A. H. v. Nieuwkerk n.v. GROOIE UITVERKOOP m c. H. VAN DOORN ZOON Allerlei KOOPT KWALITE1TS SCHOENEN UTRECHT8CHE8TRAAT 9 TEL. 319 Artikelen buiten de Uitverkoop 10 pCt. KORTING Bouwen. In een goed-geordend stadsbestuur mag het als een belangrijk deel der Overheidstaak worden beschouwd, dat er gebouwd wordt naar plannen, ge toetst aan de eischen van schoonheid en doelmatigheid. Wanneer zulks geschiedt met ge zonde zorg voor het goede stadsbeeld, mag de bevolking tevreden zijn en gerust. Onaanvaardbaar zou het echter zijn, de te stellen architectonische eischen te- ontleenen aan de een of andere in de mode zijnde stijlopvatting. Men vervalt hierbij dan veelal tot het gewaand moderne en promoveert allerlei pro beersels tot specimen van „moderne" architectuur. Men komt dan tot het „modern zijn dat zich. volgens Ir. Leeuwenberg, uit in den angst voor den boog. den angst voor erti topgevel, den angst voor een niet exhorbitant venster, het dweepen met glas en staal en beton, het dwee pen met gladheid en strakheid, omdat men niet meer in staat is een behoor lijk detail te maken, ofwel het dwee pen met cubische massa's omdat men niet meer in is organisch te Ter gelegenheid van de verjaardag van de Koningin Moeder, hield de Oranje-Vereeniging een muzikale rond gang. De belangstelling langs den weg was groot, 's Avonds werd er op den Hof een filmvertooning gegeven door het filmspel De Faam. Ook hier was veel belangstelling. In den tuin van St. Aechten gaf de R. K. Muziekvereeniging „Wilskracht" onder leiding van Directeur Wakelkamp een concert. Na de pauze werden de eereteekenen van de concert- en marsch- wedstrijd, behaald op het concours te Naarden, door Kapelaan Veltman het vaandel gehecht. 25-jarig Priesterfeest. Onze oud-stadgenoot, de ZeerEerw. heer Th. van de Pavert, Pastoor tf Mijdrecht, zal op Donderdag 11 Au gustus den dag herdenkea waarop hij voor 25 jaren door Mgr. Henricus van Wetering werd priester gewijd. Door de parochie wordt dit zilveren jubileum gevierd op Zondag 14 Aug. Rijwielclub Amersfoort—Kevelaer. Personen, welke alsnog wenschen deel te nemen aan de Rijwielbedetocht op 13, 14 en 15 Aug., kunnen zich tot uiterlijk a.s. Maandagazond opge ven bij onderstaande bestuursleden P. C', Beijer, Tolliusstraat; W. Bos, Krommestraat en J. J. Kaspers, Nieuw- straat 25. De Amersfoortsche Schoenzaken sluiten naar wij vernamen van 15 tot en met 18 Augustus. Op 51-jarigen leeftijd overleed een langdurige ziekte de heer Lucas Pesie. eigenaar en exploitant van Amersfoortsche Zweminrichting, heer Pesie heeft veel gedaan voor bevordering van de zwemsport hier ter stede. Aan den lieer Mebius, teeken- leeraaraan het Rijksopvoedingsgesticht alhier is eervol ontslag verleend zulks wegens opheffing zijner betrekking. Ten overstaan van notaris Klaassen werd geveild het perceel Langestraat No. 99, waarin gevestigd een melk- salon. Het perceel werd gekocht door W. van Haselen Ph. Zn. voor f 10.100. Een paar honderd belangstellenden waren Woensdagmiddag in de St. Joris- kerk saamgekomen om na een korte inleiding over kerkbouw in 't algemeen en over den bouw der St. Joriskerk in 't bizonder, te worden rondgeleid door den Architect Adriaans, die op allerlei merkwaardigheden wijzende, zijn g hoor veel wetenswaardigs bijbracht. Organist Mooy gaf een verhandeling over den orgelbouw ten beste en be speelde met virtuositeit zijn machtig instrument tot stichting van velen. Het ontluisterde en gehavende kerk gebouw roept als het ware om herstel. Architect Adriaans wees er op dat het zijn ware bestemming had verloren en voor den Herv. eeredienst niet ge schikt was. Voor het te Haarlem door het min.) slaagden de dames: D. Smit, F. Veeman en W. Weslerlaan Voor het praktijk-diploma Machine- schrijven slaagden de damesD. Heuvelen, en E. v. d. Velden, en heeren P. Helsloot, J. Bos, L. Rooke, en J. Verschuur; voor het praktijk-diploma Boekhou den slaagde de heer W. Kraan, leer lingen van de Erkende Pontschool (Dir. A. W. Stekelenburg), Fred, van Blankenheimstraat 21—Beekensl.laan, Een 27-jarige metaalbewerker die vijf rijwieldiefstallen pleegde werd ver oordeeld tot een gevangenisstraf van één jaar. waarvan 3 maanden voor waardelijk. Burgerlijke Stand. 2 Aug. Geboren: Wilhelmina Jo hanna, d. v. A. Heijman en W. J. Hentenaar. Gehuwd: H. A. Verheuvel "n J. J. Dijkhuis A. J. Gerritse en M. v. d. Berg H. v. de Vijzel en C. A. J. H. Uding G. J. Kramer en J. C. Singels. 3 Aug. Geboren: Heintje, d. v. v. Leijenhorst en H. Dijkhuizen Trees, d. v. L. Salomons en B. Han, burger Teunis Andries, z. v. F. Dijk en G. Boekhout. Gehuwd: H. v. d. Eshof en C. Veenendaal J. P Bakker en jD. C. E. Dik A. v. dt Biezen en A. v. Zoeren A. Telers en A. v. d. Brom R. G, Hagelen en W. Muijs A. v. Eldert en H. |v Koesveld. Overleden: Willem|de Boer 74 jr., echtg. v. J. Heimei. 4 Aug. Geboren: Nicolaas, z. Ramselaar en C. Scheerder Hubertus, z. v. H. Diters en W. A. Merlz. Onder trouwd J. T. v. Doorn en M. J. P. P. Elbertse G. J. Sterk en G. J. Westerlaak F. F. Middelman en v. Kranenburg G. Berendse en O. v. d. Essenburg J. G. v. Boekei L. J. Blewanus H. A. Bizot en v. Eijkelenburg H. A, Kelder en M, de Leeuw G. Cadee ei miotsre 6<.Arif psfoopr f Prijsnoteering Veiling 3 Aug. '32. Druiven 36—39 ct. Tomaten 5- 9 ct. Zwarte bessen 11—15 ct. Rood bessen 6—17 ct. Frambozen 20—2. ct. Kruisbessen 5-7 ct. Pruimen 12— 13 ct. Morellen 31 ct. Yellow 16—28 ct. Kruideniers 15—20 ct. Janbazen 9 ct. Augurken 14—35 ct. Snijboonen 18—22 ct. Spercieboonen 6—15 ct. Spinazie 9—11 ct. Doppers 1120 ct. Postelein 10—11 ct. Meloenen 25—36 ct. Perziken 7—13 ct. Bloemkool 7— 11 ct. Spitskool 4 ct. Groene kool 3— 5 ct. Roode kool 2—3 ct. Komkom mers 3—6 ct. Rabarber 2—3 ct. Wor telen 3-6 ct. Buiten 16—19 ct. Sla 8—15 ct. Andijvie 12—23 ct. Minister Verschuur heeft aan de landbouworganisaties bericht, dat geen nieuwe landbouwdagscholen worden gesticht (ook niet die, waarvoor reeds geld was uitgetrokken) en dat geen sub sidie zal worden verleend aan scholen waarvan de levensvatbaarheid niet is gebleken. Het plan tot stichting eener Chr. Landbouwdagschool in de gemeente Amersfoort is door deze beschikking van den Minister onuitvoerbaar worden, Kinderuitstapje R. K. Oudersvereeniging. De R. K. Oudersvereeniging heeft succes met haar eerste kinderuitstapje, Donderdagmorgen tegen half tien ver zamelden zich op het stationsplein een tachtigtal kinderen om deel te nemen aan het uitstapje naar Soesterberg. Onder geleide van de heeren Spit en Ribberink, welwillend geassisteerd door Mej. Jacobs, ging het per tram naar Soesterberg om daar den dag zoek te brengen bij het vliegkamp en omgeving. Het weer werkte uitstekend mee, want behalve een enkel buitje, waarvoor de muziektent een pracht schuilplaats bood, was het den heelen dag droog. Ook op het gebied der vliegsport troften de kinderen het, want den heelen dag waren de vliegmachines met meer dere tegelijk in de lucht om daar hun lucht-acrobatiek te oefenen, terwijl het groote verkeersvliegtuig der K. L. M., waarmee tochten werden ondernomen vlak voor het bivak der kinderen zijn ligplaats had. Het speciaal kinderlijke op dezen tocht, het spelen in bosch en hei en de versnapering op zijn tijd werd ook niet vergeten, het was dan ook de kinderen veel te gauw tijd om de terugtocht te aanvaarden. Dat de jeugd echter genoten had bleek bij de terug reis, toen in de tram het gezang niet van de lucht was en vooral bij het afscheid nemen op het perron, toen de leiding handen te kort kwam om de bedankjes der kinderen voor den prettigen dag in ontvangst te nemen. De Oudersvereeniging heeft dan ook besloten om buiten het program om Dinsdag a.s. een wandeltocht voor de kinderen te houden, vertrek vanaf onze bekende kei om half twee, Leusderweg, waar zich meerderen kunnen aansluiten en verder naar een geschikt plekje voor spelen voor jongens en meisjes. Als bijdrage in de onkos ten wordt maar 5 cent per kind ge vraagd, de kinderen brengen hun vier uurtje mee, daar ze pas tegen 8 uur weer in de stad zullen zijn, en zorgen ook voor wat drinken, snoepgoed achterwege laten. es. die als ,je mee te maken. Daar van dit tochtje geen circulaire w«rdt verzonden, verzoekt het bestuur ieder in zijn kring dit bekend te maken. De gemeenteraad is opgeroepen voor een openbare spoedeischende vergadering op Zaterdag 6 Augustus voormiddags half elf uur ter behan deling van een voorstel van Burge meester en Wethouders tot het aan gaan van eene dading met J, H. Felix. Eierveiling Amersfoort. 5 Aug. 1932. Aanvoer 28000 stuks Kleur Gew. p. 1000 Prijs per 100 Wit 52-54 f 2.80—2.83 56-58 f2.93 58-60 f3.05—3.07 60-62 f3.14-3.20 I- 62-64 f 2.36—3.30 3ruin 52—54 f3.33 54-56 f3.34 60-62 f3.45—3.50 62-64 f 3.50-3.53 Wit Hoenderpark 58—60 f3.21 Br. 33% 58-60 f3.30 62-64 f3.64 Eendeieren 70—72 f 2k59 Zondagdienst Doctoren en Nachtweekdienst Apotheek. Doctoren: A. F.Batenburg,Utrecht- scheweg 18, Tel. 448; A. Kamerling, Utrechtscheweg 35, Tel. 142; H. J, Kolk, Berkcnweg 15, Tel. 579. ApotheekItmann, Langestraat 9, Telefoon 164. Uit den Omtrek Achterveld Onder leiding van den heer J. Boer- sen hield de Coop. Boerenleenbank en Handelsver. „Achterveld" hare leden vergadering. Na opening herdacht de voorzitter met waardeerende woorden den ontslapen eere-voorz. R. J. Visser, die veel voor de vereeniging had gedaan. De balans der Leenbank gaf aan, dat op 31 Dec. 1931 het saldo spaar gelden was f591.579.56 verdeeld over De balans der Handelsvereenlging toonde aan, dat er een omzet had plaats gehad aan veevoeder enz. van 6.899.601 K.G. tot een bedrag van ruim f491.000. In 1931 waren aangevoerd 2.739.755 eieren, waarvoor was betaald gemid- Winst Handelsvereenlging f7181.91'/,. Reserve van Leenbank en Handels- ireeniglng f29044.241/,. Aangenomen werd om aan de leden van de A.B.T.B., Chr. Boerenbond en Alg. Ned, Boerenbond op vertoon van hun bewijs lidmaatschap f 2.50 subsidie te verleenen. Om over te gaan tot het stichten in een malerij met silo en transport- Inrichting werd besloten, de bestaande malerij van de Zuivelfabriek over te nemen voor balanswaarde en deze te vestigen in een nieuw te bouwen pand. Besloten is voortaan geen boete meer te heffen voor het niet bijwonen der algemeene vergaderingen. In den nacht heeft hier een brutale diefstal met braak plaats gehad. De inbrekers hebben zich toegang weten te verschaffen door het forceeren van een raam, in de woning van de wed. v. d. Hengel. Spoedig na de inbraak is de bewoonster wakker geworden en in allerijl werden rijks- en gemeente politie in kennis gesteld. Een belang rijke som gelds wordt vermist, totaal ongeveer f6000. Nader wordt medegedeeld, dat de bewoonsters tegen kwart vóór twee wakker werd en toen zij licht ontstoken had, bemerkte zij dat de beelden, die op de kast hadden gestaan, verdwenen waren. Na wat verder te hebben rond gekeken, ontdekte zij ook dat de deuren van een paar kasten, die gewoonlijk gesloten waren, open stonden. En eerst nu drong het tot haar door, dat ve~ moedelijk bij haar was ingebroken. Uit 'een der kasten was een ijzeren kistje, waarin zij haar geld bewaarde, verdwenen. Haar eerste werk was haar zoon, die boven sliep, te wekken, waarna aanstonds aangifte aan den rijksveldwachter werd gedaan. Rijks- en gemeentepolitie uit die gemeente hebben toen onmiddellijk een onder zoek ingesteld, terwijl tevens de hulp van een politieman uit Amersfoort, die in het bezit van een speurhond is, werd ingeroepen. Boroepsinbrekers moeten aan het werk zijn geweest. Aan de achterzijde van het huis door een heel moeilijk open te schuiven raampje, dat op circa l'/i M. hoogte in den muur is aangebracht, binnengeklommen, hebben de inbrekers (vermoedelijk althans is het er meer dan één geweest) zich door de keuken naar de woonkamer begeven, vanwaar zij de slaapkamer hebben bereikt. Hier hebben zij, zooals reeds boven gemeld, twee kasten ge opend, uit een waarvan een ijzeren kistje met een zeer aanzienlijk bedrag aan geld is gestolen. WIJ BIEDEN 11 STEEDS HET NIEUWSTE Moderne Salonbank zeer apart model f 146 BEZICHTIGT DE ETALAGE 1 K. Beekstraat 6 Tel. 543 Beekensteinschelaan 10 Bezoekt onze 18 Modelkamers Baarn wBurgerlijk^ Stand. Gaal en C. v. Wetten Jan, z. v. Wessel en A. Achterberg Willempje, d. v. W. Laseur en J. Niesing Mees, z. v. H. Versteeg en G. v. der Horst. Ondertrouwd: B. N. Labots en E. Jansen - 'W. J. Hornsveld en W. v. Gelder, GetrouwdR. v. de Kuil en D. Bos W. de Vente en K. v. d. Graaf. Overleden: Gerril W. v. Riems dijk, 56 jr.. echlg. v. G. C. v. d. Ordel Wilhelmina C. de Raad, 89 jr., wed. ,v. A. Sprenger Willem F. Daniels, 72 jr., echtg. v. D. Rijpma Gijsje de Heus, 48 jr. Barneveld Ged. Staten van Gelderland hebben het door den Raad dezer gemeente genomen besluit tot pensioenkorting van 8'/j pet. ten aanzien der gemeente ambtenaren niet goedgekeurd. Onbekend gebleven personen hebben bij den hotelhouder van „De Viersprong" 33 met bijen gevulde korven afgezet. De korven waren, zooals gewoonlijk bij vervoer, van onderen met doeken dichtgebonden, terwijl de vlieggaten ook waren dichtgemaakt. Tot nu toe heeft de eigenaar zich nog niet aan gemeld. Een met 100.000 pond hooi gevulde berg van Van Beek op „Gelkenhorst" is in vlammen opgegaan. Met moeite slaagde men er in het woonhuis en de schuur te behouden. Baron van Nagell, oud-burgemeester van Barneveld, heeft wegens hoogen leeftijd ontslag genomen als lid van de Provinciale Staten van Gelderland. niet noodig een ambtenaar te Hoog land te stationeeren, In verband met eventueel voorkomende storingen ter plaatse. De communicatie methetdls; trictskantoor te Amersfoort is van dien aard, dat vestiging ter plaatse niet noodzakelijk is, waarbij nog komt dat van 60 andere gemeenten dergelijke verzoeken ook te wachten zijn. c. een afschrift van een door de Kamer van Koophandel aan den Raad van Ministers gezonden adres inzake loonpeil in de gemeenten, zal ter In ge worden gelegd voor de leden. d. besluit van Ged. Staten tot ver mindering van de jaarwedden voor Bur gemeester, Secretaris en Ontvanger als behandeld in de vorige Raadsverga dering. Besloten werd tot aanbouw van een serre aan de onderwijzerswoning aan den Ham, kosten f670 en tot verhoo ging van de huurprijs van dat perceel met f50 per jaar. Deze woning is 50 jaar oud, 't werd dus wel tijd eenige verbetering aan te brengen. Het voorstel van B. en W. tot be schikbaarstelling van een bedrag groot f 108, ingevolge art. 72 der lager-onder- wijswet 1920, vond geen bestrijding. Tot leden der commissie voor onder zoek der gemeente-rekening, dienst 1931, werden benoemd de heeren Smink, v. 't Klooster en Sandbrink. Rapport Wegen-Commissie. Het rapport van de wegen-commis- Hoevelaken Op den Hoogenbrink had het vier jarig meisje van G. v. K. het ongeluk een been te breken. Zij was op een kruiwagen geklommen, die aan den kant van den weg stond. Doordat de kruiwagen omkantelde, kwam het kind onder. Hoogland Gemeenteraad. Woensdag kwam de gemeenteraad bijeen onder voorzitterschap van den Burgemeester L. O. U. I. S. Grippeling. Ingekomen stukkena. procesverbaal kasopname op 21 Juni 1.1.in kas '19,564,18. b. een schrijven van de P.U.E.M. als antwoord op het verzoek betreffende vestiging van een storingsmonteur sle, lijkheid zich te beperken tot de meest noodzakelijke verbeteringen. Het drin gendst verbetering behoeven de Cal- veenscheweg en de Veenweg. De kos ten bedragen resp. f 17.000 en f 19.000. De aangelanden van de Calveensche- weg hebben een som geld toegezegd. In verband met de tijdsomstandig heden is daling van de Inkomstenbe lasting te verwachten. Verhooging van de belasting is zeer zeker niet ge wenscht, reden waarom het de commissie niet gewenscht voorkomt, heden een geld- leening aan te gaan voor dit doel. Oorspronkelijk was het de bedoeling de geiden van de vermakelijkheids belasting te bestemmen voor verbete- '*tap..vAn.f}^,wi}ië-Ö;,zij1ïe,c.!ll!ï ten worden vastgehouden om aan de werkeloozen steun Ie kunnen geven. In verband met de tijdsomstandigheden stellen B. en W. voor, de algeheele verbetering van de Calveensche- en Veenweg uit te stellen en in werkver schaffing de hoogst noodige verbete ringen te doen aanbrengen. De heer v. d. Hengel meent jaarlijks een kleine post op de begrooting te plaatsen, om met gedeeltelijke bestra ting te kunnen beginnen. Spr. is van meening met de Calveenscheweg te beginnen, ook al omdat van de be woners de meest mogelijke steun is toegezegd. De heer Spelt is van meening, dat verhooging van de belasting zoo mo gelijk moet voorkomen worden en dat de slechtste weg het eerst voor ver betering in aanmerking komt. De heer Sandbrink merkt op dat de Veenweg zeer slecht is en daar niet gewacht kan worden omdat er niet wordt bijgedragen. De bewoners van de Calveenscheweg kunnen het beter missen dan die van de Veenweg. Raadslid Smink meent evenals v.jd. Hengel, de begrooting ieder jaar een beetje te belasten b.v. met een bedrag van f3000 uit de vermakelijkheidsbe lasting, dan zijn we er in 12 jaar door heen. De heer Spelt vroeg hoeveel de ver makelijkheidsbelasting dit jaar heeft opgebracht. We moeten kijken, aldus spr. naar wat we hebben, want deze inkomsten zijn ook niet vast. De Burgemeester deelt mede dat de vermakelijkheidsbelasting van het Luna park en het kleine circus, heeft opge bracht de som van f5200. Spr. geeft den Raad in overweging, dit geld niet (e verbruiken en eerst even deze win ter af te wachten. De bedoeling is dan de werkeloozen zooveel mogelijk werk te laten doen op de wegen. Raadslid v. d. Hengel merkt nog op, dat zijn bedoeling ook was voor het volgend jaar, de werkeloozen hebben de voorkeur. Besloten werd in verband met de tijdsomstandigheden deze werkzaam heden uit te stellen cn in werkver schaffing de meest noodzakelijke ver beteringen aan te brengen. De voorziter bracht dank aan| de Wegen-Commissie voor de vele ver richtte werkzaamheden. Raadslid Kok en v. d. Hengel dron gen bij de rondvraag aan op een vroe gere keuring der honden, b.v. Maart en April, daar één hond van de warmte gestorven is en verschillende beesten geDedheer v. d. Hengel bracht B. en W. dank voor de aangebrachte verbe tering aan de Zevinhulzersfraat. Enken aanwijzingen voor verbetering van slechte plekken op de wegen, werden nog ter sprake gebracht. Burgerlijke stand. GeborenJacobus Martinus, z. v. w. Steenkamp en M. v. Weerhorsl. On dertrouwd: A. Jenner en R. L. van den Eshof. Leusden Burgerlijke stand. Geboren: Melis, z. v, E.BIotenburg en Oljsbertha Hazclcger. Wijmpje Cornelia, d. v. J. Ipenburg en H. v. Veldhuizen, Aartje d. v. C. de Kruit en Willemijntje van Ginkel. Soest De collecte gehouden in de kerk van de H.H. Petrus en Paulus ten be hoeve van de St. Vlncentiusvereeniging, na een liefdadigheidspreek van pater Borromeus de Greve, heeft opgebracht een bedrag van f470, Ten overstaan van notaris Dammers werd in het hotel Eemland te Soest geveild het hotel-café-restaurant, ge naamd „Eemland", aan dc Weedeslraal no. 32, groot 17 aren 28 centiaren. Kooper werd M. van Voeren te Soest voor f 16,000. Soesterberg Voor de vacante betrekking als on derwijzer aan de R. K. school alhier, hebben zich niet minder als 80 solli- citanten aangemeld. Stoutenburg Geboren: Gerardus z, v. F. J. Prins en M. J. Vogel Dirkje, d. v. G. Stoflelsen cn G. Pluimers. Cornells, z. v. J. Spelt en G. C. Kuijt. Binnenland D- n.«u v..„ Miniaicio neen be sloten dat 't „Wilhelmus van Nassou\ée' voortaan uitsluitend als hel officieele volkslied zal zijn te beschouwen en dat bij alje officieele aangelegenheden waarbij het Nederlandsche volkslied ten gehoore wordt gebracht, het „Wil helmus" in de toonzetting van Valerius zal worden gespeeld. defd per lOOst. f4.35 totaal f 119.364.89. in de gemeente. De P.U.E.M. acht het Toen de landbouwer Rovers te Gelfen :ijn paard uit de weide had gehaald, schrok het dier onderweg naar huis eensklaps en sloeg op hol. R„ die het touw om de hand gedraaid had, zag geen kans los te komen, hij sloeg legen den grond en werd een 800 meter door het hollende dier meegesleurd, Met een hersenschudding werd de man opge nomen. In een fabriek te Emmerik heeft een hevige ontploffing plaats gehad, waarbij twee arbeiders zijn gedood. Tengevolge van de explosie, werden in de straten talrijke ruiten ingedrukt, terwijl eenige daken gedeeltelijk werden weggerukt. Een plaatijzeren gebouw, vloog in de lucht en de stukken Ij,er kwamen op honderden meters afstand terecht. J 'ncdK -u!nen'op Kerui"»en afstand ?e'ab,hee« men resten van verminkte lichamen teruggevonden In de straten nabij de fabriek werden verscheidene personen door glassplin ters en vallend ijzer gewond n„PPKdC1.Riiksslraa,wc8Zwolle-Mep- nlaats aeh»HenpernS,118 !,u,0"0ngeluk plaats gehad. Een luxe-auto, waarin behalve de chauffeur nog een persoon gezeten was, reed met vaart tegen een *p£,nn. Ü,Sluurder moesl ui' 6e auto hnïc&L Cn e" wer(i mel '"gedrukte borstkas en zware hoofd- en been wonden naar het ziekenhuis te Zwolle overgebracht. De mede-Inzittende be kwam enkele lichte verwondingen. De auto werd totaal vernield wni' a™ Zwolle plaats v^^pelers'faa,weg bij agenlang niets waard bleken te zijn. Door de Voorzitter werd dit toe- Frf„e" Jlransche tra"sPorlfirma heeft de Fransche spoorwegen voor eenige mil- rfejr"* m-Sf !fai'sP°rlfi™'i maakte hiervan te ipJTi -Valscllc declaraties af Ie leggen en onjuist gewicht op te geven

De Eembode | 1932 | | pagina 2