U DENKT Allerlei aan VISCH en tevens aan de naam GLASTRA. Het ALLERBESTE tegen de BILLIJKSTE prijzen, daaraan danken wj) odb succes. EIGEN IN'KOOPBUREAU TE IJMUIDEN VFIKf HF VKfH Tarbot, Tong, Griet. Zalm, Heilbot, Schol, Bot, Visch-carbonade, Kabeljauw, Schelvisch, enz. enz. Gebakken visch, T LRJvllL T lJvll Gerookte visch, Stokvisch, Zoutevisch, Croquetten, Vischcoaserven. Glastra's Delicatesjes, Gemarineerde Haring, Ifolmops PRIJSVERLAGING VISCHCONSERVEN 25—40 PROCENT. Voorjaar en zomer: Eet nu visch, voedzaam, licht verteerbaar. IJmulder Viachhandel H. Glastra Co. N.V., Utrechtscheatraat 40. Telef. 92 Eet meer VischI Dan blijft ge slank, gezond en frischt Onze vroegere stadgenoot de Weleerw.heerC.J. A. Venings. kapelaan te Gaanderen is benoemd tot kapelaan te Utrecht, parochie O. L. Vrouw ten Hemelopneming, Biltstraat. Tot assistent parochie St. Franc. Xaverius is benoemd de Weleerw. heer C. B. W. van Boxtel. Voor werkverschaffing en steun verlening was in de laatste week hier f4649.68 noodig. In dezelfde week van vorig jaar was dit bedrag f 189.03 en in 1929 nihil. Een 16-jarige wielrenner uit Soest reed in woeste vaart op de Utrecht- schestraat, richting Langestraat. Op de Varkensmarkt passeerde hij den vlucht heuvel links, juist op het moment dat een stadsautobus om den vluchtheuvel heenreed. De wielrenner schijnt nog zeer krachtig geremd te hebben. Hij vloog over zijn stuur en kwam met zulk een vaart tegen de autobus aan, dat niet alleen enkele ruiten braken doch ook de deur ontzet werd. Het slachtoffer van eigen woestheid bleef met een zeer ernstige hoofdwonde op den weg liggen. Per ziekenauto van Nefkens is de jongeman naar het St. Elisabeth's Ziekenhuis overgebracht. Zondagmorgen reed de bakker v. d. T. per rijwiel door de Kamper- binnenpoort. Op het kruispunt juist door de poort werd hij aangereden door een van den Zuidsingel komende motorrijder G. v. K. uit Rotterdam. Met gebroken rechterbeen is het slach- offer per ziekenauto van Nefkens naar het St. Elisabeth's Ziekenhuis overge bracht. De ongeveer 20-jarige milicien uit Amsterdam, die bij het duiken in de Barneveldsche Beek ernstig werd ge wond is in het militaire hospitaal aan de gevolgen overleden. Op het terrein nabij de Leusder- heide werd een springconcours ge houden door de ruitersportvereeniging Eemland en de rijvereeniging Baarn. Het bestond uit 2 gedeelten, waar van het eerste gedeelte verplicht was voor de deelnemers, terwijl de deel name aan het tweede gedeelte facul tatief was gesteld. De prijzen bestonden uit kunstvoor werpen naar keuze van de winnaars. Bepaald was verder dat een deelnemer met hetzelfde paard slechts voor één prijs in aanmerking kon komen. Er ontstond een begin van brand in het perceel Regentesselaan 33. Het vuur woedde in de dakgoot en is ver moedelijk ontstaan door den arbeid van eenige loodgieters. Floralia Vereeniging. Maandagmiddag had de opening plaats van de tentoonstelling, georga niseerd door de Fioralia-vereeniging in de Gemeentelijke Markthal, in tegen woordigheid van den Eere-Voorzitter der vereeniging Mr. J. C. Graaf van Randwijck, Burgemeester, de Gemeen te-Secretaris, enkele hoofden van takken van dienst, afgevaardigden van de Speeltuinvereeniging Leusderkwartier, van de vereeniging Kinderwerktuinen enz. enz. Na een woord van welkom tot de aanwezigen, bracht de voorzitter, de heer Chr. Aibregt, een woord van dank over aan allen die hadden medegewerkt deze tentoonstelling te doen slagen, in 't bijzonder aan den heer H. W. van Hoevelaken, Er is in de laatste dagen vooral hard gewerkt ondanks de ge weldige hitte. De voorzitter hoopte dat door dezen arbeid de liefde voor de natuur bij de kinderen zal worden ver hoogd. Daarna had een rondgang plaats. Door 600 kinderen zijn ieder 3 planten ingezonden in totaal dus 1800 stuks. Ter opluistering van deze tentoon stelling was door de Vereeniging Kin derwerktuinen ingezonden en geplaatst de artikelen welke in deze tuinen door de kinderen worden gekweekt. Er aangelegd een tuintje van 12 Ms. zoo als 160 kinderen er een bezitten op een terrein aan den Ouden Soesterweg, waarop een bed planten, groenten, fruit enz. Ook zagen we er rogge, haver enz., wat op verzoek aan de scholen wordt verstrekt voor de lessen in na tuurkunde. Het geheel is mooi gerangschikt en een bezoek van velen ten volle waard. Door het Electro- en Radio-Tech nisch Bureau F. H. Lomans, wordt ge durende de tentoonstelling welwillend muziek ten gehoore gebracht, terwijl voor de avonden als attractie is ge zorgd voor muziek en zang. Maandagavond werd zang ten gehoore I gebracht door het zangkoor Mendels sohn en muziek door het strijkorkest St. Caecilia. Hedenavond is een groote zanguitvoering van alle deelnemende kinderen, onder le,ding van den heer A. J. Helmlch, met medewerking van de R. K. Zangvereeniging St. Caecilia en van het R. K. Strijkorkest St. Cae cilia. Woensdagavond zanguitvoering door het kinderkoor ,de Kleine Stem" en door de Arbeiders Gem. Zangver eeniging De Stem des Volks en muziek van het muziekensemble The Red Boys. Allen dus genoten van bloemen, muziek en zang. Donderdagmiddag heeft de prijsuit reiking plaats in den Theetuin „De Slichtsche Heuvel". Het bestuur kan met voldoening terugblikken op gedane arbeid met succes beloond. Burgerlijke stand. 20 Aug. GeborenHubert Johan Christophoor, z. van H. Schuurman en C. H, de Vries. Jan Antonius, z. van H. E. Smit en W. C. v. üroenestein. Jan, z, van H. Peterse en J. B. Delnat. Hendrik Evert, z. van G. Talsma en A. M. F. Jagtenberg. 22 Aug. GeborenPeter, z. van H. Kreikamp en H. Boekhout. Marinus, z. van P. v. d. Hoek en J. Hagebeuk. Theodorus Johannes Antonius, z. van R. F. v. Dijk en C. L. J. v. Bek- kum. Dolf Dirk, z. van C. A. Wiep- kes en V. W. v. Dijk. I Overleden Gerrit J. Hasebos, 19 jr., ongeh. Prijsnoteering Veiling 22 Aug. 1932. Druiven 29-37 ct.. Tomaten 2-5 ct., Witte pruimen 21-30 ct., Yellow 18- 26 ct., Dr. Jules 15-19 cl., Keswick 10-16 ct, Suikerperen 7-9 ct, Lord Grosvenir 14-21 ct., Claps 18-30 ct., Goudbal 8 ct., Chariemouwsky 14-16 ct.. Keizer Alexander 23 ct, Augurken 9-50 ct., Spinazie 6-9 ct.. Postelein 3-5 ct., Pronkers 4-5 ct., Uien 6-7 ct, Spercieboonen 6-10 ct., Snijboonen 5-11 ct., Meloenen 27-56 ct., Bloem kool 6 ct., Roode kool 3 ct, Kom kommers 4-7 ct. Rabarber 2-3 ct., Groene kool 2-5 ct.. Wortelen 4-9 ct., Andijvie 8-17 ct, Sla 10-21 ct., Bieten 10-17 ct. (Jit den Omtrek Hoogland Onze vroegere plaatsgenoot, de Weleerw. heer H. Kok, kapelaan te Driel is benoemd tot kapelaan te Geesteren. NlJkerk Op de markt240.400 eieren f 3- 3.65; 44 biggen f7—9; 2 varkens f40—f60; 125 runderen: kalfkoeien f 140-200. kalfvaarzen f75—125, vet vee, Ie kw. f 0.27—0.30 per pond, 2e kw, f0.25—0.28 p. p.; 26 kalveren: mestkalveren f 8—f 15, slachtkalveren f 1-3. Voort hulzen Onder Terschuur reed de heer H. Kayser, fabrikant ie Lonneker, met zijn auto tegen een boom. De heer K. werd zwaar gewond opgenomen later naar het ziekenhuis De Lichten berg vervoerd. Scherpenzeel De boerderij „Oud Breeschoten' eigendom van de familie Rooyaards v. Scherpenzeel is afgebrand. Binnenland Onze Boter-export. De crisis-zuivelcentrale werkt en het publiek bemerkt dit alleen aan het stijgen van den boterprijs. Verder houdt zijn gezichtskring op de uit werking van de wet op. In een apart artikel komen wij op de crisis-zuivel- wet terug, maar wij willen in dit ver band zeggen, dat zij zeer ingewikkeld is en dat niemand nog kan voorspel len, waarheen zij ons voeren kan. Wij hebben in Nederland nu een maal een aantal koeienmen schat deze hoeveelheid op 1.250.000 koeien, die circa 4.500.000.000 liter melx pro- duceeren. Deze beesten trekken zich van de crisis niets aan en zoo zij voldoende v.er krijgen, verschaffen zij den boer een bepaald aantal liters melk. Kan de boer daaruit zijn kosten niet bestrijden dan heeft hij de keuze tusschen zijn beesten te laten slachten, wat hem een klein bedrag in handen doet geven, doch waardoor hij van zijn verdere onkosten bevrijd is (wat directe voederbosten etc. betreft, want pacht of hypotheekrente gaan door) of verlies nemen op zijn melk in de hoop op betere tijden. Het afslachten van het vee doet echter onzen vee stapel achteruil loopen en deze draagt in normale tijden flink bij tol onze welvaart. Vandaar dat de Regeering de veeboeren wil steunen en daartoe de crisis-zuivelwet in het leven heeft geroepen. Wij komen daarop in een apart artikel terug. De melk dient als basis van een serie uiterst belangrijke melkproducten. Ten eerste de consumptie-melk (die buiten de crisis-wet valt), dan boter, kaas, onderraeik, karnemelk, yoghurt, melkpoeder, gecondenseerde melk etc. De boer levert zijn melk hetzij als consumptie-melk, hetzij als industrie- melk en de producten, die uit de industrie-melk worden gemaakt (in dustrie-melk en consumptiemelk zijn dezelfde soorten melk, namelijk de vloeistof, die direct van de koe komt, doch het verschil in benaming spruit voort uit het doel, dat bij de koopers voorligt) bevatten een bepaalde hoe veelheid boter-vet. Normale melk heeft circa 3 pet vet, boter bestaat uit 84 pet. vet, volvette kaas der fabrieken^ uit circa 27 pet. en boeren-volvette kaas uit 28 pet. vet. Zoo kunnen wij doorgaan. In normale tijden wordt een groot deel van de boter uitgevoerd, terwijl de invoer niet noemenswaardig is. In de crisis-jaren is dit echter veranderd, hetgeen uit o.s. staatje te zien valt. De export vermindert sterk en de in voer nam in de eerste maanden van dit jaar zoodanig toe, dat de regeering hiervoor contingenteering invoerde. Daarna is de invoer weer op het oude, geringe peil teruggevallen. Doch de prijzen op de wereldmarkt daalden door de onderlinge scherpe concur rentie zeer sterk en werden, in allen gevalle voor Nederland verliesgevend. Of Denemarken en Australië op de wereldmarkt nog loonend kunnen ver- koopen door de depreciatie van hunne valuta's is niet te zeggen, terwijl men omtrent den Russischen kostprijs- in het duister tast. De melkboer stond dus voor een catastrophe, tenminste, wanneer de Regeering niet ingreep en dit deed de Overheid. De binnenlandsche prijs wordt op bepaalde wijze gesteund, terwijl men ten opzichte van het buitenland geen speciale maatregelen voor den Neder- landschen boer kon nemen, eenvoudig en alleen, omdat bij té hooge prijzen, de concurrenten in plaats van Neder land in de ons toebedeelde portie zou den voorzien. Vandaar, dat ook het verlies op den export te lijden, doorj den binnenlandschen consument moet, worden betaald. Hoe meer er op de huidige prijzen geëxporteerd wordt, hoe greoter de offers zullen zijn, die het Neo^rlandsche publiek zal hebben op te brengen en dit doen wij gaarne (laten wij liever zeggen economisch gaarne, want vele boter-verbruikers lachen zuurzoet, wanneer zij den duur- deren boterprijs hebben te betalen) zoolang wij weten, dat de crisis-toe stand tijdelijk is. Blijkt deze permanent te worden, dan moet men het dumpen op de buitenlandsche markt ten deele staken (het verkoopen tegen verlies gevende prijzen,(mogelijk gemaakt door in het binnenland hoogere noteeringen tot stand te brengen, is met het hate lijke „dumpen" te vergelijken) en zorg dragen, dat onze veestapel zich gaat aanpassen aan het verbruik. Dit is echter van later zorg, want eerst moet de Overheid de noodige ervaring op doen en daarna de wereldverhoudingen minitieus besludeeren om na te gaan, wat er gedaan moet worden een blijvende belasting van c bruiker te krijgen zonder nut. Want de melksteun aan den boer is ook voor hem onvoldoende om een loonend be drijf te scheppen. indien men in dit stadium nietalies deed om den export te prikkelen, dan zou de melk de binnenlandsche markt overstroomen en dan zou de Regeering met de handen in het haar zitten om den boeren den toeslag uit te betalen. Zij zal dan andere maatregelen moeten nemen, zooals het gedwongen laten verbruiken van melkbrood, het ver; hoogen van de menging van margarine met versche boter etc. Ons Leger. Het hoofdbestuur van den Neder- landschen R. K. Onderofficiersbond „Sint Martinus" heeft aan den Minister van Defensie een verzoekschrift gericht, waarin wordt te kennen gegeven dat er onder de onderofficieren on rust heerscht als gevolg van de in het voornemen liggende veranderingen in de samenstelling van de wapens en (of) de dienstvakken dat deze onrust wordt vergroot door het niet bekend zijn van de aantallen onderofficieren, die als gevolg van vorenbedoelde verandering, als over compleet zullen worden ontslagen dal geruchten worden verspreid, waarbij de aantallen overcompleet ko mende onderofficieren, naar de mee ning van het hoofdbestuur, overdreven kunnen worden genoemd dat het eenigszins geruststellend zal werken indien ongeveer de juiste aan tallen bekend zijn; dat blijkens persberichten de aan tallen overcompleet komende officieren schijnen vast te staan. Reden waarom het Hoofdbestuur van Sint Martinus" zich tot den Minister an Defensie wendt met beleefd ver zoek wel te willen doen bekend maken de aantallen onderofficieren die als gevolg van de voorgenomen verande ring in de samenstelling bij elk wapen en (of) dienstvak, als overcompleet zullen worden ontslagen. Schilderijen van H. M. de Koningin. De directeur van het Centraal Mu seum te Utrecht, dr. W. C. Schuylen- burg, heeft mededeelingen gedaan om- de tentoonstelling van schilderijen H. M. de Koningin, welke aldaar zal plaats vinden in het Centraal Mu seum aan de Agnietenstraat van Vrijdag 26 Aug. tot 18 Sept. a.s. Dé tentoonstelling wordt geopend Vrijdagmiddag a.s. te twee uur. De expositie zal omvatten 93 werken an H. M. de Koningin. Ze is ten bate van het Ned. Steuncomité voor beel dende kunstenaars. In een der tentoon stellingszalen wordt ook een bus opge hangen, waarin men nog een extra gave voor dit doel kan otteren, indien men zulks wil. Bovendien wordt de catalogus verkocht tegen f 0.25 ook ten bate van het comité, terwijl door een particuliere firma ter tentoonstelling mapjes met ansichtkaarten, voorstel lende reproducties van werken van de Koningin, worden verkocht. Men verwacht, dat ook in Utrecht en omstreken velen deze tentoonstel ling zullen bezoeken. Het voordeel is, dat de expositie juist in den Jaarbeurs- tijd valt. Utrecht heeft dan veie vreem delingen binnen haar muren en onder deze bezoekers van buiten zullen er stellig ook zijn, die de werken van H. M. de Koningin zullen willen be zichtigen. De opening geschiedt door den Commissaris der Koningin in dt prov. Utrecht, dr. H. Th. s' Jacob. Huisarbeid. De reeds lang gevoelde groole na- deelen van den huisarbeid, zijn vooi de regeering aanleiding geweest om te trachten de huisindustrie wettelijk te regelen. In een zeer uitvoerige Memorie van Toelichting op een Zaterdag inge diend wetsontwerp worden die na- deelen van huisarbeid, waartegen de arbeidswetgeving zoowel als de vak beweging nagenoeg machteloos staat, opgesomd. Ingezonden (Buiten verantwoordelijkheid der Redactie.) Het Groene Kruis te Amersfoort. Medewerking voor een collecte. Zooals bekend is heelt het Groene Kruis aan al haar afdeelingen voorge steld om in het midden van September een collecte te doen houden, een Groene Kruisjesdag ten bate van deze Ver eeniging. Deze dag is dus bestemd om de kas der Afdeeling alhier te ver sterken, wat in verband met de plannen voor uitbreiding van de werkingssfeer noodig is. Al geruimen tijd wordt er gewerkt aan dat uitbreidingsplan: in de alge- meene vergadering in 't voorjaar ge houden werden de plannen opengelegd, thans is het zaak om bij den Groene Kruisjesdag de steun te verkrijgen van het Amerstoortsche publiek. De dames- echtgenooten van de bestuursleden zeg den zonder voorbehoud haar persoon lijke hulp toe voor het voorbereidend werk, en nog enkele andere dames hebben aan deze roepstem dadelijk gevolg gegeven. Deze dames zoeken nn onder haar vrienden en kennissen diegenen, die zich bereid verklaren om de collecte daadwerkelijk te helpen door op dien Groene Kruisjesdag, d.i. Woensdag 14 September, met de busjes langs de huizen te gaan ir schillende wijken. Het Groene Kruisbestuur vertrouwt dat velen voor dit goede doel eenige uren van hun tijd zullen willen geven, Zij zullen zoodoende hun steun geven aan een Vereeniging die sinds jaar en dag in onze stad goed werk doet onder alle standen der maatschappij, zonder onderscheid van persoon en richting; dit op zichzelf zal naar het bestuur hoopt en vertrouwt reeds een gereede aanleiding zijn tot medewerking. Wie dus hiervoor wordt aangezocht helpe mede. Ook kan men zich desgewenscht op geven bij den Penningmeester van het Groene Kruis, den Heer J. U. H. Feikema, Regentesselaan 7. HET BESTUUR. op sleeptouw op weg van Hamburg naar Berlijn bevond is nabij Blechede door den bliksem getroffen. De stoom boot brandde in korten tijd geheel uit zonk. De bemanning kon zich aan boord van een der lichters redden. Met ingang van 1 September zal de regeling inzake uitkeeringen voor kaas ingevolge de Crisis-Zuivelwet 1932 officieel in werking treden. De Crisis- Zuivelcentrale zal uitkeeringen kunnen doen voor alle kaas, welke na 10Juli 1932 is afgeleverd. De kassier van de R. K. Boeren leenbank te Oegstgeest is gearesteerd, daar gebleken is, dat hij zich in den loop van eenige jaren aan verduistering van een bedrag, dat de f131.000 ver te boven gaat, moet hebben schuldig gemaakt. Op het vliegveld Leipzig-Mockau is Zaterdagmiddag een reclamevliegtulg van een firma uit Zurkau neergestort. Op den grond geraakte het toestel in brand. De bestuurder en de mecanicien kwamen om. Zondag sloeg de bliksem in de ka pitale boerderij van Nieboer. De boer derij waarin de geheele korenoogst was geborgen, brandde af. Het onweer boven de prov Groningen heeft verschillende branden tengevolge gehad. Te Garreweer is de bliksem in een oude watermalen ge slagen. Eenig vee kwam in de vlam men om. Te Grijpskerk is door het onweer de boerderij van Klopenburg door den bliksem getroffen en grootendeels af gebrand. Te Delfzijl is de koemelkersbehui zing van Dallinga afgebrand. Een groote hoeveelheid hooi ging mede verloren Het hof van cassatie te Parijs heeft het beroep van Gorgoelov, den moor denaar van president Doumer, alge wezen. Het uitgesproken doodvonnis krijgt daarmede kracht. Op het vliegveld te Leuchars i leshire is een militair vliegtuig omlaag gestort. De twee inzittende militairen werden gedood. ooo Te Meerkerk is dezer dagen een dame zoo van het onweer geschrokken dat zij plotseling dood is gebleven. vlieger Velhake, serg.-vlieger Herier en serg.-vlieger Rozendaal, door den mist genoodzaakt een noodlanding te maken op den uiterwijk onder Heteren. Daarbij werden alle drie machines zoodanig beschadigd, dat zij niet meer konden opstijgen. Te Stuivczand bij Hooge Zwaluwe hebben twee gemaskerde mannen Inge broken bij een 80-jarige vrouw. De mannen waren door een W.C.-raampje haar woning (binnengedrongen. Terwijl één der indringers de oude vrouw in bedwang hield door haar een doek over het hoofd te werpen en op den grond te leggen, ontvreemdde de ander intusschen het aanwezige geld, zijnde f85. De daders bleven onbekend. Onder de gemeente Arnemuiden is de opbrengst van 100 H.A. vlas van den oogst 1931, die in een hoop op gestapeld stond, door brand verloren gegaan. De brandweer wist de belen dende hofsteden te behouden. In het plaatsje Wanzleben bij Maag denburg heeft een hevig onweer ge woed. Twee vrouwen, die werkzaam heden op het land verrichtten, werden door den bliksem getroffen en gedood. Een derde arbeidster kreeg ernstige brandwonden. Vrijdagmiddag om 3,15 uur is zeer waarschijnlijk de hoogste temperatuur van dezen dag te Amsterdam opgetee- kend, zijnde 32.8 gr. C. 91 gr. F. in de schaduw. Sinds 1906 is dit de hoogste temperatuur, welke in de maand Aug. te Amsterdam werd waargenomen. Bij een oefenvlucht te Rome gleed een vliegtuig af en stortte op een boe renwoning. De beide vliegers waren dadelijk dood. De benzinetank sprong en het huis vloog zoo snel in brand, dat twee kleine meisjes, die in huis speelden, niet meer gered konden wor den en in de vlammen omkwamen. Twee boerenvrouwen kregen tamelijk zware brandwonden. Een 56-jarige landbouwersknecht te Oosterhout, was op het land aan het haver opzetten. De man zeeg plotseling in elkaar en overleed kort daarop. In het ziekenhuis werd geconstateerd, dat hij door een zonnesteek was getroffen. n de abdij van den H. Willcbrordus te Echternach (Lux.) is een ernstig instortings-ongeluk gebeurd. Tijdens bouwwerkzaamheden in den kelder zijn waarschijnlijk de stutten niet vol doende geweest, met het gevolg, dat de zolderingen van twee verdiepingen instortten. De bouwondernemer en een arbeider werden gedood. Twee arbei ders werden gewond. Donderdagmorgen waren drie vlieg tuigen, komende van Den Helder met bestemming Venlo, genummerd Z 8, Z 10 en Z 20 en bestuurd door officier Kerknieuws. Benoemingen. H. Exc. de Aartsbisschop van Utrecht heeft den Weleerw. Heer A. B. I. M. Verholt benoemd tot Rector van het R. K. Ziekenhuis te Zutphen, en heelt benoemd tot kapelaan te Utrecht (O.L.Vr. ten Hemclopn.) den Weleerw. Heer C. J. A. Venings. tot kap, te Gaanderen den Weleerw. Heer W. F. Micntjes. lot kap. Ie Vleuten den Weleerw. Heer 11. C. Vredendaal (neom.), tot kap. te Groningen (II. Hart) den Weleerw. Heer N. S. van Dijk, tot kap. te Oosterbcek den Weleerw, Heer G. G. P. van Dijk (neoin.), tot kap. te Arnhem (H. Hart) den Weleerw. Heer A. Ch. Oomes, lot kap. te Herveld den Weleerw, Heer J. W. A. van Veenen- daal (neom.), tot kap. te Zwolle den Weleerw, Heer F. W. Th. Graafsma, tot kap. te 's Hccrcnbcrg den Weleerw. Heer J. A. Tuiert, tot kap. te Zeist den Weleerw. Heer A. B. van Rhijn. tot Assistent te Spijk bij Lobillt den Wel eerw. Heer J. H. Onland (neom.), tol kap. te Deventer (H. Lcbuin) den Wel eerw. Heer Th. A. M. Oltcn, tot kap. te Ulft (11, Ant.) den Weleerw. lieer F. Th. te Braake (neom.). tot kap. tc Enschedé (II. Hart) G. ücerdink Jo- h3nnink. tot kap. te Glanerbrug den Weleerw. Heer G. A. H. Groothuis (neom.), tot Assistent te Amersfoort (H. Franc. Xav.) den Weleerw. Heer C. B. W. van Boxtel, kap. tc Cvndt den Weleerw. lieer J. L. Hassink, tot kap. te Wijk bij Duurstede den Wel eerw. Heer F. J. B. Koopmans, tot kap. te Workum den Weleerw. Heer B. J. Wilmink, tot kap, te Wolvcga den Weleerw, Heer Th. A. Hcndriksen (neom tot kap. te Culemborg den Weleerw. Heer G. G. van den Hurk, tot kap. tc Zieuwcnt den Weleerw. Heer A. B. Copier, int kap. te Heino den Weleerw. Heer Th. (i. M. Jacobs, tot kap. te Kabouw den Wclccrw. Heer J.A. M. van Kesteren (neom.), tot kap. te Culemborg den Weleerw. Heer N. J W. van Dicdcn, tot kat), te Dene kamp den Weleerw. Heer C. M. Voorbij, tot kap, te Lobitlt den Weleerw. Heer W. A. Mcnllnk tut kap. te Laren (N.- H.) den Weleerw. Heer H. B. M. Hei- nink, tot kap. te Tubhcrgcn den Wel eerw. Heer H. Th. Sprake), tot kap. te Ulft (H.H. Pelr. en Paul.) den Wel eerw. Heer B. Bouwhuis, tol kap. te Soest (H.H. Pctr. en Paul.) den Wel eerw. Heer M. S. M. Reijers, tot kap. te Rijscnburg den Weleerw, lieer W. Steenkamp (neom.), lot kap. te Vinkcvcen den Weleerw. lieer (i. W. Baliland. lot kap. te Vaasscn den Wel eerw. Heer H. F. van Laak (neom.), lot kap. te Losser den Weleerw. Heer J. B. Lohuis, tot kap. te Haaksbergen den Weleerw. lieer IJ. M. Banning, tot kap. te Goor den Weleerw. Heer J. F. M. Verheuvel, tot kap. te Gee steren den Weleerw, Heer C. J. Ebs- kamp (neom.), tot kap. te Steenwijker- wold den Weleerw. lieer F. W. J. Kolkman, tot kapelaan te Lent den Weleerw. Heer A. Grimmclljkhuizen, tot kap. tc Vinnen den Weleerw. Heer Th. J. Hegge, tot kap, te Ülst den Weleerw. Heer Th. J. M. Holtcrman. tot kap. te Loenersloot den Weleerw. H. J. Beltman, tot kap. te Com- pascuum G. J. Wocrtman, tot assistent te Hoenhorst den Weleerw. Heer II. S. Meijer van Pulten en tot assistent tc Oude-Pckcla den Weleerw. Heer H. J. A. Noordman(dc laatste zes allen neom.). r king Jextra ^STRONG j aiTifu Djt^- j

De Eembode | 1932 | | pagina 2