HOFSTEDE, Eerste Hypotheekbank A. J. F AMANDELTJESPUDDING Vraagt ZWAARDEMAKER's JAMS. 11H1IS01 BOUWER Go. Uit den omtrek. STADSNIEUWS. ADVERTENT1ÈN. NEDERLANDSCHE TRAMWEG-MAATSCHAPPIJ. Openbare Aanbesteding. gaat niet door, Notaris VAN HEYST. Dennenburg. 1- Een ilolM Heerenhois 2-6. Vijl Bnrprwiliiiizer?™S 7. Een Woonhuis cGbae™"( Stichtsche Hypotheekbank SPAAR- en VOORSCHOTBANK Korte Poten 7", 's Gravenhage. Telefoon No. 290. ZEIST, Park Bosch en Duin. ?.ele".en het Havenbedrijf te Botterdam, heeft bij het ministerie van Binnenlandsche zaken, afdee- ling Arbeid, voorstellen gedaan tot het be noemen van deskundige "personen, wier taak het zijn zal verschillende zaken, die tot het bootwe'-kersbedrijf in verband staan, aan controle en onderzoek te onderwerpen en van hun bevinding aan de Jvamer rapport uit te brengen, opdat deze, waar mogelijk, zal trachten in bestaande misstanden verbetering te brengen. Misdrijven tegen de zeden. I>3 rechtbank te Botterdam veroordeelde gisteren wegens misdrijf tegen de zedenC. A. A., Botterdam, tot 4 jaar gevangenisstraf H. M. Hzn., te Spijkenisse, tot 2 jaar; M. W. van S., te Botterdam, tot 1 jaar en 3 maan- d i. A. van L., te 's Gravenhage, tot 9 maan den en den 14-jarigen L. W. L., tot plaatsing in een Bijksopvoedingsgesticht tot zijn 18e jaar D moord te Keent. De recht bank te Arnhem heeft behandeld de zaak van L. van Berkel, beschuldigd van doodslag, gepleegd op G. Frank, te Keent. Bekl., die steeds ontkend heeft, verklaarde nu den noodlottigen steek te hebben toege bracht. Hij had op 29 Maart ruzie gehad in de herberg te Keent en is des avonds, toen hij heenging, naar hij zegt, door drie per sonen met steenen gegooid. Daarop heeft hij ziin mes getrokken en G. Frank, die hem on bekend was, daarmee gestoken. Zonder naa- zijn slachtoffer om te zien, is hij daarop naar huis gegaan. Uit de verklaringen der deskundigen l'eek, dat F. tengevolge van verbloeding is over leden. Bekl. had in den ochtend ruzie gehad met D. en dien 's avonds blijkbaar gezocht, doch niet gevonden. Toen hij 's avonds in de her berg was, verkeerde bij ir vechtlustige stemming. Zijn vader en diens knecht heb ben getracht hem tot bedaren te brengen. Bekl, is naar huis gegaan en heeft daar een mes gehaald. Terugkomende vroeg hij o. a. aan den herbergier of D. er ook wasopzijn zak slaande zei hij„laat ze maar komen, i'; ben nou voorzien." Tegen een anderen persoon, dien hij ontmoette, zei bekl. dat, als er den volgenden dag dooden gevonden wer den, men gerust mocht zeggen, dat hij het ge daan had. In zijn requisitoir wees het O. M, er op, dat de bekentenis van bekl. niet gebaseerd was op berouw, maar op eigenbelang. De ver wonding is niet met het knipmes toegebracht, maar met een grooter wapen. Aan bekl., die met voorbedachten rade handelde, en een groot mes gebruikte, moet een zware straf worden opgelegd; Spr. eischte 4 jaren. Het verlaten kind. Aan een op het hoofdbbureau van politie dienstdoend hoofdagent te Botterdam is het gelukt de lang tevergeefs gezochte ouders op te sporen van het 3-jarig knaapje, dat den 17. Decem ber jl. bij P. P. Stolk, in de Oost Maaslaan aldaar, werd achtergelaten door een man en een vrouw, nadat dezen een week kostgeld voor het kind hadden betaald. Dien politie beambte is gebleken, dat de vader, moeder en kind onverzorgd achterlatende, naar Amerika is vertrokken, terwijl de moeder, die in den Zwaanhals te Botterdam woont, zich uit armoede van haar kind, ook om het voor honger te vrijwaren, ontdeed. N. B. Ct. Te Winsdhoten is gevankelijk bin nengebracht zekere A. P., van Sappemeer, onder verdenking strafbare handelingen te hebben gepleegd in ziin kwaliteit als adj.- inspecteur eener verzekeringsbank. V erdronken. Op de Maas te Maastricht is gisterenmorgen een schuitje, beladen met kiezel, door aanvaring tegen eene andere schuit omgeslagen, tengevolge waarvan de schipper overboord viel en ver dronk. Brand. Woensdagnacht omstreeks 2 uur zijn te Heere nabij Eindhoven twee fabrieken, de bandfabriek van den heer Clacunbeek en de sigarenfabriek van den Iheer Strijlbos afgebrand. De schade wordt door verzekering gedekt. aDe Staatscourant van heden be vat het Koninklijk besluit waarbij op ver zoek op de meest eervolle wijze ontslag wordt verleend aan den commissaris der Koningin in de provincie Utrecht A. baron Schimmel - penninck van der Oye van de Poll en Nijen- beek. Velen zullen ongetwijfeld dat bericht met leedwezen vernemen en den beminnelijken vertegenwoordiger van H. M. de Koningin noode zien vertrekken. Baron Schimmelpenninck aanvaardde zijn ambt in het jaar 1888. Voorheen was hij eenige malen lid van de Tweede Kamer der Staten-Generaal. Bij de grondwetsherziening van het jaar 1887 is hij een dergenen geweest, die gewa?r- schuwd hebben voor de gevaarlijke redactie van artikel 80, het beruchte caoutchouc-ar tikel. aGistermorgen zijn door Gedep. Staten voor den dienst ongeschikt verklaard en door den majoor provincialen adjudant daaruit ontslagen vijf lotelingen van de lichting 1905, bestemd voor volledige oefening, die in het volgende jaar door andere lotelingen, behoo- rende tot dezelfde lichting, moeten worden vervangen, en wel2 uit Utrecht, 2 uit Soest en 1 uit Linschoten. aDoor het provinciaal kerkbestuur van Utrecht zijn tot de evangeliebediening in de Nederlandsche Hervormde kerk toegelaten de theol. candidaten F. H. van Oosten, M. Niemeyer, J. A. F. Manus van der Jagt en J. van Vliet. ar— De Nederl. Motorwiel rijdersvea-e e ni - ging zal te Utrecht haar algemeene vergade ring houden op Zondag 28 dezer. Na afloop der vergadering zal er een tochtje worden ge maakt van Utrecht over Zeist, Renswoude, Barneveld, Uddelermecr. Harderwijk naar Amersfoort. Afstand108,6 kilometer aWoensdagmiddag ontstond brand in een zeer eenzaam midden in de bosschen gele. gen arbeiderswoning, het zoogenaamde „Hoog JLanje," onder de gemeente Zeist. Hoewel in die buurt geen ander water was te vinden, dan hetgeen door de bij de woning behooren- de drinkwater-bron werd opgeleverd, heeft men toch nog een deel van het huis kunnen behouden, alsmede een groot deel van den in boedel. Ook de levende have, met uitzonde ring van een paar konijnen, werd gered. De brand is vermoedelijk ontstaan door vonken uit do rookgeleiding van een fornuis. De brandweer, die bij gebrek aan blus- schingswater weinig zou hebben kunnen uit richten, was niet ter plaatse. N:ets was verzekerd. Het tijdelijk bijpost- en telegraafkan toor te Soesfcdijk wordt op 15 dezer, voor den duur van het verblijf van Hare Majesteit de Koningin-Moeder aldaar, heropend. Muziekconcours. Het concours dat ter gelegenheid van het vijfjarig bestaan van het Hilversumsche Harm oniecorps Wil- helmina in Augustus van dit jaar te Hil versum zal worden gehouden, zal bestaan uit: A: Harmoniegezelscihappen, afdeeling van uitmuntendheid, le, 2e en 3e afdeeling. B. Fanfaregezelscthappen, afdeeling van uitmuntendheid, le, 2e en 3e afdeeling. In iedere afdeeling zullen, wanneer min stens 4 gezelschappen daarin kampen, 3 me dailles worden uitgeloofdis het aantal vereenigingen meer dan 5, dan worden er 4 en meer dan 7, 5 medailles uitgereikt. De jurv heeft evenwel het recht nog meer bekroningen uit te reiken, indien zij dit recht en billijk aoht. Hilversum. De Hilversumsche gym- nastiekvereeniging heeft op voorstel van den directeur, den heer J. M. Wouters, besloten een damesafdeeling aan die vereeniging toe te voegen, welke onder leiding zal staan van mejuffrouw J. C. Vermaas, leerares in de gymnastiek. Breukelen. Te Loenen aaa de- Vecht is eene drukbezochte vergadèring ge houden van de afdeeling aldaar der vrijzin nige kiesvereeniging Vrijheid en Qrde voor het hoofdkiesdistrict Breukelen, die gedu rende een vijftal jaren geen teekenen van leven meer had gegeven. Een nieuw bestuur werd gekozen, bestaande uit de heeren J. M. Vriokx, te Loosdrecht, voorzitter; J. H. Blankert, te Loenen, secretaris; J. Kater, L. Buinen en G. van der Werff, allen al daar, leden. De meerderheid verklaarde de beginselen te zijn toegedaan, in het manifest der 75 liberalen neergelegd. Naar het rich laat aanzien begint er n het kiesdistrict Breukelen nieuw politiek leven te komen. Naar men verneemt, heeft mr. W. H. de Beaufort de hem dloor de liberalen in het district Ede aangeboden candidatuur niet aangenomen. Als plaatsvervangend lid van dè com missie van examen tot toelating van onder officieren op den hoofdcursus is benoemd de le luitenant-adjudant F. E. Knoote, van bet 5e regiment infanterie. (Verbeterd bericht.) De onderwijzeressen, de dames M. H. Boode en A. A. M. Beth, slaagden te Utrecht voor de acte vrije»- en, ordieoefeningen. Men meldt ons: Gisterenmiddag om 3 uur werd! in het ge bouw „Eensgezindheid" te Amsterdam de 31e algemeene vergadering van de maat schappij tot opvoeding van weezen in het huisgezin gehouden. Alvorens deze vergadering geopend werd, had de uitlating van zes rentelooze aandee- len plaats, waarvoor notaris Boterhoven de Haan te Amsterdam zich welwillend beschik baar stelde. Na deze formaliteit opende de voorzitter, die heer J. Attema de vergadering, door de aanwezigen hartelijk welkom te heeten en het op prijp te stellen, dat zij waren opge komen om met het doel, streven en resul taten der Mij. nadler bekend te raken. Hij betreurde het evenwel, dat de belangstelling niet zoo groot was als men wel wensohte, dooh deze gevoelsuiting herhaalt zich telken jare. Te meer betreurt hij dit, omdat het omvang rijke werk groote zorgen baart en veel toe wijding eischt. Die zorgen zijn niet schijn baar, getuige het groote tekort dat de reke ning telken jare aanwijst. Eene opwekking tot toetreding als lid was hier dus niet mis plaatst. Alsnu werd door den directeur-secretaris, den heer J. Woudstra, na voorlezing der no tulen der 30. algemeene vergadering, het jaarverslag over 1904 uitgebracht. Hieruit blijkt, d'at op 1 Januari 1905 werden ver pleegd 199 kinderen, terwiü dit aantal van af die oprichting 796 bedroeg. Een onderzoek naar hen, die in den loop der jaren de maatschappij verlieten, had plaats gehad en de resultaten werden daar van medegedeeld. Van de 597 personen, waarover het onder zoek liep, is het van een 9-tal niet mogen gelukken inlichtingen te bekomen wegens onbekendheid met hun verijlijf. Dé uitkomsten werden verblijdend genoemd en de bonte opsomming van de verschillende middelen van bestaan wijzen op groote ver scheidenheid. Van nagenoeg allen kon worden verklaard dat zij de een beter dan de ander een behoorlijk bestaan hadden. Alsnu brengt ,dle heer Maarschalk, pen ningmeester dier maatschappij, verslag uit van den financieelen toestand). Het zou ons te ver voeren al1 die cijfers weer te geven, waaruit dit verslag bestond, en stippen al leen aan dat betaald werden (in ronde cij fers) aan verpleeggelden f 49.000, waarvan de maatschappij bijdroeg f 14.000, en het overige door particulieren, burgerlijke- en kerkelijke armbesturen. Het te kort bedroeg f 7800. Genoemde rekening was nagezien door de H.H. de Bont en van Eijk, die in hun schrif telijk verslag hulde brachten aan den pen ningmeester voor zijn uitstekend! beheer. Bij de verkiezing voor twee bestuursleden werden de aftredende heeren H. H. A. J. baron de Geer van Jutfaas en mr. C. D. Sa- lomonson herkozen. Eene benoeming van twee leden om de re kening over 1905 na te zien werd aan het bestuur opgedragen. De bijdragen der comité's werd op 40 bepaald. Na rondvraag van den voorzitter brengt oe heer Schuursma warme hulde aan de per soonlijke bemoeiingen van den directeur, waarmede de vergadering teekenen van in stemming betuigt. Door den heer J. N. de Jong te Westzaan wordt aangedrongen telken jare eene verga dering met correspondenten te houden, wat door het bestuur zal worden overwogen. Hierna wordt de vergadering te 4^ uur gesloten. Donderdagavond werd onder voorzit terschap van den heer J. Kooiman in het calé Üi<te de algemeene vergadering geiiou- den van de afdeeling Amersfoort en Om streken van de V. F. N.. Bij ontstentenis van den secretaris werd een mondeling ver slag over den toestand van de aid. uitge bracht door den voorzitter. Van de beide fokstations der afd. verkeert dat voor zwar te Minorca's aan de Maat, in goeden staat; dat voor 'buff orpingtonjs op Prinsenhof eischt een voortdurend1 scherpe controle van wege het bestuur, teneinde het ras zuiver te houden. De eierproduotie op de fokstations was zeer bevredigend, terwijl in ihet broeds- seizoen pl. m. 3000 broedeieren binnen en buiten de afdeeling werden verkocht. Van de beide dekstations der afd. is het eene tijdelijke opgeheven doordat de dëk- ram gestorven was; door de overgroote aan vrage van arbeiders vooral, om hunne voed sters te laten dekken door de rammen dier vereeniging, heeft het bestuur den houder van dat station gemachtigd een nieuwen ram aan te schaffen. De konijnenteelt in de afd. neemt met rassche schreden toe; de kruisin gen van het boerenkonijn met !het Belgische reuzenhaaskonijn zijn het beste product, voor de Lon dense he markt, waarheen de meeste der gefokte konijnen rechtstreeks, of door bemiddeling van het huis Anthony te Ant werpen, verzonden worden. Teneinde een behoorlijke controle op de fok- en dekstations te kunnen uitoefenen, werden ter vergadering twee commissiën be noemd. In die voor het toezicht op de fok stations voor hoenders de h.'h. dr. F. H. Bos en H. Tromp van Holst, voor het toezicht op de konijnen de h.h. Th. Welling en W. Goienga. Tot bestuursleden werdien in de plaats van de h.'h. J. Kooiman, P. v. d. Meer en J. Pot hoven verkozen dr. F. H. Bos als voorzitter, W. Goienga als secretaris en C. Geertsema als commissaris. Voor zijn aftreden wensohte dè voorz, nog een enkel punt onder 't oog van 't nieuwe bestuur te brengen, n.l. de eierenmarkt te Amersfoort. Meermalen werden door het be stuur pogingen in het werk gesteld om den eierhandel hier te organiseeren, maar zon der succes. In het belang van dien handel werd ongeveer een jaar geleden per request door eenige groote opkoopers aan B. en W. verzacht een overdekte plaats voor de eier markt ter beschikking te willen stellen. Dit request werd om adVies gezonden aan de Kamer van Koophandel, het advies uitge bracht, maar sedert rusten request en advies in vrede ter gemeente-secretarie. In het be lang van den eierhandel werd door den heer Kooiman aangeraden alsnog dat request bij B. en W. te steunen. Nadat de aftredènde voorzitter den presi dentshamer aan den nieuwen titularis had overhandigd, dankte dleze d'en iheer Kooiman voor het vele wat hij in het belang van de geheele vereeniging en Van dè afd. had ge daan en bood hem namens de afdeeling het eerelidbnaatsohap aan. fGisteren werd door het Prov. Bestuur te Haarlem o.m. aanbesteed Bestek 92. Het onderhouden en vernieu wen van het verfwerk aan de gebouwen en inrichtingen, behoorende tot de visscher&ha- ven te IJmuiden, ged. de jaren 1905 en 1906. Raming f 2100 per jaar. Laagste inschrijiver L. J. van Keulen te Amersfoort voor f 1910. Ten raadhuize had gisterenochtend de openbare aanbesteding plaats van lo. Vernieuwen en bestraten van eenige voetpaden. Ingeschreven door: T. van Daal, voor f 6100, C. Ruitenberg voor f 5994, J. van Harpen voor f 6887, G. Marssing voor f 6935, C. L. Kroes, voor f 7030, D. J. Boks voor f 6758, G. Wassink voor f 6145 en Th. W. Bonte voor f 6159, allen te Amersfoort.. Den minsten inschrijver is <üt werk gegund. 2o. Rioleeren en bestraten van dè Lange Beekstraat en van den nieuwen weg tus- schen de Stationsstraat en de verlengde Wil helm inastraat. Ingeschreven doorA. van den Brink voor f 3080, T. Van Daal voor f 3300, C. Ruiten berg voor f 3197, J. van Harpen voor f 2865, G. Marssing voor f 2900, D. J. Boks voor f3138, C. L. Kroes voor f2980, G. Wassink voor f3055, T. W. Bonte voor f2821, allen te Amersfoort. Dit werk is den heer T. W. Bonte gegund als minste inschrijver. Burgerlijke stand. Geboren: Anton Bernard, z. v. J. Kuyt en D. van Dijk. Cornelia, d. v. A. van den Breg en F. de Vries. Overleden: Hijmen Hurwitz, oud 82 jaar, echtgen. van C. van Gelder. Ondertrouwd: S. Dijkstra en L. P. W. Verschuur. T. van Drie en A. Bouwman. B. Hemmenga en E. van Daal. J. J. Rutten en M. C. C. van de Pavert. J. Fremouw en A. van den Eshof. G. Kuijt en B'. Wisselink. Gehuwd: A. W. Coebeigih en S. J. M. Sinnige. Gewone jaarlijksche algemeene ver gadering van aandeelhouders, bedoeld in artikel 46 der Statuten, op Zater dag, 27 Mei e. k., des namiddags ta twee uur, in het Hotel „Les Pays Bas", te Utrecht. De punten vfin behandeling, alsmede de balans en winst- en verliesrekening liggen van heden af tot den 27 Mei e. k., voor aan deelhouders ter inzage op alle werkdagen van 10—12 nar, ten kantore der firma's VAN MARKEN MIDDENDORP te Amsterdam, VLAER KOL te Utrecht, R. MEES EN ZOONEN te Rotterdam, en aan het Hoofd bureau der Maatschappij te Heerenveon. Aandeelhouders worden beleefd herinnerd aan artikel 48 der Stataton, bepalende, dat geen aandeelhouders tor vergadering kunnen worden toegelaten, tenzij zij hunne aandeelen 1 of onderaandeelen len minste vier dagen te voren liebben gedeponeerd aan een der bovengenoemde kantoren. De Raad van Commissarissen. Utrecht, 11 Mei 1905. Kassiers en €ommlssionnalrs in Effecten. AMSTERDAMNIJMEGEN. AMERSFOORT Muurhuizen 33, belasten zich met den in- en verkoop van fondsen het incasseeren en disconteeren van wissels, het koopen en verkoopen van coupons, buiten- landsche wisselsvreemd bankpapier en muntspeciën nemen gelden déposilo, verschaffen gelegenheid tot het ln bewaring geven van waarden ln de safe-kastjes banner gepantserde brand- en Inbraakvrije kast, waar voor nadere condities te hnnnen kantore verkrijgbaar verleenen handelscredieten en openen reke ning-courant met renteberekening, sluiten prolongation. Kantoor geopend 98 en 7%8i/i« BURGEMEESTER ex WETHOUDERS der gemeente Utrecht zijn voornemens op Zater dag 30 Mei 1905 des namiddags te 2 nnr, in het openbaar ten Stadhnize aan te besteden tie levering van 500 gegal vaniseerd ijzeren privaat- tonnen, ten dienste van de Gemeentereiniging. De voorwaarden van levering liggen ter inzage aan het bureau van de Gemeenterei niging, op werkdagen des voormiddags tus- schen 10 en 12 uur. Utrecht, 6 Mei 1905. De Secretaris der gemeente Utrecht, J. BOOL. De tegen 18 Mei 1905 digde Veiling van de Buitenplaats „Den nenburg", onder Driebergen, wegens verkoop uit de hand. eslenberg, ALMELO. Uitvoering van Beton- en Cementijzer werken. Inlichtingen en prijsopgave gratis. Marktberichten. Amersfoort, 12 Mei. Op de heden gehou den weekmarkt besteeddo men voor Zandaard appelen f 1.80 4 2.—, Appelen f -.a - Peren f -.A per H.L., Hoendereieren f 3.20 A 3.50 per 100 stuks. Boter f 1.a 1.10 per K.G. Kippen f 0.80 A 1.40, Kuikens f A -.Piepkuikens f 0.— A 0.Een den f 0.90 A 1.20, Hazen f -.A -.Wilde konijnen f 0.A 0.Tamme konijnen f 0.80 A 1.— per stuk, Duivon f 0.50 A 0.60 per paar, Magere Varkens f 18 A 25, Zeugen 40 A 60, Biggen f 10.A 15.—. Aangevoerd warenheet. Appelen, heet. Peren, 150 heel. Zandaardappelen, 100,000 stuks Hoendereieren, 1300 kilo Ilooiboter i 6tuks Vee, Vetto Varkens, 30 Magere Var- j kens, 350 Biggen en 25 Zeugen. Notaris VAN NIEU WEN HUIZENgevestigd te Maarssenzal op Za terdag 20 Mei 1905, nam. 1 ure, in het Ven duhuis van den Heer Rd. BRESSER, te Utrecht aan het Vreeburg, publiek verkoopen eene kapitale zeer gunstig gelegen met nitmuntende Bonw- en Wellanden Boomgaard enz., ruim bezet met STEEN- en PANAARDE te samen groot 80,08,33 Hectaren lig gende aan elkander onder Znylon cn Catha- rijne a/d Lageweidschen dijk en bij het Merwedekanaal, helend door eigendommen van Mej. A. G. H. ELINK SCHUURMANden Heer F. L. 8. F. Baron VAN TÜYLL VAN SEROOSKERKEN VAN ZÜYLEN, de Stoom- 8teenfabriek „de Volharding", Mej. de Wed. D C. DE RIDDER, de Heeren C. J. DE RIJK Jz., J. J. CASANT en de erven den Heer J. ELINK SCHUURMAN. Te veilen in 7 perceelen en combinatiën. De landen in uitmuntenden staat van be arbeiding en onderhoudzijn te aanvaarden 1 Januari 1906, de getimmerten 1 Mei 1906, op welk .tijdstip de tegenwoordige ge bruiker eone andere hofstede van denzelfden eigenaar beta-ekt. Breeder bjj biljettenmet inlichtingen te bekomen ten kantore van genoemden Notaris VAN NIEUWENHUIZEN. Dagelijks, met uitzondering van denZondag, te bezichtigen. Aanwijzing kan geschieden, ook voor borin gen voor do Steen- en Panaarde, door GERRIT HAMOEN, bewoner der Hofstede. Notaris VAN NIEUWEN HUIZEN, gevestigd te Maarssen, zal op Zaterdag 20 Hei 1905des nam. ten 1 nre in het Ven du lui In van den Heer R. BRESSER, te Utrecht a/h. Vreeburg publiek verkoopen: Burgstraatn°. 68groot 250 centiaren. Het Huis bevat 13 grootere en kleinere Kamerswaarvan 2 Ensuite, Serre, Balkons, Keuken Kelder en Zolderis van Gas- en Waterleiding, Stookplaatsen, Kasten en verdere gemakken voorzien. Verhuurd aan den Heer Prof.Dr. T. CANNE- GIETER tot 30 April 1907 voor f 725.— per jaar. a/d. Valkstraat, n01. 33, 358739 en 41 samen groot 305 centiaren. Elk Huis bevat 3 Kamers, Bordesje, Keuken, Kelder, Gang en Zolder. Elk verhuurd A f 3.per week. en Zolder) met Waschlnrlcbting(bestaande uit Wasclihuis met annex Spoelhuis en Droog- kamer, waarboven Droogzolder) Wagenschuur, Erf en Grond, gunstig gelegen te Utrecht aan de Vleutensche Vaart n°. 12a, nabij het Mer wedekanaal, samen groot 643 centiaren. Tot de Waschinrichiing behooren: een Droog- toestel, (zoogen. Tor), Drooglatton en Droog lijnen. Dadelijk te aanvaarden. De perceelen zijn te bezichtigen: nommer 1 iederen Dinsdag en Donderdag 's nam. van 24 uur, n°». 2—7 Dinsdag en Donderdag vóór de veiling 'snam. van 2—4 uur en n°. 7 bovendien nog op den dag der veiling's voorm. van 1012 uur. Breeder bij biljetten met inlichtingen te bekomen ten kantore van Notaris VAN NIEUWENHUIZEN en bij den lleer R. BRES SER gemelden voor zooveel perceel n°. 1 betreft, ook ten kantore van de Notarisse POLLONES en SMITS te Amsterdam. i a i=e Het beste Mondwater ter Wereldlm te UTRECHT, stelt verkrijgbaar °/o Pandbrieven tot den koers van 99Vu °/0 j ii^ stukken van 1000. °/0 Pandbrieven 500.— en f 100.—. met of zonder Levensverzekering. der Eerste Nederlandsche Verzekering-Maatschappij op hvt Leven en tegen Invaliditeit. Bouwterrein te Koop. a 35 cent de M2. VAN NIENooit Gedacht no. 1Zeist. aan de stations Huister Heide, Dold. weg en nabU de Bilt; hoog en laag, mooiste en gezondste deel van Utrecht. heet daarom aill3ntleltjespudding om aan te toonen, dat zij gemaakt is van geniBlBn ZOBte amsndelen cn dus niet verward mag worden met de verschillende bestaande soorten Amandelpilddingdie met werkelijke amandelen niets anders gemeen hebben dan do geur. BBe" Alleen echt wanneer uitgewogen in zakjes waarop onze naam: A. J. POLAK, Fabrikant, Groningen; anders heMligt weigeren, want dan is 't bedrog. Prijs per ons 15 cent.

Amersfoortsch Dagblad | 1905 | | pagina 3