So Easy p-nez de zuivere Jam Weiflanden Gala Broodbakkerij, STADSNIEUWS. ADVERTENT! EN. Sociëteit Amicitia. Groot Opera Concert, Aanbesteding. Grint, Zand en Noodgoed. in het openbaar verkoopen: Hakbosschen ZEIST. Huisknecht. W F. A. GROENHUIZEN, Van der Want Ct Prijsberekeningen Bouwkunde. De Vraagbaak versche Luxe broodjes, Cadetjes, enz. te Zien. S. HAMME. Ziedaar danS Tweede-meid of Werkmeid, plaats. In de vacature W. Hovy werd kozen dr. H. Franssen uitZwolle en in de vacature L. de Vries, ds. J. L Pierson, te Groningen I)e hegr R. Derksen werd herkozen. Aan de orde kwam vervolgens een voor stel van het locaal-comité te Medemblik, 'dat het bestuur der Unie er bij de Regee ring op aendringe dat er meerdere gelijk stelling kome tusschen het bijzondere en het openbaar onderwijs door subsidie te verleenen bij het .bouwen van nieuwe scho len en de rente van het bouwkapitaal U verhoogen voor ree<ls bestaande scholen. Voorts werden in behandeling genomen ver schillende voorstellen teneinde bij de Re geering aan te dringen op vervroegde- uit keering der subsidie. Na breedvoerige discussie werd een mo tie aangenomen om de bespreking over deze punten te laten rusten en een afwachtende houding aan te nemen. Ten slotte leidde de heer Bolt van Ap- pingedam de vraag in, of van de Christel. scholen mag verlangd worden, dat ze haar f leerlingen den Heidelbergschen Catechis- I mus van buiten doen kennen. Bond van O h r. Zangver- eenigingen. Maandag werd te Utrecht de 23e jaarlijksche algemeene vergadering gehouden van den Boud van Christelijke Zangvereenigingeu Te 1 uur werd de ontvangst gehouden van het Bonds bes tuur en de afgevaardigden, waarbij dr. A. W. Bronsveld een welkomst woord! sprak. Omstreeks 2 uur wei d de algemeene ver gadering geopend. Uit het jaarverslag bleek dat in het afge- loopen jaar 28 vereenigingen zich afscheid den, waarvan verschillende vereenigingen door ontbinding, terwijl 41 vereenigingen toetraden, zoodat thans 292 vereenigingen zijn aangesloten. Er werden twee zangers feesten gehouden die uitmuntend slaagden. Het verslag van den penningmeester deed zien dat de rekening sluit met een batig saldo ad f 11.09. Herkozen werden als be stuursleden de heeren E. L. van Ruytenberg te 's Gravenhage en ds. A. de Haan te Zwolle. Hierna kwamen verschillende voorstellen aan de orde. De vereeniging Zingt den Heere" te Westervoort had het volgende voorstel in gezonden: „Ter algemeene vergadering wor de geen voorstel behandeld, indien de ver eeniging die het inzond, niet vertegenwoor digd is. Daar de voorstellende vereeniging zelf niet vertegenwoordigd was, werd dit voorstel niet in behandeling genomen. Ook ©enige andere voorstelleu werden wegens afwezigheid van de afgevaardigden niet in behandeling genomen. Gisteren werd de vergadering voortgezet. Te 5 uur werd een gemeenschappelijke maaltijd gehouden. De dag werd besloten met een uitvoering van Jos. Haydn's Oratorium „Die Jahres- zeiten" m de^groote zaal van „Tivo-li", dooi de Kon. Utr. Ver. voor Kerkgezang met medewerking van het Utr. Sted. Orkest. Aan de orde was Dinsdag; bespreking van verschillende practische wenken op het gebied van zangkunst. De heer J. H. B. Spaanderman, van Rotterdam, hield daarop een zangoefening met koor. In behandeling kwamen o. a. eenige voor stellen omtrent te houden zangersfeesten, en wel in de eerste plaats een van de Haagsche vereeniging „Dient den Heer", om in 1910 een zangersleest te geven. Opgemerkt werd, d:at mogelijk in 1911 een zangersfeest zal worden gehouden ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van den Bond en twee ac htereen vol ge n de fees ten geen grooten kans van slagen opleveren. Medegedeeld werd voorts, dat het Noordor zangersfeest op 10 Augustus a. s. te Hee renveen in het Oranjewoud zal plaats hebben. Besloten werd de volgende algemeene ver gadering te Groningen te houden. Te Utrecht werd Zaterdag de jaar vergadering gehouden van de .Vereeniging tot bevordering der pluimveeteelt in Ne derland (V. P. N.) Uit het jaarverslag bleek, dat 'het leden tal thans 13.710 bedraagt en dus met 3022 is vermeerderd. Van de 70 afdeelingen die er zijn gesticht zijn er 14 opgeheven. De financieele toestand is redelijk goed. De Regeering gaf in 1908 een subsidie van 500. De afzet -der producten nam belangrijk toe. Op de veiling te Amsterdam steeg de aanvoer van 826.534 eieren in 1907 tot 985.009 in 1908 de opbrengst van f 30.397.56 tot f 36.982.72. Op de veiling te Rotterdam werden in 1908 1,283.846 eieren verkocht tot f 52.436.93. Het ver schil tusschen in- en uitvoer was over 1908 3.199.000 K. G. of ongeveer 55 millioen eieren meer uitgevoerd. Ons land kan dus op dit gebied een uit- voerland van beteekenis worden genoemd. De heeren mr. W. Roosegaard Bisschop, secretaris van de Ned. Kamer van Koop handel te Londen, dr. J. J. L. van Rijn eq P. Sjollema, beiden uit Londen, spra ken over het tegengaan van knoeierijen in den eierhandel in Londen en op andere plaatsen. Op Rijkstoezicht op de eieren en het invoeren van een geregistreerd merk werd aangedrongen Hierna kwam aan de orde de bestuurs verkiezing. Alle aftredende leden werden met groote meerderheid herkozen. De begrooting werd goedgekeurdzij sloot in ontvangsten op f 15.050 en op f 15.288.20 in uitgaven. Medegedeeld werd, dat de veilingen te Amsterdam en Rotterdam een tekort had den opgeleverd van pl.m. f 1000. Bijna door de stoo m- tram gedood. Gisterenmorgen tegen 8 uur heeft te Rijsenburg een ongeval plaats gehad, dat nog vrij goed is afgeloopen. Iemand uit Amsterdam was eenige dagen ge leden op zijne villa te Rijsenburg aangeko men om zooals gewoonlijk daar met zijne fa milie de zomermaanden door te brengen. Een doove hond dreigde onder de Ooster- Stoomtram te geraken en bedoelde heer dit ziende wilde het dier redden, doch viel daar bij zelf tusschen de rails, terwijl de tram in volle vaart naderde. Hij had nog de tegenwoordigheid van geest zich eensklaps om te draaien, waardoor zijn beenen buiten de rails geraakten, doch hij kreeg een hevi ge» stoot van de locojnotief tegen hoofd en sc hou dei', waardoor vooral aan het hoofd een gapende wonde ontstond. De gewonde bleef eenige oogenblikken bewusteloos liggen, doch kon later, gesteund door oen paar voorbij gangers, naar zijn woning gaan, alwaar ter stond geneeskundige hulp werd ingeroepen van den heer Groot, arts te Driebergen, die de verwondingen niet levensgevaarlijk achtte. *-B a a r n. In de gister gehouden ver gadering van den gemeenteraad werd nader behandeld een request van eenige slagers in houdende verzoek tot wijziging der verorde ning op de slachtplaatsen, waardoor het mo gelijk zal worden, dat adressanten hunne slachtplaatsen aan hunne perceelen verbin den. Naar aanleiding van dit request werd eene commissie benoemd, welke den Raad van advies zal dienen. Tot leden werden benoemd de heeren A. J. Bicker Caarten, J. D. F. van der Veen en T. Haarman. Aangenomen werd een voorstel van B. en W. en de gascommissie om aan den oud- gasfitter A. Muller Sr. uit de kas der gas fabriek eene gratificatie voor éénmaal te verleenen van f 300, als erkenning zijner verdiensten jegens de labriek betoond. De heer C. A. Woltman Elpers, die het vol gende voorstel had ingediend: ,.De Raad gehoord de mededeeling van B. en W. be treffende het verleenen eenev wekelijksche toelage van f 2 aan den oud-gasfitter A. Muller Sr., noodigt B. W. uit lit bedrag te brengen op f 4 per week", heeft dit voorstel ingetrokken. Op voorstel van B. en W. en de gascommissie werd de jaar wedde van den opzichter der fabriek, den heer J. Groenendaal, met f 200 verhoogd. De heer J. Fabius heeft ontslag genomen als lid van de commissie van plaatselijk schooltoezicht. Tot onderwijzer aan de schoo] voor M. U. L. O. werd benoemd de heer H. C. Staal te Maarssen. Baarn. In de gemeenteraadszitting" werd goedgekeurd het verzoek van de naamlooze vennootschap Bouwmaatschappij „Nieuw Baafn", gevestigd te Amsterdam, om in de naaste toekomst op haar terrein aan de Sumatrastraat en Sparrenlaan te mogen aanleggen wegen ter breedte van 7 en 5 meter. Hilversum Bij het houden van een voetbalmatch op de heide te Hilver sum, kreeg een der medespelers, A. F. uit Utrecht, een zoodanigen trap tegen een zij ner beenen, dat dit brak. Dr. Beukers liet den patiënt per brancard naar het Diaco nessen huis 'overbrengen. Barneveld. Hoewel oorspronkelijk was bepaald, dat de drie ontslagen conduc teurs den 3en Mei den dienst zouden ver laten, is nader bericht ingekomen, dat de Maatschappij hunne diensten niet meer uoo- dig heeft, doch dat hun salaris tot den be paalden datum van het ontslag zal worden uitgekeerd. Uit nader ingewonnen inlichtingen blijkt verder, dat niet alleen de groote actie welke zij onder de landarbeiders gevoerd hebben tot verkrijging van beter loon en korter arbeidsduur tot het ontslag aanlei ding heeft gegeven, doch dat ook het ver koopen van socialistische bladen den stoot daartoe heeft gegeven. Bij de mededeeling dat zij den dienst zullen moeten verlaten is tevens bericht ontvangen, dat zij de gestorte gelden voor pensioen zullen terugontvangen, zoodat hun bij het uittreden uit den dienst resp. ongeveer f 900, f 800 en f 400 zal worden, uitgekeerd. De beambten zijn alle drie gehuwd, één van hen heeft zes kinderen. Overgenomen uit de Nijk. Ct. „Nijkerk bij Nacht". En ik ('t is nu de maan) lag rustigjes te slapen, Toen 'k door eenkreet gewekt-, verschrikt mijn wolk ontsprong. Ontzetting greep mij aan, en ik vergat het gapen, Want ijslijk was 't geschreeuw, dat mij in d' ooren drong Verbeeld uop 't Verlaat stond tot den buik in 't water Een stakkert van een man, door duisternis misleid 1 't Was nacht, en kwart voor twee, of moog- lijk ook wat later, Maar dat hij haast verdronk, is niet te veel gezeid I „O!", zei yerstoord de zon, toen ik 't geval vertelde, Dat Nijkerk heeft het nu bij zon en maan verbruid Daar branden overdag, zooals 'k onlangs vermeldde, De straatlantarens! Ja, en 's avonds zijn ze uit Ingez. R h e n e n. Tot gemeente-ontvanger al hier is benóemd de heer ,J. P. Beelaerts varr- Emmichoven, te Gorkum. Brandstichting? Men meldt uit Apeldoorn Zondagavond tusschen elf en twaalf is af gebrand de boerderij bij Ugchelen, die tij delijk onbewoond was en toebehoorde aan den heer C. uit Amsterdam. Alles werd een prooi der vlammen. Daar aan kwaadwillig heid gedacht wordt, stelt de politie ter plaatse een streng onderzoek in. Op den dag der blijde gebeurtenis zal, na afloop van den avond-optocht, de staf muziek van het 5e regiment infanterie eenige muzieknummers uitvoeren op het ter ras van de sociëteit Amicitia. Het terras zal feestelijk worden verlicht. De muziek is welwillend aangeboden door den kolonel regimentscommandant. De kapitein A S. Doorman, die op 1 Mei wordt overgeplaatst bij het regiment Grenadiers en Jagers, i-s bestemd voor de Grenadiers. In de gisteren avond gehouden ver gadering van leden van district I van de kiesvereeniging „Gemeentebelang" werden tot leden van het districtsbestuur gekozen de h.h. P. van Achterbergh, B. D. Best en J. J. van der Eist. De Vereeniging ...Handel en Nijver heid" vergadert heden avond in het hotel „De Zwaan", te 8 uur precies. Agenda 1. Verslag van den secretaris over den toestand der vereeniging gedurende het boekjaar 19071908. 2. Rekening en verantwoording van den penningmeester alsvoren. 3. Verkiezing van 4 bestuursleden we gens periodieke aftreding van de heeren S J. van Duinen, M. R N Oosterveon, G. Bems en T. C. V. ter Maat. 4. Ballotage. 5. Ingekomen stukken. 6. Mededeelingen. In het café De Arend hield gister avond de Kon. Bond van Oud-Onderofficie- rer. eene vergadering. Nadat de gewone huishoudelijke zaken waren afgehandeld en de notulen der vorige vergadering waren gearresteerd, las de se- cietaris, de lieer L. J. Kroak, eene nabe trachting voor over de beide vorige verga deringen, waarbij hij tevens kennis gaf, ge noodzaakt te zijn, zijne functie .van secre taris meer te leggen. Aan de orde komt bestuursverkiezingen. Met bijna algemeene stemmen worden her kozen als voorzitter de heer H. S. Valken burg, en als bestuursleden de heeren D. v. Buuren (2e voorzitter) en G. van Ede (pen ningmeester). Deze heeren wen-schen de aanneming van hunne herbenoeming tot de volgende ver gadering in beraad te houden. Gekozen worden als adviseur voor de on bereden wapens de heer R. Meijer, adj.- ou'deroff. der Infanterie, en voor die bere den -wapens de heer H. H. J. van Vlugt, adj.-onderoff. der Huzaren. Ook deze beide heeren wenschen hunne benoeming iu be raad te houden. Voorts nam de heer H. S. Valkenburg het correspondentschap van het „Orgaan we derom op zich. In de vacature Hassing, als correspon dent voor stoffelijke belangen, kon niet wor den voorzien. Niemand der leden kon de volstrekte meerderheid bekomenbesloten werd dit punt tot de volgende vergadering aan te houden. Aan de orde kouvt de algemeene ver-gade- ring. Hei bestuur wondt opgedragen den be schrijvingsbrief, waar o. m. voorstellen tot statutenwijziging voortkomen, in behande ling te nemen. Als afgevaardigde naar die algemeene vergadering wordt -bij acclamatie gekozen de lieer L. JKrook, die deze be noeming aanneemt. Van de ingekomen stukken komit in be handeling een schrijven van do „Oranje- vereenigmg", om deel te nemen aan een fakkeloptocht ter gelegenheid van de „blijde gebeurtenis". Het bestuur stelt voor, om bijzondei en reden, aan deze festiviteit niet deel te nemen mocht de vergadering daar toe evenwel toch besluiten, dan zal het be stuur zich wel gedwongen gevoelen er zich hni'ten te houden, terwijl ook het vaandel niet beschikbaar gestefd kan worden. Het •bestuursvoorstel wordt goedgekeurd en be sloten dien „blijden dag" feestelijk in ge sloten kring te 'herdenken, waarbij de af- cteeling op clen dag zelf die noadige attentie zal schenken aan een voor het Nederland- sche Volk zoo blijde gebeurtenis. Nadat de ontslagname van den secretaris besproken is en de beslissing dienaangaande tot een volgende vergadering is aangehou den, wordt de vergadering gesloten. Stoom vaartbe rich ten. Opgave agentschap Alex. Mackintosh Co. Het s.s. „Kon. Willem II' vertrok 13 April van Port Said. Het s.s. „Kon. Willem III" arriveerde 11 April te Batavia. Het s.s, .Rembrandt" arrivieerde 13 April te Genua. Alle van de maatschappij „Nederland". Faillissementen. Failliet verklaard: P K. A. M. Wap, zonder beroep, wonende te Hilversufii, Rfcchter-commissaris mr. I. H. Hymans, curator mr. H. J. Biedeerlack, Thorbecke- plein 9, Amsterdam, Marktberichten. Amersfoort, 13 April. Aan de veemarkt werden 20 stuks vee en schapen aange voerd de prijzen waren, voor: Vette koeien f 000 a 000, Guste koeien f 140 a 160* Kalf. koeien f 170 a 200, Kalfvaarzen f 100 t 120. Kalveren f aGuste vaarzen f 10 ll'>, Pinken f a Stieren f a 000. Vrijdag 16 April, 8 uur. te geven door eenige Solisten dei Noord Nederlandsche Opera van Amsterdam. Proloog „Paljas", Aria uit „Samson en Dalila", Duo idemfragmenten uit „Lohengrin", Kwartet Tuinscêne en finale trio uit Faust, enz. enz. Plaalsbespr. als gewoonlijk. Zie «le Aanplakbiljetten. Dijkgraaf en Hoogheemraden van den Lekdijk Bovendams, zullen op Zaterdag 17 April 1909. des middags to 13 ure. in het Ge bouw voor Kunsten on Wetenschappen to Utrecht, AANBESTEDEN t 1". «Ie levering van «ilriiit en Zand 2°. liet leveren en ten gc- bruike stellen van liet Noodgoed longs den dijk voor den Winter MMM> -1910. Breeder bij biljetten omschreven. v„' Notaris A. VOSMAER to Zeist zal op Dinsdag 20 April 1909. des voormiddags 9 uur precies, op Hofstede ,,14ou won- hoven", bewoond door FLORI8 VAN DIJK Gz., aan de Kouwenliovenselie I.uuu. onder Zeist 26 kalfdragende of gokalfd hebbende Koeien, eenige Kal veren, 18 Pinkon, 10 twee-, drie-, vier- en zes-jarige Paar den, waaronder 2 drachtige, 2 één-jarige Hengsten, eenige Varkens en Schapen met Lammeren en Kippen 3 Boerenwagens, Melk kar, Gierbak, 2 Dorschmolens, Wanmolen, Snijmachine, Wortelraachine, Kammachi- ne, zelfwerkende Hooihark, 3 Ploegen, Puineg, eenige kleine Eggon, Sloep- en Holblok, Pekelbakken, Wringtobbcn, 2 Karnen, Kaasplanken, Kaas vaten, benevens eenigo Meubilaire Goederen. Voorts: Takkebossen, Slieten, Essen on Wil gen Koestakon en al hetgeen meer te koop zal worden aangeboden. Daags vóór de verkooping van 9 tot 12 uur, uitgenommerd te bezichtigen. Koopen tot en met f 10.en alle onkosten contant; het overige op dag tot 1 September 1909, mits solide borgen stellende. NT.B. Op «ie bolstede bestaat seen gelegenheid om uit te spannen, doeli wel om rijwielen te bewaren. onder Ovor-Langbroek en Amerongen. Do Notaris VAN HEYST te Wijk bij Duur stede. zal op Diustlag 27 April 1999, namiddags 2 uur in het Logement van den Heer J. KRONENBURG te Neer Langbroek, publiek verkoopen A. Veertien Hectaren 99 Aren 90 Centiaren Eikenhakbosch onder Ovor-Langbroek, strekkende van do Langbroeksche Wetering tot en met den Goverdijk, belend Oost den Heer M. J. VAN VULPEN, West Jonkvrouwe C. A. DE BEAUFORT c. s., kadastraal bekend Gein. Langbroek Sectie C, 82, 83, 84, 85, 85bis. Te veilen in 2 perceelen en massa. B. Vijftien Hectaren 10 Aren 30 Centiaren Elken-hakb«»sch, benevens ICssclien- en Elzen-ha kboscli, onder Amerongen, strek kende van de Ameronger Wetering tot het oigendom van Mejuffrouw A. H. C. AVELINGH, belend West dezelfde en Oost den Heer A. A. DAMEN, kad. bekend Sectie F, 171, 175. Te veilen in 3 perceelen en massa. Aanvaarding bij do betaling der kooppen ningen op Donderdag 8 Juli 1909. Lasten voor don kooper van 1 Januari 19u9 af. Voormelde bossehen zijn zeer wild rijk. Aanwijzing doet A. VAN OUDBROEKIIUI- ZEN to Over-Langbrock. Inlichtingen zijn te bekomen bij voornoem den Notaris VAN HEYST, zoomede bij de Hoeren H. en G. KRONENBURG, Rentmeesters to Langbroek. onder DOORN en LANGBROEK. De Notaris VAN HEYST te Wijk bij Duur stede, zal op Dou«ler«lag 29 April 1999, namiddags half twee ure, in het „HOtol- l'abstte Doorn, publiek verkoopen: A. Elf Hectaren, 44 Aren, 20 Centiaren Wei land en Weg onder Doorn, zeer gun stig gelegen aan den weg van Doorn naar Langbroek, inde onmiddellijke nabijheid van het bloeiende Dorp Doorn, geschikt voor de oprichting van een Helkerij, Boom- kweekerij en dergelijke, doch zich ook uitstekend leenende voor den aanleg eener Buitenplaats of Villapark, strekken de van don Goyerdijk Noordwaarts op tot. het eigondom van Mevrouw de Baronesse VAN HEEMSTRA-De Beaviokt en van den Heer J. VEENENDAAL Gzs.. b< lend Wost Mevrouw do Baronesse VAN HEEM STRA voornoemd, kad. Gom. Doorn, A 1174, 352, 353, 854. In 7 kavelingen on 5 combinatiën. B. Acht Hectaren, 40 Aren, 20 Centiaren uit muntend Weiland en Weg, onder Langbroek, gunstig gelegen aan den weg van Doorn naar Langbroek en don Goyerdijk, belend de eigendommen van den Heer J. VAN DIJK en den Heer J. W. DAMEN, kad. Gom. Langbroek, A 196, 201, 197, 200, 19S, 199, 523. In 3 kavelingen en massa. Met uitzondering van 3 Hectaren zijn alle kavelingen onverliuurd en te aanvaarden bij de toewijzing op 29 April e. k. Betaling der kooppenningen op 1 Juli 1909. Nadere inlichtingen verstrekt voorn. Notaris. Togen 5 Mei a. s. k. bij 2 gedipl. Verpleeg sters «en lief Huis m. Tuin bow., gel. onmid dellijk b. h. Walkertpark, eenigo zieken of herstellenden opgenomen w., vanaf f 2. p. dag. Ook vaste patiënten k. in aanmerk. Br. fr. no. K 1960, aan den Zeister Boek- en Kunsthandel, Zeist. In deftigen dienst te Arnhem wordt ge vraagd een bekwame Huisknecht. flink en gezond. Aanb. met adressen voor informatie a/h. Bureau „Intercessie", Walburg straat 12, Arnhem. alleen de echte, verkrijgbaar bij Instrumentmaker. Lsngstr. 42. Reparatiën aan brillen en p-nez. Boek-, Kunst- en Handelsdrukkerij Beekesteinschelaan 38, AMERSFOORT. Levert spoedig en billijk alle voor komende soorten DRUKWERK, Vraagt prijsopgave. GROENTENMerk EN SOEPEN („DESTER" PRIMA KWALITEIT. voor Ingenieurs. Architecten. Aanne mers, Opzichters, Werkbazen, enz. enz. Nieuwe Handleiding tot het maken van Prijsberekeningen voor Timnier-. Smi«ls-. Hetsel-. Stueadoor-, Steen houwers-, Ververs-, Glazenmakers-, Behangers werk, enz. enz. door G. A. SMIT, 4e druk. be'angrijk uitgebreid, door P. H. SCHELTEMA. voor slechts f 1.99. Bij het maken van liegrootingen zal dit Handboek ieder onbetwistbaar vele goeile diensten bewijzon. Verkrijgbaar bij D. BDI.LE, lc Rotterdam, franco na ontvangst Postw. van slechts f 1.99, waarop vermeld: Bonwkundige Bereke ningen. Vraagt uitsluitend duJ Uw Vutiy '/ryjltrr-: IÓ,Z0) Z5Oft/- en, ZytljbetCnJ. 3C Wanneer men des zondags Logé's kr(jgtis het voor de huls houding een aangename blik om een mooie, gedekte tafel met Om hiervoor goed te slagen, wende men zich tot de Krommestraat Ko. 34. De wol is vool duurder, maar we govcn bijna voor niets, we mooton ruimte maken. G pr. beige of grijze Hoerensokkon 2.45, 6 pr. zw. Mnnnenkousen f 3.75, 6 pr. korte Dameskou sen f 2.65, 6 pr. lange dito f 3.55, C pr. Jon gens of Meisjes zw. kniekousen 10 jaar f 2.40, 12 jaar f 2.60, 14 jaar f 2.80, 10 jaar f 3.-, G pr. voor kinderen i jaar f 1.80, 6 jaar f 2.—, 8 jaar f 2.20. Alles prima lste soort wol, franco zonding. Wuliiulustrie te NUenslcek. Dienstaanbiedingen en Aanvragen 25 cents bij vooruitbetaling. v BIEDT ZICH AAN liefst te Aiuorsfoort of Omstreken. V. g. g. v. Adr«sMej. II. DEKKER. Roelof Hartstr. 141, huis, Amsterdam.

Amersfoortsch Dagblad | 1909 | | pagina 3