Firma M. A. Ramselaar Stoffenweek ICllablansl [ten en Drinken INBOEDEL Geldersche Credietveieeniging Johs. Knoppers P. J. Landman Notaris johs. Kooppers Ongeveer 15 drachtige Zeugen Publieke Verkooping. P. Leenards VoorloopigBericht FIJNE WAAR S. H. Massa Het HUIS, 293 Th. van Kalleveen Leerling-Bediende Vinkenhoef, Electro Technisch Bureau B. SCHOOLEMAN Krommestraat 4=6=8 Amersfoort. W. Reinboud Jr. Hof 20a BELOONING heeft elk SCHEERT U ZELF. Auto V rachtdienst F. W. VIN DER WILDE P. Steenbeek F. H. Lomans De Vereeniging „Liefdewerk i voor Voogdij- en Kinderbescher ming te Amersfoort zoekt teeen vergoeding een g vriendelijk tehuis vo°r«" 10-jarig knaapje. Schriftelijke aanbiedingen Se- foort. Langes,raal3'.Amer8. 'et. bestuur der Societett Vereeni- png te Amersfoort, deelt bezit ters van: a. Obligaties in de 2e hypo- thecaire leening b. Aandeelen in de buffet- en meubilair-leening ten laste van bovengenoemde Sociëteit mede, dat al deze obli gaties en aandeelen per 1 Fe bruari 1920 zijn aflosbaar gesteld en dat gelegenheid tot afstempe ling bestaat op Zaterdag 31 Janu ari en 7 Februari 1920 telkens s middags tusschen 3 en 4 uur in de Bestuurskamer der Sociëteit voornoemd. M- TH. J. VAN WESSUM, Secretaris-Penningmeester. pers te Amersfoort zal op Dinsdag 24 Februari 1920 's v.m. U uur op de boerderij Schuilenborg bij v. d. Pol aan den Hoogen weg te Amersfoort om contant geld publiek verkoopen: wegens opheffing van het bedrijf; voor de hrn. Tolsma en v. d. Wal: 15 drachtige zeugen, 2 kalfdra- gende koeien, 2 vette koeien, 1 melkgevende koe, 4 vette vaar zen, plm. 8000 K.G. pudding- meel, en bruinenboonenmeel, 4000 K.G. tarwestroo in pakken, 3000 K.G. tarwestroo in bossen, slortkar, melkwagen, fornuispot (300 L.) zeuningen, tonnen, ge reedschappen, tuigen, partij mest, partij koolrapen, enz. enz. Voorts een nieuwe schuur voor afbraak. 's Morgens voor den verkoop te zien. Het stroo is te bezichti- l cn Achter de Kamp in de 'schuur bij de Wed. Binnendijk. uc notaris te Amersfoort zal op Donderdag (2 Februari 1920'a nam. 1 uur |n het koffiehuis van den heer G. M. v. Kolfschoten te Hoeve laken publiek verkoopen: In de gemeente Stoutenburg I. Voor de Mij. Zevenhuizen te 's-Gravenhage 89 perc. Eike- en Beuke- boomen en Sparren en 2 perc. Hakhout op de hofsteden „de Emelaren" aan den Emelaarschen weg aan den straatweg langs het Kasteel Stoutenburg en op de hofstede „Groot Stoutenburg". Aanw. Hk. Kuijt Johz. II. Voor de heeren Lenzing i v. d. Vijzel. Ongeveer 68 zware en lichte Beuke- en Eikeboomen, in on geveer 25 perc. gezaagd liggende aan den straatweg langs het Kasteel Stoutenburg en in het bosch achter het Kasteel. Aanw. Hk. Kuijt Johz. III. Voor de erven Boshuizen Blokhuis, 4 eikeboomen en plm. 5 wilge- en peppelboomen op de hofstede „het Bolwerk" aan de Wolfsche en Blokhutssteeg te Nljkerk, Breeder bij notities verkrijg baar ten kantore van genoemden notaris. Heillgenbergweg 5 - Amersfoort HUIS- EH DECORATIESCHILHER Solled werk. Billijke prijzen. te Amersfoort zal op Vrijdag 6 Februari 1920, voorm. half 11 uur op het erf van den heer Jens te Amersfoort a. d. Utr.straat publiek verkoopen Voor den heer F. Merjenberg te Zwolle. Betaaldag 1 October 1920 mits 2 borgen stellende. 's Morgens te zien. Bank van Leening Amersfoort. Ten overstaan van Notaris Te Leuken, zullen op Donderdag 5 Februari 1920 ten 2 ure in de Concertzaal der Keizerskroon publiek om contant geld verkocht worden de verstane panden der Bank van de maanden April, Mei en Juni 1919, in hoofdzaak be slaande uit Juweelen, Gouden en Zilveren werken, Horloges, Naai machines, Rijwielen enz. Op den verkoopdag van 9—12 uren kosteloos te zien. Tol Zaterdag 31 Januari 4 ure kan uit de verstane panden nog gelost of herbeleend worden. HET BESTUUR Amersfoort, Januari 1920. Lievevrouwestraat 2! - Iwistoit beveelt zich beleefd aan als Aanspreker aannemer van begrafenissen ■"Tl STIEHHDÜWER IT J.I Bisidiopgtriit'! iJL GRAF- 11 M1IMERWERKEH A. J. van Munster Uroote Spui 33, Amersfoort Aannemer van Begrafenissen. Levert alle rouwdrukwerken als Circulaires, Bidprentjes spoedig en billijk. De Notaris JOHS. KNOPPERS te Amersfoort zal op Vrijdag 27 Februari 1920, voorm. 11 uur, in het lokaal van het caté „het Boompje" aan den Heiligenber- gerweg te Amersfoort, publiek verhuren Verschillende perceelen Wei- i Hooiland, als Voor den WelEdelGeb. heer Mr. A. J, de Beaufort in den Bekaaiden Maatpolder te Bun schoten voor den heer K. van Amerongen in den Oosterpolder te Bunschoren en in de Haar te Hooglandvoor de familie van Wittenberg in de Haar te Hoog land voor de Hoefhamerstichting in de Haar te Hoogland en nabij Amersfoortvoor het St. Picter- en Bloklands Gasthuis in de Haar, de Slaag en Neerduist te Hoog land en nabij Amersfoort; voor mej. Brouwer nabij de Grift te Leusdenvoor den heer M. E. Kreikamp aan den Heiligenber- weg te Amersfoort. F. VAN KALLEVEEN Aannemer van begrafenissen. Beveelt zich beleefd aan Kreupelstaat 7 Fijne Advocaat (a la Vanille). Echte Friesche Boerenjongens en Boerenmeisjes de Slijterij van Teleph. 292, Havik 41 Notaris Te Leuken te Amersfoort zal Woensdag 11 Februari 1920 voorm. 11 uur precies te Hamersveld in het Café „Ros Bayarl" in het openbaar verkoopen: waarin twee woningen te Hamers veld a. d. straatweg Wijk F nr. 71 benevens de daarbij behoo- rende timmermanswerkplaats, schuur, loods, alsmede tuin en bouw- en weiland te zamen groot 47.50 aren (ongeveer 350 roeden) voorzien van uitstekenden norton- pomp. Gedeeltelijk verhuurd aan W. Gijsbertsc voor f208 p.j. tot 26 Januari 1921, rest in gebruik bij J. van Zeldert. Aanvaarding behoudens huur 1 April 1920. Betaling 1 April 1920. Bezichtiging Dinsdags en Don derdags van 2—5 ure. Voorbehouden worden de Wilgeboomen om direct na vei ling ie worden verkocht met recht naasting tegen vergoeding 5 pCt. koopprijs. Zie de biiletten. Inlichtingen ten kantore Nots. Te Leuken Zand 39 Amersfoort. is het Telefoonnummer van de Eerste Amersfoortsche Begrafenisonderneming JOH. REINBOUD N1EUWSTRAAT 18 AMERSFOORT Bil Hike vaste tarieven Bloemendalschestraat 26. Lood- ii Zinkwerkor Aanleg tin Gas- n litaliilim REPARATIE SPOEDIG EN BILLIK Houdt zich beleefd aanbevolen Ivoor alle werkzaamheden. Om in het Heerenconfectievak opgeleid te wor den wordt gevraagd een vlug en accuraat jongmensch. Eigenhandig geschreven brieven onder No. 18 Bureau van dit Blad. De Notaris Johs. Knoppers te Amersfoort zal op Donderdag 26 Februari 1920, 's avonds 7 precies, in het lokaal van het café het Boompje aan den Heiligenbcrgerweg te Amersfoort publiek verkoopen: In de gemeente Amersfoort. Perc. 1—4. Vier huizen met schuurtjes en grond aan den Bis- schopsweg nos. 89, 91, 93. 95, groot resp. 2.60 are, 2.45 are, 2.20 are. 2.16 are. Perc. 5 en 6. Twee huizen met tuinen aan den Soesterweg nos. 51 en 53, elk groot pi. 2.80 are. Perc. 7—20. Veertien burger- woonhuizen (villa modellen) met tuinen aan den Soesterweg nos. 335 k 361 (oneven), elk groot pi.ra. 3 aren. Perc. 9 (no. 339) is onverhuurd, de overige perceelen zijn monde ling verhuurd van maand tot maand, de huur voor deze per ceelen is door de huurcommissie vastgesteld op f22 p. m. Perc. 21. Een burgerwoon huis, tevens winkelhuis met annexe drukkerij aan de Kleine Haag nos. 11 en 13 groot 97 c.A. Verhuurd aan den HeerEijmann tot 1 Januari 1921 voor (312p.j. Perc. 22. Een woning met grond Achter de Kamp no. 32, groot 1.32 are. Mondeling verhuurd aan de wed. v. d. Hoek a f 1.10 p. week. Perc. 23. Een woning met schuurtje en grond aan de v. Bemmelstraat, vroeger Molen straat no. 100, groot pl.m. 2.50 are. Mondeling verhuurd aan C. Bijl voor f2 per week. Perc. 24. Een woning met grond in de Teut no. 13, groot pl.m. 70 c.M., Mondeling verhuurd aan J. v. Leuverden f 1.p.w. Betaling en aanvaarding be houdens huurrechten 29 Mei 1920. Bezichtiging Dinsdags en Don derdags van 2—4 uur. Breeder bij biljetten. Johs. Knoppers te Amersfoort zal op Donderdag 12 Februari 1920, 'sav. 8 uur precies, in het lokaal van het café „het Boompje" aan den Hei ligenbergweg te Amersfoort publiek verkoopen In de gemeente Amersfoort. Perc. 1 Een Winkel- en woonhuis met tuin aan de Bloemendalsche straat no. 33, groot 2.80"Are. In eigen gebruik bij den heer S. J. Cohen. Perc. 2. De kapitale teer gunstig gelegen *rlLLA met tuin aan de Snoukaertlaan no. 2, groot 17 Are. Verhuurd tot I Juni 1920 aan den heer A. M. Tromp v. Holst. Perc. 3 en 4. Twee kapitale Heerenhuizen met groote tuinen en schuurtjes gelegen aan de F. v. Blanken- heimstraat nos. 2 en 4, langs de Beek, groot elk 8.90 Are. Verhuurd perc. 3 (plaatselijk no. 2) aan den heer L. H. Eber- tot 1 Nov. 1921 voor p. j.perc. 4 (plaatselijk no. 4) aan den heer R. v. Lutter- veld tot 1 Febr. 1921 met 1 optiejaar voor f800 per jaar. Perc. 5. Een VILLA met tuin en schuur aan deHuy- genslaan no. 30, groot 3.33 Are. Verhuurd tot 1 Mei 1921 aan Mevr. de Wed. F. v. Laaren voor f500 p. j. Betaling en aanvaarding, be houdens huurrechten. 12 Mei 920; Aanvaarding van perc. 2 ■rij van huur 1 Juni 1920. Bezichtiging Dinsdags én Don derdags 's nam. 2—4 uur met permissiebiljet van den notaris. Breeder bij biljetten. Dinsdag 10 Februari 1920, des voormiddags 11 uur. zal in het Café van den heer Van Kolf schoten te Hoevelaken, Publiek worden veikocht de alombekende frofstede j. d. Rijksstraatweg nabij Hoe velaken. 'I, uur gaans van Amers foort, best. in: Heerenhuis,Boer derij met model Vee- en Paar denstallen, Bijgebouwen, Arbei derswoningen. Tuin, Moestuin, Boomgaard, Wei- en Bouwland, groot 23.55.80 H.A. Boerderij en Landerijen te aan vaarden bij de betaling. Breeder bij biljetten en kaarten om schreven. Notaris A. P. SCHRöDER, Amersfoort. Smalle Pad 12, Amersfoort De Notaris Johs. Knoppers te Amersfoort zal op Woensdag 4 Februari 1920, 's namiddags 1 uur, ten huize van E. van Diermen aan den Emelaarschen weg te Stoutenburg om contant geld publiek verkoopen Guste melkgevende koe, Gladtandsche iiit, kar, tuigen, kruiwagen. 2 snijbanken, partij best hooi, stroo, aardappelen, koolrapen, deelgereedschappen, kroonzaag en schragen, mest, boonestaken, eenigen inboedel en wat verder te voorschijn gebracht zal worden. 's Morgens voor den verkoop te zien. Tevens worden aldaar ver kocht voor de Heeren Lensing en v. d. Vijzel plm. 30 viin zware eiken- ..i beukentakkenbossen staande nabij de hofstede Klein Stouten burg, bewoond door R. Brons. Voor den Heer H. Hartman Gzn. plm. 27 vim drooge takken bossen staande aan den Ema- laarschen weg nabij het Kerkhof. N.B. De aangekondigde ver koop van het huis met land van E. v. Diermen gaat niet door. De Notaris johs. Knoppers te Amersfoort zal op Vrijdag 6 Februari 1920 'sv.ra. II uur op het terrein van de Stoom- timmerfabriek van de Heeren Lensing en v. d. Vijzel aan de Eemstraat no. 2 te Amersfoort om contant geld publiek verkoopen: wegens beëindiging v. h. bedrijf. Zwart afstandsch merriepaard drachtige zeug, schram, wagen met opzet en langboom, stortkar, mallejan, dogkar. partij kettingen, 2 handkarren, kruiwagens, kort- snijbank, paardentuigen, paarde- deken, partij hooi, haver, meel, kisten drie poot met evenaar, zware lier, zware staaldraad met blokken, bankschroef, zagen en bijlen, slijpsteen met bok, ladders, 2 groote partijen mest, partij eike en beukeboomen, dennen, note- boom, dennenpalen en groote partij dennen-takkenbossen. 's Morgens voor den verkoop te zien. Wij hebben een pracht assortiment Stoffen, welke wij deze en de volgende week, tegen extra lage prijzen aanbieden. Wij maken er U echter attent op, dat deze prijzen geldig zijn, tot 8 Februari a.s. Dames profiteert van deze buitengewone ge legenheid. Zeer voordeelige Crêp de chine, Paillet en Tafzijde. loinnts Tolliusstr 5 Muit Meubelmakerij. Aanbevolen adres voor het ma ken van alle soorten Meubelen. Speciaal ingericht voor repa- ratiën. Keurige-, vakkundige uitvoering Billijke prijzen. Kleedermakerij Publieke Verkooping De Deurwaarder D. DE GROOT te Amersfoort zal Donderdag 5 Febr. 1920 des voormiddags te 9 uur precies in de groote zaal van de sociëteit „Amicitia" alhier publiek om contant geld verkoopen een goed onderhouden, deftigen w.o. salon-, eet- en slaapkamer ameublement, linnenkasten, buf fetten, tafels, stoelen, spiegels, canape's crapeauds, fauteuils, schilderstukken. Oude Fransche prenten, schilderijen, ledikanten, matrassen, bedden, dekens, eiken cn koperen siermeubeien, Cylin- dermangel, penantkasten. tapijten, vloerkleeden, zeilen, overgordij nen, kachels haarden, fornuis, loopers. heeren- en damesrijwiel. Een partij Prima Mousseerende Wijn Diverse andere Dranken Billard (Toulet) eenig goud en zilverwerk, gas-: en andere lampen, een aanzien-; lijke partij manufacturen, een groote partij klompen. Voorts' Veel koper, glas, blik en porce- lein- en aardewerk en ai hetgeen verder te voorschijn zal worden gebracht. Kijkdag Woensdag 4 Februari 1920 van 9—12 en van 2—5 uur. Voor bijvoeging zich tijdig te vervoegen ten kantore van gen. deurwaarder, Breestraat 57 Telefoon 417. die zijn VERFWAREN koopt b(j M. WOERDMAN Bloemendal 22 Amersfoort. Zuivere Terpetijn gekookte en rauwe Lijnolie Kwaliteit onovertroffen- Scherp concurreerende prijzen. PRIMA BEHANGSELLINNEN 75 cent per MJ. Spijkertjes, Grondpapier, Deurzink, Koudwater-plakmeel, in 2 mi nuten een emmer vol prima plaksel, 35 ct. per pond. Flinke Verfkwasten f 0.60 en f 1.00. Matoline Teperiet, Koud-waterverf, afwaschbaar. Busjes Ripolin. - Vensterglas, enz. Koolteer, Bruine Teer, Carboleum, Parafinelak. H.H. Schilders vraagt prijscourant. Het is goedkoop, gemakkelijk en hygiënisch. Wij hebben voorradig in alle PRIJZEN en KWALITEITEN SCHEERMESSEN. SCHEER- APPARATEN, TONDEUSES. Wij hebben een eiectr. slijpinr. voor alle messen. AANBEVELEND W. F. A. Groenhuizen Langestr. 38 Instrumentmaker Telefoon 82 ARNHEM OPGERICHT 1866 Amersfoort, Utrechtschestraal Telef. 46 en 135. Gestort Kapitaal f 10.000.000 Reserven f 4.400.000 Deposito-rente een maand opzegging 3 pCt. drie maanden opzegging 3'/2 pCt. een jaar opzegging 4 pCt. Amersfoort-Amsterdam (Vice-Versa) Kantoor Amsterdam Kantoor Amersfoort E. B. 0. Wolvenstr. 24, Tel. C 3436 Valkestr. 8. Tel. 106 en 492 Hiermede hebben wij de eer U te berichten, dat wij een AUTO-VRACHTDIENST op AMSTERDAM openden. Alle goederen, ook voor de tusschen gelegen plaatsen, worden aangenomen cn desgewenscht afgehaald DIENSTREGELING: Vertrek AMERSFOORTDinsdags, Donderdags en Zaterdags, 's morgens 7 uur. De goederen moeten uiterlijk "s avonds tt voren in ons bezit zijn. Vertrek AMSTERDAMDinsdags, Donderdags en Zaterdags, 's namiddags 1 uur. Aanbevelend, Toisma Van der Wal. Tevens handel in Aardappelen en Veevoeder-Artikelen. Champagne-Pilz (Alcohol-vrij) VERKRIJGBAAR BIJ SIlOliSIBIIII I? - TELfFOH tl Nieuwstraat 25 - Amersfoort - DAMES- EN - HEERENKEEDING NAAR MAAT. 48 Hof Telef. 356 Amersfoort. llttln Ticlinisch Bnitii licht- ui Mtinsiilliiii Moderne Bliksembeveiliging

De Eembode | 1920 | | pagina 3