M. A. Ramselaar De Faam Oproep aan RoontSGh Amersloort! Gemeentelijk Eloctrisch Géijl. Openbare Verkooping' INBOEDEL Belangrijke Openbare Verkooping. DEFTIGEN INBOEDEL Goedkoope ZOMER 1919 Extra prijzen. Prima Confectie. Mantelcostumes 21.- 24.- 36.- Pj— 45.-tit f97.50 frma Krommestr. 4=6»8 aan biedingen. Enorme Keuze Amersfoort Dames- en Kindermantels f9.75 - 22.50 35.-45.-tot 95.- Brandstoffencommissie Amersfoort. C.M. Lablans N.V. v/h A. Cohen en Co. j AiHersfosrttche R. K. Ontspanningsclub. Langestraat 5 Manufacturenhandel De Faam De Deurwaarder D. DB GROOT tc Amersfoort zal op Wo#n»- day den 4 Juni 1918 des middags te 2 uur ten huize van den heer L. v. u. VEER Hellestraat no. 62 publiek om contant geld verkoopen een w.o. kasten, tafels, stoelen, spiegels, schilderijen, ledi kant, divers beddegoed, SCHOENMAKERSMACHINE, diverse schoenmakersge reedschappen, leesten, enz. 's Morgens vóór den ver koop te zien van 10—12 uur. Zoyt hst voort. De Deurwaarder D. DE GROOT te Amersfoort zal op Don derdag den 5eit Juni 1919 des voorin, te 9'/z ullr ,e" huize en ten verzoeke van Mevr. de Wed. P. Baron Lewe van Middelstum. H. van Vlandenstraat no. 2 te Amersfoort, wegens vertrek, publiek om contant geld verkoopen een compleelen w. o. fraaie saionpianino salonameublement, eetkamerameublement, eiken buffet, eiken salon tafels, linnenkasten, lino leums, karpetten, overgor dijnen, mah. boekenmolen, mali. enveloppe speel tafel, stoelen, spiegels, ta fels, schilderijen, rustbank, loopers gas- en andere lampen, damesrijwiel, mah. schrijftafel, penantkast, SLAAPKAMER MEUBELEN eiken toilettafel, diverse keukengerief, glas- blik- kopor- en aardewerk en al hetgeen verder te voor schijn zal worden gebracht. Kijkdag: Woensdag 4 Juni 1919 van 9—12 en van 2—4 uur. Zegt het voort! Zoekt gij werkelijk Uw voordeel, vergelijk dan onze prijzen en kwaliteiten In ons speciaal Mantel magazijn vindt U hon derden soorten moderne, elegante thans wederom voor normale prijzen. in Damespaletots, Kindermantels en Mantelcostumes. Door enorme groote in- koopen en eigen fabricatie kunnen wij U thans iets extra's aanbieden. Alle veranderingen ge schieden kosteloos. De Notaris Johs. Knoppers te Amersfoort zal op Vrijdag 6 Juni 1919, 'svoorm. 11 uur, in het hGtel „de Vergulde Zwaan" aan de Utrechtschestr. te Amers foort, publiek verkoopen: In de gemeente Amersfoort. Perc. 1 en 2. Uitmuntend wei en hooiland met water aan den Hoogen weg, strekkende tot de Hoevelakensche beek; westelijk I naast de hofstede van den heer J. v. Beek, perc. 1 het voorste groot 1.47.30 H.A.perc. 2 (het achterste) groot 2.36.70 H.A. Perc. 3. Uitmuntend wei- en heoiland aan den Hoogenweg. oostelijk naast de hofstede van den heer J. van Beek groot 1.52.20 H. A. Perc. 4. Best Bouwland aan de Hoogeweg, tegenover perceel 3, aan den hoek tot den spoorweg, groot 1.63.99 HA. Perceel 1 —4 verhuurd aan den lieer J. v. Beek tot Kerstmis 1922 voor f612.50 p. j. Perc. 5. Best wei» en bouw land strekkende van den Lagen weg tot de Groene steeg, groot 1.54.04 H.A. Verhuurd asn den heer Th. v. Ramselaar tot Kerstmis 1924 voor f170.— p. j. Betalen en aanvaarden behou dens huurrechten 6 Sept. 1919. Breeder bij biljetten. Wij deelen hierbij mede, dat op de hierna te noemen dagen van 9—4 uur aan otts kantoor aan de Groenmarkt gelegenheid bestaat tot het afhalen der winterrantsoen- kaarten op Maandag 2 Juni'voor de nummers 11500 Dinsdag 3 1501-3000 Woensdag 4 fi 3001-4500 Donderdag 5 4501—6000 Vrijdag 6 6001—7300 Legitimatiekaarten medebrengen. De Commissie voornoemd, N. VELS-HEYN, Voorzitter. J. DE WJLDE, 2e Secretaris. De ondergeteekende maakt zijn geachte Clientele bekend dat hij als wederverkoopster vuor hooi- liarken, zeisboomen enz. heeft aangesteld de Wed. Q. UPPELSCHOTEN 't Haartje. Zevenhuizenstr.weg HOOGLAND. Aanbevelend, J. v. Hees. Grossier in Manden en Land- bouwartikelen. Steenhouwerij Bisschopsweg 19 Amersfoort. Speciaal adres voor alle soorten grafwerk. Nijverheidsstraat Amersfoort, vraagt voor directe indiensttreding bekwame: Machinestiksters Handwerksters Persers Strijksters en Kleermakersmaatjes. 9t werk. Hoog loon. Goede voi voorwaarden. De Notaris Johs. Knoppers te Amersfoort zal op Vrijdag 13 Juni 1919, des middags 12 uur precies in het hötel „De Ver gulde Zwaan" aan de Utrecht-' schestraat te Amersfoort publiek VBrkoopen: (zonder ankosten voor koopors) Voor de erven van den 8 perc. Hooigras op de „Zure Maat" ondez Baarn. Aanw. P. v. Romen, Znidereind. fe. Voor den heer D. Rijnders 2 perc. Hooigras in Eemtand bij Wolkenberg, on der Baarn. Aanw. R. Hilliorst, Wolkenberg. Voor den heer A. v. d. Pol 2 perc. Hooigras één perceel. D Voor den Heer G. Smink. 3 perc. grasgewas bij diens boerderij aan den Ouden Soes- terweg tc Amersfoort, aanw. de eigenaar. Op Vrijdag 6 Juni 1919, zal in het gebouw van den R. K. Volks bond de heer Henri Chr. Jansen uit den Haag spreken over een zeer belangrijk Onderwerp. Alle R. K. personen boven 18 jaar hebben vrije toegang en worden drin gend uitgenoodigd op deze verga dering te komen. Hel PI. Comité voor de K. S. A ta Amersfoort. Wegens uitbreidingswerken van het Provinciaal net te Soest, zal de stroom toevoer moeten worden verbroken Zondag 1 Juni a.s., van des morgens 9 uur tot uiterlijk 5 uur. De directeur der Gemeentebedrijven. Sfl De geachte Dames en Heeren van Amersfoort worden door dezen in kennis gesteld van de oprich'ing eener Zij, die als lid dezer club wenschen toe te treden, gelieven zich schriftelijk, met vermelding van naam, voornaam en volledig adres op te geven a. h. Secretariaat St. Bonif.str. 17. Het Voorloopig Bestuur, JOH. JAGERS, Secretaris. Op onze ateliers kunnen steeds nette LEERMEISJES geplaatst worden ter opleiding in het Confectievak. Annvangsalaris f2.50 per week. N.V voorheen A. Cohen 4 Co. Nijverheidsstraat, Amersfoort. Prijsverlaging; imiie afdeelingen Wederom ontvingen wij groote zendingen Nieuwe Goederen. Zoowel inlandsche als buitenlandsche goederen kunnen wij U tegen beduidend lagere prijzen aanbieden. TEVREDENHEIDSVERKLARING. Ondergeteekende betuigt zijne tevredenheid aan de Vcrz MIJ. „De Oude Zwolsche van 1895" Algemeene Paarden, en Vec- verzekering. Directeur LINTHOUT tc 's-Gravenhage. voor de spoedige onteigening van zijn afgemaakt paard en voor de directe schadevergoeding a 90 pCt. H. KOLLER. Hoogland, 19-5-1919. Agent de heer W. H. van HASELEN. Dierenarts, Amersfoort. Nieuwe Mouselinea in alle kwaliteiten, nieuw dessins vanaf 34 cent per El. Prachtkeuze Voiles vanaf 86 cent per El- Alle kleuren Sandowlinnen weder voorradig. Vuagl piijsipgm. lil Eliligi Verder bieden wij U aan 0/8 Sloopen-katoen 38 cent p. El, 6 4 Hemden-katoen 48 cent p. El, sterke ongebl. Handdoeken 70X^0 42a cent Engelsche Satinets, diverse kleuren, 69 ct. p. El. Wilt U verdere prijsopgave, wij zijn steeds gaarne tot uw dienst zonder eenige verplichting tot koopen. Onze thans geldende prijzen zullen U beslist meevallen. LANGESTRAAT 5 bij de VarKenamarkt.

De Eembode | 1919 | | pagina 3