J.W.VANACHTERBERGH pif* Nieuw Parijs, LraMÉii, Mum, Eau fle Cologne, JWP- Haar Maat elk soort Schoeisel met Wol of Lamsvel gevoerd. Zeer geschikt voor den Winter. C. H. DE JOHG. Uit den omtrek. STADSNIEUWS. ADVERTENTIEN. Te koop. UITVERKOOP Te Koop gevraagd een Buitenplaats met vruchtbaar BOUW-Of Moesland,Hektoren8groot eene flinke Dienstbode, Belangrijk Fabriek: „AUPING", Deventer. bericht de ontvangt der Winterartlkelen 11111111111111111111 i+i 111 iW Extra ingericht voor gevoelige of gebrekkige voeten. Juffrouw TRILBY. Italiaansche Opera, Openings-Voorstelling La Gioconda. "^gekozen te worden. I>en 14. November a.s. zou bij dé vergadering leiden als president van de Algemeen© Synodale Commissie. Ds. Gun ning behoorde in de vergadering van de Alge- meene Synode tot de orthodoxe partij. De overledene was ridder in de orde van den Nederl. Lêeuw^ aOp de alge mee 11e begraafplaats te Utrecht is gister in den familie-grafkelder bij- oezefc 't stoffelijke overschot van den oezer da- £©u te Parijs overleden oud-rechter in 't hoog gerechtshof van de voormalige Z.-Afr. repu bliek, mr. H. A. Ameshoff, cue na het einde van den oorlog naar ons land is teruggekeerd eu daarna de hoofdvertegenwoordiging van de Leve nsverzekerings- maatschappij „Kosmos" in de Fransche hoofdstad heeft waargeno men. De kist was bedolven onder een waren schat van bloemen en bloemstukken. Daar onder bevonden zich ook twee ijzeren graf kransen van het personeel der maatschappij te Parijs en van de directie. Onder de belangstellenden merkten wij o. a. op dr. Mansvelt, als oud-hoofd-ambte- naar in Transvaal, welbekend in ons land. Het woord werd gevoerd door mr. D. Bastert uit Oud-Beierland, die een laatste afscheid van den overledene wilde nemen en daarbij gewaagde van diens langdurig ver blijf in Transvaal, zijn nieuwe vaderland, van zijn hoog© positio en van zijn oescheidenheid van karakter. Vervolgens memoreerde jhr. mr. Van Reene namens het bestuur en de direc tie van de Kosmos, hetgeen de heer Ameshoff als hoofdvertegenwoordiger voor de maat schappij is geweest en tot stanu heeft ge bracht. Na een werkzaamheid van 9 maan den is de maatschappij in haar verwachtin gen niet teleurgesteld. Te Parijs zijn de fun damenten gelegd voor den bloei der maat schappij. Er rest niets dan dankbare buide brengen, aldus besloot. Spr., zijn asch ruste i i vrede. Een broeder van den overledene dankte ook namens de familie voor de belangstel ling. aIn de op Zaterdag 11. te Utrecht gehou den vergadering van het hoofdbestuur van het genootschap voor Landbouw en Kruid kunde, werden de volgende onderwerpen be handeld Verschillende ingekomen stukken waaron der van het Nederlandsche Landhuishoud kundige congres eene subsidie aanvrage voor het iu 1906 te Amersfoort te houden 58ste congres. Welk verzoek aan het Dagelijksch bestuur werd ter hand gesteld en zoo moge lijk zal worden ingewilligd. Van het ministerie van Waterstaat, Handel en Nijverheid de goedgekeurde rekeningen der cursuseen in hoefbeslag en paarden en veekennifl over het dienstjaar 1904/05 en die der varkensfokkerij over 1904. Voorts nog een missive betreffende het droogmaken der plassen Beoosten de Vecht. Waarvoor tot het uitbrengen van rapport eene commissie werd benoemd, bestaande uit do heeren jhr. mr. D. de Blocq van Haérama de With, mr. H. J. Doude van Troostwijk en J. Plomp. Aan dé orde was de behandeling van het voorstel tot wijziging van het reglement van het genootschap, in verband met de door ver schillende afdeeüngen gemaakte aanmerkin gen. Na wederom eenige veranderingen te heb ben ondergaan, zal het voorstel aan de goed keuring der op Zaterdag 28 October te hou den algemeeue vergadering worden onder worpen. Nog werden behandeld twee subsidie-aan vragen der afdeolingen Amersfoort en Breu- kelen voor in 1906 aldaar te houden land- bouw-tentoonstellingen, welke subsidiën zoo mogelijk zullen worden toegestaan. Driebergen. Gisteren werd de ge- meentebegrooting vastgesteld op een bedtrag van f 27,849.83^ in ontvangsten en uitgar ven. De opcenten werden bepaald: voor de ge bouwde eigendommen op 37, de ongebouwde op 10 en voor de personeel© belasting op 35. Inkomstenbelasting wordlt niet geheven. Tot on dier wijzer werd! benoemd die beer H. van 't Hoiff, tie Amersfoort, en tot idéon met hoofdact© de heer J. Mouw:, te Hengelo. Voorts besloot de Raad aan de Koningin in verband met art. 5 dier Drankwet, voor te stellen B. en W. te machtigen eene bui tengewone vergunning tot verkoop van ster keu drank ini 't klein te kunnen verleenen voor het perceel, genaamd! „Hét wapen van Driebergen". In dit perceel een der eerste hotels dér gemeente werd tot voor korten tijd het vergu nningsrec 1 ut uitgeoefend door den heer W. Horst; deze is overleden als weduwnaar, zoodat' zijne dochters die zaak tot 1 Mei a. s. kunnen voortzetten, doch na dien tijd niet meer, tenzij B. en W. eene bijzondere ver gunning kunnen verleenen. B a a r n. Maandagavond1 werd het Nuts- gebouw in tegenwoordigheid van vele auto riteiten en belangstellenden, benevens de 50 leerlingen» der AmbaohtsteelkensiqhooL geo pend. Het gebouw bevat twee ruim© '.eeken zalen, een nette leeszaal met de volksbibli otheek en een conciërgewoning. Hilversum. Tusschen het Amster- diamsch eerste Hockey-elftal en die Beerschot- club uit Ajitwerpen werd alhier een.hockey- wedstrijd gespeeld. De Amsterdammers wonnen met 7 tegen 2. Twijgencultuur. Men meldt Reeds vroeger werden door eenige ingezete nen var Apeldoorn ernstige pogingen in het werk gesteld om aldaar de in Duitechland zoo bloeiende, twijgcultuur in toepassing te -brengen. Nadat eerst in de buurtschap Kers- schoten proeven met de aanplanting van het riet gunstige resultaten waren verkregen, werd dezer dagen een vennootschap opge richt. welke zich ten doel stelt de aanplan- trng var. twijg op groot© schaal in toepassing te brengen. Daartoe werd aangekocht de z.g. „Nagel poel", nabij de vischkweekerij „de Zwanen- spreng", groot 8 bunder, waarop reeds een 20-tal arbeiders aan liet .werk zijn. Eerst is men aangevangen met het afwa teren van het groote terrein, daarna volgde bet omspitten om, wanneer men hiermede gereed is, de grond te bemesten en de stekjes te planten. Men verwacht ook van de nieuw ontgonnen velden de beste resultaten. Vergadering van den raad der ge meente Amersfoort op Dinsdag dén 24. Oct. des namiddags ten half 2 ure, onder voorzit terschap van den burgemeester, jhr. Barch man Wuijtiers. Tegenwoordig zijp 15 leden. Afwezig de heeien C. J. D. van Eek en mr. J. Heyligers, de laatste met kennisgeving. Te kwart voor twee opent de voorzitter de vergadering waarna de secretaris de uo- tulen leest van de vergadering van 26 Sep tember, die ongewijzigd worden vastgesteld. Ingekomen zijn de volgende stukken a. Van den minister van binneulandsche zaken een kennisgeving dat op de begroo ting voor 't volgende jaar f 1500 minder 1 uitgetrokken voor do H. B. school alhier. b. Een besluit van cl© Gedep. Staten, hou dende goedkeuring van een port onvoorziene uitgaven. c. Een besluit van Gedep. Staten houdende goedkeuring van het kohier der straatbelas ting 1905. d. Een mededeeling van B. en W. dat aan den adjunct-commies E. van der Zeo, op z'jn verzoek, eervol ontslag is verlend. met in gang van 1 Deosmber en dat in zijn plaats is benoemd de klerk ter secretarie J. Proper. De stukken onder a, b, c en d! worden voor kennisgeving aangenomen. H]et ingekomen proces-verbaal van het nazien der boeken en kasopname bij den gemeente-ontvanger wordt ter secretarie gedeponeerd. Een ver zoek van de afdeeling Amersfoort van het genootschap voor landbouw en kruidkunde om een subsidie van f 500 voor een alhier te houden landbouwtentoonstelling, ter ge legenheid van het Landhuishoudkundig con gres. Eveneens een verzoek van d© commissie voor kindervoeding oim ,eéii subddie van f450. Beide verzoeken zullen hij de begroo ting worden behandeld. Twe© adhaesie betuigingen in zake hefi adres van de Leeraren aan het gymnasium, betreffende de aansluiting aa», 's Rijkspen sioenwet. Deze zullen wordën behandeld bijl het adres van dis leeraren. Een verzoek van een aantal ingezetenen, om de behandeling van den al of niet aan koop van het AJdegondegasthuis 14 dagen uit te stellen, zal worden behantkdd bij punt 6 van de agenda. t Eveneens een advies tot aankoop van het! gasthuis, uitgebracht door de gezondheids commissie. Een verzoek van de kerkvoogden der Ned. Herv. gemieente om de ruiling van grond, die met de gemeente is aangegaan, een klei ne wijziging te doen ondergaan. De voorzitter wensckt dit spoed- eischend te verklaren, aldus wordt besloten de wijziging onveranderd z. h. st. aange nomen. Aan de orde is clo agenda Punjt 1. Voorstel van burgemeester enj wethouders tot het geven van eervol ontslag aan den hser J. J. Vermeulen, tijdelijk bui tengewoon leeraar aan het gymnasium. (Met adviezen.) Z. h. st. aangenomen. Punt 2. Voorstel van burgemeester en wet houders tot wijziging der begrooting 1905. (Met adviezen.) Als voren. Punt 3. Voorstel van burgemeester en wet houders tot het geven van verlof aan den onderwijzer J. W. Radersma. (Met adviezen.) Alsvoren. Punt 4. Voorstel van burgemeester en wet houders betreffende afwatering Soesterweg en Arnhemsohe weg. In hun advies zeggen B. en W. o.m. Wij hebben zoowel tegenover den minister als tegenover Gedép. Staten de meening! verdedigd, dat het onbillijk was, de gemeen te te doen deelen in da kosten, noodig voor de verbetering yan den Soesterweg, aange zien de slechte toestand, waardoor verbete ring noodzakelijk is geworden, ontstaan is tengevolge van de sterk hellende Stations straat. De minister blijft evenwel zijjn opifnie- handhaven, dat hier het plaatselijk belang overwegend is en dat de kosten tot verbete ring niet uitsluitendl ten laste van het Rijk gebracht kunnen worden. In deze omstandigheden meenen wij u' thans te moeten voorstellen^ van de aange- Ivodim. gelegenheid om verbetering te ver krijgen gebruik te maken en 'het voorstel van den minister aan te nemen om voor geza menlijke rekening van het rijk en de ge meente de noodige werken uit te voereia. Do kosten zullen hoogstens f 700 bedragen. Z. h st. of d. wordt overeenkomstig het voorstel van B. cn W. besloten. Punt 5. Voorstel van burgemeester en wet houders betreffende eene ruiling van gron den tusschen den Staat der Nederlanden en de gemeente Amersfoort. (Met adviezen.) Als voren- Punt 6. Voorstel van burgemeester en wet houders betreffende ziekenverpleging, iu ver band met de sluiting van het Aldegonde- gasthuis. (Met adviezen). De Voorzitter zegt, dat de openbare vergadering, naar aanleiding van dit pitnt, verandert wordt in eene met gesloten deu ren. Alsnu wordt van 2 uur tot 10 min. vóór vier een geheime zitting gehouden. Na heropening der gewone 'izitting leest de secretaris het adres voor, dat door ver schillende iugezeteneu is ingezonden. B. en W. stellen voor de behandeling te verdagen tot over 8 dagen. Dienovereenkomstig wordt besloten. Punjt 7. Voorstel van burgemeester en wethouders tot ontbinding der overeenkomst, betreffende opname van zieken voor reke ning der gemeente in het Aldegondegasthuis. (Met adviezen.) B. en W. stéllen voor den heer baron van Boetzelaar t© ontheffen van het contract, destijds met de gemeente aangegaan, onder dankbetuiging voor de vele diensten, gedu rende een reeks van jaren aan de gemeente bewezen. Daarop leest de secretaris het sahrijveh, behelsende deze dankbetuiging, voor De voorzitter deelt medde, dat baron van Boetzelaar van meening was 1, Novem ber het gasthuis te mogen sluiten. B. en W. waren echter van oordeel, dat dit pas den tweeden Dinsdag iu December kon geschieden. Naar aanleiding daarvaii heeft genoemde heer een schadeloosstelling van f 510 aangeboden. B. on W. vragen den! Raad. machtiging den heer van Boetzelaar, zonder het aannemen van eenige sclüideloos- stelling te mogen ontslaan van dé verbinte nis. Z. h. st. of d. aldus besloten. De beer Rolandus Hage doorn spreek zijn dank uit, dat dit voorstel van B. en W. uitging. Bij de rondvraag vraagt de heer Gerrit sen wat B. en W. gedaan hebben, nadat bij den brand aan de Stationsstraat ander maal gebleken is, dat door de waterleiding maatschappij niet aan de voorwaarden der conoess'e is voldaan. Een vorige maai heeft de wethouder van publieke werken de concessionarissen in be scherming genomen. Spr. begrijpt dit volko men, daar gebleken is dat gedurende den gehcelcn tijd dat de concessie loopt, B. en W. de zaak nimmer hebben onderzocht. Had de wethouder niet aldus gehandeld, dan zou den B. en W. zich zelve eigenlijk in 't aan gezicht geslagen hebben. In de vorige zit ting werd reeds door den heer Hamers ver tolkt welke de wensch van den raad is. Dat de concessionaris de verbinding zal afsluiten komt, spr. al zeer onwaarschijnlijk voor. De maatschappij, die ons nu al gedurende jaren bij dien, neus genomen heeft, zou zeer unfair handelen, indien zij, zóó iets deed. De V oorzitter zegt diat B. en, W. ziclü zeer ernstig bezighouden met onderzoekin gen en dat zij den conoessionari9 bereids er op gewezen hebben, dat de concessie niet nagekomen wordt. Spr. &.an echter nog geen nadere inlichtingen verstrekken, daar bot. resultaat van het onderzoek moet worden af gewacht. De heer Visser beweert, dat B. en W. de maatschappij volstrekt niet in bescher ming hebben genomen, doch dat hij, als wet houder van publieke werken, sleohts de uit komsten van de cont-rêle, die het zelf regis- t ree rend toestel heeft aangegeven, heeft me degedeeld; thans stellen B. en W. een nauw keurig onderzoek in. De heer Gerritsen zegt dat hij de kwestie alléén ter tafel heeft gebracht, om te trachten gedaan te krijgen, dat B. en W. zorgen, dat we van dé concessit ontslagen, worden. Spr. zou een rechtskundig advies wenscben te zien uitgebracht, om te weten of wij de concessie kunnen doen vervallen. De lieer Ce losse wil het voorkomen, dat de zaak van zoo'n ernstigen aard is, dat dé vragen, door den heer Gerritsen1 gesteld, niet direct beantwoord kunnen warden, en zou wenschen dat dit tot een volgende zit ting werd uitgesteld. Aldus wordt besloten. Niets meer aan de orde zijnde, sluit de voorzitter de vergadering. Lu den ouderdom van 24 jaren is in het Aldegondegasthuis alhier overleden de heer N. J. Visscher, oud-lseraar aan de mu ziekschool van Toonkunst te Den Hel Ier. Hoewel nog jong, had Vischer zich reeds doen kennen als een ernstig, gevoelig, veel belovend musicus, van wien mén om zijn, aan leg en zijn groote liefde- voor de muziek wer kelijk veel verwachten mocht, Gisteren had de jaarlijkscihe jachtrib plaats van die officieren van het le reg. veld artillerie uit Utrecht en Amersfoort. Het parcours was ongeveer 20 KM. Te 11 uur voorm. waren al d© ruiters, die den rit hadden medegedaan, bij het Huis Ter Heide verzameld. Van hier reed men naar de heide bij De Pais, waar door de deel nemers, ieder afzonderlijk, ren parcours moest worden gereden, waarbij tal van hin dernissen möestlen worden genomen, afgeste gen om een liek te openen., enz., om daarna naar het eindpuint te rijden. De uitslag was: le pr. Ie luit. jhr. B. G. E. Elias, 2e pr. le luit. D. J. Couvée, 3e pr. le luit. P. D. van Essen, 4e pr. le luit. D. C. M. Andre de la Porte en 5e pr. le luit. R. D. Stornv-Buijsing. Na afloop bleef men op de heide, waar zich tal van dames en heeren bevonden, nog een geruimen tijdl gezellig bijeen en werden den ruiters ververschingen aangeboden, ter wijl d'e regimentsmuziek die vroolijk© stem ming deed verhoogen. Hierna reden de offi cieren naar hun garnizoenen terug. De lieer H. van 't Hoff is benoemd tot onderwijzer te Driebergen. Naar wij vernemen zal de heer W. Croockewit W.Azn., secretaris-cönservator van de oudheidkundige veroeniging Flehite, een deel van tie regeling op zich nemen van die tentoonstelling van middéleeuwsche kunst. Deze tentoonstelling wordt in December te Utrecht gehouden, van wege de vereeni ging „Voor de Kunst" aldaar. Het. plan be staat voornamelijk verzamelingen, te expo seetren, die in de provincie Utrecht zijn bij eengebracht. 1De oommissie van voorbereiding voor de in heb volgend jaar alhier te houdlen land bouwtentoonstelling heeft zich van den steun en de medewerking verzekerd van verschil lende autoriteiten, bestuursleden van groote vereenigingen, enz. Gisterenavond vergaderde de verrem- ging Industrie- en Huishoudschool in haar gebouw Hendrik van Viandénstraat1 no. 17. Na lezing dier notulen, die ongewijzigd wer den vastgesteld', kwam aan de orde punt I der agenda: begrooting over 1906. Deze be groot ing werd onveranderd en met alge- meone stemmen goedgekeurd. Tot toelichting zeide de voorzitter, dat de inrichting ren hooger vlucht heeft genomen dan aanvanke lijk werd gedacht. Het aantal leerlingen is zeer toegenomen. Dé Fröbelschool alléén wordt reedé door 65 kinderen bezocht, terwijl zelfs 75 meisjes de afzonderlijk© klassen volgen. Daar de subsidie, welke de vereeniging van het Rijk dacht te krijgen, f 1500 is tegen gevallen, en ook die van dé provincie niet zóó groot is als men had verwacht, staat het le voorzien, dat de kosten, die in den eersft- volgcnden tijd zullen worden gemaakt, de verren'ging voor het feit zullen stellen, diat er een tekort zal komen. De voorzittër wekt daarom de leden op. om ieder in zijn kring nieuw© leden en begunstiger te werven. Voorts stelt hij in uitzicht', dat- er nog eens bij den minister eu bij de provincio zal Worden aangeklopt om verhéoging van sub sidie. Punt 2. Benoeming van een commissie tot nazien déa- rekening en verantwoording over 1905 Benoemd worden hierin de damesme vrouw Sohreudér en mevrouw Vos en de heet J. van dei' Horst Brui ju, die zich dé benoeming laten welgevallen. Punt 3. Verkiezing van drie bestuursle den, wegens periodieke aftreding van me vrouw Heijligers. mevrouw Tromp van Holst en den heer Kenninck. Alle drie wor den herbenoemd. De beidie laatstgenoemden namen de benoeming aan, terwijl mevrouw Hedjligers, die nieti aanwezig was, van haar benoeming kennis zal worden, gegeven. Punt 4. Medodeelingen van. het. bestuur. De voorzitter deelt inede, dat er enkele heeren zijn, die zich voorloopig belangeloos beschikbaar hebben gesteld om lessen te ge ven; d&ti de school in alle opzichten uitste kend gaat en dat de verhouding tussolieu onderwijzers zoo aangenaam mogelijk is. Bij de gebruikelijke rondlvraag verlangt niemandl der aanwezigen het woord, waarop dé voorzitter te kwart voor negen de vergar dtering sluit. Op het terrein naast de nieuw gebouwde schutsluis aan het Merwedekanaal te Utrecht, zUn uit de baud Ie koop: twee in 1904 geheel nieuw ge bouwde Directie-keetengroot ruim 200 en 135 M». Deze koeten zijn van hout gebouwd met i/a steen dikte beklatnpt, gedekt met beschoten kap en prima Eohtsche pannen en zeer ge schikt voor overplaatsing en eigenbouwers. Te bevragen bij den aannemer BLANKE- VOORT, op voornoemd terrein. Inwendige bezichtiging Maandags, Woens dags, Donderdags en Vrijdags vóór twaalf uur 's middags. van SCHMID's Werken voor de jeugd; voor slecht» 30 cents per deel, met fraaie platen. 1. De Paascheieren. Het verloren kind. De drukfout, enz. 2. Het stomme kind. Het oude kasteel. De beschadigde schild, enz. 3. Waldomir. Het Vogelnestje. Vergeet mij niet. Do kreeften, enz. 4. Lodewijkde jonge kluizenaar. Het roodborstje, enz. 5. De Kerstavond. Manritsde jonge schoorsteenveger, enz. 6. Het Lammetje. De glimworm. De bruidsring, onz. 7. Hendrik van Eichenfels. De kersen, enz. 8. Eu8tachins, of de martelaren, enz. 9. Het iluzarenkind. De aardbeziën enz. 10. De kanarie. Het DuiQe. De nachte gaal, enz. 11. De Hoppebloesems. De overstrooming, enz. 12. Alphonsus, de kleine emigrant, enz. Doze 12 doelen der meest aangename boeiende, leerzame, edelste Kinderboeken van den beroemden C. SCHMID vorkoopen wij nit voor SO cent per doel, vol fraaie platen, alle deelen te zamen genomen voor slechts t 2.50 of alle 12 deelen in 12 prachtbanden te /.amen voor f 4.5 O. Uitverkoop Schmid's Kinderboeken" zotte mon op den postwissel, benevens de verlangde Nrs. en men ontvangt deze mooie Kinder- bookengoschikt voor eiken leeftijdfranco. Bij Gebr. E. M. COHENMagazijn van goedkoopo Boeken te Amsterdam Keizers gracht 331. Brieven franco met volledige opgaaf van grootte, koopsom en waar gelegen, onder No. 8388, bij den Boekhandelaar J. H. DE WIT, Utrechtschestraat 54, Amsterdam. Mevrouw v. HAEFTEN, Arnhemsche Bovenweg, Driebergen, vraagt tegen 1 Nov. P. G., boven 20 jaar, goed kunnende koken en zindelijk in haar werk. Loon 100 gulden 26 gulden wascbgeld. Zonder goede getuigen onnoodig zich aan te melden. „AUPING's Stalen Gezondheids- matras". nf het „Bed der Toekomst", wordt met steeds toenemend succes verkocht Omdat het „Bed der Toekomst" verre te verkiezen Is beven alle andere bestaande legersteden en de Gezondheid dooi het gebruik van dit onovertroffen bed onnoemelijk wordt bevorderd. Catalog, gratis en franco, door de in groote verscheidenheid. Bellanger. Stoffeerder. (OXPIiETK XEintlLEERINO. Westsingel 41. 1 Langestraat 37, GROOTE KEUZE SPEELGOED. Aanbevelend, DEN HOF, AMERSFOORT. STARK's Tandpasta, 12 cents. Schouwburg Utrecht. Amstels Tooneelgezelschap Ondor leiding van FRITS BOUWMEESTER on 8. FRANK, van het Grand ThMtre te Amsterdam. Zondag 29 October 1905 s Kluchtspel iu 3 bedrijven naar het Engelsch van JACK HUDSON. Te Londen 400 achtereenvolgende malen opgevoerd. Regie: FRITS BOUWMEESTER. Aanvang liall Acbt ure. Schouwburg Utrecht. Directeur: M. DE HONDT. Maandag 30 October Groote Opera met Ballet iu 4 bedr. MF~ Optreden van Sigra BACCIN1 - GORETTA - ESP0S1T0. - Sigr. I3AL- BERTI - DADONE - BOELLAenz. OrkestmoosterSigr. CAV. CONIGLIO. Pr ij zen der plaatsen: Baloon 3.Stalles ƒ2.50; 1. Amphitheater en 1. Zijloge 2.Baignoires, 2. Amphitheater en Parterre ƒ1.50; 3. Amphitheater en 2. Zijlogo ƒ1.4. Amphitheater ƒ0.75; Gaanderij 0.50. Plaatsbespreking: Voor aandeelhou ders Donderdag van 1012 uurvoor het Publiek denzelfden dag (na loting) van 1 tot 3 uurvorder Vrijdag, Zaterdag en Maandag van 10 tot 12 en van 1 tot 3 uur. I#" Tram» na afloop.

Amersfoortsch Dagblad | 1905 | | pagina 3