Vroom Dreesmann I Wij ontvingen belangrijke zendingen WOLLEN QARENS Specia.il maken wij U opmerkzaam op onze eigen merken Met BESTE voor den LAAGSTEN prijs Laine Grety, de nieuwste wol voor vesten en pull-over's per knot van 100 gram 09 ct. Koordwol, zeer Ijjne kwaliteit, in de moderne kleuren, per 120 gram-19 ct. Lingeriewol, voor ondergoed enz. 2-drauds. in wit. zalm. rose en groen. p. 150 gram 47'/ict. Haliywol, prachtkwaliteit voor bahvkleeding per 100 gram65 et. Zepliirwol, tjjne zachte kwaliteit, extra aanbie ding. per knot van 50 gram 24 ct. Sokkenwol. reelame-aanbieding. 150 gr. 55 ct. Unicum breikatoen, in de moderne kleuren, waseh- en kleurecht. 100 gram 26 ct. Het is van groot helang dat voor het maken van een brei- of handwerk steeds de benoodigdi hoeveelheid materiaal tegeljjk wordt gekocht daar men andera bjj nabestellingen het risico loopt, dat de kleuren dan een weinig verschillen, hetgeen uit technisch oogpunt niet te vermijden is. Wanneer er eventueel wol overblijft, deze altijd wordeu ingeruild. Wjj outvingen ook de nieuwste soorten ge- teekende en begonnen handwerken, hierin brengen wij ook 't nieuwste voor den laagstel prjjs, o.a. geteekende ontbjjtlakens maat 130 bjj 160 cM. 72 V» ct. Alle inlichtingen betreffende haken en breien worden U gaarne verstrekt aan onze HANDWERK-AFDEEL1NG. Alle soorten D.M.C. artikelen BERICHTEN UIT AMERSFOORT Gemeenteraad. De gemeenteraad hield zich Dinsdag onledig met het samenstellen der af- deelingen voor het onderzoek der be grooting. Tot ambtenaren van den Burgerlij ken Stand werden benoemd de heeren de Groot en Lap. Wethouder Noordewier heeft toege zegd een rapport over de beplanting van de wegen en lanen in de gemeente. De heer Polder drong op spoed aan, omdat de iepziekte groote verwoesting aanricht. Bij het aanvragen van een aanvi lingscrediet voor den bouw van de Meisjesschool aan de Bisschopsweg. informeer de heer deSpiekermann of dit nu inderdaad de laatste aanvraag is. De heer Noordewier kon hierop met ja antwoorden. De heer Van Gent bad bezwaar tegen het verheren van een huisje aan de Mooierstraat en de heer Hehenkamp wilde 't bestemmen voor de Electrici- teits-Maatschappij voor kabelhuis ten einde het noodbouwsel aan de Korte- gracht te kunnen opruimen. Wethouder Noordewier deelde mede, dat de woning voorloopig nog bewoon baar was. Het verplaatsen van het houten kabelhuisjc bij de Kortegracht, is een zaak die allereerst de Electri- citeits-Maatschappij raakt. Nog wordt besloten 200 stoelen te koopen voor de Markthal. De heer Hehenkamp drong aan in Amersfoort te koopen. De rondvraag gaf de heer Polder gelegenheid vragen te stellen aan den Burgemeester over de toepassing van een artikel der pas van kracht gewor den algemeene politie-verordening. Ging om een plaat bedoelende propa ganda voor de boycot van Duitsche koopwaren, die volgens de verbalisee- rende agent aanleiding kón geven tol rustverstoring. De heer Polder betwistte die opvatting en wees op het belem merende bij de propaganda voor alle partijen, wanneer men dergeb.ke op vattingen bleef houden. Het heeft hem gefrappeerd, dat één persoon is uitge pikt, hij heeft aan het politiebevel vol daan en niettemin heeft hij proces- naam krijgt, verbaal gekregen. Spr. hoopt, dat B. Wethouder Noordewier erkent dat en W. zullen inzien, dat de partijen!de inrichting op Birkhoven slecht is. niet op ten weg moeten gaan. die zij Er is een plan voor verbetering, niet willen. De heer Van Koelen vraagt verlich- De Voorzitter merkt op, dat nooit hing van de Pullstraat, een politieke partij wordt bekeurd, hel Bij de begrooting zal zulks worden zijn altijd personen. Het is veel beter j behandeld, lorkomen, dan dat men later moet die het betreurt dat is opgetreden tegen de boycot-platen. Bij de vaststelling had spr. niet gedacht dat het zoo zou worden toegepast. Rust. veiligheid en orde zijn geen oogenblik in gevaar gebracht, omdat het grootste deel van Amersloort met deze actie sympathi seert. Wij zijn altijd gematigd geweest in onze critiek, maar als we zien hoe thans wordt opgetreden tegen onze partij, dan staan we dat niet toe. De Voorzitter wijst er nogmaals op, dat niet is opgetreden tegen een partij. Als deze plaat nog geen aanleiding heelt gegeven tot verstoring van orde n rust, dan ligt er toen de kiem in an onrust. Het gaat absoluut niet tegen de vrijheid. De heer Van Tellingen vraagt of de politie niet wat soepel r kan zijn met de vergunningen inzake verkoop van ijs. In een geval had niet alleen de fabrikant schade gele.'?n, maar ook drie arbeiders zijn drie weken eerder ontslagen. De heer Butselaar is verheugd, dat zoo onomwonden afkeuring is uitge sproken over art. 41. Hij krijgt sterk den indruk, dat onze commissaris den fascistischen weg opgaat. Er is geen enkele aanleiding voor verstoring van orde en rust geweest. Waar we heen- Burgerlijke Stand. 2 Sept. Geboren: Willem, Fijn en A. J. Voss. Adriaan Peter, z, van J. A. de Graaf en Ch. G. var Burgsteden. GehuwdCh. J. Schuu ring en Ch. W. Kok. 4 Sept. GeborenAdrianus Wilhel mus. z. van K. Karremans en H. v. d, Diepstraten. Rika, d. van P. Tim merman en C. ter Burg. Overleden Elisabeth van Daal. 86 j„ wed. van J. Kraan. 5 Sept. Geboren: Gijsbertus, W. Berkhof en M. Druijff. Gehuwd P. v. d. Veen en G. v. Maurik. Over leden Berendina Wildeboer, 56 j„ echlg. van G. Nuis. Gerardus van Nes. 62 j., echtg. van F. M. Huurdeman. 6 Sept. GeborenWillem Dirk, z van W. Zevenboom en G. de Mots. Catrina Hubertina, d. van B. J. Krlj nen en C. M. Lablans. Dirk, z. vat W. Schipper en E. Vedder. Gehuwd Lablans en J. M. Hooft. G. Scho- neville en M. v. Binnendijk 7 Sept. Geboren: Jacoba, d. v. Bronswijk en M. H. Evers Steven, z. v. H v. Bekkum en H. Woudenberg Willem, z. v. T. v. Hamersveld en v. Burgsteden. OndertrouwdF. J. Wortelboer en G. M. Koops J. de Berk en P. A. Cleton gaan. naar aanleiding van wat die ten en M. E. Schulze L. A. mijnheer doet, kunnen we op onze Binnendijk en A. Kok L. A. H. vingers wel natellen. Mijnheer de Com- Wijnhof en A. A.jKleeven - H. de 1 Haan en W. v. Gelder G. Feddema is een rcvolverheld en schijnt dit over te brengen op zijn onderge schikten. Laatst werd er gezegd door- loopen en 3ls hel niet gauw gaat kun nen ze een blauwe boon krijgen. Spr. hoopt als dat gebeurt, de arbeiders niet stil zullen staan, er zijn ook nog arbeiders die met de revolver kunnen om gaan. De Voorzitter waarschuwde aansporingen tot geweld. De heer Butselaar vraagt: Wie be oordeelt of orde en veiligheid in ge vaar komen? Dat beoordeelt de heer Goorhuis. en die kan hef wel in zijn hooid krijgen als spr. langs de straat loopl in hem een gevaar te zien. Spr. stelt voor art. 41 der verordening te laten vervallen, De heer Polder gaf in overweging hef voorstel in Ie trekken en vertrou- le hebben in de commissie van Wetgeving. De heer Polder maakt vervolgens elding van diefstallen op Birkhoven, waardoor 't sportpark een slechten ingrijpen. Als ieder van die vrijheid zou gebruik maken, zou liet leidi misbruik. Een en ander kan men ter sprake brengen in de Commissie Wetgeving De lieer Polder is blij dat de zilterdbze zaak in de Commissie Welgev g wil brengen en hij hoopt, dat deze comm.ssie er gunstig over zal denken. Hij heeft de zaak niet van partijstandpunt bezien, maar v. n alge meen siandpunt. Deze plaat hangt door degeheele stad en tegen een persoon is proces-verbaal opgemaakt. Wethouder Noordewier s"»»i volko men aan de zijde van den heer Polder, De gemeenteraad benoemde tot lid hel Burgerlijk Armbestuur de heer van Galen Last. 1 miasm fr.«tmsrcogT j11 Het perceel Muurhuizen 61 is door den Raad verhuurd aan J. Heugten. Dat de terreinen rond het nieuwe gymnasium zeer in trek zijn bouw van villa's blijkt uit de vele verkoopen van grond. In de laatste raadsvergadering werd verkochtaan den bouwondernemer Overeem 1200 Ms voor f4000 aanjde Van Limburg Styrumlaan aan den heer Leffertsma Ie Gorkum 1970 MJ voor f 8000 aan de Abraham Kuyperlaan aan Ingenieur Bakker 1905 M' voor 18000 aan de Keuclieniuslaanaan Hcrtzinger en Schimmel 1050 M*voor f 4500 aan de Groen van Prinslererlaan. Verder 910 M1 voor f5500 aan Over- dodingen bespreken, eem in de Rubensstraat en 105 M* voor Voorzitter der eerste afdeeling is 6 50 per Meter aan de Jacob Catslaan, Welhouder Noordewier en van de oor den bouwondernemer Lensing. I tweede afdeeling Weihouder Veis lleyn. J. G. v. Groenestein. Gehuwd: H. v. Bekkum en C. W. de Bakker Hendriks en P. Dijkhuis. Overleden Brrman G. v. Ginkel. 79 jr., wed. v M. Veldhuizen Maria Jansen, 77 jr. wed. v. G. Mulder. Zondagsdienst H.H. Doktoren en Nachtweekdienst Apotheek. C. Honig, van Persijnstr. 27, tel. 600. H. J. Kolk, Berkenweg 15, tel. 579 H. H. E. Morren, Langegracht 11, tel. 55. Apotheek Jos. Haan, Julianaplein 3, tel. 1150. De firma Van Ommen gevestigd aan de Arnhcmsche straat herdacht onder groote belangstelling haar 50- jarig bestaan. Tot Geestelijk Adviseur van de R.K.V.V. „Amersfoort" is benoemd de WelEerw. heer B. H. Veltman, Kaplaan aan de parochie St. Franc. Xaverius" Met ingang van 10 Septembei wordt het Post-, Telegraaf- en Tele foonkantoor te Amersfoort op Zonda gen van 13—14 uur voor den Post dienst gesloten. Voor den Telegraaf- en den Tele foondienst alsmede voor het afhalen van correspondentie blijft het kantoor gedurende evengenoemd tijdvak ge opend. De laatste week werd hier nog f3577 aan werkloozensfeun en werk verschaffing uilgegeven. In 1931 werd in dezelfde week f 227 uitgegeven en in 1929 niels. Het getal werkloozen vermindert niet noemenswaard. Burgemeester en Wethouders van Amersfoort maken bekend, dat op Woensdag 13 September 1933 om 3 uur n.m. gelegenheid zal worden gegeven tot kostelooze inenting in het gebouw van den geneeskundigen dienst West singel 45. Verzocht wordt trouwboekje of ge boortebewijs mede te brengen. De gemeenteraad zal de gemeente- begrooting voor 1934 op Donderdag 21 en Vrijdag 22 September in de af in Lunchroom „Princess" onder leiding van den Vicc-Voorzilter den heer van Empelen. Na een woord van welkom werd een nieuw lid op de gebruikelijke wijze geïnstalleerd door den Z.Eerw. heer Sandkuyl. Na behandeling ingekomen stukken werd besproken het winferprogram. Voorstellen waren niel ingekomen, zoo dat het bestuur een programma zal samenstellen en verschillende sprekers verzoeken. Besproken werd vervolgens ling van geiden voor 'I bondsjubilé in November a.s. en excursie naar de H. Landstichting te Nijmegen op Zondag 1 October. Werklooze leden hebben reductie op de kostprijs. Donderdag 28 September a.s. hoopt liet Amersfoortsch Gymnasium zijn nieuwe tehuis aan de Barchman Wuy- tierslaan te betrekken. Dat er geen moeiten gespaard zijn dien dag tot een waren feestdag te maken behoeft zeker geen nader betoog. Hij zal worden in geluid met de plechtige sluiting van het oude Gymnasium in het Plantsoen (o 2 uur n.m., waarna een wandeling zal worden gehouden langs de ver schillende oude gebouwen, waarin het Gymnasium gehuisvest is geweest. De politie heeft spontaan de medewerking van haar muziek-corps voor dezen „Ommeganck" toegezegd. Te 3 uur stelt men zich voor het nieuwe gebouw te openen, waarna de rest van den middag zal worden gewijd aan het officiëele gedeelte, toespraken der ver schillende autoriteiten cn receptie, een en ander opgeluisterd door het Gym nasium-Orkest onder leiding van dr. J. de Vries het koor onder leiding van Mevrouw de |ong-Schouwenburg. Des a-onds zullen dan om 8 uur in An.icitia leerlingen en oud-leerlingen onder regie van dr. A. Saalborn ten tooneelebrengen Euripides: „Iphigenia" in de vertaling van dr. C. Deknatel. De Vrijdag daarop volgend zal meer speciaal voor de leerlingen bestemd worden. Programma van hel concert te ge ven door de R. K. Muziekver. „Wils kracht 'op 13 Sept. a.s. desavonds8uur. 1. Florentiner-marsch J. Fucik 2. La Rancon Du Bonheur, Ouverture L. Boyer 3. Traumideale, Walzer J. Fucik 4. Loreley - Paraphrase J. Nesvadba arr.E. Rugers 5. Marsche aux Flambeaux G. Witman Pauze. Zama Ouverture W. T. Siep 7. Oud-Hollandsche Boerendansen Episode-Militaire M. H. Kessels Herinnering aan den slagvan Waleloo Verklaring van het stuk. De soldaten liggen in bivak in af wachting van den veldslag. Ze zijn in vroolijke stemming. Daar wordt de Taptoe geblazen, het sein om zich ter ruste te begeven. De vermoeidheid van den dag doet de krijgers al ras insla pen Zij droomen van hun verre ge liefd te huis. Men hoort den Hollander zijn „Aan :n oever van den Snelle Vliel" den Engelschman „Home sweet Home", den Duitscher het'gclicfde „Morgenrot", den Franschman „Marchons, Marchons" uit de Marcheillaise in de verte zingen, terwijl een ander van „Malbourougs' i va-t-en guerre" Daar wordt op eens de nachtrust verstoort door liet signaal de Reveille. Fluks springen de soldaten van hun leger op. Ze zijn dadelijk weer in lus tige stemming Men hoort hun morgen gebed „Wilt heden nu treden voor God" Daar klinkt opeens het signaal Alarm ieder loopt opgewonden te wapen. In de verte hoort men de Franschen na deren die tot den aanval opmarcheeren. De geallieerde begeven zich ook in de gevechtsorde. Men hoort de Engelschcn mei hunmarsch „Rule Britlannia", daar na volgen de Hollanders met hun Hoornmuziek „Wie gaat mee" spelend. Nauwelijks zijn ze in opmarsch Napo leon Ibrengl zijn artillerie in stelling. Weldra klinkl het eerste kanonschot het gevecht is in volle gang. De slag wordt steeds verwoeder, de Fran schen met kracht vooruit, daar valt de Oranje. De Hollanders zijn woedend en wraakroepend stormen zij op de Franschen in Napoleon zendt de cavallerie aan zijn troepen te hulp, daar verschijnen de Pruisen en ver- eenigt met de Engelschcn vallen zij de Franschen aan, onder hun zang „God save the King", Heil dir im Sieger- kranz. De strijd wordt hevig; daar stormt de oude Garde in het gevecht. Hoe hevig de aanval ook is, de Fran schen moetin wijken, de slag is voor hen verloren. Zij vluchten. Men hoort nog het geklag en gesteun der ge wonden. Dc laatste oogenblikken van een stervend jong Grenadier, hij ge denkt zijn moeder en in zijn laatste oogenblikken wil hij nog een deel der Marseillaise zingen. Het stuk eindigt met triomphmttzick der geallieërde. 9. Wilskracht, marsch J. Wakclkainp. Burgemeester en Wethouders kre gen van den gemeenteraad volmacht zoo noodig alle zieke boomen in lanen en langs wegen op te ruimen. Vrijdagavond wordt door den Com mandant van het 5e R. I. aan de burgerij een concert aangeboden in de muziek tent plantsoen Zuid, onder leiding van den kapelmeesler J. R. v. d. Glas. Ten overslaan van notaris Klaassen werd geveild lief heerenhuis Johan van Oldenbarneveldflaan 34. Het perceel werd toegewezen aan Dr. G- van Rij voor f6600. Tot secretaris van deii Christelijken Besturenbond is ingevolge het aftreden van den heer J. Krommenhoek benoemd de heer J. Kuijper alhier. Aanbesteding. Het Bestuur der R. K. Werklieden- vereeniging St. Joseph: Het verbouwen en restaureeren van de bovenzaal van het vereenigingsgebouw in de Lieve Vrouwestraat; onder R. K. georgani seerde aannemers en r.childerspatroons te Amersfoort. Verbouw: A. C. Beijer f'874. Hazelaar Zn. f 1760; Th. G. Schipper f 1508 J. A. Fijnenberg f 1461J. Vos f1442; N. J. de Wil f1390. SchilderwerkJ. Zwart f 299 A. W Timmermans f236; J. W. Siero f218. Met de Nederlandsche Padvinders naar Hongarije. MIJNHARDT's Hoofdpijn-Tabletten 60 ct. Kiespijn-Tabletten 60 ct. Laxeer-Tabletten 60 ct. Zenuw-Tabletten 75 ct. Maag-Tabletten 75 ct. Bij Apolh. en Drogisten De dagen die nu volgden brachten wij voornamelijk door met het afleggen van bezoeken aan de verschillende nationaliteiten die op de Yamboree vertegenwoordigd waren. En dat waren er niet weinig; ruim 40 naties hadden op den gastvrijen bodem van Honga rije hun kampen opgetrokken, zoodat wij tijd te kort kwamen om ieder af zonderlijk een bezoek te brengen. Daar om organiseerden wij een internationaal Ihec-uurtje; wij Hollanders waren de gastheeren. Alle landen werden uitgc- noodigd en iedere natie zond twee af gevaardigden, zoodat er dien middag 42 nationaliteiten in ons kamp bijeen waren, Allen hurkten in een groote kring neer, terwijl wij voor de Ihee en de koek zorgden. Nieuwe vriendschap werd aangeknoopt en iedere padvinder iiet zijn handteekening na i. ons Groeps dagboek. Heel gezellig werd er gekeu veld en.... de Hollanders werden reus achtig over liet paard getild. Dat die middag ze„r interessant vooi ons was behoeft niet gezegd te worden. Wij waren nu in ieder geval met alle landen in contact geweest. Dien zelfden avond maakten wij een prachtig kampvuur mee hierbij waren tegenwoordigHongarije Engeland, Schotland, Letland, Polen, Brilsch- Indië, Egypte, Palestina, Japan en wij Hollanders, leder land bracht een spe ciaal kampvuurnummer ten tooneele, meestal in karakterestick nationale vorm. De Schotten brachten o.a. hun be roemde Schotsche dansen, begeleid door hun doedelzakken, de Hongaren gaven natuurlijk hun schitterende Czar das dansen ten beste. Wij Nederlanders lieten ons bekcmlc „Piet Hein" hooren waar wij overal succes mee hadden. Zoo deed ieder land zijn best om dit kampvuur te doen slagen wat dan ook uitstekend gelukte. Tot slot "an dien avond voerde de Hongaarsche Pad vinders-kapel een potpourie uit van bekende Hongaarsche melodieën. Op meesterlijke wijze werd de trom pet-solo vertolkt door een Hongaar die boven op den toren van ons subkamp had plaats genomen terwijl het orkest onder aan den voet van dc heuvel waar het kampvuur gehouden werd Item begeleidde. Het zilveren geluid van de trompet in dien stillen diepen nacht bij een uitstervend kampvuur terwijl de maan haar wazig licht over ons kamp uitgoot betooverde ons. Zoo iets kunnen alleen onze Hong. Broeders presleeren I Zoo naderde dan 8 Aug. de dag waarop Baden Powell de Yamboree ging verlaten, 's Morgens inspecteerde hij voor de laatste maal gezelen op zijn fier ros, de verschillende landen. In den namiddag woonde hij dc laatste groote bijeenkomst in de arena bij. Elke natie stond achter zijn vlag gen en banieren geschaard. Het vlag gen saluut werd gebracht, waarbij hel ons opviel hoe de Amerikanen weer echt op z'n Amerikaansch hun vlaggen omhoog hielden, en niet aan het saluut meededen. Hierna deed B. P. zelf dc Welpen- horde-roep. Van alle kanten kwamen ze aanrennen cn in een minimum van lijd was B. P. omringd door zijn kleine vrienden. Hierna voerden Hongaarsche troepen nog verschillende estafettes uit waarna B. P. zijn afscheidswoord sprak. Hij dankte onze gastheeren en allen die tot het welslagen van deze Yam boree hadden bijgedragen. „Dan, zoo ging hij verder, laat ieder van ons God danken die ons hier in Godöllii als in één gelukkige familie heeft bij een gebracht." Hierop volgden Iwce minuien van doodsche stille Daarna herinnerde hij ons aan de plichten die wij als ver kenner te vervullen hebben. Tot slot vroeg hij dan: „Wilt jullie allen je besl doen vriendschap en vrede Ic bewaren en te bevorderen V" Het antwoord klonk vol begeestering en allen schreeuwden mei enthousiasme: „Ingen, Yes Oui Daarna Ridderde B. P. Graaf Paul Telekf, den Yaniboree-kampchef en Hong. padvinderschef met de hoogste padvindersonderscheiding n.l. „De Zil veren Wolf", hem bedankend voor de grootsche organ'seering van deze Yam boree. H. V. A. V. L. Uit den Omtrek Barneveld Tegen iemand uil deze gemeente is te Utrecht proces-verbaal opgemaakt, omdat hij vee op de markt aanvoerde dat aan mond- en klauwzeer leed. Eemnes Het gemeentebestuur heeft aan de N.". Hoüaan te Hilversum, vergunning verleend tol het bouwen van een gtöote 'indsteenfabriek aan de Eem. Ter plaatse zal de Eem van schoeilngen worden voorzien, terwijl langs de fa brieksterreinen een losplaats wordt aangebracht. Soest Wegens onttrekken van goederen aan een faillissement werd de 43-jarige koopman S. V. alhier, veroordeeld tot een gevangenisstraf van acht maanden. De eisch was twee jaar en zes maanden. Kerknieuws. Aartsbisdom Utrecht. Benoemd tot professor aan hel Semi narie Ie Culemborg den Weleerw. heer M. M. C. Oeerardijn en tof kapelaan te Veendam den Weleerw. Iiwr-J. H. Onland. KERKELIJKE DIENSTEN. Hel overnemen van onderstaande Offi- cleelc Kerkelijke Medrdeellngcn in andere bladen wordt uitdrukkelijk ver boden krachlens art. 15. eerste lid van de Auteurswet. Amersfoort. PAROCHIE O. L. VR. HEMELV. Langegracht no. 36 Pastoor: Deken L. A. F. X. Fock. Langegracht no. 37. Telef. 1450. ZONDAG Schaalcollecte St. Pielcrs- penning. H. Missen om 7 cn half 9 uur. Half II Hoogmis. 3 uur Vespers. 6 uur Lof met Rozenhoedje. DINSDAG 10 uur plechtig gezongen II. Mis van dankbaarheid. WOENSDAG Kwart over 8 Congregatie van dc H. Familie der vrouwen. DONDERDAG 7 uur Lot. ZATERDAG H.H. Missen om 7, kwart voor 8, cn 9 uur. Bicchthooren van 4—9 uur. PAROCHIE ST. FRANC. XAV Zand no. 29 Pastoor: C. Hartman, 't Zand no. 31. Telefoon 730. ZONDAG H.H. Missen om lialf-7, 8 uur en kwart over 9. Half II Hoogmis. 6 uur Lof. ZATERDAO 7 uur Lof. Gelegenheid om Ie biechten van half 4 tot hail 10. Dagelijks de H.H. Missen om 7, 8 en 9 uur. PAROCHIE ST. HENRICUS. Paulus Borstraat no. 41 Pasloot: J. II. Hooyman. Matthias Withoosstraat no 34. Telefoon 1158. ZONDAG H.H. Missen om 7 uur, 8 uur cn kwart over 9. Kwart over 10 Hoogmis. 7 uur, hall 8 i r Lol. MAANDAG 11. Missen oir 8 uur. ZATERDAO Des namiddags Bieclithooren van 4 tot 9 uur. Dagelijks de H. Missen om half 7 en 7 uur. PAROCHIE ST. ANSFRIDIJS. Jacob Catslaan no. 26b Pastoor: P. J. M. Sandkuyl, Jacob Catslaan no. 28, Telel. 558 ZONDAG Half 8 wordt de H. Communie uitgereikt. 8 uur II. Mis. 10 uur Hoogmis. 6 uur Lof met Rozenhoedje. DINSDAG Half 10 gezongen Huwelijksmis. DONDERDAG Half 10 gezongen Huwelijksmis. ZATERDAG Van 4 tot half 9 bicchthooren. Half 8 Lol met Rozenhoedje.

De Eembode | 1933 | | pagina 2