w Offïcieele Kerkelijke Mededeelingen Koninginnedag. Een dubbele rouw, om Moeder en Üemaal teekende het jongste levens jaar van onze Koningin. Een jaar van beproeving en bezoe king, van leed en verdriet. Hieraan denkt ookopde/enKoningin- nedag het Nederlandsche volk, dat zoe oprecht met zijn Vorstinne den dicp- gevoelden rouw heeft medegeleefd dit dubbele verlies. Hel Nederlandsche volk zal in liefde vergoeden en aanvullen, wat Moeder en Dochter in eigen kring dit jaar voor 't eerst aan genegenheid moeten derven. Meer dan ooit zal de hartelijke bede op de lippen brengen„Heer behoed onze Koningin". Daar den wensch aan toevoegend, dat Zij nog lang gespaard moge wor den voor land en volk. BERICHTEN UIT AMER8FO ORT Recollectie. Maandagavond half 8 recollectie v ud-retraitanten in de kerk van O. Vrouw Hemelvaart aan de Langegracht, Gemeentebegrooting. Prompt op den vastgestelden wette- lijken riatum zonden Burgemeester en Wethouders den Raad toe de concept- begrooting 'oor 1935. B. en W. schrijven daarbij: „Nadat dit ontwerp door ons was samengesteld en ter drukkerij gegeven, ontvingen wij de circulaire van den Minister van Binnenlandsche Zaken be-' treffende: Voorziening terzake van de vemeentelijbe kosten van werkverschaf fing en steunverleening aan werkloozen voor 1935. Deze circulaire doet de finan- cieele positie dezer gemeente veel moei- j lijker worden, dan bijgaand begrootings- ontwerp doet blijken. Alvorens daarom, zooals gewoonlijk] in een begeleidend schrijven een over zicht van den financieelen toestand tel geven, moeten wij ons thans beramen. welke maatregelen genomen zullen wor-1 den en kunnen worden. Binnen korten tijd volgt een uiteen zetting van den financieelen toestand. I Gemeenteraad. Dinsdagavond kwam de gemeente raad in een korte zitting bijeen. Na mededeeling van ingekomen stuk ken werden achtereenvolgens de ver schillende reeds gepubliceerde agenda punten zonder bespreking afgehandeld. Voor het houden van een tentoon stelling werd de Markthal voor één marktdag aan den dienst onttrokken en wel op 14 September a.s. Besloten werd tot verkoop van bouw terrein aan den Soesterweg hoek Fuch- siastraat voor f4300 aan Tommei van Soest. Een der lanen bij hei nieuwe gym nasium werd genoemd de „Mr. Th. Heemskerklaan". De Lcusderheide werd in onderhoud en beheer afgestaan rm de Stichting Het Utrechtsche Landschap, waardoor volgens mededeeling van Wethouder Thien het behoud van het landschaps- schoon in die omgeving meer en beter gewaarborgd is Den heer Bulselaar werd medegedeeld, dat de vrijheid van beweging niet zal worden aangetast, tenzij bij gebleken misbruik. Bij de rondvraag informeerde de heer Polder naar de bepalingen betreffende het kampeeren. Naar zijn meening werd door de politie het kampeeren noode- loos belemmerd. Twee jongelieden uit onze gemeente, de 25-jarip.e A. v. d. Geest en de 24- jarige C. v. d. Wal, willen te voet naar Indië trekken, om daar werk te zoeken. Reeds geruitnen tijd hebben ze ge werkt aan de voorbereiding van deze lange en moeilijke reis. Ze willen on derweg door verkoop van ansichten den kost trachten te verdienen. Het vertrek is bepaald op Zaterdag 1 Sep tember om 10 uur. vanaf de Varkens- markt. Ook in onze gémeente zal een z genaamde veiligheidslaan worden gericht door de K.N.A.C. Deze zal 5 tot en met S September op de Prins Frederiklaan bij het Leger des Heils worden georganiseerd. Woensdag 5 September, om half negen, openstelling. St. Bonifacius. In St. Jozef vergaderde de R. K. Bouwvereeniging St. Bonifacius. De voorzitter, de heer G. Noordman, herdacht in zijn openingswoord wijlen Pastoor Btouwer die vooral financieel veel voor de vereeniging heeft gedaan. Eveneens de heer S. Kraan, die als sociaal voelend mensch veel voor die vereeniging heeft verricht. Voor de zielerust van beiden werd een Onze Vader en een Wees gegroet| gebeden. De aftredende bestuursleden de hee- ren H. v. 't Erve en Th. L. Huurdeman werden herkozen en in de vacature S. Kraan werd gekozen de heer J. P. v. d. Bos. Tot lid van de Raad van Com missarissen werden gekozen de heeren H. J. C. Veilings en G. J. A. Verweij. De balans werd goedgekeurd mei een activa en passiva van f454.658.59 en de verlies en winsttekening met een verlies van f 170.57. De bouwkundige Adriaans zal Dins dag 11 September aanbesteden het bouwen van een dokterswoning aan de Koninginnelaan te Amersfoort. Per Luxe Touringcar naar Kcveluer. Het Reisbureau „Hollandia" organi seert bij voldoende deelname op Zon dag 9 Sept. een tocht naar Kevelaer. Voor nadere bijzonderheid zie adver tentie in dit nummer Voor het te Utrecht gehouden men van de Eerste Ned. Modevakschool Vi reeniging slaagden voor Costumière de dames E. Nieuwland en N. de Goede, leerlingen van Mej. To Steke lenburg. Edisonstraat 67, alhier. Zooals reeds is bericht maakt de Automobiel Club een tournee door Nederland met haar Veillgheidslaan, teneinde door heel het land de auto-' mobolisten te kunnen waarschuwen voor de gevaren welke dreigen van niet goed onderhouden automobielen. Deze veldtocht tegen de verkeersge- aren begon 9 April j.l. in Amsterdam. Thans komt Amersfoort aan de beurt. De '.aan wordt van Woensdag 5 tot iet Zaterdag 8 September a.s. in gericht in de Prins Frederiklaan en staat dagelijks open van half negen tot ïlf een en van half twee tot zes uur, Iedere automobilist kan zijn .vagen gratis, dus zonder eenige kosten, op de Safely-Lane laten onderzoeken.Wan- neer het voertuig volkomen in orde zal zijn bevonden, zal de bekende oranje-1 veiligheidswimpel der K.N.A.C. wotdenl uitgereikt, ten teeken, dal de eigenaar liet bewijs heeft geleverd mede te wer ken aan de verhooging van de verkeers veiligheid. Het spreekt vanzelf, dat niets aan genamer zal zijn dan wanneer zooveel mogelijk van de Veiligheidslaan gebruik zal worden gemaakt. Er zij op gewezen, dat auto's, welke getest worden niet zwaarder mogen wegen dan 3000 K.G., daar de verschillende instrumenten niet op zwaardere wagens zijn berekend. De Tuinbouwtentoonstelling. Voor de binnenkort te houden tuin bouwtentoonstelling bestaat zeer veel belangstelling. Aanvankelijk kon men niet best slagen met het te kiezen ter rein. De fruit- en groentenveiling, hoe graag men ook wilde, is begin Sep tember nog te druk om den aanvoer gedurende een week buiten de deur te houden. Het terrein-Beynen, dat vooral voor den buitenaanleg zulke mooie perspectieven opende, gaf weer andere bezwaren. Ten slotte werd het dan maar weer de gemeentelijke markt hal, hoewel dat gebouw voor deze tentoonstelling te klein zal blijken. Er is althans nu reeds geen ruimte meer over en een gedeelte zal toch al wel naar buiten moeten. Men moet bedenken, dat eenige ver- eenigingen samenwerken en ieder wil graag met eigen afdeeling op het voor- deeligst uitkomen. Bij het platenmate riaal zullen prachtige kasplanten en bloemstukken komende fruit- en groentenveiling zal zich niet onbetuigd laten met' groenten en fruit, terwijl de vereeniging van cactusvrienden haar eens verworven roem en eer stellig wil handhaven. Ten slotte is daar nog de vereeniging Floralia met zijn hon derden inzendingen, zoodat we al een keurige en fleurige tentoonstelling kun nen verwachten. De vereeniging voor school-werk- tuinen zal wellicht ook nog mede werken. Gebrek aan belangstelling zal er dus stellig niet zijn. Wel gebrek aan ruimte en daarom wordt thans dit bloemenfeest niet gecombineerd met zang- en muziekuitvoeringen. R. K. V.V. „Amersfoort". Zondag a.s. gaat het 1ste elftal naar Baarn, voor het spelen van een eere- wedstrijdtcgcn E.M.M. uit Hilversum, op het terrein van „Eemland", waar voor een beker ter beschikking is ge steld. Aanvang der wedstrijd 2 uur. Vertrek per trein om 12.21 uur. R. K. Middcnstandsvcreeniging „Dc Hanze". Donderdagavond vergaderde de R-K. Middenstandsvereeniging onder Voor zitterschap van den heer C. W. C. G. Helienkamp in de bovenzaal van „Lunchroom Princess". In zijn ope ningswoord herdacht de Voorzitter de overleden geestelijk Adviseur, den HoogEerw heer Deken Fock en het overleden lid de heer S. H. Massa. De overleden adviseur heeft jaren lang lief en leed met de vereeniging ge- declu. Een Onze Vader en Wees Ge groet werden gestort voor de zielerust Vervolgens heette Spr. van harte welkom de nieuwbenoemden geestelijk Adviseur, den ZeerEerw. heer A. W. J. Spitzenen sprak de hoop uit dat Z.Eerw. veel plezier van zijn nieuw Adviseur schap zal mogen beleven. Pastoor Spilzen dankte voor de vriendelijke woorden. Het Adviseur schap is Z.Eerw. niet vreemd, daar hij adviseur is geweest in Utrecht van „St. Jozef" met alle vakafdeelingen en Bondsadviseur van de Manufacturiers- en aanverwante vakken. Wat in mijn vermogen ligt, aldus Spr. hoop ik te doen voor deze afdeeling van den Middenstand, Het is Spr. bekend dat de Middenstandsvereeniging eigenaar dige moeilijkheden oplevert. De Mid denstandsbeweging moet groeien en een vereenigingsbewustzijn moet den aangekweekt. Door de Secretaris, de heer v. Gastel, werd een duidelijk overzicht gegeven van de verrichtte werkzaamheden sedert j de laatste algemeene vergadering. Ge ijverd is voor oplossing van de markt- kwestie, parkeerkwestie, verruiming van vcrkoopgelegenheid op Zondag, en het tegengaan van nevenbetrekkin gen door Gemeente-ambtenaren. Op gericht is de afdeeling van R K. Sme denpatroons, R.K. Loodgieterspatroons, terwijl een dezer dagen de oprichtings vergadering zal plaats hebben van eer atdeeling van Hotel- Café- en Restau ranthouders. Eiken eersten Dinsdag van de maand zal hel Bestuur vergaderen. Vervolgens werden met een toepas selijk woord door den geestelijk Ad viseur 23 nieuwe leden geïnstalleerd, waardoor de afdeeling thans 119 leden Vervolgens werd behandeld de agenda voor de Centrale Raadsvergadering op 5 en 6 Sept. a.s. Ie Groenlo. In den brcede werd besproken hel voorste- Amersfoort betreffende contributieverl laging voor bij vakafdeelingen aange sloten leden. Tot afgevaardigden wer den benoemd de heeren van Gastel en van Helsdingen. Besloten werd bij vol doende deelname met een autobus naar Groenlo Ie gaan. Men kan zich tot Dinsdag a s. 12 uur opgeven bij den Secretaris, 't Zand 2. Per gramophoonplaat sprak de heer P. de Brabander over „Wie zegt daar dat de organisatie duur is". De rondvraag was zeer geanimeerd. De heer Helsdingen sprak een op wekkend woord tor deelname aan een Retraite voor Middenstanders, zoo mogelijk van 13—16 October of 7—11 December. De heer Hoogenboom sprak een propagandistisch woord en bepleitte de noodzaak van uitbreiding van het ledental, waarna sluiting volgde. Wilskracht. De R. K. Muziekvereniging „Wils kracht" vergaderde onder voorzitter schap van den lieer J. v. d. Linden. Na de opening, herdacht dc voor zitter het overleden lid, den heer Arlar, met enkele waardeerende woorden en een kort gebed Vervolgens installeerde de voorzitter een nieuw lid met een hartelijk welkom. In de bestuursvacature werd voor zien door den lieer W. J. Coonen, terwijl de vacatures ontstaan in het K. I. londs werden aangevuld met de heeren G. Wellerd en M v. d. Linden, Zondagdieust H. H. Doctoren, en Nacht-weekdienst Apotheker. Dr. Kok, Langegracht II, Telef. 55. Dr. Hendriks, Berkenweg 25, Telef, 1384. Dr. Linschoten, Soesterweg 329, Tel. 112. voor de R. K. Parochiën van Amersfoort en Omstreken Hel auteursrecht van den inhoud dezer Officlcclc Kerkelijke .Mededeelincen wordt verzekerd overeenkomstig de Auteuuwet 1012. Het overnemen van alle onderstaande Officlccle Kerkelijke Mededeelingen in andere bladen.wordi uitdrukkelijk verboden krachlens art. 15. eerste lid van de Auteurswei. Dit belrefl ook het overnemen mei bronvermelding Evangelieverklaring. 15e Zondag na Pinksteren. Het Evangelie geeft ons aanleiding tot een allernuttigste en heilzame over weging. Zie! er werd eene doode uit gedragen toen Jesus aan de poort der st3d Natm kwam. De doode was een j"ngmensch, een eenige zoon, de steun zijner moeder. Deze doode herinnert ons dat wij allen sterven moetendat de dood niet alleen ouden en oejaar- den, maar ook jongelieden '.n den bloei hunner jaren wegrukt. De dood ont ziet niemand noch rijken, noch armen. De dood klopt zoowel aan de paleizen der koningen als aan de hutten der armen. De dood kan ons verrassen op een uur dat wij het volstrekt niet ver moeden. Deze waarheid bevestigt ons de dagelijksche ondervinding en moet leen ieder zal zijn eigen last dragen, elk verstandig christen aansporen lot Hij nu. die onderwezen wordt in hi een allerbelangrijkste plicht, n.l. dal woord, deele aan dengene, die hei wij ons dagelijks tot den dood moeten I onderwijst, van alle goederen mede, voorbereiden. En waarin bestaat diejBedriegt u niet! God laat zich niet voorbereiding? Vooreerst hierin datibespottenWant wat de mensch ge- men leeft in staat van heiligmakende zaaid heeft, dat zal hij ook maaien; genade. Ten andere moeten wij ons hij toch die in zijn vlcesch zaait, zal beijveren door deugden en goede wer-jook van hel vleesch verderf ken ""'gelijks onze verdiensten voor die echter in den geest zaait, zal van den hemel te vermeerderen. Iden geest het eeuwig leven maaien, 'l oert Je Heer de weduwe zag werd En laat ons, het goede doende, niet Hij door medelijden met haar bewogen, moede worden, zullen wij le zijnen 'lier zien wé wederom in Jesus den!tijde maaien. Laat ons derhalve, zoo- Vertrooster der bedrukten. Door de lang wij lijd hebben, weldoen aan allen, tranen dezer bedroefde weduwe werd doch voornamelijk aan de huisgcnoolcn Hij tot medelijden bewogen en Hij des gcloofs. haren zoon ten leven op. Waar en voor de gunsten, die God ons en onzen naaste betoont, den Schepper prijzen en Hem verheerlijken. Epistel en Evangelie. 15e Zondag na Pinkstcien. Liturgische Kalender. Week van 2—8 September. Zondag 2. 15e Zondag na Pinksteren, Tijdeigen, Mis Inclina,'2e geb. H. Ste- phanus, 3e geb. A cunctis, Pref. H. I Drievuld Maandag 3. Mis als Zondag, 2e geb. Les uit den brief van den li. Apostel i A cunctis. 3e geb. Fidelium (voor Overl. Paulus aan de GalatenV. 25—VI, 1U. 2 Nov.), 4e geb. naar keuze. Dinsdag 4. Mis als Zondag, 2e geb. A cunctis. 3e geb. naar keuze. Woensdag 5. II. Laurentius Jusli nus, 3e geb. A cunctis, 3e geb. Broeders! Zoo wij door den Geest leven, laat ons ook naar den Geest wandelenLaat ons geen bejagers worden van ijdele eer, elkander uit tartend. elkander benijdend. Broeders! Mocht ook iemand door eeltig misdrijf overvallen zijn: gij. die geestelijk r.ljt, onderricht den zoodanige in den geest van zachtmoedigheid, te. wijl gij acht geelt op u zeiven, opdat ook gij niet in bekoring komt. Draagt elkanders lasten; en zóó zult gij den wet van Christus vervullen. Want als iemand meent iets ie zijn. ofschoon hij niets is, bedriegt hij zich zehen. Een ieder nu beproeve zijn eigen werk: zal hij roem hebben in zich zeiven alleen, en niet in eenen andere; want keuze Donderdag 6. Ais Dinsdag. Vrijdag 7. Als Dinsdag. Of wel overal Mis v. li, H. Hart, Cogitationes, Credo, Eigen Prefatie. Zaterdag 8. O. I.. Vrouw Geboorte, 2e geb. (in stille Missen) H. Hadrianus, Credo, Prefatie H. Maagd. bedrukte weduwen en allen die in droefheid zucht? In welk lijden gij u ook moogt bevinden neemt uw t leviucht tot |csus, Hij, die ziel.-.ver de tranen dier weduwe ont fermde /al -eik u vertroosting, redding Aldus sprak Hij lot den jongeling: .Ik zeg li. s'a op". Op dit woord van den Almachtige rees de jongeling over eind en herleefde Die machtige Steifl zal *»»k onze lichamen eenmaal uit de gr.r "i'wckkenop den dag der ver rijzetlis. Dar. zal .k tot ons gezegd worden: „Ik zeg u. sta op" en komt ten oordeel, sommigen tot heerlijkheid,, anderen ter ■••.rdnemeris. Mochten wij •itsIntijdsdxreen gndvrcezvnd leven, lot een heerlijke verrijzenis voorhe lm vreexe beving allen en zij vor- li erlijkler.li Du geheele schare die ibij tegenwoordig was verheerlijkte Jesus' groolc daden. Ook wij moeten de wonderwerken Gods hoogachten. EVANGELIE volgens den H, Lucas; VII, 11 16. zordt, en met Hem gingen Zijne leerlingen en eene talrijke schare. Als Hij nu poort der stad naderde, zit, werd een overledene uilgedragen, een éénige zoon zijner moeder, en deze was duween eene groote schare ui stad was met haar. Toen de fleer haar gezien had, werd Hij door medelijden met haar bewogen en zeide tot haar: Ween niet! En Hij trad naderen raakte de lijkbaar aan (en de dragers stonden stil), En Hij sprak: Jongeling! Ik zeg a, sla op! En hij die gestorven was, zelle zich overeind en begon te spreken. En Jesus gaf hein aan zijne moede En vrees greep allen aan, en zij vet hcerlijkten God, zeggendeEen gro< Profeet is onder ons opgestaan! en God heelt zijn volk bezocht KERKELIJKE DIENSTEN. Amersfoort. PAROCHIEKERK ST. FRANCISCUS XAVERIUS 't Zand no. 29 Pastoor: Deken C. Hartman, 't Zand no. 31. Telefoon 730. ZONDAG H.H. Missen om half-7,8 uur en kwart over 9. Half 11 Hoogmis. Na de Hoogmis Te Deunt wegens de verjaardag van II. M. de Koningin. 5 uur Lof. DONDERDAG lot hall 9 gelegenheid om te bicchtei VRIJDAG le Vrijdag der maand. Kwart voor 8 gezongen H. Mis, 7 uur Lof. ZATERDAG r Lof. Van half 4 tot half 10 gelegenheid oi te biechten, Dagelijks de H.H. Missen om 7, 8 e PAROCHIEKERK O. L. VROUW HEMELVAART Langegracht no. 36 Pastoor: A. W. J, Spitzen. Langegracht no. 37. Telef. 1450. ZONDAG II, Missen om 7 uur en half 9. Half 11 Hoogmis, r Vespers. r Lol mei Rozenhoedje. MAANDAG ur II. Mis op hel kerkhof. Half 8 recollectie voor otid-rclrai- tantcn. DINSDAG 8 uur gezongen Sl. Anloniusmis. WOENSDAG Kwart over 8 Congregatie van de H. Familie der mannen. DONDERDAG 7 uur Lof. Biechthooren van 6 tot 7 uur. VRIJDAG Kwart voor 8 gezongen H. Mis. 7 uur Lof. ZATERDAG 49 uur Biechthooren. Dagelijks de H. Missen om 7, 8 en PAROCHIEKERK ST. HENRICUS. Paulus Borstraat no. 41 Pastoor: J. H. Hooyman. Matthias Withoosslraal no 34. Telefoon 1158. ZONDAG H.H. Missen om 7 uur en half 9. 10 uur Hoogmis. Om 6 uur Lof. Na de Hoogmis Te Deum wegens den •erjaardag van H. M. dc Koningin. Na de Hoogmis lol half één gelegen heid tot hef betalen der driemaande- lijksclte bankenpachl. MAANDAG Begin van hel nieuwe schooljaar. ir gezongen II. Mis v. d. II. Geest. DINSDAG Om 7 uur Lof. DONDERDAG Van half 7 tof half 8 biechthooren. VKIIDAG Eerste Vrijdag der maand, ir gezongen II. Mis. ir Lof. ZATERDAG Feest van Maria's Geboorle. ir gezongen II. Mis. Om half 12 voorbereiding voor liet 7de leerjaar. Des namiddags biechthooren van 4 lol aan hel Allerh. Hart. ZATERDAG Feest van Maria Geboorte, dag van devotie. 8 uur gezongen H. Mis. Half 8 Lof met Rozenhoedje. Van 4 tot half 9 biechthooren. Dagelijks de H. Missen om hall 8 en 8.10. PAROCHIEKERK ST. ANSFRIDUS. |acob Cr.tslaan no. 26b Pastoor: P. J. M. Sandkuyl, Jacob Catslaan no. 28, Telefoon 558. ZONDAG Half-8 wordt de II. Communie uitge reikt. r 11. Mis. ur Hoogmis. Na de Hoogmis Te Deum wegens de verjaardag van II.M. de Koningin. 6 uur Broedcrschaps-Lof Ier eere van O L. Vrouw van Altijddiirendeii Bijstand met conferentie. Na het lof vergadering der zelatricen. DONDERDAG Van 6 tol 8 biechthooren. VRIIDAG Iste Vrijdag van de maand. 8 uur gezongen II. Mis. Half 8 Lof met Litanie en toewijding Achterveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pasloor G. Rentinck. Telefoon no. 20. ZONDAG 7 uur H. Mis. 10 uur Hoogmis. Half 12 Katecliismus. Half 5 Lof waaronder de gebeden c de Jubilé-aflaat te verdienen. (3) VRIJDAG le Vrijdag der maand. 8 uur gezongen li. Mis. ZATERDAG Feest van Maria-geboortc. 7 uur H. Mis. 10 uur Hoogmis. 6 uur Lof. Biechlhooren vanaf 4 uur. In de week de H. Missen om 7 en 8 ui Kamers veld PAROCHIE ST. JOZEF. Pasloor H. J. Croonen. Telefoon: Hamersveld No, 4. ZONDAG Half 8 Vroegmis. 10 uur Hoogmis. Geen Catechismus. 5 uur Lof. MAANDAG 7 uur H. Mis gesticht. DONDERDAG 7 uur Lof. Gelegenheid om hel St. Ansfridus- te biechten van li—8 VRIJDAG le Vrijdag. Half 8 gezongen II. Mis. 7 uur Lof. ZATERDAG l-eest van Maria geboorte. Half 8 gezongen H. Mis. r Lof. Hoogland. PAROCHIE ST. MARTINUS. Pastoor: W. S. J. de Jong. Kerklnan. Tel. 3. ZONDAG 8 uur Vroegmis. Half II Hoogmis. In beide II. Missen Cull. S.S. Penning, r Catechismus, r Lof mei Rozenhoedje. MAANDAG 8 uur 1ste II. Mis. Kwart voor 9 uur 2de H. Mis. Om half 10 cn hall I Catechismus op de scholen. DINSDAG 8 uur 1ste H. Mis. Kwart voor 9 uur 2de tl, Mis, WOENSDAG 8 uur H. Mis. Kwart voor 9 2e H. Mis Om half 10 en half I Catechismus op dc scholen. DONDERDAG 8 uur 1ste H. Mis. Kwart voor 9 2de H. Mis. VRIJDAG le Vrijdag der maand, toegewijd aan het H. Hart van Jezus, volle nfl. Half 8 le 11. Mis. Hall 9 Gezongen II. Mis mei de ge bruikelijke gebeden. Na de II, Mis uil- slelling van liet H. Sacrament tot 12 uur. Om hall 10 en hall l Catechismus op de scholen. ZATERDAG Feestdag van Maria Geboorle dag van devotie. le II. Mis op Leo's Oord. Half 9 Gez. II. Mis. 4-9 uur Biechthooren. 8 uur Lof en Rozenhoedje. Hooglanderveen PAROCHIE ST. JOZEF. Pasloor: II. J. Brocrc. Burgemeester van Tuyllsira.it. ZONDAG 8 uur Vroegmis. Half II Hoogmis. 12 uur Catechismtis. 0 uur Lof. MAANDAG II. Mis in liet Sl. Jozef-Gesticht. VRIJDAG le Vrijdag. Om half 9 gezongen II. Mis, waarna uitstelling en l.ii.mie van liet II. Hart. 's Avonds 7 uur Lof ter eeic van het II. Hart. ZATERDAG :stdag van Maria Geboorte. Om hall 9 gezongen H. Mis. Half 5 half 9 Biechthooren. 7 uur Maria-Lof. Deze week de II. Mis om half 9. IMiJkerR PAROCHIE ST. CATHAKINA. Pasloor: R. J. B. Flipsc. Ilolkerstraat. Tel. 98. ZONDAG Half 8 uur H. Mis. tlr Hoogmis, r Lol. VRIJDAG le Vrijdag der i liet II. Hart van ZATERDAG Feest van Mari devotie. Gelegenheid om le biccli tol hall 7. In de week de II. Mis o laand, toegewijd aan Jezus. Geboorte dag t

De Eembode | 1934 | | pagina 2