Fiat La Berline voor f1600.= Oarage Molenaar - Telef. 1210 Amersfoort MjüjL/ Aha hier is de nieuwe Balilla Allerlei 1 Vraagt demonstratie berichten uit amersfoort Amersfoortsche R. K. Spaarbank. Verslag over de maand Juli '32. Per 30 Juni verschuldigd aan inleggers f340.106.80 Ingelegd - 5.524.49 Terugbetaald Per 31 Juli afgegeven 2880 boekjes, waarvan 2060 in omloop. HET BESTUUR. Programma Zomerconcert R. K. Muziekvereeniging .Wilskracht" uit te voeren op Woendag 17 Aug. a.s. Schon 1st das Leben, Marsch. L. Heyman Madchen von der Spule, Ouverture. Fr. Suppe Aurore, Walzer. C. Faust Dans Ie jardin d'un Monaslère.] A. W. Ketel berg Carmen, Fantasie. O. Bizet Das gibt's nur einmal, Foxstrot. L. rieyman Les trois Glands, Ouv. F. Rousseau Die Berge, die sind meine Heimat. T. Birkhofer Le Roi s' amuse, Scène du Ballet. L. Delibes Aux bords du Rhin, Marsch. J. Martin De Fascistenbond, afd. Amersfoort hield een propaganda-vergadering in ,'t Boompje". Als sprekers traden op J. Hollander uit Utrecht en Knotsen burg uit Rotterdam. De eerste spreker behandelde „Fascisme" en de Toe komst", de tweede trad in de plaats van Baars en gaf weer „Waarom Fas cisme". Beide sprekers hielden een vurig betoog voor het Fascisme. Ge zien de vrij groote belangstelling van Socialistische en Communistische zijde was een sterke politiemacht aanwezig. Behoudens enkele interrupties hebben beide sprekers hun rede geheel kunnen vervolgen. Bij het debat is het echter mis geloopen. Toen de politie een mar verzocht heen te gaan stonden partij- genooten op en verlieten onder hevig geschreeuw van „Rood front" en het zingen van de Internationale de zaal. De Fascisten beantwoordden deze zang met het „Wilhelmus". Daarop sloot Hoofd-lnspecteur van Rooijen de ver gadering en verzocht allen de zaal te verlaten. Burgerlijke Stand. 9 Aug. Geboren: Cornelis Matthijs, z. v. M. T. C. Hak en H. J. Kisner Angenies, d. v. E. E. v. Ouwerkerk en A. P. v. Snippenburg Gerard Wou- terus, z. v. W. v. Egdom en G. E. Leljdekker Gijsbertus, z. v. C. M. Mulder en P. v. der Veen Annetje, d. v. K. Pater en A. Schipper. Ge huwd W. Houtveen en A. J. Kaspers. Overleden Adriana J. v. Schijndel, 36 jr„ echtg. v. G. A. Machielse. tO Aug. GeborenJan Willem, z. v. M. v. Zetten en C. J. M. Koster Johannes Wilhelmus, z. v. M. G. J. Lambrechts en J. E. Scheerder Wil helmus, z. v. H. B. Vóórhaar en C. J. G. v. de Laar. Gehuwd: C. W. Ziel tjes en W. W. de Kruijf - H. W. Vonk en A. J. Langras J. Dijkkamp en P. C. v. Til M. de Wolf en F. Snijders. Overleden: Caspar P. J. Kempeneers, 74 jr., wed. v. j. de Boer. 11 Aug. Geboren: Willem Hendrik Cornelis Gijsbertus, z. v. W. G. Pol hout en E. J. v. Keulen Geurt, z. v. P. J. Butselaar en M. Fluit Josinus, z. v. G. Weigraven en A. A. M. Sleeking. Ondertrouwd: G. C. C. Ekker en H. de Jonge C. v. Zwol en M. G. v. d. Essenburg J. P. J. Verschuur en T. G. v. der Logt J. Staats en j. Pleiter R. v. Veenendaal en M. v. der Spek. GehuwdC. A. Zeldenrijk en M. Lindekamp G. W. Colen brander en A. A. ten Hoeve. Prijsnoteering Veiling 10 Aug. Druiven 33—38 ct. BI. Pruimen 13 15 ct. Abrikoospruimen 27—38 ct. Frambozen 30—38 ct. Morellen 21— 27 ct. Tomaten 3—6 ct. Roode bessen 9—18 ct. Kruideniers 18—21 ct. Yel low 15—33 ct. Snijboonen 10—16 ct. Spercleboonen 7—16 ct. Augurken 25 —38 ct. Spinazie 7—10 ct. Postelein 7—11 ct. Perziken 10—12 ct. Meloenen 18—26 ct. Bloemkool 5—8 ct. Kom kommers 2—5 ct. Groene kool 3—4 ct. Wortels 4-7 ct. Rabarber 2—3 ct. Sla 6—14 ct. Andijvie 6—12 ct. is opgedragen aan den aannemer West- reenen te Zeist. De gemeentelijke woningbouw op terrein Oskam werd opgedragen aan de aannemers Van de Veerdonk en Baars te Breda. Ons werd toegezonden een nieuwen gids van Amersfoort en omgeving. Het boekje, dat door Heck's Lunch room wordt uitgegeven, is samenge steld met medewerking van de Ver- eeniging tot Bevordering van Vreem delingenverkeer alhier en wordt aan belanghebbenden |op aanvrage gratis toegezonden door de Bedrijfsleiding van Hecks, Scheepmakershaven 44, Rotterdam. ■Ook van andere plaatsen waar„Heck" gevestigd is verschenen bereids gidsen, ter bevordering van binnenlands' toe risme. Van Amhem is een nieuwe gids ter perse, terwijl ook voor Haarlem een nieuw boekje in bewerking Is. Zondagsdienst H.H. Doktoren en nachtweekdienst Apotheek. C. Honig, Perseynstr. 27, tel. 600. J. J. Lubsen, Snouckaertl. 12, tel. 290. E. j. G. Mertens zur Borg, 't Laantje 5, tel. 1225. Apotheek Kok en Zn., Langestr. 74, tel. 165. Uit den Omtrek Achterveld Met de werkzaamheden voor den bouw onzer nieuwe parochiekerk is een aanvang gemaakt. Binnen enkele dagen zal er een noodkerk zijn ge bouwd, waar dan de godsdienstoefe ningen in zullen worden gehouden. Uit het groot aantal arbeiders dat zich aanmeldt, om aan het werk te komen, blijkt wel dat de werkloosheid groot is. Barneveld Op de paardenmarkt waren 12C stuks aangevoerd. Weeldepaarden gol den f 275—f325werkpaarden f 150— f 250 slachtpaarden f 60-f 140 2'/,-jarige paarden f 175—f 240l'/>- jarige paarden f115—f 140; veulens f 30-160; hitten f70f 170. Handel stil. Burgerlijke Stand. Geboren: Johannes Marinus, z. van P. Maijer en A. A. Gutte. Augusta Brandina, d. van A. Bouw en M, A. v. Leeuwen. Albert, z. van G. |.v. Lagen en T. Dekkers. Hendrikje Janna, d. van Vermeer en H. v. d. Beek. Agaiha Jannetje, d. van W. v. d. Hoven en W. C. Nuijen. Onder trouwd T. v. d. Akker en W. Schaap. GetrouwdJ. J, Konstapel en H. v. d. Berg. B. Methorst en T. Mulder. G. A. Roeleveld en M. Hoogebeen. J. Overeem en O. Sandvoorl. OverledenGerrit Jan Zegers, 5 m. Hoogland Burgerlijke Stand. GeborenPetronella Alijda, d. van W. J. v. d. Grootevheen en C. H. Brouwer. Geurt, z. van C. Blanke- stijn en J. v. Veluw. Hendrika Maria, d. van F. Botterblom en H. Voskuilen. OverledenAaltje Hopman, 22 j., ongeh. Gijsbertha van Zuilen, 75 j., echtg. van B. Odijk. De kantoren der gemeente-secre tarie zullen op Maandag 15 Augustus a.s. voor het publiek gesloten zijn. Het kantoor van den Ambtenaar van den Burgerlijken Stand zal op dien dag geopend zijn van des voormid dags ll'/j—12 uur (Zomertijd) uit sluitend voor het doen van geboorte- en overlijdensaangiften. Hoevelaken Aangezien is gebleken, dat het uit zicht op den weg Amersfoort—Hoeve laken in de bocht ten Zuiden van een juist vóór den spoorovergang van de lijn Amersfoort—Apeldoorn wordt door opgaand struikgewas op den berm en de binnenbocht verzochten de A.N.W.B. en K.N.A.C. aan den betrokken Wa terstaatsdienst in het belang van de veiligheid van het verkeer een uitzicht verbetering aldaar zooveel mogelijk te willen bevorderen. De bouw der volkswoningei de Bouwvereeniging „St. Bonifacius' onder leiding van architect Van Eijden, sleept. Ede Doordat een dame, die naast den chauffeur, den heer F. uit Haarlem, zat, een mantel aantrok, en daarbij den heer F. tegen den arm stootte, reed een auto tegen een boom. Een inzit tende oude dame werd ernstig aan het voor hoofd gewond. De auto werd zwaar beschadigd en moest worden wegge- Soest Aan den aannemer W. v. Genderen alhier is onderhands opgedragen een aanbouw aan de Johannesetichting te Soesterberg voor f24.500. Toen de bewoners van huize De Birkt opstonden, vonden zij in de be nedenverdieping alles overhoop ge haald. Ook was een bezoek gebracht aan de slaapkamers, zonder dat de logé's iels bemerkt hebben. Een be drag van ruim f200 wordt vermist. Verschillende gouden en zilveren voor werpen zijn onaangeroerd gebleven. NI j kerk Burgerlijke Stand. GeborenHendrika, d. v. A. Mostert en G. Mostert. Dirk Jan, z. v«o G. Moll en J. M. v. d. Bunt. Hendrik, z. van A. Ham en J. Duits. Trijntje, d. van J. v. Drie en M. v. Kouswijk. GetrouwdA. Kamphorst en T. Woudenberg. G. Ph. v. d. Bosch en C. Burgwal. H. Ruitenbeek en J. v. d. Bunt. Overleden: Gerarda Maria Kaats, 15 j. Aalt v. Dasse- laar, 71 j., echtg. van J. Priem. Woutertje de Vries, 2 m. Petronella v. d. Roemer, 52 j., echtg. van C. Blankestijn. Eibert Hijwegen 11 m. Binnenland Maria-Congres. Het nationaal Maria-Congres te Nij megen gehouden, bezocht door ker kelijke en burgerlijke autoriteiten en door duizenden katholieken uit het geheele land, is een grandioze hulde geworden aan Maria, de Moeder Gods. Het ligt niet op onzen weg om hier zelfs maar in de groote lijn een ver slag van dat schitterend geslaagde congres te geven. Maar toch zullen wij er even bij stilstaan en enkele gedachten uit den schat van hoog staande redevoeringen weergeven. Op de groote beteekenis van het Congres wees Mgr. Diepen in enkele woordendit congres wil de H. Moeder maagd huldigen en wil duidelijk de beteekenis doen uitkomen welke Maria heeft in de ordening Gods en de menschelijke samenleving. Ook in de sectie-vergaderingen straalde deze geest door en kwam het mooie doel naar voren, tot welzijn van onze gezinnen en van geheel onze sociale samenleving, welke in onze dagen zoozeer geteisterd wordt. Uit de sectie-vergaderingen nog een enkele greep. Allereerst uit die van den R. K. Vredesbond. De bekende Pater Prof. Dr. Kors O.P. hield er eene rede. Spr. wees erop, dat tractaten niets helpen als de oorlogsgeest niet uit de menschen wordt gebannen. Geen vre desbeweging kan werkelijke vrede brengen, als niet het individu mede werkt. Alleen de kracht Gods kan de menschelijke harmonie kan alleen ont staan door de genade welke Christus aan de wereld gaf. Want het menschen- leven op aarde is een strijd. Strijd tegen vijanden van binnen en vijanden van buiten. In welsprekende bewoordingen wees Spr. op de groote beteekenis van de Mariavereering in de vredesbeweging. En dan de belangrijke rede van Mr. Kropman over Maria als de hulp in den nood onzer dagen. Deze spreker schetste den econo- mischen neergang, ontstaan na den opbloei van vele jaren geleden. Die grootere welvaart is verdwenen, het volksgeluk is veranderd in volksellende. In de industrie wordt de werkgelegen heid ingekrompen en worden de loo- nen verlaagd tot dikwijls de uiterste grens, de handel ligt stil, dui zenden verarmen met hun gezin. Slecht is de toestand in de scheep vaart, wanhopig die in den landbouw. Wat handel en industrie aangaat, de achteruitgang wordt 't best geteekend door de toenemende werkloosheid Het aantal werkloozen bedroeg in ons land I Maart 1931 122.300; 1 Maart 1932 meer dan het dubbele252.800 en thans omstreeks 300.000 300.000 werkloozen, dat beteekent leed en zorg in een paar honderddui zenden zielen van vrouwen en kinde ren, dat beteekent zorg in honderd duizend harten, dat is niet met woorden te omschrijven I Voor dit geweldige feit staan wij, volk van Nederland, machteloos. Wij hebben onze welvaart verloren, ons vooruitzicht op toenemend volksgeluk is verduisterd, wij staan voor 'n drei gende ruïne van een groot deel onzer volksgenooten. De openbare kassen helpen wat zij kunnenin de eerste drie maanden van dit jaar is ongeveer 34 millioen uitgegeven voor werkloo- zenzorg. Doch wat zeggen deze geldelijke of fers tegenover het schrijnende leed, dat in al die werklooze gezinnen ge leden wordt? Dat is de nood onzer dagen I Want erger nog dan de sombere stilte onze havens en op onze scheeps- erven, erger nog dan de gesloten fa- briekspoorten en de leegte op onze kantoren en ateliers, is de leegte in de zielen I Zietdaar, wat wij in de vroegere jaren, bij ons streven naar meer volks welvaart en meer volksgeluk vergeten hebbenwij hebben de behoefte aan geestelijke goederen verwaarloosd. In het streven naar meer algemeene volks welvaart, bleven wij halverwege staan! Ondanks ons streven naar hoogere welvaart, naar grootere volkskracht steeg het aantaal echtscheidingen nog ieder jaar, nam het aantal zedenmis drijven toe, werd het aantal misdadige en verwaarloosde kinderen grooter, vreesde men voor de vorming van ge zinnen De Paus heeft in Quadragesimo Anno onmeedoogend de oorzaken blootge legd! Fei is zijn aanklacht tegen de bestuurders der Staten tegen de leiders van ons economisch leven, tegen de vermogenden: „Het lag voor de hand, dat toen de leiders van het economisch leven afdwaalden van den rechten weg, ook de massa der arbeiders allerwege in denzelfden afgrond stortte." En thans staan de leiders van 't nomische leven voor de ruïne van het geestelijk leven in duizenden arbeiders gezinnen. Inderdaad, de Paus schreef terecht in zijn Encycliek: „Heel het econo misch leven is verstard tot een mee- doogenloos wreed en hard systeem" en de bezorgde Vader der Christenheid waarschuwt„zonder eenige overdrij ving kan men zeggen, dat in onze dagen het sociale en economische leven zóó is ingericht, dat het voor een zeer groot aantal menschen een zéér stige hindernis vormt, om zorg te dragen voor dat ééne noodzakelijke: hun eeuwig heil." Duizenden zijn van de Kerk en hun godsdienstplichten vervreemd. Het ge vaar van geestelijken ondergang dreigt in de arbeiderskringen, waar bittere armoede heerscht en het pauperisme toeneemt. Onze grootste zorg is de werklooze jeugd, onze arbeidersjeugd, die cynisch en opstandig wordt en niet meer ge looft in de goedheid der menschen. In zulk een sfeer van pauperisme kan het godsdienstig leven niet ge makkelijk bloeien. In een mijn in Ruda is een ernstig ongeluk gebeurd. In een mijngang op 380 M. diepte stortte plotseling de zoldering in, waardoor 3 arbeiders werden bedolven. Eén hunner kon slechts dood worden geborgen. De beide anderen werden in zwaargewon den toestand naar het ziekenhuis over gebracht. In de gemeente Rijkhoit (L.) is een heel gezin, bestaande uit acht personen, door typhus aangetast. Allen zijn thans naar het ziekedhuis te Maastricht over gebracht, waar de vader is overleden. Voor het leven van twee andere leden van het gezin wordt gevreesd. De Roemeensche stad Botosani is door een geweldigen brand gedeeltelijk vernield. Het vuur greep met razende snelheid om zich heen en in korten tijd stonden 34 woningcomplexen in brand. Dertien personen, meerendeels kinderen, kwamen in de vlammen om. Omtrent de oorzaak is niets bekend. Communistische jongelieden hebben gepoogd op het kerkhof te Boedapest, waarde terechtgestelde communistische leiders Sallay en Fürst waren begraven de lijken op te graven en mee te voe ren. Het werd een wanordelijke be tooging en de politie greep in, na tele fonisch door het kerkhofpersoneel te hulp te zijn geroepen. Zeventig betoo- gers zijn in hechtenis genomen. Niet ver van Stockholm is een met dynamiet geladen auto op een overweg door een trein gegrepen. De auto werd vernield. De beide inzittenden werden 15 M. weggeslingerd en liepen slechts lichte verwondingen op. Als door een wonder vond geen ontplof fing plaats. De boomen waren geopend kort voordat de trein naderde. De wegenmilitie te Rome hield op de Via Flarminia een auto aan wegens gevaarlijk hard rijden. Tot grooten schrik van de miliciens werd de auto bestuurd door Mussolini. Zij stamelden verontschuldigingen, doch de Duce was in een goeden luim en prees hun plichtsbetrachting en deed de mannen het genoegen zijn handteekening te plaatsen op hun indenditeitskaart. Een afgrijselijke misdaad, die door een toeval is ontdekt, heeft groote op winding onder de Bevolking van Bel grado veroorzaakt. Een weduwe had haar 20-jarig dienstmeisje tot misdrijven gedwongen en toen deze trachtte te vluchten teneinde zich aan de invloed van de weduwe te onttrekken, haar de oogen uitgestoken. De politie werd door anonieme brieven gewaarschuwd en vond bij een huiszoeking het meisje opgesloten in een kamer, waar zij maandeiang gevangen was gehouden. De weduwe heeft de vlucht genomen. De politie van alle hoofdsteden in Europa is in kennis gesteld van enormen diefstal, welke in de plaats Solothurm in Zwitserland heeft plaats gehad. Uit een monsterkoffer is een froote hoeveelheid sieraden van 132.000 witsche Francs ontvreemd. Boven verscheidene deelen van het Wurtembergsche Oberland, heeft een hevig noodweer gewoed, dat groote verwoestingen aanrichtte, Op vele plaatsen stond het water tot aan de vensters der woningen, zoodat de bewoners hun huizen moesten verlaten. Op verschillende plaatsen had dit aardverschuivingen tot gevolg. Er is een hooiberg en het achter gedeelte van de groote boerderij van den veehouder H. van den Brink aan het Zevenend te Laren in vlammen opgegaan. De brand, welke waarschijn lijk door twee jongens is aangestoken, is begonnen in den hooiberg achter de boerderij. In minder dan geen tijd laai den de vlammen hoog boven de be lendende huizen op. Onder leiding van generaal Sanjurjo, is te Sevilla een opstand tegen de Spaansche regeering uitgebroken. Het geheele garnizoen heeft zich bij deze beweging aangesloten, zoodat het groot ste deel van Andalusië in oproer is. De Spaansche regeering heeft met extra treinen en vrachtauto's een regiment infanterie naar Sevilla gestuurd. Een poging der opstandelingen het garni zoen van |erez over te halen hun zijde te kiezen, is mislukt. De regeering geeft openlijk toe, dat de opstand in Sevilla nog niet onderdrukt is, en ver klaart dat zij zich op den trouw harer troepen verlaat. Van alles wat Nergens ter wereld wordt er zooveel gefietst als in ons land. De omzet van de Nederlandsche rijwielfabrieken is dan ook buitengewoon groot. Deventer heeft 'n rijwielfabriek. In 'n oerwoud groeien boomen van 60 M. hoogte. De slingerplanten heb ben ongewone afmetingen. Er zijn rotans ('n palmsoort) van 260 M. lengte en bamboes hebben soms 75 cM. omtrek, 't Aantal palmsoorten is enorm groot. Men schat 't aantal varens en hoogere planten in onze Oost, de Philippijnen meegerekend op 45.000. Bij ons bestaat de gewoonte te laten voorgaan. In Japan doen ze dat niet. Geen man of jongen zal in 'n tram z'n plaats afstaan aan 'n dame. Als 'n Japanner met z'n vrouw uitgaat, blijft zij op eenige passen afstand vol gen. Bij 'n ouderwetsche Japanner neemt de vrouw geen deel aan de maaltijden, zelfs niet als er gasten zijn. Velen van die gewoonten verdwijnen langzamerhand. Met 26 letters kunnen wij alle woor den schrijven; de Chinees maar 26; hij is dus nog zoowat analphabeet, Juist omdat 't Chineesche schrift zoo moeilijk is, bedraagt 't aantal analpha- beten meer dan 90 pCt. De Engelschen hebben geprobeerd om 'n gemakke lijker schrift van 39 teekens ingang te doen vinden, maar 't succes was ge ring. In de vreemdelingenwljken van Sjanghai werken 22.500 kinderen be neden 12 jaar. De kinderen worden door agenten van de ouders gehuurd. De ouders krijgen 2 dollar en de agen ten 4 dollar per maand. kerkelijke diensten. Hel overnemen van onderstaande mede- deelingen in andere bladen is uitdrukke lijk verboden krachtens de Auteurswei. Amersfoort. PAROCHIE O. L. VR. HEMELV. Langegracht no. 36 Pastoor: Deken L. A. F. X.Fock. Langegracht no. 37. Telef. 1450. ZONDAG Collecte Leo-gestich». H.H. Missen om 7 en half-9 uur. Half-11 Hoogmis. 3 uur Vespers. 6 uur Lof met Rozenhoedje. MAANDAG Feestdag O. L. V. Hemelvaart, te vieren en de H.H. Missen als op Zondag. Half 9 de H. Mis tot welslagen der bedevaart naar Kevelaer. Half 11 pi. gezongen Hoogmis. 5—6 uur Biechthooren. DINSDAG 8 uur gez. St. Antoniusmis. 7 uur Lof. WOENSDAG 7 uur Lof. Geen Congregatie van de H. Fa milie. DONDERDAG De aanbidding voor de leden van de altaarwacht wordt uitgesteld tot de volgende week. 7 uur Lof, VRIJDAG 7 uur Lof. ZATERDAG 7 uur Lof. 4—9 uur Biechthooren. Dagelijks de H. Missen om 7, 8 en 9 uur. PAROCHIE ST. FRANC. XAV. 't Zand no. 29 Pastoor: C. Hartman, 't Zand no. 31. Telefoon 730. ZONDAG Half 7, 8 uur en kwart over 9 H. Mis. Half 11 Hoogmis. 6 uur Lof. Van 3—half IQ gelegenheid om te biechten. MAANDAG Feestdag van Maria Hemelvaart te vieren als Zondag. De H.H. i Missen als op Zondag. Half 11 plechtige H. Mis. 7 uur Lof. DINSDAG, Woensdag en Don derdag geen H. Mis om 7 uur, wel echter uitreiken der H. Conu ZATERDAG 7 uur Lof. Van half 4 tot half 10 gelegenheid om te biechten. Dagelijks de H.H. Missen om 7, 8 en 9 uur. PAROCHIE ST. HENRICUS. 1 Paulus Borstraat no. 41 Pastoor: J. H. Hooyman. Matthias Withoosstraat no 34. Telefoon 1158. ZONDAG H.H. Missen om 7 uur en half-9. 10 uur Hoogmis. 6 uur Lof. Na liet Lof tot 8 uur gelegenheid om te biechten. MAANDAG Feestdag van Maria Hemelvaart verplicht te vieren als Zondag. De H. Missen als op Zondag, om 7 uur en half 9, 10 uur Hoogmis. 7 uur Lof. DINSDAG H. Missen om kwart over 6, 7 en 8 uur. 7 uur Lof. WOENSDAG Om half 8 geen H. Mis. DONDERDAG Om half 8 geen H. Mis. ZATERDAG Biechthooren van 4-9 uur. Deze week de H.H. Missen ten 7 uur, half 8 en 8 uur. PAROCHIE ST. ANSFRIDUS. Jacob Catslaan no. 26b Pastoor: P. J. M. Sandkuyl, |acob Catslaan no. 28, Telef. 558 ZONDAG Half 8 wordt de H. Communie uitgereikt. 8 uur H. Mis, 10 uur de Hoogmis. 6 uur Lof met Rozenhoedje. Voor en na het Lof biechthooren. MAANDAG Feest van Maria Hemelvaart, H. Missen en Lof als op Zondag. ZATERDAG Van 4 tot half 9 biechthooren. Half 8 Lof met Rozenhoedje. Deze week de H. Missen om half 8 en 8.10.

De Eembode | 1932 | | pagina 2