Vroom Dreesmann Groote Zomer Opruiming Uitverkoop Langestraat - - Amersfoort Enkele artikelen noteeren wij hier uit onze A. H. v. Nieuwkerk Meubelfabr. N. V. Transpirerende Voeten, Prima Interlock Heerenhemd, thans 0.52'/i Idem Sporlbroek, thans0.52 V, Oele Manshemden, thans0.49 Oraslinnen Heerenhemden, prima afwerking thans 068 Tennishemden, buitengewone aanbieding, thans 0.98 Schiller hemden van prima matting, thans 1.30 Heeren overhemden met versterkte rug en 2 boorden van prima percal. thans .1.45 Polo blouses en hemden, de populaire dracht voor jongens, thans0.59 kleine stijging per maat P'ima Heeren Polohemden, in wit, rood, bleu en blauw, thans1.35 Zijden Onderjurken met applique, thans. .1.28 Bijpassende Directoire, thans0.78 Prima Zijden Directoire, thans0.49 Kinder Badcostuums, 2 kleurige aardige frisschc linten maat 50, thans0.24 met kleine stijging per maat Dames en Heeren Wollen Badcostuums reclame, thans0.97'/j Dozen prima Toiletzeep, inhoudende6stukslhans 0.49 Oroote stukken Toiletzeep, wegende pond, prima kwaliteit, thans0.17 per 3 stukken, thans0.49 12 rol Closetpapier verpakt in cartonnen doos, thans0.59 Baby jurkjes en pakjes, wol met zijde, thans 0.72'/: Prima massief eiken ledikanten l-pers„ thans. 10.90 2-pers., thans11.90 Qezondheidmatras op beugel met garantie l-pers. thans4.80 2-pers., thans5.60 Kampeerdekens, thans1.02 Ruige deurmatten, thans0 58 R. K. Oudcrs-Vereeniging. Het bestuur van de R. K. Ouders- Ver.-eniging verzoekt de leden die wen- schen mede te gaan naar de Centrale Vergadering te Zwolle op 6 Augustus a.s., zulks aan het bestuur op te geven vóór 15 Juli a.s. Het ligt in de be doeling per autobus te gaan. Amersfoortachc R. K. Spaarbank. Verslag over de maand Juni 1933. Per 31 Mei 1933 verschuldigd aan inleggers f 303.446.12 Ingelegd - 7.724.83 f 311.170.95 Terugbetaald - 6.711.20 f 304.459.75 Op I Juni 1933 uitgegeven 2917 boekjes, waarvan 2097 in omloop. Het Bestuur. Zondagsdienst H.H. Doktoren en J lachtwcekdienst Apotheek. W. C. Linschoten, Soesterweg 329, Tel. 112 E. J. O. Mertens zur F 't Laantje 5. Tel. 1225; H. H Morren, Langegracht II, Tel. 55. Apotheek: Ittmann, Langestr. 9, tel. 164 Profiteert van onze geweldige Beekenst.laan 10 - Tel. 543 - Korte Reekstr. 6 18 modelkamers Complete Meubileeriog In de gehouden vergadering van aandeelhouders der N.V. Amersf. Auto busdienst werd het jaarverslag uitge bracht en de balans met winst- en verliesrekening over 1932 goedgekeurd en vastgesteld. De aan de beurt van aftreden zijnde commissaris, de heer H. G. Huslage werd met tlgemeene stemmen herbe noemd. Namens het gemeentebestuur werd dank betuigd aan Commissarissen. Directie en Personeel voor hun goede zorgen in het belang van den Auto busdienst. In verband met de voorgenomen ver laging der gemeentelijke subsidie kon worden medegedeeld, dat de diensten hieronder niet zullen lijden, omdat door invoering van Diesel-motor-tractie be duidende besparing op de exploitatie kosten kon worden verkregen. De Vennootschap heeft elf chauffeurs in dienst. De herstellingen aan de wa gens worden in hoofdzaak in eigen werkplaats uitgevoerd. Er werden in 1932 gemiddeld 1682 personen per dag vervoerd. Ook in dit exploitatiejaar is uit de nauwkeurig becijferde gegevens af te leiden, dat de exploitatie van een stadsautobusdienst zonder een stevige gemeente-subsidie niet mogelijk In de tweede helft der maand Sep tember zal het nieuwe Joan van Olden- barnevelt Gymnasium aan de Barch- man Wuytierslaan in gebruik genomen worden, Burgerlijke Stand. 4 Juli. GeborenHendrikus, z. v B. de Wit en M. C. Bottenburg. I Ge huwd W. v. de Kuilen en E, Polle man. I Overleden: Douwe Bergsma, 78 jr., echtg. v. G. Kramer Gerardus G, Ph. L. Boekelman. 89 jr.. wed. M. J. M. de Hosson. 5 |uli. Geboren |ohannes Jacobus, z v. W. Broer en W. Betlem Josina Cornelia. d.v.J. D. H. v. der Neut en M. M. Veenendaal - Hendrica Cor nelia Aafje, d. v. H. v. der Vlist en H. H. Westerhoff. Gehuwd: H. L. de Zuidwind en M. J Hoksbergen G Kreikamp en J. de Kruijff - Aalt v. Kommer en N. Sturrij J v. Offeren en S, O. W. de Ruiter J. Vcrhocff en A. v. Beek. Overleden: Johanna |ur- jens Boonslra, 66 jr., ongehuwd. 6 Juli. Geboren Jenlje. d. v. II. Hil versum en S. Peperwortel Johanna Jacuba Adriar.a, d. v F. A. Gorp en A. F. M. Sperber Elisabeth, d. v. I W van Plateringen en tl. v. Eldert Wilhelmus Johannes, z. v. J. II. de Vries en C. Scheerder-- Helena Maria Wilhclmina. d v. G. H. Wolifenbuttel en W. J E. v Huik Arend Rudolf, z. v. D. Koops en C. Pudzich. I Onder trouwd (j A. Renes en P. H. v. Schaik - Stomphorsten tl.ü. v. Bckkum J. J Klaasen en Vlaanderen A W. C Huurdeman en S. C. v. Keulen J. W Aarisen en G. P v. Winters wijk W. v Minnen en A, Fröhauf B. B-itler eu M. Bessem J. Eijkel- kamp en D. v. Hamersveld - H. Zwaardemaker en R. F. Weis - J. R. G. F.vers en M. Hammer Gehuwd. Ü.C. A.dc Vries en W. F. v. Duinen. Overleden Nicolaas Engel, 30 jr., on- gch. Everdina Veen, 67 jr., ongeh. Donderdagavond vergaderden ten Raadhuize onder leiding van den Burge meester de vertegenwoordigers der organisaties van gemeente-werklieden en ambtenaren melde Raadscommissie voor het plegen van .georganiseerd! overlegover een toe te passen kor ting op loonen en salarissen van hen die in gemeentedienst zijn. Examen Nijverheidsonderwijs. Akte N VII. Geëxamineerd 6 candidaten. GeslaagdF. F. P. KortmanG. StroombergH. H. SickeszL. E. v. Veeren; R. M. Tacke. Geëxamineerd Akte N VIII, 6 candi daten. Geslaagd: J. Arnoldus; M. Bran der; M. Sarolea: A. H. Wassenberg. Door architect Plooy werd aanbe steed het bouwen van een winkelhuis en het opptrekken van een bestaand winkelhuis aan den Arnhemscheweg. Inschrijvers Vedder. Nijkerk f14.600 de Goede, Soesterberg f 12.500: J. de Vos f 12.270; Th. F. van Keulen f 12.060; Van Bek- kum, Hooglanderveen f 12.032; N. J. de Wit f 11.500; de Bruin. Hoogland f 11.400; Jac. van Gent f 11.380: W. Heere f 10.767; H. Barten f 10.750; G. Pol. Hooglanderveen f 10.750: Hendriks. Woudenberg f 10.700van Lunteren. Hoevelaken f 10 598; H. Haze laar Zn. f 10.500. Kaspers, Doorn f 10.450; de Jager, Soesterberg f 9.894. De Rechtbank te Utrecht heeft uit spraak gedaan in de zaak tegen den 26-jarigen J. B. alhier, wien bedrieg- R. K. Oudcrs-Vereeniging. Donderdag kwam de R. K Ouders- Vereeniging bijeen onder leiding van den heer G A. Luijcx. Leek het aanvankelijk dat het einde der afd. Amersfoort nabij was. thans bleek uit de opkomst dat er nog wel belangstelling bestond en is het be stuur weer met nieuwe moed bezield en wil zelfs trachten het ledental 120 binnen de kortst mogelijke tijd te brengen op 200. In zijn openingswoord sprak de Voor zitter zijn vreugde uit over de opkomst Het verslag van den Penningmeester luidde als volgt. Totaal ontvangsten f 350.97 (waarvan contributie f 296.37), uitgaven f316.55. Saldo per I Jan. '33 f 34.42. Reserve kas ontvangsten f620.96. uitgaven f 145.55. Saldo per 1 Jan.'33! f475.41. De Penningmeester, de heer Jonker, drong aan op ledenwerving, zegde zelfs een tractatie toe als het 200ste lid is j bereikt. De heeren Schutijzcr en Thanhauser werden als bestuurslid herkozen. In de vacature Spit werd gekozen de heer Marquenie. De heer Spit werd dank gebracht voor de vele en goede werken in lijke bankbreuk was ten laste gelegd belang der Vereenigir.g verricht, en tegen de 20-jarige buffetjuffrouw De Voorzitter deelde mede dat de: R. M. alhier, die verdacht werd van kwestie hulp voor Kraamverpleging ineed in deze zaak. Beide werden sprake was gebracht in de vergadering vrijgesproken, Nabij den spoorweg langs den Koe- dijkcrweg werd een doode koe ge vonden. Op het Sportterein Birkhoven werd weer een rijwiel vermist. Een vrouw zonder ventvergunning, werd aangehouden en raakte slaags met een politie-dienaar. Arrestatie volgde. Op zes plaatsen in den lande zijn werkplaatsen der Spoorwegen geves tigd n.l. te Amersfoort. Blerick, Haar lem Tilburg. Utrecht en Zwolle, waar herstellingen aan locomotieven, rijtuigen en wagens werden uitgevoerd. De werk zaamheden waren voorheen verdeeld als volgt: Amersfoort en Blerick her stellingen wagens; Haarlem locomo tieven en rijtuigen; Utrecht. Tilburg Zwolle locomotieven, rijtuigen en wagens. Teneinde een meer ecnomischei wcrkindeeling te verkrijgen werden de werkzaamheden zoo gereorganiseerd, dat op elke plaats nu maar één soort werk zal worden verricht. Zoo zullen voortaan te Tilburg Zwolle alleen locomotieven, te Utrecht en Haarlem alleen rijtuigen en te Amers foort en Blerick alleen wagens worden hersteld. Deze reorganisatie ging gepaard met personeelsverplaatsingen. Op 21 Juli zal het 12'jaar ge leden zijn dat de heer J. Lubberts tol voorzitter van de afd. Amersfoort Kath. Handel:;- eu Kantoorbedienden werd gekozen. Gedurende dien tijd heeft de heer Lubberts veel tot stand weten te brengen. Niet alleen betrachtte hij ver hanging van het ledental, doch hij wis ook het saamhoorigheidsbesef in sterke mate aan te kweeken en te bevorderen. De leden hebben dan ook gemeend voorzitter dien dag een stoffelijk bewijs van hun waardeering aan te moeten bieden. Wij vestigen de aandacht op den Zondag a.s. Ie houden boottocht naar Marken en Volcndam per salonboot .Burg. Kempcrs". Voor nadere bijzonderheden verwijzen wij naar de rubriek advertentiën. het Wit Gele Kruis. Bij het bestuur van het Wit Gele Kruis bleek geen animo te bestaan de zaak aan te pakken vanwege de hooge kosten. Ons bestuur was echter van meening dat de kosten zeer gering zouden zijn. Het bestuur van het Wit Gele Krui heeft toen gezegd, komen jullie m< een uitgewerkt plan met opgaaf va kosten, dan zullen we zien wat w doen kunnen. In samenwerking met het bestuur van de R. K. Vrouwenbond is een plan samengesteld. De vergadering ging er mede accoord dat het bestuur de plannen bespreekt met het Wit Gele Kruis. Als tochtjes voor de a s. vacantie werden genoemd .Burgers dierenpark te Rhenen, wandeltocht naar Speeltuin Waterloo, Natuurbad Soestduinen en tocht naar Soesterberg. Een programma met datums en kosten zullen deleden worden gezonden. De bedoeling is een avond te be leggen waarop een of ander actueel onderwerp zal worden behandeld. Als program van actie noemde de Voorzitter, in verband met salariskor tingen voor gemccntcpersoneel het gemeentebestuur te verzoeken rekening te houden met de groote gezinnen en vooral geen kortingen toe te passen op kindertoeslagen. Bij de rondvraag werd mededeeling gedaan dat de Centrale vergadering dit jaar zal worden gehouden te Zwolle op 5 en 6 Augustus. Goedgekeurd werd een der bestuurs leden als afgevaardigde naar Zwolle gaat. De Voorzitter meende dat nu deze ergadering niet zoo veraf wordt ge houden, de afdeeling Amersfoort moge lijk met een flink aantal leden deze vergadering gaat bijwonen Van de rondvraag maakte een lid gebruik om meer interne zaken naar voren te brengen, waarop naar ge noegen werd geantwoord. Uit den Omtrek Achteveld Donderdag 20 Juli zal Mgr. de Aarts bisschop van Utrecht de nieuwe kerk voor de parochie van St. |ozef con- sacreercn. Bij de gehouden veiling door notaris Bok van een landbouwerswoning toe- behoorende aan Jac. van Burgsleden, werd deze aangekocht door den heer G. Tymensen voor f3100. Barneveld Alhier zullen worden gehouden Landbouw- en Middenstandsdagen v van 26—30 September. Wat gebeurt er? 1. De Aid. Barneveld der GOM. L. herdenkt haar 40-jarig bestaan. 2. De Alg. Vergadering der G.O.M. v L. wordt gehouden op Woensdag 27 en Donderdag 28 September a.s. 3. Centrale Fokveedag op Dondei dag 28 September a.s., waaraan de fokvereenigingen uit Nijkerk, Scher- penzeel. [Achteveld, Bennekom, Hars kamp medewerking verleenen. 4. Concours-Hippique op Vrijdag 29 September met medewerking der Lan delijke Rijverceniging „De Schaffelaar". Landelijke Rijvereenigingen uit alle deelen van ons land deden reeds toe- zegging tot deelname. 5. Landbouw- enMiddenstandsbcurs. 6. Kaastentoonstelling. 7. Collectieve Inzendingen Land- bouw-gewassen. 8. Sportdag op Zaterdag 30 Sep tember. Dethame van meer dan dertig vereenigingen. Meer dan 1000 perso- nenzullenaandeze sportdag deelnemen. UemncH Burgerlijke stand. GeborenPetrus Cornelis. z. R. Koppen en J. C. Voskuilen. Leusden Burgerlijke stand. GeborenJohanna, d. van G. v. d Broek en B. Heij. Stoutcnburg Burgerlijke stand. Geboren Richarda Catharina, d. J. A. v. d. Hengel en If. M v. d. Hengel. - Wilhelmus Everardus, z- vr Smit en W. Kleinveld. Soesterberg Bij beschikking van den minister van Waterstaat is aan de Zweefclub Soes terberg vergunning verleend lol het opleiden van zweefvliegers op en boven het in de gemeente Soest gelegen zgn. noodlandingsterrein der luchtvaartaf- dceling te Soesterberg. De afgetreden kantonrechter Amersfoort, mr. W. van Son, vierde onder groote belangstelling zijn gouden huwelijksfeest. De muziekverccn. „St. Jozef' bracht het echtpaar Van Son een serenade. De voorzitter van deze muziekver. complimenteerde het gouden echtpaar en zeide o.a., de tolk te zijn van alle inwoners van Soesterberg, wanneer hij wenschte, dat het na dit gouden feest ook zijn diamanten feest zou mogen vieren. In een hartelijk speechje dankte mr. Van Sou, voor de 'iging, waardoor hij zeer was ver-1 Mr. Van Son hoopte, dat hij over 10, zelfs over 20 jaar, nog van hel bestaan van „St. Jozef getuige - mogen zijn. Door kortsluiting is in de Snou- ckaertlaan een auto in brand geraakt. vuur werd door omstanders met zand gedoofd. Soest In den nacht is ingebroken ii gebouw van den Boerenbond aan de Torenstraat. De dieven zijn door eer valraam aan de voorzijde binnenge komen en hebben het gebouw door een deur aan de achterzijde verlaten. Alle laden en kasten waren geopend en doorzocht, wat 'n gemakkelijk werk was, wijl niets was afgesloten. Geld was er niet aanwezig, zoodal de dieven met ledige handen zijn vertrokken. Burgerlijke Stand. Geboren: Gerrit Hendrik, z. v. G. II. Vcrwocrd en A R. van Galen Cornelis, z. v. E. Kamphorst en D. v. d. Hoef Wilhelmus Jozef Maria, z. v. d. Dijssel en A. M. W. v. d. Lugt. Ondertrouwd: K. D. liaan eij A. M. Zomer J. P- C, v. Wachem en R. 11. Brandenburg. Gehuwd C. Th. Kettenburg en H. W. Dijkman - G. A. van Egdom en H. Heinhuis. Overleden: Cornelis Petrus Hilhorst 4 weken - Hendrika Pas. 89 j.. ongeh. Kerknieuws. Retraite voor Heeren Middenstand. Van 28 Juli 's avonds tot 31 Juli 's middags, zal er in het St. Alfonsus- Retraitenhuis te Amersfoort een retraite jn voor Heeren Middenstand. Die verlangen er aan deel te nemen, gelieven zich aan te melden bij den ZcerEcrw. Pater Directeur, Reiraiten- huis, Amersfoort. Binnenland Gcldcrschc Vallei-kanaal. In de Prov. Staten van Gelderland deelde mr. v. d. Deure mede, dat het' rapport der commissie, inzake de af watering der Geidersche Vallei ver schenen is. Het rapport is in het col lege van üed. Stalen besproken en toen is besloten aan de Staten voor te stel len hun volle medewerking te verlee nen bij de uitvoering van dil afwate ringskanaal en daarna 22 pet. van dt totale kosten (1millioen gulden) toe te staan. Later heeft te Arnhem een conferentie plaats gelud lusschen de provinciale besturen van Utrecht en Gelderland. Beide provincies hebben hun volle medewerking locgezegd. Besloten werd een onderhoud aan te vragen met der minister van economische zaken ten einde aan Ie dringen op bespoediging van dil werk. dat anderhalf millioen gulden zal kosten. Kath. Staatspartij. Een der organen van den Vrijheids bond, de Haagsche Avondpost. In als liberaal orgaan gekant tegen wat het noemt staalkundige formaties op kerkdijken grondslag, geeft van di Kath. Staatspartij het volgend getui genis „Wij mogen en willen aan den ande ren kant niet ontkennen, dat de eenheid van zulk een machtige partij vnn openbare leven zijn voordeden biedt. Wij denken b.v. aan vraagstukken van gezag en aan steun voor koningschap en nationale idee. Dan plukt ons land zonder twijfel de vruchten van die eendracht. En wanneer men ons vraagt, of de katholieken van hun sterke Staatkundige positie misbruik maken ten bate van hun kerk, dan moeten wij zeker ontkennend antwoorden voorbeelden daarvan levert onze par lementaire geschiedenis niet." Het Kamerlid Suring. De heer J. G. Suring, lid van Tweede Kamer der Staten-üeneranl Lid van de Prov. Staten van Utrecht zal I Augustus zich te Utrecht, Swce- linckstraat No. 1, vestigen. Hantlcn i l'urulpoeik-r. mlddt-l. - a bij Apoth. en Druisten. Aileriei De Duitsche Centrumpartij publi ceerde een communiqué, volgens het welk het Centrum op grond van ■olkomcn veranderden politieke» stand in overeenstemming met rijkskanselier besloten heeft de partij onmiddellijk te ontbinden. - Op de mijn Blumcnthal nabij Reck linghausen zijn tengevolge v;..i eei ontploffing vier arbieders op slag ge dood en elf zwaar gewond, van wit later zes zijn overleden, zoodat hel aantal dooden tien bedraagt. De lijken der vier terstond gedoode arbeiders zijn verkoold en onherkenbaar. De Centrale inzake falsihcaten Amsterdam en de Haagsche politie j hebben de hand gelegd op twee per sonen, die zich schuldig hebben ge maakt aan de uitgifte van valsche bank biljetten. Het betreft hier Engelsche biljetten van tien pond, die eenigen tijd geleden plotseling begonnen Ie circuleeren, van welk feit de Amstcr- damsche politic kennis kreeg Toen werden nok beide personen ontdekt.' De oude St. Pieterskerk te Rome moet zijn gesticht door Constantijn den Groolen. Haar bouwvallige locstand gaf Paus Nicolaas V aanleiding tot het plan een nieuwe kerk te bouwen. Hier aan werd ook begonnen, maar de bouw werd niet voortgezet. Paus Julius II zette het voornemen om in de daad. Den achttienden April 1506 werd de eerste steen van de tegenwoordige St. Pieter gelegd. De grootste architecten en kunstenaars der renaissance hebben er aan jmeegewerkt, onder wie Bra mante, Rafael en Michael Angelo. De St. Pieterskerk is met een oppervlakte- van 15.160 ME de grootste ter wereld; de lengte bedraagt 111,5 M., de breedte der facade 112,6 M. De koepel is bui ten 162,5 M. hoog; de doorsnede van den koepel bedraagt 42 M. De kerk heeft drie schepen, tien kapellen en met het hoogaltaar dertig altaren. De kapellen onder den koepel bevatten talrijke kunstwerken. In het stadje Ueberruhr drong een 21-jarige schoenmakersknecht, die uit een krankzinnigengesticht was ontsla gen, een meisjesklas der Katholieke volksschool binnen en w erp zich met een dolk op de 43-jarige onderwijze res. Door verscheidene steken in borst en hoofd werd de onderwijzeres door den krankzinnige op de plaats zelf gedood. De kinderen moesten het ver schrikkelijke schouwspel aanzien, zon der hulp te kunnen bicden. De dader vluchtte doch is spoedig gearresteerd. In de Michel-brouwerij Ie Brooklyn is tengevolge van een ammoniakont- plofhng een brand uitgebroken, die spoedig grooten omvang aannam. Van de 60 arbeiders, die tijdens de ont ploffing in den kelder aan het werk waren, slaagden er 5 niet meer in zich in veiligheid te brengen. Nabij Arras (België) reed een motor op een stilstaande auto. De motorrijder werd onthoofd, terwijl den duopassa- gicr den schedel werd ingedrukt. De oud-minister Mr. J. Dunner is als no. één geplaatst op de voordracht als lid van den Hoogcn Raad. Tc Tapolca nabij het l'laltenmcer in Hongarije zijn zes personen na het eten van paddestoelen, die zij zelf hadden gezocht, overleden. Wegens het moven van het Clii- neeschc schip „Shcnanaye", waarbij tien leden van de bemanning werden vermoord, zijn thans vier Duitschers en ven Zwitser gearresteerd. Te Vlissingen is een tienjarige jon gen, die op in reserve staande wagens van de electrischc tram speelde, van een der wagens gevallen. De jongen was onmiddellijk dood. De oudste man ter wereld, de 160- jarigeZaro Aglia te Istambocl, is ern stig ziek. Men vreest voor zijn leven. Het aantal naar den Zeekrijgsraad verwezenen als gevolg van het ge beurde aan boord van „De Zeven Pro- vincién" is gestegen tot totaal 182, nu ook nog 23 Europeesche schepelingen zonder rang, beschuldigd van over treding van art. 117—120 militair wet boek van strafrecht, naar den Zee krijgsraad zijn verwezen. Een tweetal hiervan wordt beschuldigd van hel uit schelden, beschimpen of bcleedigcn meerdere in rang. Marktberichten. Amersfoort, 7 Juli 1933. Appelen 100.00 A fOO.OOp.H.L.; peren 10.— A 100.— p.H.L.;Klei- aardappelen fOOOAfO.— p. H.L.. Zandaardappelen f 0 A fO.— p. H.L llocndcreicren f2.10 A 12.10 p. 100 st.; Eendeneieren f 1.75 A 12. - p. 100 St.; Boter f 1.75 A 10.- p. K.G.; Kippen 10.60 A fO.90; lianen 10.60 A f 1.00; Hennen f 1.25 A 11.50; Jonge lianen 10.00 A f0.00; Kui kens 10.00 A f 0-00; Tamme ko nijnen f 0.50 A f 1.60; Wilde ko nijnen fO.OO A 10.00; Tamme duiven f0.20 A (0.60 per paar; Vette varkens f—A --I.-; Magere varkens I - .00 A f - Drachtige zeugen f Af—; Biggen I 8.00 A I II 00; Guste zeugen f Af— per stuk. Aangevoerd: 00 H.L. appelen: 0 H.L. peren; H.L. kleiaard- appelcn; 0 II.L. zandaardappe len, 850000 Itoendcreieren; 1500 eendeneieren; 25 K.G. boter; vette varkens, 0 magere var kens 0 drachtige zeugen 3(5 biggen0 guste zeugen0 geit.

De Eembode | 1933 | | pagina 2