INSTITUUT WULLINGS, 8 9 uur-Winkelsluiting. IIG. Pk L. HEERENHUIS met TUIN, Hotel de Lille el d ilbioi, VOORSCHOTEN. 7 leerlingen voor: EINDEXAMEN H, B, S, 5 j, C,l 2 KON. MIL. ACAD.; ADELBORST; CADET te Alkmaar; ADSP. MACH. b!d Marine; POSTERIJEN; SURN. bid DIR. BEL. 15 II I Uit den omtrek. STADSNIEUWS. ADVERTENTIËN. Fayence en Tegelfabriek Gemeentelijke Cursus Hoofdonderwijzer en Hoofdondenijzeres. Utrechtsch Studenten Corps. ïereenips „Mei ei NprW', Openbare Vergadering ia „De Arend" solied Agent, Boomgaard, Linnenmeid. Dienstbode als Meid-Alleen, jddimg! AJ.PQLAK.asffl Au Corset Gracieux. VAN DUREN COPPERS. Gedurende eenige dagen zullen wij OPRUIMING houden van de incomplete series Corsetten en enkele stnks. Uilsluitend a Contant. Huize BERESTEYN, In 1905, 1904 en 1903 slaagden: I leerling Tijdelijk adres: Columbusstraat 18, den Haag. Mondelinge inlichtingen op ver zoek ook te Voorschoten. raai Hoos uit. Rotterdam en do milicien Wort ma» uit Woerden. De korporaal Wol, die zich bij de redding zeer verdienstelijk maakte, door drie zijner kameraden uit het water te halen, was zóó danig overspannen, dat hij naar het militair hospitaal moest worden vervoerd. lieden worden de beide verdronkenen op do algemeen© begraafplaats te Gouda ter aar- do besteld. Goed a f g e 1 o o p e n. Te Delft heeft bij do oefeningen van het le bat. 4e reg. infanterie in den Woudschen polder oen on geluk plaats gehad, dat ernstige gevolgen had kunnen hebben. Hei bataljon lag ver spreid langs een landweg, toen oen wagen, met stroo beladen, kwam aanrijden. Heft paard, schichtig geworden, sprong op zijde, waardoor eon wiel den kant van den weg raaktede wagen sloeg oin, boven op do daar liggende infanteristen, en toen gloièn wagen en paard met daaronder bedolven, manschappen in de sloot. Spoedig snelde men van alle kanten te hulp en het mocht na veel inspanning gelukken, de drenkelingen op het droge te brongen. Een soldaat was al be wusteloos en een paar anderen bekwamen wonden aan hoofd cn handen. Uit Delft werd geneeskundige hulp ont boden en do natte militaire pakjes werden in een naburige boerderij verwisseld voor bur- gerkloeding. Ongeluk bij den arbeid. Een arig werkman, in dienst van den aanne mer van den aan te leggen spoorweg Edam VolendamKwadijk, was Zaterdagochtend bezig met timmeren. Hij stond op een zand bak. viel in de Purmerringvaart, en werd d<*xlgedrukt tusschcn dit vaartuig en het nemmiugswerk oener brug. Noodlottige val. Op de Wete ringschans te Amsterdam is Zaterdagmid dag ©on dienstbode uit 's zolderraam van eon j>erceeL govallen. Het meisje wterd ver schrikkelijk gewemd opgenomen; toen do brancard kwam om haar naar hot gasthuis te vervoeren was zij reeds overleden. Een slechte gewoonte. Men meldt uit Ommen aan de N. R. Ct. Do gewoonte die onder den boerenstand in deze streken heersclit, dat jongelieden na afloop van de kermis of andere feestelijkhe den, alvorens to scheiden, hunne minnekoo- zcrijou op dcu- hooizolder voortzetten, heeft- "Vrijdagavond hier weer tot een. treurig on- "fiuk aanleiding gegeven. De lSjarige boerenknecht G- W., uit de buurtschap Zecsse. bracht na afloop der ker mis zijn meisje naar de buurtschap Stegeren- Na eenige oogcnblikken op den zolder ver loofd te hebben, had hij het ongeluk door liet- luik naar benedon op den- dorschvloer te storten, met hot gevolg dat hij binnen, een half uur dood was. Brandon. Te Hoensbrook is brand ontstaan in do woning van den metselaar Vroomen, op het- oogenblik dat de man op zijn werk en de vrouw niet te buis was. Een kind van een jaar kwam in do vlammen om, terwijl een ander kind, iets ouder, zulke hovigo brandwonden kreeg, dat men voor zijn leven vreest. Onder Oostcrhout is do stoomgraanmalerij iler firma Dc Roos tot den grond afgebrand. De gehcolo inventaris cn allo machinorieën zijn door het vuur vernield. Verzekering dekt do schade. School- en Kerknieuws. Examen Hoofd a|c te. 's-Gravenhage, 18 en 19 Aug. Geëxami neerd 11 mannelijke adspiranten teruggetrok ken 1 afgewezen 5 toegelaten 5, te weten Th. A. do Cloet, van Iwjtterdam IJ. Holtrop. van Leiden A. G. IIols, C. F. L. Crop en L. C. llagemnn, allen van 's-Gravenhage. Amsterdam, 18 cn 19 Aug. Geëxamineerd 14 candidaten. Geslaagd de heerenJ. J. Kluit, van Houtrijk on Polanen D. Rooker, van Weit zaan A. II. G. de Wilde, van Amsterdam J. Raven, van Weesp J. C. Nije, van Amster dam I'. Stuurman, van Aalsmeer. Arnhem, 18 en 19 Aug. Geëxamineerd 14 mann. cand. Geslaagd de heeren B. Kool, te Utrecht, on G. H. Veenstra, te Zaandam. Breda, 18 en 19 Aug. Geëxamineerd 14 oi nd id aten. Geslaagd do heeren: W. E. J. Clacssens, van Schinnen J. Groenendijk, van Rotterdam. Examen Hoogd. taal, M. O. 's-Gravenhage, 19 Aug., n-m. Voor akte A toegelaten de heer N. Slotboom, van Ren kum. Afgewezen één mann. en één vrouw. cand. Examen Hoogd. taal, L. O. 's-Gravenhagc. 19 Aug voorm. Afgewe zen 2o vrouwel. candidaten en 1 raannel. candi- daat. Geslaagd de dames: C. M. E. Oh. van Oosterzee, van Nijmegen; H. A. Brusse en Brusso, Utrecht A. M. J. Hissink, 's-Graven hngc on de heeren II. Plooy, van Schiedam C. it. I), van Ruyven, Voorburg, en R. L. Lub- berts, Winterswijk. 's-Gravenhage, 19 -*ug., nam. Toegelaten do dames R. Ncderbragt, van Velp, en A. M. Huffnagel, van Rotterdam; en de heeren: F. I'. J. Hamann, van Bergen op Zoom G. Luijen- dijk, van Enschedé P. H. Penders, van Jr- mond, on L. H. J. Bruis, van Maastricht. Afge wezen vier mann. cand. Examen Fransch, L. O. 's-Gravenhage, 19 Aug. Geëxamineerd 26 candidaten ïJet opgekomen 2 afgewezen 10toegelaten 16, te weten de heerenJ. Solniur, van DedemsvaartG. Tijmes, van Leer dam F. van Gunst, van Den Haag J. J. Jon ker, van Noordwolde G. van Driel, van Baren- drecht; J. van der Wal, van Delfzijl; L. H. J. de Ixiof, van Stratum L. H. van Vorsten- bos, van Stratum J. A. I.eisink, van Dene- kamp II. G. Ileusinkvcld, van Steenderen, en W. Hillen. van Lintelo en de dames: M. F. van der Wiele, van Amsterdam R. E. P Schipper, van Den Haag C. G. H. Laemers. van Hengelo M. Holsbergen, van Groningen C. M. F. Pothart, van Caiicr en Keer. Algemeene Synode. Do door den heer Van Dis (namens zeven leden der Synode, in overeenstemming met den hoer Do Haan, thans door zijn secundus vorvau- gen) voorgelezen verklaringen, behelsde, bene vens betuiging van droefheid, een en ander, dat, naar veler oordeel cn van onduldbare aanmati ging gotuigdoen krenkend was zoowel voor hen, dio tot do vrijspraak van dr. Bahler hadden medegewerkt, a's voor die leden dor Synode, dio óf de rechtvaardigheid dier vrijspraak erkenden óf «H)k daarover zich van harte verheugden. Niet enkel tegen de indiening ran ae verkla ring kwamen prof. Oannegieter en met hem onderscheiden leden van üe Synode op, maar óók en nadrukkelijk tegen die aanmatiging en die krenkende beoordeeling, welke de heeren Van Dis e.s. zieh hadden durven veroorloven. X.» ernstige toelichting en mot nadrukkelijke handhaving van hun protest, verlangde prof. Canjiegietvr, met instemming van velen, schor sing van de zitting, opdat hij en met hem ande ren zich nader konden beraden over de door hem voor te stellen maatregelen. De gevraagde schorsing werd toegestaan. Bij hervatting van de zitting, werd de reeds vermelde motie, door 15 leden der Synode on derteekend, ingediend, met de inleidende op merking, dat de voorstellers zich wel kunnen begrijpen, dat er zijn, die over de uitspraak in zake dr. Bahler droefheid gevoelen, en evenzeer ieders persoonlijk reeht erkennen om hun oor deel over die uitspraak te openbaren op zoo danige w\jze, als zij meenen voor hun geweten te kunnen verantwoorden, doch dat, naar zij mecncn, zulks niet in de vergadering der Sy node mag worden toegelaten. De Minister van Marine had zich tot de Sy node gewend, met de mededeeling, dat hij het voornemen had, in het belang der geestelijke verzorging der schepelingen bij de Marine, een predikant, daartoe afzonderlijk aangewezen, te benoemen, en deelde mede, dat de predikant, op wien de aandacht was gevallen, in verband wilde blijven Gt de Nedcrlandsche Hervormde kerk. De Synode heeft daarop geantwoord, dat tot haar leedwezen de weg daartoe niet is te vinden. De hoer Leenmans dient naar aanleiding van de verwerping van de voorgestelde verandering van art. 55 van het reglement op de vacatures het voorstel in om hetzelfde te bereiken (rech ten van de candidaten, die als zendeling uit gaan) voor aanvulling van art- 29 reglement op het examen. Dezelfde brengt een uitvoerig rapport- uit over een concept algemeen reglement voor de Neder- landsch Hervormde Kerk, ingediend door de heeren Slotemaker de 'Bruine en Blanson Hen- kemans vele adressen zijn bij de vergadering ingekomen, zoowel om deze zaak aan te bevelen, alsook om de aanneming te ontraden. 26 classicale vergaderingen hebben zich uit gesproken. 6 waren geheel voor, 9 met meerder heid. 2 kleine meerderheid, 2 in minderheid, 3 in kleine minderheid, de overige slechts enkele leden, terwijl tegenverklaringen uit 11 classi cale vergaderingen kwamen. Bij den dank, dien de Synode aan de voor stellers verschuldigd is, acht. het. rapport het niet noodig, deze zaak commissoriaal te maken. Het voorstel luidt dit concept als niet rijp voor behandeling, niet in overweging te nemen, terwijl door de meerderheid en de minderheid in de commissie fzonderlijke adviezen worden gegeven, zoo men tot behandeling overgaat. Het rapport zal later worden behandeld. Daarna wordt het rapport behandeld over de vraag of een predikant lid van een der Ka mers der Staten-Generaal kan wezen en tegelijk zijn betrekking waarnemen kan. Allereerst vult prof. Gooszen zijn rapport aan, zeggende, dat de commissie niet gelooft, dat het verbod in de adressen genoemd onrechtvaardig zou zijn tegenover hen, die andere bezigheden vervullen. Prof. Knappert, al teekent- hij protest aan tegen de bewering, dat de godsdienst buiten de Tweede Kamer moet blijven, verklaart zich voor stander van de volstrekte onvereenigbaarheid. Eveneens prof. Oannegieter, die boven alle andere dingen wil gewezen hebben op den om vang van dat ambt, en de eischen, gesteld aan hem, die dat bekleedt, als aanduidende dat deze beide onvereenigbaar zijn. Do kerk heeft to zorgen voor een behoorlijke waarneming van het ambt-. Er mag van dispen satie geen sprake zijn. In gelijken geest spreken de heer Loeff en de secretaris ook de heer Chavannes en de heer Van Dillen wil 't laten overgelaten aan het ge weten der bet-rokken personen. Do president spreekt de onvereenigbaarheid uit, de heer Griffijn acht de regeling dezer zaak ontijdig. De heer Leenmans gaat daarmee niet mede, maar wil toch op de mogelijkheid van dispen satie aandringen. Prof. Gooszen beantwoordt eenige bedenkin gen tegen de onvereenigbaarheid en de conclu sie ran het rapport ingebracht, waarop de ver gadering naar drie adviezen met 17 tegen 2 stemmen de onvereenigbaarheid uitspreekt, met voorbehoud van dispensatie. Deze wordt thans verworpen met 12 tegen 7 stemmen. Prof. Oannegieter stelt voor, deze bepaling op to nemen in art. 3 van het reglement on de kerkcraden en zoo aan de provinciale kerkbe sturen en classicale vergaderingen aan te bie den. (Vad.) aAan hot te Utrecht gehouden staats examen tob toelating aan do universiteit, na men van 17 tot 19 dezer deel 8 candidaten voor de faculteiten der godgeleerdheid, enz Co9laagd ééne candidate, mej. H. G. Hollen- bach. Voor de faculteiten der geneeskunde, enz. werden 6 candidaten geëxamineerd. Geslaagd geen. Gedurende den loop van het examen trok ken zich 2 candidaten terug. Het examen wordt voortgezet mot 3 eau didaten. Na voortzetting van het examen zijn van de vorige groep alsnog geslaagd P. Segaar W. P. A. van Lier, voor dipl. B. To Boarn werd Zaterdagmiddag op do algom. begraafplaats het stoffelijk overschot ter aarde besteld van jhr. A. van den Bran- deler, ridder der Militairo Willemsorde 4o klasse, oud-kapitein bij het Ned.-Ind. leger, oud-inspecteur bij de Maatsohij. tot exploi tatie van Staatsspoorwegen en lid van den gemeenteraad van Baarn. Een zeer dichte menigte van vrienden en vereerders van den overledene stond om de geopende groeve ge schaard. Van verschillende zijden werden do verdiensten van den overledene herdacht; rar. F. Pen, loco-burgemeester, sprak namens den gemeenteraad van Baarndr. A. J. A. Thomas herdacht hem als lid der plaatse lijke schoolcommissie en voorzitter der af deel ing Baarn van den Volksbond tegen Drankmisbruik, de heer H. van den Dool huldigde hem als beschermheer der Baarn- sche Spaarkas, terwijl den overledene als commissaris der Nationale Stoomvisscherij eveneens een dankbare hulde werd gebracht. De oudste broeder dankte voor de zoo over- talrijke bewijzen van belangstelling en waar- deeri ng. Jac. Ankersmit. Na een lang durige ongesteldheid is te Baarn overleden de heer Jac. Ankersmit. De overledene waa geruimen tijd lid van den gemeenteraad van Amsterdam en gedurende eenige jaren ook wethouder van Publieke Werken. Hij was bovendien oud-directeur der Deli-Biatavia Maatschappij. In menig opzicht heeft de heer Ankersmit zich voor de hoofdstad verdienstelijk go- maakt. Hij was steeds te vinden voor het tot stand brengen en steunen van instellin gen van algemeen nut en kunst. Die ver- dionstcn werden o. m. erkend door zijn be noeming tot eere-lid van het bestuur der afdceling Ambachtsscholen der „Maatschap pij voor den Werkenden Stand." Het stoffelijk overschot zal Woensdag 23 dezer te 12 uur op de Nieuwe Oosterbegraaf plaats te Watergraafsmeer ter aarde worden besteld. Hbld. Hilversu m. Op eeu door do veroeni- ging „Floralia" gehoudeu vergadering is be sloten de tentoonstelling der gekweekte plan ten dit jaar met feestelijkheden gepaard te doen gaan. Het plan bestaat om op 28 Aug. do planten te laten inleveren en op 29 Aug. van 12 tot 4 uur tentoonstelling te houden in het Emma-hotel. De tentoonstelling zal met- muziek worden opgeluisterd, terwijl 30 Augustus den jeugdigen kweekers een; feest zal bereid worden op 't. Lapersveld, bestaande uit hoepel- en vliegerwedstrijden en een wed strijd voor versierde sportkarren. In de Vrijdag gehouden zitting van den gemeenteraad van Naarden was van dr. J. V. de Jong, gemeente-geneesheer, een verzoek 'ngekomen om eervol ontslag als zoodanig met ingang van 1 October a. s., en dit wel naar aanleiding der woorden, die in den raad in de vorige openbare zitting over hem gesproken waron, in verband met oen attest, dat hij in zijn particuliere practijk aan eeue zijner patiënten had afgegeven, waardoor oene officiers-familie te Busstim was gaan wonen. Hierover ontstond eene langdurige discussie. B. en W. waren van meening, dat dr. Do Jong als gemeente-ge neesheer de belangen der gemeente had be nadeeld, hoewel zij het betreurden dat deze ontslag-aanvrage was ingekomen. Het lid Thüring was van oordeel, dat hier gehandeld is als privé-geneesheor en niet als gemeente ambtenaar. Hij stelde voor te trachten dr. De Jong als gemeente-geneesheer te behou den. De voorzitter merkte op, dat de waar digheid van B. en W. medebrengt, dat die pogingen niet van hun college uitgaan; zij blijven er bij het ontslag te verleenen. Wonscbt de raad evenwel dusdanige stappen te doen, dan is het een andor geval. Beslo ten werd eene commissie te benoemen om dr De Jong te bewegen alsnog zijn ontslag aanvrage in te trekken. Heeft deze commis sie geen succes, dan zijn B. en W. gemach tigd dadelijk cono oproeping te doen. Onderstaande onderofficieren, herkom stig van den cursus van het 5e regiment in- fantere, zijn aan den hoofdcursus te Kampen geklaagd voor het offciers-exainen. a. Infanterie hier te lande -. F. C. Feucr- stein, J. L. Hamel, P. C. Willod Verspille. b. Administratie h. t. 1. EL F. Schofaorts. c. Infanterie O I. L. G. A. J. Beukers. d. Administratie O. I. L. G. G. 'P. dc Reuver en H. J. C. Wolff. Bij het plaatselijk telephoonnet zijn aangesloten met no. 130 de heer E. van Vol- Lonhoven en met no. 141 de heer O. V. Ger ritsen. De heer C. P. T. Bigot, die een bijna 45-jarige tooueelloopbaan achter zich heeft, welken tijd hij grootendeels te Amsterdam doorbracht, en mevrouw Bigot-Eggers, heb ben zich hier tor stede gevestigd- Het echtpaar Bigot is voor vele Amers- foorters geen onbekende. Vóór twee jaar nog traden ze in de kermisweek dagelijks met veel succes in Do Arend op. Zij waren toen, ver bonden aan het gezelschap Delmionte. Gok op Nuts-avonden hebben zijl door hun vroolijke, geestige voordrachten het publiek menigmaal geamuseerd. Naar wij vernemen zullen zij, met het geven van voordrachten in sociëteiten op Nuts- avonden enz., blijven voortgaan. Wij lezen in het Handelsblad „Het bericht, voorkomende in verschillen de bladen tfctreffendo eene ledenvergadering der „Maatschappij tot opvoeding van Wee- zon in het Huisgezin" op 30 Augustus a.s. te Amsterdam die ut cenigsains te worden gewijzigd. Wel komt in de oprocpingsbiljetten als punt van behandeling voor een verzoek va. 7 leden der Maatschappij oan inlichtingen be treffende het aan den directeur dier Maat schappij gegeven ontslag, doch deze fonnu- leering is in zooverre minder juist, dat door genoemde leden aan het bestuur is gevraagd eene verantwoording in zake bedoeld ontslag." Die temperatuur van het water in de zwemschool was op 21 Augustus, des ochtends 7 uur, 61 graden Fahrenheit. Zaterdag werden alhier niet minder dan zes minderjarige meisjes door de politie op transport gesteld cn naar hunne respectie velijke oudere teruggebracht. Gevonden voorwerken. Een gouden medaillon met dito liorloge- s'eutel. Terug te bekomen aan het bureau van politie. Burgerlijke stand. Geboren: Maria Johanna, d. v. B. Both en J. Lok. Mathilda Maria Jaooba, d. v. J Verhoef en M. Mieris. STAATSLOTERIJ. hoogste prUzen der 3. klasse- Trekking van 21 Aug. Prijs v. f 2000 No. 9616 Prijs v./ 1000 No. 14567 12205 Prijs v. f 400 No. 14245 13234 Prijs v./ 200 No. 16157 3707 Prijs v. f 100 No. 6471 14627 2637 Voorspoedig bevallen van een ZOON HoogWelGeboren Vrouwe J. H. R. SCIIORER; geb. Vax Eysi.noa. Utrecht, 20 Ang. 1905. „Holland". Haamlooze Vennootschap, gevestigd te Utrecht. Door do Algemeene Vergadering van Aan deelhouders van 12 Juli 1905 is besloten tot ontbinding en liquidatie der Naamlooze Ven nootschap Fayence en Tegelfabriek „Holland" te Utrechtmet benoeming van eene Com missie belast met de liquidatie, bostaande utt de ondergoteekondendie thans hunne funetie als zoodanig hobben aanvaard. J. W. MIJNLIEFF. CORNs. VAN STRAATEN. Mr. P. G. H. POP tof opleiding voor luselirijvlTig van leerlingen op Woens dag 23 Aug. a. s.des avonds van 7—8 uurvoor in Utrecht werkzaam zijnde onder wijzers en onderwijzeressen. Deelnemers van buiten de gemeente kunnen worden tcogelaten voor zoover er plaats be schikbaar is; aanmelding Zaterdag 26 Angs. a. s.des namiddags van 23 uur. De in schrijving hoeft plaats in de Openbare Jon gensschool van Puntenburg. De Directeur K. BEVERSLUIS. Do Sexatüs Veteranorum maakt bekend dat de inschrijving der nieuwe leden van het Utrechtsch Studenten Corps zal plaats hebben op Woensdag 20 September a.s., des voormiddags ten 10 ure in het Gebouw voor Kunsten en WetenschappenMarla- plants, Utrecht. Bij de inschrijving moetingevolge art. 7 der Corpswet, worden overgelegd een diploma van het Gymnasium of een bewijs van vol doend afgelegd admissie examen tot de Iloogo- schoolof een diploma eind-examen H. B. S. mot 5-jarigen cursus. D. VAN WELDEREN RENGERS Sen. Vet. h.t. Ab-actis. Amerfoort. op Donderdag, 24 Aug. 1905, des avonds 8 uur. Onderwerp de Heer S. J. VAN DUINEN. Toegang Tr(J. HET BESTOUR. Een Roggebloemfabriek vraagt voor Amersfoort en omstreken een die genegen is tegen provisie aan bak kerij te verkoopen. Br. fr. lett. T. Z. bureau Amerst. Dagblad. Op Zaterdag den Oden September 1905 zal des namiddags ten zes urein hot Notarishuis Achter Sint Pietor No. 18 te Utrecht, ten overstaan van C. U. DE BALBIAN VAN DOORN, 3 openbaar worden Mr. E. Notaris aldaar VERKOCHT: Een hecht en steik goed onderhouden te Utrecht aan de BurgstraatNo. 64ka dastraal gemeente Abstede, Sectio C, No. 2144, ter grootte van 98 centiaren. Broeder bij billetten inlichtingen ten kan tore van gonoemdon Notaris, Lange Nieuw- straat 44. Zaterdag 9 September 1905 's middags 1 nnr, zal in het Vorkooplokaal Achter St. Pioter, No. 18, to Utrecht, ton overstaan van Notaris Mr. Th. W. H. BREM- MER aldaar, publiek worden geveild en verkochteen perceel boplant met ongovoer 150 diverse Appol- en Perenboomengelegen onder Achttienho ven aan den Kerkdijk nabij de villa „de Blaauwe Iloef", kadaster Sectie B, no. 717, groot 92 Aren, 80 Centiarenmet hot recht van bepoting op voormelden Kerkdijk. Te bezichtigen iederon werkdag, waar toe men zich kan vervoegen bij CORNELIS OVEREEM, to Achttienhoven. Te aanvaarden bij de botaling dor kooppenningen. Broeder bij biljetten en nadere inlichtingen to bekomen ten kantore van voornoemden N otaris, Nieuwe Gracht 52, te Utrecht. Leeraar In PIANO en ZANG, Utrechtsche straal, hoek Hellingstraat 3g v Baronesso TAETS VAN AMERONGEN te Renswoude, verlangt met 1 November eono bekwame Wordt gevraagd mot Nov. in gez. in don Jlaagbest. uit 2 pers. en 1 kind, oen eenvoudigefatsoenlijke van g. g. voorzien en niet ben. 25 jaar. Loon f 150 buiten verval. Fr. br. mot opgave van duur en den laatsten dienst, Movr. NIEUWEN- 1IUYZENGr. Hert laan 122den Haag. ZCEflT PER PAKJE 20CEMTPER3PAKJES 223 rne St.-Heneré ■abU de Place VendameParU». Confortabel, geheel en al modern. Toezending van het tarief op aanvrage. HEN HI AH AD IE, Eigenaar. UTRECHTi AMSTERDAM Stadhuisbrug 4. Leidschestraat 42. Zoolang deze Opruiming duurt staan wij op alle koopen 10 pet. korting toe. (uitslag 1905 nog niet bekend);

Amersfoortsch Dagblad | 1905 | | pagina 4