M\ 366 tLTKir Arr"<K,rtr Maandag 21 Maart 1910. v™ i-6 «*„1* Maandag 21 Maart 1910. BUITENLAND^ FEUILLETON. Mijn Vriend de Chauffeur. Jaui'tfantt. AMERSFOORTSCH DAGBLAD. ABONNEMENTSPRIJS: f] PRIJS DER ADVERTENTIËN: Idem franco per post- 1.50. Elke reeel meer - ABONNEMENTSPRIJS: PRLJS DER ADVERTENTIËN: Deze Courant veriohijnt dagelijks, behalve op Zon- en Feeet- dagen. Advertentiönmededeelingen enz.gelieve men vóór 11 uur morgen» bg de Uitgever» in te zenden. Uitgevers: VALKHOFF C°. Utrechtschestraat 1. Intercomm. Telephoonnummer 66. Groote letters naar plaatsruimte. Voor handel en bedrijf bestaan zeer voordeelige bepalingen teA het herhaald adverteeren in dit Bi&d, bg abonnement. Eer' circulairebevattende de voorwaarden, wordt op aanvraag toegezonden. A.an hendie met 1 A.pril a. s. op dit blad inteekenen worden de nummers die ge durende de maand Maart nog zullen -verschijnenkoste loos toegezonden. Politiek Overzicht De hervorming van het Britsche Hoogerhui». Het Briteohe hoogeriiuis heeft de alge- mee ne beraadslagingen ten einde gebracht over* het voorstel van lord Roeeberyde ver gaderingen van heden en morgen zijn be stemd voor de behandeling van de onderdee- len van het voorstel, waarin de voormalige liberale eerste minister, die nu in het hoo- geribuis zijne plaats gekozen heeft op eene bank tussêhen de regeeringspartij en de op positie, heeft neergelegd wat z. i. de hoofd lijnen moeten zijn voor de door hem ver langde hervorming in de samenstelling van het hoogeriiuis. Wij hebben vroeger reeds er aan herin nerd, dat lord Rosebery iu den strijd om de verbetering van het hoogeriiuis een der voormannen is geweest. In 1884 reeds heeft hij een voorstel daartoe gedaan. Thans stelt hij tegenover de hoogerhiuispolitiek van de regeei-ing een eigen hervormingsplan. De regeering wil laten voorgaan eene regeling van de betrekkingen tusschen de 'beide hui zen van het parlement, neerkomende op eene beperking der bevoegdheden van het hoog er- huisde (hervorming van de samenstelling van het hioogerhuis komt h. i. eerst in de- tweede plaats in aanmerking. Lord Rosebery is van meening, dat met dat programma er niets van de hervorming zal komen. Wan neer het financieel© veto van het Ihoogerthuis verdwenen en het wetgevende veto beperkt zal zijn, dan heeft do vraag of het hooger- huis door wijziging van zijne samenstelling heter geschikt moet worden gemaakt voor de vervulling van zijne taak, haar belang ver loren. De beide zaken moeten gelijktij dig worden aangevat; anders zal alle moeite, die men doet, te vergeefs zijn. Daarom spoort lord Rosebery de Lords aan zelf met een plan voor dien dag te komen, dat kan worden gesteld tegenover de politiek der regeering. Hij zegt„De regeering, met haar plan gewapend, zal weidra een beroep doen op het land. Laat ons zorgen, ook ons plan te hebben. Laten wij ook e»en beroep doen op dat hoogste gerechitslliof, want hij slot van zaken is 't het land!, dat zial beslissen, niet het parlement, nooli de Lords, noch de Com- mans. Laat ons aan onze landgenooteu aau- toonen, dat het plan der regeering is een één kamerplan, dat eene ramp zou zijn voor het land laat ons aan hen ons plan voor leggen, dat wij kunnen dit in waarheid zeggen wordt aangeboden in heb belang van het land, niet in het belang van eene partij of van ons zei ven." Aan lord Rosebery komt ongetwijfeld de eer toe, het vraagstuk der hervorming van het hoogerhuis ernstig aan de orde te heb ben gebracht. Of zijne pogingen een tast baar resiiltaat zullen opleveren, is eene an dere vraag. De opvatting schijnt wel to zijn, dat de plannen, die than6 1© berde worden gebracht om Ivet hoogerhuis in zijne samen stelling te wijzigen, voor 't oogenbÜk niet anders dan al6 proefballons kunnen worden beschouwd en dat, zoolang d'e regeering hare inzichten daarover niet vollediger heeft doen kennen dan nu het geval is, elk debat daar over noodwendig een academisch karakter moet hebben. Aan de Frankf. Ztg. wordt daarover uit Londen geschreven „Eene uitvoerige beschouwing van de plannen van Rosebery, voor zoover hij ze heeft onthuld, is eigenlijk onnoodig, want deze geheele actie is doodgeboren. Eene conservatieve hervorming van het hooger huis kan de regeering in haar tegenwoordi ge» toestand niet meemaken. Rosebery heeft echter ook de massa van de conservatieve pairs niet voor zich. Hij wil het groote aan tal der geboren pairs eenvoudig buiten de deur zetten en een gedeeltelijk uit gewezen hooge staatsdienaren, gedeeltelijk uit geko zen vertegenwoordigers van de pairie oe- staand hoogerhuis vormen. Daarmee zou het overgroote gedeelte van de tegenwoor dige erfelijke wetgevers buitengesloten wor den. Men kan -dus van te voren wel zeggen, dat er onder de torylorcis geen geestdrift voor dit plan zal heerschen. „Het is zeker geen toeval, dat op den zelfden dag als lord Rosebery een van de leiders der gematigde liberalen, de minis ter van buitenlandsche zaken Sir Edward Grey, over de hervorming van het hooger huis heeft gesproken. In het kabinet schijnt Grey op den achtergrond te zijn geraakt, nadat de regeering aanvankelijk in zijn zin eene hervorming had aangekondigd. De radi cale strooming in de meerderheid dwong den lieer Asquith, de afschaffing van het veto van het "hoogerhuis naar voren te brengen, zooals de liberale partij 'bij de verkiezingen heeft beloofd. Wanneer liet veto is afge schaft, dan wil men het hoogerhuis ook.nog hervormen, een plan da.t lord Rosebery met recht heeft afgekeurdwant als het werke lijk mocht gelukken aan de lords hun wapen te ontnemen, welke reden zou er dan nog voor de democratie kunnen zijn om de an dere Kamer achterna beter te maken? De af schaffing van het veto zou trouwens bijna neerkomen op het éénkamerstelsel, en het was volstrekt niet noodig geweest spotten de vergelijkingen te maken, zooals Rosebery deed, met Griekenland en Costarica, waar dit stelsel heerscht, om de Engelschen er tegen in te nemen. De meerderheid van de natie is klaarblijkelijk niet voor het éénkamer stelsel en de daaruit voortvloeiende dicta tuur van ééne partij, en juist omdat het hoo gerhuis zoo weinig verzet geboden heeft tegen de dictatuur van conservatieve mi- nisteriën, heeft het zich zoo gehaat ge maakt". Duitschland. B e r 1 ij n, 19 Maart. De rijkskan selier is lieden avond om 9 uur naar Rome vertrokken De rijkskanselier is lieden morgen te Rome aangekomen, waar hij is afgestapt in het Duitsche gezantschapsgebouw. Morgen wordt hij door Koning Victor Emanuel in audiëntie ontvangen, Woensdag door den Paus. Den daarop volgenden dag zal de rijkskanselier waarschijnlijk de gast zijn van zijn voorganger vorst Bülow in d© villa Malta. Bij den rijksdag is het ontwerp ingeko men van eene nieuwe rijkswet tot regeling van het verzekeringswezen. Het doel van dit ontwerp is de gelieele sociale verzekering van het Duitsche rijk in ééne groote wet te rege len. Er zullen voortaan geen afzonderlijke wetten meer zijn voor de ziekte-, de onge vallen- en de invaliditeitsverzekering, maar alle onderdeden van het sociale verzekerings recht zullen in ééne groote wet samengevat zijn. Het ontwerp van de nieuwe wet heeft een grooten omvang; het bestaat uit 1745 artikelen. Dat is' intusschen voor een deel hieraan te wijten, dat tot bevordering van een goed overzicht vele buitengewoon lange artikelen van de nu geldende wetten zijn gesplitst; van één artikel zijn soms vijf of zes geworden. Het geheele werk is in zes boeken inge- .deeld algen;eene bepalingen, ziekteverzeke ring, ongevallenverzekering, invaliditeits verzekering, verzekering van nagelaten be trekkingen, betrekkingen van de dra gers der verzekering onderling en tot an dere risicodragers. Frankrijk. Par ij s, 19 Maart. De ministerraad heeft definitief de verkiezingen voor de nieuwe Kamer van afgevaardigden bepaald op 24 April. P a r ij s, 2 0 Maart. De Liberté be richt, dat El Mokhri gisteren aan minister Pichon heeft verklaard, dat het maghzen de voorstellen betreffende de waarborgen voor de leening definitief aanneemt. Engeland. Londen, 19 Maart. Er wordt groot gewicht gehecht aan de heden van regeertngs- wege bekend gemaakte mededeeliug, dat de liberale whips ernstige maatregelen nemen voor nieuwe verkiezingen en dat de liberalen iaderen zetel, die 'door de oppositie wordt bezet, zullen betwisten. Men gelooft, dat de regeering het niet lan ger mogelijk acht de moeielij'klheden, waar op zij- stuit, te boven te komen, en dat het beroep op liet- land spoedig zal komen. hot land over enikele weken zal worden ge daan, zijn de partijleiders aan beide kanten bezig met het nemer, van maatregelen, op dat geen geld nutteloos zal worden besteed. De kassen zijn slechts schraal voorzien. Men zegt, dat het plan in overweging is geen strijd te voeren in districten, waar bij de laatste verkiezing het zittend© lid eene meerderheid van meer dan 1500 s/toeanmen had. Althans zal in die gevallen de beslis sing aan de plaatselijke verteenigingen wor den overgelaten uit de algemeen© kas zal geen steun worden verleend. De Daily News bericht, dat morgenavond de ontwerp-besluUwn betreffende het veto van de Lords bij het lagerhuis zullen wor den .ingediend. De behandeling zal, zooals bekend is, na Pascben plaats hebben. Naar gemeld wordt, zullen zij veel uitvoeriger dian in het door den vorigen pre mier Campbell Ban nierman uitgelokte besluit geschiedde, de feitelijke om standigheden omschrijven, waaronder het veto zal worden beperkt. Een der bepalin gen zal zijn, dat voor iiedetren maatregel, die over de hoofden van de Lords heen ge nomen wordt, vereischt wordt, dait het la gerhuis hem met eene flinke meerderheid meet hebben genomen Met- het oog op het nu algemeen be staande geloof, dat een nieuw beroep op Denemarken. Kopenhagen, 19 Maart. De af gevaardigde Heglung Lange kreeg heden in de vergadering van het Folkething een hevi- gen aanval van kramp en viel luid schreeu wend op den grond. De vergadering werd voor een kwartier geschorst. De toestand van den patiënt werd lang zamerhand beter; eindelijk viel hij in slaap. Italië. Turijn, 19 Maart. De hertogin-we duwe van Genua, moeder van Koningin- weduwe Margherita, is door eene beroerte getroffen. Haar toestand is zargwekkend. Rusland. Petersburg, 20 Maart. Het Petersburgsche telegraafagentschap bericht, dat de in den laatsten tijd tusschen de kabi netten van Weenen en Petersburg gevoerde onderhandelingen een bevredigenden uitslag hebben gehad. Nadat bij deze gedachten wisseling gecon stateerd is, dat in de Balkan-zaken tusschen Rusland en Ooetenrijk-Hongarije volledige overeenstemming in de politieke beginselen bestaat, zijn tusschen de beide regeeringen de normale diplomatieke betrekkingen her steld. De keizerlijke regeering heeft hiervan aan het andere kabinet kennis gegeven door een memorandum van 20 Maart 1910. De reden van het besluit van Chomjakouw, den voorzitter van de Doema, om zijn ambt neer te leggen is, naar geimeld wordt, dat hij zich niet (bij machte voelt tegenover de eischen van de linkerzijde en de aanvallen van de rechterzijde de orde te bewaren. Petersburg, 19 Maart. De rijksdoema besloot a-s. Maandag een nieu wen voorzitter te kiezen. Petersburg, 19 Maart. Bij de behandeling van d'e begrootinig van onderwijs -verklaarde Poerdskewitscihdat de hiooge- scihotlen broeinesten van zedenbederf zijn. (Onbeschrijfelijk rumoer link6). Een soc iaal-democraat riep hem toe „Schurk", een lid van de uiterste rechter zijde antwoordde in denzelfdfen geest. Aan beiden wend voor twee zittingen de toegang tot de Doema ontzegd. Een lid van de arbeiderspartij verklaarde, dlat hij 't met den sociaal-democraat eens washij werd voor 15 zittingen uitgesloten. Eenige sociaal-democraten vertel aarden daarop, dat zij Poeriskewitsch zouden belet ten verder ihet woord te voeren. Zij werden voor eene zitting uitgestoten en den kadiettenleider Miljoekow, d'ie daartegen pro testeerde. trof hetzelfde lot. De fractie der kadetten verklaarde zich solidair met- Mil joekow. De zitting moest een poos geschorst worden. Na de heropening trachtte Poeriskewitsch zijne rede te vervolgen; hij las, onder oor- verdoovend geschreeuw van de linkerzijde en het kraken van brekende lessenaarsdeksels, iets voor van een blad, dat hij daarna den stenografen toewierp. Daarop verliet hij, on der oorverdoovend gejuich van dé rechter zijde en groot rumoer van de linkerzijde, de tribune. Eerst toen werd het weder rus tig en kon de Kamer hare agenda vervolgen. In verband met de voorzitters crisis in de rijksdoema, wordt in de Petersburgsche bladien beweerd, dat Chomjakow het voor zitterschap lieeft neder gelegd, nadat hij een brief had ontvangen van den minister-pre sident over het- feit, diat in de vergadering van den 17en vele afgevaardigden bij de komst van dien minister van ouderwijs de zaal hadden verlaten Venten- wordt ge zegd, dat het bedanken van den voorzitter veroorzaakt is door het niiet altijd welwil lende gedrag van do regeorriikg tegenover den voorzatter van de rij-ksdoema, eon ge volg van het feit, dat de hegeering de rijks doema beschouwt als eene instelling;, die den arbeid van liet- staatsanecbanaeme bijna bemoeiedijkt. Van regearings weg© wordt dit tegenge sproken met de opmerking, dat do minister- president aan den voorzitter in 't geheel niet geschreven heeft. Het verwijt van on welwillendheid van de regeering tegenover de rijksdoema wordt geheel onjuist en met den feitelijken toestand in strijd genoemd. Wat het eerste gedeelte van deze tegen spraak betreft die is volgens die inlichtin gen, weflke de Petersburgsche correspon dent- van de Frankf Ztg. heeft verkregen, letterlijk juist; president Chomjakow lieeft zijn standje van mi-nriater-presidemt Stoly- pin niet- Schriftelijk thuis gekregen maar per telefoon, en well in zeer 9cherpem vorm. Men kan daaruit -de waarde van deze offi- cieele tegenspraak be oordeel em. Servië. Belgrado, 20 Maart. De Koning is heden morgen naar Petersburg vertrok ken. vergezeld van' den minister-president en den minister van buitenlandsche zaken. Bulgarijë. Sofia, 20 Maart. De Koning, de Koningin en verscheidene ministers zijn heden avond om 11 uur 5 minuten naar Konstantinopel vertrokken. Turkije. Konstantinopel, 19 Maart. De ministerraad heeft het wetsontwerp tot aanmoediging van de nijverheid, goedge keurd. Vreemdelingen kunnen evengoed als Turkscbe onderdanen, van de voordeel-en der wet genieten, wanimeer zij afstand doem van de rechten, die zij kunnen ontleemen aan de capitulaitiën ©n zich onderwerpen aan d'e Turkscbe wetten en reglementen. Wegens de onder de boeren in Thessalië heerschond© beweging tegen de mohamme- daansche grondbezitters heeft de Porte, met een beroep op den plicht dien de Griekse he regeering door het verdrag in 1882 op zich genomen heeft om de rechten van de mo hammedanen in Thessalië te beschermen, en voorts met verwijzing naar de goede behandeling die de in Turkije levende Grieksche burgers ondervinden, het Griek- sche Kabinet uitgenoodig maatregelen te nemen tot bescherming van de grond bezitters onder verklaring, dat als dit niet geschiedde, de Port© genoodzaakt- 2ou zijn alle bestaande Turksch-Griekscho verdro gen op te zeggen. Volgens bij de Port© ingewonnen inüch- t in gen heeft de Grieksche regeering beloofd de rechten van de mohammedanen te be schermen, zoo noodig zelfs door het zenden van versterkingen naar Thessalië. Griekenland. De Atheensche bladen maken een door 200 officieren aan den minister van oorlog gericht verzoek bekend, waarin op nieuw eene zuivering van het- leger wordt verlangd. Athene, 1 9 M a a r t. 500 boeren heb ben eene poging gedaan om aan een station bij Larissa een trein tegen te houden. De troepen moesten optreden en gaven vuur; Kaar het BngeUth 7 VA* C. N. «n W. M. WILLIAMSON. „Was het niet voor liaar, dan zou ik het •kostte wat het wil mij uit deze hinderlaag hebben gered," aeide hij ruw. „Maar ik iheb medelijden met dat bekoorlijk schepsel tje Wat een afschuwelijk leven m©t e©n dwaze, opgedirkte vrouw en een vrijpostige, brutale meid Arm kind, zij is evenzeer aan lager wal ato ik, anders zou ze het niet vol houden Maar zij vindt het vreeselijk, dlat is duidelijk." „Dus, je besluit liever in mijn net gevan gen te zitten dan baar aan de gen-ad© van baar bloedverwanten over te laten?" „Dat niet precies, maar 't is moeilijk uit te leggen. In elk geval, de teerling is geworpen en ik ben verplicht deel uit te ma ken van de menagerie. Maar luister ©ens, Ralph, begrij.p jo goed waartoe je mij ge dwongen hebt?'' „Het gezelschap te genieten van dirie be koorlijke Amerikaansche dlamoes, waarvan twee haar gewicht in goud waard zijn." „Het is juist haar gewicht, waaraan ik op het oogenbQak denk. Je bent mogelijk op dé hoogte van een paar kleinigihedie-n, maar, bes'e jongen, van beweegkracht weet je niets af, anders hadt je die gekke advertentie niet dn je rose blad gezet. Dan zou je begrepen hebben, dat een wagen van twaalf paarde- ikracht niet in staat is met vijf personen he melhoog© bergen op en af te rijden. Her inner je dat Europa niet precies vlak is." „Er zijn maar vier volwassen personen. Beechy is een Phaenomenaal Kind." „Onzin! zij is zestien, zoo niet ouder." „Haar moeder dient het te weten. „Maar begeert dat niemand anders het begrijpt; toch, ik laat me niets wijsmaken. Dan is mijn auto niet- nieuw meer. Ik be taalde er een kolossalen prijs voor, doch dat- is twee jaar geleden, en sinds dien zijn er veel verbeteringen in de constructie aange bracht." „Wou je beweren dat je auto niet met vijf menschen de halve wereld kon rondreizen?" „Neen, dat kan ze, maar niet met over groote snelheid' en dat verlangen Amerika nen. Dan hoorde jé zëlf dat zij een mooien wagen verwachten, gevernist en met blin kend koperwerk. Zoo ie de hartewensch van alle amateurs. Maar wat zullen zij zeggen als mijn vermoeide, oud© veteraan lcomit aan gestoven of juist aangekropen?" Voor 'het- eerst gevoelde ik mij een beetje terneergeslagen. Geen enkele redacteur vin'li het aangenaam te denken, dlat hij „er in geloopen is. „Je hebt toch zjeilf gezegd dat je minstens vier en twintig honderd gulden voor je Panhard zou krijgen, als je hem verkocht," herinnerde ik hem. „Dat is een. hoop geld. Natuurlijk dacht ik dat d© motor nog in behoorlijk' goeden staat moest zijn om een dergelijke som te kunnen vragen „In behoorlijk goeden staat!" herhaalde Terry, vuur vattend zooals ik had gehoopt, want" de wagen, is de lieveling van. zijn hart. „Of bij dat is! Maar evenals er een grens bestaat voor je intelligentie, zoo is er ook een grens aan zijn kracht. Trouwens de zaak is al te ver gedreven om ze ongedaan te kunnen maken. De dames hebben nu te beslissen. Als zij niet veranderen van mce iling bij het zien van mijn auto, dan zal ik me niet terugtrekken." „In elk geval is dé wagen nu mijn eigen dom," zei ik. „In het bijzijn van getui gen heb je hem aan mij overgedaan en nu zal ik hem wat laten opknappen met een rood verfje en. „Als je dat doet, kun je hem zelf rijden, want ik wil niet. Zijn oud grijs kleed is me lief en in een ander pak zou ik er mij niet in thuis voelen. Hij gaat zooals hij is of hij gaat in het geheel niet." „Jij bent de lastigste kerel ter wereld om iets voor te doen," pruttelde ik met de ge rechtvaardigde teleurstelling van een marte laar. dien het niet- is mogen gelukken een ■beiden te bekeeren. „Je hebt de moeilijk- beden nog vermeerderd met je „meneer- schap". Elk ©ogenblik kan de waarheid ontdekt worden, ofschoon, bij nader inzien moet. -ik bekennen het geen ernstig ding zou zijn. Een gewone meneer loopt gevaar met den rechter in aanraking te komen als hij pretendeert een lord te wezen, maar ik heb nog nooit gehoord dat een lord in bot sing met. de wet kwam, omdat hij beweerde een merreer te zijn." „Als jij je goed houdt, bestaat er niet veel kans dat een van allen het te weten komt gedurende een automob'ieltocht van eenige weken 't is echter te hopen dat zij niet Engeland, Ierland of Schotland uitkie zen voor hun reisje." „In dat geval konden wij zeggen dat er in ons eigen land allerlei noodelooze lasten te verdragen zijn wat volkomen waar is, te oordeelen naar de vele klachten van automobilisten „Wel beschouwd is alles jouw schuld. Wat ik wilde doen was onder den drang van het oogen-blik en om uit de zorgen te gera ken. Toen kon ik zelfs niet vermoeden dat je mij eerst in een moeilijke positie zou brengen en ik, door de omstandigheden ge drongen, op het dolle plan moest ingaan en mij als chaffeur aanbieden op mijn eigen auto." „Best, vergelijk het dolle plan bij een wilde-ganzenjacht en bedenk dan dat de wilde gans gouden eieren zal leggen. Hon derd tachtig gulden per dag, mijn zoon, dat is de grootte van het ei door dezen gezegen- den vogel elke vier en twintig uur in je hand gelegdl. Reken voor de holtelkcetsn der dames veertig gulden per dag, voor je zelf en je auto twintig (natuurlijk betaal ik mijn eigen logies en vertering), dan h©b je een winst van honderd twintig gulden daags, achthonderd veertig per week, dus jaarlijks een inkomen van ongeveer twee en veertig duizend gulden. Voor je je klein, vaderlijk erfdeel had verteerd en een broederlijke toe lage je werd geweigerd, was je niet half zoo goed af als nu. En in plaats van den wijzen vriend', die deze wilde gans voor je gevangen heeft en bereid is zonder eenige belooning zijn eigen vreedzame eend te ver laten, dankbaar te zijn, heb je niets dan verwijten voor hem." „Neon, beste kerel, verwijt is niet pre cies het woord, want ik weet dat je het goed meent. Maar je hebt- den grond van onder mijn voeten weggenomen en zoo hangend in de lucht voel ik me nog niet thuis" „Ik gaf je toch voor geen echijntje wegl Als je niet rijdt, kun je op je rug liggen en iu het goud rollen. Jammer dat je niet een klein beetje wou pronken met je titel, welke de hemel je toch voor het. een of ander goed doel heeft geschonken. Nu is miin onbetee- kende baronie het eenige aas en dat is bee- lemaal geen beet voor Amerilcaan6che miilli- onnairs, die in den Aristocraten-Vijver naar iets groots visschen. Als haar prins ontdekt wat er gaande is, zal hij de schoon© gravin Dalmar overtuigen dat zij een veel te hoogeri prijs betaalt voor een Niemand een Totaal Niemand." „Wat dbet je den kon dat hij het nog niet weet, daar hij blijkbaar het gezelschap hierheen gevolgd is en het zeker voortdu rend achterna loopt?" „Mijn instinkt als detective, ontwikkeld door twee seizoens rose journalisme. Me vrouw Kidder zag van morgen de adver tentie en kreeg onmiddellijk lust in een automobieltochtje. Sherlock Holmes mag mij op den openbaren weg een slag in liet gezicht geven, indien prins Dalmar Kalm niet- afwezig was, waarschijnlijk zich te Monto Carlo bevond, waar hij zijn eigen geld heeft verloren en als de gravin het toestaat het hare er heen zal zenden om het te zoeken." Wordt vervolgd.

Amersfoortsch Dagblad | 1910 | | pagina 1