Advertentiën t kieskring te Utrecht heeft die wenschen In amendementen verwerkt en zal in de bondivergadering trachten aanvul ling en verbetering te krijgen waar aulks noodig wordt geacht. Zaterdag 15 Mei wordt te Utrecht de vergade ring der afgevaardigden van de R. K. Kieavereenigingen in de provincie Utrecht gehouden en daar aal over die voorgestelde aanvullingen en verbete ringen worden beraadslaagd. Zooals ia getegd, de heer Suring kweet sich voortre(lelijk van zijn taak en beantwoordde de gestelde vragen volkomen bevredigend, soodat deze algemecne vergadering van Recht en Orde goed slaagde. De Zeereerw. Heer Aveskamp, die Zondag in de parochiekerk van O. L. Vr. Hemelvaart een beroep kon doen op de ciiervaardigheid der parochianen voor den bouw eeoer kerk te Hilver sum over 't Spoor, mocht voor dit goede doel (518 inzamelen. De eierveilingen in het gebouw der groenteveiling worden gestaakt wegens gebrek aan aanvoer en afzet. Uit den Omtrek BILTHOVEN In den toren van de nieuwe kerk te Biltboven worden drie klokken gehangen. Dezer dagen had de wijding ervan plaats. Gelijk alle klokken, hebben ook deze klokken elk haar opschrift. De grootste de Teresia-klok die 'n gewicht heeft van 700 K.G. draagt lot opschrift Opdat allen één zijn. Terezia Maria Charlotte Loten van Doelen Grothc-Rouppe van der Voorst Lage Vuursche Mei 1026, Het opschrift der tweede klok, die Antonius gedoopt is, luidt als vulgt Antoniua. Dank aan God die ons gaf een Priesterzoon. Dorothea Albertina Theodora Joanna HamersGeerligs. Amersfoort Mei 1026. De kleinste van bet drietal heet Maria. Zij is bestemd om de geloovi- gen de kleinere diensten en hel Angelus te verkondigen. Van deze klok luidt de inscriptie: Maria. Tot Jezus door Maria. Maria Johanna van der Kuijl. Biltboven, Mei 1926. SOEST Alhier is een R. K. voetbalclub op gericht. De oude tramremise, een echte i in-den-weg. zal worden opgeiutmd. HOOGLAND De stemgerechtigde ingelanden van het waterschap De Malesluis, vergade ren Woensdag 26 Mei bij Th. van Klooster voor het vaststellen der reke ning 1925. Bij G. J. Schimmel aan den Ham vergaderen Donderdag 27 Mei de stem gerechtigde ingelanden van het water schap De Drie Sluizen, eveneens voor de vaststelling der rekening 1925, HOEVELAKEN B. uit Nijkerkerveen zat in een café te Hoevelaken. Hij had te veel gedron ken. Hij greep een stoel en sloeg daar het meisje in het buffet mee op het, hoofd, zoodat de spaanders van bet meubel afvlogen. Het meisje werd bloedend verwond en haar genezing, zoomede het verlies van de stoel, kwamen verdachte op acht gulden te De Officier deelde voor de rechtbank mede, dat verdachte al meer mishan delingen had gepleegd, eveneens van rnstige aad. De Politierechter veroordeelde den wildeman tot twee maanden gevange nisstraf. SOESTERBERG Op de lijsten, welke ter teekening worden aangeboden voor afscheiding i Seesterherg van de gemeente Soest aansluiting bij Zeist, is door ruim pet. der bevolking van Soesterberg geteekend. UTRECHT De lustrumfeesten van hel Utrechtsch Studentencorps, ter gelegenheid van het 290 jarig bestaan der Utrechtsche Hoo- gescbool, zullen aanvangen op Maandag 28 Juni a.s en eindigen Zaterdag 3 Juli d.a.v. Dinsdagavond om 9,30 en Donder dagmiddag om 1.30 opvoeriog van het hoofdnummer, bet opera-luchtspel »lch- DBton,. Beide keeren onmiddellijk ge volgd door de maskarade. ZEIST Voor de Zeister R. K. Middenstands- vereeniging beantwoordde dezer dagen de voorzitter der Amersfoortsche Haoze, de heer A. C, M. Rijke, de vraag rom de politiek buiten de stands- organisatie In een gemoedelijk gehouden en juist daardoor zeer bevattelijk betoog, toonde de heer Rijke aan dat de Middenstands- vereenigingen, buiten de politieke vraag stukken, nog meer dan genoeg A eigen zaken hebben te bespreken. Het Doorluchtig Episcopaat heeft bepaald dat in de sociale vereenigingen de politiek niet mag worden aangeroerd. Geen politiek wil natuurlijk niet zeg gen, dat de Middenstanders zich per soonlijk niet roet politiek mogen be moeien. Integendeel, in het daarvoor bestemde orgaan, de R. K. Klesveree- niging, kan en mag hij de keuze bevor deren van hen, van wie mag worden verwacht, dat zij in bepaalde omstan digheden met oordeel en onderscheid de belangen van den middenstand kun nen voorstaan. In de algemeene be stuursorganen moet de middenstand ver tegenwoordigd zijn. Binnenland Ve'cr nieuwe tegenspoed,weernieuwe plagen, Cind'lijlf aan land gespoeld, maar welkeen sclirllt Daar stean te wacnten mef knagende magen Twee kannibalen meF tong'rlgen tlt LOUIS DOBBELM AN N, ROTTERDAM. W ordt Vrijdag a.s. vervolgd De eerste St. Theresia-kerk van het Aartsbisdom. Ongetwijfeld hebt U teeds gehoord van de plannen, die bestaan om te Maaro ee» Kerk te bouwen. Misschien welen echter velen uwer nog niet. die plannen reeds worden uitgevoerd en dat op Maandag 17 Mei. den eer sten verjaardag van Si. Tberesia's heilig verklaring, tegen 11 uur de plechtige Eerste steenlegging zal plaats hebben de z.g. Pooit te Maaro, waar de eerste St. Theresia-kerk van het Aarts bisdom dezen Zomer nog zal verrijzen. Het zal velen uwer ook niet, onbe kend zijn, dat de Spoorwegarbeiders te Maarn uren ver van hun parochiekerk zijn verwijderd, zoodat het vooral voor vele huismoeders haast ondoenlijk is om geregeld, des Zondags de H. Mis bij te wonen. Sinds enkele weken is er te Rijsenburg een speciale H. Dienst ingevoegd om 9 uur voor de menschen van Maarn, om hen tenminste voor- loopig eenigszins tegemoet te komen. Vóór deze regeling moesten de be woners van Maarn des morgens reeds tegen 7.30 van huis en konden eerst tegen 1.30 5 2 uur weer thuis zijn, wegens de slechte verbinding met den trein. Thans, nu er om 9 uur een H. Mis wordt opgedragen, kunnen ze tegen ruim 12 uur weer thuis zijn. Van z.g. verbeurten kan dus zoo goed als geen sprake zijn. U begrijpt allen wat dit wil zeggen. Daarenboven moet noodzakelijk bij velen den godsdienstijver verslappen, als de vervulling der plichten met zulke moeilijkheden gepaard gaat. Is het dan te veel gezegd, dat de toestand te Maarn dringend hulp noodig maakte? Doch hoe zou men aan geld komen, en indien er geld was voor een kerk, hoe zou men aan geld komen voor een bescheiden bestaan van een pastoor? Deze moeilijkheid scheen dus voorloopig onoverkomelijk, tenzij er op een andere manier in de geestelijke be- d ening kon worden voorzien. Hoewel die taak niet gemakkelijk zou zijn heeft ondergeteekende het toch maar aange durfd, vertrouwend op de bijzondere bescherming van de H, Theresia en hare vereerders. Zijn gewone drukke bezigheden laten hem niet toe om overal bedelpreeken te houden. Daarenboven zou misschien het aantal predikende bedelaars wel wat groot worden, zoo dat het gebedel misschien al te onaan genaam zou worden voor verschillen den. Op deze wijze echter blijft ieder een geheel vrij, en kan hij ODgezien en onbekend voor het mooie doel geven, wat hij meent te kunnen missen. Vooral nu het betreft de eerste St. Theresia- ketk van ons aartsbisdom en er daar- iboven voor vele lezers van de Eem- bode een bijzondere band bestaat met de kerk van Maarn, omdat ze onder den rook van Amersfoort ligt eo be hoort tot de parochie Hsmersveld en het Dekenaat Amersfoort, mag onder geteekende wel eeo bijzonder beroep doen op de milddadigheid van d; lezers in dit blad. De kerk wordi gebouwd onder Ar chitectuur van Herman Kroes en Zo, Amersfoort en uitgevoerd door een Amersfoortsche Firma, n.l. Hemels en Eijnden. Het wordt een zeer mooi doch eenvoudig geheel, omdat natuur lijk rekening moest worden gchoudeo t oe geldmiddelen, die uit bedragen i edelmoedige gevers moeten worden kregen. Kerk met pastorie (welke laatste vootloopig wordt verhuurd, tot en fonds is voor het onderhoud pastoor) kosten samen slechts pl m. 30 (XX) gld., terwijl de grond alleen reeds 15,000 gld, kost. Alles samen, met mvoudige kerkmeubileering zal onge ler komen op 55.000 gld. Wie helpt mee om dat bedrag bij- n te krijgen r Wij zijn, in het vaste vertrouwen op de hulp van de H. Theresia en hare vereerders, met ge leend geld begonnen aan den bouw, omdat de toestand te Maarn niet een langer uitstel duldt. Wie uwer zorgt, dat dit vertrouwen niet beschaamd worde gemaakt Giften worden gaarne aan onderstaand adres ingewacht. Aan alle gevers wordt eeo ot andere gedachtenis toegestuurd, hetzij een nevene-hoekje ter eere van de H. Theresia, hetzij een z.g. relikwie prentje, hetzij eeD afbeelding vaa de kerk, of desgewenscht alle drie, doch dan dient men dit verlangen uitdrukke lijk te kennen te geven bij de geld zending. Wie uwer zorgt, dat met de Eerste steenlegging een flink bedrag is binnen gekomen Giften waarbij vermeld wordt »Eembode« zullen in dit blad worden verantwoord. Prof. B. F. OVERMAAT, Gr. Seminarie Driebergen Postrekening 40889, Zomertijd. Op 15 Mei a.s. zal de Zomertijd aan vangen. In den nacht van Vrijdag 14 op Zaterdag 15 Mei a.s., zullen te 2 uur de klokken een uur vooruit worden gezet. Verkeer. In verband met de tijdelijke afslui ting voor alle verkeer, wegeos te ver richten werkzaamheden op een gedeelte van den Buoscholer straatweg, hebben Ged. Staten besloten voor den tijd van 3 Mei tot en met 2 Juni 1926, op te heffen de gesloten verklating voor mo- torrijtuigeo op meer dan 2 wielen, niet langer dan 5 M. en niet breeder dan 1.75 M., van den weg over en langs den Veldendijk in de gemeenten Baarn en Bunschoten. Lungestraat 36 Thee-tafelkleeden nieuwe soorten fl 1.95 Theewarmers, moderne dessins fl 1.65 Waschechte Tafelkleeden 100 c.M. fl 1.85 Gebatikte Kleedjes, tnooie patronen 85 cent PUROL Hef Beste voor de Huidverzorging bij Babies Gemengde Berichten Uit Engeland. De voedsel- en melkvoorziening te Londen functioneert prachtig. Niet alleen is er geen tekort, maar zelfs vonden er geen noemenswaardige prijsverhoo- gingeo plaats. Hyde Park is de cen trale van waaruit Londen wordt voor zien. Het park is omgeschapen in een krotoreocomplex met gas, electra en een telefoonnet, dat het mogelijk maakt met geheel het land in verbinding te blijven. Drieduizend vrijwilligers hebben er voor gezorgd, dat de ondergrond- sche spooidienst viij regelmatig wordt ondethoudeo en ook het andere trein- veikeer is veel verbeterd. Stakers overvielen een omnibus in Zuid Londen en staken het voertuig in brand. De vrijwilliger werd afgeranseld, zoodat de bereden politie tusscheobeiden oest komen. Een stroom van berichten komt uit Engeland over de staking. De indruk is, dat hel verkeer zich weer herstelt. Aan den oproep der regeering om vrij willigers, teneinde de verkeersdiensten gaande te houden, en de orde te hel pen handhaven, hebben duizenden ge- oor gegeven verder zijn overal par- iculiere diensten met aulo's en andere vervoermiddelen ingesteld en het En gclsche menschdom is tot de ontdek king gekomen, dat het in het uiterste geval ook nog beenen heeft. Kindereo lit de Loodensche voorsteden maken ange wandelingen naar school en ou 'eten gaan uren te voet naar bet kantoor of op boodschappen uit alsof zij nooit aoders gewend zijn geweest. De spoorwegen richten beperkte diensten in, maar de verbinding tus- schen Noord en Zuid van h.-t Kooink- ijk is niet gemakkelijk tot stand te brengen, omdat daartusschen belang rijke kruispunten liggen met ingewik kelde sein- en wissel-inrichtingen, die alleen door ervaren personeel bediend kunnen worden. De vliegdiensten hebben het druk. De voedselvoorziening, voor Londen bij staking altijd een moeilijk vraagstuk, loopt. De leiding van de melk- en voedselcrotrole vertrouwt, dat het mogelijk zal wezen een voldoenden aanvoer van melk voor allen in stand te houden. Met betrekking tot de vleeschdistri- butie zijn er ook geen moeilijkheden. Maar de Engelschmar, die zeer Ban zijn krant is gehecht, ondergaat de on gewoonte, dat althans te Londen alleen enkele bladen uitkomen in klein formaat, en van regeeringswege een noodcourant, ook in klein formaat, meteen oplaag van 700000 exempla ren. Deze courant, op de regeerings- drukkerij gedrukt, wordt door vliegtui gen naar de verschillende groote steden des lands gebracht. Verder wordt een ruim gebruik van de radio gemaakt. De veehouder Meijer, onder Olde- boorn, viel bij het schoonmaken van 'n schuur van een der balken omlaag en kwam met het hoofd op een kraan terecht. Met een gespleten schedel werd hij opgenomen. In den Eogh bij Wageningen ztjn twee trams op elkaar geloopeo. Het voorbalcon van een wagen werd geheel ingedrukt. Daarop stonden eenige meisjes. Van deze werd de 22 jarige C. Meurs onmiddellijk gedood. Een tweede werd vrij ernstig gewond, ter wijl nog anderen lichte kwetsuren op- De 65 jarige Harderwijker slager J. C. L. reed per rijwiel door de buurt schap Hierden. Op het oogenblik dat hij een kar en paard passeerde, schrok dit dier voor een auto, waardoor het terzijde sprong. De man geraakte hier door met het hoofd onder een wiel van de kar en werd gedood. Te Diemen sloeg het paard van een veehouder, gespannen voor een vrachtwagen, door onbekende corzaak in het weiland op hol. De 16 jarige zoon, die den wagen bestuurde, werd van den wagen geslingerd en door den vader dood in het land gevonden. Te Arnhem is de commissie voor georgaoiseerd overleg tot overeenstem ming gekomen omtrent verlaging van de loonen en salarissen van het gemeen- tepersoneel en het terugbrengen van den vacantietoeslag van f50 tot f20. In totaal zal het een f 180.000 per jaar bedragen. Ook te Medemblik is men thans aangevangen met de werkzaamheden voor droogmaking der Zuiderzee. De eerste zinkstukken van bossen rijshout liggen gereed: men verwacht bier spoe dig een groote bedrijvigheid. Te Rotterdam is een loods aan de Rijohaven, waarin 6000 ton kunstmest waren opgeslagen, geheel uitgebrand. De schade bedraagt bijna één millioen gulden. Verschillende spuitgasten wer den bij de plaats hebbende ontplotiin- gen gewond. In de vroegte vertrokken een zeven tal veekoopers uit Ameide per gesloten lrordauto naar de markt te 's Hertogen bosch. Bij het afrijden van een dijk onder Herwijnen sloeg de auto over den kop. waarbij allen meer of minder ern stig weiden verwond, zoodat enkelen zich in het ziekenhuis onder geneeskun dige behandeling moesten stellen. De Fransche franc beleeft weer een crisisperiode. De koers is de laatste dagen belangrijk gedaald. De c flicieele noteering is thans 7.80—7 85. De Fran- ache regeering heeft in een officieel communiqué krachtige maatregelen tot steun van den koers toegezegd. Maar de pers is er niet gerust op en is in hare uitingen critisch en scherp. Te Brussel heeft de daling van de Belgische franc een paniekstemming veroorzaakt. Voor al de banken ziet men hoopen menschen. die hun geld komen terughalen en de winkels wor den platgeloopen door kooplustigeo, die hun francs liever maar omzetten in kleedingstukken, levensmiddelen en ver dere levensbenoodigdheden. Op een der bochten van den weg bij Berlicum ontmoette een autobus een extra-stoomtram die de chauffeur niet verwacht had, daar juist een tram was gepasseerd. Hij trachtte de tram te ontwijken doch reed tegen een paal, waarna de auto door de tram werd ge grepen en op zij geslingerd. De 14 inzittenden werden allen gewond. Een kindje van 10 maanden, dat door de moeder juist uit het zieken huis was gehaald, werd ernstig aan het hoofdje veiwond io een café binnen gedragen. Men vreest voor hersenschud ding. De moeder was ook gewond. Luitenant Byrd, die Zondagmorgen om twee uur van Kïngsbay is opge stegen voor zijn tocht naar de Noord pool, is 's middags te vijf uur te Kings- bay teruggekeerd na de Noordpool be reikt te hebben. Luitenant Byrd is dus de eerste, die den tocht naar de Noordpool heeft vol bracht, terwijl de expedities van Amund sen en Wilkens op het punt staan te vertrekken. De tocht duurde 15'/> uur. Hij steeg op in het groote drie-motorig F'okkers- vliegtuig. Luitenant Byrd werd op zijn tocht vergezeld door den piloot Bennett, die in een Cuttiss-vlirgtuig vloog. Onderweg geraakte een der drie mo toren van het vlieg' u:g defect. Luitenant Byrd besloot tv: wel den tocht met twee motoren vo jit te zetten. Gedurende den geileden licht bleef het weer goed. Hij vloog cenigc malen over de Noord pool, doch voerde geen landing uit. Op den terugtocht bleek, dat eenige vingers van Luitenant Byrd bevroren JHet indexcijfer der groothandels- prijzen in Nederland is in April weder gedaald. Kerknieuws. St- Franciscus-Encycliek. Z. H. de Paus heeft een encycliek uitgevaardigd over het zevende eeuw feest van hel sterven van den H. Fran- c'scus van Assisiti. Dit eeuwfeest noemt de Paus, de kroon op de in het Jubeljaar afgebeden en verhoopte rijke vruchten, door de voorbereiding der plechtige herdenking, die allerwege maar vooral op de plaat sen waar de heilige geleefd heeft wordt getroffen. Burgerlijke Standen HOOGLAND. Geboren: Dirk Ber nard, z. v. J. Kok en W. Schoonder- beek Elizabeth Anlonia Maria, d. v. G. A. Groen en M. M. Voskuilen Pancratia, d, v. D. v. Mootselaar en N. v. de Kooij. Ondertrouwd: H. v. Ha- mersveld en J. v. Loon. Gehuwd: J. v. Bekkum en J. Smink. Overleden: Jacobus Botterblom, 57 j echtg, van W. V. d. Hengel. SOEST. Geboren Wilhelmus Anto- nius, i. v. \V. v. Breukelen en M. Praag Juliana, d. v. A. VV. P. Visser en A. G. P. Sannen. Gehuwd: E. v. 'i Klooster en M. A. Wolfsen J. de Rooij en A. v. d. Schagt. Overleden: Pieter Kuiper, 23 m. marktberichten. AMERSFOORT 10 Mei. Kaasmarkt. Aangevoerd 47 wageos bevattende 11850 kilo. Prijs f.38.— 5 146 00 per 50 Kilo. Handel vlug. NIJKERK 10 Mei. 300 000 stuks Eieren fó.-ii f570; 12 Schrammen f a 1 08 Biggen f 16 i f23.00; 143 Runderen t 150 a f395 74 Nuchtere Kalveren f8.— it f 10. UTRECHT, 7 Mei. Kaasmarkt. Aanvoer 181 wagens. Wegende 561)0 K.G. Eerste Kwaliteit f41.— ,i (44.—. Tweede kwaliteit (38.— 5 (40.—. Rijksmetk (42.en (51. Handel levendig. Ktrktlijkt Diensttn. Amersfoort Parochiekerk 0 L Vr Hemelvaart Langegracht no. 36. Paitoor: Deken L A. 1-X, Fock, Langegracht no. 37. WOENSDAG 7 Meioefening en Lof, DONDERDAG Feest van 's Heeren Hemelvaart. De H.H. Missen 7 uur en half 9. Half 11 de Hoogmis. 3 uur Vespers. VRIJDAG 7 uur Metoefening en Lot. ZATERDAG 4—9 btechthooten. Dagelijks de H. Missen om 7, 8 en 9 uur. Parochiekerk van 81. Franc. Xav. 't Zand no. 29. PaaloorC. Hartman i 't Zand no. 31. Telefoon 730. WOENSDAG Ls t-te der diie Knii«d*gco. Vo .r alle dc H. Mis zal de litanie Heiligen worden gebeden. Namiddags van 4 tot 5 en van half 8 tot half 9 biechthooreu. DONDERDAG I -e*t van 's Heeren Hemelvaart. Te vieren als Zondag.' H.H. M'ssen als op Zondag. 7 uur Meilof. ZATERDAG 7 uur Lof. Ha'f 4—half 10 Biechlltooren. Dagelijks de H. Missen om 7, 8 Parochiekerk van St. Henrlcus Paulua Borstraat no. 41. Matthiai 34. WOENSDAG 6—8 gelegenheid om te biechten. DONDERDAG Feestdag van 's Heeren Hemel vaart, te vieren als Zondag. De H. H. Missen ten 5 en 7 uur. 10 uur Hoogmis. 6 uur L f nul Rozei hoedje. 1 ZATERDAG. 4 uur voorbereiding voor de H. Biecht voor de kioderen, daarna Biechthooren tot 9 uur. 7 uur Lof ter eere der H. Maagd. Dagelijks de H.H. Missen ten 7 Parochiekerk van St. Ansfrldua Jacob Catalaan no 26b PastoorP. J. M. Sandkuyl Jacob Catsiaan no. 28. Telef. 558. DINSDAG. Halt acht vergaderiog der Jonge Mannen vereeniging. WOENSDAG 's Avonds van 6—8Jbiechthooren, DONDERDAG Feest van 's Heeren Hemelvaart. H. Missen als op Zondag. ZATERDAG. Van 4 tot half 9 biechthooren. Deze week eiken avond om 7 Meimaandoefening. Dagelijks de H. Missen om 7 en 8 uur. Catechismus als gewoonlijk. ftooglandervecn. Parochie St. Jozef. PastoorS. J. Brenninkmeijei Burg. van Tuyllstraat, WOENSDAG Litanie van alle Heiligen. Na de H.H. Missen verpachting der mannenplaatsen. DONDERDAG Onzes Heeren Hemelvaart, te vie ren als Zondag, VRIJDAG Begin van de noveen voor Pink- nijktrk. Parochiekerk H. Catharloa. PastoorB. H. Huser. Holkerstraat 215. WOENSDAG 48 Biechthooren. DONDERDAG Chr, Hemelvaart, tc vieren a Zondag. Half 8 H. Mis. I Half 11 Hoogmis voor de overl. leden v, h. Gen. tot voorpl. des Geloofs. 4 uur Lof met Rozenhoedje. VRIJDAG In den nacht van Vrjjdag op Zaterdag wordt de zomertijd in gevoerd. ZATERDAG 7 uur Lof met Rozenhoedje. N.B. Vrijdag begint de noveen voor Pinksteren. Eiken morgen vóór of na de H. Mis wordt daarvoor een tientje v. d. Rozenkrans gebeden tot in tentie v. Z. H. den Paus. Daar voor telkens een aflaat van 7 jaren en 7 quadragenen en op 't Pinksterfeest of onder 't octaaf een volle afliat op de gewone voorwaarden. Wie wettelijk ver hinderd is aan deze openbare oefening deel te nemen kan ook afzonderlijk deze noveen houden en de aflaat verdienen. Io de week de H. Mis om half 8. Retraiten in het St Alfonsus- retraitenhuii te Amersfoort. 1518 Mei Meisjes, verg. f6.50 2225 Mei Mannen en jonge lingen, verg. (650 (voltallig), 25 28 Mei R. K. Politiebond St. Michaël, verg f6.50. 29 Mei1 Jut i St.Joz;fgezellen. 1 4 Juni Ongehuwde dames middenstand, verg. f 10. 711 Juni Gehuwde dames, verg. f 15. 1215 Juni jongelingen, volt, 2125 Juni Ongehuwde dames, 2528 Juni Mannen en jonge lingen, verg. f 6."0. 36 Juli Ongeh. dames mid denstand, verg. f 10. 6—9 Juli Gehuwde vrouwen uit Enschede, verg. f 6 50, 10—13 Juli Heeren Vincentia- nen, verg. f 10. 13—16 Juli Gehuwde dames middenstand, verg. f 10. 1720 Juli Leden der H, Fa milie, mannen, gereserveerd, verg. f6.50. Montrcux Vrouwe Anna van Rijckevorsel, Weduwe van Doctor A. O. H. Teilegen. Amersfoort: N. THIISSEN-Telleüen. E. THIJSSEN. J. HUYQEN—Telleuen. L. HUYOEN. 8 Mei 1926. GEVRAAGD een Nette jongen voor Magazijn-Loopwerk Leeftijd 16 jaar. Utrechts cheslraat 8

De Eembode | 1926 | | pagina 2