Winter=Uitverkoop VROOM DREESMANN Groote Balans Uitverkoop 1 B. A. VAN GASTEL Kanioor-benoodigheden Schrijfbehoeften Wij noteeren hier enkele artikelen uit onze HUISHOUDZEEP, 10 dubbele stukken fabri kaat Doblielman. reclame 0.40 LINNEN BOORDEN, half slijf model, per 3 stuks, reclame 0.42 DOOSJES STOPGAREN, gevuld met 10 klu wen diverse modekleuren, reclame 0.09' ZEEPVLOKKEN, pakjes v. 200 gr. reet. 0.10 ZEEPVLOKKEN, pakjes v. 500 gr. reel. 0.25 SLOOPEN met kant reclame 0.23 Gelcston. LAKENS 150 X 210 reclame 0.88 Gefcston. SLOOPEN reclame 0.23 Prima kwal. DAMESHEMDEN, reclame 0.48 Geel katoenen MANSHEMDEN, reclame 0.49 Graslinnen MANSHEMDEN, reclame DAMES FLANELLEN, reclame HEEREN FLANELLEN, reclame Flanellen DAMES-PYAMA'S in alle Flanellen HEEREN-PYAMA'S, prima kwaliteit flanel, reclame Gebloemde BADDOEKEN 45 X 90 reel, i BADHANDJES, prima kwaliteit per 6 stuks, reclame EIKEN ROOKFAUTEU1L met verstel baren rug, compleet met kussens van zeer mooie handweefstof, reclame EIKEN THEEMEUBEL, moderne uit voering, reclame EIKEN THEEMEUBEL met gebogen deur, Q.A. model, reclame EIKEN DRESSOIR met ingebouwde theekast, thans slechts 1 OUD HOL. DRIEHOEKSTOELTJE EIKEN SLAAPKAMERTAFELTJE bijzonder koopje 2 pers. 3-deeligc MATRAS met peluw en 2 kapok kussens, overtrokken met prima damast, reclame 13.60 2 pers. 3-deelige MATRAS met peluw en 2 kussens, gevuld met onver mengde Javakapok, overtrokken met linnen damast, reclame 31.90 1 pers. OPKLAPBED, wil laqué, reel. 5.80 TAPIS BELGE KARPETTEN 3 X 3Vr el speciale prijs TAPIS BELOE KARPETTEN ijzersterk, 16 els 16.90—13.40 Bijzondere aanbieding AXMINSTER KARPETTEN 185 X 275 slechts 14.90 SALON AMEUBLEMENT bestaande uit 2 crapauds en 4 stoelen, bekleed met effen moquette, thans 44.90 Reductie Bon 10'.', els coupon. 180 c.M. lakens, waaide SO cent per cl. Thans per coupon tegen inlevering van deze bon f 3.98 Reductie Bon kwaliteit. Gewone prijs f7.25 Thans tegen inlcverir f 5.90 Bij ons verkrijgbaar Pelikaandoekjes 0.25 - Pelikaanwimpels 0.15 BERICHTEN UIT AMERSFOORT Installatie K. J. M. V. Gedurende drie maanden hebben de adspirant-leden der Katholieke Jonge Middenstands Vereeniging de oriënta- tie-cursus gevolgd, onder de zeer ge waardeerde leiding van den Weleerw. Moderator Kap. Th. van Leeuwen. Het sprak als vanzell dat, aan hel eind van dezen cursus,allen den wenrclt te kennen gaven gaarne tot de K.J.M.V. toe te treden. Na een triduum, gehouden voor de aspirantleden, volgt a.s. Zondag 14Ja nuari, de plechtige installatie van de leden, 's Morgens woidt een H. Mis opgedragen tot intentie der K |.M. V. De leden gaan gezamenlijk ter H. Tafel en daarna wordt gemeenschappelijk het ontbijt gebruikt. 's Avonds tijdens het plechtig lol te 6 uur in de kerk van O.L.Vr. Hemel vaart. heelt de installatie plaats door de-t Weleerw. Moderator. De feestpreek wordt gehouden door den Zeereerw. Rector de Groot. Alhoewel met alle reden verwacht tnag worden dat de kerk tjokvol zal zijn, worden hierdoor loch nog alle middenstanders, doch speciaal de jonge middenstanders, dringend uitgenoodigd deze installatie-plechtigheid te komen bijwonen. Nadere inlichtingen omtrent deze vereeniging, worden gaarne v- strekt door den secretaris J. A. Verwer, Langestraat 8, Amersfoort. Berg-Revue. Zondagavond 14 Januari zal in het Patronaatsgebouw op de Berg wederom optreden Mr. Carter uit Rotterdam. Aanvang 8 uur. L'it het programma vermelden we Mr. Carter als Manipulator. Theater F3ntoche (miniatuur dwergen). De man met de 100 koppen Mr. Carter in zijn sport-act. Menu. het Egyptisch geheim. De vlucht uit de brandkast. (Mr. Carter geeft f 100 belooning aan diegenen die met louwen of ketting dc kasl zoo kan omwinden dat hij niet binnen één minuut zich zelve kan bevrijden). Tot slot Mr. Carter in zijn Hum. schetsen. Naar ons ter oore komt zal op 28 Januari een bijzondere filmavond worden gegeven. Het is voortaan verboden met boe- richtte. De uitslag der verkiezingen ken, couranten, dag- en weekbladen heeft ons niet kunnen bevredigen; het of andere gedrukte of geschreven stuk-1 verlies van twee zetels bracht de lei ken te venten op die openbare straten, j ding van de partij tot de overtuiging, waarop dit blijkens openbare kennis- dat in den huidigen tijd onze politiek eeving in het belang "h""" ..„ili-hoirl rtr,, voorzitter van het R. K. Werklieden verbond, in het gebouw St. Jozef aan de Lieve Vrouwestraat, een zeer be langrijke spreekbeurt houden. Deze bijeenkomst is toegankelijk voor alle Katholieke mannen. Algemeen Ncderlandsch Verbond. De Zuid-Afrikaansche Avond in Ami- cilia voor leden, hunne familie, logees en inlroducées, was vrij drukbezocht. Bij opening door den voorzitter, den heer A. F. van Beurden, wees deze op de reconstructie na moeilijke dagen. De rede over: „Nederlands belang bij Zuid-Alrika". door Prof. Dr. G. Bes- selaar, oud-hoogleeraar te Pieter Maritz- burg, buitengewoon hoogleeraar in de Zuid-Afrikaansche taai en letteren aan de Universiteit van Amsterdam, was zeer belangwekkend. Enkele Zuid- Afrikaansche voordrach- tl door Mej. Stephanie Faure, lectrice aan de Universiteit te Pretoria, trokken zeer de aandacht. De vertooning van Zuid-Afrikaansche films, welwillend afgestaan door het Gezantschap der Unie van Zuid-Afrika te 's-Gravenhage, over landschap, pro ducten en ontwikkeling [.vormde een waardig slot. Kath. Kicsverecniging Recht en Orde. In het Kath. Spaarbankgebouw aan de Breestraat hield de Kath. Kiesver- eeniging haar jaarvergadering onder leiding van Mr. Kooien, Secretaris waarnemend voorzitter. Na lezing der notulen werd doo.- den Secretaris het volgende jaarverslag uitgebrachl ln het afgeloopen jaar ondervond onze Kiesvereetiiging sterk den weer slag van de onrust, die over de mensche- lijke samenleving gekomen is, Allereerst werd onze aandacht ge vraagd voor de verkiezing van leden van de Tweede Kamer der Staten Gene raal. Reeds ter jaarvergadering in Jan. 1933 werden candidaten aangewezen, terwijl ons Kamerlid Suring op 20 Maart een uiteenzetting gaf over Crisis- politiek en op den vooravond der verkiezingen de heer Guit uit den Haag een laatste opwekking liet hooren. Op den vooravond van de verkiezingen had de gebruikelijke optocht plaats, terwijl op den verkiezingsdag wederom het centraal verkiezingsbureau met zijn verschillende posten goed werk PM. n de openbare Srde of veiligheid door Burgemeester en Wethouders ongeoorloofd is ver klaard. Burgemeester en Wethouders zijn bevoegd een dergelijk verbod bepaalde uren te beperken. Tegen de voorgestelde opheffing der openbare school voor voorberei dend onderwijs worden in vele krin gen bezwaren geopperd. Er werd gaderd en geadresseerd aan den Raad om tc bewerken dat de school be houden blijft. Vermoedelijk zal een cn ander geen resultaat hebben omdat dc Regeringsmaatregelen de Gemeente dwingen waar het kan te bezuinigen. Donderdag 18 lanuarias.,'savonds 8 uur, zal de heer A, C. de Btuijn, door geheel het katholieke volk meer van nabij moet worden gevolgd, waar door misverstanden kunnen worden uit den weg geruimd deering tusschen leiders en volgelingen zal ontstaan. Deze gedachte kwam tot uiting op den in den zomer te Amers foort in het Pensionaat St. Louis ge houden kaderdag. Juist in dezen tijd, waarop met in tense kraci.t naar verdieping cn ver breeding van het partijleven moet wor den gestreefd, meende de heer Venings liet voorzitterschap te moeten neer leggen. Hier past wel een woord van dankbare erkentelijkheid voor hetgeen de heer Venings in de laatste jaren als voorzitter voor onze Kiesvereeniging deed. Hoewel door vele andere bezig heden druk bezet, had hij steeds voor de belangen onzer vereeniging en gaf hij daaraan zijn beste krachten. Hij gaf een doelbewuste leiding aan onze Kiesvereeniging en stuurde en hield haar in veilig vaarwater. Is het wonder, dat onze vereeniging zich verheugde, toen haar voorzitter met het lidmaatschap der Provinciate Staten werd geëerd. Scheidende voorzitter, wij brengen hulde aan uw leiding en zul len den door U aangegeven lijn door trekken. Bij het ingaan van herfst en winter werd met het verminderen van licht der zon ook de economische hemel donkerder en donkerder en pakten zich dreigende wolken boven ons samen. Velen onzer werd het dan ook bang te moede en temidden van den zorgelij- ken toestand diende zich een nieuwe figuur de fascistische beweging als de redding aan. Over deze beweging sprak December voor ons de heer Vulink ongetwijfeld zal aan de toehoorders zijn duidelijk geworden, [dat van die zijde zeker niet de redding te wachten i, doch wel vele gevaren, zoodat wij an kwaad tot erger zouden komen. Oplossing kan alleen komen door het volgen der door ons voorgestane be ginselen, maar dan moeten wij die beginselen in daden omzetten. Dat eischt in dezen tijd het katholieke volk. Laten wij daartoe medewerken! Vervolgens werd de rekening en verantwoording door den penningmees ter. den heer W. Hertog, aangeboden en een rekening-commissie benoemd. De rekening wees aan een batig saldo van f4,13*. Mr. Kooien bracht lof aan den accu raten penningmeester voor zijn be moeiingen. Mej. E. van Hamersveld en de heeren J. R. Harlings, H. A. Nieuwendijk en J. van Wandelen werden als bestuurs lid herkozen, terwijl in de bestuurs- vacature Venings werd voorzien het kiezen van den heer L. W. Spit tot bestuurslid. Vervolgens werd door de leden uit de bestuursleden tot voorzitter der ver eeniging aangewezen dc heer Mr. A. Kooien, die de benoeming aanvaardde. Hem werd dank gebracht voor zijn bemoeiingen als secretaris in de afge loopen petiode. Bij de rondvraag werd critiek ge oefend op dc leiding der vergaderingen in den Prov. Kath. Kieskring te Utrecht. De heer Fr. Letschert drong met kracht aan op het bevorderen van de medewerking der jongeren, die niet afzijdig mogcp blijven. Hij hoopt dat tic nieuwe voorzitter vooral dit doel zal willen nastreven het belang der Kath. Staatspartij. Met den heer Van Loon gaf hij wc ken, hoe in deze met kans op slagen kan worden gewerkt. In antwoord op vragen door den heer Geels gesteld, zeide Mr. Kooien, dat de kernvorming in voorbereiding is en dat over het verloop der laatste Bondsvergadering te Utrecht nader zal uden gerapporteerd. Maandagmiddag om half drie zal Mevr. Antty van Wageningen—Salo mons in liet Kath. Spaarbankgebouw een lezing houden voor de leden van den Kath. Vrouwenbond over .Eliza beth Lasour, of hoe wordt men ii huwelijk heilig." Vierde Abonnements-vooratelling. Louis Davids' Cabaret. Het Cabaret-gezelschap van Louis Davids heeft Woensdagavond aan het publiek, dat de zaal van Amicitia tot de laatste plaats bezette, een echt ge noeglijken avond bezorgd. In deze moeilijke tijden waardeeren we het steedsdubbel.alseen tooneel-ensemble, een revue- of cabaret-gezelschap er in slaagt onze ietwat verstijfde lachspie ren tot actie te brengen. Doch onze waardeering stijgt tot dankbaarheid, als onze vroolijkheid niet veroorzaakt wordt door potsenmakerij of door lachwekkender! onzin, maar den weer slag is van fijn-geestigen humor. En liefhebbers van dit laatste genre hebben zich Woensdagavond waarlijk niet te beklagen gehad over hetgeen hen van af het tooneel werd geser veerd. Louis Davids vereenigt alle eigen schappen in zich, die den Cabaretier behooren te sieren. Hij heeft een los optreden, een glundere gelaats-ult- drukking, een aangename stem, een goede voordracht en een respectabele dosis geest. Wanneer men zijn liedjes ontleedt, krijgt men bewondering voor de geraffineerd-artistieke wijze, waarop hij deze schijnbare onbenulligheidjes in elkaar heeft gezet. Daar moet op iedere versregel gezwoegd zijn. om den vorm, de cadens, den zinsbouw, de woordkeus zoo treffend volmaakt te krijgen. Zijn liedje over den olie man, die een Fordje heeft gekocht is een waar meesterstukje in dit opzicht. De vermakelijke beschrijving van de qualiteiten van dit Fordje zou als proza reeds een verdienstelijk stuk werk zijn. Maar zooals Davids het op rijm heeft gesteld, is liet waarlijk een kostelijk specimen van humor op-z'n-best. Daarbij komt, dat hij een uitstekend conferencier is. Wanneer hij mei zijn glundere snuit maar door het tooneel- gordijn komt en dc zaal inkijkt, dan is de stemming er al voor hij nog ge sproken heeft. En als hij zoo leuk langs z'n neus weg grappen debiteert en daartusscheii in reageert op alles wat er in de zaal en op het tooneel gebeurt, dan rolt het publiek van den eenen lachstuip in den anderen. Naast Louis Davids kunnen we on middellijk Fientje dc la Mar noemen. Ook zij heeft buitengewone qualiteiten voor het Cabaret. Sterk is ze vooral in het typeeren van verschillende karakters. Daardoor zijn dan ook voor drachten als „Onder de boomen van het plein" en de parodie op „De kleine man" zoo buitengewoon voor haar ge schikt. Zij gaf in deze liedjes een kostelijk staaltje van tooneel- en ty- peeringskunst- Verder traden nog op Jan van Ees en Joh. Kaart Jr. die op alleszins vol doende wijze de hoekjes en gaatjes aanvulden en speelde Han Beuker een verdienstelijke Jazz-fantasie. S. Naar wij vernemen zal op 23 Jan. a.s. de A.N.W.B. Toeristenbond voor Nederland, alhier een Bondsavond or- ganiseeren, bestaande in een expositie van kaarten, gidsen, reisboeken, enz., voor auto-, motor-, rijwiel-, waler-, wandel- en ruilerloerislen, een lezing over het werk van den Bond en de vertooning van een interessante film. De Bondsavond is. zoowel voor niet- leden als voor leden, kosteloos toe gankelijk. Wij verwachten, dat de velen, die niet dagelijks in de gelegenheid zijn met het geheele Bondswerk kennis te maken, maar toch den bekenden e.. zoo nuttigen „Bond van de weg wijzers" kennen, deze gelegenheid zullen aangrijpen de mooie kaarten en gidsen, andere boekwerken en nuttige voorwerpen voor weggebruiker en toerist te bezichtigen en wal meer tc vernemen omtrent den voortreffelijkcn, baanbrekenden Bondsarbeid. Burgerlijke stand. 9 Jan. GeborenHenri a Francina, d. van H. Tolboom en M Boersen. Rudolph, z. van T. Sfrcddo cn A. Ger- kema. Elizabeth, d. van K. Abcouwer en G. G. van de Ridder. Harr van J. v. d. Bunt en M. Buter. Hendrika Alijda, d van J. Stomphorsl en H. G. v. Bekkum. Gehuwd H. E. Slaap en M. A. v. d. Molen. I Over leden: |ohannes C. Brinkmans, 78 jr.. echtg. van B. J. Oil, eerder wedr. van E. Vermeer, Anna S. H. Nijhoff, 70 jr., ongeh. 10 Jan. GeborenHendrik, z. van A. Stakenburg en J. P. Frölich. OverledenAnlonetta F. M, Hoender vangers, 48 jr., cchtg. van H. Burink. Op den Rijksweg naar Utrecht is tengevolge van de gladheid weg een auto tegen een boom gebotst. De inzittenden de inspecteur der belastingen Plantinga cn zijn echtge- noote, werden gewond. Mevrouw Plantinga werd met gebroken ribben en leen beenwond uil den wagen ge haald en per brancard naar Itcl zie kenhuis vervoerd, waar ook de lieer Plantinga, die een hoofdwonde had bekomen Ier observatie is opgenomen. Wc vestigen de aandacht van Hotel- en Pensionhouders en van hen, die in de vacantie hunne woning wenschon te verhuren of le ruilen, op de in dit blad voorkomende advertenlie, waarin zij worden uitgenoodigd, de desbe treffende opgaven, bcnoodigd voor de Hotel- en Pensiongids 1934, spoedig te zenden. Zondagdienst H.H. Doctoren, en Nacht-weekdienst Apotheker. Dr. Linschoten, Soesterweg 329, lel. 112; Dr. Lubsen, Snouckaertlaan 12, lel. 290; Dr. Plomp, Regentesselaan 15, fel. 1359. Apotheek: |os. Haan.Julianaplein3, tel. 1150. Het Amersfoorl's Mannenkoor zal op 26 Januari a.s. een concerl geven in Amicitia. Het programma bevat ver schillende koorwerken, waarvan vijt voor de eerste maal worden uitgevoerd. Fancy-Fair Parochie St. Henricus. De Fancy-fair in de Parochie St. Henricus ten bate van een uurwerk in de toren zal morgenavond om 7 uur worden geopend en toegankelijk zijn voor ieder lot II uur. Zondag geopend van 11.30—1.30, van 3—6 en van 6.30 11 uur. Maandagavond van 7—11 uur. Er is voor Elck wat Wils, zoodal iedereen zich daar zal weten te ver- R.K.V.V. „Amersfoort". Waar verleden week én door het eerste én door het 3e en 4e verloren werd. vertrouwd men over het alge meen dat ze alle drie a.s. Zondag met een overwinning revanche zullen nemen. Het le ontvangt S D.O. thuis en beloofd het aan de Leusderweg een goede wedstrijd te worden, maar wij durven ons echter, gezien de laatste resultaten van dit „Wundcrteam", niet voorspelling wagen. Wil het tot een overwinning gebracht worden, dan moet men van begin af aanpakken, met de wil om te winnen. Deze wed strijd vangt 2 uur aan. liet 2e heelt verleden week zijn laat ste kracht gegeven en kan nu eens een verdiende rustperiode genieten. Het 3e heeft het de laatste wedstrijd leelijk erbij laten zitten. Dit hadden wij van de kampioenscandidaten niet ver wacht. Wil men de kleine kans die men heeft behouden, dan moet men de Zwaluwen niet onderschatten en op forsche tegenstand rekenen. Deze wed strijd is voor de heeren „deftig" ge steld n.l. 2 uur te Utrecht. Van het 4e dal om 12 uur a Leusderweg V.V.Y. 3 ontmoet, wachten wij hetzelfde succes als ver leden week, maar dan in hun voordeel. de Hilversttmsche politie geen aanlei ding den jachtopziener vast te houden, daar het getuigenis van de verpleegster door geen enkel feil bevestigd werd. De arrestant is dan ook op vrije voeten gesteld. Barneveld ln 1933 waren Ier markt alhi^j aan gevoerd 65.125.000 eieren, die in folaal hebben opgebracht f 2.054.688.75 öf Bemiddeld bijna 13.15'/» per 100 stuks, ie hoogste prijs werd besteed op 16 November toen gemiddeld f7.20 per 100 eieren werd betaald, terwijl de laagste prijs werd gegeven op 20 April 1. gemiddeld f2.10 per 100 sluks. vergelijking met 1932 is de aan voer gedaald met ruim drie miilioen stuks, terwijl de tniddenprijs ruim 30 cent per 100 sluks is gebleven be neden dien van 1932. Ter pluimvee- markt alhier zijn het algeloopen jaar aangevoerd 1.419.768 slui,6, Op de paardenmarkt waren 75 stuks aangevoerd. Weeldepaarden golden f275—325; werkpaarden f 125—200 slachtpaarden f80-140; jonge paarden f160—210; veulens f80 130; hilten f85-160. Handel redelijk.', Hoogland In plaats van den heer A. Renkers, benoemd tot ambtenaar der secretarie le Baatn, is ter gemeentesecelarïe be noemd de heer J. Segers, alhier. Uit den Omtrek Achteveld De tooneelisten van den Jonge Boe renbond gaven een goed geslaagde uitvoering. Opgevoerd werd „Meneer Klaproos' van Nielen. Na een welkomstwoord van den Eerw. Adviseur, Kap. J. Poell, nam de klucht een aanvang en werden de 3 bedrijven keurig op de planken gebracht, leder verstond uitstekend zijn rol. Aan het siot dankte de Eerw. Ad viseur de spelers. In onze parochie zijn in 1933 8 huwelijken ingezegend, 43 kinderen gedoopt en 19 personen gestorven. Baarn Twee verpleegsters begaven zich per rijwiel van Hilversum naar Lage Vttur- sche. Zij bereden het fietspad, dat bij duister zeer eenzaam is. Plotseling werd een der verpleegsters op liet hoofd geslagen. Verdoofd van schrik viel zij van de fiets. Daarbij voelde ze hoe aan haar handtaschje gerukt werd. 8ijgestaan door haar gezellin hief zij een hulpgeschrei aan, waar door de roover op de vlucht sloeg. De beide verpleegsters besloten naar Hilversum terug te wandelen. Onderweg ontmoetten zij een ver pleger uit Den Dolder. Nadat hij op de hoogte was gesteld geleide hij. Al spoedig voegde zich eens mans- persoon bij het drietal, die zich als politieman bekend maakte en vertelde af tc komen op het hulpgeroep. „Dat is emriep de eene pleeg- s!" -wens. De verpleger wierp zich 5 e.„ panier op den onbekende en slaagde er in hem te overmeesteren. Na overleg werd besloten den arres tant naar Hilversum te brengen. Op het politiebureau werd de man, die jachtopziener indeVuurschebleek te zijn, in verzekerde bewaring gesteld. Op grond van het onderzoek vond Hooglanderveer» 1933 zijn in onze parochie 4 huwelijken ingezegend, 25 kinderen geboren en 2 parochianen overleden. ie Tootteclveteettiging „Ons Ge noegen" heeft er wel slag van het publiek te vermaken met „elk wat wils." 'e uitvoering van Zondag j.l. was wetkelijk naar den smaak van de tal rijke aanwezigen, want een hartelijk applaus volgde telkenmale op de ge geven voordrachten. Aan den wensch van onzen Pastoor, die de voorstelling ook bijwoonde, om niet te laat te eindigen, werd voldaan. Inderdaad een zeer goede maatregel, die de ouders zullen waardeeren. Ingezonden Dankbaar denken wij terug aan de de dagen waarop wij U vorig jaar een circulaire zonden, waarin wij om hulp en steun bij U aanklopten, voor de bezochte gezinnen welke aan onze zor gen zijn toevertrouwd. Door uw milde bijdragen heb U geloond het mooie werk der St. Vincenlius-Vereeniging te begrijpen en te waardeerennamens onze armen zijn wij U dan oprecht dankbaar voor de bijdragen welke wij van U mochten ontvangen. Veel nood hebben wij kunnen leni gen, veel kouden kunnen verwarmen en naakten kunnen kleeden. Dit alles doo- ons Vincentianen met liefde uit gedeeld, gaf ons troost voor de toekomst, doch mei bezorgdheid gaan wij verder. Voor vele, wij zouden kunnen zeggen voor alle arme gezinnen, welke door ons bezocht worden, wordt de toestand steeds erger. Vooral in deze moeilijke tijden zijn wij genoodzaakt zooveql te helpen als wij kunnen. Doch daarvoor is veel ttoodig en onze kasmiddelen zijn schaars, reden waarom wij ge noodzaakt zijn, nogmaals met vertrou wen een beroep te doen op uw zeer gewaardeerde steun. Evenals vorig jaar zullen onze broe ders Vincentianen U met een bezoek vereeren en gaarne een bijdrage van U ontvangen. Alles is welkom; ook giften in natura worden dankbaar door ons aanvaard. Mogen wij U dan bij voorbaat dank zeggen uit naam der arme gezinnen die onze steun zoo zeer behoeven en moge voor U de belofte in vervulling gaan van onze Goddelijke Meester, de Vriend der Armen; „Alles wat U aan de minste der mijnen hebt gedaan, hebt an Mij gedaan". Het Bestuur der St. Vinecutius-VÊi'. Parochie O. L. Vr. emelvaart, Dr. J. J. A. Aghina, President. H. B. Fortmann, Vice-President. F. J. Verwer, Penningmeester. A. C. Beijer, Secretaris, Krommestraat 58a. v.h. Lorijn's R. K. Boek en Kunsfhant'el 'T ZAND 2 TELEF. 1341 Concurreerende Prijzen

De Eembode | 1934 | | pagina 2