II Niet duurder en veel gezonder dan vlecsch, zijn onze verschillende vlschjoorten Smakelijk Licht verteerbaar Voedzaam Daar WIJ ALLEEN In Amerafoor! alle vlschaoorlen PERSOON- LI K in de Rijksviachhallen te IJmulden inlcoopen, ia U verzekerd van de FIJNSTE KWALITEITEN cn BILLIJKSTE PRIJZEN. Tarbot, tong, kabeljauw, achelvlsch, achol, bot, zee-carbonadc, vlachconscrven. garnalen, warme garnalen croquetten, viach- koekjea, gebakken viach, Nieuwe Haring, gemarineerde haring, rolmops, gerookle en vcrsche paling, atokviscn, zoutevlseh enz. enz, IJmuider Vischhandel H. GLASTRA Co. N.V. ALLEENUTR.STRAAT 40 - TEL. 92 - AMERSFOORT Gerechtigd tot ket voeren van het Wapen van Z.K.H. den Prlna der Nederl. Overleden: Jantiena van Nieff, 7m. 11 Sept. Geboren: Bertha, d. v. Hengeveld enB. Ruesink. Overleden Johannes G. Schreuder, 34 j., echtg. v. G. v. de Meent. 12 Sept. Geboren: Antje, d. v. P. Bekkum en C. Voortman Franciscus Antonius, z. v. A, A. Gerth en A. M. Kurvers Willem, z. v. L. M. Steen beek en J. H. Krijnen Pieter Johan, z. v. P. de Weijer en M. Gijtenbeek. OverledenTheresia G. J. Vos, 4 j. 14 Sept. Geboren: Maria Franciska Carolina, d. v. J. B. R. Berger en A. M. F. E. L. Harhausen Gerhardus Johannes, z. v. A. J. Wezenberg en G, A. Kalter Gerardus Theodorus, z. v. L. M. v. Hattum en W. A. Zieltjes Arend Antonius, z. v. A. Rijn e T. M. Wery. GehuwdJ. C. Dauphi en M. Huizinga. Overleden: Ernestina B. N. Terschegget, 5 m. K. J. M. V. De Katholieke Jonge Meisjes Ver- eenigingen te Amersfoort hebben ge toond er te zijn door in massale op komst het triduum en den demonstra tie-optocht mede te maken. Het triduum werd afwisselend parochiekerken gehouden en geleid door de WelEerw. Heer A. J. C. Jan maat, kapelaan te Soesl. In de ver schillende predikatiën schetste de ge wijde redenaar, meisjes van karakter, die bovenal hun God liefhebben en trouw dienen. Meisjes van karakter bezitten zelfbeheersching, vreezen nie mand en volharden. Meisjes van ka rakter bezitten de heerlijke deugd var reinheid, zoodoende een sieraad zijnde voor God en de menschen. Kwamen de meisjes, waaronder ook de gymnasten ten getale van ruim 400 naar het triduum, Zondagmorgen te 6 uur waren allen ook present in de pa rochiekerk van O. L. Vrouw Hemel vaart, om te naderen tot de Tafel des Heeren, Voor de Geestelijke leiders moet deze opkomst vooral een ware voldoening geweest zijn. Na de H. Mis trokken de meisjes naar de parochieele patronaatsgebou wen om het ontbijt gemeenschappelijk te nuttigen. Dat daar een goede geest heerschte spreekt vanzelf. Om 3 uur werd afgemarcheerd met „Wilskracht" voorop, voor de demon stratie optocht die 1 '/3 uur duurde. Te ongeveer half 5 passeerde de lange stoet de pastorie van Deken Fock, die met verschillende andere Heeren Gees telijken aan den ingang der pastor e het geheel gadesloeg. Bij het passee- ren werd de Romeinsche groet gebracht en werden de fleurige banieren en vlaggen neergelaten. Niettegenstaande verschillende regenbuien was de stem ming enthousiast. Bij aankomst op het Zand werd de St. Franciscuskerk betreden ter bijwo ning van het plechtig sluitingslof met Te Deum. De meisjes met vlaggen er banieren hadden zich rondom de com muniebank geschaard. Kapelaan Jan maat hield nog een korte toespraak, wijzend op de toekomst waarin al de meisjes een voorbeeld moeten zijn voor anderen. Het Meisjeskoor, onder leiding van Kapelaan Bagch, van de St. Henricus- parochie, heeft de oefeningen van het triduum en het sluitingslof treffender gemaakt, door schoone gezangen ten gehoore te brengen. Een der oppassers van luitenant Kist. is door een der paarden van zijn meester zoo erg gebeten, dat hij zijn onderlip geheel kwijt is. Vermoedelijk is het paard bij het stoeien boos ge worden. De man is naar Utrecht overgebracht. Het bestuur der voetbalclub Quick is thans als volgt samengestelddr. E. A. Galesloot, voorzitter: H. P.J. Kole, le secretaris; P. J. Leenknegt, 2e se cretaris: W Haverkorn, penningmees ter; C. H. F. Bartelsman en H. Kuyt, commissarissen. Bij het verplaatsen van de portiers loge der wagenwerkpiaats, is een ar beider, D. genaamd, onder een vallen den telefoonpaal gekomen. D. is ernstig gewond naar zijn woning vervoerd. Door den architect Sikma werd namens den heer van Beek aanbesteed hel bouwen van garage, werkplaats en kantoor mei bovenwoning aan de Kamp straat, ter plaalse waar vroeger de smederij van de firma van den Donker HULP IN NOOD. „Hulp in Nood", onderafdeeling va de R. K. Werkliedenver. „St. Jozef' hield Zondag in het St. Jozefgebouw tentoonstelling van prijzen, ten bate der loterij verkregen. Een keurige col lectie prijzen, benevens nog pracht- voorwerpen om te verkoopen, prijkten in het bovenzaaltje. Gezien het doel van deze vereeniging, om bij directen nood gezinnen te houden uit handen van de openbare liefdadigheid is de belangstelling en het medeleven goed te noemen. De geheele week blijven de prijzen tentoongesteld. Zondag 20 September a.s. heeft de trekking plaats van 12 tot 1 uur in het tentoonstel lingszaaltje. COMMISSIE VAN TOEZICHT OP HET LAGER ONDERWIJS. Maandag j.l. vergaderde de Com missie tan toezicht op het Lager On derwijs onder voorzitterschap van den heer G. A. L. Spelberg. Aanwezig waren 16 leden. Na opening der vergadering door den voorzitter werd het nieuw be noemde lid de heer R. A. Keijzer, hoofd eener school alhier, geïnstalleerd. Door een subcommissie werd ver slag uitgebracht van gedaan school bezoek, Na het doen van de gebruikelijke mededeelingen kwam, mede naar aan leiding va'; een in de vorige verga dering gemaakte opmerking ter sprake hel onderwijs in de nuttige handwer ken aan de lagere scholen. Een sub commissie, bestaande uit de dames leden, die in de commissie zitting hebben, zal onder leiding van Mevr. A. W. van Doorn—Stienstra, een on derzoek instellen naar den omvangen de resultaten van dit onderwijs daar van in een volgende vergadering rap port uitbrengen en zoo noodig voor stellen doen. Bij de gehouden aanbesteding van den bouw van 34 volkswoningen voor de stichting Volkshuisvesting II onder leiding van den architect Pothoven werd het hoogst ingeschreven door van der Wiel en Van Raay te Eindhoven voor f 119.900. Laagste inschrijver was Johs van Keulen te Amersfoort voor f92926 voor stalen ramen f 1900 hooger. Er waren 43 inschrijvers. De Burgemeester is verhinderd Woensdag spreekuur te houden Uit den Omtrek zich bevond. Laagste inschrijving ken van het Hoofdbestuur om hulp van Brandsenen Ouwerkerk voor f28.600.1 de Regeering steunen. Hoogste Elzinga, Utrecht, f35.988. I De besturen der afdeelingen en der Achterveld Notaris Bok te Bameveld is voor nemens Donderdag 17 September bij inzet in „De Bonte Koe" en op Don derdag 1 Oct. d.a.v. bij loeslag in „De Roskam" te Barneveld, ten ver zoeke van J. R. v. Ingen, te verkoopen: De Boerenhofstede „de Brom", ge legen te Achterveld bij de Rudolph- stichting, bestaande uit boerenwoning, 2 houten schuren, bakhuis, 2 hooi bergen, schapenhok, 2 vaste kippen hokken en verder getimmerte, erf, tuin, boomgaard, gras- en bouwland, hak hout, opgaande boomen en verdere houtgewassen, groot 9.97.59 H.A. te veilen in 3 perceelen. Hoogland Verschillende onzer afdeelingsbe- sturen hebben het Hoofdbestuur van den A.B.T.B. de vraag gesteld of het mogelijk is dat de Algemeene Verga dering, welke op 21 Sept. des voor- middags wordt gehouden in Arnhem door de leden kan worden bijgewoond. De bedoeling dezer besturen was, door een groot bezoek van leden op den Minister indruk te maken van den noodtoestand, waaronder vele boeren gebukt gaan. Het Hoofdbestuur acht deze verzoeken juist. Ten einde een massa bezoek mogelijk te maken heeft het Hoofdbestuur voor de middagver gadering de groote zaal van Musis >acrum gehuurd waarin voor 2000 personen plaats is. Nu de gelegenheid er is rekent het Hoofdbestuur er op, dat de zaal nu ook geheel bezet zal zijn en doet daarom een beroep op de besturen der afdeelingen en ook op de besturen der longeboerenbonden om in een zeer groot aantal naar Arnhem te komen. Het Hoofdbestuur heeft thans uw hulp noodig en rekent er op, dat vele leden een offertje van tijd en geld zullen willen brengen, om daardoor le willen toonen, dat de leden achter het Hoofdbestuur staan en de verzoe- Jongeboerenbonden zijn verzocht voor geznmelljkc reisgelegenheid, waardoor vooral per autobus, voor hen die niet per fiets kunnen komen, de kosten zoo laag mogelijk kunnen blijven. Voor een goede regeling rekent men er op, dat aan het secretariaat vóór 18 Sept. wordt opgegeven hoeveel deelnemers er aanwezig zullen zijn. Zij die hieraan wenschen deel te nemen kunnen zich opgeven tot Vrijdag 17 Sept. bij den secretaris derj. Leusden Burgemeester en Wethouders van Leusden maken bekend, dat de Schouw over de wegen en watergangen in de gemeente Leusden, |door hen zal worden gehouden op Dinsdag 22 Sept. 1931 Burgerlijke Stand. OndertrouwdA. J. A. Nuijts en C. P. de Smaler. J. Jansen en R. van Ginkel J. J. Heijboer en D. W. Veldman. NiJRerk Op de markt. Aangevoerd 237000 eieren f5.50— 6.25; 52 biggen f7—12; 150 runderen melkkoeien f175—350; vette koeien f 180—32552 kalveren mestkalveren f 18—30; slachtkalveren f6—9. Stoutenburg Burgemeester en Wethouders van Stoutenburg maken bekend, dat de schouw over de wegen en watergangen in de Gemeente Stoutenburg, door hun zal worden gehouden op Dinsdag 22 September 1931. De Architect Blom fis voornemens op Dinsdag 22 September aan te be steden: het bouwen van een dubbel woonhuis aan den Hessenweg onder Stoutenburg. Bestek met teekening h f2.— verkrijgbaar bij den architect, kantoor Kortegracht 22. Burgerlijke Stand. GeborenTheodora Jacobs, d. v. H. Tolboom en H. M. v. Druten Willempje, d. v. G. van Soeren en H. van Soeren OverledenCornelia Kok oud 89 jaar, wed. v. J. Hogenvorst. Veenendaal Bij de Textielfabriek C. Roessing is aan een 100-tal wevers schriftelijk medegedeeld, dat zij met ingang van 1 Oct. a.s. een loonsverlaging moeten aanvaarden. Deze loonsverlaging komt neer op 10 tot 20 pet. van het tegen woordige loon. Mocht deze verlaging door de wevers niet worden aanvaard, dan zal de weverij worden stopgezet. De wevers zijn echter overeengeko- en deze regeling niet te acepteeren en tot staking over te gaan. Voorthuizen Naar aanleiding van een verzoek den A.N.W.B. en de K.N.A.C. om zicht verbetering te bevorderen nabi het kruispunt van de wegen Amersfoor —Apeldoorn en Nijkerk—Barneveld, werd medegedeeld, (dat het opruimen van struikgewas op het kruis punt van de wegen Amersfoort—Apel doorn en Nijkerk—Barneveld van Rijks wege zal geschieden. Kerknieuws. VICTOR CATHREIN f Gemeld wordt het overlijden van den bekenden hoogleeraar in de moraal filosofie aan het St. Ignalius-College te Valkenburg pater Victor Cathrein S.J. Pater Cathrein werd geboren op 8 Mei 1845 te Brink en trad op 12 Oct. 1863 in de Sociëteit van Jezus. Na zijn filosofische en theologische studiën in Nederland en Engeland te hebben voltooid, ontving hij in 1877 te Liverpool de priesterwijding. Van zijn hand verschenen tal van moraal filosofische en ascetische geschriften zoodat Pater Cathrein op dit gebied voor talloos velen gold als de bij uit stek gezagvolle leidsman. Let op j het Icoopen van den naam MUnhardt poeders. AllCén vooi. •dt, wordt echtheid gegarandeerd. Gemengde Berichten Architect Andriessen, uit Hilversum, reed met groote snelheid van Olden zaal naar Denekamp. Nabij het Ifaaken berg kwam een auto van den heer Hennes uit Enschede uit een zijweg. De heer Andriessen week uit en remde, met het gevolg, dat hij met groote kracht tegen de links van den weg staande boomen reed. De achterinzittende dame, de schoon zuster van Andriessen, mej. Sickman, werd doodgedrukt. Andriessen, die zelf chauffeerde, be kwam een hersenschudding, brak een arm en liep snijwonden op. Zijn vrouw, die naast hem zat, bleef zoo goed als ongedeerd, evenals hun kind. Een Braziliaansch postvliegtuig is toen het te Natal van het water af wilde opstijgen op een wrak gestooten en in brand gevlogen. De drie inzit tenden kwamen in de vlammen om, De vorige week kreeg een politie agent te Arnhem, tijdens een vecht partij een messteek in de buik. De man is thans overleden, hij iaat een vrouw met 3 kinderen achter. In het Noorden van Zweden heeft een hevige storm gewoed, terwijl veel sneeuw is gevallen. Tijdens vliegraces zijn boven het Gardameer twee vliegtuigen met elkaar in botsing gekomen. De machine van vlieger-luitenant Bellini werd vernield, terwijl hij zelf gedood gewerd. Bij een noodlanding van een vlieg tuig te Warnemiinde sloeg dit over den kop, waardoor twee passagiers, een echtpaar uit Wandsbeck, gedood den. De bestuurder werd gered. Bij den bouw van een R. K. kerk te Bussum, is de 46-jarige opperman M. uit Hilversum met een vracht stee- nen naar beneden gestort. Hij is spoedig daarop in het ziekenhuis overleden. Te Reeuwijk is het 3-jarig doch tertje van de familie De V. uit haar ledikantje gevallen en aan de daarbij opgeloopen verwondingen overleden. Prinses Juliana heeft te Arnhem een monument onthuld ter nagedach tenis van den beroemden natuurkun dige Prof. Lorentz. Dr.J. Th. de Visser hield een herdenkingsrede, waarna de Prinses hel beeld onthulde en een groote krans aan het voetstuk hechtte. De nieuwe gouverneur-generaal van Nederl. Indië, Jhr. Mr. B. C. de Jonge, heeft met het gebruikelijke ceremonieel de regeering van gouverneur-generaal Jhr. de Graeff overgenomen. Laatstge noemde is daarop met de „Baloeran" naar Nederland vertrokken. Te Rotterdam zijn twee en twintig gezinnen, die geen huur wilden be talen, uit hun woningen gezet. De uit zetting geschiedde zonder veel tegen stand, doch 's avonds en ook volgende avonden vonden ongeregeldheden plaats en moest de politie herhaaldelijk op treden, waarbij zij harde klappen uit deelde. Een Fransch vliegtuig, dat een re cordvlucht van Parijs naar Tokio wilde maken, is in Zuid-Rusland neergestort. Van de inzittenden werden er 2 ge dood, terwijl de derde ernstig gewond werd. Te New-York heerscht een hitte golf, Vrijdag heerschte er een tempe ratuur van 95 graden, dit was hooger dan het dit jaar nog geweest was. Bij Pijnen 4* Mijnhardt's Poeders Doos 45 ct. Bij Uw Drogist. Binnenland KATHOLIEKE TWEEDE KAMERCLUB. De Katholieke Tweede Kamerclub heeft vergaderd ter verkiezing van een voorzitter in de vacature, ontstaan door het overlijden van Mgr. dr. Nolens- Met bijna algemeene stemmen werd tot voorzitter gekozen prof. Aalberse. ST. VINCENT1USVEREENIG1NG IN NEDERLAND. De Hoofdraad der Vereeniging van den H. Vincentius a Paulo in Neder land heeft dezer dagen het jaarverslag over 1930 uitgebracht. Uit de ver- zamelstaten blijkt ten duidelijkste, hoe zegenrijk die vereeniging werkt niet alleen op stoffelijk gebied ter leniging van den nood der armen doch ook aan het geestelijk heil van de leden zelf en van hunne beschermelingen. Behalve den Hoofdraad bestaan er in Nederland 41 Bijzondere Raden en 414 conferentiën met 6570 werkende leden, 185 honoraire leden en 21 aspirant leden, die 12605 gezinnen hebben be zocht en f 490.888 in natura^en f194.624 in geld hebben uitgekeerd. KRING UTRECHT VAN DEN A.B.T.I De Kring Utrecht van den A.B.T.I kwam te Utrecht bijeen onder leiding van de Got-ij te Montfoort, terwijl onder de aanwezigen werden opge merkt de geestelijke adviseur, Pastoor de Grijs van Uithoorn en de voorzit ter en de secretaris van het Hoofdbe stuur. Na aanneming van het jaarverslag sprak Pastoor de Grijs de vergaderden toe, er o.ni. op wijzend dat er heden ten dage ook al een gezagscrisis be staat. Vooral de jongeren zijn daardoor aangetast. Men neme hun dat echter niet al te kwalijk daar zij hunne ouders vaak zich ook niet aan het gezag van hooger staanden zien onderwerpen. De voorzitter herdacht daarop het overleden bestuurslid W. Eggenkamp te Hoogland. In diens plaats werd tot bestuurslid gekozen P. van Tweel te RUITERDAO TE AMSTERDAM. De grootste ruiterbijeenkomst, die ooit in ons land werd gehouden is die te Amsterdam in het Olympisch Stadion op 19 September a.s. Met vrij groole zekerheid mag wor den aangenomen dat Prins Hendrik de ruiterfeesten zal bijwonen, terwijl van de ministers van binnenlandsche zaken en defensie eereprijzen werden beschik baar gesteld voor de kampioenswed strijden. Het geldt in het Stadion een massa- Roestvrij staal, toegepast op alle Ford-modellen, doet den Ford zijn nieuw uiterlijk behouden, óók na jarenlang gebruik. Slecht weer en slechte wegen zijn niet van invloed op zijn langen LEVENSDUUR AIRCRAFT N.V. NEDERIANDSCHE FORD AUTOMOBIELFABRIEK. ROTTERDAM Ford-Dealer Firma L. A. A, van Hamersveld, Arnhemscheweg - Amersfoort betooging van een der allerjeugdigste sportorganisaties van Nederland, die zich echter in slechts vijf jaar tot een dergelijke omvang heeft weten te ont wikkelen. NIEUWE WEGEN. De Minister van Waterstaat, heeft mededeelingen gedaan over het Rijks wegenplan. Hij deelde mede wat reeds sedert 1927 was geschied e de naaste toekomst allereerst zal ge beuren, zoo zijn in het wegenplan-1932 o.m. opgenomende nieuwe weg, welke noordelijk langs Amersfoort zal loopen en de verbinding moet vormen tusschen den nieuwen weg Amsterdam—Baarn met Nijkerk en Hoevelaken, de weg Laren—Hilversum—Utrecht en de weg over den afsluitdijk van de Zuiderzee. Het geheele wegenplan zal een uit gave vorderen van rond 435 millioen gulden en in 25 jaar worden uitge voerd. IS DIT IETS VOOR U? Nederlandsch Fabrikaat. „Eerst zien wat Nederland levert I" Een gelukkig verschijnsel is het dat meer en meer belangstelling komt voor „Nederlandsch Fabrikaat". En het stemt verheugend dat ook onze stad niet achterwege blijft, evenmin als onze plaatselijke winkeliers. Dit blijkt overduidelijk nu de N.V. Koninklijke Pellerij „Mercurius" v.h. Gebr. Laan, te Wormerveer, in samen werking met de Vereeniging „Neder landsch Fabrikaat", door advertenties en vooral ook door etalages de dacht van onze Huisvrouwen poogt te vestigen op vlugkokende Havermout en vlugkokende Gortmout van Hol- landsch fabrikaat. Bijna alle plaatselijke winkeliers hebben door het afstaan van hun eta lage of van een gedeelte daarvan, ge toond „Nederlandsch Fabrikaat" daad werkelijk te willen steunen. Afgezien van enkele weigerachtigen, die er nu eenmaal altijd en overal zijn, doch die binnen korten tijd door de koopende huisvrouwen in de goede richting zullen worden gedrongen, omdat gelukkig ook de huisvrouwen meer en meer „Nederlandsch Fabrikaat" verlangen. De Vereeniging „Nederlandsch Fa brikaat", die al meer dan zeventien jaren de noodzakelijkheid bepleit om de voorkeur te geven aan producten van nationalen oorsprong, verleent hare medewerking door het op ruime schaal beschikbaar stellen van zeer in het oog loopende kaarten, welke in kernachtige bewoordingen opwekken tot het steu nen van „Nederlandsch Fabrikaat" Deze kaarten zijn in alle etalages bo venbedoeld geplaatst. Willen nu onze huisvrouwen dit streven steunen en voortaan „Eerst zn wat Nederland levert!" Voor de verdere bijzonderheden mo gen wij volstaan met te verwijzen naar de advertentie van „Mercurius" Haver mout en Gortmout in dit nummer. HET DURE ONDERWIJS. Als men in de Gooi- en Eemlander van 29 Augustus j.l. leest, dat het be stuur der Chr. school aan den Neuweg te Hilversum voor het 1ste en 2de leerjaar der met September te openen U.L.O. School voor leermiddelen maar even had durven aanvragen f 12.180.90 en dat, toen B. en W. meenden, dat^ met f 6959.25+f 1500 voor de inrich ting van het gymnastieklokaal kon wor den volstaan, het bestuur met dit be drag genoegen nam, dan rijst de vraag, of ook bij dergelijke aanvragen soms niet al te ruim wordt omgesprongen met de uelastingpenningen. SARRASANI. Dit jaar viert Sarrasani het feest van zijn dertigjarig bestaan. Hij zou het recht hebben, zich terug te trekken en met trotschen blik op zijn werk neer te zien. Maar dat komt niet met zijn bruischende energie over een. Hij wil nog verder vooruit, slechts v niet stilstaan. Juist dit jubileum is voor hem een voorwendsel, te bewijzen, dat men het beste nog beter maken kan. Sarrasani overtroeft Sarrasani, dat is het hoogtepunt van circuskunst. En Hans Stosch—Sarrasani stijgt tot de laatste phase zijner populariteii" Zooals uit de advertentie van vandaag blijkt, zal Directeur Stosch-Sarrasani zijn voorstellingen in Utrecht op de veemarkt aan de Croeselaan op Don derdag 17 September feestelijk openen met een schitterende parade, waarbij de vertegenwoordigers van de bij Sarra sani aanwezige 37 volkeren zullen verschijnen. Wie dus echte oude en goede circuskunst graag ziet, zal niet nalaten een avond bij Sarrasani door te brengen. De populaire prijzen maken het een ieder mogelijk de „mooiste show van twee werelddeelen" te be zoeken. Kinderen betalen voor de ma tinees halve prijzen op alle zitplaatsen. Sarrasani vestigt nogmaals de aandacht op het feit, dat hij met het oog op den goeden naam van zijn huis op de zoo laag mogelijk gehouden prijzen geen verdere reductie kan toestaan; dit zou een groot deel der bezoekers die niet in het bezit van zoogenaamde reductiekaarten kwamen, teleurstellen. Sarrasani wil echter al zijn bezoekers met dezelfde voorkomendheid behan delen, reden waarom hij het door zekere andere ondernemingen ingevoerd re ductiesysteem in zijn huis niet heeft ingevoerd- f" Onware geruchten zijn in omloop, dat Sarrasani uitverkocht isl Er zijn evenwel nog plaatsen voor alle voor stellingen verkrijgbaar. Alle anders luidende geruchten zijn onwaar: men kan zich bij de voorverkoopen over tuigen De circuscassa's zijn doorloo pend van 9 uur af geopend:Telefoon Sa. 15832, Sigarenmagazijn „In het Vosje", Joh. Meuwesse, Nobelstraat 17, hoek Ambachtstraat, Tel. 12399. Wij vestigen nogmaals de aandacht op het feit, dat het Circus Sarrasani niet, zoo als aanvankelijk medegedeeld, tot den 22 September in onze stad zal spelen maar tot den 23 September, zulks met het oog op de Vee tentoon stelling.

De Eembode | 1931 | | pagina 2