6 De Voo rait ter. Hoe liet zij1, dit is eene zaak van nader orde. Ik zal nu liet voorsteil van den heer Gerritsen in stem ming brengen. In stemming gebracht, wordt het voor stel van den heer Gerritsen aangenomen met 8 tegen 5 stemmen. Tegen stemden de heeren: Plomp, Hameis, Veis Heyn, Van Voorst Vader, Celoese. De Voorzitter. B. en W. zullen in de volgende vergadering met een voorstel betreffende den metseloursus komen 11. Rapport en voorstel van Bl en W. betreffende een adres van de afdeeling Amersfoort van den Nederlaaidsohen Pro testantenbond tot het in gebruik geven van lokalen van eene openbare lagere school. B. en W. stellen voor, onder eenjge voorwaarden, eenige lokalen van de sohool in de Beekstraat des Zondags in gebruik te geven. Wordt z. h. o. conform besloten. 12. Voorstel van B. en W. tot aankoop van gfrondjen en tot- 'het aangaan eener overeenkomst van ruiling van gronden met den Staat der Nederlanden en in verband daarmede tot wijziging der begrooting dienst 1906. Nu de Tweede Kamer de voorloopig ge sloten overeenkomst heeft goedgekeurd, achten B. en W. den tijid gekomen tot het nemen van een definitief besluit. De uit voering zal geschieden nadat de Eerste Ka mer hare goedkeuring heeft verleend. Wordt z. h. o. conform besloten. 13. Voorstel van B. en W. tot het geven van namen aan eenige nieuwe lanen op den Berg. Wordt z. h. o. conform besloten. 14. Vaststelling van het tweede aanvul- lingskohier der plaatselijke directe belas ting naar het inkomen. Wordt z. h. o. vastgesteld tot een bedrag van f 1030.75. 15. Behandeling van reclames tegen aan slagen in de straatbelasting. Wordt z. h. o. besloten conform de ad viezen. 16. Benoeming van eene regentes van het Burgerweeshuis. (Vaoature-mevrouw VosCarrier van Dissel.) De aanbeveling luidt: Mevr. C. SandersHuidekoper; 2. mevr. MöonenMetzlaar3. Mevr. Groneman Doornbos. Benoemd wordt mevrouw Standers uiet 12 stemmen. 17. Voorstel van B. en W. tot het geven van eervol ontslag, op verzoek aan den heer J. J. van Thiel als curator van het gymnasium. Wordt z. h. o. verleend ouder dankbe tuiging voor de bewezen diensten. 18. Benoeming van leden en plaatsver vangende leden van het stembureau voor de verkiezing van twee leden van de Ka mer van Arbeid voor de bouwbedrijven Benoemd wordentot voorzitter de heer M. L. Oeloese, tot leden de heeren H. W. van Esveld en A. M. Troimp van Holst, tot plaatsvervangend voorzatter de heer C. J. D. van Eek, tot plaatsvervangende le den de heeren A. H. van Kalken en S. J. van Duinen. 19. Benoeming van leden voor de oom missie tot wering van schoolverzuim. Benoemd worden tot leden van de le ca tegorie de heerenJib. Stoopendaai, J. van Eeden en F. F. Spiekerman, 2e categorie de heeren J. van der Horst en A. Veen, 3e categorie de heeren M. van langen en D. C. Schuur, 4e categorie de heeren G. Dekker en Th. J. H. Bianchi. 20. Benoeming van twee leden van het burgerlijk armbestuur. Benoemd worden de heeren H. W. van Esveld en B. A. Siddré. 21. Benoeming van twee leden van de commissie tot bijstand in het beheer der gemeen tered niging. Benoemd worden de heer H. W. van Es veld cn C. Th. van Beek. 22. Benoeming van drie leden der com missie van fabricage. Benoemd worden de heeren C. Th. van Beek, C. J. D. van Eek en H. W. van Es veld. 23. Benoeming van vier leden van de oommissie tot bijstand in het beheer der gasfabriek. Benoemd worden de heeren C. Th. van Beek, A. A. Hamers, N. Veis Heyn en C. J. Plomp. 24. Benoeming van een lid der commis sie van aanslag voor de plaatselijke directe belasting -naar het inkomen Benoemd wordt de heer J. van Wessum. 25. Benoeming van vijf leden van de reclame-commissie in zake de plaatselijke directe belasting naar het inkomen (dienst 1907). Benoemd worden de heeren A. A. Ha mers, A. M. Tromp van Holst, S. J. van Duinen, C. J. D. van Eek en H. W. van Esveld. 26. Benoeming van twee leden van de commissie van wetgeving. Benoemd worden de heeren M. L. Celos- se en mr. P. J. F. van Voorst Vader. 27. Benoeming van een curator van het gymnasium, wegens periodieke aftreding. Benoemd wordt ds. W. J. Meiners. 28. Benoeming van een lid van de com missie van toezicht op het middelbaar on derwijs wegens periodieke aftreding. Die Voorzitter deelt mede, dat het aftredende lid, de heer J. H. Kmidop, niet weder in aanmerking wenscht te komen. Benoemd wordt de heer Th. Sanders. 29. Benoeming van drie leden van de commissie van toezicht op het lager onder wijs wegens periodieke aftreding. Benoemd worden de heeren N. Veis Heyn, C. M. M. Vermolen en J. Bolk. De Voorzitter betuigt zijn dank aan de stemopnemere voor de genomen moeite. Niets meer aan de orde zijnde, wordt de vergadering gesloten. EleetrUche Drukkerij I,. li. BOSCH ZOON.

Amersfoortsch Dagblad | 1907 | | pagina 10