4 natuurlijk de kiezerslijst laten veranderen, maar dit kan alleen geschieden bij rechter lijk vonnis. Wij hebben nagegaan hoeveel per sonen inet hetzelfde nummer voorkomen in hetzelfde district, doch dit zijn er maar twee, en op deze komt het aan. Wanneer ik den heer Jorissen daarbij de verzekering geef, dat het stembureau, waarvan de heeren mij straks voorzitter hebben gemaakt, nog accurater zal zijn dan gewoonlijk, dan geloof ik dat de Hand op dit punt volkomen gerust kan zijn. De heer Jorissen. Mijnheer de Voorzit ter, ik dank den geachtcn wethouder voor zijn inlichtingen, waarin mij één ding gefrappeerd heeft. Het geeft eigenaardige moeilijkheden, zegt de wethouder, dat de lijst buiten de ge meente wordt gedrukt. Wij hebben nu de proef op de som dat die moeilijkheden werke lijk niet denkbeeldig zijn. Dit is een fout die weinig scha kan brengen, maar het kon erger zijn. Dit moet voor ons een reden zijn om het volgend jaar die dingen niet meer buiten de gemeente te laten drukken. Wij hebben goede drukkers in de stad, die zoo 'n ding best aan kunnen, laat het desnoods een beetje duurder zijn. Wij behoeven ons niet aan zulke fouten bloot te stellen om het 't allergoedkoopst te hebbent De Voorzitter. Ik moet den geachten spreker opmerken dat, wanneer de kiezers-' lijst hier gedrukt wordt, dergelijke fouten zich evenzeer kunnen voordoen. Dat hangt ge heel af van de correctie. Intusschen zullen B. en W. deze zaak gaar ne nader onder de oogen zien. De vergadering wordt gesloten. Electroche Drukkerij L. E BOSCH ZOON.

Amersfoortsch Dagblad | 1912 | | pagina 8