Passagiersvaart Neêrl.-lndië. Eng. Heeren Mode-Magazijn H. F. JURRITSMA, S.M. PEREL. shir. Pédicnri, Uit den omtrek. STADSNIEUWS. ADVERTENTIËN. Wissel- en Effectenkantoor LAMAISON BOUWER Co. OPENBARE AANBESTEDING. Wegens sterfgeval te Koop: Tweede-meisje, een net BUITENMEISJE. P. G., PIANO- Carnaval te Nice. 55, 55, 55, Prachtig Mengelwerk DE HUISVRIEND, 1600 prachtige Platen. Stoomhoulzagerij. In de Rijtuigmagazijnen van H. B. GIELEN, Vredenburg 32, Utrecht, een zeer groot aantal nieuwe en gebruikte Rütnigen, Voor UITRUSTINGEN vervoege men zich aan het Hofleverancier te Utrecht. Grootste inrichting op dit gebied te Utrecht Attesten ter inzage. Prijscourant op aanvraag. te bandelen met oordeel des onderscheids. Maar toen bedreef zij iets zoo afschuwelijks, zoo onmenschelijks, dat er twijfel bij velen rees aan hare toerekenbaarheid. Zij vergif tigde. in koelen bloede, «en geheel© familie, tengevolge van welke daad twee menschen stierven. Er werd recht gesproken, er werd aange nomen. dat zij had gehandeld met oordeel des onderscheids en zij werd veroordeeld tot vijftien jaren gevangenisstraf. Hot veroordeelend vonnis bad zij hooren uitspreken bijna zonder van cenige ontroe ring te doen blijken. Zij berustte daarin. j Voor haar vader was dit vonnis een zware slag. Voordat zijne dochter word overge bracht naar de gevangenis te Gorkum, om haar straf te ondergaan dat geschiedde eergisteren wilde hij zijn kind nog een maal spreken. Het was een moeilijke gang voor den armen man. Hij was, meenende dat hij, de vader, wel zoo, zonder toestemming, bij zijn dochter I zou worden toegelaten, oorst tevergeefs bij de gevangenis geweest. Na heel wat geloop had hij eindelijk die toestemming verkre gen. Maar de moed was hem bijna in de schoenen gezonken. Zijn adem stokte toen de gevaugenispoort zich voor hem opende. En loen hij tegenover zijn kind stond, de als giftmengster en moordenares veroordeelde, toen wist hij in 't eerst- niet wat te zeggen. Totdat hij eindelijk de bittere klacht slaak te: „Jantje, Jantje, wat heb jij ons een kroon op 't hoofd gezet."' En. zij, die over haar misdaad nooit be- r^nv had getoond, had met hare gewone, onnatuurlijke kalmte geantwoord: „Dat is mijn schuld niet," er aan toevoegende dat vader geen last meer van haar zou hebben, want als zij uit de gevangenis kwam, dan zou zij vier en dertig jaar zijn en naar Ame rika gaan. Toekomstplannen van een veroordeelde. N. G. Ct. Twee Rotterdammers in Duit-schland vermoo rd. De vorige week is te Homborg een afschuwelijk mis drijf gepleegd op ,twee Rotterdammers, den 69-jarigen schipper Petrus Cl a-assen, en zijn dochter, do 40-jarige Johanna Claasseu. Claassen was schipper op het Rijnsohip ,,N. S. R. 2" van de Ned. Stoombootreederij te Rotterdam. De moord moet gepleegd zijn door een vrcegeren knecht van Claassen, uit wraak, dat deze bij de Duitsche politie aangifte had; gedaan van een gektdiefstal, door dien knecht bedreven en waarvoor hij in de ge vangenis te Keulen geruimen tijd had door gebracht. Met een tweetal kameraden moet hij des avonds omstreeks elf uur aan boord van de N. S. R. 2" gegaan zijn. Hij heeft toen aan de kajuit aangeklopt, zeggende, dat hij Klaas was, schippers andere knecht, van wien hij vroeger gestolen had en die no? altijd op het schip werkte. De schipper schijnt toen zonder argwaan het deurtje geopend te hebben, waarop de moordenaars, die zich met zoogenaamde dek- stoppers, ijzeren staven, van meer dan een hal ven meter lang, gewapend hadden, on middellijk op hem lossloegen. Zoo woest gingen ze daarbij te werk, dat overal rondom den kajuitingang deuken en gaten in het dek waren. Maar ook den ouden schipper raakten ze zóó, dat hij tot onher kenbaar wordens toe verminkt en met ern stige schedelbreuk gevonden werd. Ook zijn dochter hebben de schurken zoodanig toege takeld. dat beiden dezer dagen overleden zijn en reeds in Duitschland zijn begraven. De oude man is niet meer bij keunis ge komen, maar de dochter heeft nog verklaard, dat zij in één der misdadigere den vroegeren knecht herkend had. Na eenig geld en een horloge gestolen te hebben, zijn de moordenaars gevlucht naar Nederland, terwijl de hoofdschuldige, de knecht, zichzelf de vorige week op een der politiebureau's (te Rotterdam is komen aan melden, wegens het stelen van een roeiboot, waarvoor hij in bewaring is gesteld. De man heeft vermoedelijk gedacht op die manier aan de attentie der naar de moorde naars van Homberge zoekende politie te ont snappen, wat hem, zooals mc:i ziet, niet ge lukt is, denkelijk wel allereerdoor de ver klaring der vermoorde vrouw. De politie te Rotterdam heeft thans de zaak in onderzoek en o. a. ook eenig goed van den verdachte, dat neg in het pakhuis van de Nederla-ndsclie Stoombootroederij stond, in beslag laten nemen. Ook de twee andere van het misdrijf ver dachten zijn haar bekend en men tracht ze dus op te sporen. Wat den vermoorde betreft, deze was een goed en flink man. al jaren in dienst van de Nederlandsche Stoom bootreederij. Bui ten de mede vermoorde dochter had hij er nog één, die gehuwd is, en die te Rotterdam woont. Andere kinderen had hij niet (Leidsche Dbl.) Meningitis oerebrospina- 1 i s. Te Rotterdam heeft zich in een ge zin aan den Westersingel wederom een ge val van meningitis cerebrospinalis voorge daan, welke ziekte zich sedert geruimen tijd aldaar niet vertoond had. Doodgetrapt door een paard. Te Laren werd Donderdagmorgen de voerman A. de Jong bij bet- insp>annen van zijn paard zoo hevig door het dier ge- trap, dat hij bewusteloos neerviel en onder het vervoer naar zijn huis is overleden. Steiger ingestort. Gistermor gen storttte voor een in aanbouw zijnd per ceel aan de Nieuwe Beestenmarkt te Leiden een steiger in met het gevolg dat- twee werk lieden op straat vielen Een werd zeer ern stig, de andere minder ernstig gekwetst. Eerstbedoelde werd per brancard naar het Academisch Ziekenhuis vervoerd. Verdronken. Te Zaandam is ecu 22-jarige vrouw, lijdende aan toevallen, in de Pinsenpadsloot geraakt en verdronken. No g a 11 ij d ij s. Men meldt uit Lem mer aan do N. R. Ct. In den toestand van het ijs tusschen hier en Urk en in het oostelijke deel van de Zui derzee, is nog steeds weinig verandering ge komen. De winden, welke aanhoudend op de kust staan, verhinderen het naar open zee t*. drijven. Onze anders zoo drukke haven ligt thans geheel verlaten en de havenvuiren zijn gebluscht. Alleen „de Bolsward" van de IIolland-Frieslandlijn, houdt den dienst tus schen Amsterdam en hier nog gaande, doch het kost zeer veel moeite dagelijks een weg door hot ijs te banen, waarmede vaak drie, vier en meer uren gemoeid zijn. Al de an dere stoombooten nemen hun weg langs Sta voren of Harlingen. School- en Kerknieuw*. Door de classis Goes der Gereformeerde Kerken is tot de bediening des Woords toege laten ds. J. Koelewijn, beroepen preu.kam te Kruiningen. - Te Edam i6 in den ouderdom van 68 jaar overleden ds. R. Klein, emer. pred. bij de Ned. 1 He rv. Kerk. Ds. Klein deed in 1863 voor het Prov. Kerk bestuur van Drenthe zijn candidaat6-examen tot toelating tot de Evangeliebediening en aan vaardde zijn ambt 21 -a.ug. 1864 te Hoornster- zwaag achtereenvolgens was hij nog werkzaam te Niekerk, Opende, Lutkcwierum, Gasselte en Hardegarijp. 1 Mei 1902 legde hij zijn ambt neder. j In Be gisteren gehouden vergadering van den gemeenteraad van Utrecht werd o.m. liet 'voorstel van eenige raadsleden 1 om tot Gedep. Staten het verzoek te richten om de jaarwedden der wethouders te verhoo- geai na eenige discussie aangenomen met 33 i tegen 1 steon. De heer De Louter stormde tegen omdat z. i. het wethouderschap moet 1 zijn een ©ereambt, waarvoor men zich voor j net publiek belangeloosbeschikbaar moet stellen en ook omdat wellicht in de toe- j komst- de gemeente-administratie op ande ren voet zal worden ingericht en door de benoeming van technische hoofd-ambten aren, verantwoordelijk aan den raad, de taak der J wethouders verlicht zal worden. De Voorzitter meende dat de betrek king liet karakter van een eere-betreikking krijigt door de wijze, waarop men door zijn gelijke tot wethouder wordt gekozen. Ove rigens was hij toch van oordeel dat de be trekking te slecht -werd betaald, vergele ken oolk bij de jaarwedde van den burge meester. Het proe-advies op het request van de Utr. Tram, waarin B. en W. verklaren, dat op de belangen van dat personeel zal worden gelet werd z. h. s. aangenomen. Do quaestie van den grondVerkoop aan den boek van de Nachtegaalstraat aan mevr. Gerlings die geen genoegen neemt met den eisch van f 8000 en haar bod van f 5000 nog 3 maanden gestand doet werd aan gehouden tot de volgende vergadering. Zonieter discussie werd goedgekeurd liet voorstel van B. en W. om van gemeentewege een subsidie toe te kennen aan de vereeni- ging vakschool voor de typografie, mits ook vanwege het Rijk en de Provincie Utrecht ten behoeve van de schoot jaarlijks subsidie wordt verleend en wela. voor het eerste jaar, gerekend voor het tijdstip waarop de school in exploitatie komt f 2500, voor het daarop volgende jaar, wanneer ook het 2de leerjaai wordt begonnen f3500; voor het derde jaar, wanneer liet derde leerjaar wordt begonnen en voor elk volgend jaar tot wo- deropzeggens een bedrag van f 4500. Zeer uitvoerige discussies werden gevoerd over het nfeuwe voorstel van B. en W. om thans f 5000 beschikbaar te stellen voor herstellingen aan de manége, nadat in de vorige vergodering een voorstel om f 5800 beschikbaar te stellen verworpen was. De pachter had inmiddels bij exploit verschil lende verbeteringen gebiecht. Nadat een motie van den heer "Van Bolhuis om de zaak uit te Stellen om vooraf te onderzoeken tot we-lke verbeteringen de gemeente krachtens de wet verplicht is en een motie van den heer Kettlitz om het aangevraagde bedrag met f 1800 te verminderen, waren verwor pen, weid de voordracht irtet 23 tegen 13 stemmen goedgekeurd. Na een geheime zitting werd benoemd tot hoofd der meisjesschool op Puntenburg na twee stemimingen no. 2 der voordracht mej. D. Rodenhuis, hoofd der school van openb. lager onderwijs te Dordrecht op een jaarwedde van f1500. Tot onderwijzer werd benoemd de heer J van Bommel te Rotterdam op een jaarwedde van f 600. aDe gemeenteraad van Enschede heeft gisteren tot directeur der gemeentewerken aldaar benoemd den heer A. H. Op ten Noort, le luitenant-ingenieur bij het regi ment genietroepen te Utrecht. a-— Zondagmiddag te 12 uur vergaderden te Utrecht in 't St-Josephshuis de besturen der i.<ederl. R. K. en Diocesane vakbonden, onder voorzitterschap van den heer P J J Ilaazevoet, ter verdere regeling van het ti houden vakvereenigingscongres. De voorzitter deed, namens het „comité van voorbereiding," verslag van de werk zaamheden. Op 29 Dec was geconfereerd met het bestuur der federatie, van de vijf Diocesane werkliedenbonden. In de conferentie was voorloopig overeen gekomen, het algemeene sociale congres, dat door de federatie in voorbereiding is, tege lijk te houden met het vakvereenigingscon gres. Het oomité van voorbereiding had om trent deze samenwerking een concept-over- eonkomst aan het bestuur der federatie voorgesteld. Deze concept-overeenkomst, die even eens door de federatie behandeld werd. we ra met eenige wijzigingen door de ge combineerde bestuursvergadering goedge keurd. Do benoeming van een congres-voorzitter werd tot de volgende vergadering aange houden Als uiterlijke datum voor het indienen van voorstellen, werd 15 Februari e.k. ge steld. Het comité drong aan, alleen voor stellen van organisatorischen aard, als zijnde het urgentst, in te dienen. Het comité, dat voorloopig was, werd permanent verklaard. H il versum. Een werkman alhier had verkeering met een meisje, maar werd voort durend achtervolgd door ©en anderen Hil versummer, die aan dit meisje ook het hof maakte. Dit begon den man te verdrieten, hij trok zijn mes en bracht daarmede zijn medeminnaar een steek naast het oog toe. Het O. M„ mr. Besicr te Amsterdam, eischte een maand gevangenisstraf. Böklbleek al tweemalen wegens mishan deling te zijn veroordeeld, eens tot een boete en de andero maal tot 2 maanden gevange nisstraf. Naar de Standaard meldt is de heer A. S. Talma, lid va® de Tweede Kamer, uitgenoodigd vanwege de Centrale Anti-rev. Kiesvereeniging in openbare te Veenendaal op te trede» ten gunste van de candidlatuur jhr. Vam Citters, iterwiji dr. J. D. de Lind van Wijngaarden, pred. bij de Ned. Herv. gem. te Renkum is uitgenoodigd te Ede, en ds. C. van der Voort van Zijp, pred. bij de Ned. Herv. kerk te Doesburg, te Bameveld me?t hetzelfde doel op te treden. A.s. Dinsdag hcopt dr. J. Th. de Visser te Scherpenzeel de candatuur-Van Citters aan te bevelen. Men schrijft aan de N. R. Ct. „De vergadering van de Centrale Chr.- Hist. kiesvereeniging in het district Ede, Woensdagavond gehouden, werd bijgewoond door afgevaardigden uit Ede, Bennekom, Ederveeu, Veenendaal, Bameveld en Nij- kerk. Voorzitter was dr. C. J. Leenmans te Bennekoon. Het bestuur deed het voorstel om over te nemen den candidaat, gesteld door de Centrale antirev. kiesvereeniging, jlir. S. van Citters te 's Gravenhage. Dit voorstel werd gedaan, omdat, daar in 1905 de can didaat der anti-revolution ai ren, dr. Brants, gekozen werd met. hulp der chr.-hist., de billijkheid naar het oordeel van het bestuur medebracht, dat deze zetel ook tot 1907 door een anti-revolutionair zou bezet, blijven. Tegen dit voorstel verzette zich een groot gedeelte der aanwezigen. Vooral de afge vaardigden uit Ede voerden hevige oppositie. Ook die uit Ederveen en Barneveld verklaar den zich zeer stellig tegen het overnemen der candidatuur-jlir. van Citters. Men wensohte een eigen candidaat te stel len, doch een naam van een persoon, dien men als zoodanig wensohte voor te stellen, werd niet genoemd. Alle voorstellen van het bestuur werden door de oppositie hevig bestredende discussies namen meermalen een zeer persoonlijk karakter aan. De besprekingen werden zoo langzamer hand twistgesprekken en ten slotte bleek het onmogelijk eenig voorstel in stemming te brengen. Te ongeveer 7 ure begonnen, ein digde de bijeenkomst te 10 urevóór dien tijd hadden echter al verscheiden leden do vergadering verlaten. Bij het einde was men even ver als aan het begin er was abso luut niets besloten. De voorzatter van het centrale bestuur verklaarde zijn ontslag te nomen, waarin hij door zijn anode-Bestuursleden gevolgd werd." In verband met ons bericht van gis teren, dat de kapitein-paardenarts A. Fre- derikse naar Utrecht zou worden overge plaatst, verzoekt deze ons te berichten dat hem persoonlijk daarvan niets bekend is, ncch officieel, noch officieus. De persoon, van wien wij ons bericht kre gen, kwam ons zoo betrouwbaar voor, dat wij er zelfs niet over gedacht hebben nader te informeeren. Aan sergeant-majoor W. J. Doonisse van het militaire hospitaal, is de gouden me daille voor 36-jarigen trouwen dienst-, met een gratificatie van f50, toegekend. Bij het schenmfeest van den Kon ouderofficiersschermbondte Nijmegen, be haalde korporaal Breijer van het le reg. huzaren den eereten prijs sabel in den per- soneelen wedstrijd voor korporaals en man schappen. Er waren 52 deelnemers. Wachtmeester Louis van 'helt escadron ordonnansen behaalde den 1. pr. (verg zilv. med.) in den pers. wedstrijd floret. De heer A. M. Tromp van Holst is tot voorzitter gekozen van de afd. Amers foort van het Utrechtsche Genootschap /oor ^andbouw en Kruidkunde, ter vervanging van den heer J. B. de Beaufort, die niet meer in aanmerking wensohte te komeu In een recensie in de N. R. Ct. van een concert, gegeven door het. Ham'bourg- trio, dat zich ook Dinsdag hier zal laten hooren, lezen wij o.m. het volgende De gebr. Hambourg hebben gespeeld met 'n vuur en 'n toewijding van belang. Mu- siceoren is hun blijkbaar een levensbehoefte. Of ze belangstelling vinden of niet, ze ge ven zich, temperamentvol als ze zijn, geheel en al, omdat dat muziekmaken hun een lieve lust. is. Drie jong© kunstenaars waar ras in zit. Het gepassioneerde spel van het 'hoogst talentvolle drietal is door de aanwe zigen zeer gewaardeerd. Nu gaat de liberale kiesvereeniging ook nog op Dinsdag vergaderen. Ons dunkt, dit wordt van het goede te veel. Men deelt ons mede, dat van de vier ingekomen ontwerj>en voor den bouw van het St. Pieters en Bloklandsgasbhuis, dat van den architect, den heer Herman Kroes, is gekozen, en dat «aan dezen de uitvoering van het- werk zal worden opgedragen. Door de politie alhier is procesver baal opgemaakt tegen een overtreding van de arbeidswet, in een sohoenmafkerswerfk- plaats. Burgerlijke «tand. Geboren: Gijsbertus Everardus, z. v. Gijsbertus van Winterswijk en Elsina van der Velden; Hendrika Sophia, d. v. Heter Johannes Krkkert en Alyda Petronella van EykelcnburgHendrik, z. v. Gerrit Vos kuilen en Magdalena de Vries. Ondertrouwd: Hendrika Gouw en Jeannette Vorweij. Willem Johannes Wig- gere en Johanna Lablans. Marktberichten. Amersfoort, 18 Jan. Op de heden gehou den weekmarkt besteedde men voor Aard appelen f 1.80 2.Appelen f 4.k 8.—. Peren f -.k -.per H.L. Hoendereieren f 5.50 a 6.per 100 stuks. Boter f 1.40 ii 1.40 per K.G. Kippen f 0.80 k 1.20, Kuikens f -.— k Piepkuikens f 0.— k 0.—, Een den f 1.— a 1.20, Hazen f k -.Wilde konijnen 0.40 a 0.50, Tamme konijnen f 1 a 1.20 per stuk, Duiven f 0.50 k 0.6per paar Magero Varkens 14 a 20, Zeugen f k biggen f 7.a 12. Aangevoerd waren20 heet. Appelen, heet. Peren, 50 heet Zandaardappelen, 14,000 •tuks Hoendoreieren, 1200 kilo Gras boter stuks Vee, Vette Varkens, 20 Magere Var kens, 800 Riggnn en 6 Z«ueen. AMERSFOORTSCH voorheen W. CROOCKEWIT W A.zn. Korte Gracht 7, koopt en verkoopt Effecten, Coupons, vreemd geld. Neemt gelden h deposito. Incasseert wissels. Sluit prolongation. Snelle uitvoering van speculatieorders. Kaulen en Commissionnalra la Effectea. AMSTERDAMNIJMEGEN. AMERSFOORT Muurhuizen 83, belasten zich met den in- en verkoop raa fondsen het incasseeren en disconteeren ran wissels, het koopen en verkoopen van coupons, bniten- landsche wisselsvreemd bankpapier muntspeciën nemen gelden k déposito, ▼eracbaflen gelegenheid tot het la bewaring geven van waarden ln do safe-kaatjen bnnner gepantserde brand- en Inbraahvrije kast, waar voor nadere condities te hunnen kantore verkrijgbaar, verleenen handelscredieten en openen reke ning-courant met renteberekening, sluiten prolongation, r 'Kantoor geopend 9S en 7ty»—8i£. BURGEMEE8TER ss WETHOUDERS der Gemeente Utrecht zijn voornemens, op Za terdag 26 Januari 1907, des namiddags te 2 nur, in het openbaar ten Stadhuize aan te besteden: Het aanloggen van riolee- ring en bestrating in gepro jecteerde straten op een ter rein tussehen den Vossegat- sehen dyk en de Prins Hen driklaan. Het bestek ligt ter inzage aan het Bureau der Gemeentewerken, Achter Klarenburg, en is aldaar, zoomede ten Stadhuize (afdeeling Financiën) en bij de boekhandelaren VAN TERVEEN kn ZOON te verkrijgen tegen be taling van f 0.25. De Secretaris der Gemeente Utrecht, J. BOOL. UTRECHT, 17 Januari 1907. een Koffiehuis met Vergunning en Uit spanning. benevens Graanhandel- Te aanvaarden terstond of 1 Mei a. s. Fr. br. aan JOH. SCHOUTEN, te Benschop. Mevrouw DU PUI te Helder, zoekt, wegens ziekte dsr tegenwoordige, terstond of Tater een niet beneden 20 jaar, voor noodhulp of voor vast. 1 Febr. of later biedt zich san 19 jaar oud, g. k. naaien, mazen stoppen en tafeldienen, ook niet ongenegen om met kin deren om te gaan, v. z. van goede getuigen. Br. fr. lett. K., Postkantoor, te Tricht. LESSEN, in ruil voor Fransch, Br. fr. lett F, aan VAN DE VEN's Boek handel, Baarn. Nlatleusdwarastraat *4, Utrecht, is dagelijks te consulteeren of te ontbieden Behandeling van Llkdoorus, Nagels en verdere ongemakken aan den voetgeheel pUnloos en antl-septlscb. II Naar het beroemde Vertrek 3 Februari. Zij, die aan deze reis wenschen deel te nemen, verzoeken wij dringend zich spoedig aan te melden. Progr a 10 cis verkrijgbaar. LINNONE Ar ZOON singel 155, Amsterdam. Tot monster zenden wij na ontvangst van 55 ceut, franco thuis, 1 pr. Jaeger of beige HEEKEN NOKKEN of 1 pr. lange zwarte JONGENS KNIE- KOUNEN of 1 pr. zwarte TROUWEN KOUSEN van 1ste soort wol gebreid. Wolindustrie Is Nijensleek. Buigzaam Staaldraadtouw. Gegarandeerde qualiteit. Concurreerende prijzen. HOOGERWERFF A Co. KinderdijkVlaardingen. voor Spotprijs!!! groot Geïllustreerd Magazijn, gewijd aan Let teren en Kunstlectuur voor iedereen, 8 ver schillende fonkelnieuwe jaargangenruim 3000 bladz., over 2 kolommen, met ongeveer Deze acht groote, fraaie en rijk geïllustreerde Mengelwerken omvatten stellig wel zooveel lectuur als 40 a 50 gewoon 8° Boekdeelen. Een Jaargang met ongev. 200 PI. kost f 0.90 in pl. f 8.60. Vier Jaargangen met ongev. 800 Pl. kosten I 3 in pl. 1 14.46. Acht, Jaargangen met ongev. 1600 Pl. kosten f 5.50 in pl. f 2*.80. De HnlMvriend mag nergens in geen enkel gezin ontbreken de uitverkoopprijs is zoo laag, zoo bespottelijk weinig, dat het voor niemand bezwaar kan zijn deze Praebimengelwerken aan te schaffen. Te bekomen bij D. BOLLE, Bazaar van Goedkoope Boeken te Rotterdam. Franco na ontvangst van Postwissel ad f 0.90, f S.OO of f 5.(IO, waarop melden: De Huisvriend. Sigarenkisten en Kistjes, van reukeloos hout, ter verpakking van boter cacao, parfumerien enz. KRAMER 4 SMITS, voorheen VERMAES, Delft. zijn voorhanden al8 een Statie Berliner 3 Berlmer Vigelanten, waarvan één zoo goed als nieuw, vierkant model en voor één en twee paarden 3 Victoria's waarvan één op gummi; 3 Landauers, waarvan een zoo goed als nieuw, vierkant en voor één en twee paarden een Landauer Berliner, voor één en twee paarden10 Dogcarren, met en zonder gummi6 Buggie's, waarvan 2 op gummi en 1 met kap; een Reiswagen 3 Sportbreacken 5 Omnibus-Breacken waarvan 2 k. z. huiten de kap en 3 k. z. onder de kap, waarvan een met Zomer- en Winterkap; 4 Utrechtsche Wagentjes, met en zonder portieren welke allen ond«r garan- lie en v«or billijken prlj» verkocht worden; alsmede voorhanden, 5 één-paards- tuigen en één-spantnigen.

Amersfoortsch Dagblad | 1907 | | pagina 3