Heden Etaleeren wij A. H. v. Nieuwkerk n.v. Niet duurder aal DDD en veel gezonder dan vleeech, zijn onze verschillende vischeoorten Smakelijk Licht verteerbaar Voedzaam II Daar WIJ ALLEEN In Amersfoort alle vlschaoorten PERSOON- I LIJK In tie Rljksvischhallen te IJmuiden Inkoopen, U.U verzekerd I van de FIJNSTE KWALITEITEN en BILLIJKSTE PRIJZEN. I Tarbot, long, kabeljauw, achelvisch, schol, bot, zec-carbonade, I vlschconserven, garnalen, warme garnalen croquelten, vlsch, I koekjes, gebakken vlsch, Nieuwe Haring, gemarineerde haring, rolmops, gerookte en verschepaling, stokvlsch, zoutevlsch enz. en/. IJmuider Vischhandel H. GLASTRA Co. N.V. ALLEENUTR.STRAAT 40 - TEL. 92 - AMERSFOORT Oerechtlgd tot het voeren van het Wapen van Z.K.H. den Prins der Nederl. R. K. Gemengd Koor „St. Caecilia". De R. K. gemengde zangvereeniging, dir. A. Helmich, hield in St. Aechten haar jaarlijksche feestavond. Door een verschil in tijdaanduiding van afiches en krantenbericht, was om half acht de zaal nog niet voor een derde bezet en ontbrak zelfs ook dir. Helmich nog op 't appel. Toen we na achten nog eens rond neusden, was de opkomst al beter er bij het begin van het „Gezellig uurtje" waren haast alle stoelen bezet. De laat komers waren vast ingewijden, want van St. Caecilia hoorden we slechts twee nummers: „Lentegevoel" van Möring en „O, stille Nacht" van Kools. Vooral het eerste werd goed genu anceerd weergegevenhet tweede kon ons minder bekooren, het minst in de maten „bouche fermée", waarbij alles niet volkomen in het gareel wist te blijven en sommiger geluid iets Jmirlï- ton-achtigs kreeg. Nog steeds bestaat bij St. Caecilia het manque aan dragende mannen stemmen het dameskoor is in de so pranen het best bezet. Het strijkje Beek bracht reeds bij het begin en verder den heelen avond metz'n vroolijke marschen en walsjes een opgewekte stemming in de zaal, die later nog werd verhoogd door en kele korte kluchten. Het waren eenige leden van het koor, die zich met liefde ook aan het tooneeispel bleken te wij den en veel bijval oogstten. We kunnen St. Caecilia niet anders dan het beste succes wenschen van avond als deze. voor den verderen groei van haar ledental. Een vereeni- ging als deze vooral, kan hoogst ver dienstelijk werken aan de ontwikkeling en opvoeding tot kunst onder het volk. De Jeugdherberg „Jong Amersfoort' zal worden gevestigd in de gebouwen van het voormalig Burgerweeshuis aan Singel, Kleine Haag en Plantsoen, daartoe door het college van Regenten aangewezen. ooo De Commissie van toezicht op het Middelbaar Onderwijs kwam ten Stad- huize bijeen onder voorzitterschap van C. J. F. Prins. Het nieuw-benoemde lid der Com missie, W. Dirksen, werd door den voorzitter geïnstalleerd. In deze vergadering werd o.m. de wenschelijkheid bepleit, dat wegen ge zocht zullen worden om meer contact te verkrijgen tusschen de ouders van de leerlingen der scholen voor M, O. en deze commissie. R. K. Spaarbank. Verslag over December 1931. Per 30 Nov. totaal ver schuldigd f 342.155.95Va Ingelegd December f 5.841.43 Over 1930bijgeschr. renle f 10.725.72 Idem bij Reservefonds f 1.159.30'/3 De nood-collecte, gehouden fen be hoeve van de Amersfoorlsche Veree- niging tot bestrijding der tuberculose, heeft opgebracht f687.401/,. De Burgemeester van 's Gravenhage, die door den Kantonrechter alhier werd veroordeeld tot f0.50 boete wegens het niet opvolgen der verkeersvoor- schriften, gaat in beroep. Aanbesteding bouwen van drie Winkelhuizen aan de Kromraeslraat Architect J. B. v. d. Haar. 24 Inschrijvers. Hoogste: L. Beker, Utrecht, f50.417. Laagste: H. Barten Amersfoort, f24,458. f359.882.41 Terugbetaald December f 13.199.28 Over 1930 af van Reserv.f. f 505.99 f 13.705.27 f346.177.14 Boekjes Per 30 November lotaal afgegeven 2845 boekjes, nog in omloop 22.99. Afgegeven nieuwe boekjes 2, nog in omloop 2. Reeds afgeschreven, genomen in 1931 nog in omloop 4. Totaal afgegeven 2847 en in om loop 2305. HET BESTUUR. In de Kampstraat werd een motor rijder aangehouden, die vijf levende patrijzen vervoerde in gesloten tijd. Ook ontbrak den man rij- of nummer- bewijs. Een en ander bezorgde hem een proces-verbaal. Aan den aannemer W. Wassink werd opgedragen den herbouw van de afge brande werkplaats voor metaalbewer king aan het Bloemendal, voorde som van f3132. ooo Katholiek jeugdwerk. Ten diensle van het nieuw te orga niseert jeugdwerk voor Katholieke Meisjej, werd door den belrokkerr lei der gehuurd het benedengedeelte der woning aan de Muurhuizen no. 17, eigendom van den heer Van Dorssen-i Burgerlijke stand. 26 januari. Geboren: Gerard Nico- as, z. v. J, Pasker en A. G. Smink Heintje, d. v. J. van den Burg en F. van Barlingen. OverledenHen- drika Maria Schipper, oud 78 jaar, echtgenoote van H. Bliekendaal Cornelis Scheerder, oud 66 jaar, we duwnaar van H. van Eijkelenburg Alida Lucia Overhof, oud 32 j., echt- genoole van j. Cornelis Duringshoff Marchien Bos, oud 52 jaar, echt genoote van F. Haven. 27 Jan. Geboren Alida Theodora, d. v. G. A. Haarmans en M. A. Schoen aker Marinus Eibert Elbert, z. v E. Boon en J. van Schalm. Gehuwd E. F. M. Bootz en C. G. Kooien W. van Eeden en M. J. Doorkamer H. van Eeden en H. Bleijenburg T. A. H. Huurdeman en A. van den Eshof F. H. Kroonsberg en N. Veldhuizen S. Feenstra en D. ln- kenhaag G. J. ten Hoven en H. Evers. Overledenjacobus Theodorus van den Berg, oud vier weken. 28 Januari. Geboren: Frederika Ger- ritje, d. v. J. Klomp en F. G. Veenhof OverledenGerritje van Hoogevest, oud 65 jaar, ongehuwd Neeltje van Diermen, oud 74 jaar, weduwe van K. A. Meerveld. 29 Januari. Geboren Willy, d. v. H. C. Vos en F. H. E. Meijer Hendrika, d. v. E. v. d. Pol en G. v. Duinkerken OverledenRebecca van Rossum, oud 67 jaar, echtgenoote van R. van Dijk Neeltje Letlinck, oud 90 jaar, weduwe van H. G. Houdijk. 30 Januari. GeborenAaltje, A. van Zoeren en A. Brons Cornelia Lambertina, d. v. L. W. Borger en J. W. van Huet. OverledenMaaike Jackeles Bleinsma, oud 77 jaar, weduwe van J. Hoeflake. 1 Februari. GeborenPieter jan, v. J. Scholten en B. A P. Leguit Theodora, d. v, G. J. Houtzeel en T. van Laar. Overleden Geertje Koe koek, oud 60 jaar, echtg. v. A. Berg. Cornelis Lodder, oud 72 jaar, onge huwd Geertje Kok, oud 57 jaar, ongehuwd. Een Meisjesgezicht verliest ook bij guur en schraal weer nimmer de frissche teint cn soepele gaalheid, wanneer men zich lot gewoonte maakt het 's avonds met een weinig „Z(J"-Creme in te wrijven. Uit den Omtrek Baarn Burgerlijke Stand. Geboren: Arina, d. van H. v. Schaik en H. W. Houttum. Hendrika. d. K. Vieregge en C. Degen, Cor nelis Maarten, z. van J. W. van den Hoek en J. Vermeulen. Engelina, Alberdina Maria, d. van A. Baars en A. W. Besseling. OndertrouwdN. van Laar en A. van de Biezen. A, G. de Bree en H. Birkhoff. GetrouwdR. Taling en E. J. See- nk. Overleden: Geert de Vries, 61 jaar, wednr. van A. Dijkstra. Barneveld Gedeputeerde Staten van Gelderland hebben aan T. van Maanen te Harder wijk vergunning verleend lot het werking brengen van een autobusdienst op het traject Klaarwater—Zwartebroek —Voorthuizen Barneveld Kootwij kerbroek—Gardcren, in verband met zijn autobusdienst Apeldoorn—Amers foort. De gemeenteraad benoemde tot directeur-boekhouder der gasfabriek W. Sluart, .hoofdopzichter der ge meentelijke "gas- en waterleiding te Dordrecht. Bflttioven De R. K. Vereeniging tot bestrijding der Tuberculose „Herwonnen Levens kracht" bouwt een nieuw Sanatorium te Bilthoven. Woensdag 3 Februari a s. zal de eerste steen van het Hoofdge bouw worden gelegd. Btoutenburg - Burgerlijke Stand. GeborenHelmen, z. v. H. Brons en v. Donselaar. OverledenBarbara van 't Klooster, 78 j. Hoogland Burgerlijke Stand. GeborenAntonetta, d. v. G. v. d. Brink en D. W. Berendsen Johannes Gerrit, z. v. G. van de Kamp en H. Pothoven. GehuwdT. Hoogland en J. Smink G. KulJer en J. Huurdeman. OverledenAnnetje ten Hoven, 72 j, echtgen. van W. van Oulik. Hoevelaken De burgemeester sprak in de Raads vergadering, na de gebruikelijke ope ning, de beste wenschen uit. Na lezing van de notulen, bleek dat o.a. een schrijven was ingekomen in zake rde bestrijding der werkloosheid. Deze missive werd voor kennisgeving aangenomen. Verder was ingekomen een schrijven, waarin door de vereeniging tot instand houding van het Christelijk lager onder wijs alhier, kennis werd gegeven van het in beroep gaan bij Ged. Staten, tegen het raadsbesluit tot vaststelling der vergoeding over 1930. Als voorschot op de gemeentelijke vergoeding voor 1932 ten behoeve der bijzondere lagere school werd een be drag van f2000 vastgesteld. In het gemeentelijk reserve-fonds een bedrag van f 2000 aanwezig. B. W. hadden gemeend mef een voorstel tot belegging dezer gelden te komen, doch in verband met de huidige om standigheden hebben B. en W. het beter geoordeeld deze aangelegenheid tijdelijk van de agenda af te voeren. De heer T. Roozendaal vraagt in lichtingen omtrent de ultkeering aan spuitgasten bij een eventueelen brand. Hierop wordt geantwoord, dat dit door de gemeente geschiedt. Hooglanderveen De Algemeene Vergadering van de Boerenleenbank zal gehouden worden op Donderdag 11 Febr. 1932's avonds half zes bij A. van de Hoef op het Houfeveen. Agenda: Opening. Notulen noeming van een secretaris en twee stemopnemers. Verslag over 1931. Goedkeuring en teekening van de Rekening en Balans over 1931. Verkiezing van een Bestuurslid wegens periodiek aftreden van Ger. Schimmel. Candidaat is Ger. Schimmel. kiezing van een lid van de Raad van Toezicht wegens periodiek aftreden van C. van Wee. Candidaat is C. v. Wee. Mededeelingen Rondvraag. Sluiting. Het Bestuur. N.B. Diegene die deze Vergadering verzuimt, krijgt een boete van vijftig ct. Leusden Aan komen loopen een Duitsche Herdershond. Terug te bekomen bij N. Brouwer te Hamersveld. Burgerlijke Stand. OndertrouwdR. Los en G. Masten broek C. Kamerbeek en G.J. Gogh E. de Greet en J. Veldhuizen. Overleden: Naatje Schut, 80 j„ echtg. v. W. Westerhuis. Nllkerk Mej. K. werd, loen zij per fiets op het Velkamp reed en voor een juist passeerende auto moest uitwijken, door een uit tegenovergestelde richting ko mende autobus aangereden, zij viel en kreeg een wiel van de bus over het been, dat hierdoor brak. Op de markt: 190.000 eieren f3- 4; 23 biggen f 3 6 117 runderen melkkoeien f 185—280, vette koeien f 180 265; 33 kalveren mestkal veren f10—15, slachtkalveren f3—5; 5 var kens f125—35. Zaterdag reed 'n luxe auto uit Gro ningen op het Vetkamp, toen hij voor een groole veeauto moest uitwijken, tegen het hek van v. D. Hek en auto werden ernstig beschadigd, een in zittende dame kreeg een niet ernstige wonde aan het been en werd door een juist passeerende dokter in zijn auto meegenomen naar Amersfoort. Putten j f*"" Op den Nijkerkerslraatweg hebben kw^adwillligen in het avonduur een boom over den weg gelegd De heer v. d. B. uit Amersfoort, die de boom niet opmerkte, reed met zijn auto er tegen op. Hoewel de auto zwaar werd beschadigd, kwam v. d. B. er met den schrik van af. De burgemeester van Putten heeft op aanwijzingen, die kun nen leiden tot arrestatie van den dader een belooning gesteld. Kerknieuws Broeder Wulfram f Missionaris van de Sociëteit der Witte Paters. Onze vroegere stadgenoot, de Eerw. Broeder Wulfram, in de wereld Gerar- dus A. de Wilde, Is in de missie te Mugeri, Belgisch Opper Congo over leden, in den nog jeugdigen leeftijd n 33 jaar. Het bericht van overlijden werd via hel Moederhuis te Boxtel telegrafisch ontvangen, zoodat nadere bijzonder heden omtrent ziekte en afsterven niet kunnen worden medegedeeld. Wel kwam er bericht dat de overledene reeds midden December aan zware koortsen lijdende was. Broeder Wulfram deed zijn intrede te Esch op 23-jarigen leeflijd. In 1923 vertrok hij naar Algiers, werd aldaar geprofest en verbleef toen ruim 2 jaar in Afrika voor veelvuldigen arbeid als timmerman, loodgieter, boomenrooier, iuinman, enz. 1 in de Missie moet men immers van .alle markten thuis zijn en alies aan pakken wat voor de missie van nut kan zijn. De missionarissen moeten zichzelf maar weten te redden. In het land van behelpen wonen ook menschen. Na zijn eerste verblijf in Afrika was Broeder Wulfram achtereenvolgens te Boekhout, Antwerpen, Leuven en Sterksel. September 1930 vertrok hij we derom naar Afrika. Ditmaal voor den bouw van een nieuwe kerk te Kivoe, een nog onbeschaafde streek. in Oclober j.l. schreef hij nog dat de bouw al goed vorderde en de kerk met Kerstmis in gebruik zou worden genomen, Wij gelooven niet, dat hij de voltooing heeft mogen beleven, want niettegenstaande zijn optimisme, moest hij bekennen, tijdens zijn kort verblijf te Kivoe, reeds 37 pond lichter te zijn geworden. Het is dus waarschijnlijk, dat het ongezond klimaat zijn lichaamskrachten zal hebben gesloopt. Deze eenvoudige Broeder-missionaris heeft een kort, doch offervaardig en verdienstelijk leven achter den rug. Alles verlatende, vele moeilijkheden het hoofd biedende, heeft hij onder worpen gehoor gegeven aan de roep stem van den Heer van den Wijngaard. Al heeft zijn Missie-arbeid niet van langen duur moge zijn, toch heeft ook hij, om met het evangelie te spreken, de hitte van de zon gedragen. Broeder Wulfram, gestorven op het veld van eer, voor Christus en zijn Kerk, moge deelachtig zijn aan de be loften gedaan aan hen die alles ver laten om Christus' wille. Binnenland Soest De Rechtbank te Utrecht deed uit spraak in de zaak tegen den 30-jarigen los werkman J. W. B. uit Soest, Deze had terecht gestaan wegens bedreiging met doodslag, althans zware mishan deling. Verdachte, op verboden jacht- grond zich bevindend, had K. mei een geladen geweer bedreigd. De Rechtbank veroordeelde verdachte t vier maanden gevangenisstraf met aftrek van voorarrest. Het lidmaatschap van het Wit-Gele Kruis. Wanneer het gaat over contributies of donaties voor vereenigingen stellingen, is de mensch zoo gauw ge neigd om te mopperen en het bestede bedrag te beschouwen, nou ja, als doelloos of weggegooid. Die opinie en de bestrijding ervan vonden we aardig weergegeven ineen samenspraak tusschen Barend en Bras in de St. Jansklokken. Het ging thans over het lidmaatschap van het Wit-Gele Kruis. Daar belaal ik weer eens even tjes wat dubbeltjes, Barend, waar je geen cent van terugziet er malaïsetijd. Niet zoo somber, Bras, niet zoo somber. Je hebt je geld toch niet de sloot gegooid, hoop ik. Neen. 't is maar de contributie 't Wit-Gele Kruis. Mijn vrouw wil do en dan zeg ik. vooruit maar weer. Waar dat allemaal voor dient dat mag joosl weten. Nou, Bras. Ik gun je een lang leven en een goede gezondheid, Maar een flinke longontsteking of een an- (lere ziekte zou je wel anders leeren braten.Jij bent als iemand, die in een brandverzekering wil gaan als je huis in asch en puin ligt. Die een levens verzekering wil sluiten als je op ster yen ligt. Als je vrouw ziek werd, zou ik jou wel eens willen zien. Het is altijd 't zelfde deuntje met mensehen van jouw slag. Eerst willen ze niet betalen aan 't Wit-Gele Kruis, want dat is nergens goed voor. Als er dan toch zieken komen, loopen ze hals over kop om verpleging en als ze die dan niet krijgen, dan bellen ze rond, dat het bestuur van het Wit-Gele Kruis menschen zijn zonder hart enz. enz. Verbeeldt je, dal ze 't wel deden, dan kon die vereeniging op een houlje bijten, want dan zou iedereen wachten tot de nood aan den man kwam. Maar ik dacht dat je wat meer benul had van organisatie en vereenigingsleven. Die contributie aan 't Wil-Gele Kruis belaal ik met heel veel pleizier, dat vertel ik jouw en ik bid dagelijks dat ik er nooit iets aan hebben zal. leder buis moet zijn kruisje hebben, zeggen ze wel eens, geef mij dan maar alleen het Wit-Gele Kruis. 20 Modellen Dressoirs voor Spotprijzen Massief Eiken Dressoir met Spiegel f 25.80 Pracht Dressoir met groote ovale Spiegel f43.60 Ziet onze Etalages! 2 Fauteuils en 4 Stoelen met Moquette f27.80 Theemutsen 39 cent K. Beekstraat 6, Tel. 543 - Beekenst.laan 10 - Amersfoort UW ADRES voor Complete Meubileering Zuivel-Uitvoer. Onze zuivel-uitvoer heeft in 1931 ongeveer f42'/j millioen minder opge bracht dan in 1930. De waarde van den boteruitvoer bedroeg verleden jaar f40.955.000; van den kaas-uitvoer f52.037.000; van den uitvoer van ge condenseerde volle melk en ondermelk f40.3I9.000; van melkpoeder van volle melk en ondermelk f 5.913.000. Rijkswegenplan. Men meldt weer eens, dat definitief is uitgemaakt, dat de rijkswegen van Amsterdam naar Arnhem en Amsterdam —Zwolle tot aan Birkhoven één weg zullen vormenvan de splitsing af gaat de weg in de richting Arnhem door het bosch via de Vlasakkers naar het Zuidoosten. De weg naar Zwolle gaat, zoo beweert men, van de split sing af in Noord-oostelijke richting, waar een brug wordt gemaakt over de Eem, dan vervolgens over het ge bied der gemeente Hoogland tot Nij- kerkerveen, waar weer over grooten afstand de bestaande straatweg ge volgd wordt. Ingezonden (Builen verantwoordelijkheid der Redactie) Beter voorkomen dan genezen. Naar aanleiding van een bericht in „De Volkskrant" Conflict bouw St. Augustinuskerk te A'datn schoot mij in de gedachle dat ook in Amersfoort zoo'n soortgelijk werk is aanbesleed en gegund aan IJ land en Borst, aan nemers le Amsterdam. Hel belreft n.l. de bouw van een R. K. Zusterhuis, de bepaling dat op de eerste plaats Katholieken te werk gesteld moeten worden Wanneer nu die aannemers, deelen van dit bouwwerk gaan onder-aanbe steden, bestaat de kans dat de Kath. grootendeels buiten vallen. Ben ik goed ingelicht, dan dreigt bij den bouw van het Zusterhuis nu al zoo iets als uitsluiting van Katho lieken. Weet de architect, de heer Kroes dat Nu is ondergeteekende geen voor stander van (wat aan de zaak minder afdoet) bij R.K. werken zooveel moge lijk R. K„ omdat wij ten slotte allen kinderen zijn van één Vader en ieder voor zich zijn best doet werk te krij gen; maar wanneer dit in de bepalin gen is opgenomen, dan dient daar strikt de hand aan gehouden te worden. Dan kan en zal niet kunnen gebeu- n, wat nu het geval is bij de bouw der R. K. kerk in Amsterdam, dat van de 32 melselaars er 5, zegge vijf, Ka tholieken bij de gratie te werk gesteld worden. Hierbij zal ik het voorloopïg laten de hoop dat verder geschrijf on- noodig zal zijn. Nogmaals de woorden indachtig: Beter voorkomen dan genezen. A. VAN DOORN. Amersfoort, Koppelpoortwal 3. Gemengde Berichten Te Breslau was een vrouw met haar 4 kinderen op de rivier gaan sleden. Plotseling zakten allen door het ijs en de vrouw en 3 kinderen verdronken, slechts 'n 6-jarig meisje slaagde er in zich te redden. Uit Weenen wordt gemeld, dat de Duitsche regeering voornemens is 45000 Oostenrijksche werkloozen uit Duitschiand te zetten. Van 28 December tot 21 Januari in den omtrek van Atrecht de lijken gevonden van 208 in den oorlog ge vallen soldaten en wel 142 Fransche soldaten en 66 Duitsche soldaten. In Algerië zijn bij een gevecht uit naijver tusschen twee bergstammen twintig inboorlingen gedood en een groot aantal gekwetst. Een 38-jarig metselaar te Zutphen is met het hoofd tusschen e:n zwaar beladen kar met zand en c?n beton nen paal bekneld geraakt. De onge lukkige was terstond dood. Maandagmorgen kreeg men geen ge hoor bij de wed. v. Lensen, aan de Marktstraat te Raalte. Later heeft men de deur opengebroken en vond men de vrouw in half bewusteloozen toe stand. Van de drie kinderen bleken een jongen en een meisje overleden te zijn terwijl de toestand van het derde kind zorgwekkend was. Vermoed wordt, dat zij vergiftigd voedsel hebben gegeten. Nabij den Haag ontstond brand in een café. In weerwil van alle inspanning heeft men niet kunnen verhoeden dat drie menschenlevens slachtoffer zijn geworden van den brand, n.l. de 35 jarige echtgenoote van kastelein Jorna een inwonende 50-jarige knecht Roo- denburg en een 18 jarig Duilsch dienst meisje, dal met het jongste kindje van den heer Jorna naar het dak was ge sneld en daar een prooi der vlammen werd. Het kindje dat zij op het dak had neergelegd heeft slechts eenige lichte brandwonden bekomen en is naar het ziekenhuis gebracht. De lijken van de vrouwen en van den knecht waren geheel verkoold. De naastom wonenden hebben ook nog in gevaar verkeerd. Bij het in allerijl verlaten van hun woningen heett een huuner een been gebroken. Op de spoorlijn tusschen Best en Boxtel is Zaterdagavond door een weg werker ^en zwaren ijzeren paal op de rails gevonden. ooo In een margarineiabriek le Steenwijk viel een 30-jarige arbeider van een hoogte van 2 M. op een machine, hij kreeg een schedelbreuk en was onmid dellijk dood. Te Helmond is een 63-jarige wis- sellooper, door een tot nu toe onbe kend persoon, aangevallen, die hem zijn actetasch waarin een bedrag van ongeveer f 1230 was geborgen ontrukte er mee van door ging. ooo Te Tilburg heef! zich een ernstig geval van gasvergiftiging voorgedaan. Een echtpaar werd bewusteloos te bed gevonden, terwijl hel geheele huisvol gas stond. Hoewel inen met zuurstof apparaten getracht heeft de levens geesten weer op te wekken, heeft dit niet mogen baten, beiden zijn over leden. In de kelder bleek een groot lek in de gasleiding te zijn. Te Berlijn is een tweejarig kindje door een luipaard, dat een schilder in zijn kamer had om bij filmopnamen te gebruiken, aangevallen en zoodanig gebeten, dat het kort daarop sliert. KING EXTRA (.STRONG J h&ADnU-\Li I

De Eembode | 1932 | | pagina 2