jtaliano iim, At»jl haantje "zal Uw weerstandsvermo gen'tegen kou, regen en wind verhoogen. De heer lijke "smaak is de reden, dat ge bet boven ieder ander hoestartikel verkiest. Let cr op, dat op de verpakking dui delijk voorkomt het woord Itaüaao. In de Woensdagavond gehouden ledenvergadering der R. K. Kiesver eeniging „Recht en Orde", heette de voorzitter de aanwezigen van harte welkom Ier jaarvergadering na de reor ganisatie van de Kiesvereeniging. Spr. verzocht een kalme discussie bedenkend dat we als Roomschen tegenover Room- schen staan, De secretaris las de notulen voor, welke ongewijzigd werden goedge keurd. Vervolgens werd verslag uitge bracht van de gehouden vergadering van den Rijkskieskring te Utrecht. Uit het correcte jaarverslag van den secretaris bleek, dat het aantal leden even 1000 bedraagt. Door den penningmeester werd ver slag uitgebracht over het beheer der financiën, terwijl een commissie werd benoemd om ter vergadering de boeken en bescheiden te controleeren. Het bestuursvoorstel tot wijziging van art. 12 van het reglement in dier voege, dat voorzitter en secretaris nim mer tegelijk aftreden, werd aanvaard. De aftredende voorzitter H. J. C. Venings werd met 51 stemmen her kozen, de aftredende bestuursleden mej. E. v. Hamersveld met 52 stemmen, de lieer L. W. van Loon met 52 stemmen en de heer H. A. Nieuwendijk met 49 stemmen. In de plaats van den heer G. W. v. d. Baan werd benoemd de heer J. Zwart met 43 stemmen. Het bestuursvoorstel tot benoeming van een commissie van advies omtrent herziening van het Gemeenteprogram, werd aangenomen. Benoemd werden de heer L. W. van Loon, vanuit het bestuur en uit de leden de heeren C. Tuithof met 35 stemmen en G. A. Luycx mei 30 stemmen. Het samengestelde program zal aan de Kath. Raadsfractie worden voorge legd en voorzien met aanteekeningen aan de algemeene ledenvergadering ter behandeling worden gegeven. De commissie tot nazien der be scheiden van den penningmeester was inmiddels gereed gekomen en verklaar de alles accoord. Van de rondvraag maakte de heer Kalleveen gebruik om erop te wijzen dat in deze vergadering werd gesproken over werkmansstand, middenstand en hoogere stand. Dit vindt spr. doch spr. merkt op dat de hoogere stand ook actief deel moet nemen aan elke actie en de propaganda. De voorzitter hoopt als antwoord hierop, dat de nieuwe Bisschop de zelfde bepalingen zal toepassen als de Bisschop van Haarlem, n.l. diegenen die niet in Rootnsche Vereenigingen zitting nemen, ook geen zitting te doen nemen in bestuursfuncties van Katholieke instel lingen. De voorzitter van de propagandaclub van de Kiesvereeniging, ntr. Kooien, bespreekt aan het einde der vergade ring de te houden propaganda voor nieuwe leden. Tol slol dankl de voorzitter nogmaals voor het vertrouwen in het bestuur gesteld en voor de aangename discussie waarna sluiting volgde. ODSChriften om de huisvrouw er aan'1 »St. Aechtcn onder aan de reinheid van straten cn wepen 1 üe "P1"""51 was slecht. Na Opening ««fc» notul.ll voorgelezen, welke ongewijzigd worden goedgekeurd. Mede door verhindering zal er meer ruimte beschikbaar komen voor de loketten, benevens voor het publiek, aangezien ook de ruimte voor het wachten vergroot zal worden. Tij dens de verbouwing zal de post-tele- graaf en telefoondienst (spreekcellen) worden ondergebracht in het gebouw „De Valk", De directeurswoning zal voor kantoorruimte worden benut. De aanvullingsagenda voor de open bare vergadering van den Raad op a.s. Dinsdag, bevat nog de volgende punten Benoeming lid commissie van toe zicht op het Voorbereidend Onderwijs. Machtiging aanleggen tweede ge deelte van den plantsoengordel in het Soesterkwartier Vergrooting van het verharde ge deelte van het woonwagenpark. (Ruiling van grond aan de Kalte- kampen. Verhuring van bouwland op de Breede Remtnerskamp, de Groote Hoek, de Metselaarskampen en in het Gast huisbosch. UITSPRAKEN KANTONGERECHT. Strooperij: C. v. d. H., Amersfoort f3 of 1 week tuchtsch. ^StraatschenderijG. S., Amersfoort f3 of I w. t. Als getuige niet verschijnen: H. P. Amersfoorl f5 of 3 d. Dronkenschap: J. H„ Amersfoort f 10 of 5 d.G. R,. Baarn id. ([Loopen op verboden grond: f d. B„ Hilversum f 15 of 10; J. Amersfoort f5 of 2 d. JgMet hond op verboden grond loopen F. C. v. d. B„ Hilversum 125 of 15 d. fjLeerr'ichtwet:J. B., Spakenburg f 10 of 5 d.; R. V., Maarn f3 of 2 d. Drankwet: Th. J. v, d. K„ Soest geen straftoepassing. Als woning in gebuik geven zonder vergunning, wat als woning was ge bezigd: S. de J„ Bameveld f10 ol 5 d. Te Soesl een gebouw oprichten zonder vergunning: J. S., aldaar f3 of dagen. Arbeidswet:J. A. v. 0„ 15 of 2 d, C. M„ Barneveld id.; H. L., Amersf. 2 maal (3 of 2 d.)A. H. v. N. id. 4 maal ((4 of 2 d.). Gevaarlijke hondongemuilkorfd laten loopen: C. H.J., Amersfoorl f 10of 5 d. Te Baarn niet zorgen dat zijn kind et voorgeschreven haarknippen Ier school kwam: K. de G.aldaar f6of 4d. Vuur aanleggen buiten stookplaats J. J., Maarn f5 of 3 d. Autobesturen onder invloed alcohol: E. A., Amersfoorl 8 d. hecht, woorw. onder bepaalde voorwaarden. Wielrijden zonder licht: J. C. S Baarn f5 of I week tuch.; A. v. K Amersfoort f5 of 2 d.; H. v. d. E id. f3 of 2d.; J. v. G.. id., f2 of 1 d. G. v. d. H., Baarn 12 of 1 d.J. F Soest f5 of 2 d.; G. S., id. Niet rechts laten voor gaan: G. H. d. H.. f5 of 3 d.H.J. IJ„ Alkmaar f25 of 10 nn f44.98 schavergoeding. Met rijwiel niet rechts houdenJ. W. B., Amersfoort f3 of 2 d.H. L. v. D., Soest id. Met auto niet behoorlijk uitwijken v. d. S„ Apeldoorn f 15 of 5 d. plus f50 schavergoeding. Te Amersfoort op de l.angestraat verboden tijd wielrijden: H. P., f3 of ld.; A. R., aldaar f2 of 1 d. Met een paard op rijwielpadH. P. Amerongen f5 of 2 d. Auto rijden zonder licht: M. Bunschoten f3 of 2 d, Idem met onvoldoende remmen: C. G., Nijkerk f25 of 10 d.; Pulten f5 of 2 d. Met voertuig rijden zonder voldoend lichtN. W., Scherpenzeel flO of 5d. Mollen vervoeren: A. v. S., Ame rongen f3 of 2 d. De R. K. Bond voor groote gezinnen geeft op 26 Febr. a.s. een groot feest voor de kinderen der leden. Zij, die zich voor I Febr. als lid opgeven, kunnen hun kinderen aan dit feest laten deelnemen. Opgeven Puntenb. laan 40A en Westsingel 37. Op 't feest zal o.a. een goochelaar zijn grappen vertoonen en zullen de kin deren worden getracteerd. Voor den Ainersfoortschen kunst kring in Amicitia maandag 27 Januari, des avonds 8 uur, opvoering van het chineesche landhuis door het Oost- Nederlandsch tooneel. Voor Reclame 14 cent per Ons h G. A. van der Veer Krommestraat 12 - Amersfoort J. Dikboom, des avonds te 7 uur in de gemeentelijke markthal aan de Bree- straat. De markthal moest voor deze kerkelijke plechtigheid worden gevraagd omdat een verzoek aan de Ned. Herv. gemeente gedaan om te mogen be schikken over een der drie groote kerkgebouwen, was afgewezen. Reeds zagen wij enkele wagens die tot opschrift hebben: „Helpt mede de reinheid van Uw stad te bevorderen" en „Zet Uw huisvuil in gesloten bakken of emmers buiten". Ook zullen door de Uemeentcreinl- ging aan straatlantaarns enz. bakken worden bevestigd, waarin men vuilnis kan werpen. Men hoopt door dezen maatregel bananenschillen en andere dergelijke gevaarlijke voorwerpen van de slraat verwijderd le houden, Er zal spoedig een aanvang wor den gemaakt met de verbouwing van het postkantoor. Door deze verbouwing adviseur als door de slechte opkomst wordt de Beloftevernieuwing uitgesteld tof 19 Febr. Zondags daarop (23 Febr.) is de groote gecombineerde vergade ring van Kruisverbond en Mariavereen. De verkiezing wordt om dezelfde redenen uitgesteld tot de volgende vergadering. De voorzitter deelt daarna eenige bijzonderheden mede over de propa- gandavergadering van 23 Febr. Door de meisjes zullen eenige too- neelstukjes worden opgevoerd, terwijl een pater 'n propagandarede zal houden. De secretaris deelt daarna mede, dat de jaarvergadering van het hoofd bestuur zal plaats hebben op 24 April te Zwolle. De rondvraag leverdeniets op, waarna de vergadering werd ge sloten. Op Maandag 27 Januari a.s. half 8 zal de R. K. Propaganda-club „De Roomsche Garde" haar jaarver gadering houden in 't gebouw St. Jozef. De agenda vermeldtOpening, No tulen, Jaarverslag Secretaris en Pen ningmeester, Ingekomen stukken, Be stuursverkiezing wegens aftreden van voorzitter, penningmeester en 2e secre taris allen zijn herkiesbaar. Candi- daten kunnen tot voor de vergadering worden ingeleverd bij den secretaris. Benoeming van een commissie voor het nazien van boeken en bescheiden. Mededeelingen. Rondvraag en sluiting. Aller opkomst gewenscht. Inwijding van het nieuw noviciaat huis van de zusters van St. Josef te Amersfoort. Donderdag j.l. werd op plechtige wijze ingewijd de nieuwbouw van het moederhuis van de Congregatie der Zusters van St. Josef te Amersfoort. Zooals bekend is, ligt genoemd moe derhuis naast het bekende St. Alfon- sus-Retraitenhuis, aan de Vlasakkers, in de mooie rustige omgeving der Birkhovensche bosschen. De nieuwbouw is door een ruime hal verbonden met de oude klooster gebouwen en bestaat uit een breed voorhuis en twee lange zijvleugels. Tusschen voorhuis en zijvleugels ligt een sierlijk aangelegde binnentuin. De rechtervleugel bestaat uit twee afdeelingen, waaraan de eene afdeeling bestemd is voor de postulanten en de andere voor de novicen. De twee afdeelingen zijn van elkaar gescheiden door een keuken, in de linkervleugel zijn een vijftal studiezaaltjes voor de zusters, die opgeleid worden voor onderwijs en ziekenverpleging. Boven elke zijvleugel ligt een slaap zaal met draairamen, waardoor licht lucht in ruime mate kunnen binnen- stroomen, terwijl boven het voorhuis aan de zuidkant zes ziekenkamers ge bouwd zijn met een lighal. De nieuwbouw voorziet aldus in een dubbele behoefte: wegens het steeds groeiend aantal novicen werd het oude noviciaalshuis te klein en omdat steeds meer zusters opgeleid moeten worden voor het een of ander diploma, was er ook dringende be hoefte aan studeervertrekken. Terecht mocht daarom pastoor Vosse- naar van Soest, die de inwijding ver richtte, in zijn predikatie de zusters opwekken tot dankbaarheid jegens God, Die de St. Josefcongregati rijkelijk zegende, dat een nieuw novi ciaatshuis noodig werd. De inwijding werd besloten met een plechtig lof van dankbaarheid. Daarna had een rondgang plaats door de zalen van het nieuwingewijd klooster, hetwelk gebouwd werd onder soliede architectuur van Herm. Kroes en Zoon uit Amersfoort, door de firma Heymerink uit Nijmegen. Amersfoortsche R. K. Spaarbank. Verslag over het 4e kwartaal 1929. Verschuldigd aan inleggers per 30 September '29 f 319.854.91 Inlagen Oct. f 7,986.65 Nov. - 10.802.90 Dec. - 11.793.59 Des avonds moet inen voor hel verkrijgen en behouden van een zachte en fraaie huid, de handen en het gelaat in wrijven inel een weinig Doos 30 ct., Tube 80 c PUROL Uit den Omtrek Op den Haarlemmerweg bij Amster dam kwam een tankauto in botsing met een kleine auto, welke bestuurd werd door den heer G. J. v. d. Laan uit Aerdenhout. De kleine auto werd door den tankwagen vermorzeld en de bestuurder werd gedood. De tankwagen werd slechts licht beschadigd. Een oude, bijna blinde man, die te Amsterdam een straat wilde oversteken, werd door een vrachtauto aangereden en zóó ernstig gewond, dat hij den zelfden avond overleed. Te Leiden is de ruim 60-jarige ongehuwde mej. Z., die met haar zuster uit de R. K. kerk kwam, over reden door een vrachtauto. Mej. Z„ Baarn BURGERLIJKE STAND GeborenBartholomeus, z. v. R. van Essen en N. Kooij; Christiana Geertje, d. van W, Hesseiing en G. Smit. Getrouwd: A. E. Bree en W. de Regt; G. van Beek en H. Brons. Overleden: Wijndelina Johanna Klaasen, 82 jaar, wed. G. P. v. Arkel - Katha- rina Anlonia Maria de Graaff, 72 jaar, Jacob Schoonderbeek, 74 jaar, Ede De oudste inwoonster van Ede mej. K. Braathart is op 103-jarigen leeftijd overleden. Hoogland Burgerlijke stand. Geboren Bernardina Johanna, d. v, A. Schoonderbeek en M. Sandbrink. Angenila Maria, d. van A. Voskuilen en G. Schoonderbeek. i Ondertrouwd P. J. A. de Bruijn en R. Koller. Hoevelaken Nabij den Lagenbrink geraakte een st een paard bespannen kar, beladen et hout, doordat het paard schrok voor een voorbijrijdende aut^ in de langs dien weg loopende wetering. Paard en kar werden door toegeschoten hulp spoedig op het droge gebracht. De geleider, T. H„ alhier, had, tot zijn geluk, niet op de kar plaats genomen, doch liep naast het paard, zoodat hij van een koud bad met mogelijke scha delijke gevolgen bevrijd bleef. Terugbet. Oct. f 12 665.21 Nov.- 5.208.36 Dec. - 17.835.31 30.583.14 f 350.438.05 Werwews en Oepsgs^nnen ft. Onrustig en Slapeloos Gebruik hiertegen de Zenuwettllendo en Zenuwsterkende j MIJNHARDT'S ZENUWTABi ETTFNf" Totaal in omloop zijnde boekjes 2096. Aan de Industrie- en Huishoud school vangt half Februari aan: een Cursus in koken van ee voudige gerechten schoolgeld f 10 per cursus van 20 lessen; b. een Cursus in koken van fijnere gerechten; schoolgeld f20.— per cursus van 20 lessen. Aanmelding bij de Directrice. SpreekurenMaandag 2—4, Donder dag 6—8. Voor de Amersfoortsche Kunstkring geeft het Oost Nederlandsch Tooneel op 27 Jan. een voorstelling in Amicitia van „Het Chineesche Landhuis" door Marion Osmons en James Corbert. Al- bert van Dalsum zal de rol vervullen van den Chinees Yuan Sing. Het klokkenspel van den O. L. Vr. toren geett nu: Heelslag: Wals uit den goeden tijd S. Köhler. Halfslag; Dansliedje Spaander man. Op 2 Februari a.s. zal de beves tiging plaats vinden van den beroepen predikant-voorganger der Vereeniging van Vrijzinnig Hervormden alhier, ds. Op den Hoogenweg, nabij Vinken- hoef, had een aanrijding plaats. C. T. alhier, reed op zijn rijwiel in de rich ting Amersfoort. Uit tegenovergestelde richting kwam een auto, die hem omver reed. T., die rechls van den weg reed, werd op den grond gesmakt en bekwam een nog al ernstige verwonding aan zijn rechterarm, terwijl zijn zoo goed als nieuw rijwiel geheel werd vernield. De bestuurder van de auto scheen zich van het ongeval niets aan te trekken hij reed tenminste door. Door den be stuurder van een achter T. rijdende auto, die, toen hij de aanrijding zag, stopte, werd letter en no. van de auto genoteerd. De politie heeft de zaak in onderzoek. Nader vernemen wij nog dat T. zich onder geneeskundige behandeling heeft moeten stellen. Leusden Burgerlijke stand. Geboren Hendrika Wilhelmina, d. van R. Schoonderbeek en M. Renkers. GetrouwdA. Kleinveld en N, v. Laar. Stoutenburg Burgerlijke stand. GeborenEverardus Gerardus, A. Kerkhof en R. Kleinveld. Onder trouwd T. C. Ossendrijver en G, Th. Kok. OverledenPieter Molsoud, 78 j., echtg. van P. Kool. Jannetje Koet zier, 81 j„ wed. van J. v. d. Brink. Voorthulzen Vermoedelijk tengevolge van het springen van een band, waardoor hij, het stuur kwijt raakte, reed de heer Stegenga uit Deventer, ter hoogte den Karweg, tegen een boom. inzittenden kwamen er met eenige lichte verwondingen en den schrik at. De auto was ernstig beschadigd. Kerknieuws AARTSBISDOM UTRECHT. De Vicaris Kapifularis van Aartsbisdom Ulrecht heeft benoemd tot kapelaan te Utrecht (H. Jozef) H. W. A. M. Tervoert; tot kapelaan te Oud-Zevenaar drs. H. J. H. M. Fort- mann; tot kapelaan te Amersfoort (H. Henricus) Ch. C. J. Bach en tot kape laan te Zevenaar drs. J. A. de Goeij. Gemengde Berichten Door de politie werden te Boeda pest twee communistische drukkerijen ontdekt, waar groote hoeveelheden pro- paganda-geschriften aanwezig waren. 24 personen werden gearresteerd. Een bericht uit Canberra, de hoofd stad van Australië, meldf, dat blijkens een mededeeling van den minister van financiën de in den staat en op de eilanden in beslag genomen Duitsche eigendommen, ter waarde van ongeveer 250.000 pd. st„ zullen worden terug gegeven. Een 18-jarig meisje, uit de Belgi sche grensgemeente Bree, werkzaam op de Philipsfabrieken te Eindhoven, is onderweg uit een autobus gevallen en zoodanig verwond, dat ze op slag dood was. KERKELIJKE DIENSTEN. die ernstige verwondingen bekwam, werd per ziekenauto naar het zieken huis vervoerd. Tijdens het vervoer is zij overleden. Te Helmond viel een 65-jarige schippersvrouw van een schip Zuid-Willemsvaart. Zij kwam in het water terecht en werd tusschen het schip en den wal doodgedrukt. Te Uithoorn hebben autoriteiten en veldwachters bij 3 slagers een inval gedaan, die verdacht werden van han delingen in strijd mei een richtige uit voering van de Vleeschkeuringswet. Bij den eenen slager werden tien geslachte varkens onder een bedstede aangetroffen, die lijdende weesl aan varkenspest. Bij een anderen slager werden twee varkens in beslag genomen, die ook aan genoemde ziekte hadden geleden en bij den derden slager een half varken. Alles werd naar 't openbaar slachthuis vervoerd en voor de consumptie afgekeurd. Volgens voorloopige opgave hebben de weidadigheidspostzegels voor het kind ditmaal opgebracht ruin 1157.COO. De opbrengst der prentbrielkaarten zal ongeveer f23.000 bedragen, zoodat in totaal een opbrengst van ruim f 180.000 le verwachten is, Een Hongaarsche schoenmaker heeft een paar schoenen gefabriceerd, die van dubbele zolen zijn voorzien, In den hoek van de voetzool bevindt zich een electrische verwarmer, waar van het contact in de hak is aange bracht, zoodat de electrische draad op zeer eenvoudige wijze met de hak kan worden verbonden. Wanneer van 10 tot 15 minuten, alvorens van huis te gaan, de electrische aansluiting tot stand wordt gebracht, blijven de voeten anderhalf uur lang warm, wat voor menschen, wier bezigheid meebrengt, dat zij lang moeten buiten staan in de koude, van zeer groot belang is. Te Hilversum is in hel huisgezin van een gemeentewerkman bij twee kinderen een jongetje van 1'/, jaai meisje van 7 jaar aiastrim ge constateerd. De kinderen zijn dadelijk naar de barakken overgebracht. Niet alleen papegaaien, maar ook apen leveren gevaar op voor de ge zondheid van de menschen. Te Stedle had onlangs een uit zeven personen bestaand gezin een aap uit Zuid-Afrika ten geschenke gekregen. Het dier werd door de vier kinderen van het huis gezin gestreeld en gezoend. Na eenigen lijd werd het heele gezin ziek en een dochtertje van twee jaar overleed aan dysenterie. Uit het geneeskundig onder zoek is gebleken, dat de aap, het ge zin besmet had. Op den onbewaakten overweg onder Teteringen, had een ernstig ongeluk plaats. Een man, die met zijn rijwiel den onbewaakten overweg wilde pas- seeren werd door den trein gegrepen en op slag gedood. Het lijk werd on herkenbaar verminkt. Het is de 58- jarige M. E. Evers, gehuwd en vader van zeven kinderen, wonende te Gin- neken. Het is een zeldzaam voorkomend verschijnsel en het is wel vermeldens waard, wat er dezer dagen te Haar lemmermeer is voorgevallen. Op een avond werd er bij M. aldaar een brief de bus geworpen door een onbe kende. Dit schrijven bevatfe een be kentenis van een gebeurtenis, die 25 jaar geleden had plaats gehad. Vroeger was M. tuinder geweest en hij had toen verscheidene jongens in zijnjdienst. Bij het erwtenplukken had een der jongens een leeren tabakszak met pijpen- stoker van den baas gevonden en niet teruggegeven. Nu de tabakszak al lang versleten was en de pijpenstoker waar schijnlijk reeds lang was omgekomen, knaagde nog steeds het geweten van den oneerlijken tuinjongen die intus- schen een groote kerel was geworden. Om aan die kwelling een einde te maken, zond hij een brief met een zilverbon van een rijksdaalder. Eerlijk duurt het langst.... al is het 25 jaar I Toen de knecht vad den veehouder i B. te IJsselstein per rijwiel naar huis ging, sprongen plotseling twee mannen voor zijn fiets, die een sigaret eischten. Hij stapte at. Nu kwamen nog twee kerels te voorschijn, die hem mei messen bewerkten. Op het angstig geschreeuw van den knecht vluchtten de booswichten. Tengevolge van de strenge koude zijn te Chicago 21 menschen dood gevroren. Amersfoort. PAROCHIE O. L. VR. HEMELV Langegracht no. 36 Pastoor: Deken L. A. F. X. Fock. Langegracht no. 37. ZONDAO Schaalcollecte restauratie kerk. H.H. Missen om 7 uur en halt 9. Half-II uur Hoogmis. 3 uur vespers. Half-4 vergadering Burgerjonge- lingen-vereeniging 2e afd. 6 uur Lof met predikatie 7 uur patronaat 2e afd. DINSDAG 8 uur gezongen St Antoniusmis. 's avonds 8 uur Congregatie van de H. Familie. DONDERDAO 7 uur Lof. ZATERDAG Van 4—9 Biechthooren. Dagelijks de H. Missen om 7 PAROCHIE ST. FRANC. XAV. 't Zand no. 29 Pastoor: C. Hartman, 't Zand no. 31. Telefoon 730. ZONDAG Half-zevcn, acht uur en kwart over 9 H. Mis. Half-II Hoogmis. Zes uur Lof met Conferentie. ZATERDAG 7 uur Lof. half-4 tot half-10 gelegenheid om te biechten. Dagelijks de H.H. Missen om 7, 8 en 9 uur. PAROCHIE ST. HENRICUS Paulus Borstraat no. 41 Pastoor: J. H. Hooynian. Matthias Withoosstraat no 34. Telefoon 1158. ZONDAG. H.H. Missen le 7 en half 9 uur. 10 uur Hoogmis. 6 uur Lof met Rozenhoedje. DINSDAG 7 uur Lof. ZATERDAG. 4 uur voorbereiding voor de H. Biecht voor de kinderen, daarna biechthooren tot 9 uur. Dagelijks de H.H. Missen ten 7 uur, half 8 en 8 uur. PAROCHIE ST. ANSFRIDUS Jacob Catslaan no. 26b Pastoor: P. J. M. Sandkuyl, Jacob Catslaan no. 28, Telef. 558. ZONDAG Half-8 wordt de H. Communie uitgereikt. 8 uur H. Mis. 10 uur Hoogmis. - 4 uur Pair. afd. A. 6 uur Lof. Na het Lof Patr. afd. B. ZATERDAG Van 4 tot half-9 biechlhooreu. 7 uur Lot met Rozenhoedje. Deze week de H. Missen om half 8 en 8.1C. Hoogland. PAROCHIE ST. MARTINUS Pastoor: W. S. J. de Jong. Kerklaan, Tel. 3. ZONDAG. 7 uur Vroegmis. 10 uur Hoogmis, 2 uur catechismus. 3 uur Lof met Rozenh. MAANDAG. le 11. Mis op Leo's Oord. 87, 2e H. Mis. 9 en 12 uur catech. op de scholen. DINSDAG 77, Ie H. Mis. 8 uur 2e H. Mis. WOENSDAG 77, le H. Mis. uur 2e H. Mis. en 12 uur catech. op de scholen. DONDERDAG Tl, le H. Mis. 8uur 2e H. Mis. 9 en 12 uur catech. op de scholen. VRIJDAG 77, le H. Mis. 87, 2e H. Mis. 9 en 12 uur catech. op de scholen. ZATERDAG 77» le H. Mis. 87, 2e H. Mis. Van 3 tot 7 biechthooren. Lof met Rozenhoedje. A.s. Zondag feestdag van Maria Zuivering (Lichtmis) in beide H. Missen Kaarsencollecte. Hooglanderveen. PAROCHIE ST. JOZEF Pastoor: S. J. Brenninkmeijer. Burg. van Tuyllstraat. ZONDAG 77, uur de Vroegmis. 10 uur Hoogmis. 5 uur Lof.

De Eembode | 1930 | | pagina 2