So Easy p-nez G. H. DE JONG Lumay's Maagbitter. Nederlandsche Centraal Spoorweg-Maatschappij. Schoeisel, Uit den omtrek. STADSNIEUWS. ADVERTENTIÉN. Zangonderwijs BOUWMAATSCHAPPIJ „NIEUW AMERSFOORT". Maatschappij tot Exploitatie van Staatsspoorwegen. Aanbesteding. Stoomhoutzagerü. Sigarenkisten en Kistjes, Jachthond. Hotel „Koningin Emma," Een Wals-Illusie W. F. A. GROENHUIZEN, AANBESTEDING Het maken van een Tramremise te Zeist, ten behoeve van den Electrischen Tramweg „Utrecht-Zeist. fijnste kruidenbitter, overtreft alle andere soort gelijke bitteren in smaak en fijnheid. man J 15 nit Rotterdam, in dienst en wonende op een zandzuiger van de firma Van Hattem te Sliedreoht, liggende op ten Biesbosch, zicli uit het volkslogies aan dek om een emmer water te scheppen. Door de gladheid geraakte de man van do been en viel in de rivier, waar hij, vermoedelijk 1 door de koude bevangen, terstond zonk en I niet meer boven kwam Vergeefs trachtten medewerklieden, die het ongeluk zagen, hem te redden. Slachtoffers van het ij s Zaterdagmiddag is op den Ouden Rijn te Lobit door het ijs gezakt en verdronken een jongetje van 9 jaar, zoontje van zekeren R. smid op de scheepswerf aldaar. Zaterdagmiddag zijn twee jongens van 15 en 12 jaar, die op den Zandweerd te I Deventer waren gaan schaa senrijden, door het ijs gezakt en verdronken. De lijken I zijn met veel moeite gevonden. Donderdagmorgen begaf zich de 14- I jarige Jan Paulissen, werkzaam op de stoom- timmerfabriek ,,De Rietvink" te Eindho ven, tijdens het schaftuur op het ijs dei- naastbij liggende gracht. Plotseling bezweek i het ijs en de jongen verdween in de diepte. Eenige in de nabijheid zijnde kameraden konden niets tot zijn redding uitrichten. School- en Kerknieuws. Gedwongen ontslagaanvrage. In „De Moker", het orgaan van de afdeel mg Sdhiedam van de S. D. A. P., deelt de heer dr. J. van Leeuwen, voorzitter van die afdeeling, den inhoud mede van zijn aan den Raad dezer gemeente gezonden adres om eervol ontslag als leeraar aan de H. B. S. te Schiedam. „De steeds toenemende druk zoo luidt het o, a. waaronder ik gedwongen ben te werken ten gevolge van mijn sooiaal-diemocraat zijn, maakt het mij onmogelijk, zonder ernstig ge vaar voor mijn gezondheid, mijn betrekking lan ger te blijven vervullen. Ten einde misverstand te voorkomen, voeg ik hieraan toe, dat. hierin geen beschuldiging tegen over den directeur der H. B. S. opgesloten ligt." Voorts schrijft de lieer Van Leeuwen in ge meld weekblad „Ik blijf te Schiedam wonen en werken. Mijn vrienden zullen mij dius niet •kwijr raken. Maar zij, die mij ten bloede ver volgd hebben, evenmin." Naar de Hervorming meldt, is de vergade ring van moderne theologen te Amsterdam van 't jaar vastgesteld op 20 en 21 April, en zal do heer P. B. Westerdijk haar leiden. De handelin gen zullen loopen. over: Kauteky's Urspruing des Christentnms (inleider dir. G. A. van. den Bergh van Eysinga), echtscheiding (S. Lulofs), dogmatische studiën (E. J. van der Brugh), Christian Science (prof. dr. H. U. Meyboom) en „Joh. Calvijn, een. heraut van het gezag" (dr. C. B. Hijlkema. U t r e c li t. Het bestuur der afd. Utrecht van de Alg. Ned. Jagersvereemging verga derd© Zaterdag imet de districtscommissaris sen in het Hotel Bellevue alhier. Besproken werden eenige voorstellen om trent een uniforme jaöhtopening voor ge heel Nederland, welke in de vergadering van het hoofdbestuur in behandeling zullen komen. Voor premies aan rijks- en gemeente-veld wachters wegens in 'het afgeloopen jaar ge dane bekeuringen, werd uit de afdeelingskas een som van f 150 beschikbaar gesteld. rZaterdagnamiddag is een glazenwas- sc'her, die aan het Vreeburg te Utrecht bezig was een gevel te reinigen, van zijn ladder, 16 sport hoog, gevallen. Zwaar verwond werd de ongelukkige per poliitie-bx-ancard naar de klinieiken gebracht, waar hij giste renmorgen overleed. Zeist. In den ouderdom van 86 ja ren is alhier overleden Jonkheer Frederik Harman van de Poll, oud inspecteur der Registratie, oud-directeur van de Verzeke- ringbank „Kosmos'', ridder in de orde van den Ned. Leeuw. Toen vóór eenige weken zijne zoo hoogst sympathieke gade de eeuwige rust inging, toonden de ingezetenen van eiken leeftijd en ivan alle standen 'hoe izeer zij met de familie Van de Poll meeleefdenen ook thans, nu ide zoo beminnelijke grijsaard, die in de publieke zaken steeds zulk een groot belang stelde, eerstdaags ten grave moet worden gebracht, is de deelneming in het dorp algemeen. Dat heengaan van me vrouw en van den heer v. 'd. Poll, zoo 'kort na elkaar, is voor tdte gemeente een groot verlies. Zeist. De Zeister Machinefabriek, aangekocht door de Berlin-Anhaltische Machinenbau Actiengesellschaft", zal aan merkelijk worden uitgebreid. Aan de arbeiders is medegedeeld^, dat zij op 31 Maart worden ontslagen. Vermoedelijk echter worden ze door de nieuwe firma over genomen. Raad van Baarn. In de Vrij dag te Baarn gehouden openbare raadsver gadering werd besloten tot aankoop van een buste van Z. K. H. Prins Hendrik, ter plaatsing in één der zalen van het nieuwe raadhuis. Aanvaard werd een legaat der ge meente, gemaakt door wijlen baron Moile- rus van Westkerke, ra leven commissaris dei- Koningin in Gelderland en oud-burgemees ter van Baarn en Eemnes, bestaande in een zilveren geschenk met album, hetwelk Z.H.W.G. van de ingezetenen van Baarn en Eemnes heeft bekomen, toen hij in 1879 bedankte voor de benoeming van lid van Gedeputeerde Staten van Utrecht. Aan mej. J. Janssen werd wegens hare benoeming te Purmerend, op haar verzoek, eervol ontslag verleend als onderwijzeres aan de openbare school aan de Oosterstraat, in gaande 16 April e.k. Besloten werd 5 brandkranen bij te plaat sen en het schoolgebouw M. U. L. O. te voorzien van een bliksemafleider. Bij nieuwe stemming over het voorstel H. Hornsveld, tot opening der vergaderin gen van den Raad met gebed (aangehou den in de vorige onvoltallige vergadering, waarin de stemmen staakten) werd het voor stel verworpen, aangezien de stemmen op nieuw staakten (6 tegen 6). Met 8 tegen 4 stemmen werd afwijzend beschikt op het request van A. Muller, oud-gasfitter, ver zoekende in aanmerking te mogen komen yoor eene ondersteuning of pensioen, op grond adressant niet in vasten dienst dei- gemeente is geweest. Op verzoek van enkele vergunnings- en verlof houders, werd het algemeen sluitings uur der vergunnings- en verlofslokaliteiten bepaald op elf uur n.m. Nog werd eene wijziging gebracht in de algemeen© politieverordening en werden de salarissen van een drietal onderwijzers perio diek verhoogd. Na behandeling van enkele requesten, betreffende straatverlichting, ging de Raad over in comité generaal. Hoevelaken. De Staatscourant no. 38 bevat de goedgekeurde statuten van de schietvereeniging „Sc'himmelpenninck van der Oye van Hoevelka<den." Zaterdagnacht is te Apeldoorn in de buurtschap Nieuwen Enk een moord ge pleegd. Toen de vrouw van den bakker A. J S. dezen morgen wakker werd, bemerkte zij tot haar schrik, dat haar man met twee messteken was vermoord. De vrouw be weert niets te hebben gehoord. Een knecht ri als verdacht door de politie in arrest ge steld, teneinde door het parket, dat nog heden uit Zutphen overkwam, te worden ge hoord. Het lijk van den vermoorde is naar he. ziekenhuis gebracht, alwaar de ver dachte knecht met het lijk werd geconfron teerd. Omtrent 'den moord te Apeldo r n lezen wij nog in het N. v >d. D. Vrijdagnacht ongeveer half een werd de vrouw van den bakker A. G. S., woonach tig aan de Konin'gslijn, Nieuwen Enk, te Apeldoorn, gewekt door het steunen van haar man, die met hun drie-jarig eenig kin/d naast haar te bed lag. Het bleek, dat ide .man geheel bebloed washet hloed stroomde hem bovendien uit neus en inon'd. Na zijne vrouw, die hem trachtte op t)e beuren, nog even te hebben aangezien, gaf de ongelukkige den geest. Aanvankelijk dacht de vrouw, dat haai man door een bloedspuwing getroffen was, doch spoedig bleek haar, dat aan misdaad moest gedacht iworden. De man was ver raderlijk in de borst en hartstreek gesto ken. Sporen van inbraak of diefstal werden niet waargenomen. De Vrouw, die Vast sliep, heeft niets van. 'het gruwelijk mis drijf in haar onmiddellijke nabijheid be merkt. Het kind, dat rustig in vaders ar men sliep, was geheel met ïiloed bedekt. Nadat de politie gewaarschuwd was, heeft deze het lijk naar het doodenhuis van hetnabij gelegen ziekenhuis doen bver- ibrengen, in afwachting van de komst der justitie. Inmiddels werd de woning onder bewa king van. de .politie gesneld, en is een in- 'wonende 22-jarige knecht naar het bureau geleid, om gehoord te worden. Natuurlijk is men algemeen zeer onder den indruk van deze misdaad, die tot dus ver een zoo ui erst geheimzinnig karakter draagt. De echtelieden leefden in goede harmonie en hadden in de volksbuurt, waar hun zaak gevestigd was, een flink bestaan. Men meldt aan de N. R. Ct., dat de ver dachte bakkersknecht W. P. in 'liet zieken huis door de justitie in verhoor is geno men en blijven ontkennen iets van de mis daad af te weten. Hij is met het lijk ge confronteerd, dat naar het ziekenhuis was overgebracht. P. 'bleef in het ziekenhuis onder bewaking 'der politie. In de woning van den verslagene is de vrouw verhoord en een uitgebreid onderzoek ingesteld; de dekens zijn in beslag genomen. In verband met dit onderzoek, maar vooral ook na het nachtelijk onderzoek, waarbij een bro'od- bakkersmes in beslag is genomen, zijn er ernstige vermoedens aan schuld gerezen te gen den knecht W. P. Het broodmes paste geheel in de sneden in de wollen dekens en in de verwondingen door hart en lever van den verslagene. W. P- is Zaterdag middag om half vijf per rijtuig van het ziekenhuis naar het station vervoerd en naar de gevangenis te Zutphen overge bracht. Nader moet nog gebleken zijn, dat toen de dader van den moord de doodelijke ste ken bad toegebracht, hij direct daarna het nachtlichtje heeft uitgeblazen, zoodat het vertrek in het duister gehuld was. Dadelijk na de waarschuwing, 's nachts om één uur, heeft de politie een onderhoek op de plaats van het misdrijf ingesteld, dat tot den mor gen duurde. Er loopen allerlei geruchten omtrent de aanleiding tot dezen sluip moord. Op den straatweg tusschen Putten en Nijkerk heeft gisterenmiddag omstreeks kwart voor drie een ernstig automobielonge luk plaats gehad. Op den terugweg van Put ten naar Nijkerk reed een tweetal automo bielen, in de voorste waarvan gezeten waren de heer J. W. R. en D. M. uit Utrecht, het zoontje van eerstgenoemde, het dochtertje van den heer D. uit Hilversum, benevens een chauffeur. De auto reed in vrij matige vaart, te meer doordat men pas een troep spelende kinderen op den weg had moeten passeeren, toen plotseling van een boerenerf een knaapje kwam aanloopen, dat in plaats van de auto te doen voorbijrijden, juist den weg overstak. De lieer M., die bestuurde, het gevaar bemerkende, deed onmiddellijk het motorrijtuig den berm van den weg op- zwenken, wat evenwel niet verhinderen kon, dat het kind, hetwelk anders gewis zou zijn vermorseld, door de auto nog werd gegrepen en niet kracht ter zijde van den weg geslin gerd. Doch ook de inzittenden van de auto kwamen er allesbehalve goed af. Het motor rijtuig reed met een kracht tegen een boom op, zoodat het volkomen onbruikbaar is ge worden en ter plaatse voorloopig moest worden achtergelatende heer R. werd 3 meter weggeslingerd, doch kwam er overi gens met onbeduidend letsel af, zijn zoontje viel eveneens uit de auto, waarbij hij een bloedende aangeziolitskneuzimg bekwam en een zijner brilleglazen werd verbrijzeld, ge lukkig zonder het oog te deren, liet meisje sloeg met het gelaat tegen de voorzitting van de automobiel, waarbij haar eenige tan den uit den mond werden geslagen en de kaak verbrijzeld. De heer M. en de chauf feur bleven geheel ongedeerd. Het boeren jongetje bleek een ernstige hoofdwonde te hebben bekomen, bovendien klaagde het knaapje, dat nog bij bewustzijn was, over in wendige pijnen. Naar men uit den mond van sommige omwonenden vernam, moet het kind een weinig achterlijk, wat men noemt „dof", zijn geweest; anders is het ook moei lijk te verklaren dat het kind niet, zooals ieder ander doen zou, de automobiel, welke op zulk een dichten afstand was, heeft laten passeeren Van de lieden uit de omgeving ondervon den de automobielen dan ook niet de minste onvriendelijke bejegening, integendeel werd alle tegemoetkoming betoond. Kussens en dekens werden in de tweede automobiel ge legd en daarmede het knaapje naar het Ziekenhuis te Nijkerk vervoerd. In Nijkerk deden de automobilisten tevens aangifte van het gebeurde, waarvan een rijksveldwachter proces-verbaal opmaakte. Bij Kon. besluit is goedgekeurd de door Ged. Staten vastgestelde verordening op het bouwen en planten van hakhout en boomen in de nabijheid van windmolens, welke dienen tot het uitmalen van water, voor zoo ver deze onder het beheer staan van waterschappen. De le luitenant der Infanterie H'. J. Offerhaus, gedetacheerd bij de Mil. Ver kenningen, zal van 1 tot 29 April de prae- tische diensten bijwonen bij de le comp. Ie Batt. 5e Reg. Inf. De 'heer Alphonse Janmart Jr., die ons met de kermis liet kennismaken met de operette „Die Lustige Wittwe", zal de vol gende week Dinsdag, in Amdcitia, doen op voeren /de operette „Wals-Illusie" (Ein Walzertrauin), muziek van Oscar Strauss. Het Nederlandsch Operette Ensemible is h er reeds voldoende geïntroduceerd, zoo dat een aanbeveling voor dit gezelschap ons vrijwel overbodig voorkomt. Denge nen, die op kermismaandag werden te leurgesteld, omdat de zaal was uitverkocht, kunnen we intusschen aanbevelen nu niet andermaal tot het laatste oogenblik te wachten met plaats te nemen. Wij herinneren nog even aan het mor gen avond in Amicitia te geven concert door „Amersfioort's Mannenkoor", met medewer king van mevrouw Bisschoff, sopraan, te Amsterdam, en de heeren Orelio, bariton, en Watter, pianist. Alle wedstrijden, die gisteren zou den plaats gelhad hebben, zijn Zaterdagmor gen j.l. al door den N. V. B. uitgesteld. Dit was gedaan met 't oog op ijsver maak. Zaterdag middag viel echter plotseling de 'dooi in, zoodat alle velden gisteren wel bespeelbaar waren en van ijsverni aak geen sprake was. Quick speelde nu een vriendschappei.j J tegen H. V. C. en wón met 65. Bij de firma C. M. van Gogh, kunst handel te Amsterdam, is door 's Rijks Prentenkabinet aangekocht een exemplaar der ets van den heer D. Har ting, voorstel lende den Singel bij de Kamperbinnen poort te Amersfoort. Deze aankoop is voor onzen jongen kun stenaar zéker bijzonder vleiend. Wij wenschen hem geluk met zijn suc ces. De „Eemlander" meldt, dat als com missarissen van de Bouwmaatschappij „Birlc- hoven'' zijn gekozen: mej. E. Middelburg en de heeren D. Gerritsen, A. M. Tromp van Holst, jhr. S. M. van Reigersberg Ver- sluijs, R. G. Rijkens en Th. Sanders. Failliet verklaard: 10 Fe bruari L. van Goch, handelsreiziger, wo nende te Utrecht (Kanonstraat 27). Jhr. mr. J. Schuurbeque Boeije rechter-comm., cura tor mr. J. H. van den Kieboom. G. van IJzendoorn, bakker te Zeist, aan de Steinlaan no. 43. Jhr. mr. J. Schuurbeque Boeije, rechter-comm., curator jhr. mr. J. J. van de Poll. V De Heer en Mevrouw VAN ARKEL— van Klaveren geren kennis van de geboorte van een ZOON. Amersfoort, 15 Februari 1909. Tot onze diepe smartoverleed heden, te Zeist, in den ouderdom van 86 jaren, onze innig geliefde Vader, Behuwd- en Grootvader, Jonkheer FREDR1K HARMAN VAN DE POLL, Oud-Inspecteur der Registratie en Domei nen, Oud-Directeur der Verzekeringsbank „KOSMOS"', Ridder in de Orde van den Ned. LeeuwWeduwnaar van Vrouwe HENRIE TTE WILIIELMINE VAN DE POLL. Amersfoort 14 Febr. 1909. Ritmeester Jhr. W. H. J. VAN DE POLL. A. A. G. VAN DE POLL— Gevakrts. en Kinderen. Door deze wordt bekend gemaakt, dat blijkens acte, den 6 Januari 1909 voor Notaris I. Th. ZUR MiiHLEN te Watergraafsmeer ver leden, wijzigingen zijn aangebracht in de Statuten der Naamloozo Vennootschap, „Eerste Nedorlandsche Thorium- en Gasgloci- lichtfabriek", gevestigd te Amersfoort, op het ontwerp van welke acte de Koninklijke Bewil liging is verleend bij H.M. besluit van den 16. December 1908 No. 44. Gemelde acte en een uittreksel van hot be sluit zijn in hun geheel opgenomen in de Nei derlanésche Staatscourant van Dinsdag 9 Februar 1909 No. 33. Namens partijen I. Th. ZUR MüIILEN, Notaris. Mevrouw G. VOGEL VAN VLADERACKEN stelt zich voor eiken WOENSDAG ie Amersfoort te geven. Men gelieve zich schriftelijk aan te melden Prinsengracht 983, Amsterdam. ALGEMEENS VERGADERING van Aandeel houders op Vrijdag 30 Februari 1000. 'svoormiddags 10 unr. in Uet Hotel „Roicli- raan", tegenover het Slation te Amersfoort. Aandeelhouders worden attent gemaakt op Art. 20 der Statuten, vervat in do Staatscou rant van 14 Januari 1899 No. 12. V. H. VAN HASELEN, directeur. Punten van behandeling Rekening enz. Amersfoort, 10 Febr. 1909. Op Dinsdag, den 33 Februari 1000 cl»» namiddags ten 3 uur (W»»t Europeesche tjjd) zal aan het bureau van den Sectie-Inge nieur H. J. VAN HOORN, in het Lijngebouw (voormalig Stationsgebouw S.S.) te Utrecht worden aanbesteed BESTEK P. Herstelling en vernieuwing van Timmer-, Metsel-, IJzer- en Lood- gieterswerk aan kunstwerken, gebouwen en inrichtingenbe- hoorende tot de lijnen Amsterdam-OosterbeekEde-Wageningen Utrecht RotterdamBreukslen -Harmeien Gouda-den Haag Scheveningen en Leiden Woeiden, ïn 9 perceelen. Het bestek ligt ter inzage op het bureau van den Sectie-Ingenieur voornoemd on is aldaar op franco aanvraag te bekomen ad f 1 Tevens zijn aan hetzelfde adres ad f 0.35 te bekomen exemplaren van de Algemeen» Voorwaarden (met verbeterblad) op het bestek van toepassing. Aanwijzing op liet terrein tusschen Den 18 Februari e.k., als in het bestek vermeld. Utrocht, 30 Januari 1909. De Sectie-Ingenieur, H. J. VAN HOORN. van rjukeloos hout, ter verpakking van boter cacno, parfnmeriëii, enz. KRAMER SMITS, voorheen VRMAAS, Delft. TE KOOP voor billijken prijs, een jonge Diiit&che staande Hond,Griffon, Reu, één veld geloopen, apporteert uitstekend. Te zien en te bevragen bij G. F. VAN DEN BRINK. Jager, NoordHoudinge, te de Bilt. Meci'ssen (Geuldal). Pensionsprijs 3.50. Sociëteit Amicitia, Amersfoort. Dinsdag 33 Febr. 1000, half aclit. Slechts één buitengewone voorstelling, te geven door het „Nederlandsch Opérette-Ensem- ble", directeur ALPHONSE JANMART Jr. (Een Walzertraum). Wiener Operette, in 3 bedr., van FELIX DÓRMAN en L. JACOBSON. Muziek van OSCAR STRAUSS. Regie J. J. RENTMEESTER. Dirigent H. v. d. NAATBN. De hoofdrollen zullen vervuld worden door de dames ANG. PERSOONS, CORRY PINK9EN en S. HEILBRON, en door de heeren Fr. v. d. STAPPEN, JAN GROOTVELB, J. J. RENT- MEESTER, ANDRË VAN DIJK e. a. Pryzenle Rang f 1,50 (leden f 1.25), 2e f 0.75, 3e f 0.50. Plaatsbespr. half een (bij loting.) Do operette Wals-Illnsie is het succes van den dag en wordt overal voor uitverkochte zalen gespeeld, zoodat tydig plaats nemen dringend aanbevolen wordt, om teleurstelling te voorkomen. O A HH F Pracht, groot Jap. Sloapk. mat, 2 zeer mooie Gang-of Kamermatten, 1 Deurmat, dikke met „Voeten Vegen", I fant..Salonkl., eenig, 1 Chin. Kaka- mona extra, 1 sterke Aardappelmand, 1 flinke Hengselmand, 1 Dames Werkmand, 1 Boodschap penmand, en voor wie binnen acht dagen be stelt 1 Serie Wandvers., 1 Tafeltje, 1 prachtig K. artikel- of Tafelkleed cadeau. Alles te zamen tegen postvv. 1" 1.05. Spoed! Jaarl. Uitverk. Fabr. van Matten en MandenHaarlemmer Houttuinen 139, Amsterdam. Plaatsen aan stations ook a Rembours. alleen de echte, verkrijgbaar bij Instrumentmaker, Langstr. 42. i aan biillen en p-nez. LEVERT OP MAAT alle soorten van ook gevoerd mot vilt, Imitatie of natuurvicht. Extra ingericht om schoei sel op maat te leveren voor abnormale voeten. Reparation spoedig en billijk. Aanbevelendals baren. Echt Victoriawater OBCMI.AHNSTEIN I>e ondergeteekenden. roepen bij deze alle inwoners van Amersfoort, van vrijzinnige richting, die willen meewerken bij het stichten van een Kiesvereeniging tot het behartigen van gemeentebelangen in vrijzin nigen geest op, tot het bijwonen eener vergadering op VRIJDAG 19 FEBRUARI, des avonds lialf negen, in „Ons Huis". Mr. P. L. BAUDET. A. v. d. BERG. B. D. BEST. F. FABER. C. V. GERRITSEN. D. GERRITSEN. H. DE HAAN. J. C. A. HAVINGA. C. v. HOEK. I. M. J. HOOG. M. C. HOUTMAN. Dr. E. KRUISINGA. A. v. d. KUILEN. A. C. R. O. LEINWEBER. S. W. MELCHIOR. J. L. v. d. MOER. B. H. PETERI. M. DE POOL. C. J. F. PRINS. L. v. PUTTEN. J. H. ROLANDUS HAGEDOORN. R. G. RIJKENS. W. v. SCHAïK. H. SMIT. R. SMIT. G. A. L. SPELBERG. E. v. 0. STADT. J. VALKHOFF. E. v. VOLLENIIOVEN. L. v. WIJNGAARDEN. op Vrijdag 5 Maart 1909, des namiddags te 2 uren (plaats, tijd), aan het Hoofdbureau der Maatschappij, Moreelsepark te Utrecht, van BESTEK No 76: De besteding geschiedt volgens par. 54 van het bestek. Het bestek met teekening ligt van 18 Februari 1909 af ter inzage aan het Hoofdbureau voornoemd en is op franco aanvrage van dien datum af verkrijgbaar tegen betaling van f 2.— per stuk. Aanwijzing ter plaatse op Vrijdag 26 Februari a. s., des voor middags te 10'/. uren (plaats, tijd). Export over de geheele wereld. Eenig fabrikant NI. F. GOOSSENS, lfenlo. Hofleverancier van Hare Majesteit de Koningin. Verkrijgbaar in alle Café's en Restaurants »»rst» Rang en bij d» voornaamste Firma's. In Amersfoort bij: J. A. ^(ROTERMAN (en gros); DE GHEEF. Call „De Arend"; Café-Restanrant TAN ENEN.

Amersfoortsch Dagblad | 1909 | | pagina 3