Openbare Verkooplng Twee Woningen Eerste Hypotheekbank LAMAISON BOUWER Co. Uit den omtrek. ADVERTENT1ËN. Faillissement W. J. BERG. STADSNIEUWS. Maatschappij tot Exploitatie van Staatsspoorwegen. van Huizen en Erven, te Utrecht. Te Koop of te Huur wiXÏÏÏi., Dr. D. A. DE JONG, Vétérinaire Pathologie en Hygiëne. Stichtsche Hypotheekbank SPAAR' en VOORSCHOTBANK Korte Poten 7b, 's Gravenhage. Telefoon No. 290. DERTIG ZILVERLINGEN. Stal-, Tuin- of Plaatswerker Nienwe Merl. Tooneelrereenigjog; Docter Klaus, vangen isstraf tegen dezen beklaagde eiscbte, maar dat de rechtbank de qualificatie van. het feit wijzigdo in mishandeling, den dood! tengevolge hebbende, en de hiervoren ge noemde mindere straf oplegde. Bij de behandeling vóór het gerechtshof ging naar de advocaat-generaal mr. Reits- ma in zijn requisitoir te kennen gaf geen nieuw licht over de zaak op. De veroordec» ling door de rechtbank was juist te achten, met uitzondering echter van de qualificatie van het misdrijf. De omstandigheden, waar onder de stoot is toegebracht, het feit ook dat bekl. bij zekere gelegenheid aan een ge tuige een mes heeft getoond, deden den adv.- gen. de overtuiging koesteren, dat bekl. op zettelijk den dood van den kastelein heeft veroorzaakt, zoodat de ten laste legging van doodslag zal moeten behouden blijven. Dien tengevolge zal ook de straf verhoogd moeten warden, waartoe te meer reden is, omdat men hier te doen heeft met een onverschil ligen 'beklaagde, dile nog geen oogeniblik eenig teeketn van berouw heeft gegeven. Op grond van een en ainder vorderde de advocaat-generaal veroordeeiing van beklaag de ter zake van doodslag, tot 12 jaren ge vangenisstraf. De verdedigster, mej. mr. E. C. van Dorp, hield in hoofdzaak hetzelfde pleidooi als voor de rechtbank. Pleitster meende voorts als hare overtuiging te moeten uitspreken, dat door de medische deskundigen niet met den noodigen ernst is onderzocht de moge lijkheid of de waarschijnlijkheid dat de ge troffene, na den stoot ontvangen te hebben, nog heeft geloopen en gefloten. Zij wees er op dat een der deskundigen in de instructie daaromtrent een ondoordachte uitspraak 'heeft gedaan, waarop hij later is teruggeko men, en die wijziging in zijn meeoiing bar geerde al weder op een h. i. zeer oppervlakkig onderzoek van de kleeren van den verslap 'gene, in verband met de daarop gevonden bloedsporen. Pleitster meende dat die om standigheden wettigden haren aandrang naar een geheel nieuw deskundig onderzoek. Evenals bij haar vroeger pleidooi ging pleitster daarna de zwakheid van de aanwij zingen tegen beklaagde na, en opperde, met bekl., de mogelijkheid dat er geheimzinnige redenen waren voor de verklaringen van de getuigen a charge, die er wellicht belang bij hebben de aandacht van persoon van den waren schuldige af te leiden. Dat beklaagde geen teekenen van berouw heeft gegeven, achtte pleitster geheel in over eenstemming met de houding van beklaagde in deze zaak van den beginne af aangeno men. Als men iets niet gedaan heeft, is be rouw overbodig, en als men iets wèl gedaan heeft, maar men houdt vol dat men 't niet deed, zou het toonen van berouw eenvoudig een domheid zijn. Ton slotte betoogde pleitster uitvoerig, dat hier van geen opzet, hoogstens, aangeno men dat bekl. de dader is, van baldadigheid sprake is, zoodat zij de qualificatie van dood slag bestreedt. En voor eenvoudige mishan deling zijn de door de rechtbank opgelegde 5 jaren al vrij wel 't maximum. De uitspraak werd bepaald op Donderdag 13 April a. s. Poging tot moord. Het Haag- solie gerechtshof heeft den gepensionneerden O.-I. militair te 's Gravenhage, dtoor de recht bank aldaar veroordeeld tot 3 jaar gevange nisstraf wegens poging tot moord op zijin vrouw, in hooger beroep veroordeeld tot slechts 18 maanden gevangenisstraf. Brandstichting. De rechtbank te 'r Gravenhage veroordeelde gister overeen komstig den eisoh van het O. M. tot één jaar gevangenisstraf den kellner te Leiden, die, nadat hij door rijn patroon houder van een café-restaurant aan dé Breestraat te Lei den wegens dronkenschap was ontslagen, in den nacht van 23 op 24 Januari 1.1. een bus met petroleum tegen de deur van be doeld café grenzende aan het Museum te Leiden leeggoot, daarop papier en ander materiaal stapelde en toen een en ander in brand stak, waardoor levensgevaar ontstond voor den eigenaar van het café en diens vrouw en kinderen en gevaar voor vernieling van het museum met zijin schat van oudhe den. Bedriegelijke bankbreuk. De rechtbank te Assen veroordeelde den koop man Jan P., te Nieuw-Buinen, wegens be driegelijke bankbreuk, tot 9 maanden ge vangenisstraf, onder aftrek der preventieve hechtenis. Weer een moord. Gisterenmorgen is te Keent, onder Nijmegen, vermoord ge vonden door middel van een meesteek in het linker bovenbeen, Gerandus Frank. De vermoedelijke dader bevindt zich in handen der rijkspolitie. Het lijk is in beslag genomen in afwachting van de komst der justitie. Ontvreemd. 6 stukken van de Naaml. Venn. Maatschappij „De Toekomst" tot exploitatie van onroerende goederen te Amsterdameen stuk groot 18 aandeelen een stuk groot 18 aandeelen; twee stuikken groot elk 1 aandeel; een stuk groot 10 aan deelen; een stuk groot 42 aandeelen. Elk aandeel is groot f 1000 en rijn genummerd van 1 tot 90. De commissaris van politie der 4e afdee- ling te 's Gravenhage verzoekt opsporing, aanhouding en bericht. Oplichting. Te Amsterdam heeft eene vrouw bij de politie aangifte gedaan, dat een als heer gekleed persoon, voorgeven de van Liefdadigheid naar Vermogen te ko men, haar bewogen heeft 40 bank-van-lee- ning-briefjes af te geven, die hij door geld van het genootschap zou inlossen. Het is ge bleken dat de vrouw is opgelicht. De kunst om gratis logies te bekomen. Te Haarlem rijn twee da mes, eene oude en eene jonge, die eenige dagen gelogeerd hadden in een hotel eerste klasse, doch niet konden betalen en blijk baar dit trucje al eens meer hadden uitge haald, aan het politiebureau in bewaring ge nomen. Aanklacht wegens laster. Door de vier eervol ontslagen telephoniste» te Amsterdam is i,ene aanklacht ingediend bij den officier van justitie aldaar, ter zake van voor hen lasterend bericht in De Telegraaf van 24 Maart j.l. (De Telegraaf had medegedeeld dat de moeder van een der telefonisten, welke een „Familiën-Zuwachs" tegemoet zag, deswege de justitie in den arm had genomen.) Weggeloopen van hetinstruc- ti es chip. Te Krimpen aan den IJsel zijn door do politie aangehouden drie jongens, die van het instructieschip van Grien te Helle- voetsluis weggeloopen waren. Zij zijn ter beschikking van den garnizoe.' s- eommardant te Rotterdam gesteld. Zelfmoord van een schild wacht. Gistorenavond om half elf heeft zich te Rotterdam een marinier, die op schildwacht stond, voor de gevangenis en 't gerechtsgebouw aan den Noordsingel, dood geschoten. Ongelukken. Eene dienstbode van den heer G. te De Steeg, die gisterenmorgen j.l. bezig was de ruiten aan den buitenkant van het huis af te wasschen en daarvoor op dë veranda stond, is dloor een ongelukkig toeval met het hoofd door het glas op den steenen vloer van de veranda gevallen en wel zoodanig dat zij spoedig daarna aan de beko men verwondingen is overleden. St.oomtram-onge 1 uik. De heer Kiel, commies der iste klasse bij de directe belastingen te Haarlem, is bij het opsprin gen op de in beweging zijnde stoomtram HaarlemLeiden in de Bennebroekerlaan te Vogelenzang overreden. De ongelukkige werd terstond gedood. Ongeluk bij den arbeid. De 21-jarige kwartiermeester James L. Arms, wonende te Paramaribo, kreeg Woensdagmid dag aan boord van het stoomschip „Hase Dollar", liggende in de Maashaven te Rot terdam, een laadboom op het lichaam, waar door het linkerdij been brak en hij inwen dige kwetsuren bekwam. Naai' het Zieken huis overgebracht, overleed hij| daar kort na aankomst. In de gisteren gehouden vergadering van den gemeenteraad van Utrecht werd o.a. aan "den heer A. A. Kleijnhens op rijn ver zoek eervol ontslag verleend als lid van het college van regenten over het krankzinnigen gesticht, onder dankbetuiging voor de bewe zen diensten. De leerares aan de H. B. S. voor meisjes, mej. J. Quispel, die dit jaar 60 jaar wordt en dus haar ontslag zou moeten nemen, werd voor den cursus 19051906 in hare betrek king bestendigd. Naar aanleiding van 'het request van bewo ners dier Nassaustraat en omliggende straten om een bestrating van den grintweg tusschen de Ramstraat en do Nassaustraat en een brug over de sloot tusschen de Koningslaan' en het Wilhelminapark, werd besloten om aan adressanten te berichten, dat voor de bestra ting een post op de begrooting voor 1906 zal worden gebracht, doch dat er geen termen zijn om te besluiten tot het maken van een brug. Voor de tijdelijke vestiging der bureaux voor die electriciteitswerken weid voor 5 maan den een gebouw op het Munster ker khof ge huurd. Zonder discussie werd goedgekeurd de voor dracht tot het bouwen van eeni nieuwe bascule brug over de Vecht, in verband met den aan leg der electrische tram. De kosten worden geraamd op f 56.800, waarvan J komt ten laste dier ©lectrische centrale. Over de voordracht om het bouwterrein der gemeente aan de Nachtegaalstraat in open bare veiling te brengen ontspon zich in zeer uitvoerige discussie. Dat terrein was inder tijd aangekocht, evenals het hoekhuis aan de Maliebaan, in verband met de voorgeno men verbreeding der Nachtegaalstraat tot 20 Meter. De heer Dubois, die tegen de enorm hooge kosten van de onteigening van 27 huizen op zag, wenschte, dat de Raad op het besluit, diat die straat 20 M. zou moeten worden zou terugkeeren en stelde voor, dat aam die straat een breedte gegeven aonl worden van; 12 a 15 M. Dlit voorstel vond echter ernstige' bestrij ding, zoowel) biji den. voorzitter als bijl de hee- ren Coblijni en Witteveen. De motie van den heer Dubois werd ten slotte verworpen met 31 tegen 2 stemmen. De voordracht van B. en W. werd goedgekeurd. Op het verzoek van de Holland-American- Company, of er ook principieele bezwaren be stonden voor zooveel Utrecht betrof tegen de richting van een electrischen spoorweg van Amsterdam naar Rhenen. zal worden geant woord, dat dit niet het geval is. Vastgesteld werd eene verordening, waarbij aan vergunninghouders de vrijheid wordt ge geven om sterken drank te verkoopen op de openbare straat voor hunne gevels, tot op het midden der straten Ook over de voordracht, waarbij B'. em W. machtiging verzochten cam 20 motorwagens aan te schaffen voor; de electrisehe tram, hadi een langdurige discussie plaats. Die heer Du bois meende, dat men wel kan volstaan met 12 wagens en diende een amendement daar toe in, dat slechts 1 stem, die van. hem zelf kreeg. En toen daarna de heer Verloop voor stelde om 14 wagens te koopen, viel alleen de heer Dubois hem bij. De heer Vam Dieren Bij voet drong hierbij aan op bescherming van de Nederlandsche industrie. De voordracht, van B. en W. werd goedgekeurd. Een voordracht oetreflende de electrische straatverlichting werd aangehouden. Benoemd werd tot lid in het ooilege van regenten der vereenigde Gods- en gasthuizen de heer mr. J. F. de Beaufort en tot gemeen te-geneesheer de arts N. L. vam Woerden. Zeist. De heer Henri Drukker, directeur van de Hólland Aimerican Company te Am sterdam, heeft den Raad dezer gemeente me degedeeld, dat hij voornemens is aan te leg gen en in exploitatie te brengen een eJec- trischen spoorweg AmsterdamUtrecht Rhenen (Grebbe), voor het vervoeren van personen, goederen en vee. Onder overlegging van een richtingsplan, met memorie van toelichting, verzoekt hij den Raad te mogen vernemen of er bij dezen principieele bezwaren bestaan tegen de voor gestelde richting, voor zooveel betreft de ge meente Zeist. De Raad stelde de stukken heden tot on derzoek in handen oener commissie, bestaan de uit de heoren Blooker, Van den Brink en De Geer. Bij, dezo commissie is tevens in on derzoek het vóór eenige maanden ingediend! verzoekschrift van den heer J. F. Colinet, te 's Gravenhage, om concessie voor dén aanleg coner traanverbinding AmsterdamZeist Drieborgen. De gemeenteraad heeftovereenkom stig het voorstel der commissie voor de gasfabriek, besloten bedoelde fabriek be langrijk uit te breiden en daarvoor een kre diet too te staan van f 300,000, te vinden uit de opbrengst eener leeming volgens nader vast te stellen plannen. N. R. Ct. Kerkwijding. Donderdag werd te Baarn de nieuwe Ru-K. kerk plechtig ingewijd door den Aartsbischop van Utrecht en vele gees telijken, die vroeger te Baarn in functie waren of nog zijn. De weleerw. heer D. Huurdeman, kapelaan te Avereest en jongste priester uit de parochie Baarn, hield de feestrede. Door het koor werd gezongen de „Missa Solemni^' van Jos. Vrancken, die de uitvoering zelf bijwoon de. Het dagelijksch bestuur der gemeente Baarn woonde de plechtigheid bij. De kerk is gebouwd door de firma Koeken, onder leiding van den architect Welsing, terwijl de kunstschilder Hei kamp uit Utrecht de schilderingen aanbracht. B ai a r n. De villa Beuk en 'Dal aam de Heemst ral aan is aangekocht door het Leger des Heils. Er zal een herstellingsoord1 in geves tigd worden. Hilversum. De R. K. Jongelingsbond heeft een cursus opgericht in gezondheidsleer, in verband met het alcoholvraagstuk. Naar L. en V. meldt is de voet, die te Hilversum tusschen de raderen van een ba gagewagon werd gevonden, niet afkomstig van een overreden wegwerker, doch is het lichaamsdeel opgevraagd uit Booholt, waar een krankzinnige, nagenoeg ontkleed, uit het gesticht is ontsnapt en rich voor den snel trein heeft geworpen. - De staking te Wijk bij Duur stede. De aan de sigarenfabriek van de firma van Dam en Groen te Wijk bij Duur stede, stakende sigarenmakers, welke direct bij den aanvang der staking geacht werden te zijn ontslagen, zijn thans vervangen door arbeiders van elders. Een namens hen tot de firma gericht er- zoek om den arbeid tegen het oude loon te mogen hervatten, is afgewezen. Ondergeteekende deelt mede datdoor in kracht van gewijsde gaan der homologatie van het acooordbovengenoemd faillissement met ingang van heden Is «eëiudigd. Amersfoort, 31 Maart 1905. Mr. L. J. A. DU QUESNE Jr. Het schijnt thans definitief bepaald te zijn, dat de staf der op te richten 4e divisie op 1 Juli a.s. alhier zal gevestigd worden. Tot dezen staf zullen "behooren1 generaal-ma- joor, 1 hoofd-officier van den generalen staf, (chef), 1 kapitein van den generalen staf (ad junct-chef en waarn. adjudant,) 1 hoofdoffi cier en 1 kapitein van- het dienstvak der in tendance. Wie tot commandant benoemd zal worden is nog niet bepaald. De batterijen van het le regiment veld artillerie, alhier én te Utrecht in garnizoen, zullen van 18 tot en met 27 Mei practische oefeningen houden in 3e legerplaats bij Olde- broek. De miliciens van het blijvend gedeelte der lichting 1904, van het 5e regiment infan terie, rijn heden met groot verlof huiswaarts vertrokken. Aan de H. B. alhier ia vacant de betrekking van leeraar in de Engelsohe taal; ein. 'letterkunde. SoUicdtanitlen kunjnen hujni stukken vóór 10 April inzenden. Mej. M. J. A. Jansen slaagde te Utrecht voor de acte Nuttige Handwerken. Na gehouden examen zijn onderstaan de oandidaiten tot de lessen vam de Ambachts- school toegelateni a. Voor het timmervakC. van Loemen, I W. Mulder, A. M. van Plateringen, J. W. j van Eist, G. Koops, A. v. Surksum, L. dë Kok, A. Epskamp, W. Reeders, J. van Toor, J. Jekel, A. Broekhuizen, P. Schreuder, A. L Velthuizen, H. de Kruijf, L. Prins, C. IJske9, A. Groot, W. van Schai'k, M. Vos, L M. Helms en A. van Winterswijk. b. Voor het smidsvakA. v. Bennekom, J. H. de Vries, A. J. Aalderinik, J. Brandsen, P. Slagtêr, G. van Bekkum, J. H. Wels, J. A. Joch e ms, G. de Kort, 'DL Talsma, A. J. Bos, F. Boom-, H. J. Velthuis, R. Quint, J. v d. Hoef, J. van Loo, J. N. A, Koohhedm., H. Hop, A. Albert en J. Dellevoet. c. Voor het schildersvakC. Top, J. F. Haars, A. Geuchies, O. de Vries, M. A. Wel ling en P. J. Hoff. Er waren 65 candidaten, van welke zich 2 terugtrokken. 13 werden afgewezen, wegens plaategebrek. Volgens het ontwerp voor de zomer dienstregeling der H. IJ. "9. M.. zal veran dering worden gebracht in den loop van trein 226 van Amsterdam naar Amersfoort. Deze trein zal 15 min. vroeger van Amster dam vertrekken en alzoo om 1.24 te Amers foort aankomen. lederen dag een draadje, maakt een hemdsmouw in 't jaar, zei het besje, en dë lieve straatjeugd alhier denkt blijkbaar: „iederen dag een paar steenen, en over een jaar is de trottoir opgeruimd". Of misschien denkt zij er wel in 't geheel niet bij; maar toch gaat zij voort op den Vlasakkerwteg, tegenover de werkplaats van de H. IJ. S. M., dagelijks een paar klinkers uit te breken en in de sloot te werpen. Zoo gaandeweg is daar reeds een vrij groot gat ontstaan. Over dag is het goed zichtbaar, maar 's avonds kan het gevaarlijk worden voor de voetgan gers. Wij meenen er de aandacht van do autoriteiten op te moeten vestigen. Burgerlijke stand. Geboren: Thedorus Herman us Wilhel mus, z. van J. H. 'Rauilamd' eai E. D ijsveld. Marktberichten. Amer8foort,31 Maart. Op de heden gehou den weekmarkt besteedde men voor Zandaard- appelen f 1.50 k 1.80, Appelen f -.-. Peren f k per H.L., Hoendereieron f 2.75 k 8.10 per 100 stuks. Boter f 1.a I.25 por K.G. Kippen f 0.80 A 1.40, Kuikens f A Piepkuiken» f 0.A 0.—, Een den f 0.90 A 1.20, Hazen f A Wild# konijnen f 0.A 0.Tammo konijnen f 0.80 A 1.20 per stuk, Duiven f 0.60 A 0.70 per paar, Magere Varkens f A Zeugon f 50 A 60, Biggon f 9.A 12. Aangevoerd warenheet. Appelen, heet. Peren, 250 heet. Zandaardappelen, 95,000 stuk» Iloendereieren, 1200 kilo Hooiboter stuks Veo, Vetto Varkens, Magers Var ken», 400 Biggen en 10 Zeugen. Examen voor aspirant-opzichter by den Dienst van Weg en Werken. By den Dienst van Wegen Werken bestaat gelegenheid tot plaatsing van één adsplrnntt np&lchler van den Weg en één bij ho- Seinwezen. Zij die wenschen deel te nemen aan het examendat in de maand April a. s. te Utrecht zal worden gehoudenmoeten zich schriftelijk aanmelden vóór 10 April e. k. aan genoemde Maatschappij Dienst van Weg en Werken, le Afdeehng te Utrecht, onder overlegging van de in de „Voorwaarden" ge noemde bescheiden en met opgaaf der afdee- ling, waarbij plaatsing verlangd wordt Alléén zij worden tot dit examen toegelaten, die niet jonger dan 18 en niet ouder dan 24 jaar zijnhet eindexamen eener Hoogere Burgerschool met driejarigen cursus met goe den uitslag hebben afgelegdof in het bezit zijn van eenig diplomanader in de „Voor waarden" omschreven. Deze „Voorwaarden" zijn aan bovengenoemd adres op franco aanvraag verkrijgbaar. Kassiers en Cemmisslennalrs In Effecten. AMSTERDAMNIJMEGEN. AMERSFOORT Munthuizen 83, belasten zich met den In- en verkoop tan fondsen het incasseeren en disconteeren van wissels, het koopen en verkoopen van conpons, buiten- landsche wisselsvreemd bankpapier en muntspeciën nemen gelden k déposito, verschaffen gelegenheid tot het ln bewaring geven van waarden in de safe-kastjes banner gepantserde brand- en InbraakvrUe kastwaar voor nadere condities te hunnen kantore verkrijgbaar, verleenen handelscredieten en openen reke ning-courant met renteberekening, sluiten prolongation. 'Kantoor geopend S en 7Vt—8%. TE UTRECHT, in het Verkooplokaal Achter St. Pietorop morgen Zaterdag 1 April 1905, 's avonds na zes ureten overstaan van Notari» HUIJBERS, Eenige koop. VIJF zeer goed onderhou den en sterk gebouwde Woningen, aan den Abstederdyk, nummers 105, 107, 109, 111 en 113, respectievelijk groot 1 aro 67 centia ren 45 centiaren en de drie overige ieder 43 centiarente zamen verhuurd voor f 9,60 per week, grondlasten f 27,40, straatbelas ting f 10,50. Te bezichtigen Dinsdags en Donderdags van iedere week en de twee laatste dagen vóór de Veiling, telkens 's namiddags van 2 tot 4 ure. Notaris A. VOSMAER, te Zeist, zal op Dinsdag 11 April 1905des namiddags 1 nar, te Zeist, in Hotel „de 8waan" in het openbaar vei len en verkoopen onder één dak, met Schuurtjes, Erf en Grond, gelegen te Zeistaan de MLiddellaan No. 16 en 18, hoek Torenlaangroot 8 aren, 2 centiaren. Aanvaarding en Betaling 1 Mei 1905. Breeder bij billetten en nadere inlichtingen te bekomen ten kantore van Notaris VOSMAER, voornoemd. ZEIST. op eersten winkelstand (Dorpstraat), voor vele zaken zeer geschikto. m. voor een Dames hoedenzaak. Br. fr. No. Q 170 a/tl Zeistor Boek- en Kunsth', Zeist. Zoo even verschenen by G. L. VAN DEN BERG te Leiden Derde reek*. Bevat uitsluitend mededeellngen over Tuberculose. Prijs f I.-. te UTRECHTstolt verkrijgbaar 4 70 Pandbrieven tot den koers van 99'/a 4i/4 °/0 Pandbrieven - looi/. lOO k °lo in stukken van 1000.—, f 500.— en f 100.—. met ot zonder Levensverzekering. der Eerste Nederlandsche Verzekering-Maatschappij op het Leien en tegen Invaliditeit. Schouwburg Utrecht. Nederlandsche Tooneelvereeniging van Amsterdam. (Goedgekeurd bij koninklijk besluit van 24 Met 1895). Opgericht 1 September 1893. Dinsdag 4 April 1905 s Wegens groot succes 2e opvoering van Ghetto-drama in 4 bedrijven van A. VAN 8PRINKHUIJZEN. Met groot succos meer dan 160 malen opgevoerd, o. a tc Amsterdam, Arnhem, Rotterdam, Den Haag, Leiden, Dordrecht, Groningen, Leeuwarden, Haarlem, enz. enz. Orkest onder leiding van den HeerH. K U1J PERS Aanvang balt acht ure. Pr ij zen der Plaatsen: Baloon 2.25. Stalles en le Amph. f 2.le Zijloge f 1.75. Baignodree en 2e Amph. f 1.50. Par terre f 1.3e Amph. f 0.80. 2e Zijloge f 0^75. 4e Amph. f 0.50. Gaanderij f 0.30. Plaatsbespreking: Voor Aandeel houders Zaterdag van 10 tot 12 uur, voor het Publiek denzelfden dag (ua loting) van 1 tot 3 uur; verder Maandag en Dinsdag van 10 tot 12 en van 1 tot 3 uur. Een flink Jongraensch 24 jaar, P. G. zoekt tegen i Mei een betrekking voor met kost en inwoning. Volkomen van goede getuigen voorzien. AdresJ. W. DROSTEist by Rhonen. Schouwburg Dtrecht van Amsterdam. Bestuurder: B. UELMONTE. Zondag 2 April 19051 in 5 bedrijvenuit het Duitsch van L' ARONG B door J. H. RÓSSING. Orkest onder leiding vandenHeerH.K UI /PERS. Aanvang hall acht ure. Pr ij zen der Plaatsen: Balcon en Êkallee f 1.50 1. Amph. eai le Zijloge f 1. Baignoires en 2e Amph. f 0.75. Parterre f 0.50. 3o Amph. «n 2< Zijloge f 0.40. 4e Amph. en Gaanderij f 0.25. Plaatsbespreking: Voor Aandeel houders Zaterdag van 10 tot 11 uur; voor het Publiek denzelfden dag met of zonder bespreken vaa 11 tot 12 en van 1 tot 3 uur, en Zondag van 1 tot 3 uur.

Amersfoortsch Dagblad | 1905 | | pagina 3