R. K. Hulsvestlnga Comité Aidoeling Amersfoort. Ongeveer 1 September set een terug- transport van Oostenrijksche kinderen naar Weenen vertrekken. Kinderen voor Munchen bestemd kunnen ook met dit transport meegaan. Opgaven van vertrexkende kinderen moeten voor Zondag 21 Augustus bi} ondergeteekende worden ingediend. De mogelijkheid is niet uitgesloten dat te veel opgaven zullen binnenkomen soodat het hoofdbestuur dan genood zaakt zal zijn kinderen terug te stellen die dan voor een volgend transport in aanmerking komen. In de maand September zullen geen kindertreinen naar Weenen kunnen ver trekken, omdat, gedurende de Weensche Messe van 526 Sept. geen materiaal voor kindertransporten kan worden af gestaan. J. W. JORISSEN, Muurhuizen 23. Ritmeester Godin de Beaufort, be kend bevorderaar van sport beoefening, heeft den militairen dienst verlaten en gaat zich op zijn landgoed te Maars- bergen vestigen. De ringrijderij aan den Kruiskamp was een voor Amersfoort zeldzame ver tooning. Deeluemers waren er uil Hoog land. Hoevelaken, Soest, Leusden en Achterveld. Kranig werden de spannen gemend. De Gymnastiekuitvoeringen deden uitkomen hoe onze jongelui lenig eo vaardig worden onder bezonnen leiding. De club St. Hubertus was ook van de partij en maakte geen kaaaad figuur. Zaterdagmiddag was de jeugd bij Haodel en Nijverheid te gast. Williams' Poppenspel vermaakte 'tjonge goedje voortri ffelijk en er werd volop genoten. Onder de reeks van festiviteiten waarmede Handel en Nijverheid de Amcrsfoortsche burgerij een weekiang zeer kwistig bedeelt, trok de ommegang met den zegewagen Zaterdagavond wel De wagen was keurig, smaakvol ge decoreerd door de Firma Fontein en Schippers. Een enorme menschenmassa was op Ten langen-leste werd 't Zaterdag avond wat te rumoeiig in enkele straten Nijkerkerboeren waren aan 't vechten met bierglazen als wapen op de Zuid- singel. Een inspecteur werd gemoles teerd, zoodat hij genoodzaakt was een schol te lossen. In de Langestraat moest cr wat orde iogeranseld worden. Ook op 't Bloemendal werd gevochten. Volgende week wordt de meubel fabriek van de firma Van Rooyen aan de Van Persijastraat hier stopgezet, wegens verplaatsing van het bedrijf naar IJsselstein. Maandagavond werden in Amicitia de prijzen van den etalage-wedstrijd der winkelweek op de gebruikelijke wijze Uitgereikt. Daarna volgde een cabaret voorstelling van Pisuisse c.s. De Hollandsche concertdirectie dr. G. de Koos. te Scheveningen, welke hei vorig jaar hier eene serie abonnements concerten gegeven heeft, heeft voor den a.s. winter wederom een abonnement van vijf concerten ingesteld, De concerten zijn als volgt 26 Oct. Alex Schmuller. violist. 28 Nov. Birgit Engel), die tol de grootste liederzangeressen van dezen tijd gere kend mag worden. 14 Januari de schit terende violoncellist. 9 Februari llona Kabos, pianiste en 18 Februari het Capet-kwartet. Met moeite is het gelukt dit kwattet hetwelk uitblinkt, voor een tournee door Holland te engageeren. MarktberichtAppelen f 8 ii f 18. peren f 10 i f 20, zandaardappelen f 5 ;i f6 per heet. Hoendereieren f 14 f 15.75 per 100 st. Giasboter f3 20 a f3 60 per Kilo. Kippen f 1.50 i f2.75, kuikens f3.50 a f5, piepkuikens f0.40 ii f 1.20, oude eenden 10.80 .i f 1,60 tamme konijnen f0.75 a f 1.80 p. stuk. Duiven f 0.80 ii f 1.20 per paar. Magere varkens f40 a f65, drachtige zeugen f120 k f180, biggen f 15 ;i f32, guste zeugen f70 a f140 per stuk. Aangevoerd waren ongeveer60hect. appelen40 heet. peren100 heet. zandaardappelen; 80 000 st. Hoender- eieren 300 kilo grasboter60 magere varkens; 170 biggen; 50 zeugen. Kaasmarkt. Aangevoerd 43 wagens bevattende 8500 kilo. Prijs f66 a f72 per 50 Kilo. Handel vlug. Op den Utrechtschenweg werd een nuto aangereden. De bestuurder had geen schuld, daar het meisje achter een wagen liep en op een gegeven oogenblik daarachter vandaan ging. waarbij ze •'oor de autowerd gegrepen. Door notaris Jobs. Knoppers zijn geveild: Wei- en hooiland Lageweg H. van Leijenhorst (16000; bouwland (warmoezeniersgrond) Lien- dertschenweg B. v. Noordenburg f3.750; wei- en hooiland Liendertschmweg A. v. 't Klooster (Hoogland) f8.600. Uit den Omtrek Baarn GeborenLucia Christina Johanna, d. v. H. P. Giele en C. L. Kouwelaars Anne Maria Charlotte, d. v. J. Israel en A. M. M. Spijker Herbert Joannes, z. v. J. Appel en A. M. Wijnen Petrus Johannes, z. v. A. Dijkman en P. van Kesteren Peel, z. v. G. v. d. Hoef en W. de Ruig. Ondertrouwd: F. K. v. Dijen en A. H. L. Ouwendijk. G. v. Harreveld en A. Smeekes J. Bieshaar en R. T. van de Kamp C. Ooms en K. E. Kiijgsman. Gehuwd: K. S. Thomas en A. C. Ferguson W. van Maanen en M. Veldhuizen H. L. Onvlee en A. P. Matthijsse D. A. Blaauboer en F. A. Meijer Th. Burgwal en W. Hen- driksen Th. v. d. Btakel en A. Rad- stok M. Michc en S. Martens J. Pannekoek en T. v. d. Meer. Overleden: Theunis van der Woord, 71 j., echtg. v. G. v. Woudenberg J. Kinderdijk 75 j., echtg. van J. Lam- brechts Joan v. d. Stok 5 m. Hendrik J. Voskamp, 34 j., echtg. v. J. Driessen Elisabeth v. Ooslrum, 20 maandeD. Barncpeld GeborenGijsbertus, z. v. R. v. d. Broek en D. v. Engelen Evert, z. v. Z. v. Roemburg en H. Bonestroo Hendrik Jan, z. v. A. Bos en A. Tenk Luberta Woutera, d. v. G. J. Boerhaven en H. Rosendai Martina Everdina, d. v. J. v. d. Broek en J. Biankenspoor Aaltje, d. v. G. v. d. Garskamp en T. Ruijt. OndertrouwdA. v. Essen en M. v. d, Brink J. Lam en J. Bakkenes G. v. d. Brink en G. v. d. Beek. Getrouwd: A. v. d. Briuk en J. Vink. G. Kruilhoed en G. Vermeer H. v. d. Baan en A. Vermeer. Overleden: Gerrit v. d. Broek, 84 j., geb. met G. Woudenberg Jacoba v. d. Kleut, 7 m. Eemnes Geboren Gijsbert, z. v. C. Ruizendaal en G. Rozenberg. OndertrouwdH. Butzelaar wedn. v. j. Schouten en A, Stalenhoef wed. v. J v. 't Klooster. OverledenMaria J. Hoofd 2 m. Willem Cosijnse 6 jaar. Caren GeborenJohannes Marinus, z. v. K. van de Wint et) A. B. Vredeveld Andreas Wilhelmus, z. v. B. H. Marse en W. M. Chr. Poelder Theodorus, z. v. N. v. Dijk en J. Bikker. Getrouwd: R. Distclblom en G. van der Schaal A. J. M. Scbuurmans en C. M. van der Wissel. OverledenJohannes J. Majoor, 15 weken Gerritje Gieskens, echtg. v. H. Kiijnen, 56 j. Conrad Awick, echtg. v. A. C. Kuijt, 66 j. Gerritje van der Burg, wed. v. J. Freriks, 89 j Bijkerk De landbouwer Roethof, op Holk, hoorde eenige dagen geleden groot la waai in zijn kippenhok. Hij ging kijken en zag een bunzing, die op zijn naderbij komen de vlucht nam in zijn woning. De geheele boerderij werd doorzocht, doch geen resultaat, totdat men einde lijk eens de bedstede inspecteerde. En jawel, daar vond men niet één. maar een bunzing-familie van 7 stuks met den noodigen voorraad voedsel, als doode ratten enz. Onnoodig te zeggen, dat bij de jacht op het onge dierte geen enkele het leven redde. Dat R. en zijn huisgenooten niet weinig 'beduusde waren laat zich be grijpen. R. had 's nachts meermalen onraad in zijn bedstede gehoord, doch dan schudde hij het beddegoed eens heen en weer en stil was 't, steeds meenende met muizen te doen te heb ben. Intusschen bezorgde de vangst aan R. een »goeien dag«, aldus de N'ijk. Courant. GeborenRinger, z. v. J. van de Horst en G. de Vries Johari z. v. H. Alberts en J. Haanstra Wil- lempje d. v. G. v. Deuveren en J. Wa- let Jacob Dirk, z. v. J. v. Kampen en A. Otten. OndertrouwdD. Polder en J. Bouw. GehuwdP. v. d. Pol en G. v. de Pol H. v. d. Kamp en R. v. Meer- veld. Overleden A. Windhouwcr 5 j. Willempje v. Steendelaar, 77 j„ echtg. v. R. v. Wijnen. Op de markt: 32000 st. eieren f 14 a f15. 5 Schrammen f35 ii f45. 52 H-ggen f 15 k f22. 61 Runderen f250 a 1500. 10 Schapen f 15 a f25. 18 Nuchtere Kalveren f 18 il f23. Soest GeborenDirkje Cornelia, d. v. G. Reijerse en E. van Noord Teunis Gerardus, z. v. G. Muts en C. Schaap Aleida Adriana, d. v. G. v. Ooijen -li W. v. Velsen Elisabeth Jeanne, d. v. P. E. Moolenburgh en C. E. Hel- frich Gerrit Marinus. z. v. G. M. v. Herwaarden en M. v. Dijk Neeltje, d. v. H. v. Burijcri en S. Naaktgebo ren Catharina Johanna Petronella, d. v. Th. J. Wouters en M. H. Jansen J.eoba Johanna Maria, d, v. H. Smo- renburg en E. van Engelen Wilhel mus Gijsbertus, z. v. G. Visser en M. Reijerse Oeint Jan. t. v. H. Lansmk en P. L. Eijlart Cornelia, d. v. A. W, Westerhoven en M. Ridder. OndertrouwdJ. v. d. Kamp en W. Broens E. J. Vlug en G. H. van Bruchem. GehuwdM. J. Hilhorst en J. G. Grift E. Hilhoist en A. M. Grift G. v. d. Haar en G. d. Hartog. OverledenSimon Keinders, 72 j., echtg, v. T. Keelwoudt Aalije El- zinha, 29 j., echtg. v. H. G. v. d. Laan Josphina Meerding 6 m. Johanna C. E. Dibetz, 72 j. Hessel v. Blan kets, lm. Aleida A. v. Ooijen 14 d. Terwijl Zaterdagavond de boomen van den spoorweg bij de halte Soest- dijk gesloten waren, omdat de trein van 9.45 uit Baarn in aantocht was kwam een automobiel zonder licht ia volle vaart aanstuiven, zonder dat de bestuur der bemerkte dat de booinen gesloten wareD. Met een grooten knal vloog de auto door den eersten boom, die op het dikste gedeelte totaal afgeknapt werd. Men kon den knai op verren afstand hooren. De auto kon noch voor noch achteruit. Gelukkig kon men door het geven van seinen met een lantaarn den trein nog tot staan brengen, doch slechts op 4 meters afstand, anders zou er een groote ramp geschied zijn. Dit grapje zal den bestuurder duur te staan komen, wat maar goed is ook, want zulk onverantwoordelijk rijden be hoort zwaar gestraft te worden. Utrecbt Kaasmarkt. Aanvoer 133 wagens, wegende: 24871 Kg. Eerste kwaliteit (68 ii f71. Tweede kwaliteit f63 f67 50. Rijltsmcrk fóó h f7ö. Handel vlug. Ingezonden. Patronaatswerk. Onbekend maakt onbemind. Dit spreekwoord gaf mij de gedachte in 't werk van 't Patronaat St. Rafaël, ook buiten de Patronaatszaal, meer be kendheid te geven, opdat het heerlijke werk van naasteliefde en zielenijver, niet langer van de sympathie van zoo velen verstoken blijve, maar met krach tiger steun, steeds hooger en hooger moge opbloeien. Immers 'l woord door zoovele groote mannen uitgesproken -Wij hebben aan onze lagere scholen schatten gelds be steed en toch zijn onze verwachtingen slechts ten deele vervuld»is maar al te waar. Of is 't niet allerduidelijkst gebleken, dat 't juist de schoolvrije jeugd is, die in de hiydige maatschappij, heel in 't bijzonder, voorlichting en steun en leiding behoeft. En waar kan dat alles beter gegeven worden dan op 't patronaat. Daar wordt de gods dienstige en zedelijke vorming der jongens voortgezet. Daar worden zij reeds gewend aan het katholieke ver- eenigingsleven, zoo'n gebiedende eisch in onze dagen. Daar wordt godsdienst zin ingeprent, de godsdienstkennis ver meerderd. 't godsdienstige leven hooger opgevoerd (retraite en gemeenschap pelijke communie). Daar wordt zielen ijver in die jeugdige harten geprent (missieactie) en zorg gedragen voor de lichamelijke ontwikkeling, in speciaal katholieke vereenigingen. Daar wordt voorlichting gegeven bij 't kiezen van een beroep, geschikte patroons gezocht, gedrag en vorderin gen nagegaan en voor verkeerde vrien den gewaarschuwd. Misschien kan 't zijn nut hebben meer in 't bijzonder 't heerlijke patro naatswerk te beschrijven, opdat door betere kennis meer sympathie moge worden gewekt, om du werk van liefde en zielenijver op te voeren tot op de hoogte waarop 't behoort te bloeien. Immers wij hebben nu reeds lang ge noeg gezien naar de jeugdorganisatie van andersdenkenden, 't Is hoog tijd dat wij katholieken met ons onuitput telijk rijk geloofsleven de leiding nemen. Ja 't is meer dan tijd dat onze jeugd organisatie die sympathie gaat genieten die voor haar krachtige opbloei zoo noodzakelijk is. Welnu dan I Elke gewone patronaats- vergadering is verdeeld in drietin. Ten eerste betalen der contributie en gelegenheid voor sparen, vervolgens de les en ten slotte 't spelen. Wat de les betreft; ook deze wordt gewoonlijk in drieën gesplitst. Ten eerste: Een korte opwekking ol kleine aanspoung tot missieactie. Ten tweedeEen godsdienstig we tenschappelijk onderwerp, '/.oa wcrtl in 't afgeloopen jaar het geheele leven van Garcia Moreno, die edele kampioen voor geloof en vrijheid behandeld, waarbij zich de gelegenheid aanbood veel over 'l werken en streven der vrijmetselarij mee te deelen. Ten derde De behandeling van een der twaalf beloften van het Goddelijk Hart, met het doel, om zoo in de jongens een vurige godsvrucht tot liet H. Hart aan te kweeken. Als eerste vrucht dezer lessen zijn de jongens aan 't sparen gegaan, voor 'n H. Hart-beeld. O mocht binnen niet al te langen tijd een plechtige intronisatie in onze patrooaatszaal plaats hebben. Na de les volgt 't spelen. Ik cou willen, dat alle ouders eens van nabij konden zien, boe gezellig 't dan toe gaat in 't patronaat, zaaltje, en vooral 's wintersavond*. Als dan 't kacheltje gezellig snort en de vrcolijk suizende gaslampen alles helder ver lichten, als dan de jongens zich in clubjes verdeeld hebben en geheel op gaan in hun spel, dan vliegt de tijd veel te spoedig om, en als de klok aanwijst dal de tijd verstreken is, wordt slechts noode 't spelen gestaakt. Zoo zijn dan de jongens weer nuttig en gezellig bezig geweest, terwijl mis schien veel anderen van hun leeftijd langs de 'traat hebben loopen slenteren. Nu rest mij nog ons plan voor de toekomst mee te deelen. Als no. 1 staat op 't program, de oprichting van een missieclub. Deze zal gevormd worden uit jongens die zich vrijwillig daarvoor aanmelden. De vergaderingen die geregeld worden ge houden zullen ongeveer als volgt vcr- ioopen 1. Opening met gebed. 2. Voorlezen der notulen van de vorige vergaderirg. 3. Een opdekkend woordje tot missieijver en een onder ichting tot uit breiding der missiekennls. 4. 't Teekenen der presentielijst. 5. 't Uitzoeken en rangschikken der brokken. 6. Sluiting! Verder zal onder de leden circuleeren een portefeuille met geschikte missie, geschriften, en zullen de jongens de missieactie beoefenen d lor 't verza melen van brokken en 't verspreiden van missielectuur (brochures, almanak ken, kalenders, enz.) Voorts kunnen we mededee en dat avond te organiseeren. Als 'spreker is ons reeds toegezegd een pater missio naris, die z'n voordrachten met licht beelden zal toelichten. Onze jongens zullen zich prepïrecren bij die gelegenheid een liefdadigheids- opvoering te geven ten bate der missie. Ten slotte kan worden medegedeeld, dat in 't vervolg in overleg met ouders, geneesheer en leeraren, aan de jongens alle mogelijke voorlichting zal worden gegeven bij 't kiezen van een beroep. Moge zoo onder Gods zegen, de bescherming van den grooten Aarts engel Kafaël en de steun der weldoe ners, 't patronaatswerk steeds vrucht baarder worden voor het zielenheil onzer jongens. De Secretaris. Binnenland De geest der openbare onderwijzers is blijkens het onlangs uitgekomen on- Zoo schrijft de schoolopziener Mr. Thiol to Amsterdam o.a. Zeiden wordt hot schriftelijk werk ter correctie meegenomen naar huis. Al dergelijke bezigheden moeten óf onder schooltijd verricht óf nagelaten wordcn«. Over de bij*, onderwijzers schrijft liet verslag Hoewel dc toestand bij het bijzon der onderwijs in dit opzicht lang gun- stig is gebleven, begint zich ook hier langzamerhand cene verslapping te open baren. Ook daar schijnt zoowel de salarisactie als het streven naar eman cipatie van den klasse-onderwijzer aan liet onderwijs zelf geen goed te hebben gedaan.» Kr reden op den Utrechtschenweg twee, uit Amsterdam afkomstige meis jes, in de richting Oosterbcek toen een haar achterop rijdende auto signalen gaf om voorbij te rijden, week een der meisjes riaar links uit en kwam voor de auto. In haar schrik sprong zij van de fiets en weid door de auto over reden met het gevolg, dat zij na enkele oogcnblikken overleed. Een uit Groningen afkomstig meisje, dal in dc nabijheid reed, schrok zoo van hel gebeurde, dat zij legen een hoop steenen opreed, waarbij zij zoo danige verwondingen opliep, dat zij naar het Elisabethgesiichl moest worden over gebracht. Een wetsontwerp is ingediend tot verzekering van personen, werkzaam in de landbouwbedrijven, tegen geldelijke gevolgen van ongevallen, hun in ver band met hunne ilicnstbetrekking over komen. Het wetsontwerp draagt de uitvoering der verzekering op aan openbare org» oen (KiJksverzikcrlngsbaok, Verze keringsraden en Kaden van Arbeid) en aan bijzondere instellingen (Bedrijfsver- ccnigingen). Beide soorten van organen Htaan al» gulijkbeicchttgd naast elkan der, en dc wekgever heeft de oube lemmerde keuze of hij zich wil aansluiten bij een Bedrijfsvereemging, dan wel het risico van de verzekering zijner arbeiders wil zien gedragen door liet openbaar In aansluiting aan de jurisprudentie van den Cenlralen Raad van Beroep worden de inwoneudc kinderen buiten de verzekering ingevolge deze wet gesteld. Het ontwerp laat toe dat de Bcdrijfsvereenigingen ook andere doel einden, geestelijke zoowel als stoffelijke nastreeft. Dc staking der koffiehuis- en hotel bedienden in Amsterdam, Rotterdam, Den Haag en Utrecht is opgeheven. Te Eemncs hebben zich gevallen van vlekziekte onder dc varkens voor gedaan. Bij verscheidene landbouwers zijn reeds beesten gestorven. Door een vonk uit de dorschmachine is te Gendringen een nauwelijks vel- tooide boerdeiij afgebrand. Twee paar den en dertien varkens kwamen in de vlammen om. Ook de dorschtrachine ging verloren. Het Belgische Consulaat deelt mede, dat officieel van de Belgische regeering bericht kwam, dat met 1 September a.s. het visum voor Nederlandsche onder danen, die naar België reizen, is afge schaft. Ieder Nedeilandsch onderdaan, (dus b.v. ook een Hollander, die in Engeland vertoeft) die zich naar België wenscht te begeven, heeft derhalve slechts zijn Nederlandsche pas noodig, en behoeft deze niet op het Belgisch consulaat te laten viseeren. Toen te Doetinchem een begin ge maakt werd met het herstel van de ophaalbrug over de Oude-IJsel en men, na het afnemen der gewichten, de klap losmaakte, ging deze plotseling met een groote vaart omhoog, terwijl vier werk lieden op het vooreind zaten. Alle vier vielen naar beneden, waarbij ze terecht kwamen te midden van balken en rails. Twee arbeiders liepen ernstige been wonden op. van den derde werden een viertal ribben gekneusd. In den nacht heeft een hevige gas ontploffing plaats gehad in de brood fabriek »Ceres« te Amsterdam, welke het oude gedeelte verwoestte en de hooge fabrieksschoorsteen deed ineen storten. Helaas valt een slachtoffer te betreuren, de nachtportier, dc acht-en- veertig-jarige Kuiper, wonende in de Laurierstraat, vader van zeven kinderen. De nieuwe marechausseekazerne te Epc. die pl.m. f 100.000 kost zal In gebruik worden genomen door 5 man schappen. Als bijzonderheid zij vermeld, dat de heer Korz te Deventer, die een leef tijd van 82 jaar heeft bereikt, nog heeft deelgenomen aan de rijwielbedevaart naar Kevelaar en den geheelen tocht van 200 K.M. heeft meegemaakt. Buitenland. In Wales (Engeland) is de omkeer in den weerstoestand al heel ras ge komen. Enkele dagen geleden zuchtte men daar over de droogte, thans wordt gemeld, dat het land geteisterd wordt door overstroomingen. Er staat heel wat weiland en akkerland onder water. In de buurt van Dolgelly zijn tal van dorpjes onder geloopen. De bewoners zijn er verhuisd naar de bovenverdieping. Een bakker te St. Foyes kocht de boter, welke hij noodig had, bij een boer in de buurt. Op een goeden dag meende hij, dat de boter niet meer behoorlijk gewicht hadhij ging zijn pondjes boter dus wegen, en bevond, dat telkens meer aan het gewicht ontbrak. De bakker vond dit toch wei wat al te bar zoo dat hij zijn boertje aanklaagde. De rechter deed beiden voor zich verschijnen en vroeg den boer Hebt gij weegschalen Ja zeker, Kdelachtb. En gewichten? Neen. Wat? Maar hoe kunt u dan uw boter afwegen O, heel eenvoudig. Sinds de bak ker bij mij koopt, neem ik mijn brood hem. Zijn pondsbrcoden d enen mij tot gewicht om mijn boter af te wegen. Als het gewicht er niet is, dan is dat zijn schuld niet de mijne Deze niet overmakelijke variatie op het thema van den bedrieger bedrogen, maakt het Bulletin paroissial de St. Germain l'Auxerrois wereldkundig. De bioscoop ontwikkelt zich oog --teeds en zoo zijn er b.v. bioscopen, wachtzalen zijn verbonden, Thans is de Alhambra-cinema te Londen nog een stap verder gegaan. Aan die inrichting is n.l. een kinderzaal verbonden, waar moeders, die eens een paar uur de drukte en beslommeringen van het huis houden willen vergeten, hun kinderen in bewaring kunnen geven. Er is toe zicht melk en speelgoed worden ver- strtkl en voor de kinderen wordt dc gang naar de cinema-bewaarschool een ecltt feest. In Milaan zijn tengevolge van de voortdurende hitte eergisteren tien men- schen krankzinnig geworden, van wie er één is gestorven. Landbouw Veekeuring. De uitmuntend geslaagde «landbouw- dag* tijdens de Amersfoortsche Win kelweek, gaf ook een veekeuring, waar mooie exemplaren de aandacht van vele kenners trok. De uitslag der keuring was als volgt a. Koeien. Stamboekvee. 1. K. v. d. Munt, Achterveld. 2. Wed. J. C. Visser, Achterveld. 3. K. v. d. Munt, Achterveld. 4. Slichting Achterveld. b. Schotten. 1. Niet toegrkend. 2. W. v. d. Hengel, Achterveld. Diploma Stichting Achterveld. c. Vaarzen. Stamboek. 1. -de Treek» met Wtjthoorn VI. 2. A. v. d. Hengel, Hamersvcld, met Bertha. 3. A. v. d. Hengel, Hamctsveld, met Nelly UI.

De Eembode | 1921 | | pagina 2