Allerlei De Abdij van Egmond. Wij vestigen de bizondere aandacht onzer lezers op de aangekondigde lezing met lichtbeelden te houden door Mevr. Van der Schrieck Vrijdagavond om kwart over 8 in tie Toonzaal Sier kunst aan den Utrechtscheweg. Het onderwerp: de Wederopbouw van de Abdij van Egmond is zeer actueel. Het Amersfoortsche Kunstenaarsgilde organiseerde deze avond. Onze stadgenoot, de heer H. J. D. Welling, mocht Zaterdag, ter gelegen heid van de herdenking van zijn 40- jarig ambts-jubilé bij de Ned. Spoor wegen, ervaren, dat zijn verdienstelijk ambtenaarsleven door Spoorweg-auto riteiten en collega's zeer wordt ge waardeerd. Ook buiten spoorwegkrin gen heeft de heer Welling vele vrienden. Zulks bleek uit de talrijke bewijzen van belangstelling die voor hem den len Sept. van 1934 tot een onverge telijke dag maakten. Hoek Utrechtscheweg Daam Focke- malaan had een botsing plaats tusschen twee motorrijders. Een der motorrijders kreeg een hersenschudding. De andere en de beide duorijders werden licht gewond. In den nacht hebben inbrekers zich toegang verschaft tot de Meursing's biscuitfabrieken. Met een electrisch snij-apparaat is de brandkast openge sneden. De buit was slechts 35 cent. R.K.V.V. „Amersfoort" Amersfoort I wint met 5-4 M.M., voor een eerewedstrijd ter gele genheid van de opening van het nieuwe terrein van Eemland te Baarn. Onze jongens pakten flink aan, want na korten tijd wordt reeds de gelijk maker gescoort, waarna Nieuwenhuis onhoudbaar inkogelt en Amersfoort de leiding geeft. Zoo gaat het spel gelei delijk op. Even voor rust krijgt Amers foort een penalty toegekend, zoodat de rust aanbreekt met 3—1 in 't voordeel van Amersfoort. Na rust is het spel bij ons een wei nig gezakt, daarentegen komt E.M.M. beter opzetten en weet de achterstand in te loopen, zoodat het 3—2 wordt. Nu is het de beurt aan Amersfoort en deze maakt er 4—2 van. Zoo gaat het langen tijd met aan weerskanten nog tenige malen gedoelpunt, zoodat het einde aanbreekt met een 5—4 over winning voor Amersfoort. Amersfoort telde 2 invallers. Voor deze wedstrijd was een beker beschik baar gesteld. Bij grondwerk aan de Van Perseyn- straat is een man door ingezakten grond getroffen, tengevolge waarvan hij zijn rechterbeen brak. De man is naar De Lichtenberg overgebrcht. Op het O. L. Vrouwekerkhol liep een persoon bij een vechtpartij een snijwonde op. Na voorloopig Ie zijn verbonden ging hij naar het St. Elisa beth's Gasthuis. Voor de vereeniging Het Groene Kruis wordt gecollecteerd op Woens dag 12 Sept. a s. Burgerlijke Stand. 28 Aug. GeborenBerendina Maria Ambrosia, d. v. H, J. Spoel Aken - Willem Lubertus. Mosterd en A. v. de Klashorst. Over leden Johanna C. Geers, 72 jwed. v, J, Broekman. 29 Aug. Geboren |osef Augustinus, z v. G. A, Luycx en E. J. Vrij Ge- rardus Maria. z. v. Schoenmaker er M. J. Roelofsen Catbarina Chris tina, d. v. P. A Wijntjes en Chr. R Hilhorst. Gehuwd: A. d. Baas en E. J. T. Middegaal P. HagemanenG A v. Barneveld. 30 Aug. Geboren Hendrik Pieter, v. II P. Arens en J. A. v. Engelen hoven Theodorus Johannes Theresia, z. v. J B. Strik en J. M. v. Kuppevelt Frai.iv. z. van C. v. Dorst en t Schuurman. I OndertrouwdJ. C. Mul tiers en W. Graaff GehuwdF. D. Wismeijer en P. v. Rooije A ,'.c«blans en G. Bast. 1 Sept. Geboren: RozalinaMaria.d. M.J.v d Botert cn J. C. Grem - Abraham, z. v. f;. Kopee en Bree- rntr Jan, z. v. J. K. Buiteman en K. Zootjes - Stijntje Geertruida, d. v R. Stoffer en G. v. Dijkhuizen Aren dnia Dirkje, d v. P. J. v. Roon en T Poot. Ovirlcden üerritje Vos, 39 j. echtg. v. A. v. Binnendijk Jacobus Hartman, 83 j., wedn. v. L. J. H. D. di Laive - jasperina v. Spanje, 37 j. eclitg. v. A. Schim. .1 Sept. GeborenEgbert Gustaaf Johan. z. v F. J. G. Mertens zur Borg en A. M. P. A. Janssen - Elisabeth, d v. A. v. Heil en B. Schuurmg Dirk, z. v. T. J. Geurtsen en fM. Varenhorst. Eemnes Op den Rijksweg heeft een ernstige aanrijding plaats gehad tusschen een auto, bestuurd door de 59-jarige juf frouw L. S. Hania uit den Haag en een motor, bestuurd door den 20-jarigen J. S. B. Rings uit Santpoort, met op de duo zijn 18-jarige verloofde, mej. Beumer te Bloemendaal. Beide jonge menschen liepen lievige verwondingen op en werden in hoogst zorgelijken toestand naar de Majella-stichting te Bussum overgebracht. Bij Pijnen en vele ongesteldheden, zullen L' de geroemde genezende en pijnstillende Mijnhardt's Poeders spoedig helpenMijnhardt's llooldpijnpoe Uit den Omtrek Baarn In verband met de verbetering van den Rijksweg, die nabij Baarn met een viaduct over den spoorweg gaat, moet dit viaduct worden afgebroken en ver nieuwd. De weg ter plaatse, dus ook de nieuwe viaduct wordt 14 Meter breed, 7 M. voor de voet- en rijwiel paden en 7 M. voor den rijweg. Hel geheel zal in gewapend beton worden gebouwd. Het werk moet in zes maanden ge reed zijn. Barneveld Het laatste gedeelte van den weg Barneveld—Scherpenzeel, namelijk van „Schoonhors!" tot den Watermolen, zal weldra van een nieuw wegdek voor zien worden. De aanbesteding heeft eerstdaags plaats. Toen de Familie Grotenhuis zich naar Amersfoort had begeven en de zorg voor de kinderen aan een schoon zuster had opgedragen, stak het 4-jarig zoontje met lucifers spelende, zijn bedje in brand. Spoedig werden gelukkig de uitslaande rookwolken ontdekt en slaag den huisgenooten met buren er in het vuur te blusschen. Het knaapje, dat door den rook be wusteloos was geworden, kon spoedig, bijgebracht worden. Rhenen Maandagmorgen werd brand ontdekt op het dak van de Cunerakerk. In een minimum van tijd braken de vlammen door het dak heen met gevolg dat het hoog uitsloeg en het dak na eenigen tijd ineenstorte. De bekende Cunera-toren wordt ge restaureerd, is door steigerwerk om geven. Ook deze steigers vatten vuur doch hier wist meti de brand spoedig tc blusschen zoodat de toren behouden bleef. De kerk zelf heeft veel waterschade, doch daar er veel kluiswerk in de ge welven zijn aangebracht, hoopt men dat het orgel er goed zal afkomen. De brand moet ontstaan zijn op een zolder van de kerk, omtrent de oor mak verkeert men echter nog in lie onzekere. Velen mcenen dat aan on- htighcid van dc werklieden, die bij de torenrestauratie betrokken zijn, de schuld moet geweten worden. Het orgel, dat aan den kant van den toren staat, kreeg nog al wat water schade. alvorens het door zeilen daar tegen beveiligd werd. Van deskundige zijde werd de schade aan het dak geraamd op pi.m. f 35.000. Het verbrande dak dateert van t897. Bij den bekenden brand, tengevolge van liet inslaan van den bliksem, die op 4 September 1897 den Cuneratoren teisterde, ging ook het dak der kerk ii vlammen op. De Cunera-kerk te Rhenen is eei 14de eeuwsch bouwwerk, dat in de l5dc eeuw tot het tegenwoordige werd uitgebreid. Uit de 14de eeuw dateeren het koor en een groot deel van het dwarspand, dat aan het koor aansluit. Hoogland Heden morgen te half 11 vergaderde de Raad der gemeente Hoogland onder voorzitterschap van den burgemeester den heer L. O. U. I. S. Grippeling. Het nieuwe raadslid, den heer H an de Heuvel, werd met een toepas selijk woord geïnstalleerd nadat hij in iianden van den voorzitter de vereischte eeden had afgelegd. Ingekomen was een verzoek van den Bond van caféhouders om vermindering personeele belasting voor verlofs- zaken. De voorzitter deelde mede dat reeds eerder een dergelijk verzoek is gedaan waarop afwijzend is beschikt en meende daarin geen verandering te moeten brengen, waarmede de Raad accoord g'ng- Aan het Wit Gele Kruis, afd. Hoog land werd een subsidie verleend van f 300.—. Benoeming Wethouder. Bij eerste stemming was de uitslag als volgtE. de Bruin 3, P. Kok, 2. -\. Kuijer 3 en C. Smink 3 stemmen. Bij iweede stemming E. de Bruin 1, A. Kuijer 3. C. Smink 3, blanco 1 De Voorzitter kondigde een nieuwe vrije stemming aan, doch deelde mede dat twee candidaten moesten worden aangewezen. De Heer Spelt stelde voor als can didaten de heeren de Bruin en Smink. Dit voorstel werd verworpen. De heer v. Klooster stelde voor de heeren Kuijer en Smink. Bij een nu volgende stemming ver kreeg de heer C. Smink 5 stemmen en de heer A. Kuijer 4 stemmen, zoo dat de heer C. Smink als wethouder werd benoemd, De voorlooplge vaststelling Rekening dienst 1933 werd goedgekeurd. Bij de rondvraag bracht raadslid Spelt naar voren een tweetal kwestie's betreffende de hondenbelasting en de slechte toestand van den Kalveenschc- weg. De heer P. Kok bracht ter sprake een slecht stuk weg aan de Kolkrijst. De heer C. Smink dankte voor het in hem gestelde vertrouwen en hoopte als wethouder zijn plicht ie doen. Deze functie is de heer Smink niet vreemd aangezien hij voorheen 12 jaar ais wethouder is opgetreden. De heer Sandbrink vroeg voi zooveeiste maal of aansluiting v< steun bij de Rijksregeling niet kieslijker is en kreeg wederom nul op het request. Utrecht Er kwam een inwoner uit Den Haag het Jaarbeurs-restaurant. Hij vertrok later met zijn auto naar Amersfoort, maar liet een handkoffertje inhoudende zes duizend gulden aan bankpapieren staan. Onderwijl kwam hij tot de ont dekking van zijn vergeetachtigheid; hij reed naar Utrecht terug. Inmiddels had de keliner het koffer tje gevonden en bij den eigenaar van het restaurant gedeponeerd, die de politie waarschuwde. Toen de Hage naar zich aanmeldde kreeg hij het kof fertje met zijn inhoud terug. Hij was zoo dankbaar dat hij den keliner een belooning van honderd gulden gaf. CSpij'POCdCI! Hoestpoeders. Maagpoederv i'heitm Pijnstillende Nlikerk De zoon van den heer v. A., die in het Theehuis aan Zee als keliner fun geerde had het ongeluk in den bier kelder te vallen. Een spoedig ontboden geneesheer constateerde dat v. A.eenij ribben gebroken had. op de markt186 000 eieren 12 3.50; jonge henneneieren f 1.75 - 2.25; eendeneieren I 2.20—2.3557 biggen f8—10; 157 runderen kalfkoeien f 150 170; kallvaarzeri f80 -135; vef vee Ie kw. f0.24— 030 2e kw. f0.18 0.24 vette koeien 1160- 200; 23 nuch tere kalveren: mestkalveren 18- 15; stachtkalveren f2-4. Handel in vet vee traag, melkvee cn biggen slecht. WELKOM VREEMDELING Gevestigd in de gem. Amersfoort. Dijk. N.H.. Soesterwog 462ben. sigarenmaker. P. Hoogesteger, N.H., Spaarnestr. 41 korp. m. p. H. Kattenberg Wed. van Cornelia v. d Brink, G.K., Zuidsingel 51 inw. C. de Best, N.H., Krommestr. 27, sig w P. Kokkes, Soesterweg 418, sigarenm J. Bok, N.H., Soesterweg 277, horl.in. A. de Jager, N.H., Goudsbloemstr. 19, stoker. Th. Zouteriks, R.K., Heiligei.b.weg 79, glazenw. J. "de Jager, N.HEdisonstraat 27, teeken. kad. W. Koopmans, Edisonstr. 15. idem, H. Brc-gman, J. v. d. Heijdenslraat 12, boekh. J. Bout, N.H., Memlingstr. 10, keurm. H. v. d. Eshuf, R.KO.Soesterw. 172, groentenh. Maria Gallé wed. van J. H. Verhey, R.K., Ulr.weg 49. Johanna Besserik, echtg. van J. Admi raal, R.K.. Vermeerstr. 156. Catharina Stol, echtg. van J. Meijer, N.H., Bernulf.str. 36. Albertina Koster, N.H., Timorstr. 18. J. Westerweel, N.H., Utr.weg 282, 2e '.uit. Ned. Ind. L. G. Kempker, C.G., lloogl.weg 30. C. Hijmering, R.K Crocusstr. 1. losarb. Wed. Raadman. H.L., Vermeerstr. 15*5. H. Haalboum. N.H., Sumatrastr. 9 A. |ansen, G.K., L. Beekstr. 21, schoenm. A. v. 't Hoenderdaal, N.H., Soesieiw. 46. timmerman. J. Landman. Gabrii-lstr 14, gezagv. Anna Rissik, R., Stephensonstraat 18, kantooibed. H. Haaadrikman, N.H., Arnh.slr. 28, Gerritjc v. Schuur, G.K., Ulr.w. 3 d.stb. Johanna Lamrnerts van Bucren, N.H., llooglandscheweg 26 M. Hiemann, E.L., K.Wilhelminastraal 40. kapper Maria Bax, G.K., Schimmelp.str. 25 Boukje Oord, Pr. Maricl. 25. kinde j. A. de Keizer, N.H., Vlasakkerweg 52a, kantoorbediende Wed. H.Eschauzier.N.H., v.Macrtlantl.l Hendrika Hoogeveen, N.HScheltema- laan '1, verpleegster Klaasje van Dijk, N.H., id. id. D Groot Hueze, N.H., Ie Ir.f,kazerne straat 1, mil.pol. Jantje v. der Burgh, N.H., Utrechtsche weg 266, leerlingverplcegster O. Schmid, R.K., Leusderweg 20, kelln. Bertha Pastoors, R.K., Ulr.weg 118, dienstbode. Olga van der Horst, N,ll„ Bisschops- weg 222, ass. leeszaal. Theodora v. Aken, R.K., Brcilnerstr. 7, dienstbode. Maria de Jong, N.ll,, idem, idem Netltji; de Rek, N.H. id., verpleegster Cornelia Hamaker. R, Ulr.weg 284 J. de Vries. A.Mauvestr. 21, gep. Binnenland ln het Noorden. Door de zusters Carmelitessen van 's Hertogenbosch is te Drachten een pand gehuurd waar zij zich eerstdaags zullen vestigen. Dit is het eerste klooster van een beschouwende orde in de drie noorde lijke provincies. Voogdijraad. Bij Kon. Besluit is benoemd tot lid van den te Utrecht gevestigden Voogdij raad, de heer Mr. J. M. M. Hamers, burgemeester der gemeente Jutfaas. Kerknieuws Z. H. Exc. de Aartsbisschop van Utrecht heeft onder de beslaande pa rochie Oosterbeek een nieuwe parochie opgericht tc Doorwerth (O. L. Vr. van Lourdes), en heeft benoemd tot pastoor te Doorwerth den Zeereerw. heer M. A. C. Markustot kapelaan le Hilver sum (H. Joseph) den Weleerw. heer Ch. L. len Velthuis, en tot kapelaan te Harmeien den Weleerw. Heer C. Th. M. van Leeuwen (neom.). Nabij Schalkwijk reed een auto uit Amsterdam in de Sehalkwijker wete ring. In de auto waren, behalve de chauffeur, vier dames gezeten. Door onmiddellijk toegeschoten hulp werden de chauffeur en drie dames op het droge gebracht. Een der dames is echter verdronken. Op 66-jarige leeftijd is plotseling te Voorburg overleden het Tweede Kamerlid J. H. A. Schaper. Mr. M. A. M. Waszink, burgemees ter van Roermond, heeft om gezond heidsredenen eervol ontslag gevraagd. Tijdens een kort onweer dat in de St. Anna parochie woedde, is de 27- jarige Reinder Bul door den bliksem getroffen en gedood. Tijdens een onweer boven den Frieschen Bilthoek is een dertigjarige gardenier, die met zijn vader voor een hagelbui beschutting zocht onder scho ven stroo, door het hemelvuur getroffen gedood. Op een hooizolder te Woudbrugge is een geheime distilleerderij ontdekt. De toestellen enz. zijn in beslag ge en. Drie personen zijn aangehouden, de eigenaar van de boerderij 'ervaardiger van de toestellen. Voor de traditioneele uitdeeling van haring en wittebrood tijdens het feest van Leidens ontzet op 3 October a.s., hebben zich ditmaal 8400 personen aangemeld of duizend meer dan leden jaar. In den nacht schrok een oude man te Alkmaar wakker door ruitengerinkel. Een man kroop door het verbrijzelde raam de slaapkamer van den ouden man binnen om vervolgens diens broek weg te nemen en daarmede door het raam weg te vluchten. In de pantalon bevonden zich twee portemonnaies met totaal f900. In het gezin van een arbeider onder Princenhage werden drie kinderen na het eten van bessen ongesteld. Twee van hen zijn aan de gevolgen over leden. De toestand van het derde kind was ernstig. Te Ernst is brand uitgebroken de boerderij van de weduwe Vosselman. Terwijl de moeder met twee zoons van resp. 14 en 15 jaar naar de weide was gegaan om koeien te melken, bleven zeven kinderen van vier tot veertien jaar alleen thuis aciiter. In een kamer van de boerderij toen plotseling brand uitgebroken. Een zeven kinderen, dat rook had waar genomen, waarschuwde de overigen liep toen snel naar ecu buurvrouw. Inmiddels konden vier van de i kinderen zich naar buiten in veiligheid brengen. Drie meisjes van 4,5 en 6 jaar zijn in de vlammen omgekomen. Een inwoner van het plaatsje Mou- tier bij Nancy, wilde zijn zevenjarig lontje wegens een gering vergrijp straffen door hem in een koffer op fe sluiten en hem daarin den nacht te laten doorbrengen. Toen de vader des morgens de koffer opende bleek het knaapje fe zijn gestikt. Te St. Joseph werd een passagiers vliegtuig door den bliksem getroffen. Het vloog in brand, waarbij de be stuurder enJ4 passagiers om het leven kwamen. De heele stad Campana welke ver leden week door een brand geteisterd werd, is nu, na het uitbreken vai tweeden brand, geheel vernield. Dc schade wordt op f 12 millioen geschal. i het plaatsje Petroszeni zijn drie jongens om het leven gekomen door dat het touw van hun vlieger, welken zij oplieten, in aanraking kwam met een bovengrondse!»: hoogspannings leiding. Het auteursrecht van drn inhoud dezer Officieele Kerkelijke Mededcellneen wordt verzekerd overeenkomstig de Auteurswet 1912. Het overnemen van alle onderstaande Officieele Kerkelijke Mededeellngen In andere bladen,wordt uitdrukkelijk verboden krachtens art. 15, eersle lid van dc Auteurswet. Dit belrett ook hel overnemen met bronvermelding KERKELIJKE DIENSTEN. Amersfoort. PAROCHIEKERK ST. FRANCISCUS XAVER1US. '1 Zand no. 29 Pastoor: Deken C. Hartman, 't Zand no. 31. Telefoon 730. DONDERDAG 5 tot half 9 gelegenheid om te biechten. VRIJDAG le Vrijdag der maand. Kwart voor 8 gezongen H. Mis. 7 uur Lof. ZATERDAO 7 uur Lof. Van half 4 tot half 10 gelegenheid om te biechten. Dagelijks de H.H. Missen om 7, 8 9 uur. Achterveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor O. Rentinck. Telefoon no. 20. VRIJDAG le Vrijdag der maand. 8 uur gezongen H. Mis. ZATERDAG Feest van Maria-geboorte. 7 uur H. Mis. 10 uur Hoogmis. 6 uur Lof. Bicchthooren vanaf 4 uur. In de week de H. Missen om 7 en 8 uur. PAROCHIEKERK O. L. VROUW HEMELVAART Langegracht no. 36 Pastoor: A. W. J. Spitzen. Langegracht no. 37. Teief. 1450. WOENSDAG Kwart over 8 Congregatie van de H, Familie der mannen. DONDERDAG r Lof. Biechthooren van 6 lot 7 uur. VRIJDAG Kwart voor 8 gezongen H. Mis. r Lof. ZATERDAG 4—9 uur Biechthooren. Dagelijks de H. Missen om 7, 8 ci PAROCHIEKERK ST. HENRICUS. Paulus Borstraat no. 41 Pastoor: j H. Hooyman. Matthias Withoosstraat no 34. Telefoon 1158. DONDERDAG Van half 7 tol half 8 biechthooren. VRIIDAQ Eerste Vrijdag der maand. 8 uur gezongen H. Mis. 7 uur Lof. ZATERDAO Feest van Maria's Oebooite. 8 uur gezongen H. Mis. Om half 12 voorbereiding voo.- I» 7de leerjaar. Des namiddags biechthooren van 4 tot 9 uur. Dagelijks de H. Missen om 7 uur, half 8 en 8 uur. PAROCHIEKERK ST. ANSFR1DUS. Jacob Catslaan no. 26b Pastoor: P. J. M. Sandkuyl, Jacob Catslaan no. 28, Telefoon 558. DONDERDAG Van 6 tot 8 biechthooren. VRI|DAG 1ste Vrijdag van de maand. 8 uur gezongen H. Mis. Half 8 Lof met Litanie en toewijding aan het Allerh. Hart. ZATERDAO Feest van Maria Geboorte, dag van devotie. 8 uur gezongen H. Mis. Half 8 Lof met Rozenhoedje. Van 4 fot half 9 biechthooren. Dagelijk- de H. Missen om half 8en 8.10. Hamersveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor H. J. Croonen. TelefoonHamersveld No. 4. DONDERDAG 7 uur Lof. Gelegenheid om Ic biechten van 6-8 uur. VRIJDAG le Vrijdag. Half 8 gezongen II. Mis. 7 uur Lof. ZATERDAO Feest van Maria geboorte. Half 8 gezongen H. Mis. 7 uur Lof. Biechthooren om 4, 5, 6, 7 en 8 uur. In de week de H. Mis om half 8. Hoogland. PAROCHIE ST. MARTINUS Pastoor: W. S. J. de Jong. Kerkiaan. Tel. 3 DONDERDAG ir 1ste H. Mis. Kwart voor 9 2de H. Mis. VRIJDAG le Vrijdag der maand, toegewijd aan het H. Hart van Jezus, volle aft. Half 8 le H. Mis. Half 9 Gezongen H. Mis met de ge bruikelijke gebeden. Na de H. Mis uit stelling van het H. Sacrament tot 12 uur. Om half 10 en half 1 Catechismus op de scholen. ZATERDAG Feestdag van Maria Geboorte dag van devotie. le 11. Mis op Lco's Oord. Ilaif 9 Gez. H. Mis. 4—9 uur Biechthooren. 8 uur Lol en Rozenhoedje. Hooglanderveen PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor: H. J. Broere. Burgemeester van Tuyllslraai. VRIJDAG le Vrijdag. Om half 9 gezongen II. Mis, waarna uitstelling en Litanie van het II. llarl. 's Avonds 7 uur Lof Ier eere van hel H. Hart. ZATERDAG Feestdag van Maria Geboorte. Om hall 9 gezongen H. Mis. Half 5—half 9 Biechthooren. 7 uur Maria-Lol. Deze week de H. Mis om half 9. Nljkerk PAROCHIE ST. CATHARINA. Pastoor: R. J, B. Flipse. Holkerstraat. Tel. 98. VRIJDAG le Vrijdag der maand, toegewijd aan het H. Hart van Jezus. ZATERDAG Gelegenheid om tc biech tot half 7. In de week de H. Mis u Retraiten in het St. Alfonsushuis te Amersfoort SEPTEMBER. Woensdag 5-8 Sept. Kweckschoolmeisj Zaterdag 8 11 Burgerjongel. (Am Dinsdag II 14 Meisjes (Mariaver Vrijdag 14-17 Jongemannen (Militiepl.c.a.),ver Dinsdag 18-21 Och. Vrouwen (R.K. Vr.b.l. ver; Dinsdag 25 -28 Jongens (Utrecht), verg. Ui 50. Bestuurders K K.W.V., veig. I :rg. I Vrijdag 28 Sep OCTOBER. Dinsdag 2-5 C Zaterdag 6—9 Dinsdag 9-12 Zaterdag 13 10 Dinsdag 10-19 Vrijdag 19-22 Dinsdag 23 20 Zondag 28—31 Dinsdag 13-16 Zaterdag 17-20 Dinsdag 20-23 Zateidag 24-27 Zaterdag 8—11 Dinsdag II 14 Zaterdag 15-18 Dinsdag 18—21 Vrijdag 21 24 Maandag 24—27 Zaterdag 29 Dec.- NOVEMBER. Vrouwen en Meisjes (Achterveld, ii.iniei.. veld, Hoogland(crvcen), verg. 16 50. Meisjes Boerenstand, verg. (6.50. (ieh. Dames Middenstand, verg. I |o. Mannen en Jongelingen (Achterveld, Ha mersveld, Hooglandjerveen). verg. 16,50. Gehuwde Vrouwen, vi DECEMBER. 16.!

De Eembode | 1934 | | pagina 2