood op zijn bed gevonden. Bij onderzoek bleek de oorzaak van den dood gasverstikking. doordat een gas kraan was "blijven openstaan. De man stond op het punt te {rouwen. Zondagavond is op een overweg nabij Amsterdam do persoon G. v. d. R,. oud 19 jaar, wonende te Amsterdam, die andier den gesloten afsluitboom was doorgegaan, door eein locomotief aangereden en inwendig zwaar verwond. Gisterenavond omstreeks half acht brak brand uit op de eerste verdieping vóór van het perceel no. 21 aan de Molensteeg te Rotterdam, bewoond door den voerman W. C. Wikaart, die afwezig was. De vrouw was alleen thuis, toen de peer van de lamp sprong en de kamer in een oogenblik in brand stond, terwijl de vlammen door het trapportaal op stegen naar de tweede verdieping, waar drie bejaarde vrouwen woonden, waarbij een van 86 jaar. De bewoners der tweede verdieping verkeerden daardoor in levensgevaar, doch gelukkig kwam spoedig de brandweer en de reddingsbrigade. De mannen der brigade, benevens twee gasfitters, drongen naar bo ven en vonden daar de vrouwen in doods angst bij het trapportaal. Door rook en vlam men heen droegen zij de vrouwen naar bui ten, terwijl de stukken vuur hun aan de 'kleederen hingen. Met groote spanning werd de moeilijke redding gadegeslagen, daar een der vrouwen reeds op het punt stond, om twee hoog ach ter, het raam uit te springen. De brand was door middel van twee spui ten in een half uur tijds gebluscht. De wo ning van Wikaart, de gang en het trappen huis, waren uitgebrand. Wikaart was voor 1000 verzekerd. Nietarm! In de burgerlijke gemeen te Ransdorp (N.-H.) woonde een zeer bejaard echtpaar. Men meende dat de menschen het arm hadden. Nu is de vrou/w overleden en het bleek, dat de oude ziel een spaarpot had gemaakt van pl. m. 1400, waarvan de man niets wist. En daarvoor had men bijna gebrek geleden! (Hbld.) School- en kerknieuws. Ds. J. S. Sinninghe Dams té J.Szn., j re- dikant bij de Ned. Herv. gemeente te Wiraum (Friesl.), hoopt den 19. Maart uen dag te her denken, dat hij vóór 40 jaren te Wirdum (Gron.) de evangeliebediening aanvaardde. ar— Dr. C. H. Wind, nieuw benoemd hoog leeraar in de faculteit der wis- en natuur kunde aian de rijksuniversiteit te Utrecht, zal Maandag 20 dezer, des namiddags om één uur, zijin ambt aanvaarden met het uitspre ken eener redevoering in het groot-auditorium der universiteit. Hilversum. In dit district i9 vanwege de Centrale R.-Kaith. Kiesvereenigihg het eerste nummer versohenen van „De Regee- riDgsvlag", een propagandablad! voor de aan staande verkiezingen, hetwelk nog eenige ma len zal versahdjnen en kosteloos verspreid! worden. Hoevelaken. De rijksveldwachter bri gadier-titulair Krijkamp alhier, heeft de da ders opgespoord, die in den avond van 17 Januari j.l. bij den landbouwer G. H. onder Amersfoort, nadat zij vooraf eerst door de vrouw van H. van voedsel waren voorzien, een tabaksdoos met zilveren pijpenschoonmaker hebben ontvreemd. Het gestolene is door d'en rijksveldwachter in beslag genomen. Putten, Door de commissie, aangewezen door de vereeniging „Plaatselijk Belang", om te onderzoeken of de mogelijkheid bestaat, alhier te komen tot het oprichten van een gasfabriek, is een circulaire verspreid, waarin dien ingezetenen eenige gegevens verschaft worden omtrent prijs der verlichting, aanleg enz. Deze week hoopt de commissie haar taak te beginnen en wekt de ingezetenen op, door aansluiting mede te werken, dlat deze, voor onze gemeente zoo gewichtige zaak, moge sla gen. Putten. Onze gemeente breidit zich meer en meer uit. Weder zullen dit voorjaar een paar villa's verrijzen, en wel aan dten Harder wijkerstraatweg. De daarvoor benoodïgde gronden zijn reeds aangekocht. Openbare vergadering van dte vereeni ging „Handel en Nijverheid" op Maandag 13 Februari in de Arend. Te rond half negen opent do voorzitter de vergadering en stelt voor met 't oog op den aard dezer bijeenkomst gcen notulen voor te lezen, 't geen door alge- meene instemmingsbetoogingen wordt goed gevonden. Punt 1 van do agenda geeft aan: Ingeko men stukken;, die ditmaal alleen bestaan uit maandlijsten, welke voor do leden ter inzage liggen. Punt II. Lezing door den heer Ficdeldy Dop uit Amsterdam. Nadat de voorzitter een kort woord ter inleiding heeft gesproken, geeft hij den heer F. D. de gedegenheid, zijn onderwerp uiteen te zetten. Spr. begint er op te wijzen dat in 1902 het eerste Middenstands-congres in Nederland werd gehouden. Daarbij bleek, dat vele in schrijvingen waren ingekomen en dat de deel nemers vertegenwoordigers waren van ver schillende vereonigingen met moer dan 80.000 leden. Deze beweging is echter niet plotseling ontstaan, doch van 't geen voorafging is te weinig bekend geworden. Zij heeft evengoed als iedere andere bewo ging de verschillende phasen moeten d'oor- loopen, die noodig zijn om op eigen boenen te kunnen staan. In de eerste phase loopt men enthousiast te hoop, om daarna op toe standen te stooten die rotsvast staan, waar uit direct een 2e phase volgt, n.l. eeu hulp geschrei om staatstussohenkomst. Meestal is de negecring niet pe bewegen tussch©n beide te treden eu dan komt de derde phase, waar in men tot zich zelf inkeert en inziet, dat men van d© regeering niet alles kan verwach ten. Men steekt de haudl in eigen boezem, om daar kracht en organisatie te zoeken. De Middenstands-beweging in Nederland is nu in deze derde phase gekomen. Wat de bedrijfsooncentratie betreft, wij zien dit het eerst gebeuren in dte 18e eeuw. Met het toenemende gebruik van machines, de uitbreiding van de moderne verkeerswe gen, eu die ontwikkeling van het bankwezen zien we een opbloeien der industrie en daar mee neemt ook de productie toe. Daardoor is men gekomen tot een industrie, die haar vleu gels over alle landen kan uitslaan en tot een toestand, dat een groot aantal artikelen, die vroeger met dte hand moesten worden ge maakt, nu fabriekmatig en veel goedkooper kunnen worden geleverd. De interessante voorbeelden, daarbij aangehaald, droegen bij tot het geven van een duidelijk inzicht dat de fabriek al heel spoedig het handwerk over vleugelde. Toen echter de fabrieken een oogenblik die concurrentie met het 'handwerk hadden ge wonnen, begonnen zij, die oorspronkelijk het handwerk deden ondergaan, een strijd ou derling. Dte uitkomsten hebben bewezen dat de fabrieken, die 't grootste productievermo gen hebben, in de gunstigste conditie staan. Uit dien toestand heeft zich eerst gevormd het Kartell-verband, daarna het syndicaat en als lioogsten vorm van concentratie de trust. Do spr. wijst nu met citaten uit „dte Eieo- mist" aan, dat deze vormen van concentratie van zeer groote beteekenis zijn, doch ook, en ditmaal uit een Ainerikaansch blad, dat zij niet zondter bestrijding zijn gebleven. Waarom de Middenstand nota moet neonen van die trustbeweging is hieromDe midden standers worden niet zelden gedwongen rich aan de macht van een trust over te geven. Ook moet men denken aan het verschil, gaat spr. voort, of die machtige geld-oombi naties tegenover rich vinden den geïsoleerden win kelier o feen phalan van flinke, georganiseer de midldenst anders. Buiten kwestie zullen zij dten enkeling ge makkelijk naar haar hand kunnen zetten, moeielijker zal dit gaan tegenover een sterke vereeniging van winkeliers. In het laatste geval moet dte trust die ge heele functie van. productie, zooals die door de gezamenlijke klein handelaars wordt ver vuld, voor zioh nemen, en dat levert in de practij'k bijna onoverkomelijke moeilijkhe den op. Nu rijst ook direct de vraag bij ons op ,wat een coöperatie van winkeliers vermag tegenover een trust. Wanneer de massa fabricage van artikelen toeneemt, doet dit zijn invloed gelden ,of dat gedteelte van dten handel wat men den klein handel noemt. Nieuwe vormen, zooals de groote magazij nen en warenhauser, ontstaan. Dit zijn geen inrichtingen van dten Ïaatsten tijd, reeds on der Napoleon I zien we een groote combinatie van manufacturierg en niet te vergeten de enorme inrichting van de Bon-Marché in Parijs, waarvan Tater een maatschappij op aandeelen is gemaakt, die de bagatel van millioen francs per jaar voor reclame uit geeft. Behalve deze cijfers gaf de heer F. D. nog eenige sprekende staaltjes, waaruit dia reusachtige omvang van zulke inrichtingen bleek. Niet te ontkennen is het feit, dat door de oprichting van dergelijke zaken, vele klei nere winkels zijn verdrongen, en ook dat vele winkeliers diermate in hun vertrouwen op de toekomst rijn geschokt, dat zij gemeend hebben het bijltje er bij neer te moeten leg- gen. Spr. vindt dit echter een overdreven angst. Wat de economische ontwikkeling betreft, staat dit vast, dat men nooit vooruit kan be palen wat er gebeuren zal. Eigenaardig is het dat na een 25-tal jaren rondom al die groote magazijnen nieuwe winkels zijn verschenen. Dit is een gevolg van den toestand, dat voor vele artikelen, in die magazijnen voorhanden, weinig vak kennis noodig is. In de kleine winkeliers vin den we nu de vak-specialiteiten waardoor zijl, hun bestaansredenen volstrekt niet. hebben verloren. Nog een groot inconvenient voor de groote magazijnen is dit, dat .ze dikwerf te ver af zijn voor hen die hunne artikelen wenschen. Als Ïaatsten vorm van bedrijfsooncentratie noemen we nog de coöperatieve verbruiksver- eeniging, die rich uitsluitend' beweegt op 't gebied van den kleinhandel. Ook van deze gaat spr. je geschiedenis na en concludeert ten slotte, dat zij bijna dezelf de voor- en nadoelen aanbieden als ,d)e groote magazijnen. Een groot bezwaar is voor hen .ook nog dat aan 't hoofd dikwijls staan mannen zon der vakkennis, die af moeten gaan op het advies van eene directie. De grootste prikkel voor den bloei van een zaak blijft voorts nog steeds dat aan 't hoofd een winkelier staat, die voor eigen brood .werkt. Het voordeel der coöp. vereen, is, dlat door oonoentratio de mogelijkheid bestaat, om groote kwantums in te koopen en daarvoor lage prijzen kunnen worden bedongen. De mogelijkheid voor de verschillein.de winke liers om dit. ook te dloen, bestaat evengoed, en ook zij moeten probeeren evenals de coöp. winkels om een geconoentreerden verkoop te verkrijgen. Hierna wordt een oogenblik pauze gehou den. (Slot volgt.) Heden avond' om 7 uur zal een gods dienstige viering van het 7-jarig bestaan van den Chr. Nat. Werkmansbond afd. Amers foort in de St. Joriskerk plaats hebben. Voor dit jaarfeest zal als feestredenaar optreden ds. O. Schricke, predikant- te Enschedé. Burgerlijke stand. Geboren: Heintje, d. van A. Jansen cn C. W. ten Hoven Bertha, d. van L. C. Smit en C. W. Blankwater. Overleden: Gerrit Wilhelm Jekel, oud 6 mnd.Elisabeth Catiharina Roelfsema, oud 2 mud. AMSTERDAM. Deze bank verstrekt Beid op Eerste Hypotheek tegen billijke voorwaarden en geeft daartegenover 4 pCt. Pand brieven uit, die aan eene zeer geringe uitlotingskans zijn onderworpen. Nadere inlichtingen te bekomen ten kantore van de STICHTSCHE BANK te UTRECHT. De Directie: J. J. S. R. ZIMMERMAN. Mr. H. POUW. De Architect G. A. EBBERS is voornemens Donderdag den «a»*" Februari 1905, 's morgens te elf" nre, in het Koffiehuis van den Heer J. VENDRIG, te Jutfaasnamens den Wel Edelen Heer C. COCKUYT, publiek aan te besteden Het houwen van een pakhuis a d. Doorslag te Jutfaas. Aanwijzing Dinsdag den 21,Wn Februari 's morgens te 10 ure. Bestek en teekeningon liggen in voornoemd Café ter inzage en zijn tegen betaling van 2.verkrijgbaar ten Kantore van den Architect, Biltstraat 54, Utrecht. Notaris VAN NIEUWENHUIZEN te Maarssen, zal aldaar op Dinsdag 28 Febr. ^&»1905'svoorm. ten 11 «re, in „het Heorenlogemont", publiek verkoopen 1. Een HEEREKBUIN met Tuintje te Maar sa en a/d Vecht (Schippersgracht no. 162)groot 281 centiarenbevattende 8 Kamers Keuken Kolders en Zoldervoor fabriek, bandelsinrichtingenz. door ruimte en ligging uitnemend geschikt. 2—5. Zéér gunstig gelegen TERREIN, ook geschikt voor VlllabonwBloemis terij enz. te Maarssen bij de bebouwde kom der gemeente en de Vecht, aan Wilhel- minaweg en Amsterd. Straatweggroot 30 aren 30 centiaren en eenige daarbij gelegon perceeltjes water. Te aanvaarden bij de betaling der koop penningen. Breeder bij biljetten met inlichtingen te verkrijgen bij genoemden Notaris. Een net JoDgmensch P. G., 28 jaar vrij van sterken drank zag zich gaarne ge plaatst als op een buitenplaatsgoed bekend met het vak en de bln<ler|j« Br. fr. lett. E. S. bij H. J. EYNDHOYEN, Kantoorboekh. Utrecht. InstrumentmakerLangestraat 42' Reparatie-Inrichting. Groot- en Kleinhandel in Magazijnen i alwaar bestellingen worden aangenomen. Tevens zijn bestelbussen geplaatst: Concurreerende prijzen. Harde, Witte en Zuivere te SCHIEDAM. BEKROOND te Weenen in 1873 met de Vordienste-Medaille te Parits in 1878 met de Gouden Medaille, te Amsterdam in 1883 met de Gouden Medaille, te Antwerpen in 1885 met het Eere-Diploma te Parijs in 1900 met Grand Prix. (Iloogste ouderscheidingen). Oeze kaareen vonken niet na en geven zeer weinig rook bij het uitblazen. Zijn verkrijgbaar bij alle voorname winkeliers. Knucon gebreid van zwaar aousen, wollen garen, tijde lijk de 6 pp. franco f 3.—, SPOTKOOPJE. No. 1. Ouïda. Trlcotrln en z|Jn Pleegkind. 2 Dln. 1.90. In Pracht band 2.50. No. 2. Onïda. Twee Nomerelucn Gediend. 2 Dln, 1.90. In Pracht band 2.50. Ne. 3. Onïda. Rotten. 2 Dln. f 1,99. In Prachtband f 2.50. flp7P voortreffelijke Werken van OUVDA IJüLU mot fraaie Platen door uitver koop elk thans slochta 1.90 of 2 50. Te bekomen bij D. BOLLEBazaar van Goedkoope Boeken, te Rotterdam. Franco na ontvangst van Postwisselwaarop vermeld Onïda No. 1, 2 of 3. t* KAMPEN (opgericht Anno *79). Fabrieksmerk„Ooievaar met A. D. F." Diploma Tentoonst. Dordrecht. Edison-Map-, Non P. Ultra-Hectografen Compositie (specie), rollenvelleninkten, alles van Superieure Idealiteit tot concurreerende prijzen. Vraag prijslijst en Attesten. Schouwburg Utrecht. Direttore CAV. M. DE HONDT. aanvang 7uur. Wegens het enorme groote Opora in 4 akten, van PONCHIELLI. Optreden van de voornaamste artisten. G li OO I BILLET. In het le bedrijfLA FURLANA. In het 3e bedrijf: LA DANZADELLAORA. De morgenstond - de dag - de avond - do nacht. Pr ij zen der plaatsen: Baloon f 3.—Stalles f 2.501. Amphitheater en 1. Zijloge f 2.— Baignoires, 2. Amphitheater en Parterre f 1.50; 3. Amphitheater en 2. Zijloge ƒ1.—4. Amphitheater 0.75; Gaanderij ƒ0.50. Plaatsbespreking: Vcor aandeel houders Vrijdag van 1012 en voor het pu bliek na loting dienzelfden dag van 13 uur. Verder Zaterdag en Maandag van 1012 en van 13 uur. Oudeyracht b d. Drieharingstraat68. Verstrekt Credieten enz. Neemt gelden in dépót, met drie dagen opzeggens rentevergoeding, op heden 3i De Directte: M. TH INN EN. G. E. I» E G E K R. Restantenweek.

Amersfoortsch Dagblad | 1905 | | pagina 3