Vroom Dreesman n V 1 gulden waarde betaalt U 50 cent 1 oor t 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 Dinsdag 25 Maart Woensdag HALVE PRIJZEN HALVE PRIJZEN Donderdag Vrijdag Zaterdag 29 Maart Goederen voor halve prijzen ge kocht worden niet geruild Koopt in de Langestraat ochtenduren Tel. 158 Aan wederverkoo- pers worden geen goederen tegen hal ve pryzen verstrekt Groo*- -kwantume Amersfoort i *aen niet geven Tijdens de halve prijzen week zijn onze magazijnen van half een tot twee uur gesloten Van 16 tot 20 Juni zullen verbin dingsoefeningen in samenwerking met vliegtuigen worden gehouden in de geving van Amersfoort. De troepen worden gelegerd i Infanteriekazerne. n van notaris Knop pers werden geveild: Pert. 1, woonhuis Bloemendalschc straat 13, A. J. Donath 1700. Perc. 2, woonhuis No. 11, W. Jacquet 1400.—. Perc. 3, woonhuis Hessenstraat 3. Mr. S. van T Eind 3050. Perc. 4. woonhuis Havik 6. J. J. Schut te Hoogland ƒ4350. Perc. 5. woonhuis Zuidsingel 69. H. H. Lenzing 3400. Perc. 6, 7 en 8, drie perceelen bouw terrein Ranonkelstraat, opgehouden 4700— Perc. 9, woning Con inckstra.it E. J. Ruitenberg 1200. De Burgemeester noodigt allen, die bij den aanvang van het nieuwe dienstjaar (t Juli 1930) in het bezit wensclien te zijn van een visch- of hen- gelakte, uit daartoe in den loop van de maand April 1930 hun aanvraag te dom: tei gemeente-secretarie, kamer 8 Om het goede doel der retraite- - vuur de Parochie O. L. v enne Hemelvaart in wijder kring be kend te maken en vermeerdering van het ledental te bevorderen, zal door een der Eerw. Paters Redemptoristen van het St. Alfonsus Retraitenhuis Zondag onder de H. Mis van half negen en on der de Hoogmis worden gepreekt over het werk der besloten Retraiten. Na afloop van gemelde kerkdien sten zal in het nabij de kerk gelegen patronaatsgebouw gelegenheid voor in schrijving als lid der Retraite-Vereeni- ging worden gegeven. Vrijdag werden door de fa. Bunnik Hoogeweg, de eerste aardbeien van dit jaar aangevoerd. Reeds 7 jaar staat deze firma bekend om haar producten, zoowel buiten- als kasfruit en groenten. Ze brachten 14 cl. per stuk op en werden gekocht door de fa. Stolberg. De Commissaris van politie te Amersfoort verzoekt de twee personen, die in den nacht van 16 op 17 Maart 1930 in de van Rootselaarslraat een meisje bewusteloos op straat vonden liggen, zich wel te willen vervoegen aan zijn bureau, afdeeling Recherche, om dienaangaande te worden gehoord. M. E. Siebers - v. d. Brug 1 en D. v. Veen C. Buisert v. d. Bent en H. M. de Jong W. Vink en W. van Veluw J. Velsen en R. v. Dijk H. T. Gerlinge en N. Hoekstra. GehuwdL. F. v.d. Berg en J. Heideveld, j OverledenMarlje v. d. Vuurst, oud 65 jaar, ongehuwd. 21 Maart. Geboren: Jan Gerard. A. Beeke en C. C. Jonkman Maria, d. v. A. v. Leeuwen en L. v. d. Hoef. I Overleden: Maria Wilhelmina van Rest, oud 95 jaar, wed. van B. H. A. Jenje Anthonius Marinus v. Lief land, oud 68 jaar. weduwnaar v. M J. Stafhorst. 22 Maart. Geboren: Johannes Ma rinus, z. v. H. Bekkers en U. Dijkhuis Johan, z. v. H. Achterbergh en A. Ravenswaaij. 24 Maart. GeborenJohannes Carolus Dirk Petrus, z. v. J. C. de Froe en C. Tulen Anton Hendrikus, z. v. A. H. Staal en G. Steenbeek Fre- derika Hendrika, d. v. C. v. d. Gronde J. A. v. d. Mast. OverledenHen drika Cornelia Welling, oud 33 jaar, echtgenoote van H. Vial. Schoonmaak geeft menige huisvrouw en dienstbode ruwe en roode werkhanden. Deze worden weder om spoedig gaaf, zacht en blank door Purol Uit den Omtrek Eemnes Burgerlijke sfand. Geboren Rigardus Anfonius, z. van Klooster en R. v. 't Klooster. On dertrouwd M. v. Beem en C. Erbrin H. Kuiper en J. Vos. NIJkerk Vrijdag 11 April a.s. zal de remonte commissie weder een bezoek brengen tot het aankoopen van paarden van 5 jaar en ouder. Tevens kunnen dan stamboekmerries worden aangeboden voor de keuring voor het militair cer tificaat. Waar deze keuringen en mon steringen van groot belang zijn de paardenfokkerij verwachten we dat vele goede dieren zullen worden aan geboden. Doordat het paard van den land bouwer V. voor een auto schrok, ge raakte hef dier met een kar met turf in de beek op de Kolk. Men wist het dier spoedig los te snijden en op het droge te brengen, evenals de kar de lading. De heer uit Utrecht, die onlangs op den Putterstraatweg met zijn motor- I fiets tegen een boom reed, is aan de :rwondingen overleden. Na behandeling van enkele kleinere aangelegenheden, werd de vergadering met gebed gesloten. Vrijdagavond hield de Brandver zekering haar jaarvergadering. Nadat de voorzitter de vergadering had ge opend, werden de nofi'gn voorgelezen. kan hebben bij groote en ook kleine branden, zal de Directie der iffa-Min. Mij. binnen enkele weken alhi grootsche demonstratie geven, waarbij ongetwijfeld vele belangstellenden te genwoordig zullen zijn. Soest Burgemeester en Wethouders bren- m ter openbare kennis: dat de kan toren van den Dienst Openbare Wer- Bouw- en Woningtoezicht voor Op de markt. het publiek geopend zullen zijn van Aangevoerd 301.700 eieren f4.:*5des voormiddags II uur tot I2J^ uur, BURGERLIJKE STAND. 18 Maart 5.20; 7 schrammen f 40-50; 7 biggen en dat in het vervolg het spreekuur van Geboren: z. v S. Knoppers en G. f24—30; 272 runderen, melkkoeien den Wethouder van Openbare Werken Knap Jannetje, d. v. FRijn en II f 180 - 340, vette koeien f200 - 360; zal worden gehouden in het gebouw De vereeniging „Nederlandsche Scheepsbouwkundig Laboratorium" ge vestigd te Den Haag zal weldra over gaan tot den bouw van een scheeps bouw!. óndig Laboratorium te Wage- ningen. Tot nu toe was de Neder- [arische Stepsbou» aa»gt»sze„ op j muSS buitenlandsche laboratoria. Het labo- j ratorlum zal verrijzen naast dat van in den nacht passeerden hier een de tuinbouwplantenteelt der Landbouw- 50-tai motorrijders, deelnemers aan een hoogeschool, en zal voorloopig be-1 betrouwbaarheidsrit uit Den Haag. Het schikken over een staf van twintig ware te wenschen, dat dergelijke ritten, medewerkers. De vereeniging beschikt indien ze dan noodzakelijk zijn, ten- over een kapitaal groot f 700.000. minste overdag werden gehouden, De pogingen, aangewend om deze I opdat niet allen die aan den weg wonen belangrijke stichting nabij Amersfoort I des nachtsin hun rust worden gestoord, gevestigd te krijgen, hebben geen' succes gehad. ken gesteld, werden door de leerlingen goede antwoorden gegeven. Aan alle cursisten werd een diploma met puntenlijst uitgereikt. Vijf van lit kregen er een „met zeer veel vrucht' zes met „veel vrucht" en zeven „met vrucht". De Heer Jansen spoorde cle leerlin gen aan ook het derde jaar den cursus te volgen, want deze kan zoo bij uitstek vruchtdragend zijn en te meer nog de hoenderteelt en liet boekhouden zal worden onderwezen. Na een kort woord van kapel; Schweigmann en den voorzitter van den J. B.. werd de cursus gesloten. Jonge Boerenbond. Vrijdagavond hield de J. B. de laatste vergadering 1 oen. De voorzitter heette de vele aanwezigen welkom en besprak 't kort de agenda. Je secretaris gaf een uitgebreid jaarverslag, waaruit bleek, dat de ceniging bloeit. De penningmeester gaf een verslag rail de financiën; er was een batig ;aldo van ruim 25.—. De verkiezing van twee Bestuurs leden verliep vlug, want zij werden bij acclamatie herkozen. Er werd besloten een grondboor aan schaffen, omdat het Bestuur van den Twee stemopneniers, n.l. de heeren v. Dijk en H. Traa werden benoemd. Daarna volgde een uitvoerig verslag 1929, waaruil bleek, dat de ver eeniging bloeit. De rekening en balans werden goedgekeurd. Bij acclamatie werden de heeren A, v. Ruitenbeek en C. Smink herkozen verklaard. Tot leden de Commissie voor geschillen wer den benoemd de heeren: H. Traa, P. v. Wee en H. v. d. Pol. korte rondvraag werd een flim vertoond over de krachtige uitwer- king der Iffa-Minimax-apparaten (ver tegenwoordiger de heer L. Flos). Om het groote voordeel, dat zoo'n apparaat J. B. de leiding zal nemen bij het ne men van grondmonsters. Het volgende jaar zal een haver- proefveld aangelegd worden, waarbij nagegaan zal worden tie invloed het ploegen vóór en na den winter, als mede het zaaien op 3 verschillende tijd stippen in 't voorjaar. Plannen tot het houden van zomor- excursies zat het Bestuur nader uitwer- Mebbotl de leerlingen hierin voldoende bekwaamheid verkregen dan mogen ze met liet bovengoed beginnen. Volgens vrije verkiezing hebben de leerlingen een dag in de weck onder richt in fraaie handwerken. De meisjes, die zich verder willen bekwamen in liet Modevak als cos- tumióre en coupeuse, moeten hiervan kennis geven. Het schoolgeld bedraagt per week 50 cent. halve dagen 35 cent; hiermede is ook het knippen van lingeriegoed voldaan. Aanmelden in de Philomcna-Stich- ting. Van de sterk hellende Anna Pau- lowualaan kwam een wielrijder naar den Rijksstraatweg gereden. Uit tegen overgestelde richting naderde op dal oogeublik een luxe auto. De fielsrijdei kon zijn groote snelheid niet remmen en butste in volle vaart tegen de auto op. Met ernstige hoofdwonden werd ile man opgenomen en naar de stichting „Mariënburg" vervoerd. Burgerlijke Stand. O ii d e iruu wd H. M. J. Hol on M. J. Soest: A. v. Gijn en M. M. Rcbentisch; J. Wristers en G. S. P. v. Westen. Gehuwd: H. W. Ritmeestei A. v. Herwaarden; S. de Meijer; W. G. v. Herwaarden; O. K. de Bruin en J. v. d. Veer; J. Wristers en G. S. P. v. Westen. Geboren: Pietemella, d. van t Clarisse en M. H. Siiedregt: Dirk, van D. Moraal en J. P. den Tonkelaai Cornelia Antonia, d. van G. v. de Haar en den Hartog; George, z. van F. J. Klaasen en G. C. Bieshaar; Theodoras Gerardus Johannes, z. van Th. Elbertse J. M. v. Soest; Gecrtruida Adriana van C. Tammer en A. v. Schaik: Theodoras Petrus, z. van A. F. Ktiijpei i. v. d. Hengel; Everarda, d. van Altena en N. v. Dijk; Wilhelmina Josephina, d. van J. R. Radcmnker en W. G. v. d. Brink; Cornell's Christianas, .n J. G. Wijnands en C. v. D; Cornelis Bertus, z. van N. Werkhoven t. Willemse; Hendrica, d. van J. Maassen en H. Bogema; Fransiskus Jo hannes Albert, z. van E. R. Feringa G. Engelsman; Johan Carel Gerard, P. A. J. Holst en A. v. Luttervelt. verleden Bartha Dennehoom, 42 j., geh. met H. Aikes; Petronella Bakker, 78 j., geh. met Ant. Hilhorst; Hendrik Jan Raat, 9 j.; Paulus Hendri- cus Hesp, 54 j., geh. met J. C. Hoek. PEPERMUNT staat onder voortdu rende medische con- tröle van Dr. v. Hamel Roos en Harmens. Gemengde Berichten OverledenEvert Veddcr, oud 73 jaar, ongehuwd. 19 Maart. Geboren: Johan Anton Willem, z. v. J. A W. Uljlenberg en C. A. Rademaker Jan, z, v. T. van den Brink en G. v. d. Hooff. GehuwdG. Hop en G. Vos P. d. Pol en A. Koudijs - W. G Renes en F. R. I. Rosingli. OverledenMar- garetha Wilhelmina Johanna Dec. oud 4 maanden. 20 Maart. Geboren: Johannes Hen- drikzs, z v. D. Bouhuijs en L. v Colmjon. Ondertrouwd: J. J. Hakker Hooglanderveen Op de gehouden eindles van den tweejarigen laiidbouwwintercursus ren aanwezig de Welecrw. Heer E. Schweigmann, de Heer P. Jansen als waarnemend Rijkslandboiiwconsulent, de Heeren Bestuursleden van den R.K. Boerenbond en Jongen Boerenbond en de Heer C. Smink, wethouder. Op de vragen, door den leider van den cursus over de onderwezen vak- Openbare Werken aan den Lange Brinkweg eiken Woensdagavond VA-Wi uur. Het gebouw van Openbare Werken is aan het telefoonnet aangesloten on der N. 2107. De nieuwe cursus voor naaien en knippen begint mol 1 April. De school tijden zijn 's morgens van 9 tot half 12 's middags van half 2 tot 4 uur. Het onderwijs omvat alle vrouwelijke handwerken, waaronder het knippen, naaien en verstellen van ondergoed. i een rijwielzaak te Franeker, is een moffeloven uit elkaar gesprongen, vermoedelijk doordat zich bij het te laat aansteken van den oven te veel gas daarin had verzameld. De 16-jarige knecht die den oven bediende, werd zoo ernstig aan het hoofd gewond, dat hij kort daarna overleed. Te Zwolle heeft een patiënte van R. K. Ziekenverpleging een jubi leum gevierd van haar.... ziek zijn. 'tWas n.l. 12'/a jaar geleden, dat ze werd opgenomen. In dien lijd is ze 16 maal geopereerd. Dit koperen jubileum werd voor de patiënte een feestdag. Ze ontving vele bloemstukken, fruit manden, schriftelijke en mondelinge „felicitaties", meest van oud-verpleeg den. In den Ulrechlschen Raadskelder, waar reeds meer uitingen van verniel zucht werden geconstateerd, is een ernstige vernieling ontdekt aan het doek van den kunstschilder Jan van Anrooy. Blijkbaar met een wandelstok of met een ander hard voorwerp, is in het schilderij een gat geslagen, waardoor het doek, dat een waarde heeft van tiet gebeurde op een boerderij te Opstuedde (Gr.). Hier stond een oude kast, die te koop was aangeboden. Een koopman kwam opdagen, bekeek de kast van binnen en van buiten, maar! een der laden niet voor- of achteruit kon. Alvorens den koop te sluiten moest ook deze lade toch eerst los gemaakt worden. Dit geschiedde en.... een groote schat van goudgeld, zilvergeld en bankbiljetten vertoonde zich. Een 46 jarige man reed ie 'sGrn venhage per fiets, toen hij een duw van een passeerende auto kreeg. Ten gevolge hiervan viel hij en kwam juist voor een tram terecht, die hem overreed. Op den Bredaschen weg bij Ooster hout reden een drietal arbeiders per fiets; door den rook van een passee- renden stoomtram, hadden zij geen erg in een hen tegemoetkomende auto, die hen overreed.Twec waren onmiddellijk dood. terwijl de derde in het zieken huis te Breda overleed. Uit Heerlen wordt gemeld, dat op de mijn „Oranje Nassau III" honderd mijnwerkers zijn ontslagen op grond van den minder gunstig wordenden toestand van de Limburgsche mijnen. De Duitsche vlieger Resell vestigde een nieuw wereldrecord valscherm- springen. Hij verliet het vliegtuig op een hoogte van 5200 M. bij een koude van 29 gr. Resch landde na 20 minu ten zonder ongelukken op een land weg, waarbij het valscherm aan een boom bleef hangen. In een week tijds zijn ten ge meentehuize te Hengelo (Gld nadat de burgemeester de hulp der jeugd had ingeroepen bijna 8000 nesten ingeleverd van de bastaard- satijnvlinder. Met de grondwerken voor den dijk Wieringen—Friesland, begint men thans meer voortgang te maken. Er zijn 200 grondwerkers en bakkenschippers op nieuw in dienst genomen. In ons land worden ruim 1 millioen melkkoeien gehouden. Deze dieren leve ren per jaar een melkgift af milliard Liter. Op een onbewaakte overweg te Oudenbosch is een bejaard werkman die zich per fiets naar zijn werk wilde begeven, door een trein overreden en gedood. Twee wethouders van de voorstad Denis bij Parijs en de directeur eener communistische courant zijn we gens het aanzetten van militairen tot ongehoorzaamheid tot twee jaar ge vangenisstraf en 2000 frs. boete ver oordeeld. Uit Sjanhai wordt bericht, dat een communistische rooversbende in het begin dezer maand, het dorp Foean heeft overvallen en uitgeplunderd en de geheele overheid, alsmede 2000 mannen, vrouwen en kinderen ver moord. Tijdens een communistisch relletje te Dresden, liep een verslaggever zulke klappen met de gummistok van de politie op, dat hij aan de gevolgen overleed. Het euvel van de bisamrat begon in 1906 in Bohemen en is nu, zoo lezen wij in de „Veldbode", op weg naar Nederland al gevorderd totThii- ringen, dus waarschijnlijk al meer dan halfweg. In Bohemen, Beieren en Sak sen is de bisamrat een ware landplaag geworden. Wil men zich een denk beeld vormen van de snelheid, waar- -1928 werden in Thtlringen jaarlijks gevangen 1. 5, 5, 45. 207, 676, 2074, 4440, 5415 en 5083 bisam-rattenMen heeft ginds, zoodra men de aanwezig heid van dit knaagdier bemerkte, al liet mogelijke gedaan om liet tc be strijden. maar liet heeft niet tot het gewensclite resultaat geleid, want in verschillende districten ginds vormt de bisamrat thans geheele kolonies. De oevers der rivieren, dat zijn in vele gevallen kunstmatige waterkeeringen, worden ondergraven, zoodat plotseling instortingen voorkomen, die heel wat schade en last veroorzaken. Zelfs spoor dijken werden nnderwoeld! Men ziet geheele oeverstukkeii, die zijn wegge dreven en kan zich dus voorstellen, line hoog water vrij spel heeft in dergelijke gangen en holen onder mijnde oevers. De bisamrat gebruikt slechts plantaardig voedsel. Ingezonden ten verantwoordelijkheid der Redactie) In de afgeloopen maand is met de volle medewerking van de Afd. Amers foort van de „Kon Ned. Mij. van Tuinbouw en Plantkunde" te Amers foort een neutrale „Floraliaverceniging" opgericht, welks bestuur bestaat uit de heeren: Chr. Albregt, Voorzitter; J. G. Vcrra, Secretaris, Narcisstraat; S. Buursma, Penningmeester; Th. Hendriksen; H. van Hoevelaken enE. Kamerbeek, leden. Doel dezer vereeniging is, door het uitreiken van jonge planten, aan de schoolkinderen van de 3 hoogste klas sen van alle scholen te Amersfoort, deze planten door de kinderen zelf thuis te laten opkweeken, waarna in September een tentoonstelling zal wor den gehouden, waar de beste en goed verzorgde exemplaren met prijzen zul len worden bekroond. Hei bestuur heeft aan de Hoofden van alle scholen de intresse voor dit mooie werk gevraagd, n.l.: de liefde tot de natuur, bij de kinderen op te wekken en hen tot deelname aan te sporen. De Floraliaverceniging is er van overtuigd, dat ook de inwoners van Amersfoort deze vereeniging met sym pathie zullen begroeten, waardoor zij dan ook vrijmoedig aan allen durft vragen: „helpt ons even met gelde- lijken steun, opdat ons streven moge slagen". Het garantiefonds, dat ons in slaat moet stellen den geheelen opzet eenvoudig, doch flink, te doen slagen, is nog niet vnlteekend. Inwoners van Amersfoort: een zuiver neutrale vereeniging „De Floraliaver ceniging", welke tot doel heeft bij alle kinderen, zonder onderscheid, de liefde tot de natuur aan te kweeken, vraagt thans uw geldelijken steun. Bedragen groot of klein worden, liefst zoo spoedig mogelijk, ingewacht bij den secrctaiis bovengenoemd. Zend uw kaartje ol briefkaart met vermelding van het bedrag, dat bij U geind kan worden, of postwissel of chèque of enveloppe met inhoud, met vermelding: „Voor Garantiefonds Floraliaver- niging". Amersfoort, 24 Maart 1930. J. G. VERRA, Secretaris. Marktbericht. Amersfoort 24 Maart 1930 Kaasmarkt. Aangevoerd 20 wa gens bevattende 5000 Kilo. Prijs f 42.50 tot f 50.00 p. 50 Kilo. Handel matigg. hij was niet volkomen tevreden, omdatmede zij zich verbreidde? Van 1919 Retraiten in het St. Alfonsus-Retrnitenhuis te Amersfoort. 28—31 Maart. Kerkkoorzangers, verg. f 6.50. 5—8 April. Heeren middenstand, verg. 110.—. 8—12 April. Gereserveerd. 12—15 April. St. Bonifacius-Lyceum Utrecht (Jongens), verg. f5.50. 16—19 April. Heeren uit den beleren sland, verg. f 15. 19—22 April. (Paaschdagen) Mannen en jongelingen, verg. f 6.5(1. 22—25 April. Meisjes, verg.' f6.50. 27—30 April. Mulo-Leerlingen (Meisjes) van Amersfoort, Baarn en andere plaatsen, verg. 15.50. 1—4 Mei, Mulo-Leerlingen (Jongens) van Amersfoort, Utrecht en andere plaalscn, verg. f5.50. 4—7 Mei. Ongehuwde Dames middenstand, verg. f 10. 7—10 Mei. Sociale Week v.h.Roomsch-Kathollek Werkliedenverbond. 10—13 .Vei. Patronaten (Jongens) van Utrecht, e.a. plaatsen, verg. 16.3(1 14—17 Mei. Koninklijke Marechaussee, verg. f6.50. 17—20 Mei. Patronaten (Jongens) uit Haarlem, verg. f5.50. 21 -27 Mei. Eerw. Zusters. 28-31 Mei. Jongemannen, verg. f6.50. 31 Mei—3 Juni. Mcisjespalronalen, verg. f550. 3—7 Juni. Ongehuwde Dames uil den beleren sland, verg. f 15. 7—10 Juni. (Pinksterdagen) Mannen en Jongelingen uit Uussume.a. plaatsen, verg. f6.50. 10—14 Juni. Gehuwde Dames uit den beteren stand, verg. f 15. 13—17 Juni. Patronaten (Jongens) van Groningen en Friesland, verg. f5.50. 17-20 Juni. R. K. Politiebond „SI. Michael", verg. f6.50. 27—30 Juni. Heeren Vincenlianen, verg. f 10. 1—4 Juli. Meisjes, verg. f6.50. 5—8 Juli. Jongemannen, verg. f 6.50. 8—11 Juli. Gehuwde Dames middenstand, verg. f 10. tl—14 Juli. Mannen en jongelingen, verg. f650. 19—22 Juli. Ongehuwde Dames middenstand, verg. f 10. 82—25 Juli. Meisjes burgerstand, verg. f8. Heden overleed tot onze diepe droefheid na voorzien te zijn van de H.H. Sacramenten der Sterven den onze innig geliefde Echtge noote en zorgzame Moeder Hendrika Cornelia Vial geb. Welling in den leeftijd van 33 jaar. H. VIAL en Kinderen. Amersfoorl, 22 Maart 1930. KI. Nachtegaalstraat 28. De Uitvaartdiensten zullen ge houden worden. Woensdag 26 Ataarl des morgens Ic 7, 8 en 9 uur waarvan le 8 uur gezongen H. Mis van Requiem cn om II uur de begrafenis. 1 tirengl t rnlueeh kinch in ile Directie. Gem. Reiniging, Ttï Koop Te koop een moderne Villa mei ilelen dak in hei Bergkwarlicr. Bcsiaaiule uil: beneden 3 kamers en keuken; Ic étage 4 kamers en bad kamer; zolder ruim mei 2 dlensthodc- kamirljes; kelders 2 stuks inccnluo- pendW.C. op elke verdieping. Leiding voor ev. Ie plaatsen centrale verwar ming aanwezig. Tuin met fietsenhok en garage. 1 e bevragen bij G. W. Heere, Krom- meoirsat 24, Amersfoort.

De Eembode | 1930 | | pagina 2