De eerste Nieuwe Noll. Maatjesharing IJmujilsr tfischhandel, OM. 40 DE EERSTE NIEUWE HOLLANDSCHE MAATJESHARING Het beste Adres G. Keuneke DE EERSTE NIEUWE HOLLANDSCHE MAATJESHARING DE EERSTE NIEUWE HOLLANDSCHE MAATJESHARING thans verkrijgbaar. Koopt U ze alleen daar, waar U verzekerd is ook NIEDWE en HOLLANDSCHE Maatjesharing te krijgen, dus in den Onze kwaliteit is extra fijn, en buitengewoon billijk Vergeet niet naar onze Pic-Nic pakketten te vragen In de zaal waren, behalve hel onder wijzend personeel, aanwezig pastoor Hartman, de kapelaans Tempelman, Veldman en v. Straelen, benevens leden van Huldigings- en Feestcommissie. Zondag werd door het Bestuur K. J. M. V. der O. L. Vrouweparochie een oudersavond georganiseerd, die in alle opzichten geslaagd mag heeten. Ouders en huisgenooten van de meis jes waren in grooten getale opgekomen er was een echt prettige sfeer, voor Damestasschen, Koffers en alle soor ten fijns Lederwaren LANGESTRAATI05-AMERSF00RT wellicht ook met lampversterking. De Burgemeester van Amersfoort, Mr. 1. C. üraaf van Randwijck en Dr. M. v. d. Hoeve, Schoolarts en Directeur van den Geneeskundigen Dienst hebben hun instemming met 't plan betuigd en hun steun toegezegd. GEMEENTERAAD. Vergadering op Dinsdag 2 Juni 7 1. Ingekomen stukken en mededee- lingen. 2. Benoeming onderwijzeres school (Zonnebloemstraat). 3. Benoeming onderwijzer school no. 5 (Hobbemastraat). 4. Ziekteverlof onderwijzend person. 5. Wederinhuring perceel Utrecht- scheweg 102 ten behoeve van de Mon tessorischool. 6. Voorstel tegen Dr. A. W. Ausems te Utrecht een rechtsgeding aanhangig te maken voor de betaling van een bedrag volgens overeenkomst. 7. Wijziging heffing van rechten het gebruik van den openbaren weg enz. 8. Wijziging weeg- en koelrechten openbaar Slachthuis. 9. Vaststellen rooilijnen Hoogland- schenweg. 10. Wijziging voorwaarden financi- eelen steun voor woningbouw Volks huisvesting II. 11. Afwijzend advies verzoek Schip- persvereeniging om verlaging van havengeld. 12. Exlra bijdragen kapitaaldienst 1930 13. Wijzigingen crediet-overeenkomst N.V. Bank voor Ned. Gemeenten. 14. Wijziging gemeente-begrooting. 15. Terugname uit grondbedrijf van grond aan de Begoniastraat. 16. Overname van grond, voor genaanleg, tusschgn Leusderweg Woestijgerweg. 17. Verhuur aan G. J. Horstink van grond nabij den Leusderweg. 18. Schoolgeld Gymnasium. 19. Reclames Schoolgeld. 20. Reclames straat-en rioolbelasting. Uit den vijver voor den speeltuin „Puntenburg" is het lijk opgehaald van een ongeveer 40-jarige vrouw. Een arbeider werkzaam aan den schoorsteen van een perceel aan de Piersonlaan is van het dak gevallen en naar het St. Elizabeths-gasthuis over gebracht, waar hij in zorgwekkenden toestand is opgenomen. In de Stationsstraat had plaats aanrijding tusschen een melkventer en een auto. DE GEMEENTERAADSVERKIEZING. Ten gemeentehuize had de loting plaats tot aanwijzing der nummers van de candidaten-lijsten voor de ge meenteraadsverkiezing. De uitslag was ais volgt 1. Anti-Rev. Partij. 2. R. K. Staatspartij. 3 Staatk. Geref. Partij. 4. Christ. Hist. Unie. 5. Communistische Partij. 6. Revoi Socialisten Partij. 7. Soc. Dem. Arbeider Partij. 8. Vrijheidsbond. 9. Vrijz. Democratische Partij. 10. Amersfoort's Belang. 11. Chr. Democratische Unie. Heden werd aanbesteed het ver bouwen der Meisjesschool Plantsoen. Van de 17 inschrijvers was laagste H. de Jager te Soesterberg met f 12.912. Van bevoegde zijde wordt mede gedeeld, dat een persbericht volgens hetwelk zich in liet garnizoen te Amers foort gevallen van roodvonk hebben voorgedaan niet juist is. Zaterdag 13 en Zondag 14 Juni zal in de Int. School voor Wijsbegeerte de jaarlijksche bijeenkomst van het Boiland-genootschap voor zuivere rede plaats hebben. KINDERHULDE AAN DEKEN FOCK. Woensdagmiddag had in de Markt hal de huldiging plaats door ruim 500 kinderen van de R. K. scholen. Alles was keurig versierd met palmen en bloemen van Kortbeek. Klokslag half drie reed de auto, waarin de Deken met zijn kapelaans en twee leden van het Feestcomité voor en door een haag. gevormd door de R. K. Verkennerspatrouille (parochie Elleboog), trad de jubilaris de hal binnen, voorafgegaan door een stoet bruidjes en de padvinders. Frater Angelus sprak een welkomstwoord. Hierna sprak het hoofd van de R.K. U.L.O.-school, de heer Baake. Hij re kent het zich tot een eer, namens het personeel van de R. K. scholen de hulde en gelukwenschen den Jubilaris aan te bieden. In elke parochie vormen Kerk en school een soort tweebond, vooral op godsdienstig gebied. De priester is de zaaier, de school is de ploeger. Vorige week hebben de vol wassenen hulde gebracht, thans komen de kleinen. Namens het personeel biedt spr. den Deken de gelukwenschen aan. Wij mogen God danken voor het vele goeds dat U hier gesticht heeft. Voor acht jaar geleden was U, aldus de heer B., op de leeftijd gekomen, waarop de onderwijzer zijn pensioen heeft. Toen begon U echter met uw catechismuslessen aan de U.L.O. Als voorbeeld van stiptheid bij de oude Jubilaris, haalt spr. het feit aan, dat elke Maandag en elke Woensdagmor gen om ééri minuut voor tien de oude tusschendeur, die sedert acht jaar niet is gesmeerd en dus al acht jaar piept, in de school aan de Breestraat zijn onwelluidende klanken doet hooren en de Deken verschijnt om les te geven. Niet alleen vieren we thans feest als herdenking van uw Zilveren Feest, juist vandaag kunnen we de Jubilaris weer feliciteeren met zijn 73sten verjaardag. Na deze toespraak zong een koortje onder leiding van Frater Angelus een keurige cantate. Het orgel, bespeeld door Frater Albericus, was bereidwillig afgestaan door de firma Duiker. Als oudste leerling van de scholen hield Bertus Kortbeek een keurige toe spraak, waarna een gymnastiek demon stratie door meisjes werd uitgevoerd onder leidingvan Mej. Haarsma. Twee leerlingen van de meisjesschool hielden een aardige tweespraak, terwijl twee jongens den Deken met een mooi ge dicht verrasten. De Jubilaris, diep ontroerd door zoo veel bewijzen van jeugdige toegenegen heid, sprak daarop een dankwoord: Beste kinderen, ik kon bijna niet gelooven dat jullie zoo schitterend kon huldigen als dezen middag. Het mooi ste is echter, dat het geheel uit het hart is voortgekomen, ik gevoel groote blijdschap voor zooveel blijken van kinderlijke toegenegenheid. Het zal voor mij een aansporing zijn om steeds te trachten te doen datgene, wat noodig is. Ik kan zien, dat jullie ware kinderen zijt van Maria. Daarom heb ik ook besloten ieder kind een mooi Maria- piaatje te geven. Bewaar het met de grootste zorg en bid iederen dag tot God, dat jullie brave, degelijke men- schen mogen worden. Dan na vele jaren als ik al lang weg zal zijn zult ge door Maria gebracht worden tot Jezus, Die gezegd heeft: „Laat de kleinen tot Mij komen, want hun be hoort het Rijk der Hemelen." En dan hoop ik zóó erg, dat ik er zelf bij mag wezen bij het Feest, dat voort duurt tot in eeuwigheid. Na een versnapering werden leuke films gedraaid. In de pauze weer een tractatie en omstreeks half zes besloot Frater Angelus deze Kinderhulde met een woord van dank aan allen, die hebben meegewerkt, ieder kind kreeg van de Deken zelf een mooi plaatje en druk pralend over de fijne films I keerden ze naar huis terug. waartoe het vroolijke strijkje van de dames Nefkens en de heer J. Nefkens zeer veel bijdroeg. Het eerste deel was gewijd aan de plechtige installatie van de twee eerste groepen, elk van 7 meisjes, gevormd volgens het nieuwe systeem van de K. J. M. V. In zijn openingswoord zette de Di recteur, Kapelaan Warndorff, uiteen de nieuwe richting in de tegenwoordige jeugdbeweging, waarvan de installatie van dezen avond een uiting was. Hierna zongen de meisjes staande het: „Aan U o Koning der eeuwen' waarop volgde de voorlezing van de „wet van de K. J. M. V." Iedere groep afzonderlijk legde nu de belofte af op de vlag van de vereeniging„Ik beloof mijn best te doen, God lief te hebben, Zijn geboden te onderhouden en vol gens de wet van de K. J. M. V. te leven". Voor Christus onzen Koning en Maria onze Koningin. God wil het. Amen." Hierna ontvingen allen het mooie insigne van de K. J. M. V. en sprak de Directeur een woord van geluk- wensch tot de nieuwe leden en een woord van dank aan de ijverige leidster der beide groepen mej, G. Kuntz. Met het gezamelijk zingen van 't „Wees gegroet o sterre" eindigde de plechtigheid, die op ouders en meisjes een diepen indruk maakte. Het tweede gedeelte van den avond werd gevuld door twee aardige tooneel- stukjes, die onder leiding van mej. L. Guikers waren ingestudeerd en door de meisjes zeer verdienstelijk werden Vijf meerstemmige zangnummertjes, uitgevoerd onder leiding van mej. B. Kraanen, oogstten eveneens een wel verdiend applaus. Een verloting van allerlei aardige snuisterijen, georganiseerd door mej. G. v. d. Uithoorn, vormde een prettig slot van deze mooie avond. De collecte voor 't Genootschap voor kinderherslellings- en vacantie- kolonies besomde f573. Het aantal leerlingen van de Am bachtschool bedroeg 218. In de samen stelling van het bestuur kwam geen wijziging. De uitgaven bedroegen f 100.716,21, de ontvangsten f 14.151,52. De rijks subsidie bedroeg f52.000, de gerreefite- subsidie f26.337. Voor de uitbreiding der school zijn de gelden beschikbaar. In het plantsoen nabij de v. Vian- denstraaf, had een drankweer-open- luchtmeeling plaats, waar als sprekers optraden Oorschot uit Amsterdam en Kuitert uit Zeist. Ten overstaan van notaris te Leuken werden geveild: 1. Woonhuis Weversingel 26, ver kocht aan J. J. van Eeden f 1550.— 2. Winkelhuis Langegracht 17, op gehouden f2000.—. 3. Winkelhuis Zuidsingel 64, niet in veiling gebracht. 4. Woonhuis Zuidsingel 63, niet veiling'gebracht. De R.K. Muziekvereeniging „Wils kracht" zal tweeden Pinksterdag te Zeist aan een concours deelnemen en uitkomen in de afd. Uitmuntendheid Harmonie. Binnenland ST. MART1NUS. In de voortgezette vergadering van den R. K. Onderofficieren Bond St. Martinus, gehouden te Den Bosch, werden telegrammen gezonden aan de Koningin en aan den Aartsbisschop van Utrecht. -"*3» Het congres werd vereerd met een bezoek van jhr. mr. A. F. O. van Sasse Ysselt, die in waardeerende woor- over de beteekenis der organisatie de vele aanwezigen toesprak. Ook werd het woord gevoerd door den hoofdaalmoezenier kolonel Noord man. Met betrekking tot de belangen der leden, werden de voorstellen der afdeelingen behandeld. Bij het beëindigen der vergadering werden de leden nog toegesproken door den geestelijken adviseur majoor Van Straelen en den voorzitter van den Nat. Christ. Onderofficiersver. -3 Nadien werd een bezoek gebracht aan het gouvernementsgebouw en aan het Provinciaal Museum. Uit den Omtrek Soest In den nacht reden 2 molorrijders uit Amsterdam nabij Birkhoveu in dc richting Soest. Door de steenen, die daar onverlicht langs den weg slaan, en liggen, viel een der motorrijders en raakte zijn motor onklaar. Hij werd door den ander op de duo verder mede genomen. De in het ongerecde geraakte motor werd achter de woning van K. gezet met een briefje erbij, dat hij zon worden opgehaald. De gevallen motor rijder was naar het ziekenhuis te Am sterdam overgebracht. RAADSVERGADERING op Woensdag 20 Mei. Afwezig mevr, Landweer de Visser en de heeren Doorne en Hilhorsf. De voorzitter opent de vergadering, geeff gelegenheid tot gebed en leest enkele ingekomen stukken voor. De heer Gasille maakt B. en W. zijn compliment over het vlugge beantwoor den van zijn gestelde vragen, daardoor blijkt punt 2 van de agenda overbodig. 3. Goedkeuring van de Gezond heidscommissie voor Baarn o.a. over het jaar 1930. 4. Goedkeuring der rekening vai Burgerlijk Armbestuur over 1930. 5. Adres „Soest vooruit" om huur van grond voor een verkeershuis en waarborg geldleening. Gasille beveelt een plaats naast het gemeentehuis aan en niet in het rosarium. Busch vindt een bedrag van f2500 te hoog. De Bruijn gaat met Gasille en Busch mee, maar wil het particulier initiatief tol recht laten komen. Laat Soest Vooruit met plannen komen. Ook v. Klooster spreekt zich uit om nu een beslissing te nemen. Tenslotte wordt aangenomen een maximum bedrag van f2000 voor de bouw en f500 voor de inrichting en een huur voor het tijdvak van 10 jaar. 6. Verplaatsing muziektent naar de Schrikslaan. Na eenige discussie wordt besloten de overgenomen tent telkens te doen verplaatsen van het eene punt naar het andere. De vaste tent uit het rosarium zal naar Soesterberg verhui zen voor|de muziekuitvoeringen aldaar. 7. Adres der Prov. Utrechtschen bond voor Vreemdelingen Verkeer, verzoe kende toetreding als lid;aangenomen. 8. Adres S.D.A.P. en Ned. Bouwarb. bond tot het hervatten van de werk verschaffing en tot handhaving en uit breiding van de steunregeling met voor stel van B. en W. aangenomen. 9. Instelling dienst Maatschappelijk Hulpbetoon. De Bruijn heeft waardee ring voor het werk dat is verricht. Busch waardeert ten volle het ver richte werk, maar maakt toch onder scheid tusschen Armenzorg dat uit sluitend bedoelt de hulp aan armlas tigen en Maatschappelijk Hulpbetoon dat voor een ieder toegankelijk is die tijdelijk in moeilijke omstandigheden verkeert. De heer Endendijk zegt dat prac- tisch nu reeds Maatschappelijk Hulp betoon wordt toegepast. Men moet liever armoede helpen voorkomen. Nadat nog eenige leden over deze zaak van gedachten hadden gewisseld zegt wethouder Endendijk toe nog en kele aanvullingen te zullen maken in het reglement, voor de volgende ver gadering. Dit punt is van de agenda afgevoerd. 10. Adressen van S. v. d. Kuylen en P. Hornsveld alhier, verzoekende op heffing van bezwaren, ontstaan tenge volge van het afsluiten en onbruikbaar maken van het rijwielpad Koudhoornw. Busch houdt een pleidooi voor ver andering van het oorspronkelijke ont werp ten bate van de betrokkenen. De Bruijn heeft een voorstel waar door meerdere bewoners aldaar gebaat zijn en wei langs de grens van het eigendom van den heer Insinger. Aangezien dit voorstel nog meer af doende is dan dat van Busch, wordt het aangenomen. 11Verharding van den Hellingweg. De Bruijn voelt niet veel voor een kalkgritverharding, maar veel meer voor een verharding met een nieuw procédé van hoogovenslakken, hetgeen nu reeds jaren wordt toegepast o.a. te Amers foort. Voorls vestigt hij de aandacht op de slechte toestand van de Eiken laan, waar het stationnelje Nieuweweg is en waar heel wat reizigers aankomen. Busch stelt voor om een klinkerweg te maken die veel duurzamer is en wel 25 jaar meekan. En dan met voorstel len komen voor de Eikenlaan. Grootewal voelt veel voor het nieuw procédé. Wanneer daarmede begonnen wordl, is men veel goedkoopei met een dure klinkerweg. De meerderheid is voor een bestra ling met slakken die taai en hard zijn en tevens een goede fundeering zijn voor een latere asphaltbestrating of beklinkering, zoodat besloten wordt de Hellingweg daarmede te verharden. 12. Behandeling van het verzoek W. Tabernal om ontheffing van het bepaalde in art. 15 Bouwverordening. Grootewal is tegen die ontheffing. Busch houdt een pleidooi voor de vrijheid van bouwen, anders weert men de bouwers uit Soest en zegt dat Ta bernal gesteund wordt door deskundige leiding. Na eenige discussie zegt de voorzitter dat ook hij geen voorstander is van vele woningen onder een kap, maar dit geval is in handen gegeven van de Prov. Commissie te Amersfoort en is men van weerszijden tot over eenstemming gekomen en gaat het nu moeielijk om dit voorstel te verwerpen. Het voorstel is aangenomen. Na de pauze vraagt de voorzitter machtiging tot het doen plaatsen van 8 borden in de gemeente voor het plaatsen der aanplakbiljetten voor de ï.s. gemeenteraads-verkiezingan. Die borden kosten f30 per stuk en zijn 7 M. lang en 1 M. breed en op palen. Na eenige discussie wordt dit voorstel verworpen. 13. Aanvraag om koop van grond; 14. Vaststelling van a. besluiten tot het in schenking aanvaarden van grond, b. besluiten tot verhuur van grond en wijziging van besluiten tot verhuur van grond; aangenomen. 15. Adres Chr. Boeren en-Tuinders- bond verzoekende toekenningsubsidie per leerling voor te openen Chr. Lag. Land- en Tuinbouwschool te Amers foort. Het voorstel van B. en W. on per leerling f 15 te betalen en een mi nimum te betalen van f 100 en een maximum van f200. Wordt besloten wei per leerling f 15 te betalen, maar zoowel maximum als minimum te laten vervallen. 16. Voorstel tot het niet verpachten van het jachtrecht op gemeentegrond. Busch is voor verpachting. In stemming gebracht wordt het voorstel B. en W. aangenomen. 17. Wijziging raadsbesluit sluiting rijwielpad Soesterb.straat. Gasille vindt de handelwijze wille keurig om het bedrag dat de post over schrijdt te brengen op grondbedrijf of werkverschaffing. Hierover ontstaat discussie. Het gaai over Kraaijenbrink die jaren lang ad viezen heeft gegeven aan de gemeente en ontwerpen gemaakt en daarvoor nimmer is betaald. De betaling daar van kon op geen enkele post geboekt worden en werd daarom verdiscon teerd in geleverde boompjes. Doorman spreekt nu over het grond werk aan de verlengde Talmalaan. Het zou wenschelijk geweest zijn dit werk stop te zetten en in de a.s. winter weer voort te zetten. Gasille komt met vragen omtrent het verkoopen van grond aan Nolle ie Scheveningen. Hierover ontstaat een langdurige polemiek tusschen hem en den voorzitter, die eindigt met de toe zegging dat deze zaak opnieuw zal onderzocht worden. Hierbij is ook de heer van Klooster genoemd geüirende de tijd dat hij weihouder was. Een voorstel tot kabellegging over de Eemweg, Lange Brinkstraat en Soesterb.straat wordt toegestaan. Busch stelt voor om de aankomst van de aschwagen te vermelden door een radratel of bel, dan heeft hij over de schutting bij den heer Witte die er staat tegen de verordening. Grootewal vraagt hoe het staat met het concept ontwerp voor de baatbe lasting. Voorzitter: dat is voorlc teruggenomen. Van den Breemer komt nog eens terug op doorgraving van de bult tus schen Soest en Soesterberg. Endendijk leest voor wat de vroegere inspecteur van onderwijs hem heeft geschreven naar aanleiding van hef behandelde in de voorgaande raads vergadering omtrent de Chr. U.L.O.- school, waaruit blijkt dat het voorstel wel degelijk was om de school in te richten voor twee lokalen, bestemd voor 70 leerlingen. Daarna gaat de raad in geheime ver gadering voor de belastingreclames. K. R. O. Gisteravond had in 't Parochiehuis „St. Ludgardis" te Soestdijk de aan gekondigde propaganda-avond den Katholieken Radio plaats. Een schitterende opkomst legde ge tuigenis af van de liefde voor der eigen zender, ook in 't Roomsche Soest. De Zeereerw. lieer Pastoor Mölder opende de bijeenkomst met den chris- telijken groet, waarna hij de opge- komenen hartelijk welkom heette. Een speciaal woord van welkom richtte Z.Eerw. tot Pastoor Hooyman uit Amersfoort en het K.R.O.-Sextet onder leiding van den heer Piet Lus- tenhouwer. Dit laatste begon daarna aan liet eerste gedeelte van 't programma. Op sublieme wijze vertolkte het bekende gezelschap de verschillende meest be kende compositie's. Pastoor Hooyman schilderde in een prachtig betoog de groote waarde van den Katholieken Omroep, ons tevens een historische schets van de Radio ontwikkeling toonend. In een vurige peroratie spoorde Z.Eerw. de aanwe zigen aan lid en propagandist van den Kalholieken Radio Omroep te worden. Namens een ingezetene bood Pastoor Mölder aan Pastoor Hooyman en den heer Piet Lustenhouwer een mooi wandbord, vervaardigd bij het 900- jarig bestaan van Soest aan. Na de pauze verklankte het Sextet op even muzikale wijze de overige programma-nummers. 't Was een schoone avond, waarna pastoor Mölder in een slotwoord ver diende dank uitsprak. NUMMER DER LIJSTEN. Heden had de loting plaats van de nummering der lijsten voor de a.s. ge- meenteraadverkiezing, het resultaat was als volgt: 1. K. Lodeesen 2. H. v. Klooster 3. M. Hornsveln 4. H. J. Gasille 5. Joh. Iseger 6. A. Endendijk 7. T. Blecker. KERKELIJKE DIENSTEN. Amersfoort. PAROCHIE O. L. VR. HEMELV. Langegracht no. 36 PastoorDeken L. A. F. X. Fock. Langegracht no. 37. Telef. 1450 ZONDAG H.H. Missen om 7 en half 9. Half 11 plechtige Hoogmis. 3 uur Vespers. MAANDAG H. Missen om 7 uur en half 9, 6 uur Meimaandoef. en lof. Half 8 vergadering Burgerjonge- Üngenvereeniging beide afd. DINSDAG 8 uur gezongen St. Antoniusmis. Kwart over 8 Congregatie van de H. Familie der mannen. WOENSDAG Quatertemper, geboden vasten en onthoudingsdag. Kwart over 8 Congregatie van de H. Familie der vrouwen. 7 uur Meimaandoef. cn lof. DONDERDAG 7 uur Lof. VRIJDAG Quatertemper, geboden vasten en onthoudingsdag. Kwart voor 8 H. Mis voor de leden van de H. Kindsheid. 7 uur Meimaandoef. en lof. ZATERDAG Quatertemper, geboden vasten en onthoudingsdag. Van 4—9 Biechthooren. Dagelijks de H. Missen om 7, 8 en 9 uur. PAROCHIE ST. FRANC. XAV. 'tZand no. 29 Pastoor C. Hartman, 't Zand no. 31. Telefoon 730. ZONDAG Hoogfeest van Pinksteren, Half 7, 8 uur en kwart over 9 H. Mis. Half 11 plechtige Hoogmis. 3 uur Vespers. Geen Lof. MAANDAG Tweede Pinksterdag. H. Missen en Vespers als op Zon dag. Geen Lof. WOENSDAG, Vrijdag en Zater dag Quatertemper,geboden vasten en onthoudingsdag. ZATERDAG Van half 4 tot half 10 gelegen heid om te biechten. Dinsdag, Donderdag en Zaterdag om 7 uur Lof. PAROCHIE ST. HENR1CUS. Paulus Borstraat no. 41 Pastoor: J. H. Hooyman. Matthias Withoosstraat no 34. Telefoon 1158. ZONDAG Hoogfeest van Pinksteren. H. Missen om 7 uur en half 9. 10 uur Hoogmis. 4 uur Lof, daarna gelegenheid om te biechten tot 6 uur, MAANDAG 2e Pinksterdag. H.H. Missen om 7 uur, half-9 en 10 uur Hoogmis. 6 uur Lof. Deze week iederen avond om 7 uur Meimaandlof. WOENSDAG, Vrijdag en Zater dag Quatertemperdagen, geboden Vasten- en onlhoudingsdagen. ZATERDAG 4 uur voorbereiding voor de 11. Biecht voor de kinderen, daarna Biechthooren tot 9 uur. Deze week de H.H. Missen ten 7 uur, half 8 en 8 uur. PAROCHIE ST. ANSFRIDUS. Jacob Catslaan no. 26b Pastoor: P. J. M. Sandkuyl, lacob Catslaan no. 28, Telef. 558. ZONDAG Hoogfeest van Pinksteren. Half-8 wordt de H. Communie uitgereikt. 8 uur H. Mis. 10 uur Hoogmis. Van 4—6 en na het Lof biecht hooren. 6 uur Lof met Rozenhoedje. MAANDAG 2e Pinksterdag, dag van devotie. H.H. Missen en Lof als Zondag. Deze week eiken avond om half-8 uur Meimaandoefening. WOENSDAG, Vrijdag en Zater dag Quatertemperdagen, geboden Vasten- en onlhoudingsdagen. ZATERDAG Van 4 tot half 9 biechthooren. Hoogland. PAROCHIE ST. MARTINUS Pastoor: W. S. J. de Jong. Kerklaan. Tel. 3. ZONDAG Hoogfeest van Pinksteren, te H. Mis op Leo's Oord. 3 uur Vroegmis. Half II de plechtige Hoogmis. 3 uur Lof met predikatie. Van 3 tot 7 uur biechthooren. In beide H. Missen schaalcol. voor de versiering der Kerk. MAANDAG 2e Pinksterdag. Ie H. Mis op Leo's-Oord.

De Eembode | 1931 | | pagina 2