Generaal Duymaer van Twist gehuldigd ter gelegenheid van zijn 70sten verjaardag. De methalcompetitie. Generaal Duymaer van Twist is Zaterdag ter gelegenheid van zijn 70sten verjaardag te den Haag gehuldigd in tegen woordigheid van talrijke autoriteiten. Een overzicht tijdens de rede van den minister-president dr. H. Colijn Rondom het te Egmond gestrande ss. .Kerkplein* is men thans bezig met het wegzuigen van het zand door middel van een zuiginstallatie, waardoor men hoopt het schip weer vlot te krijgen Willy den Ouden, onze nationale zwemkampioene, laat zich de mosseltjes goed smaken op den .mosselen avond" welke Zaterdag door de Zeeuwsche Vereeniging „Zeelandia" te Rotterdam werd gegeven Ook de schilder werd niet vergeten bij de straatcollecte voor het St. Nico- laasfeest der schoolkinderen, welke Zaterdag te Amsterdam werd gehouden Te Soesterberg is Zondag een mo- numentonthuld ter nagedachtenis aan de tijdens den we reldoorlog over leden Fransche vluchtelingen. De Fransche consul, de heer Judas, tijdens zijn rede Een moment uit den voetbalwedstrijd Longa NA.C. die Zondag te Tilburg voor de competitie der Zuidelijke eerste klasse werd gespeeld De Kon; Ned. Jachtvereeniging hieW Zaterdag een slipjacht in de omgevinj van den Haag. waarvan de meet wat bij Huis ten Bosch. Een aardig snapsha Dans om den bal. Een moment uit den voetbalwedstrijd Ajax Haarlem, welke Zondag in de Spaarnestad werd gespeeld en door de Ajaxieden met 5—4 werd gewonnen Militaii endumeesters. - Een twintigtal rijkspaarden werd Zaterdag te Utrecht in het openbaar bij opbod verkocht Een kijkje tijdens deze ongewone verkooping Het bekende reuzen-echtpaar Value me* St Merte en zijn knecht In dei optocht van St. Maarten, welke Zon dagavond te Venlo werd gehoudei

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 8