TAFELKLEEDEN. S,M. PEREL, shir. Pédicure, Park Tivoli te Utrecht, Gehéél nieuwe Collectie Agent. Uit den omtrek. STADSNIEUWS. ADVERTENT1ËN. LAMA1S0N BOUWER Go. Maatschappij tot Exploitatie aan Zee gelegen fj. //7esleubera, f 50000 voor f 4.-. ZEIST, Park Bosch en Duin. ?.eleAen H. A. Bosshardt, Twijnstraat 24|26, Telef. 880. Utrecht. Homoeopathie in de Praktijk is thans compleet verschenen. 300 Ziekten, de karabiniers in de instructiezaal, bewaarde op alles een diep stilzwijgen en deed alsoi hij allen voor de eerste maal zag en alle bijzon derheden voor het eerst hooi de. Aan de getuigen u t ons land werd ook vertoond zekere J. C., uit Vise, die eerst ken nis had gehad met het vermoedelijk vermoor de meisje, maar die door geen van hen ooit te voren gezien bleek te zijn. Een der getuigen, een jonge laaie, die Cherpion voorbij haar moeders huis had zien komen, zag aan uiterlijk en houding in hem denzelfden persoon, die het meisje had ei- gezeldzijn gelaatstrekken kon zij niet pre cies herkennen. Cherpion was bijzonder bleek gewor b i. Overigens had hij in houding en gaug rog dezelfdo manieren als in Februari j.l. 74Jn voorkomen en garg moeten iets krijgshaftigs hebben. Onder degenen, die verklaren hem uitdruk kelijk herkend te hebben, behoort ook een kommies bij 's rijks belastingen uit Beek bij Nijmegen, e roecb vroeger naar Luik is ge - weest. Een andere gewichtige getuige in deze zaak is zekere heer S., die in Februari gérant vrs op het Ouid-Hotel-Bergendal en die aan Cher pion den weg gewezen heeft naar het meer tje. Deze heer, wiens adres men niet kende, zal waarschijnlijk alsnog worden opgeroepen, waarna de instructie zal worden gesloten en de zaak wellicht spoedig in openbare terecht zitting behandeld worden. De verdediger van Oherpdon heeft dezer dagen een bezoek gebracht aan Bergendal en •omstreken en heeft ook het bedoelde meertje in oogenscihouw genomen. Yad. De machinist der Staatsspoorwe gen J. Koning uit Arnhem, die tengevolge van het ongeluk, hem nabij; Ravenstein op de locomotief overkomen, sedert V rij lag- avond in 't ziekenhuis te 's Hertogenbosch werd verpleegd, is Woensdagavond overleden. Ongeluk bij den arbeid. De 31 jarige werkman L. V. te Zutfen was giste renmorgen bezig met Ljfe aanbrengen van de telephoongeleidmg aan een huis in de Beu kenstraat aldaar toen hij van den ladder viel. In zeer ernstigen toestand werd hij van de straat opgenomen. School- en Kerknieuws, Door de classis Groningen der Geref. kerken is de volgende motie aangenomen De classis spreekt haar diep leedwezen uit, dat. van verschillende zijden tegen prof. Linde boom, naar haar oordeel ongegrond, wordt ge ageerd en dit zelfs op eene wijze, die aan broe derlijke liefde gespeend is, hetgeen op niets anders kan uitloopen dan op verwoesting van de Gereformeerde kerken, en besluit deze uit spraak door te zenden naar do Provinciale en Generale Synode der Geref. kerken in Neder land. Deze motie is met overgroote meerderheid aangenomen. kosten over een paar jaar zou kunnen verdee- len. De heer Houtzagers verdedigde de voor- J dracht vooral om die reden, dat de schilde rijen nu zooveel beter geborgen zouden wor den dan in het brand-gevaarlij'ko Gebouw voor Kunsten en Wetenschappen, wat den heer Van Bolhuis deed zeggen dat als men alleen een veilige bergplaats wenschte, men de schilderijeni wel zoolang op de galerij in de fruithal kon opbergen. Namens B. en W. werd do voordracht ver dedigd door den heer Ragay, die aanvoerde dat de gemeente de thans bij Kunstliefde in gebruik zijnde lokalen in het Gebouw voor Kunsten en Wetenschappen noodig heeft en dat gewenscht was, om in afwachting van de plannen tot uitbreiding van het gemeente museum, do schilderijen der gemeente voor- loopig iu bewaring te geven aan Kunstliefde, dat voor een goed beheer zou zorgen. NadJat de heeren De Louter en Van Bol huis nog eens krachtig hun standpunt tegen de voordracht ojntwikkéld hadden, en de heer Harte het denkbeeld had' aanbevolen om een geheel nieuw museum te bouwen als te gelegener tijd de middelen dat toelaten, werd tot stemming overgegaan. Punt 1 der voordracht (de beginselquaestio om de schilderijen aan Kunstliefde in bruik leen te geven ter plaatsing in het nieuwe ge bouw) werd aangenomen met 16 tegen 13 stemmen en de gehocle voordracht met 17 tegen 12 stemmen. Tot onderwijzer werd benoemd de heer J. Vermaas te 's Gravendeel. Ten slotte interpelleerde de lieer Van Bol huis B. en >vr. over de eventueel voor de elec- trische tram te vellen boomen. Hij kreeg de verzekering dat. alleeni in geval van hooge noodzakelijkheid boomen geveld1 zullen wor den. Ba ar n. Voor lid van den gemeenteraad (vacature-Lusko) zijn officieel candidaat ge steld de heeren W. Heijbroek (Rb .en arb.p.) em L. Kuijer (r.-k., anti-rev. en christ.-hist.). Soest. De vereeniging „Een school met den Bijbel" heeft aanbesteed het bouwen van een school met onderwijzerswoning. Laagste inschrijver de heer N. Swager, al hier, voor f 12,440. Aan dezen is het Werk gegund. Bussuim. In tegenwoordigheid van den gemeenteraad, don secretaris© den gemeente- architect, dén marktmeester en het hoofd der politie werd door den burgemeester jhr. v. iSuchtelen van de Haare, de nieuwe markt officieel geopend. Bunschoten. Tot hoogheemraden in het le district van het hoogheemraadschap De Bunschoter Veen en Veldendijk" ziju gekozen de heeren G. Huggen Azn., W. van de Kolk Wzn. en R. Nagel Mzn. Ede. DO heer C. E. C. Both, stationschef alhier, heeft onder vele blijken van belang stelling den dag herdacht, waarop hij vóór 25 jaar bij de voorin. Ned. Rijnspoorweg-Mij. in dienst trad. Door het stationsporsoneel en door de in gezetenen werden dien jubilaris fraaie ca- doaux vereerd. Do gemeenteraad van Utrecht besloot in zijn gisteren gehouden vergadering o. m. om een request te zenden aan H. M. de Ko ningin om art. 43 1ste lid der Drankwet voor de gemeente Utrecht buiten werking te stellen. De 'heer Boers meende dat dit was reagce- ren tegen de eenmaal aangenomen wettelijke bepaling, doch echter door den heer Kooien en den voorzitter beslist ontkend werd. Het voorstel werd aangenomen zonder stemming en ook de heer Boers vereenigde zich er dus ten slotte mede. De Maatschappij tot Expl. van S. S. wil voor de gemeente-arbeiders tegen, een laag ta rief viacantiekaarten beschikbaar stellen, mits de gemeente een opbrengst garandeert van f 1000. De Raad besloot' die voorwaarde aan to nemen. De hoofdschotel der agenda was de muse- um-quaestie, waarover ruim 2 uur gesproken werdaan de uitvoerige debatten werd, eerst door de aanneming van een motie van den hoer Witteveen om de discussie te sluiten, een eind gemaakt. Het voorstel van B. en W. strekte om de schilderijen der gemeente aan het Genootschap Kunstliefde in bewaring te geven ter plaatsing in het door het genoot schap in te ridhten museumgebouw aan de Oude Gracht; voorts om f 100 bij te dragen in de onkosten voor den concierge en ten derde om B. en W. uit te noodigen te gelege ner tijd plannen in te dienen voor db uit breiding van heb Gemeente-museum in het Hoogeland. Deze regeling werd ernstig bestreden, in de eerste plaats door den heer De Louter, die er op wees dat voorloopige maatregelen in ons land gewoonlijk oen zeer taai leven heb ben. Hij zette uiteen dat door do stad', aie voor de stoffelijke belangen zooveel doet, nu ook den moed eens moest hebben om voor de kunst eens flink in d© beurs te tasten en een waardig gebouw moest maken voor de plaat sing vauj haar kunstschatten, waarin ook andere kunstverzamelingen een waardig on derkomen zouden kunnen vindbn. Dit zou kunnen geschieden door de uitbreiding van het gemeentemuseum op het Hoogeland, waar van naar hij vreesde, wel niets zou komen, als eenmaal de tijdelijke voorziening getrof fen was. De tweede bestrijder \9as do heer Va.n Bol huis, die er op wees, dat db schilderijen der gemeente mot die van Kunstliefde een goede collectie vormden, die niet gescheiden moest worden. En daarop is toch groote kans als ti; gemeente er eerst later toe overgaat om het museum op het Hoogeland uit te breidea. want dan zal Kunstliefde haar schilderijen niet willen afstaan als dat genootschap een maal oen eigen museumgebouw heeft inge richt. Ook aangezien hij de inrichting van het huis op de Oude Gradht niet zoo geschikt vond, had hij tegen do voorgesteld© regeling ernstige bezwaren. Ook mocht z. t. Kunstlief d© het haar toebehoorend© gebouw niet tot museum inrichten krachtens do beschikki.i gen bij de schenking gemaakt, en d© gemeen te mocht Kunstliefde niet aanmoedigen om op den verkeerden weg voort te gaan. Ook deee spreker zou oen centraal museum het moost gewenscht oordeelen, en tegen de te voren door den voorzitter ingebrachte fin.in ciëele bezwaren voerde hij aan, dat men de D© generaal-majoor R. J. van Moock, nspecteur van het militair onderwijs, ver toefde gisteren hiér ter style en woonde eeni^.; m bij aan den cursus van het 5e regiment infanterie. Uit de 16 sollicitanten is op voor dracht van deu commissaris van politie al hier, door den heer burgemeester tot adjunct-^ inspecteur van politie benoemd de heer A. Palm, thans adjunctinsecteur van politie te Wormerveer. 'rDoor den bij zonderen kerkeraad der Ned. Herv. gemeente te Amersfoort is op voorstel van Ds. van Aalst besloten eene dia cones aan te stellen voor de gemeente. Als zoodanig is benoemd zuster van Boe schoten, terwijl de geheel© regeling is opgedragen aan Ds. van Aalst, predikant te Amersfoort. 1 Augustus a..s. treedt dé diacones in functie. In de openbare vergadering van de Vrijz. Propaganda-club, op Donderdag 4 Mei, 's avonds 8 uur, in de Keizerskroon, sprak nir. H. Smeenge, lid van de Tweede Kamer der Staten-Generaal, die tot onder werp van zijn rede had gekozen: „Wat leer den 4 jareu aan de propagandisten?' 3pr. begint te zeggen dat het hem genoe gen doet in deze vergadering ook dames en jeugdige liberale propagandisten te zien. Er moet dan ook wel iets bijzonders aan de haind! zijn, daar hiji bdj ervaring weet, dat menig standje wordt uitgedeeld, wanneer de mannen laat van politieke vergaderingen thuis komen; thans zijn de vrouwen echter zelf aanwezig. Men constateert, nu het naar de verkiezingen loopt, overal actie, die het bewijs geeft van groote ontevredenheid. Spr. licht toe hoe er een groot verschil bestaat tussohen de actie, gevoerd in 1901, waarbij vier machten tegenover de anti-clericalen stonden, en de tegenwoordige. Een van die vier w'as dr. De Visser met zijp leuze, dat we waren afgegleden van de christelijke grondslagen van ons volksleven. Met het oog daarop werkte hij de leer plichtwet tegen, gaf hij zijn groote afkeuring te kennen over het stellen van den rechts- ambbenaar tusschen man en vrouw, wenschte hij dat zou worden aangedrongen op betere legeling van do Zondagsrust eu dat de loterij zou worden afgeschaft; doch tot dusverre is van alles, uitgesproken in de troonrede, nog niets gebeurd. De liberalen zagen er niet tegen op, aan het Nederlandsche volk een dwang op te leggen, inzonderheid aan het christelijk déol onzer natie, een dwang, om dat het kind zijn arm uit moet steken ami ingeënt te worden De vaccinedwang moest worden afgeschaft, dit kon geen dag wach ten; kwamen de christelijken aan de regee ring, dan zou deze dwang direct worden weggenomen. Wat is er echter van gewor den? Dr. Kuyper heeft een wijziging voor dé wet op besmettelijke ziekten ingediend. Een paar dagen geleden heeft een Tweede Kamer lid van de rechterzijde bij de regeling van werkzaamheden voor dit. lichaam gevraagd, waar die wijziging nu bleef. De commissie van onderzoek hooft toen verklaard, dat zo in 1904 aan den minister Kuyper het rap port heeft afgeleverd, doch dat er sedert niets meer van gehoord is. De regeling ligt dus rustig in het ministerie van Binnen 1. Zaken. Hieruit volgt, dat al hetgeen over don vaccine-dwang is geeegd, of niet gemeend is, of men durft hot Nederlandsche volk niet blootstellen aan de gevolgen van een vreeso- lijko en besmettelijke ziekte. Do jeugdige propagandisten hebben dus good toe te zieu of alles wat van clericale zijde geleeraard wordt, wél den toets der waarheid kan doorstaan. Behalve deze groep van dr. De Visser was er in 1901 een groep (oud-liberalen) in ons land, die er bezwaar in zagen dat de libe ralen tot 1901 wilden voldoen aan sociale rechtvaardigheid, en naar hun meening hier in veel te ver gingen. Over de veelbesproken ongevallenwet kan men zooveel kwaad zeggen als men wil, dit staat echter vast, dat deze wet was een eisch des tijds, en dat zonder dWang deze wét niet mogelijk was, daar ook de lauwén moesten wérden getrokken. De oud-lib,, voornamelijk de industrieélen, zij die meenen, altijd naar hun schatting, dat ze veel voor deze wet moeten bijjdragen, hebben daarop wraak genomen; maar ste ken ze de hand in hun boezem, dan is Spr. overtuigd dat ze het daar zullen voelen klop pen. Ook zal men in christelijke kringen wel vreemd te moede worden, nu Kuyper zelf met dwang aankomt in verschillende wets artikelen en hij het verzekeringswezen aan prijst als een middel uit God's hand om don nood te lenigen; en niet minder waar hij verklaart, dat het „dé wetenschap' is, die daartoe de middelen aan de hand geeft. Spr. komt thans tot de vraag, is het onder dit ministerie zooveel beter gegaan? Het moois, in de troonrede beloofd, is alles op den achtergrond geschoven voor „De vrij making vain het lager onderwijs", welke ech ter nog moest worden voorafgegaan door de behandeling van de wet op het hooger on derwijs, waarvan dr. Dé Visser eens heeft gezegd dat, indien hij) geweten had dat dr. Kuyper zoo iets in 't schild voerde, het in 1901 nog had moeten blijken naar Welke ;ijdo de schaal was overgeslagen. Het heeft Spr. verwonderd dat men deze zaak aan die van heb lager onderwijs heeft laten vooraf gaan. En waar men voorts verwacht mocht lebben een wet tot betere regeling en aan eenschakeling van heb onderwijs, daar is men voor dén dag gekomen met een rege ling, die juist het tegenovergestelde zal uit werken. Door de wet, die morgen zal wor den afgehandeld, zal het peil van het Ne derlandsche volksonderwijs wérden verlaagd. De troonrede spreekt van het vakonder wijs en het leerlingstelsel; dit kan echter niet met vrucht worden gegeven, af op de lagere school moet de beste grond daarvoor zijn gelegd. Dit kan echter niet worden ver wacht van de aanstaande lagere scholen, waar op iedere 40 leerlingen slechts één ou derwijzer behoeft te zijn. Hierna bespreekt de heer Smeenge de landbouw-kwestie en het tarief van invoer rechten, waarvan hij o. m. zegt, dat zij, nooit die bevordering van nationalen arbeid en welvaart tengevolge zal hebben, als mem ziob voorstelt. Ook is het niet waar, wat men van clericale zijde beweert, dat de kleine man niet door deze wet zal worden getroffen. Een feit is het, dat de pensioen wet, die voor hem zal worden gemaakt, voor het leeuwendeel door heim zelf betaald moe ten worden. Het heeft- niets van oen belas ting naar draagkracht. Nog eens waarschuwt Spr. de jeugdige liberalen nauwlettend toe te hooren naar hetgeen men van rechts tracht te leeraren, daar dit er dikwijls op ge baseerd! is, deni eenvoudige van hart den in druk te geven, dab eral heel wat voor de sociale wetgeving is gedaan. Spr. verklaart zich bereid later eens uiteen te zetten wat nu gedaan moet worden, thans ligt dit echter buiten zijn voordracht; ook zal hij gaarne over 't gesprokene een vriendschappelijk de- balt houden. Van de gelegenheid hiertoe maakt gebruik de heer Duije (soc.-dem.), van Amsterdam, die den heer Smeenge het recht ontzegd als liberaal de geuite aanmerkingen op dit mi nisterie te- maken, daar de liberale partij; z. i. gedoemd is om uit te sterven. Komen de iberalen nog eens aan het bewind, dan is er geen sprake van dab de zaken veel anders zullen gaan. Na repliek, dupliek en tripliek, waarbij het nog al eens wat rumoerig werd in de zaal, doch de orde door dén voorzitter goed gehandhaaft bleef, sluit laatstgenoemde do ergadering te middernacht. Voor diegenen onzer lezers, welke Zon dag de wedrennen te Biussrum willen bezoeken, zij medegedeeld, dat er te 12.25 een extra- trein van Hilversum naar de halte Renbaan vertrekt. Burgerlijke stand. Ondertrouwd: W. Tabernal en J. Boks. A. Kelder en .T. Barten. Gehuwd': M. Riegen en W. Kraan. Marktberichten. Amersfoort, 5 Mei. Op de heden gehou den weekmarkt besteedde men voor Zandaard- appelen f 1.50 k 1.80, Appelen f a -. Peren f a -.per H.L., Hoendereieren f 3.10 a 3.50 per 100 stuks. Boter f 1.a 1.10 per K.G. Kippen f 1.i\ 1.40, Kuikens f a -.Piepkuikens f 0.0.Een don f 0.90 a 1.20, Hazen f k Wilde konijnon f 0.k 0.Tamme konijnen f 0.80 k 1.20 por stuk, Duiven f 0.50 k 0.70 per paar, Magere Varkens f 15 k 22, Zeugen f 50 a 60, Biggen f 9.— k 14. Aangevoerd waren: heet. Appelen, heet. Peren, 200 heet. Zandaardappolen,100,000 stuks Hoendoroieren, 1300 kilo Hooiboter stuks Vee, Vette Varkons, 25 Magere Var kens, 350 Biggon en 30 Zeugen. STAATSLOTERIJ. Vierde Klasse. Prijzen van 65. 14 600 882 1446 1628 1823 2112 2292 2529 2940 3109 3334 3469 3625 3881 4135 4735 4814 5072 5083 5163 5178 5419 5612 5682 5767 6315 6646 6836 7080 7272 7843 8073 8131 8141 8273 8484 8584 8767 8900 9159 9175 9393 9395 9586 9973 10237 10475 10551 10626 10707 10837 11113 11296 11468 11473 11576 11745 11899 12111 12564 12645 12747 12951 13500 13655 13770 .4105 14624 14888 14979 15022 15033 15230 15310 15356 15503 1C649 16333 16879 16918 17395 17455 17477 17674 18412 18637 18799 18882 18914 18922 18978 19001 19600 20242 20655 20904 4o Klasse 3e Lijst17066 ontbreekt. Stationed wars*! rant H, Utrecht, ia dagelijks te eonsnlteeren of te ontbieden Behandeling van Likdoorn*, Angel* en vordere ongemakken aan den voetgeheqj i pUnlooa on anti-septisch. Bij vonnis van do Arrondissements- Rechtbank te Utrecht van 3 Mei 1905is ANNA GERDINA VAN OSNABRUGGE, zonder beroep, wonende te Utrecht, op eigen verzoekwegens zwakheid van vermogens ouder curateele gesteld. De Officier van Justitie te Utrecht 4663 SCHIMMELPENNINCK. Kassiers en Commlssionnairs in Effecten. AMSTERDAMNIJMEGEN. AMERSFOORT Muurhuizen 33, belasten zich met den in- en verkoop ran fondsen het incasseeren en disconteeren van wissels, het koopen en verkoopen van conpons, buiten- landscho wisselsvreemd bankpapier en muntspeciën nemen gelden k déposito, verschaffen gelegenheid tot het ln bewaring geven van waarden in de safe-kastjes hunner gepantserde brand- en inbraakvrije kast, waar voor nadere condities te bannen kantore verkrijgbaar, verleenen handelscredieten en openen reke ning-courant met renteberekening, sluiten prolongatiën. Kantoor geopend 98 en 7tyj8ij. van het Het Bestuur van bovengenoemde Maat schappij heeft de eer ter kennis van Aandeelhouders te brengen dat de nieuwe dividendbewijzen tegen afgifte der talon, verkrijgbaar zijn aan het bureau van Tivoli, eiken zaterdag van 10—12 uur. alsmede dat over 1904 3 °/0 zal worden uitgekeerd en de uitbetaling dier divi denden eveneens op bovengenoemde dagen en uren aan dat bureau zal ge- scbieden. Een sterk concurreerende Stoom- Kotflebranderij vraagt een degelijk Agent tegen ruime provisie. Brieven franco letters H. D. H.Algemeen Advertentiebureau NIJGH en VAN DITMAR, Rotterdam. Verplaatst van Villa „Mlldridt Charlotte", Halte Spoor Zandvoort-dorp naar de „Villa Jacoba", Boulevard „Paulus Loot" te Zandvoort. Het pension Vacantie- on Her stellingsoord voor fam. en Kinderen nit don deft, stand, vele ref. Prosp. wordt op aanvrage gaarne verstrekt door Mevr. H. M. VAN DER HOOP KONIG, Ex-directrice v. h. Kinder ziekenhuis te Groningen. ALMELO. Uitvoering van Beton- en Cement ijzer werken. Inlichtingen en prijsopgave gratis. Iets VERBAZEND LEKKER o RAZEND GOEDKOOP Loterij Paleis voor Volksvlijt, waar van 2 Juni a. s. SOtiO Aandeelen worden uitgeloot als volgt1 hf 50.000, 2 hf 5000, 15 a ÏOOO20 a 250 40 a f ÏOO 1231 a f 4.36SS a f 3.— (geen nieten). Aandeelen geldig voor deze en alle volgende trekkingenmomenteel nog te bekomen bij D. BOLLEHang b/d. Vischmarkt te Rotterdam. Voor f 4 per stuk. Franco 5 cl. meer, onverschillig men éen of meer Aandeelen verlangt. Op den postwissel schrijven Volksvlijt. Bouwterrein te Koop. a 35 cent de Hf?. VAN NIE, Nooit Gedacht no. 1, Zeist. aan de stations Huister Heide, Dold. weg en nabij de Bilt; hoog en laag, moois en gezondste deel van Utrecht. f 1200.00. f 1200.00. Vraag uwen winkelier een VEBHAGEN's Verzekerings-Ontbijtkoek I a 25 cent. Onovertroffen in kwaliteit!!!! Elk kooper van deze koek is gratis verzekerd voor f 1200 bij „Tho Ocean" tegen spoor- en tramwegongelukken en heeft het recht haar kosteloos te laten I onderzoeken door Dr. VAN HAMEL ROOS en HARMENS te Amsterdamdie voortdurende controle uitoefenen op het geheelo fabrikaat. Bijzondorheden op de polisdie zich in elke carton bevindt. C. L. Verhagen-van Oorschot Eerste Bossche Stoomkoekfabriek „De Nijverheid"'s Bosch. I 15 maal bekroond met de hoogste onderscheidingen. I ■^7-ollen.-, Linneii-, UTazatasIe-, en 17"el-vet- door Dr. J. VOORHOEVE Prijs, in fraaien linnen baud gel»., f 3. Dit praktisch geneeskundig handboek, dat o.a. een beschrijving bevat van meer dan is In eiken solieden bockhandel dadeljjk verkrijgbaar. Uitgave van La Rivlère Voorhoeve, Zwolle. HOBELROOD. Gezonde Alcoholvrije drank. Volgens rapporten van den Volksbond zijn er weinig gezonde Alcoholvrije Idranken in den handel. Hiertegenover stelt Het Huis „1>E VLIJT" to Voor schoten do Nedcrl. drank NOBEI.KOOD. Aanbevolen door wijlen Prof. Dr. J. H. Gunning, Dr. J. H. Gunning "Wz. en I na Chemisch onderzoek en beschrijving in „Het Werk der Liefde", aanbe- volen door Prof. Dr. J. J. P. Valeton, Utrecht. Monsters gratis. Prijs per fl. f 0.55. DE VLIJT, Voorschoten.

Amersfoortsch Dagblad | 1905 | | pagina 3