een Heerenhuis, een Heerenhuis, een Heerenhuis, Melasse voeder. vlh. Spakleren Tetterode, Indische Speculaas. Uit den omtrek. STADSNIEUWS. ADVERTENTIËN. ONDERVINDING IS MEER WAARD DAN REDENEERING. L4MAIS0N BOUWERÊCo. TE HOOP: S.M.PEREL,* Ktliinptraa! 16 's-Graveiliase. c. A VAN BLARICUM, Controle Vraag prijzen en brochures aan de Suikerraffinaderij STANDAARDBOEKEN C. H. SPURSEON. Het Nederlandsen Operette-Ensemble. DE KLOKKEN VAM CORNEVILLE. Schoenen Salonsclioenen Football- boots. JOH. BOVTIWGA, Viltwaren Osehatz. Schoollaarzen. Muilen. P. VAN GENT, Vertegenwoordiger der „Zeeuw", N.B. Gebruikt dagelijks mijn Gezondheidsbruinbrood. der den indruk van het gebeurde waren, drongen er bij den machinist op aan, de fa briek stop te zetten, cetgoen deze echter weigerde. Laag bedrog. Uit louter liefde voor het vak was zij onderwijzeres geworden en gaf nu les in de armenschool. De kinde ren mochten haar en ook de ouders. Men prees haar tact en haar menschlievendheid Waar gebrek geleden werd sprong zij bij, als zij maar eenigszkis kon. Zoo kwam zij op een ochtend één van haar leerlinkjes met behuild gezichtje op school en weeklaagde tegen de ,,juf" over den wankelen gezond heidstoestand van haar vader en over het gebrek dat zij daardoor leden. Juf beloofde het gezin op te zoeken. Ald^-s geschiedde. Onderwijzeresje getrof fen door de bittere armoede welke zij daar zag en door den dood van den bewusten va der, tracht de smarten te lenigen door gul geldgeschenk. Dankgestamel van de „we duwe" en de kinderen. Gevoelig onderwij zeresje vindt echter dat zij nog meer moet geven en besluit daarom tegen den avond terug te keeren, hetgeen zij ook deed. Groot was Va r on;<;h'ltenis echter toen zij datzelfde gezin opgewekt aan tafel zag zit ten zich bedrinkende aan jenever. Meer nog, ook het „lijk", de „doode vader" nam deel aan het drinkgelag en lolde er liederlijke liederen Zoo werd het medelijdende onderwijzeres je bedrogen. Kind verbrand. Een kindje van 8 maanden van den landbouwer B. IJ. te Dalen (Dr.) is in een pot met kokende soep gevallen en spoedig aan de bekomen brandwonden overleden. Aan den grond geraakt. Hrè Ms. monitor Reinier Claeszen, die giste renochtend van Dordt vertrok, is in de Dordtsehe Kil nabij den polder Groot Ko ninkrijk aan stuurboordswal aan den grond gek open, waarschijnlijk door te veel den wal te naderen. Tegen vier uur i8 het schip weer met den vloed vlot gekomen. School- en Kerknieuws. VGravenhage, 9 December. Examens Middelbaar Onderwijs. Fransch, akte A. Geëxamineerd 3 vr. en 1 maan. candidaten. Geslaagd de dames M. E. Gordon en G. Henny, van 's-Gravenhage, en M. C. Jeltes, van Hilversum, en de heer A. van Noord, van 's-Gravenhage. Boekhouden, K XII. Opgeroepen en opge komen 9 candidaten. Geslaagd de heeren voor schoolakte J. Pelfer Jr., Amsterdam; J. Peper, idem; en voor Imisakte H. Pieters, Haarlem; W. M. Quist, Amsterdam, en L. Poortenaar, idem. Delfstof-, aard-, plant- en dierkunde, K IV. Opgeroepen en opgekomen 2 cand. Geslaagd de dames: H. L. G. de Bruijn, van Leiden, en M. E. Landenberg, uit Utrecht. Ned. taal en letterkunde, K VII. Geëx. en toegelaten de dames: P. C. D. Le Roux, Voor burg, en H. Stoffel, Amsterdam. Examen Wiskunde, L. O., art. 86. Opge roepen 3, opgekomen 2 cand. Geslaagd de hee ren S. H. Sdhaafsma, uit Harlingen, en L. Slingenberg, uit Latten (gem. Ambt-Harden- berg). De Gemeenteraad van Utrecht, hield gis termiddag eene vergadering, under voorzit terschap. van den burgemeester mr. A. F. baron van Lynden. Het nieuw gekozen Raadslid, de heer B. A. J. van der Hegge Zijnen, nam na het afleggen van den eed, zitting. Aan B. en W. werd machtiging verleend tot vernieuwing van twee condensors voor de gemeentegasfabriek tot een bedrag van f 8500. Na het aanbrengen van enkele wijzigingen werd opnieuw vastgesteld de verordening op de heffing en invordering van de bijdrage voor het deelnemen aan den cursus tot op leiding voor hoofdonderwijzer en hoofdon derwijzeres, alsmede de verordeningen op de heffing en invordering van rechten voor het gebruik van den openbaren weg enz. De behandeling van de voordracht om den gemeente-geneeskundige dr. P. A. van Wal- sem en de gemeente genees- en heelkun dige dr. K. F. G. van Woerden, voor den tijd van één jaar, ingaande 1 Jan. a.s. in betrekking te laten, werd op verzoek van den heer van Hassel uitgesteld tot na de geheime zitting. Goedgekeurd werd het afwijzend praead- vies op het request van D. Gerth, houdende verzoek om vergunning van de door hem geleden schade wegens het afkeuren aan de gemeente slachtplaats van een door hem al daar geslacht varken. Eveneens werd goedgekeurd de voordracht van B. en W. tot aanvaarding van het mo nument ter eere van nu wijlen dr. B. Rei ger en tot plaatsing daarvan in het grasperk aan de Zuidzijde van de Maliebaan. De geloofsbrieven van het nieuw gekozen lid, den heer J. Everwijn, weiden onder zocht en in orde bevonden, waarna tot diens toelating werd besloten. Hierop werd door den burgemeester een woord van afscheid gesproken tot mr. L. van Lier, die ontslag heeft genomen als wethou der en als lid van den Raad. De Voorzitter herinnerde er aan dat de heer van Lier ruim 30 jaar het lidmaatschap van den Raad bekleedde en da+ zijn heen gaan algemeen betreurd wordt. Spreker bracht den scheidenden wethouder dank voor het vele goede voor dezen gedaan in het belang der gemeente Utrecht als Raadslid en in het bijzonder als wethouder. Dapk bracht hij aan mr. van Lier voor zijne bemoeiingen voor de gasfabriek, de aalmoezenierskamer, het gemeentelijk werk- loozenfonds, de gemeentefinanciën, de straf verordeningen. Hij wees op de bijzondere slagvaardigheid van den heer Van Lier bij de discussiën. Persoonlijk bracht spr. den heer van Lier dank voor de wijze waarop deze hem bij zijn komst hier ter stede heeft ingelicht omtrent het gemeentelijk bestuur. Ten slotte hoopte spr. dat het den heer Van Lier met de zijnen wel zou gaan. (Le vendige instemming van de vergadering). De heer Van Lier bracht in herinnering wat hij heeft meegemaakt :n het tijdperk van 30 jaar. Het aantal inwoners is geste gen van 68,000 tot 115,000, terwijl de be grooting klom van bijna een millioen tot ruim zes millioen. Spr. stelde het op. prijs dat hij tot deze uitbreiding der gemeente heeft mogen mede werken, in het bijzonder is dit het geval geweest in de 8 jaar van zijn wethouder schapSpr. bracht hulde aan den burge meester voor diens leiding der vergader'n- gen in het dagelijksch bestuur. Spr. sprak ten slotte den wensch uit dat de burgemees ter, de leden van het dag. bestuur en van den Raad nog jaren lang de belangen van de gemeente zullen mogen blijven behartigen. De vergadering werd hierna verdaagd tot Vrijdagmiddag. Na afloop van de Raadszitting kwamen de burgemeester en de raadsleden bijeen in de trouwzaal van het Stadhuis, waar aan het aftredend Raadslid-webhouder mr. L. van Lier, namens de Raadsleden door een com missie, bestaande uit de heeren mr. J. F. de Beaufort, mr. J. F. Ragay en mr. H. F. W. Dubois, een huldehlijk, zijnde een an- tieke kast, werd aangeboden. Het woord werd daarbij gevoerd door den heer De Beaufort. Spr. betreurde het dat de heer Van Lier, na dertig jaar lid van den Raad te zijn geweest, zich genoodzaakt heeft gezien af te treden. Eerst had men nog gehoopt, dat hij alleen voor het wethouder- i schap zou bedanken, doch mr. van Lier zag I zich ook genoopt het lidmaatschap van den Raad neer te leggen. Spr. herinnerde ook i nog aan de slagvaardigheid door den heer i Van Lier betoond bij laatste discussiën over de gemeentebegrooting. Hierna bood spr. met enkele hartelijke woorden het huldeblijk J aan. De heer Van Lier dankte bewogen voor de hem betoonde sympathie. aOp het verzoek van de heeren A. van Eysden te Utrecht, en J. Lomieman, te Am sterdam, om vergunning tot aanleg van bcvengrondsche sterkstroomgeleiding langs den rijksweg HarmeienUtrecht voor leve ring van electrischen stroom, o.a. als be weegkracht voor raillooze tramwagens, is door den minister van waterstaat afwijzend beschikt. Hbld. r— Den laatsten tijd kwam hert. rte Utrecht meermalen voor, dat valsch zilvergeld in betaling werd gegeven, in 't bijzonder val- sche guldens, zoodat voor eenige weken dan ook eqn officieele waarschuwing verscheen voor het publiek, om toe te zien bij de ont vangst van gelden. De politie stelde alle pogingen in het werk, om te ontdekken van waar de valsche muntstukken in omloop werden gebrachtin stilte werd in alle richtingen een onderzoek ingesteld, wat ten slotte tot resultaat had, dat de recherche één persoon meer in 't bijzonder naging en geruimen tijd diens doen en laten gadesloeg. De gegevens, die op deze wijze ongemerkt werden verkregen, leidden ec toe om den bewusten persoon, een bewo ner van de Bleekerskade te Utrecht aan te houdén. Maandagavond, toen de man zijn huis ver liet en zich langs den Leidschen weg stad waarts begaf, werd hij door twee recher cheurs gearresteerd en overgebracht naar het politiebureau aan de J. P. Koenstraat. Daar bevond zich de commissaris van de 2e af- dceling, de heer Wijnmalen, die den aange houdene deed fouilleeren, waarna een huis zoeking werd gedaan in de woning aan de Bleekerskade. Eenige voorwerpen werden in in beslag genomenteruggekomen aan het bureau onderwierp de commissaris den man aan een streng verhoor. Hij werd nog den zelfden nacht aan het hoofdbureau in hechte nis gesteldde recherche zette intusschen het onderzoek voort. Gister is de aangehou- denf ter beschikking van de justitie gesteld; de man is kartonwerker van beroep en woonde nog maar kort in Utrecht. Hij kwam uit Amsterdam, waar hij vermoedelijk rela ties moet hebbendaar is op verzoek der Utrechtsche politie een onderzoek ingesteld, orn te weten te komen in hoever medeplich tigheid in de hoofdstad heeft bestaan. RECLAMES. Van 15 regels f 1.elke regel meer f 0.20 De wereld-vermaarde beroemdheid van Moe der Seigel's Tabletten is gegrond op de getui genissen van mannen en vrouwen wien ze ge nezing gebracht hebben in gevallen van Slechte Spijsvertering, galachtigheid gepaard met zure oprispingen, verstopping,hoofdpijn, slapeloosheid, hardlijvigheid, opgeblazenheid, zenuwachtige neerslachtigheidbloedarmoede en andere aan doeningen van maag, lever en nieren. Samen gesteld uit kruiden, schors en bladeren, bezitten Moeder Seigel's Tabletten eigenschappen die de Spijsvertering bevorderen en zachtjes tonisch werken p maag, lever on nieren. Deze hoe danigheden vormen ze tot een onwaardeerbaar geneesmiddel voor allendie door ongezonde omgeving, zittende werkkring, zorgen, overwerk, of ten gevolge van verandering van weersge steldheid de levenskracht missen, die alleen kan voortspruiten uit goed voedsel dat volkomon verteerd wordt. Wanneer ge daarom door Slechte Spijsvertering gekweld wordtzoodat ge niet kunt eten, niet kunt werken, niet kimt denken en niet kunt slapen, dan dient ge onverwüld Uw toevlucht te nemen tot Moeder Seigel's Ta bletten. Verklaringen van tienduizende men- sclion getuigen dat Moeder Seigel's Tabletten indigestie anders gezegd, Slechte Spijsver tering genezen, omdat ze hen genezen heb ben. Doet Uw voordeel dan ook mot hunne ondervinding en probeert ze. De Heer D. van der Waals, wonende Donker- steeg 9 B to Delft, verklaart: „Sedert geruimen tijd leed ik aan Slechte Spijsvertering. Het was mij niet mogelijk eenig voedsel in de maag to houdenonmiddellijk nadat ik gegeten had braakte ik alles weder onverteerd uit. Daar ik in do Courant zooveel van Moeder Seigel's Tabletten gelezen had, liet ik eens een fleschje komen en was ten zeerste verheugd, na ze slechts eenigo dagen gebruikt te hebben, reeds veel verlichting te \oelen. Thans zijn de pijnen en hot drukkend benauwde gevoel op mijn maag geheel vordwonen en ik zal dit heilzaam geneesmiddel dan ook zooveel ik kan aan iedereen aanbevelen." Moeder Seigel's Tabletten zijn verkrijgbaar bij alle Drogisten en bij de voornaamste Apo- thekeis. Prijs fl. 1.50 per fleschje. Te Amersfoort verkrijgbaar o. a. bij den Heer A. v. d. Weg, Langestraat 23; te Utrecht bij de Heeren T. P. v. d. Bergh Zn., Heilige- weg 23. De le Afdeeling van den Raad, hulde brengende aan B. en W. voor hun werk in zake de nieuwe concessie aan de Utrechtsche Waterleidingmaatschappij, en als haar mee ning uitsprekend dat bedoeld college in deze aan de opdracht van den gemeenteraad heeft voldaan, heeft in haar vergadering van 7 Dec. jl. tevens de wenschelijaheid uitge sproken een onderzoek betreffende gemeente exploitatie in te stellen. Zij verklaarde zich bereid een crediet toe te staan en besloot de verdere behandeling der concept-concessie aan te houden. Utrecht. In den kunsthandel van den heer A. van Gelder wordt gedurende deze maand een tentoonstelling gehouden van werken van W. van Beek. Naar wij vernemen zal de gemeente raad Dinsdag a.s. een openbare vergadering houden. In de memorie van antwoord op de staatsbegrooting van Waterstaat zegt de mi nister o. m. dat, wanneer blijkt dat de ge meenten, die bij den aanleg van een kanaal door de Geldersche vallei belang hebben, tot voldoende opofferingen en bijdragen bereid zijn, de vraag ernstig zal worden overwogen in hoeverre het algemeen belang krachtigen steun van Rijkswege zal veroorloven. Daar de heeren H C. van Dam en S. J. van Duinen bedankt hebben voor de benoeming als lid van de Kamer van Koop- handel en Fabrieken, zal er op 14 Januari 1909 een nieuwe verkiezing moeten plaats hebben. De le. luit. H. A. M. Sassen, over geplaatst van het le Reg. Huzaren alhier hij het 2e te Roermond-, zal morgen zijn nieuwe bestemming volgen. Gistermiddag half één werd op de Algemeente Begraafplaats, in het familie graf, het stoffelijk overschot bijgezet van i den heer M. van Drie, die Zaterdagavond, omstreeks zes uur, op den Tolsteegsingel te j Utrecht door de electrische tram werd over- reden en die nog dienzelfden avond aan de gevolgen is overleden. Aan de geopende groeve sprak Ds. Mein- j dérs naar aanleiding van de woorden „Er is maar ééne schrede tusschen 't leven en den j dood". Namens de familie bedankte de heer A. van Drie voor de laatste eer zijn broeder bewezen. Uit de nalatenschap van wijlen den lieer C. Th. van Beek alhier, is nog aan de R. K. armen gelegateerd eenige percee- len wei- en hooiland in den polder „de Haar" gelegen in Hoogland, op den last van inbreng in des erflaters nalatenschap eener soin van 10.000. Met het oog op het Kerstleest en den Nieuwjaarsdag, zullen de weekmarkten van 25 Dec. en 1 Jan. worden gehouden onder scheidenlijk op Woensdag 23 en 30 Decem ber a. s. Concert mevr. Vogel en W. imlriesen. *- - Het was een 'lieele durf ivan de beide kunstenaars om in dezen tijd van vele con certen en andere publieke vermakelijkheden hier een muziekavond te geven. De zangeres, mevrouw Geertruida Vogel van Vladeracken was voor ons een .goede bekende, daar het niet de eerste maal was, dat ze hier optrad; ook was zij eenigen tijd hier werkzaam als leerares in den solozang aan de muziekschool. Mevrouw Vogel heeft zonder twijfel een goed geschoolde, gemakkelijk aanspreken de stem, die in de lichtere liedjes allerbe koorlijkst aandeed, maar waar wat for- schere tonen moesten worden aangeslagen, •daar ontbraken de zangeres de middelen. Me dunkt, indien zij zich meer binnen de grenzen van haar talent hield, zou haar suc ces volkomener zijn. Over 't algemeen wa ren we het met de keuze der liederendan ook wel eens, maar hoe jammer dat mevr. Vogel tot slot zong het machtige lied van Strauss„Wie sollten wir geheim sie hal ten!" waarvoor haar stemmiddelen 'en aan leg bepaald ontoereikend zijn. Hoe mooi klonk toch hare stem in het eenvoudige, in den volkstoon geschreven liedje van Brahms „Trennung", en hoe fijn was hier de stemming doorvoeld! Wat hare eigen composities betreft, heel 'belangrijk schenen ze ons niet toe, maar wel klonken ze lief van de lippen van deze bevallige zangeres. De pianist Willem Andriessen, die haar smaakvol begeleidde, was voor Amersfoort een onbekende. Hij genoot zijn opleiding aun het Amsterdamsche Conservatorium, en zijn openbaar eindexamen was een ware ge beurtenis; de jury, waarin o.a. Harold Bauer zitting had, juichte den jeugdigen kunstenaar geestdriftig toe. We gingen dan oo kmet hooggestemde verwachtingen naar Amicitia, en deze zijn zeker niet beschaamd. Veel moois was er .al dadelijk in den aan vang der Ballade van Chopin hoe klagend en vragend zong hier'de -vleugel(die ons anders nu en dan wel wat schraal van toon klonk). Jammer, dat de heer Andriessen mot zulk een weinig zeggend programma voor den dag kwambehalve de Ballade van Chopin en een Romance van Schu mann, hoorden we niets dan twee vertuozen- stukken, die zeker wel in staat waren de brillante zijde van zijn talent te laten be wonderen, maar waarin we zoo weinig voe ling hebben met de ziel van den kunste naar. 't Publiek, dat nog al goed was opgeko men, toonde zioh zeer dankbaar en de zan geres werden eenige fraaie bloemstukken aangeboden. STAATSLOTERIJ. TREKKING VAN 10 DECEMBER. Tweede Klasse. Prijzen van f 30. 4o 148 179 300 500 962 1364 1526 1528 1628 1704 1958 2149 2437 2509 2535 2753 2945 2957 3224 3266 3354 3367 3771 4133 4367 4396 47SO 4973 5656 5930 5943 6095 6508 6626 6683 6815 6962 7000 7086 7178 7398 7875 8117 8903 9265 9280 10207 10265 10266 10648 10743 10784 11014 11051 11325 11513 11685 12060 12546 12948 13026 13316 13394 13457 13543 13717 13793 14047 14207 14270 143-43 14353 14554 15141 15176 15197 15452 15542 16319 16366 16444 17046 17109 17708 18651 18114 18316 18490 18524 1 8596 19206 19621 19815 19993 20078 20498 20741 20936 '20974 MDURROIZEN 39 heiasten zich met aan- en verkoop van Effecten, Winels en Coupons. Sluiten prolongatie Saf é-Inriehti ng. 2 drieiichts Gaskronen (hangend gloeilicht). Winkelgor dijnen en Linoleum, alles ZOO goed als nieuw. J. VELDHUIZEN, Langestraat 108. Te Haar of' te Koop te Zeist aan het mooiste gedeelte van de Slotlaan, HEERENHUIS met 8 groote en kleine kamers, met voor- en achtertuin. Br. fr. onder no. 992, a/<L Zeister Boek- en Kunsthandel, Zeist. De BANK heeft Gelden beschik baar voor le Hypotheek op Huizen in grootere gemeenten en Landerijen. Minimum - Voorwaarden 4'u °;0 rente 'sjaars zonder vooruitbetaling benevens l0o sluitingsprovisie. NOTARIS te Amersfoort, is voornemens op Zaterdag 12 December 190S, des avonds ten 7 ure, in het koffiehuis „Hst Boompji", aan den Heiligenbergwog, in het openbaar te verkoopen Binnen de stad Amersfoort. Nniniuer Een, no. 20, met erf, grond, voor- en achter tuin. in de Nieuwstraatgroot 3 aren, 50 centiaren. Verhuurd voor f 350.'s jaars. Nummer Twee no. 21, met erf. grond en tuin, in de Nieuwstraat, en uitkomende in de Stoove- straat, groot 1 are, 75 centiaren. Verhuurd voor f 275.per jaar. Nummer Drie. no. 23, met erl, grond en tniu, in do Nieuwstraat naast het vorig perceel en uit komende in de Stoovestraai, groot 1 are, 75 centiaren Verhuurd voor f 275.— per jaar. De perceelen 2 en 3 eerst afzonderlijk en daarna te zamen te veilen. Te zien des Dinsdags en Donderdags en den dag der verkooping van 2 tot 4 uur. Betaaldag der kooppenningen 12 Maart 1909. Breeder bij biljetten en nadere inlichtingen te bekomen ten kantore van voornoemden notaris. .Stationsdwarsstraat S, Utrecht, is dagelijks te consulteeren of te ontbieden, Bohandeling van Likdoorns, Nagels en verdere ongemakken aan den voet, geheel pijnloos en anti-septiscli. Amsterdam. VAN Het Evangelie des Koninkrijks, Matthéus Evangelie Yoor de Gemeente ver klaard. Prijs f 2.90 voor slechts f 1.75. Gebonden In Steinpelband voor f 2.25 De Wonderen van den Heiland verklaard in toespraken, voor Zijne Gemeente Prijs f 3.73 voor slechts f 2.49. Ge bonden in Stempelbaiicl. Prijs f 4.50 «oor 2.90. Van het Lied der Liederen. Het Hooglied van Salerao voor de Gemeente ver klaard. Prijs f 3.75 voor slechts f 2.40. Gebonden in Stempelband Prijs f 4.50 voor f 2.90. nr7P Standaardwerken van C. H. Ij Ju Li Li SPURGEON zijn nog te bekomen bij D. BOLLE, Bazaar van Goedkoopè Boeken to Rotterdam. Franco na ontvangst van Postwissel, waarop verlangde melden. Schouwburg Utrecht. Directeur: ALPHONSE JANMART Jr. Maartensdijk. De gewone jaarlijksche verkooping van boomen en hout, gewassen op het land goed „Beukenburg" onder Maartensdijk, zal i plaats hebben op Dinsdag 29 December 190M, voorm. 10 uur. in de herberg van v. EKRIS, aan de Groenekau, waarbij tevens zullen worden verkocht IS beukebooinen I van de Begraafplaats aan den Groenekanschen- dijk, to Blauwkapel. Mr. J. G. BROUWER NLJHOFF, Notaris te Utrecht. Zondag 13 December 1908 Populaire Operette-Avond. Komische Operette in 4 Tafereelen van ALFRED DURU. Muziek van ROBERT PLANQUETTE. Regie: J. J. RENTMEESTER. Dirigent H. v. d. NAATEN. Costumes Firma A. SERNE Zn. Kapwerk D. H. MICHELS. Aanvang hall acht uur. Kunsthandel A. VAN GELDER, Heerenstraat 26, - Utrecht. TENTOONSTELLING VAN SCHILDERIJEN van W. VAN BEEK. Kunstzaal dagelijks geopend van II December tot 31 December. Toegang vrij. Zondags gesloten. Sneeuw- Over- Rijlaarzen naar SlOPKOUSCtl. maat. yyyyyyyyyyyyyyyyyy merk BARRÉ - PARIS QUEEN - LONDEN - ENZ. - K. boots Langestraat 3?. Beroemde Enorm sterke YYYYVYYYYYYYYYYY Eenig adres van INDISCHE SPECULAAS, gemeleerd met Indische Krui en, 60 cent de 5 ons, a leen verkrijgbaar bij SW BI'SCHOPSWEG I, AMERSFOORT. 1W Alleen echt met den naam F. DE ROOI.

Amersfoortsch Dagblad | 1908 | | pagina 3