B B B B B B B B „De Eemlander" STEMBILJET. STEMBILJET. Abonneert u op het eenig Liberale Orgaan voor het district Amersfoort. LA VERTU EST UN BEAU-FORT. (DE DEUGD IS EEN STERKE VESTING.) Zinspreuk iter BEAUFORT'S. A me foort. de Bilt. Amersfoort. H. Ritsma E. van Coevorden Ds. J. I.. K. de Meyere Joh.Cz. J. K. L. Schneider M. Willemstijn E. ierst H. Gerritsen j. v. <1. Plank Jhr. K.J. II. Ram van Bottenstein, Zeist. Dr. S. Heeg II. Polman A. Metelerkamp J. H. C. Hoffmann jhr. F. H. van de Poll J. Meder C. F. van Feis M. Thissen M. 1". I.eitz J. II. Leitz. W. Wolleswinkel J. J. Venvey A. Bussche T. Ankersmit J. Westerink J. C. Comelis J. Kraal Az. G. F. Kruse P. Bloemendaal J. Voermans K. L. Westphal Fred. Klokke G. van Wermeskerken S. Bendien S. Brouwer Joh. H. Spaarkqgel J. J. Montagne Dr. J. J. A. Muller J. J. Voermans Jr. J. J. Rohde F. van de Poll Sickinghe G. J. Ederveen A. Ansink Th. van Pienbroek J. G. Wilking Th. van Ginkel H. Broedelet G. P. J. v. d. Broek E. A. Bosch C. de Jongh H. E. van Sweden E. E. van Sweden A. P. Houtzaager D. de Graaf W. J. IE Hageman S. van Huyzen A. v. d. Kuilen K. E. v. Sweden H. N. Heilijgers H. Smit A. L. van Leer A. C. R. O. Leinweber I'. van den Hooff Az. I. A. de Vries F. Meyer C. van der Zoo de Jong M. A. Klein A. Klein S. J. Cohen A. Klein H.Jz. G. Florijn Ant. Stacker 1. de Wolff N. Wolfswinkel |z. E. Lodder P. Dekker C. W. F. Reykers C. Prins G. Prins W. van Achterberg A. E. Blok (j. Bentick H. Klomp J. Klasser N. W. van Woudenberg B. A. van Ruvven B. J. van Ruvven M. Klasser I. J. Cohen A. Klasser G. J. Slothouwer A. Jansen A. van Egdom J. van Egdom H. van Eys C. Moerman Jr. J. Vlaanderen H. Hemmers E. van Maanen G. Wiggerman G. van Hilten A. Bommel Amersfoort Maartensdijk Hoogland Amersfoort A. Eysink Amersfoort E. Klasser Ds. J. G. Kam M. Stolberg E. Bliekendaal G. S. Klokke F. Wesseling G. Boshuizen C. Jansen W. N. I. van Hengst Dr. H. Bos Ds. J. J. Bos G. Blok Ds. El. J. ter Haar Romeny X. van Veen El. W. de Heus R. Cruyff A. Veen A. J. Krieger J. C. van Evbergen C. J. van der Nagel J. Ger. Kleber A. Frederikse J. Bolk T. van Daal H. C. van Dam j C. Vlaanderen Az. J. G. Ubbink Soest K. van Ekshoven Maartensdijk W. Barnevekl E. de Groot Westbroek E. D. de Groot Achtlienhoven J. van Ekris Maartensdijk K. Versteeg J. Spinhoven G. van Vulpen Soest K. Post Zeist J. Meyers Maartensdijk G. van Zijtveld W. M. Reverse H. Copijn A. Westening Az. T. Bos X'. Vossestijn 3 D. de Kruijf Soest A. A. Snel Eemnes G. van Ijken Van de Kuindert M. van Herwaarden Soest J. de Rooy G. Hoonhorst J. van Ee Soest N. Swager H. van Herwaarden J. Bredée Baarn H. A. van Nahuvs Soest J. van Rossum Bunschoten 1 B. H. Schröder Leusden H. Visscher L. A. Cramer G. van Raay A. Pothoven Jan Pothoven Az. C. Ipenburg J. Th. van der Heul A. Lagemaat A. de Kruil!' IC. Kamerbeek K. van de Lagemaat W. Derksen M. van de Lagemaat J. van Asselt E". Veenendaal C. Geertsma T. de Kruiff Gz. R. Kamerbeek G. van Donkelaar J. van Donkelaar J. van Maanen C. van Dort E. J. Schreuder W. Sukkel A. J. Brinkman G. Overvest W. Overvest K. Termaaten G. v. d. Lagemaat T. van Voorthuizen P. Knoppers N. W. Geertsma X. Lagerwee A. Druyff J. v. d. Broek C. van Xieuwenhuizen P. Keete A. J. A. Thomas Baarn. W. Heybroek X. Wafelbakker W. F. Donath J. C. Horsman L. Wilmans D. Bierhaalder El. E. Iloegsma I). Greidanus G. A. Pos Dr. K. W. van Gorkum J. Dekker Gz. J. D. E'. van der Veen A. Horsman Jr. Ph. J. Harmsen T. Pluim B. Heybroek P. Juchter A. G. J. Ambrosius J. G. van Oostveen j L. B. Fikkert j G. Henger C. Muysken G. H. van Senden W. Maris Martin Metz M. D. Crop A. A. Stoker M. Verrijn Stuart J. G. Pierson J. van Duuren Wöhrmann E. van Resteren Korthals Altes Bruidegom A. Vink Jr. W. Brand B. Branderhorst T. Greidanus W. C. van der Veen E. W. Beth P. H. Geraeds Thesingh W. Verhof J. Cramer C. I. Dekkers I A. Herviques de Soeza G. B. van Beek EI. E van Leeuwen A. A. F. Vetli A. v. d. Koppel B. Valk |r. J. D. D. de Smit H. A. van Willigenburg G. Kuyken J. F. Rebel W. v. d. Brink G. M. C. Smit G. Horsman Baarn |j a X[0|tzer 1'. Jongerl C. Meyn D. van der Veen T. Veldhuizen E J. Wolff I'. X. Wolff II. M. Meier Mattern K. Gouda I Mr. E'. A. van Leeuwen E'. Geysendorpher Jac. G. Veldhuizen W. X. Martens W. G. Boom Schuilenburg A. N. Jager G. Appeldoorn T. van der Woord I. J. Schiine Dr. J. P. Land H. E'aassen J. A. Carp Mr. IE P. E. C. de Kruyff W. lisloot W. R. Esser A. Visser J. Hevmans Baarn H. van Dam H. Hecre I. H. Stoffels M. J. P. F. Koster J. A. Zeiler D. Koops J. Haanstra I I. van Huvhroek Ph. P. Vethake 1). van der Grift J. Krul P. Timmermans X. de Bree Baarn Van den gewezen Minister van Binnenlandsche Zaken, ontvingen wij hel volgende schrijven, op ons verzoek j om eene bijdrage voor ons *de Beau- fortnummer» WclEclelg. Heer! Uwe onderstelling, dat het mij zeer zal verheugen indien het ge lukt om den lieer de Beaufort in het district Amersfoort de zege te doen behalen, is volkomen juist. Ik kan u alleen niet beloven, dat ik aan uwe beleefde uitnoodi- ging zal kunnen voldoen. Bij de ontzettend drukke werkzaamheden en de vele spreekbeurten, die ik nog op mij heb genomen, heb ik ook andere aanvragen om bijdragen voor verkiezingsnummers reeds moeten afwijzen. Li succes toewenschende op uw streven. Hoogachtend Uw dw. Ei. GOEMAX BORGESIUS. Den Haag 5 Mei 1905. Zoo ontvangt gij uw stembiljet Model V. Wilt ge een waardig en kundig man naar de Tweede Kamer afvaardigen maak dan het tweede stipje zwart aldus Model V. Stemming ter Verkiezing van een lid van de Tweede Kamer der Staten Generdal in het Kiesdistrict Amersfoort, op 16 Juni 1905. Stemming ter Verkiezing van een lid van de Tweede Kamer der Staten Generaal in het Kiesdistrict Amersfoort, op 16 Juni 1905. CANDIDATEN (in alphabetische volgorde). CANDIDATEN. (in alphabetische volgorde). Aanwijzing der keuze. VOORLETTERS. Aanwijzing der keuze. VOORLETTERS. Asch van Wijck, Jhr. Mr. H. W. Asch van Wijck, Jhr. Mr. H. W. Beaufort, de Mr. W. H. Beaufort, de Mr. W. H. Goes, van der F. Goes, van der F. Staalman. A, P. Staalman. A. P. Waar wij van zooveel zijden copie ontvingen voor dit nummer, zoodat zelfs eenige stukken moesten blijven liggen, bleef er geen plaats over voor de advertentiën. Wij moeten onze adverteerders, daar de tijd voor een bijvoegsel ons ontbrak, daarom teleurstellen, die het ons wel niet euvel zullen duiden dat we de verkiezings- advertentiën hebben laten voor gaan. Red. EEMLANDER.

De Eemlander | 1905 | | pagina 3