zich een ruime discussiehet werd ten slotte aangenomen. Bij arc, 6 deed de heer Zwetsloot het denkbeeld aan de hand, dat een bestuurslid slecht» éénmaal herkiesbaar zal zijn. De voorzitter ontraadde de aanneming van dit voorstel. De heer Zwetsloot deed geen posi tief voorstel. De algemeene bepalingen werden on gewijzigd volgens het concept vastge steld. Bi) art. 14 deelde de heer Zwetsloot mede, dat in de Kiesvereeniging Baarn de stemmen gestBakt hebben over een voorstel, dat het Bestuur alvorens de drie candidalen aan te wijzen voor het adviseerend College, de Alg. Verg. daar over geraadpleegd wordt. Spr. wilde een zinsnede in dien geest aan art. 14 toe voegen. De heer Verweij ondersteunde dit voorstel. Hij wijst op wat er in de Kieskringen Leiden en Amsterdam is geschied. Spr. stelde de volgende motie »De vergadering spreekt de wensche- lijkhcid uit, dat het Bondsbestuur vóór de werkzaamheid genoemd in art. 14, overleg pleegt met de algemeeoe ver gadering.* De voorzitter deelde mede, dat het Bestuur gaarne de vergadering in de gelegenheid wil stellen de aanwijzing der candidaten voor het Adviescollege te bespreken. Een aanvulling in de statuten acht het bestuur niet nood zakelijk. De heer Zwetsloot blijft er op aan dringen, dat een desbetreffende aanvul ling in de statuteo wordt opgen men. De zaak is te belangrijk voor de rond- Spr. stelde voor aan art. 14 der sta- tuten een alinea toe te voegen: Het bestuur stelt tevoren de afgevaardigden ter algemeene vergadering in de ge legenheid omtrent deze aanwijzingen van gedachten te wisselen. Het bestuur nam dit voorstel over met deze wijziging: »hun meening om trent deze aanwijzirg kenbaar te r.iaken.* De heer Verweij stelde voor, dat het bestuur over deze aangelegenheid zal beraden in eigen boezem en dringt aan op aanneming zijner motie. Na uitvoerige discussies komt aitikel 14 tot stand met deze toevoeging: (Het bestuur wijst candidaten voor het advi seerend college aan) »de vergadering van afgevaardigden gehoord». De andere voorstellen en de motie vervallen. Bij art, 22 werd ingediend een voor stel, dat de algemeene vergadering oog candidaten kan toevoegen aan de voor drachten door het bestuur opgemaakt, voor het College van Advies inzake de Provinciale Statenverkiezingen. Het bestuur verklaart zich tegen dit voorstel. Het wordt door de\oorstellers inge trokken. Uit de vergadering wordt voorgesteld aan art. 21 een bepaling toe te voegen, dat candidaten voor de groslijsten der Prov. Statenverkiezingen een verklaring moetenonderteekenen.dat zij zich onder werpen aan de bepalingen der Statuten van den Prov. Bond en dat zij niet een plaats in de Provinciale Staten aanvaar den, indien zij bij de cfticieele verkiezing door voorkeurstemmen zouden worden gekozen. Het voorstel wordt aangenomen met 38 tegen 33 stemmen. De Statuten worden daarna in hun geheel vastgesteld. Aan de orde is vervolgens de Rond vraag, waarbij de aanwijzing van drie candidaten voor dc Adviescommissie. De heer Verwey vroeg of het Bonds bestuur de zaak heeft besproken en daarover mededeeliogen kan doen. De voorzitter deelde mede, dat het Bestuur nog niet beslist heeft in dezen. De rondvraag liep verder over de wijze, waarop de propaganda het best gevoerd kan worden. Wlnterdienst. Dc minister van binnenlandsche zaken en landbouw heeft aan de gemeente besturen verzocht, er op toe te zien, dat de tijdsaanwijzing op de openbare, door het gemeentebestuur beheerde klokken van 5 Ocl. 3 uur 's morgens af weer in overeenstemming zij met de tijd- regeling van den middelbaren zonnetijd van Amsterdam, welke dan aanwijst 2 uur 's morgens. Amersfoort De in dit Blad aangekondigde motor wedstrijden te Amersfoort zullen niet Zondag 5 October, maar Zondag 12 October gehouden worden. Door de politie is aangehouden een schuldige wegens 't niet bezitten van een belastingplaatje, terwijl door 2 per sonen aangifte gedaan van diefstal van hun belastingplaatjes. Men zij dus op zijn hoede. Bekeurd zijn een autobusonderne mer wegens 't meer personenvervoer in zijn wagen dan toelaatbaar was, twee personen op een fiets, die zich lieten voorttrekken, een caféhouder wegens 't muziek doen maken in zijn inrichting zonder vergunning van B. en W., een motorrijder wegens 't niet bezitten van goede remmen, en twee bakkers voor overtreding arbeidswet. Rudmrgidiring. Maandagavond vergaderde de ge meenteraad onder leiding van Burge meester van Randwijck afwezig waren dt leden Magnin en Noordewier. Het verzoek om eervol ODtslag van den Directeur van het gemeentelijk Bouw- en Woningtoezicht en woning bedrijf en een schrijven van de Amersf. Schoolvereeniging, waarbij verzocht wordt gelden uit de gemeentekas te mogen ontvangen, benoodigd voor bij bouw aan het schoolgebouw aan de Oldenbarneveltlaan van een 4e lokaal wegers uitbreiding hunner scholen met een 7e leerjaar werden om advies in handen van B. en W. gesteld. De mededeeling van B. en W. naar aanleiding van het adres van G. Castein, betreffende het schoonhouden van een sloot aan den Arnhemschen weg, gaf den heer Spiekermann aanleiding tot het stellen van een vraag, die h la Ruitenberg werd beantwoord. Een adres van de S.D.A.P. waarbij verzocht wordt le de rustige ontwikke ling van het openbaar lager onderwijs door reorganiseeren niet meer te schaden dan noodzakelijk is en ten 2e in het Bloemenkwartier een openbare lagere school te doen bouwen, die met den cursus, aanvangende 1 Sept. 1925 in gebruik kan worden genomen, ging naar B. en W. om advies. De rekening der inkomsten en uit gaven van de gemeeate van den dienst van 1923 werd gesteld ter fine van onderzoek in handen eener commissie bestaande uit de leden Muilwijk, Boas en Thien. Vooits werden verschillende besluiten van Gcd. Staten over verdaging dan wel goedkeuring van genomen Raads besluiten aangenomen. Herkozen werd tot lid van het Be stuur van de Nutspaarbank wegens periodieke aftreding, B. van Erst, W. D. Helderman, mede aftredende is overleden. Goedgekeurd werd het verleeneu van eervol ontslag aan C. J. F. Prins uit zijn betrekking van hoofd der openbare school voor het centraal 7e en 8e Ter verhuur van een lokaal vau de Meisjesschool aan de Amersf. School vereeniging werd besloten, waarbij de heer Van der Heijden ter. cht aandrong op het verruimen der gelegenheid voor godsdienst-onderwijs, welke gelegenheid door het verhuren van localen wordt Tot aankoop van het perceel Kamper binnenpoort 5 voor f 10.000 van den heer Hogevest werd besloten. Mr. Sta dig pleitte tegen. Tot overname van een tweetal stoe pen in de Krommestraat werd besloten. Goedgekeurd werd het voorstel tol kostelooze overname van een strook grond gelegen aan dc Utrechtscheweg van N. op 't Land en tot het rooien van een boom, en hel voorstel tot koste looze overname van een strook grond aan de Beekensleinschelaan van W. Hendriksen. Verhuurd werd een perceel bosch- grend aan de Barchman Wuytierslaan aan S. J. Dekker en een nabij de Katte- kampen gelegen terrein aaa de Amersf. Lawn Tennis Club. Besloten werd over le gaan tot open bare verhuring van eenige aan den Hcoglandscheweg en Kopersteeg gele gen perceelen weiland, tot het uitgeven in erfpacht van een nabij de Heiligen- bergerweg gelegen weiland aan Ch. v. Esveld, en tot het inbrengen in het grondbedrijf van een huis en erf nabij den Soesterweg. Vervolgens kwam aan de orde 'l rap port van de Commissie, ingesteld om het tekort aan het Magazijn Openbate Werken en het daaromtrent uitgebrachte rapport nader te onderzoeken en zoo noodig daaromtrent voorstellen aan dr Raad te doen, benevens een rapport van 'l Commissielid Ir. 1'. M. v. Veen. Daar over werd breedvoerig van gedachten gewisseld, met negatief resultaat. De als conclusie gepresenteerde zinnen werden niet door den Raad aanvaard. Het afwijzend advies vau B. en W. op het schrijven dd. 14 Augustus 1924 van K. v. d. Burg, waarbij hij in beroep komt tegen het besluit van Burgemeester en Wethouders, waarbij hem gelast werd verschillende veranderingen aan te brengen aan hem in eigendom toe behoorende perceelen aan den Sucstcr weg werd aangehouden. Ingewilligd werd het verzoek van J Boshuizen om vergunning tot het aar- leggef, bestraten en rioleeren van een gedeelte van den Dorresteinschenweg, de v. d. Woustraat en een verbindings weg van den Arnhemschenweg naar den Dorresteinschen weg. Goedgekeurd is dr onttrekkingaan den openbaren dienst van den verbindings weg tusscheo Dievenweg en Rootse- I aarstraat. Eveneens het voorstel tot het aan gaan van een overeenkomst met de Spoorwegmaatschappij lot het maken van een spoorweg-verbinding in het Soesterkwartier. De Raad ging vervolgens accoord met het voorstel van B. en W. tot het verstrekken van een geldleening aan den Amersf. Bond voor Lichamelijke Opvoeding voor het maken van een terreinofscbeiding om het sportterein aan den Leusderweg. Tot het aangaan van een tijdelijke geldleening tegen 4 pCt. werd besloten. Tegen half twaalf begon de rondvraag die in hoofdzaak ging over het ontslaan van werklieden in tijdelijken dienst, over werkverschaffing in den a.s. winter en over werkloosheids-aangelegenheden. Om twaalf uur gingen de vroede vaderen uiteen. Op 19 September j.l., herdacht de le Seinhuiswachter T. W. van Dum- melen den dag waarop hij voor 25 jaren als arbeider bij de Ned. Spoor wegen in dienst kwam. Ofschoon hij zijn collega's had verzocht (wegens tamilieomstandigheden) dien dag voor hem ongemerkt te laten voorbijgaan werd hem deze tot een onvergetelijke gemaakt en werd hem o.a. een prach tige spiegel, een bloemenstandaard en zijn dochters een fraai bloemstuk aan geboden. Failliet verklaard zijn Naamlooze Vennootschap Roskam's fabrieken, ge vestigd en kantoorlioudende te Barae- veld. Rechter commissaris mj. M. E. Havclaar, curator mr. L. Stadig, wo nende te Amersfoort. Naamlooze Vennootschap »De Gel- deische Vallei«, fabriek van Melkpro ducten, gevestigd te Amersfoort. Rechter commissaris jhr. mr. T. J. de Marees van Swinderen, curator mr. dr. M. Tydeman, Amersfoort. Voor het garnizoen Amersfoort zal de levering van aardappelen worden aanbesteed op Woensdag 1 October a.s. des namiddags 12 uur, in het mili tair magazijn van levensmiddelen, Tifanterie-Kazerne Amersfoort. Leveringstijdvak 1 November 1924 tot en met 31 Mei 1925. Wegens weikzaamheden aan de hoofdbuis zal Donderdag van 6 tot 10 uur in deo avond geen water worden geleverd in de huizen aangesloten op de Utrechtsche Waterleiding. Er zijn door belasting-ambtenaren verschillende wielrijders aangehouden, die hun fiets niet van een belasting- merk hadden voorzien. De rijwielen werden in beslag genomen terwijl van de overtreding proces-verbaal werd opgemaakt. Ook zijn enkele wielrijders aange houden, die wel een rijwielplaatje had den, doch die dit plaatje niet op de vereischte wijze hadden bevestigd. Ook hun rijwiel werd in beslag genomen dat zij echter na betaling van een boete van f 1 weder in ontvangst kon den nemen. R. K. Kantoorbedienden. Op de ledenvergadering der afdeeling Amersfoort welke den 18 September werd gehouden, kwam onder meer aan de orde een bespreking over de invoering van de arbeidswet voor de Kantoor- en Winkelbedienden. Naar aanleiding daarvan werd een inotie aangenomen, waarbij wordt aan gedrongen dat de Minister de achterstel ling van Kantoor- en Winkelbedienden ten opzichte aan den arbeidstijd, zoo spoedig mogelijk zal doen opheffen. Men dringt er bij de ongeorganiseerde R, IC. bedienden op aan, in deze mede te helpen om een geregelden arbeids tijd voor de collega's te verkrijgen, door toe te treden tot deo Bood »St. l'ranciscus van Assisië. Uit den Omtrek ACHTERVELD De veetentoonstelling, telken jare in de maand September te Achterveld gehouden, door de Fokvereeniging, zal dit jaar, wegens het heerschen van mond- en klauwzeer, niet plaats hebben. Notaiis A. J. Bok te Barneveld, is voornemens Donderdag 2 October, in de Bonte Koe te Barneveld, bij inzet, en Donderdag 16 Oct. in de Roskam bij toeslag, publiek te verkoopenEeni ge perceelen grasland, bouwland en boscllgrond gunstig aaneen gelegen in eenc vruchtbare streek aan den harden weg van Barneveld naar Amersloort, te Achteveld, onder Barneveld, nabij de hofstede «Klein Achteveld* samen groot 9.31.20 H.A, te veilen in 6 per ceelen en 6 massa's. Aanvaarding.' de boschgrond I April 1925 of eerder bij vrocgire ontruiming; perceel 6 is verhuurd tot 1 November 1930 en de overige gronden tot 1 Januari 1926 Inlichtingen ten kantore van notaris en bij den hc er L. J, v. Leusen, op Lsnibalgeu, Scherpenzecl. HOOGLAND Gelegenheid tol kostelooze inenting en hcrinenting zal worden gegeven op Maandag 29 Sept. en Maandag 6 Oct. in ern der lokalen van,'de school aan den Ham. Beide kceren van 9—11 uur v.m. BARNEVELD Vermoedelijk door Tovcrmatig stoken vat hel fornuis ontstond brand in de schuur van den timmerman K. Pater, te Glind, welke geheel uitbrandde. De 18-jarige Jau Veldhuizen, had het ongeluk op de losplaats van het station alhier, zijn been te breken, door dat eeu spoorwagen aanreed en hij be kneld raakte tusschen den spoorwagen en zijn eigen voertuig. HOEVELAKEN Een vrachtauto uit Amsterdam, be laden met kippen, die van de Baine- veldsche markt huiswaarts keerde, ge raakte op den Hoogebrink. alhier, doordat de bestuurder voor een hem tegemoetkoraenden auto met het uit lullen te ver over den berm van den weg reed, te wat r. Met behulp van eenige omstanders werden de kratten met kippen spoedig afgeladen en bleek, dat er een 20 tal kippen waren ver dronken. Met een andeten aldaar pas- seerenden vrachtauto werd het gevaarte uit de sloot getrokken eo kon zonder verdere ongelukken zijn weg vervolgen. NIJKERK Alhier had weder een ongeval plaats bij de halte Sligtenhorst, dat weder een gunstig verloop had. Een militair-motor rijder, komende uit de richting Amers- fooit en zich begevende naar Harder wijk, reed in volle vaart op den ge sloten spoorweg-afsluitboom, terwijl de trein in aantocht was. Het rijwiel sloeg met den militair om. De berijder werd niet ernstig aan een arm en hoofd ver wond. Het rijwiel was onbruikbaar ge worden. SOESTERBERG Het ligt in het voornemen van hel Departement van Oorlog in 1925 Ban te schaffeD 12 snelle verkenningsvlieg tuigen en 16 artillerie-verkenningsvlieg tuigen onderscheidenlijk voor den prijs van gemiddeld I 33.000 en gemiddeld f 24.000 per vliegtuig. Aanschaffing van schoolvliegtuigen wordt voor 1925 niet noodig geoordeeld. SOEST Aan de Lees-Bibliotheek van de St. Vincentius-Vereeniging wordt verbonden een correspondentschap van de R. K. Openbare Bibliotheek van Amersfoort. Daarnevens kan men nog door be middeling alle andere boeken betrekken van de R. K. Openbare Bibliotheek van Amersfoort, ja zelfs van alle voorname Bibliotheeken in ons land. Om hiervan te kunnen prcfi'.eercn geelt men zich op als lid van deR.K. Bibliotheek, voor de luttele premie van f 1.50 per jaar, waardoor men het recht verkrijgt, zoolang de Bibliotheek ge opend is, wekelijks boeken in leen te mogen hebben. Op den eersten Zóndag iu October e.k. zal de Biblotheek heropend worden, op 't gewone uur na de Hoogmis. Men kan zich dan als lid opgeven en be komt dan tevens zijn lidmaatkaart. Gemengde Berichten Te Heesch bij Oss speelden kin deren met luciters. Het jongste broertje werd door de zusjes op een hoopje hooi en stroo gelegd, dat voor een klein schuurtje op het erf lag, terwijl achter het schuurtje al de kinderen met lucifeis speelden. Opeens vatte het schuurtje vlam, niet het gevolg, dat een der kinderen deerlijk aan handen en aangezicht weid verwond en eenige uren later is overleden. Te Naarden is Zondagmorgen eeo automobiel, waarin zich zeven personen bevonden, over den kop geslagen door een defect aan de vooras. Twee inzittenden werden zwaar ge wond en moesten dadelijk per auto tiaar Amsterdam worde» gebracht. Len derde gi kwetste werd een boerderij binnengedragen en later naar Amslei- dam vervoerd. Maandag vertrok van Enkhuizen met bestemming naar Amsterdam, schipper Visser uit Hasselt met zijn kl pperschip »Hendiika«. Toen werd hij door een zwaren storm overvallen, waardoor het schip omsloeg en vol water liep. De opvarenden, de schipper, zijn vrouw en vijf kinderen en een knecht wisten zich in een sloep te redden en werden daarna opgepikt door den in de nabijheid varen den schipper Snijders. Men meldt uit Smyrna: Een hevige brand heeft tijdens een voorstelling gewoed in een bioscoop theater. 100 personen zijn in de vlam men omgekomen. Hua lijken zijn ver koold. Ia een boerderij bij Dundonald in Schotland zijn negen personen, w. o. vijf vrouwen, jammerlijk verbrand. De brand brak snachts uit en de slachtoffers konden niet meer gewekt worden. Kerknieuws. Het Provinciaal Concilie. Maandagmorgen is het Provinciaal Concilie geopend met een plechtige Pontificale Hoogmis in de Kathedrale Kerk te Uir.-cht, Reeds vóór 9 uur vulde het priester koor zich met gemijterde abten, prela ten, kanunuiken en zeer vele ICerw. Hetren Geestelijken. Even over 9 uur arriveerde aan den ingang van het kerkgebouw de Inter nuntius Mgr. Cesare Orsenigo en het Doorluchtig Episcopaat. «Het koor zette een magistraal Ecce Sacerdos in, toen de indrukwekkendst stoet door het kerkgebouw naar het priesterkoor schreed. Ongeveer half-10 ving de plechtige Pontificale Hoogmis aan, welke werd opgedragen door Mgr. H. v. d. Wetering. Om 1 uur werd de kerk voor het publiek gesloten. Om half-2 ving in het Priesteikoor dc eerste zitting van het Pioviociaal Concilie aan. Daarbij wareu tegenwoordig Z.Exc. de Inter nuntius, den Aartsbisschop, de overige Bisschoppen, de Oversten der Orden met hun afgevaardigden, het geheele Metropolian Kapittel en 2 afgevaar digden van elk der Kathedrale Kapittels. De beraadslagingen in het Provin ciaal Concilie zijn geheim. De genomen besluiten worden eerst ter goedkeuring door Z. H. den Paus naar Rome ge zonden en, zoo die goedkeuring ver- kregen is, worden ze gepubliceerd. R. K. Boerenbond Coop. Lantlbouwvereenlglng. De Leden Aandeelhouders, der Coüp. L%pdbouwvereeniging Hoogland, wor den herinnerd aan de uitbetaling der Coupons op Woensdag 1 October a.s., van 9 tot 12 uur, voormiddags, ten kaDtore en in Concordia. Uitgeloot zijn de Nos. 16, 36, 82, 144, 260. Gelieve deze Obligaties mede le bnmgen, waarvan uitbetaling zal ge schieden. Den Leden wordt bekend gemaakt, dat alleen op Maandag, van elke week Brandstoffen worden afgegeven, dus op andere dagen niet als op bestelling uit den wagon. HET BESTUUR. Candbouwnituws. Het Inkuilen van gras enz. De tijd is daar om eens op deze manier van voeder bewaren te wijzen. De langdurige regen belette wellicht het hooien van sommige kampen nagras. De late lijd van het jaar, al zou het nog mooi weer worden en blijven, is zeer zeker oorzaak, dat het gemaaide gras niet meerj met succes gehooid zou kunnen worden. Jammer zou het even wel zijn, als men hel overtollige gras zou verloren laten gaan. Gelukkig be hoeft dit niet. Het inkuilen geeft iederen boer een middel om dit gras voor den winter te kunnen bewaren en het dan met veel succes te gebruiken. Die het wel eens meer gedaan heeft, kan het weten, maar ingekuild gras (ook ander ingekuild voer) bevorderd! de hoeveelheid melk en de kwaliteit der melk meer t•et!) Ja, in sommige streken van ons land bevalt het voeren van ingekuild gras zóó goed, dat men inkuilen als hoofdzaak en hooien als bijzaak be schouwt. Al zal men nu door onder vinding de ktyist van inkuilen hoe langer hoe beter gaan verslaan, zoodat de verliezen, bij het inkuflèn ontstaan, zo o klein mogelijk zijn geworden, met hel oog op de fokkerij is de genoemde werkwijze toch niet onverdeeld aan te raden. Wel geloot ik, dat goed beval len zal naast hooi ook iogekuild gras enz. te voeren, Zoo zou men bijv. van h:l dagelijkschrantsoen hooi kun nen vervangen door ingekuild gras. Behalve voor melkvee is ingekuild voer ook uitstekend voor mestvee en voor jongvee boven den leetlijd van één jaar. Nu iets over de uitvoering van liet inkuilen zelf. Men kan het doen op of in den grond (blijf echter hoven het grondwater). Op sommige plaatsen komt zelfs het grondwater hier en daar boven den grond, dus zal wel het meest sekuur zijn, een plek uit te zoeken, die altijd droog blijft en dan den»hoop persvoer (zoo noemt men het onk wel) of den grond te brengen. Gaan we nu een hoop persvoer maken van gras, dan laten we het eerst niet in half-honi verande ren. Is het gemaaide gras winddroog dan rijden we eiken dag een partij aan den hoop. Overhaastéó is niet goed. Klken dag wat dan kan de hoop mooi. geleidelijk sakken. Dit toch is van zeer groot belang voor het welslagen van de lieele inmaken], Zakt een hoop scheef of gaat niet alles muurvast in mekaar zitten dan is de kans \an veel verlies zeer groot. We moeten zoo'n hoop dus zorgvuldig opstapelen, zoodat de ge noemde onheilen niet kunnen voor- Heeft de hoop de gewenschle hoogte, bijv. plm. 3 M„ dan maakt men 'm niet hooger meer. Nu wordt beg.nnen om 'm van boven met zand af te dekken en te belasten. Vóór het zand er op komt, legt men een dun laagje stroo (geen planken of balken). Zoo komt er ongeveer 60 Ik 70 C.M., grond op. Dit haogt er n.l. van af of we fijn dan wel grof gras inkuildenfijn gras minder belasting dan grof. De kanten worden afgestoken en het is zeer goed ook de kanten met zand af te dekken. Zie daar de heele geschiedenis! De noodige sorg er aan geveri, daar komt het vooral op aan. Ik zette boven dit episteltje «gras, enz.* We kunnen eigenlijk zoo wat alle groenvoer inkuilen. Bouwen we bieten en zien we geen kans het blad op een redelijke wijze vóór den winter op tc voeren, kuilt het dan in. Daar heb je de spurrie, een uitstekend groenvoer, maar de eerste flinke vorst en dc kost bare spurrie is reddeloos verloren. Laat het zoo ver niet komeD, maar kuil ze in. Zelfs voor knollen is het nog aan te raden. Al gaan deze met de eerste vorst nog niet naar de maanfW afgeloopen winter heeft nochtans geleerd, dat de vorst op den duur de knollen voor ons plukt I Welnu laat h*t,:,Koi» ver niet komen en haal ze in. De kans ifSeer groot, dat het kracht voer dezen winter duur zat si/u, iaat daarom niets vau uw groenvoer verloren gaan, zorgt dat de koeien uw -zuurkool- tou< gevuld vinden en gij sult ycel duur krdthtvoer kunnen uitsparen!

De Eembode | 1924 | | pagina 2