Uitverkoop A. H. VAN NIEUWKERK Het beste Adres G. KEUNEKE wskbe PU ROL Ziek Meer dan 20 verschillende modellen Clubfeauteuils, Verstelbare Ligstoelen, Theemeubelen, Buffetten, Dressoirs Beekensteinschelaan Tel. 543 Beekstraat Denkt U om onze CAIRO KLEEDJES 140 lang 70 br., voor slechts f5.90 voor Damestasselien Koffers en alle soor ten fijne Lederwaren LANGESTRAATI05-AMERSF00RT RETRA1TE-VEREENIGING. Aschwoensdag vergaderde hetbestuur der Retraitevereeniging voor de Pa rochie O. L. Vrouw Hemelvaart. Na goedkeuring van het financieel verslag werd besloten aan de Retraite club der R.K. Werkliedenvereeniging eene subsidie van f25 uit te keeren. Vervolgens werd goedgekeurd, dat 25 leden, door loting aangewezen, in de gelegenheid zullen worden gesteld een retraite te houden in het St. Alfonsus-Retraitenhuis aan de Barch- man Wuijtierslaan. De Hoogeerw. heer Deken Fock, directeur der vereeniging, dankte de bestuursleden voor hunne bemoeiingen, inzonderheid Mevr. Jos Haan Werdmöller, die de zorgen van het financieel beheer op zich nemende, zich op loffelijke wijze van haar taak kweet. Ook aan de trouwe zelatricen werd een dankwoord gewijd. Vermeerdering van het getal leden zal men trachten te bereiken door eene doelmatige propaganda. Voor de eerste maal werd dit jaar in de kerk van het Zand als slot van het 40-urengebed, een processie met het Allerheiligste gehouden. Door de veranderingen het vorig jaar in de kerk aangebracht, is dit nu mogelijk. Het Allerheiligste werd gedragen door Mgr. F. J. n. Evers, oud-hoofd aalmoezenier van Leger en Vloot, met assistentie van pastoor Hartman en kapelaan van Straelen. Onder de aanwezige geestelijken merkten wij nog op President Mgr. Schaepman en eenige professoren van het Seminarie Rijsenburg en Mgr. Prof. Dr. Hoogveld. Het zangkoor onder leiding van kape laan Tempelman was op zijn best. Een stichtend besluit van schoone dagen. 25 JAAR VINCENTIAAN. Donderdag mocht de heer C. W. C. G. Hehenkamp, kerkmeester der pa rochie van O. L. Vrouw Hemelvaart, het feit herdenken, dat hij 25 jaar ge leden toetrad tot de St. Vincentius Vereeniging, het bolwerk der Roomsche Charitas. De broeders Vincentianen der pa rochie O. L. Vrouw ten Hemelopneming zonden hem een prachtige bloemen mand als felicitatie. In een in Amicitia gehouden ver gadering werd besloten tot oprichting der Vereeniging voor Ziekenhuisver- pleging. Gekozen werden tot bestuurs lid Dr. v. Enst, v. d. Bunt, v. Wijland, v. Raalte, Schouten, Dr. v. Nieuwen- huysen, Sikma, v. Ruyven en mevr. Huslage. De Nederl. Bioscoopbond heeft aan den gemeenteraad een adres gezonden met het verzoek de belasting op open bare vermakelijkheden zóó te wijzigen, dat in het vervolg 10 procent van de zuivere opbrengst geheven wordt in plaats van zooals tot nu toe, 15 pet. van de bruto-ontvangsten. Door de Nederlandsche Spoorwegen is aanbesteed het bouwen van een werkplaats bij de locomotievenloods op het Amersfoortsche Stations-empla cement. Het laagst werd ingeschreven door den aannemer G. van Doornik, Utrecht, voor f 18.990. De heer A. Jonker, hoopt 1 Maart den dag te herdenken, waarop hij 25 jaar geleden als boekhouder in functie trad bij de firma D. Gerritsen, graan handel te dezer stede. yiwie, Qmnck Huid Alle ruwheid en roodheid, pukkeltjes en uilslag. worden weggenonten door Voor de betrekking van directrice der openbare school voor voortgezet Meisjes-onderwijs met 5-jarigen cursus, hebben zich 15 sollicitanten aangemeld. In verband met de heerschende werkloosheid, waardoor meer werk verschaffing van gemeentewege moest worden ter hand genomen dan eerder was bepaald, vragen Burgemeester en Wethouders den gemeenleraad goed keuring uit de voor onvoorziene uit- faven beschikbare gelden dienst 1930 4762.63 te putten als aanvulling van hetdestijds beschikbaar gestelde bedrag. Voor 1931 willen Burgemeester en Wethouders ruim f52000 besteden. Daarvoor zal dan worden gewerkt den toegangsweg Belgen-monument, plantsoengordel Soesterkwartier,bosch paden op Berg-Zuid en Miaco, aanleg hockeyveld op Birkhoven en rijwielpad Heiligenbergweg. Om dat bedrag van f 52000 te krij gen moet de post werkverschaffing dit jaar worden verhoogd met ongeveer f26000. Dit bedrag is beschikbaar door hoogere opbrengst der inkomsten belasting dan was geraamd. In Maart hoopt de scherm vereeniging E. M. M. A. haar 35 jarig bestaan te herdenken. Door haar werden in dien d veel lauweren geoogst. Zij wenscht dit 35 jarig bestaan dan ook op waardige wijze te vieren o.a. door het houden van schermwedslrijden en wat dies meer zij. Reeds heeft zich een commissie van voorbereiding gevormd, onder voor zitterschap van den heer H. A. J. Smeijers, welke er een zeer grootsch feest van zal trachten te maken. De medewerking van stadgenooten en sportvereenigingen wordt hiertoe reeds bijvoorbaat ingeroepen. De R. K. Bakkers-Patroonsvereen. Amersfoort en Omgeving heeft waardig haar eerste feestelijke jaarvergadering gehouden. Zondag waren de leden met hun huisgenooten om half-9 uur in de parochiekerk van O. L. Vrouw Hemel vaart, waar allen ter H. Tafel naderden. De H. Mis werd opgedragen voor de geestelijke «n tijdelijke belangen der leden en hun huisgenooten. Maandag was de feestelijke jaarver gadering in Het Boompje. De heer A. v. Berkel had voor een smaakvolle versiering gezorgd. Een zestigtal dames en heeren vulde al spoedig het ge zellig zaaltje. Het officieel gedeelte verliep als altijd op gezellige wijze. De aftredende bestuursleden, Secre taris en Penningmeester, werden her kozen. De heer v. Rooijen, H.B.-lid, uit Utrecht ter vergadering aanwezig, bracht een woord van hulde aan deze zoo goed bloeiende jonge Afd. van den Bond. Het deed spr. genoegen dat de afd. Amersfoort op zoo'n prachtig resultaat kon wijzen in het korte tijds bestek van haar bestaan. Hierna begon het feestelijk gedeelte van den avond. Allen hebben genooten en waren ten zeerste voldaan. Het doel van het Bestuur is dan ook ten volle beantwoord n.l., een echt Roomschen geest onder haar leden te scheppen. De afwezigen hebben veel gemist. Nog melden wij dat een lied ge maakt door een der leden, er goed inging evenals de voordrachten van een ander lid, die meermalen de aan wezigen deed schateren van 't lachen. Wij hopen dat deze jonge vereeni ging op de ingeslagen weg zal voort gaan en nog lang de geestelijke en tijdelijke belangen van haar leden zal behartigen. - Na gehouden examen te Den Haag slaagde voor Leerares Coupeuse Mej. D. Snellen uit Veenendaal. Zij werd opgeleid door Mej. Admiraal, alhier en leerde volgens Ensaid-methode. - Langs den weg. Van een militaire colonne sprong een paard in een dartele bui pardoes op een passeerende auto, waardoor deze zoo zwaar werd beschadigd, dat hij moest worden weggesleept. Een groote vrachtauto is ten gevolge van de gladheid van den weg, aan de Barchman Wuytierslaan tegen 'n boom gereden en geheel vernield. r gevatte koude en bij pQnen van velerlei I, zullen een van de hieronder genoemde Mijnhardt'a Poeders poedig helpen: Mijnhardt's Qrleppoeders. Jtdpljn poeders. Vcrkoudheldspoedere. Kteapijnpoeder». Hoestpoeders. Maag- den. Rheumatlekpoeder8. Op poeders doos staat de naam Mijnhardt. Let bij Voor het te Zwolle gehouden exa men van de Ned. Modevakschoolver- eenlging, slaagde o.m. voor leerares mej. T. Stekelenburg, alhier. De heer Van Schaik heeft in het pand Korte Gracht 20 een hotel ge opend, genaamd „De Posthoorn". Het oude perceel is in een modern hotel herschapen en waar er in Amersfoort behoefte heet te zijn aan hotelruimte, is dit nieuwe hotel zeker op zijn plaats. De v.erbouwlng is geschied onder leiding van den aannemer Oerlemans, terwijl het schilderwerk is uitgevoerd door de firma Veenvliet. Sint Petrus Liefdewerk te Amers foort. Sint Willebrordsbeurs. Vorig bedrag f608.25 N.N. Uit dankbaarheid f 10.00 Totaal f618.25 Gr. Kuntz, Hoofdzelatrice. GEZELSCHAP „STILLE OMGANG7 Afdeeling Amersfoort en Omstreken. De Nachtelijke Omgang te Amster dam zal dit jaar gehouden worden in den nacht van 14 op 15 Maart a.s. De jaarvergadering van de afdeeling Amersfoort zal gehouden worden op Vrijdag 20 Febr. 1931, des avonds ten 8 ure in de groote zaal van het ge bouw der R. K. Werkliedenvereeniging te Amersfoort. Op deze vergadering zal de Wel- Eerw. Heer J. Bots, Rector te Amster dam, een woord van opwekking spreken. Deze vergadering is voor een ieder toegankelijk. Het bestuur zal in bovengenoemd lokaal ook zitting houden op Zater dagen 28 Februari des avonds van half-8 tot half-9 ure en op 7 Maart des avonds van half-8 tot 9 ure, voor opgave tot deelname aan den Stillen Omgang. Bij deze opgave moet het verschuldigde reisgeld gestort worden. De bestelde piaatskaarten zullen op Vrijdag 13 Maart tusschen 7 en 9 ure worden uitgereikt in het gebouw voor noemd. De kerk te Amsterdam is slechts toegankelijk voor deelnemers, die zien zijn van een bewijs vai afgegeven door het Bestuur. Het Bestuur: W. J. DE JONG, Kap.-Directeur. H. J. C. VENINGS, Voorz. W. A. HERTOG, Secretarie A. PORDON, Penningmeester. L. VAN DEN HAM, Lid. AAN DE KIEZERESSEN EN KIF.-.": ZERS, LEDEN VAN DE R.K. KIES- VEREENIGING. Zondug 22 Februari is een belang rijke dag. Op dien dag toch, zult gij geroepen worden tot een van de ge wichtigste werkzaamheden, die U als Katholiek georganiseerd kiezer te doen staan, namelijk: de stem ming over de groslijst tot het vast stellen der definitieve cuudidatcn- lijst voor de u.s. Statenverkiezingen. Moe zal die eandidatenljjst er .straks uitzien? Zul zjj de personen bevatten, die op de eerste plaats in aanmerking komen, ais vertegenwoordigers van het Katholieke volksdeel? Zullen die personen op de eandi datenljjst eeu goede plaats krjjgen? Dat hangt van U af, leden dér R.K. Kiesvereenigiug. Thans hebt gjj gelegenheid van uw reeht, dat alleen leden der R.K. Kiesvereenigiug bezitten, gebruik te maken. Uw stem uitbrengen op de gros lijst. Maar dat recht, is ook uw plicht. Want alle leden der R.K. Kiesver- eeniging, zoowel vrouwen als man nen, hebben den plicht te zorgen, dat de eandidatenljjst werkelijk een weerspiegeling is van wal er in 'I Katholieke Kiezerscorps leeft. Niemand mag thuis bljjven, nie mand mag onverschillig bljjven voor de gewichtige beslissing, wie gedu rende 4 jaren de Katholieke begin selen in de Provinciale Staten van Utrecht hoog zullen moeten houden. Daarom Kath. georganiseerde vrou wen en mannen in de Provincie Utrecht leden der R.K. Kiesveree nigiug maakt gebruik van uw recht. Komt allen ter stembus en toont metterdaad dat gij uw plicht als lid der R.K. Kiesvereeniging, een onder deel van onze groote R.K. Staats partij, beseft. Komt ter stembus en geeft U daar bij rekenschap van het Politiek Ad vies, dat door een daartoe door uw afgevaardigden ter Algemeene Ver gadering gekozen, veelzijdig samen gesteld college, is uitgebracht. Moge de volle 100 procent der le den van de R.K. Kiesvereeniging op Zondag 22 Februari ter stembus ko- Ruwe Huid Ruwe Handen PUROL Ruwe Lippen UITSPRAKEN KANTONGERECHT. Te Amersfoort op Zondag winkel voor publiek geopend hebben: J. W. ten H. aldaar f 2 of 1 d. Op den weg een wapen dragen: G. B., Deventer f25 of 10 d. Waren verkoopen, die niet voldoen aan Warenwet: G. Ph. 1., Amersfoort f5 of 3 d. Arbeidswet: L. J. H., Baarn f5 of 2 d. Leerplichtwet: J. v. d. E., Leusden f 10 of 3 d. Zich op Zondag in 't veld bevinden met jachtgeweerR. R., Ugchelen f5 of 2 d. Wild vervoeren na sluiting jachttijd M. de L., Amsterdam f 10 of 5 d. Dronkenschap: H. M., Amersfoort f 25 of 10 d.J. G., Baarn id. Opgave van valsche naam en loopen op verboden grondW. B., Hilversum f20 of 8 d. en f 15 of 6 d.Ph. W. J. L., Amsterdam id Ph. de J., Am sterdam f25 of 10 d. en f 10 of 4 d. Opgave valsche naamJ. V., Deven ter f 15 of 5 d. Te Baarn venten zonder vergunning: H. H., Amsterdam f2 of 1 d. Wielrijden zonder lichtP. O., Soest f.5of 2 d.; J. G., Nijkerk id.; H. W., Barneveld id.G. B., id.L. L. A. L., Maastricht id. Idem zonder reflector: J. W., Amers foort f I of 1 d.; M. Z., Baarn f2 of 1 d. Idem zonder bel: A. B., Amersfoort f 1 of 1 d. Verkeer in gevaar brengen: G. den B., Amersfoort 15 of d. Auto- of motorrijden zonder rijbe wijs: S. J. E., Amersfoort f5 of 2d., B. v. B., Amersfoort f3 of 1 week tuchtschool. Idem geen signar) geven: G. G., Soest f5 of 2 d. Idem links uitwijken: A. H. A. de la P., Den Haag f 10 of 5 d. Idem niet uitwijken: G. L. R., Haar lem f 10 of 5 d. Idem zonder voldoende remmenG. J. L., Bunschoten f 5 of 2 d. Idem weg voor een ander niet vrij latenA. v. N., Aiphen f 20 of 10 d. Idem te snel rijden in Bunschoten J. de G., Spakenburg f3 of 1 d.H. de G., id.T. de R., id.H. BHuizen id.; C. v. Z., Amersfoort id. Stoutenburg Burgerlijke Stand. Overleden: Johanna Beijer, 84 j ongeh. Jacoba Geitenbeek, 82 j ongeh. Gemengde Berichten Uit den Omtrek Bunschoten In de te Utrecht gehouden open bare vergadering van het College van Ged. Staten werd voorgelezen de be slissing van genoemd college inzake het door J. ter Beek en K. Huygen alhier ingediende bezwaarschrift tegen de begrooting van het hoogheemraad schap De Bunschoter Veen- en Vel- dendijk. Ged. Staten verklaarden het bezwaarschrift ongegrond en hebben afwijzend beschikt op het door appel lanten ingediende verzoek tot wijziging dier begrooting. Eemnes Burgerlijke stand. GeborenElisabeth Geertruida Maria, d. van J. Hoogland en J. M. M. Vergeer. Hamersveld Naar wij vernemen is de toestand van den Zeereerw. Heer Pastoor H. v. Harten alhier, die sedert Kerstmis 1.1. bedlegerig is, geleidelijk vooruitgaande. Zaterdagmiddag 1.1. omstreeks drie uur overleed zacht en kalm in het St. Ansfridusgesticht de Eerw. Zuster M. Almedha in de ouderdom van 52 jaar, aan de gevolgen van een zware long ontsteking. Bijna zes en twintig jaren verpleegde zij met voorbeeldige ijver de dames van het gesticht. Daarbij nam zij al dien tijd het ambt van por tierster waar en offerde menige nacht haar zoo noodige rust op aan het ziekbed van lijdenden en stervenden in het dorp. Het is goed, bij dit sterven daar eens aan te denken, want in de sleur van het dagelijksch leven aan vaarden we de weldadige hulpvaar digheid der Zusters maar al te vaak als iets van zelfsprekends, zonder ons rekenschap te geven van de vele moeite en offers, die door haar in stille gebracht worden. Zeker zal O. L. Heer die offers weten te waardeeren, en haar loonen naar werken. En' ongetwijfeld zal fhans iedere parochiaan de over ledene gaarne gedenken. Nijkerk Een groote vrachtaulo uit Heerenveen edopden hoek LangestraatVeene- straat, door de gladheid van den weg, tegen de stoep op van banketbakker Van Drie en verbrijzelde daar de voor deur, waarna de wagen tot stilstand kwam. De griep breidt zich ook in onze gemeente al meer en meer uit. Op de meeste scholen is het aantal zieke leerlingen groot en ook van het onder wijzend personeel ontbreken er ver schillende op hef appèl. Leusden Burgerlijke Stand. GeborenWilhelmina Geertruida, d. van C. de Ridder en A. Steenkamp. Hendrik, z. van W. v. Eist en G. Broekhuizen. OndertrouwdH. M. Verheij en C. H. Buddingh. Overle den: Maria Hubertina Vleugels, 52 j., ongeh. H. Mis. Half 11 Hoogmis. 6 uur Lijdensmeditatie. WOENSDAQ, Vrijdagen Zaterdag Quatertemper geboden vasten en Onthouding®J"- Door een bezoeker werd in het Rijksmuseum te Amsterdam het bekende schilderij van Rembrandt „De anato mische Les" met een bijl beschadigd. De man is gegrepen en in arrest gesteld. Op een onbewaakten overweg te Walterhuizen, een gehucht tusschen Hoogczand en Groningen is een auto door den trein gegrepen en vernield. Er werden twee personen zwaar ge wond. Naar het ziekenhuis te Groningen overgebracht, stierf een der slachtoffers onderweg, terwijl de tweede kort na aankomst overleed. - Als gevolg van de heerschende malaise is in verrchillende schachten van steenkoolmijnen in Noord-Frankrijk het werk stop gezet. Honderden ir"- werkers zijn hierdoor werkloos worden. In Argentinië heeft.de Regeering een decreet uitgevaardigd, waarbij een nieuwe belasting geheven wordt van tien procent van de bezittingen van personen, die naar het buitenland ver huizen. De Ford-productie beliep in Januari 55.180 automobielen, die van Chevrolet 70.766, hetgeen voor laatstgenoemde maatschappij een record is voor de overeenkomstige periode. Bij een brand te Lima stortle een muur in, waardoor een aantal brand weerlieden werden bedolven. Vijf hun ner werden gedood, zes zwaar gewond. Uit Chalon-sur-Saöne (Fr.) wordt gemeld, dat een auto, rijdende van Monceau naar Blanzy, in het water reed. Drie inzittenden verdronken, drie werden gered. Pater G. Vrijmoed O.F.M. uit Delft bracht in gezelschap van twee andere geestelijken, per auto een bezoek aar het Seminarie le Warmond. Door on oplettendheid van den chauffeur reed de wagen in het dorp tegen een langs den weg staanden boom. Pater Vrij moed werd door glasscherven ernstig aan het gelaat gewond. De auto werd zwaar beschadigd. De bejaarde landbouwer W. Kor- tering te Rouveen werd in de stal door een stier van de fokvereeniging met de horens de borstkas ingedrukt. De ongelukkige overleed spoedig. Uit Kanton wordt gemeld, dat een stoomschip met 500 passagiers aan boord in de Paarlrivier op een rots is geloopen en gezonken. Er zouden 100 slachtoffers zijn. Te Las Palmas, de hoofdstad der Canarische eilanden, zijn door een aardverschuiving drie huizen en ver scheidene loodsen bedolven. Tot dus ver konden drie dooden en zes zwaar gewonden te voorschijn worden ge bracht. Men vreest echter, dat er nog meer slachtoffers zijn. DONDERDAG 7 uur Kruisweg. ZATERDAG Van half 4 tot half 10 gelegen heid om te biechten. 7 uur Lof. Dagelijks de H.H. Missen om 7, en 9 uur. Kerknieuws. AARTSBISDOM UTRECHT. Z. D. H. de Aartsbisschop van Utrecht heeft benoemd tot kapelaan te Arnhem (H. Waldburg) den Weleerw. heer J. L. Smulders. Eervol ontslag verleend als assistent te Utrecht (H. Dominicus) aan Pater Hubers en benoemd tot assistent te Utrecht (H. Dominicus) Pater van den Broek. KERKELIJKE DIENSTEN. druk verboden ingevolge de auleurswel Amersfoort. PAROCHIE O. L. VR. HEMELV. Langegracht no. 36 Pastoor: Deken L. A. F. X. Fock. Langegracht no. 37. ZONDAG Schaalcoll. restauratie kerkgeb. H.H. Missen om 7 en half 9. Half 11 Hoogmis. 3 uur Vespers. Half 4 vergadering Burgerjonge- lingen-vereeniging beide afd. 6 uur Miserere, Meditatie en Lof. DINSDAG 8 uur gezongen St. Antoniusmis. Kwart over 8 Congregatie van de H. Familie der mannen. WOENSDAG Quatertemperdag. Kwart over 8 Congregatie van de H. Familie der vrouwen. DONDERDAG 7 uur Lof. VRIJDAG Quatertemperdag. 7 uur Kruisweg. ZATERDAG Quatertemperdag. Van 4—9 uur biechthooren. Dagelijks de H. Mis om 7, 8 en 9 uur. PAROCHIE ST. FRANC. XAV 't Zand no. 29 Pastoor: C. Hartman, 't Zand no. 31. Telefoon 7 Half 7, 8 uur en kwart ovi PAROCHIE ST. HENRICUS. Paulus Borstraat no. 41 Pastoor: J. H. Hooyman. Matthias Withoosstraat no 34. Telefoon 1158. ZONDAG H. Missen om 7 uur en half 9. 10 uur Hoogmis. 6 uur meditatie en Lof. DINSDAG 7 uur Lof. WOENSDAG, Vrijdagen Zaterdag Quatertemperdagen geboden vas ten en onthoudingsdagen. VRIJDAG 7 uur Kruisweg. ZATERDAG 4 uur voorbereiding voor de H. Biecht voor de kinderen, daarna biechthooren tot 9 uur. Deze week de H.H. Missen ten 7 uur, half-8 en 8 uur. PAROCHIE ST. ANSFRIDUS. Jacob Catslaan no. 26b Pastoor: P. J. M. Sandkuyl, lacob Catslaan no. 28.Telef.558. ZONDAG Half acht wordt de H. Communie uitgereikt. 8 uur H. Mis. 10 uur Hoogmis. 4 uur Patronaat. 6 uur Miserere en meditatie over het lijden onzes Heeren, waarna kort Lof met de litanie van de H. Maagd. WOENSDAG Vrijdag en Zaterdag, Quatertem per, geboden vasten- en onthou dingsdagen. ZATERDAG Van 4 tot half 9 biechthooren. 7 uur Lof met Rozenhoedje. Hoogland. PAROCHIE ST. MARTINUS Pastoor: W. S. J. de Jong. Kerklaan. Tel. 3. ZONDAG. 7'/j uur Vroegmis. 10 uur Hoogmis. 4 uur Catechismus. 6 uur Meditatie en Lof met Litanie. In beide H. Missen collecte voor de Missie. MAANDAG le H. Mis op Leo's Oord. Kwart over 8 2e H. Mis. 9 en 12 uur catech. op de scholen. DINSDAG Half 8 le H. Mis. Kwart over 8 2e H. Mis. WOENSDAG Quatertemperdag geboden vasten en onthoudingsdag. 7 uur le H. Mis. 8 uur gez. H. Mis. 9 en 12 uur Catech. op de scholen. DONDERDAG Half 8 le H. Mis. Kwart over 8 2e H. Mis. 9 en 12 uur catech. op de scholen. VRIJDAG Quatertemperdag geboden vasten en onthoudingsdag. Half 8 le H. Mis. 8'U uur 2e H. Mis. 9 en 12 uur catech. op de scholen. ZATERDAG Quatertemperdag geboden vasten en onthoudingsdag. 7'/, le H. Mis. Kwart over 8 2e H. Mis. Van 3-7 uur biechthooren. 6 uur Kruisweg en Lof. Hooglanderveen. PAROCHIE ST. JOZEF Pastoor: J. M. Kniep. Burg. van Tuyllstraat. ZONDAG Half 8 H. Mis. 10 uur Hoogmis. 5 uur Lof. in de week de H. Mis om 8 uur Nijkerk PAROCHIE ST. CATHARINA Pastoor: R. J. B. Flipse. Holkerstraat. Tel. 98. ZONDAG Half 8 H. Mis. 10 uur Hoogmis 5 uur meditatie en Lof. WOENSDAG Quatertemper geboden vasten en onthoudingsdag. VRIJDAG Quatertemper geboden vasten en onthoudingsdag. ZATERDAG Quatertemper geboden vasten en onthoudingsdag. Half 3 tot half 7 gelegenheid om te biechten. 6 uur kruisweg en kort Lof. Dagelijks de H. Mis om half 8.

De Eembode | 1931 | | pagina 2