SERIE-WEEK gsrSies Vroom Dreesmann Vroom Dreesmann* H. ELZENAAR Langestraat Amersfoort Met Serieprijzen van 30, 60, 90, 1.40, 1.90, 2.90 enz. Overtreffen alle andere aanbiedingen Kantoorboekhandel Kantoormeubelen Schrijfmachines Lange&traat 84 Telef. 528 Speciaal adres voor Uw Kantoor- School-, Schrijf- en Teekenbenoo- digdheden. - Advertentie-Bureau Da uitbreiding der zaak van de firma M. A. Ramselaar begint hare voltooiing te naderen. In de vroegere Damesconfectie-Af- deeling is nu overgebracht de Bedden en Tapijtafdeeling, waarin nu beter de groote verscheidenheid in keuze duidelijk uitkomt, en de ruimte en gelegenheid aan de koopers een en ander voor te leggen, ruimschoots beschikbaar is. Het nieuwe pand aan de Langestraat 52 wordt a.s. Vrijdag geopend. Nadere bijzonderheden volgen. Amersfoort De uitzending van den Amersfoort- schen Radio-Stedenavond, die op 7 Maart a.s. door de Hilversumscheo Draadloozen Omroep vanuit Amicilia sou plaats hebben is uitgesteld. In de Scherbicistraat had een rijding plaats tusschen een vrachtauto en een melkwagen. De melkwagen werd zwaar beschadigd. Een auto, die de Nieuwstraat wilde inrijden, nam een stuk van de pui van het hoekhuis van Vonk mee. Het Vrijwillig Landstorm Corps Nieuwe Hollandsche Waterlioe zal op 11 juni a.s. een landdag houden te Baarn met medewerking van de Noord-Hol- landscbe Jacht-vereeniging en Sint Gangulphus- en het St. Laurentius Gilde uit Huissen (Geld.). Het programma van dezen landdag vermeldt o.m. carousselrijden door 16 officieren onder leiding van den directeur der Rijschool alhier, demonstratie van Vliegtuigen, defi'é, een tweetal sprekers, muziek Er zijn vaak klachten over de be- baarheid van de Eem en men is al te vaak geneigd alles te wijten aan onvoldoende zorg voor den Amers- foortschen verkeersweg naar z;e. Maar meermalen heeft ook de schip perij schuld. Een schip bIs de Neer- landia, nota bene een twee master een diepgang van 190 cM. hoort in de Eem thuis. En de schipper, die :t zelf schade en R. K. Militairenvereeniging. 't Is met de leden der R. K, Militai renvereeniging, zooals in den militairen dienst zelve, komen en gaan. Nauwe lijks zijn de oude recruten huiswaarts of de jongeren treden weer aan om bun avonden te verpoozen in het wel bekende gebouw aan het Zand. Daar zijn dan aalmoezenier J. J. Brouwer en zfln helpers op hun post om de, uit verschillende deelen des lands komende, soldaten met raad en daad bij te staan. Ook voor ontspanning wordt gezorgd. En dat de jongens het waardeeren, blijkt vooral op zoo'n afscheidsavond zooals de vorige week er weer een is gehouden. Na een dankwoord van den WelEerw. heer Brouwer voor het trouw bezoek, werden allen gehuldigd, die door wat-dan-ook hadden meegewerkt de avonden zoo gezellig mogelijk te maken voor de militairen. Voor ge- oemde bijeenkomst was er echter wat bijzonders op het programma. Men kon immers een prachtig tooneeldoek nan bicden. Voorts werd nog gesproken over het afscheidsboek en de diploma's uitgereikt. Dit laatste ging gepaard met een hartelijke felicitatie. Sergeant de Geus sprak woorden van dank, in de plaats aan den WelEerw. Direc- het mooie resultaat in dit£afgeloopen ttijdperk hadden medegewerkt. Burgemeester en Wethouders komen na het georganiseerd overleg* te heb ben geraadpleegd tot voorstellen be treffende het loon der aan het gemeente- Ijk slachthuis te verbinden gemeente- Aan den nieuwen tak van gemeente dienst worden verbonden 1 directeur, 1 klerk, 3 keurmeesters opzichters, 1 hoofdmachinist, 1 machinist-stoker-bank werker, 4 halknechts en 1 stalknecht. De aanstellidg van een portier wordt later overwogen. De directeur geniet een maxii salaris vanaf f6500; de klerk f1850; de keurmeesters f2800; de hoofd machinist f 3300de machinist-stoker f 41 per weekde knechts f 34,50 per week. De portier f 2100. Voor het bewonen van een ambts woning wordt f100 afgetrokken. De Prop,club Leo XIII houdt, Woensdag 9 Maart des avonds 8 in het gebouw St. Joseph haar ji vergadering. Na eenige weken van rust komt Limvio 1 Zondag a.s. weer binnen de lijnen. In Hilversum moet de strijd worden aangebonden tegen E M.M. Op het R. R. Sporttereln alhier ble ven de Amersfoorters met 10 in de meerderheid, 't Was toen een alecbt- gespeeldc wedstrijd der Amersfoorters Willen zij Zondag winnen dan moeten zij uit een ander vaatje tappen. Voor de U.R.K.V.B. wordt gespeeld: Limvio 3 versus Limvio 4. Het 3c elftal kan winnen. Gemeenteraad. Agenda voor de vergadering van den Gemeenteraad op Dinsdag 8 Maart, 1. Ingekomen stukken. 2. Benoeming hoofdstembureaux ver kiezing leden van den Raad. 3. Benoeming stembureaux verkiezing leden van den Raad. 4. Benoeming onderwijzeres school 7. 5. Benoeming leden Commissie van toezicht Handelsonderwijs. 6. Benoeming lid Burgerlijk Armbe- jur wegens periodieke aftreding. 7. Eervol ontslag aan C. M. Cremer, als lid der Commissie van toezicht Middelbaar Onderwijs. 8. Verleenen van ziekteverlof aan onderwijzend personeel. 9. In gebruik geven aan de Chr. Nat. Scholen een lokaal der Meisjesschool. 10. Voorstel om te besluiten tot den bouw van een 7e klasse-lokaal aan de nieuwe school in de Bloemenbuurt. 11. Advies van B. en W. naar aan leiding van een verzoek van het Be stuur der R. K. Jongensscholen aan de Breedestraat, Schimmelpennir,ckstraat en -kade om geldeo beschikbaar te stellen voor enkele veranderingen van inrichting dier scholen. 12. Verslag scboolvoeding 1926. 13. Voorloopige bepaling van de ver goeding aan de bijzondere schoolbe sturen ex artikel 101 der L. O.-wet voor 1927. 14. Crediet voor de voorbereiding van den aanleg van een begraafplaats. 15. Verharding en rioleering van Campenstraat. 16. Verharding en rioleeiing Pull- 17. Aanleggen pleintje voor hel plaatsen van auto's tegenover het politiebureau. 18. Rooien van boomea vóór de perceelen Arohemscbeweg 136 en 138. 19. Verleenen van kwijtschelding vao boete aan J. de Kroon, aannemer rio leering Heiligenbergerweg. 20. Bouwen van 48 woningen op een terrein aan de Eemstraat en de Gaslaan. 21. Wijziging Raadsbesluit waarbij aan »Goed Wonen* een bedrag ter leen is verstrekt in verband met den bouw der 155 woningen. 22. Verzoek van de Wed. Bakhuis om ontheffing van de verordening houdende eischen voor dranklokali- teiten. 23. Vaststelling vermenigvuldigings factor Inkomstenbelasting 19271928. 24. Regeling der jaarwedden perso neel openbaar slachthuis. 25. Vaststelling verordening rege lende den werkkring van de vaste Commissie van voorbereiding der voor loopige vaststelling van de gemeeute- rekemngen. 26. Wijziging Raadsbesluit tot op name van lijdelijk kasgeld. 27. Wijziging gemeente-begrootingen 1926—1927. 28. Voorstel aangekcchte perceelen KBttekampen in het Grondbedrijf in te brengen. 29. Voorstel strook grond langs de Barchman Wuytierslann uit het Grond bedrijf terug te nemen. 30. Aankoop van twee nabij den Heiligenbergerweg gelegen en voor openbaren weg bestemde perceelen in J. Boshuizen. 3). Voorstel om van H. en H. A. van Hensbergen een strook grond aan in Soesterweg te koopen. 32. Overname om niet van eea strook grond aan den Arnhemschen weg van n der Vaart. Overname om niet van velschil lende srrooken grond aan den Arnhem schen weg van Eysink. 34. Verkoop voormalig schoolge bouw met onderwijzerswoniog Koe raat aao P, van Veen e.a. 35. Verhuur woning met grond nabij dea Soesterweg (Bokkeduinen) aan T. W. Mees. 36. Verhuring van zaodgrond, nabij den Ouden Soesterweg aan M. Strijbos. 37. Ocderhandsche verhuur van grond in de Sluisstraat aan J. G. Krijten. 38. Verkoop bouwterrein aan der Kapelweg groot pl.m. 840 MJ, voor f5500.— aan H. en J. G. Lammen. 39. Vaststelling 2e kohier straat- en riooibelasticg, dienst 1927, 40. Reclame schoolgeld Gymnasium dienst 1925—1926, R. K. Spaarbank. Verslag maand Februari 1927. Saldo per 31 Januari 1927 f 358.761.91 Gedurende Febr. ingelegd f 31.368 08 f 390.130.89 Terugbetaald i 14.713.31 f375.417.58 Nieuwe uitgegeven boekjes 9 stuk- Totaal in omloop 2070 boekjes. De Middenstandsvereenigiog Handel en Nijverheid vergadert Dinsdag 8 Maart in Princess Room. De beer Kramer heeft ontslag geno men als bestuurslidde beer L. Hou- baer eveneens, doch deze kwam later op zijn besluit terug. Besproken wordt o.m. de verlegging van het verkeer door de Langestraat eo eventueele actie Kamperbinncr.poort. In het zich sterk uitbreidende Leus- derkwartier voorzag de firma Oldeoburg eo Zn. in een behoefte door de opening van een viscbwinkel, die goed voorzien vao alles wat daartoe behoort, wel clidoten zal trekken. Door de afd, Amersfoort Ned. Maatsch. v. Tuinbouw en Plantkunde zal in September een dahliatentoonstel ling worden gehouden, De begrafenis van Jhr. A. M. A. J. Röell, overleden te Adelboden zal plaats hebben op de Ned. Herv. Begraafplaats te Oud-Leusden op Zaterdag 5 Maart des namiddags te 1 uur. In bet perceel Kamp 34b vestigde de heer E. van de Wetering zijn naar den eisch des tijds ingerichte slagerij met handel in vleeschwaren. De zaak ziet er keurig uit; aan eischen der hygiene is voldaan, zoodat succes wel niet zal uitblijven. Uit de Omtrek BARNEVELD Bij de begrafenis van een 17 jarigen jongen, die in «De Glindhorsu zelf moord heeft gepleegd, heeft zich een incident voorgedaan. Nadat een predi kaat eo de directeur der stichting het woord hadden gevoerd, wenschte ook een oom van den overledene iets te zeggen. Deze begon echter met critiek op «De Glindhorst* uit te brengen, waarop de directeur den spreker ver zocht niet verder voort te gaan en allen verzocht de begraafplaats le verlaten. De volgende maand hoopt minister Kan wederom een bezoek aao de markt te brengen. Een 10 jarig broertje en een 8-jarig zusje hebben zich aan winkeldiefstallen schuldig gemaakt. Terwijl het zusje binnen ging, bleef de knaap gewoonlijk buiten staan. Zag bet meisje de kans schoon, dao nam zij wat snoepgoed weg. Thans is zij op heeterdaad betrapt. Djor Ged. Staten van Gelderland is bepaald, dat de keuring van stierei plaats bebben te Lunteren op Dinsdag 22 Maart voorm. 8.30 u,te Baioeveld Dinsdag 22 Maart nam. 3 u.; Woens dag 23 Maart te Terschuur v.m. 8 u., te VoorthuizeD v.m. 9 u„ te Nijkerk v.m. 11 uur. In een spoedeiscbende raadsverga dering werd besloten niet aan te koopen een perceel grond, groot 245 vierk, M,, gelegen naast het gemeentehuis en toe- behooreode aan den boekhandelaar J. Mulder. Als prijs was f 3000 gevraagd. De Voorzitter deelde mede, dat bij rer de door den Minister benoemde immissie, inzake de Amsterdamsche plannen tot wateronttrekking Veluwe, niet voldaan en daarvoor zelfs daokbaar is. In die commissie behooren namelijk ook te zitten: een vertegenwoordiger der Veluwscbe boe ren, een lid der Staatscommissie voor Drinkwatervoorziening en een geoloog. NIJKERK Maandag vertrokken van hier een 6-tal jonge menschen, werkzaam in bel landbouwbedrijf, om hun geluk in Ca nada te gaan beproeven. Ter paardenmarkt waren circa 10G stuks aangevoerd. Handel matig. HOOGLAND De Vastenavonddagen werden weer opgevroolijkt door de Tooneelvereeni- ging die Zondag en Maandagavond in Concordia een uitvoering gaf. Was de eerste avond waartoe het slechte weer veel heeft bijgedragen de zaal minder goed bezet, Maandag avond werd voor een volle zaal ge speeld. Er is veel voor noodig om bij een drama de stilte in de zaal te be houden en toch lukte dit beide avonden, rtwelk een bewijs mag zijn dat goed werd gespeeld eo hetgeen naar vi werd gebracht m den smaak van publiek viel. Pastoor de Jong was de tolk der wezigen, toen, hij de toonellisten dank bracht voor het mooie spel dat zij hadden gegeven. Z Eerw. maakte, daai het stuk «Het doopsel van Tomi*, speelt in de Missielanden, van de ge legenheid gebruik nog eens de aandacht vestigen op het mooie Missiewerk voortplanting! des geloofs en dt Kindsheid. Het gebed en ook niet ti vergeten financieelen steun werd aandrang gevraagd. Door den Heer W. Schenkelaar Culemborg zal Zaterdagavond 5 Maart een winkel in Manufacturen en iverwante artikelen alsmede kleer makerij worden geopend in de vanouds bekende zaak voorheen liima Evers de Kerklaao, laatst in handen Job. Ickelsheimer. Voor verdere inlichtingen wordt ezen naar een advertentie voorkomend ii dit biad. Op Donderdag 24 Febr. j.l. hield de fokvereeniging «Hoogland* haar vergadeiing. EeDige van de voori ste zeken daar besproken mogen hier vermeld worden. De afrekening over de eerste 5 jaar wordt de vergadering aangeboden en met algemeene stemmen goedgekeurd. la 't bestuur is 'n vacature door 'l bedanken van de beer Ant. Voskuilen aan De Brand. Het bestuur bad als caudidaten gesteld dc heeren W. horst en Jan van Middelaar. Gekozen wordt de heer Jan van Middelaar, die de benoeming aanneemt. Bij de mededeelingen komt naam punt ter sprake. Het bestuur stelde da8r voor de niet.leden een veel booger dekgeld te laten betalen. We hebben op 't oogenblik een stier van buiten- gewooe afstamming (de moeder die stier gaf in 220 dagen als vaars 3000 kilo melk met 4.95 pet. vet). Om dus iemand die buiten de eeniging staat voor 'n zacht prijsje zoo'n stier te laten prcffteeren is toch te gek. De vergadering was 't hierover dan ook zoo roerend eens, dat, nog voor 't bestuur 't bedrag van 't dek geld had genoemd, een lid gadering voorstelde 't dekgeld te brengen op f 10.— (tien gulden) per koe en per keer. Met algemeene stemmen besloten. Verder werd besloten de stier weder te verzekeren omdat 't betrekkelijk lage bedrag van de premie niet opweegi tegen de risico vau 't niet-verzekeren. Ten slotte werd er nog op gewezen toch vooral voorzichtig le zijn met 'l toelaten van «kalfverleggers* tot de stier. Gelukkig is deze waarschuwing overbodigimmers geen lid zal zijn stier er aan wagen 1 Mogen we nog vermelden, dat deze verg. werd bijgewoond door den Z Eerw. Heer Pastoor en den Weleerw. Heer kapelaan, die zoo bereidwillig Is ge vonden bet adviseursschap onzer ver- eeoiging op zich te nemen. SOEST De Directeur van het Post- en Tele graafkantoor maakt bekend, dat, ter vermijding van de zoo dikwijls voor komende vergissingen, de telefoonnum mets te Soest worden verhoogd met 2000. Zij beginnen dus met 2001 en zoo vervolgens. Hierdoor komt de letter »B« voor de nummers te Baarn en de letter »S« voor de nummers te Soest te ver vallen. De gemeenteraad kwam bijeen om zicb uit le spreken over de vragen van het raadslid mr. van Doorne betreffende onregelmatigheden bij de behandeling der begrootingstukken. Men poogde er een sensatie verga de ring van te maken, Maar ailcs liep ten slotte nog rustig af. De Raad sprak liet gevoerde beleid van Burgemeester Wethouders, cn nam genoegen met enkele kleine correctie». Maar aziet dat al bleek dat er in deze gemeente een gespannen toestand heerscht. Er zijn wellicht indertijd bestuurs- fouten gemaakt en 't is ook mogelijk, dat alle ambtenaren niet waren opge- :n voor hun taak in een gemeente, die snel groeide van dorpje tot groot dorp, met allerlei nieuwe behoeften en vraagstukken. Zeer zeker is 't echter dan beter eensgezind opbouwend samen 'e werken aan de verbetering van wat verbetering behoeft, dan een personenstrijd te ont ketenen. SOESTERBERG De bazar, bier gehouden ten bate der R. K. Muziekvereeniging »St. Jozef- fanfare* is een succes geweest. Ondanks den zeer korten tijd van voorbereiding 14 dagen mag het den volijverigen directeur den heer Wakelkamp en zijo staf van zijn mede helpers uit de muziekvereeniging ter zijn, dat zij alles zoo uitstekend hadden georganiseerd. Een keurige tentoonstelling der nieuwe muziekinstrumenten, waarbij we «St. Jozef* wel mogen gelukwenschen. Een winkelstand, die noopte tof koopen. Een met overvloed VBn vermakelijk- Paitoor Hans». De Zeereerw. lieer Hanse, pas toor der parochie Beltrum beeft wegens ziekte ontslag uit de her derlijke bediening aangevraagd. Gemengde Berichten Met wijze woorden geeft een her bergier in den omtrek van Ribérac zijn klanten goeden raad »Det vier glazen een liter zijn en twee liters een rondje. «Van twee rondjes komt een woor denwisseling en van een woordenwis seling ruzie. «Van ruzie komt vechten en op vech ten volgt de politie. «Van politie komt het kantongerecht en dan hechtenis of boete. «Als gij daar maar rekening wilt houden, kom dan binnen, drink niet tc veel, betaal, wat ge verschuldigd :ijt, gaat heen in vrede en keert rustig huiswaarts.* Te Breda zijn in 19264413 dwang bevelen inzake belasting uitgereikt 1250 beslagen werden gelegd op de loonen van werklieden. leven jongelui van 16 tot 21-jarigeo leefiijd hadden te Montfoort een auto gehuurd om naar Woerden te gaan. Op de terugreis is de auto met al de passagiers vlak bij de gemeente i water terechtgekomen. Zes van jongelui werden gered, doch de zevende verdronk. De auto bleek zoo goed als veroield. Hel dorp Rcquebillive (Zuid-Frank rijk) dreigt door bergstortingen geheel te worden bedolven. Zaterdagnacht en Zondagmorgen hebben bergstortingen en aardscheuringen plaats gehad, war door het raadhuis en een deel van li ziekenhuis verdwenen zijo. Het dorp door de bewoneis ontruimd De Regeering heeft een wetsontwerp ingediend betreffende de aansluiting der Leerplichtwet aan de arbeidswet. Toe gelaten zal worden de arbeid van jon gens boven 13 jaar, ingevolge leerovereenkomst, als bedoeld in II der Nijverheids-undcrwïjswet, overeenstemming met door den Minister van Onderwijs enz. gestelde voor waarden. Op den Wolfskuilschenweg te Nij megen werd een 18 jarig meisje, dal per fiets den weg overstak, door een autobus gegrepen. De fiets werd totaal vernield. Het meisje kwam onder de autobus en werd zwaar inwendig ge kneusd. In de zaodg.-oev; N.cvelfe Kerkrade zijn vijf arbeiders door neer stortend zand bedolven. Met groote moeite werden vier gered, de andere werd levenloos te vo' rschijn gehaald. Kerkelijke Diensten. Jlmersfoort Parochiekerk 0 L. Vr. Hemelvaart Langegrecht no. 36. Pastoor: Deken L A. F. X, Fock, Langegracht no. 37. ZONDAG. H.H. Missen om 7 en half 9. Half 11 Hoogmis. Ooder de H.H. Missen schaal- collecte voor de armen. r Vespers. Half 4 vergadering Burgerjonge- lingen-vereeniging, le afdeeling. Half 4 Patronaat, le afdeeling. r Miserere, meditatie en Lof. r Jonge Werkman. MAANDAG. 10 uur H. Mis in de Kapel op het Kerkhof. DINSDAG. r gezongen St. Antoniusmls. 8 uur Congr. van de H. Familie. Parochiekerk van St. Franc. Xtv. 't Zand no. 29. Pastoor: C. Hartman 't Zand no. 31. Telefoon 730. ZONDAG. Half 7 en 8 uur H. Mis. Kwart over 9 H. Mis. Half elf Hoogmis. 3 uur Vespers. 6 uur Miserere, meditatie en Lof. Parochiekerk van St. Henrietta Paulue Boratraat no. 41. Pastoor: H. J. B. Engbers Matthias Withoosstraat oo. 34. ZONDAG H. H. Missen te 5 en 7 uur. 10 uur Hoogmis, 6 uur Miserere, meditatie en lof. MAANDAG 8 uur St. Gerardus Majella-mis. Parochiekerk van St. Anafridus 1J Jacob Catalaan no. 26b. PastoorP. J. M. Sandkuyl Jacob Catslaan oo. 28. Telef. 558. ZONDAG Half 8 wordt de H. Communie uitgereikt. 8 uur H. Mis. 10 uur Hoogmis, 12 uur Catechismus. 4 uur patronaat afd. A. 6 uur Meditatie over het lijden onzes Heeren. Daarna kort Lof met gebeden en intenties ter eere van O. L. Vr. van Altijddurenden Bijstand. Na het Lof patrooaat afd. B. Na bet Lof ook vergadering der zelatricen. Gesmette en roode huid bij kleine kinderen verzacht en geneest men met f PUROL Kerknieuws. Amersfoort. Gedurende den H. Vastentijd zullen de meditaties of overwegingen van het lijden Onzes Heeren worden gehouden In de parochiekerk van den 11. Fran- ciscus Xaverius aan het Zand door den Weleerw. Heer Tempelman In de parochiekerk van den H. Ans- fridus aan de Jacob Catslaan door den Weleerw. Heer Groothuis Io de parochiekerk van O. L. Vrouw Hemelvaart aan de Langegracht door den Weleerw. Heer H. J. Croonen. In de parochiekerk van den H. Hen- ricus aan de Paulus Borstraat door deo Zeereerw. Heer Pastoor Engbers. Aartsbisdom Utrecht. Z. D. H. de Aartsbisschop van Utrecht heeft benoemd: tot pastoor te Utrecht (H. Dom.) den zeereerw. Pater fr. J. Koek O. P.; tot kapelaan te Tiet den weleerw. Pater fr. A. v. d. Sanden O. P. Hoogland. Parochie St. Martloua. Pastoor: W. S. J. de Jong. Kerklaan, Tel. 3 ZONDAG 7 uur de Vroegmis. 10 uur Hoogmis. 2 uur Catechismus. 5 uur Meditatie. In beide H.H. Missen Collecte voor de S. P. Penning. MAANDAG lste H. Mis op Leo's-oord. 8'/, 2e H. His. 9 enl2 uur catechismus op de scholen. DINSDAG 7uur lste H. Mis. 8'/« uur 2de H. Mis. WOENSDAG 7'/z uur lste H. Mis. 8 uur Gez. H. Mis en Kruisweg, ur catechismus op de scholeo. Quatertemper, gebodeo vasten- onthouding-idag. Hooglanderveen. Parochie St. Jozef- Pastoor S. J. Brenninkmeijer Burg. van Tuyllstraat, ZONDAG Half-8 H. Mis. 10 uur Hoogmis. 5 uur Lof en Meditatie over het Lijden van onzen Heer Jesus Christus. DINSDAG 's Avonds 7 uur vergadering in de school voor «de Stille Omgang*. WOENSDAG Quatertemperdag. Ueze week de H.H. Missen om 8 en balf 9 uur. miRerR. Parochiekerk H. Catharlaa. Pastoor: B, H. Huser. Holkerstraat 215. ZONDAG 71/* H. Communie, Half 8 de Vroegmis. Half 11 Hoogmis, 5 Meditatie eo Lof. WOENSDAG, Visdag en Zater dag Quatertemper, geboden vas- en onthouding. 6 uur Lof ter eere v. d. H. Jozef. VRIJDAG 6 uur K>u<sweg. ZATERDAG. 6 uur Lof met Rozeoboedje. In de week de H. Mis om balf-8.

De Eembode | 1927 | | pagina 2