Vroom Dreesmann Extra voordeelige Schoonmaak- en Vroom Dreesmann - Tel. 158 - Amersfoort T Philip's Luidspreker „DE BETUWE" Kamerbezems J® ••'0 Zeilstoffers 9-70- ?"i« Mcubelborstcl 0-98, 5?-; Slangen prima Huishoudzeep 0.19 Zuivere LinolcumwaB per hcelc bus (1 pond) 0.65 per halve bus pond) 0.35 Meubelwas, alle kleuren per potje 0.12 Pansponsjes 0.13». 0.07' Prima Molton Dweilen 0.37', 0.23 Mooie zachte kwaliteit extra groote maat 0.49, 0.45 Boodschaptasschen ijzersterk 0.17 Fict8tasschen. geheel gevoerd 1.30 Rolschuiers met stok 7.50, 6.50 met verstelbare borstels 9.75, 8.90 Zeemlappen, exlra prijs 0.39 groote maten 1.30, 1.10, 0.79 Wasdoek schoorsteenrand In verschillende breedten 0.14', 0.12' Punaices, koper, pei doosje van 2 dozijn 0.04 met celluloid kopje 0.06 Handdockrckje met 2 glazen armpjes 0.79 met verstelbare armpjes 1.45 Staande handdoekrekjes van prima eikenhout 3.10 Poetsdoeken 30 X 35 c.M. 0.07' ijzersterk 35X45 c.M.OIO" Ziet onze speciale Etalage I Qroote werksponzen 0.26, Q.19, Toiletsponzen 0.27,0.19, Prima wafeldoeken 40 X 45 c.M. 45 X 50 c.M. 50 X 70 c.M. IJzersterk karpet 3X4 cl 3'/iX4'/i el, in verschuilende patronen 17.50, 16.00, Cocosloopcr 50 c.M. breed exlra prijs IJzersterke cocosmatjes Dubbelbreed madras voor gordijnen vanaf met gekleurde streep H. ELZENflAR Kantoorboekhandel Kantoormeubelen Schrijfmachines Lang,straat 84 Telef 528 Speciaal adres voor Uw Kantoor- School-, Schrijf- en Teekenbenoo- digdheden. - Advertentie-Bureau Amersfoort Gemeenteraad la de Dinsdagavond gehouden raads vergadering werd aan Ds. J. Visser op verzoek eervol ontslag verleend als regent van bet Burger Weeshuis. Tot secretaris-penningmeester var, genoemde stichting benoemde de raad Ds. J. Visser. Vervolgens benoemde de raad onderwijzeres in de nuttige handwerken aan de school voor buitengewoon lager onderwijs, mej. M. J. van den Donker en tot lid van het scheidsgerecht be doeld in art. 38 van het Werklieden- reglement mr, A. E. Tb. Kooien. Voor de OL. Vrouwe St- chting werden gelden beschikbaar gesteld voor het aanbrengen van electrische verl.chting in de scholen aan de Muurbuizen de Schoutensteeg. Aan de uitnoodiging uit den Raad aan B. en W. gericht om in te stellen een commissie van advies voor beheer van plantsoenen, bosschen landerijen werd geen gevolg gegev De commissie van advies voor Open bare Werken, waarender plantsoenen nu ressorteert, had afwijzend geadviseerd. Aan de bouwvereeniging St. Boni- facius werd een voorschot verleend voor het bouwen van schuutijes achter de woningen aan de St. Wilhbrordusstraat Aangedrongen werd op verwijdering van het tooneo-stelsel io de St. Bonifacius- straat. Crediet werd verleend voor verderen aanleg van de P.tllslraat, terwijl het aanleggen van een plein bij de 14 nieuwe woningen der Spoorwegpeiso- neel-bouwonderneming werd goedge keurd. De Raad ging accoord met de over eenkomst inzake vetpleging in de zieken barak door Diaconessen. De heer Hehenkamp bepleitte aan houding, maar dit bleek Diet meer mogelijk. In antwoord op gestelde vragen deelde Wethouder Vets Heijn mede, dal de Eerw. Zusters van St. Jozef met lof waardige toewijding zich van haar taak hebben gekweten, doch in de onraoge lljkheid verkeeten verder de zieken io de barakken te verzorgen. Van de Eerw Zusters van het Ziekenhuis was daarna de mededee'ing ingekomen dat het niet mogelijk was een overeenkomst aan te gaan. Daarna waren oodeihandeliogen geopend met de Diaconessen, die tot eei sccoord leidden. Gewezen werd op de hoogere tarieven, waaromtrent de heer Van Beurden daar na oog eeoige mededeelingeo verstrekte, Aaogenomen werd bet voorstel van B. en W. inzake een verlaging der gas- prfjxeo. waardoor de gizvcibruikcrs worden ontlast, ten bedrage van f 43000 Mr. Stadig vond dat voorstellen be doelende tariefswijziging alleen dieoden te worden behandeld met de gemeente- bcgrooting, De beer Boas vond de winstderving verkeerd en zag liever verhoogde af- ach'ijving op machines, terwijl de heer Spiekermann er de aandacht op vestigde dat h) gaapiijiverlaging aan de hand bad gedaan bij de behandeling der be grooting in Ociober 1927, waarbij tce-i was medegedeeld dat er meer aanleiding waa voor vast-recht-verlaging. Ook meende de beer Spiekermann uit dit voorstel te kunnen concludeeren dat voorstellen uit den Raad door B. en W. worden veronachtzaamd. JJ- De heez Van Beurden vond de gas- prijsverlaging een welkome bate voor vtlr iogezetenen. Wethouder Veis Heijn wees er op dat het ontwerp-gemeentebegrooting een product is van maand-olange vooibe reiding. In Oct. 1927 was inderdaad niet uit te maken of het bedrijf zoo danige winsten blijvend zou levereu dat tot gasprijsverlaging kon worden over- gegaan. Later toen een juist inzicht kon wor den veikregen in den stand van zaken, bleek dat de fabriek behoorlijk rendeerde en een winst leverde die prijsverlaging mogelijk maakt, Aan alle eischen van normale af schrijviog en reserveering kan worden voldaan, zoodat er geen enkel bezwaar is den prijs te verlagen, Met nagenoeg algemeene stemmen weid daarna tot gasp ijsverlaging be sloten, ook al na overweging dat de kleine man voor een niet gering deel bijdraagt voor de wiosten der fabriek. De voorstellen bedoelende verbete ring te brengen i i de positie van eenige categonëi van ambtenaren en wetk lieden werden aanvaaid. Afgewezen werd het verzoek van bet Amersf. Drankweer-Comité om ver hooging van subsidie over 1927 en 1928. De heer Rekke wees op de activiteit van het Drankweer Comi c en meende dat veihoogde subsidie moeilijk kon worden geweigerd. Wethouder Thien betoogde, dat het in strijd is met goed li <ancieel beleid tusschcr tijds subttd 6 i Ie voteeren. H incidenteel besluiten tot subsidie ve leenen is alleen in ze-' bijzondere ge vallen te verdedigen. Spr. is overtuigd dat de Drankweer sterk genoeg op de been te blijven zoDder tusschen- tijdsche subsidie verhooging. Wacl in het loswerken van wat meer subsidie, zit haar werfkracht, maar in het per soonlijk ffer en in het persoonlijk voor beeld. Bovendien verleent de gemeente door hare bemoeiingen inzake volks huisvesting en volksontwikkeling en spot'.beoefening indiiect veel steun aan de drankweer, Ook werd afgewezen het versoek van de speeltuiovereeniglng Socsterkwarlier om subsidie van haar speeltuinwerk. Het groote nut der kinderspeeltuinen 'erd door deu heer Rekke uitvoerig aangetoond. Wethouder Thien antwoordde dat het nut van een kinderspeeltuin in bepaalde wijken door hem niet wordt onderschat. Iets anders is het evenwel of de moge lijkheid bestaat, zij:) welwillende ge voelens in materieelen steun van ge meentewege te realiseeren. Ook hier geldt het bezwaar tegen tusschentijd- sche subsidieering. Bovendien mag niet worden over 't hoofd gezien dat de gemeente reeds steunt. Rente en aflos sing van den prijs van het speelterrein drukken op de gemeentebegrooting. Een uitbouw van het speeltuinwerk s in het Soesterkwartier kan de ge meente echter niet steunen. Ook ïd andere deelen der stad is wellicht speel tuinwerk urgent, en als gevolg gemeente steun gewenscht. Zulks zou worden ogelijk gemaakt als men te zeer de bemoe i igen uitbreidt. Langdurige discussie veroorzaakte het vooritel tot stichting van ec wagenkamp co tot den bouw van acht i zetlig woningen in het Soesterkwar- :r neven de Isr. begraafplaats. Tegenjbet woonwagenkamp ageerden de beeren van Koetsveld, Fremouw en Noordewier. Zij wenschteo het terrein van de oude gasfabriek aan de Kamppoort tegeD dec stadsmuur, Wethouder Ruitenberg verdedigde het voorstel van B, en W. Nu herhaalde pogingen om elders beter te slagen mislukt sijn, meenden B. eu W. dit plan te moeten presen teeren. De ligging is guaotigniemand wordt overlast aangedaan en behooilijk toezicht ia verzekerd. Het Kamppoortterrein is voor plant- aoen aanleg bestemd en totaal onge schikt voor woonwagenkamp. Ook de beer van Galen Last waar schuwde tegen een vestiging van het nomadenkamp achter de Kamp. Ten slotte weid bij stemm ng uitge maakt geen woonwagenkamp aan den Soesteiweg en geen woonwagenkamp achter de Kamppooitmurcn, Gevolg: bestendiging van den 00- gewenschten toestand, dat in de on middellijke nabijheid eener nieuwe openbare lagere school aan den ouden Siesterweg het woonwagenkamp blijft bestaan, tot de Raad bet in meerder heid kan eens worden over een nieuw Door afstemmen van het woonwagen kamp kwam meer bouwterrein dispo nibel en daardoor de mogelijkheid 20 woningen meer te bouwen. Het voor stel dsartoe werd gedaan eo aange nomen. De contióle.woniogen zullen elders worden gebouwd. I)e heer Noordewier bepleitte bouw in woningen van grooter lype. De torentjes der Kampeiblnnenpoort nmden mede een punt van bespreking deze vergadering. B. en W, wilden eerst een beslissing ret het vraagpuot: afbreken of re De heer Noordewier wil commissiën van deskundigen belasten met het rap porteeren over verbeteringsplannen ter liatse met of zonder behoud der torentjes. De beer Van Beurden kende ai torentjes groote histoiische waarde toe en pleitte voor het behoud. Dc heer Van Lonkhuysen vond' op ruiming noodzakelgk en forceerde een uitspraak door voor te stellen de oude bouwsels te amoveeren. Dit voorstel werd verwotpen. Met die wetenschap toegerust kunnen B. en W. nu gaan oveiwegeo hoe betering in den toestand ter plaatse is aan te brengen. De lijst der straatnamen werd gevuld met namen aan rivieren ontleend voor de straten bij de nieuwe school aan den Ouden Sueslerweg. Nieuwe straten aan den Arnhemschenweg wor den genoemd naar bekende schilders, zoodnt men daar krijgt een Vincent van Gogb-plein, een Jan Tooropstraat Het voorstel tot bet veihure;. van een beerput aan den Lagenweg wetd af- gewezeo. Geadviseerd werd een be- waai plaats voor beenderen te maken op het teirtin van de reiniging. Verschillende perceelen grond vi landhuis-bouw werden verkocht, terwijl de raad voorts zijn goedkeuring hechtte aan de verhuring van grODd aan Mr. D. P. Hamers c. am den Heiiigen- bergerweg, san P. Jansen en anderen. Ook het jachtrccht op gemeente- terreinen werd verhuurd. Medewerking werd verleend voor de stichting van een bijzondere school (Chr. Nat. onderwijs) in het Leusder- De heer Muylwijk sprak de hoop uit, dat hel de ingezetenen van Amerslooct goed zal gaan, Jat het den Raad goed moge gaan en dat Amersfooit zal n bloeien lot in lengte van De heer Noordewier ging daarna ter tot een bespreking van de aan- l-.idende oorzaal: van Raadsheer Muyl- 'tjks heengaan, waarbij de Voorzitter bemerkingen plaatste op enkele z. i. toelaatbare uitlatingen. Dinsdagavond vergaderde de afd. St. Henricus der R. K. Klesvereeniging Recht en Orde in het Patic de Borstraat onder leiding van den heer Van Buytenen. Inzake het reorganisatieplan eenstemmig van oordeel, dst kan worden aangehouden het denkbeeld door de vier aangewezen commissieleden het bestuur kenbaar gemaakt. De gadering meende vourts, dat centrale vergaderingen moesten worden belegd wanneer het bindende besluiten belieft. De mogelijkheid om in bisoudere ge vallen parochiesgewijie te vergadetcD moet behouden blijven. Gewezen werd op de noodzakelijkheid eener actieve propaganda club. De Voorzitter heeft toegezegd de geuite wenschen in de reorganisatie- commissie te sullen kenbaar makeo. De penningmeester deed vetslag van zijti finantieel beheer, hetwelk door de heeren Feiten en Bonsel Jr. zal worden gecontroleerd. De bestuursverkiezing, noodig ge worden door het ODtstaan van twee vacatures werd aangehouden tot het gereedkomen der reorganisatie, wanneet alle bestuursleden aftreden. De concurrentie in den aardappel- handel is wel grooL.Naar wij vernemen heeft de firma Schoenmaker een aan klacht ingediend tegen de firma Klas horst wegens beleediging en wegens smaadschrift. Tengevolge van dezen strijd zullen Amersfoort's inwoners wel goedkoop aardappelen kunnen gebruiken. Nogmaals herinneren wij gelegenheid in het gebouw der R. K WetkUedeti-Vereeniging Zaterdagavond van 7—9 uur zich op te geven vt deelnemen aan den Stillen Omgang. Door de heeren Herm. Kroes Zoon, architecten te Amersfooit, werd aanbesteed bet bouwen van een villa met auto-garage aan de Huygecsweg en Ubbergschenweg te Nijmegen. Hoogste inschrijverG. Rutten te Malden f24 000. Gegund aan den laagsten insch-ijver H. Stegers te Nijmegen voor f 18.817. Io de Woensdagavond gehouden ledenvergadering der R. K. Klesver eeniging, afd. parochie O. L. Vrouw Hemelvaait, werd in behandeling ge nomen het mgekomen voorstel van de commissie, doordegezamelijke bestuurs leden aaogewexeo, om haar opdracht te geven voot het ontwerpeo van een reorga nisatie der plaatselijke R, K. Kiesvereen- eeniging, en het ontwerpen van een Kiesreglement hetwelk alle waarborgen geeft voor een goed en redelijk verloop ,n candidaatstelling en stemming. Na latgdurige discussie werd ten slotte die opdracht verleend, waarbij de vergadering zich echter uitsprak voor een vorm van organisatie waarbij het nu bestaande parochiale stelsel wordt losgelaten. De peooiogmeestereg kon verslag uitbreDgen met de verblijdende mede- declirg van een flink batig saldo. Haar rekening werd onder dankzegging goed gekeurd. De voorzitter, de heer S. Kraan, deelde mede dat hij ontslag nam. Zijn voornemen daartoe stond reeds vast na het einde der laatst gehouden alge neene ledenvergadering. Een der aanwezigen, de beer Zwart, jprak een woord van dank voor het geen de heer Kraan in bel belang der goede taak in zijn functie heeft richt. Hiermede betuigden alle as jen gaarne hunne instemming. Na korte rondvraag volgde hierna sluiting. Aangehouden werden de voorstelten betreffende een regeliog met Vonkeman in Lisr in verband met den bouw der brug aan de Kattckampen, zoomede een voorstel tot wijzigiog van bet raads besluit inzake verkoop Nederberg. Machtiging werd verleend voor dr instelling van M. van Dijken M. Ver boeven als gemeentewerklieden. Geadviseerd werd bij voorkeu jonge krachten de gemeente werkers te Voor het einde der langdurige ver gadering deelde de voorzitter mede, dat de heer Muylwijk wegens vertrek isr Hilversum ontslag als isadslid nam. De heer Muylwijk heeft steeds een grooie werkzaamheid aan deo dag ge legd in allerlei taken, speciaal die van het onderwijs. De Voorzitter dankte hem voor de groote belangstelling, welke hij voor de gemeente beeft ge geven en wenscht hem toe.dat het hem zijn nieuwe woonplaats goed moge gaan. Op zijn beurt dankte de heer Muyi- ijk voor de medewerking welke bij steeds van het college en speciaal van den Voorzitter had mogen ondervinden. Ook van de ambtenaren der gemeente erd steeds alle mogelijke medewer king ondervonden en daardoor is zijn taak gemakkelijk gemaakt. BARNEVELD De Kerkvoogdij der Herv. Gemeente heelt In beginsel besloten tot vergroo ting van het kerkgebouw, waarvan de kosten geraamd zljnopongeveerf50.000 welke gelden, naar men hoopt, door de gemeenteleden zullen worden bijeen gebracht. Men is bezig met den aanleg van een rijwielpad tusschen den Nl)kerk- schen weg, vla „Dronkelaar" en Ter- uur, welk pad spoedig gereed zal i. Hiermede wordl In een vooral jr die streken groote behoelte voorzien. EEMNES Op gelijke manier als te voren in de Berg Stichting te Laren werd in gebroken, heelt ook hier bij de fa milie Pas, In denzeltden nacht een in braak plaats gehad. De bewoners wer den gewekt en de Inbreker sloeg op dc vlucht, met medeneming van een electrische zaklantaarn en een paai grijze handschoenen. NIJKERK Aan de ledeu van den gemeen teraad werden mededeelingen verstrekt over gepleegde corruptie aan de gasfabriek. Het bleek, dat Van Waarden, die reeds in 1926 ontslag nam, van twee van de vijftien firma's, die volgens de boeken te controleeren waren, in totaal f 6700 aan retourcommissies heeft ontvangen. De tegenwoordige dlr heeft naar gebleken is, geen retour commissie ontvangen. Besloten werd, dat B. stappen zullen doen, o mogelijk dit bedrag of deelte er van terug te krijgen. Maandag 5 Maart 's avonds 8 uur geelt heer Brouwer (Hilversum) In het gebouw „St. Joseph" een uiteenzetting ove Ziektewet. Llmvlo II dat wederom eenige nederlagen iest boeken en wel legen Eemland, reist Zondag naar Hilversum om Be Fair te be kampen. Het eerste elftal dat na een slecht begin zich wat heelt opgewerkt, moet a.s. Zondag De Meer te Amsterdam bekampen. Dat wordt een zwaren strijd van twee ge lijke krachten. Vanwege de R. K. Vereenigingen tegen Drankmisbruik werd middels scholen en patronaten verspreid een vlugschriltje waarin gewezen wordt op de waarde van onthou ding als chrlsteiyke versterving in den H. Vastentijd. Bij besluit van den voorzitter van het Centraal Stembureau is tot lid van den Raad benoemd verklaard, de heer J. de Mots, cature van den heer J. Muilwijk. Uit den Omtrek HOOGLAND Burgerlijke Stand, GeborenPetrus Piet, z. v. W. J. Kek eo C. van Wee Gijsberla Jo hanna, d. v. C. Steenbeek en G. Tol boom Johannes Hendrikus, z. v. H. Voskuileo en J. Wale'. Ondertrouwd: H. Wouw en J. van Ginkel. Gehuwd: A. de LaDge en E. Renders Over leden - Gijsberta Schimmel 2 jaar. Parochiekerk vin 8». Anifrldu» Jacob Catelaan ito. 28b. Pastoor P. J. M. Sandkuyl jacob Catalaan no. 28. Telef. 559. ZONDAG Half 8 wordt de H. Communie uitgereikt. 8 uur H. Mis. 10 uur Hoogmis. r Patronaat afdeeliog A. r Kruisweg waarna kort Lof ere O. L. Vr. v. Alt. Bijst. Na de Kruisweg vergadering der Zelatricen. Na het Lof patronaat afdeeeling B. Marktberichten. AMERSFOORT, 2 Maatt. Appelen f 3.50 4 f9.00 per HA.; Peren f0.— 4 f0.— per H.L.Zandaardappelen fO.OO a tOOOH.L.; Hoendereieren f5.10 4 f5.30 per 100 stuks: Eenden eieren f 4.90a f 5.10 per lOOst.; Boter f2.40 if 2.55 per kilo; kip pen f 1.40 4 f2.80 per stuk; Hennen f 2.4 f 3,00 p. stuk; Hanen f 1.40 f 2.00 per stuk Jonge Hanen f 1.4 f 1 75 per stuk Tamme konijnen f 1.50 4 f2.50 per stuk; Wilde konijnen (0.80 4 f 1.00Hazen f0.- 4 (0.— p. st.; Duiven 0.40 4 0.60 p.p., Tamme eenden fl.4 f 1.50; Magere varkens f 20 4 (30 per stuk dr. Zeugen (60 4 f 85 per stuk Biggen f 10 4 f 15; Zeugen guste f 50 4 (75; Geiten f0- Kerkeliike Diensten. Hmtrsfoort Parochiekerk 0. L. Vr. Haaelvaari Langeeracht no. 36. Pastoor: Deken L. A. F. X. Fock, Langegracht no. 37. ZONDAG H.H. Missen om 7 en half 9. Half 11 Hoogmis. 3 uur Vespers. Half 4 vergadering Burgerjong' llngenvereeniging, le atd. 6 uur Miserere, Meditatie en Lo 7 uur Patronaat, 2e afd, DINSDAG Halt 10 gezongen H. Mis vai R« qulem. 's Avonds 8 uur Congregatie va de H. Familie. Parochiekerk van 8t. Frane. Xat 't Zand no. 29- PastoorC. Hartman 't Zand no. 31. Telefoon 730. ZONDAG Half zeven, acht uur en kwart over 9 H. Mis. Half elf Hoogmis. Zes uur Lljdens-Meditalie. Parochiekerk van 8t. Henrlout Paulue Borstraat no. 41. Pastoor: H. J, B. Engbets Matthias Withoosstraat no. 3 ZONDAG H. H. Missen te 5 en 7 uur. 10 uur Hoogmis. 6 uur Lof met Meditatie. MAANDAG 8 uur St. Geratdus Majella-o DINSDAG 7 uur Lof ter eere van den H. Antonius, Hoogland. Parochie 81. Marilnue. Pastoor: W. S. J. de Jong. Ketklaan, Tel, 3. ZONDAG In beide H. H. Missen collecle voor de S. P. Penning, r de Vroegmis, ur Hoogmis. r Catechismus. 5 uur Meditatie daarna Lof. Na de Meditatie vergadering van het Kruisveibond. Voor en na de Meditatie sfd-agen en innen van de offertjes van de Voorplanting des Gcloofs en de Kindsheid. MAANDAG lste H. Mis op Leo's Oord. 8'/« 2e H. Mis. 9 en 12 uur Catecb. op de scholen. DINSDAG 7'/, lste H. Mis. 8 2de H. Mis. WOENSDAG 7'/j uur lste H. Mis. 8 uur Gezongen H. Mis. Na de H. Mis Kruisweg. tur Catech. op de schelen. Hooglanderveen. Parochie St. Jozef. PastoorS. J. Brennlnkmeijer Burg. van Tuyllstraat. ZONDAG Half-8 H. Mis. 10 uur Hoogmis. 5 uur Lof en Meditatie over het lijden van O. H. Chr. mikerfc. Pareehlekerk H. Catharlee Pastoor: B. H. Huser. Holkeretraat 215, ZONDAG Half 8 de Vroegmis. Half 11 de Hoogmis. Half-5 Catechismus. 5 uur meditatie en Lof. van de H.H. Sacramenten der Stervenden overleed heden, kalm en zacht, ons eenigst innig geliefd kind TWni Ithmni ülbtili F. WENTINK— KOELEVELD. Amersfoort, 2 Maart 1928. Wijcrsstraat 12. Plechtige uitvaart op Dinsdag 6 Maart in de Kerk van O. L. Vr. Hemelvaart, des morgens om 7, 8 en half 10 gezongen H. Mis Gevraagd een nel R. K. Dagmeisje liefst boven de 18 jaar, v 'ii b R. K. Dienstbode gevraagd. Mevr. WORTELBOER-He- iienkamI', Oude Amersf.weg 9, Hil versum of Langestr. 46, Amersfoort. Wenscht U degelijk Schilderwerk vraag dan prija bij L. W. J.TEKLOESE S Gebr. Hooglanderveen en L Beekstraat 8 - Amersfoort De nieuwste is te zien en te hooren bij Electro Technisch Bureau R. Koning De Prijs is f27.50 Aldegondestraat 82 Telefoon 254 Amersfoort Ziet de Etalage UTRECHTSCHESTRAAT 32 - TELEFOON 74 Goudsche Kaas, prima kwaliteiten 55—65—75—85 cent per pond. Roomboter f 1.05 per pond Groote versche Eieren 7 ct. p. stuk

De Eembode | 1928 | | pagina 2