Offïcieele Kerkelijke Mededeelingen t Ballet Trudi Schoop. Het was te voorzien, dat de zeer bijzondere kunst van het Ballel-Jooss, dat verleden jaar ook te Amersfoort is opgetreden, navolgers zou vinden. De eerste daarvan is Trudi Schoop. En toch is zij geen navolgster in den eigenlijken zin. Want zij is er toch wel in geslaagd in haar op Joos geïnspi reerde balletkunst een eigen stijl te scheppen. Jooss' balletten waren ongetwijfeld grootscher van conceptie en vooral dieper van gedachte dan Schoop's bal letten. Jooss beeldt de wrange, schrij nende zijde van het moderne leven uit. Zijn kunst is een uiting van realisme. Trudi Schoop's kunst is zuiver neo romantisch. Ze zoekt het vooral in komische effecten. Haar ballet „Frido- lin" is zelfs een juweeltje van fijne, gevoelige humor, zoowel wat den in- h.'ud als de wijze van uitvoering betreft. Woensdagavond werden in Amicitia de twee bekendste balletten van Trudi Schoop uitgevoerd, Voor de pauze werd het ballet .In de advertentie-afdeeling" gedanst. In dit ballet zien we telkens zich een of andere gebeurtenis afspe len, die aan een der figuren aanleiding geeft een „kleine advertentie" te plaat sen. De tekst van deze advertentie wordt telkens aan het eind van iedere scine gedeclameerd. In het ballet „Fridolin unterwegs" zien we een onervaren, linkschen jongen, die door zijn moeder de wijde wereld ingestuurd wordt, allerlei avonturen meemaken. Wc zien hem in allerlei kringen, onder turners, in een gezel schap femelende dames, in de onder wereld, op verschillende meisjes ver liefd en ten slotte getrouwd. Daarna ondervindt hij de teleurstelling en ver veling van zoovele huwelijken, zoekt verstrooiing en wordt daarvoor door vrouw en schoonmama op ongezouten wijze de les gelezen. Hij ziet ten slotte zijn vergissing in en... trekt opnieuw de wereld in... nieuwe, onbekende avonturen tegemoet. Trudi schoop gaf een waarlijk schit terende vertolking van Fridolin's ka rakter en gewaarwordingen. Ondanks het levendige gebeuren bij de ensemble- dansen en de komische effecten, die daarbij werden bereikt, hebben wij toch het meest genoten gedurende de korte momenten, waarop Trudi Schoop alleen op het tooneel stond. Zij wist dan door haar gebarenspel, door ge heel het bewegen van haar frêle figuur tje, maar vooral door de mimiek van haar expressief gezichtje een sfeer van zielige verlatenheid te scheppen, die in het oog onzer verbeelding als het ware de dimensies wijzigde. Ons waar lijk niet groote tooneel maakte den indruk van een immense ruimte, waarin de zielige verslagenheid van het nietig menschenkind des te sterker uitkwam. Er is waarlijk groote kunst voor noodig om een dergelijke illusie te wekken. Het niet-talrijk opgekomen publiek toonde zich zich zeer dankbaar. - Voor het door het Centraal Bureau Instituut Pont te Utrecht gehouden examen voor Kantoorstenograaf Neder- landsch (130 lettergrepen per min.), slaagden de dames: Q. Heymen, M. Kamerbeek, H. Eppinga, B. v. d. Werf en S. Kroeze, en de heeren H. v. Mou- rik en P. v. Esch, leerlingen van dt Erkende Pontschool, Hendr. v. Vian- denstraat 4. Amersfoort, dir. A. M. Raay-Stekelenburg. Burgerlijke Stand. 9 Oct. Geboren Jacobus Marlijn, z. van J. v. Essen en E. Jagtenberg. Albert Marinus. z. van E. Vonkeman en E. Kuijt. GetrouwdL. Wakel- kamp en A, C. v. d. Linden. G. A. v. Rooijen en W. H. M. Keizer, A. P. Zwarteveen en H. E. v, Slooten. I Overleden: Alberdina Greidanus, S3 10 Oct. Getrouwd: A. M. B. Veld huis en H. C. Scheerder. G. A. v Drie en M. G. Oostveen. A. de Gooijer en H. Surreij. G. v. Drie en H. M. C. Smink. OverledenJo hanna Gccrtruida Priem, 36 j., echig. van J. C. Mees. 11 Oct. Jannetje, d, van G. Hoogen- doorn en E. Lammers. lohannes Maria. z. van B. A. v. Leijenliorst en M. Kieft. I OndertrouwdG. Koene en A. v. Nus. H. J. Buzink en H. de Voogt. - T. v Hal en A. E. Stoe- kenbroek M. Post en M. Jekel. L. Th. v. d. Weem en K.Waijenberg. GetrouwdH. R. Overeem en J. v. Berghem. Overleden Trijntje Been. 42 j_„ echtg. van P. B. Finkelenberg. Catharina üuittarl, 65 jwed, van A. v. d. Laan. Nieuwe wegen, In De Valk verduidelijkie de com missie voor een goed wegenplan op uitnoodiging van de samenwerkende middenstandsvercenigingen den stand van zaken. De vergadering stond onder leiding van den heer Wijk. die achter eenvolgens de heeren Van Gent, Inge nieur Bakker en mr. Scheurer gelegen heid gaf hun zienswijze over het rijkswegenplan in verband met de Amersfoortsehe belangen uiteen te zetten. De lieer Van Gent met de zijnen kant zich tegen den duren polderweg Baarn- Nijkerk en zinnen op een weg van Baarn door Soest via Birkhoven naar Amersfoort, aansluitende op de Daam Fockemalaan en Laan 1914. Ing. Bakker wees er op hoe Amers foort is gegroeid door de gunstige ligging in liet midden des lands en toonde aan dat het rijkswegenplan, waarbij Amersfoort op verren afstand blijlt, economisch zeer schadelijk zal blijken. Mr. Scheurer is van oordeel, dat het streekbelang. omvatlende ruim 60.000 zielen, niet mag veronachtzaamd wor den door plannen, die alleen bet groot- verkeer met liet buitenland pogen te dienen. Amersfoort is een beduidend knooppunt in het transportbedrijf ge worden en moet dat blijven in het algemeen belang. De heer van Gent toonde nog aan dal loslaten van den polderweg een besparing van drie kwatt millioen geeft en ook veiliger verkeer. Op den pol derweg zullen mist en nevel zcerjiin- derlijke verkeersbelenuneringen blijken. De heer Wijk dankte de sprekers voor hun initiatief en hoopt dat liet vrucht mag dragen in liet belang van Amersfoort en omstreken. Zondagdicnst H.H. Doctoren, en Nacht-wcckdicnst Apotheker. Dr. Mertens zur Borg, Laantje 5, tclef. 1225. Dr. Nicolai, L. Bergstr. 41telef. 633. Dr. Plomp, Regentesselaan 15, telef. 1395. Apotheek Itmann, Laugestr. 9. telefj 164. RADIO. Buitenlandsch programma van V.N, Amersfoortsehe Radio Centrale. Zondag 14 October. 10.20—2,20 Brussel Fransch. 2,35 -4.50 Daventry, 4.60—8.15 London Regional. 8.20-12.20 Parijs. Maandag 15 October. 11.05—5.35 London Regional. 5.35—6.50 Daventrv. 6.50-12.20 Wcenen, Dinsdag 16 Oct -ber. 1105-5.35 London Regional. 5.35—6.50 Daventry. 6.50-9.20 Weenen. 9.35-11.20 Brussel Fransch. Uit den Omtrek Hamers veld Zondagavond had de sluiting plaats van de vernieuwing der li. Missie en tevens van de parochiale jubileum oefeningen. Het plechtig Lof werd gecelebreerd door Prof. II. Mets, van het Groot seminarie te Rijscnburg met assistentie. De Geestelijke leider der oefeningen hield een gloedvolle predikatie, waarin de geloovigen op het hart werd ge drukt, in de toekomst te volharden in de heilige voornemens in deze dagen gemaakt en dat de kracht daarvoor in de komende tijden van strijd gezocht moet worden bij Christus den Heer, die voor iedereen in welke staat of stand ook, de eenige toevlucht is. Daarna werd de processie gehouden. Hel 11. Sacrament werd gedragen door Prof. Mets, onder de prachtige balda kijn, gedragen door leden van Kerk en Armbestuur. Het Allerheiligste werd voorafgegaan door een stoet van bruid jes en maagden met wuivende palmen, afgewisseld met verschillende vaandels. Enkele heeren Geestelijken sloten de processie. De gezangen werden gezon gen door het jongenskoor, in beurtzang met liet zangkoor. De plechtigheid werd gesloten met een „Te Deum". Op advies van liet hoofdbestuur werd| besloten, niet deel te nemen aan de N.V.V.-aclie. De geestelijke adviseur, die hierna het woord kreeg, spoorde de leden aan, trouw, maar niet te lang te ver-j gaderen, en den twcedaagschen cursus te volgen. Dinsdag 16 Oei. zal een „praat avond" gehouden worden. Door de Ruiten .ortverceniging „Eemland" is een concours gehouden nabij De Zielhorst. Het parcours was 1548 meter lang met 15 hindernissen. De uitslag was: 1. Ritmeester Sirtema van Gravestins. 2. Luitenant van Reede 3. Luitenant B. A. de Veer. 4. Luitenant G. J. van Drien. 5. Luitenant Hasselman. De uitslag van de onderofficieren: 1. Opperwachtmeester Knol. 2. Wachtmeester Stavast. 3. Wachtmeester Schut. De stemgerechtigde ingelanden van het Waterschap De Drie Sluizen ver gaderen op Woensdag 24 October om half zeven bij G. Schimmel ter vast stelling van de begrooting 1935 en ter verkiezing van een bestuurslid in de vacature J. baron Van Boetzelaar. Hoogland De schouw in het Waterschap De Di ie Sluizen is bepaald op Woensdag 24 Oct. 1934, des voormiddags 10 ur De raad dezer gemeente is in ope: bare vergadering ibijeengeroepen op Vrijdag 12 October 1934, des namid dags 3 uur. In de vergadering der R. K. Werk- lieden-vereeniging St. Jozef werd her innerd aan het heengaan van den geestelijken adviseur, kapelaan J. L. Gerritsen. Met eenige hartelijke woor den werd de nieuwe geestelijke advi seur welkom geheeten. De voorzitter las een schrijven voor waaruit blijkt, dat arbeiders uit Hoog land, al is deze gemeente niet aange sloten bij de Rijkssteunregeling, bij den aanleg van het Geldersche Vallei kanaal te werk gesteld kunnen worden. WINKELIERS In hot oentrum dor gomoon- lon, waar ondorgoteekonde Firma goon llllalon heofl, on die hare artikelen IN DEPÓT wenschen te ontvangen, ge lieven zich uitsluitend eohrlt- telljk te richten tot de Firma Leusden In een vergadering van liet bestuur „Zonnegloren" is besloten tot het huren van Schuttcrshoef te Leusden, om daar een aanvang te maken met afzonderlijke verpleging van aan t.b.c. lijdende kin deren. Door welwillende beschikking van mevrouw Riiell de Beaufort, kan een langgekoesterde wensch.in vervul ling, gaan daar de bouw van het eigen kiudersanatoriuin onder de huidige omstandigheden nog lang op zich had laten wachten. Thans is een prachtig gebouw met 10 bunder terrein op voordeelige condities verkregen. Soest De tentoonstelling van de Missie- naaikring Ora er Labora is een succes geweest, wat de belangstelling betreft in t werk der leden en een financieef succes voor de missie. De opbrengst was 514 gulden. Binnenland Spoorwegbeleid. Aan den nieuwen spoorweg Gouda Alfen die nauwelijks 17 K.M. groot is, liggen slechts twee dorpen Waddinx- veen en Boskoop, waarbij Waddinxveen niets voor de spoorlijn voelde. Dit dorfvi heeft zelfs lang een felle actie tegen deze spoorlijn gevoerd, waarbij het de financieele debacle voorspelde. Maar Boskoop wil de spoorlijn wel en Bos koop had in Den Haag zulke goede pleitbezorgers, dat het alle bezwaren en tegenstand, zelfs die van de spoor wegen uit den weg wist te ruimen. Was aanvankelijk het kostenbedrag geraamd op ruim 2 millioen, in werke lijkheid hebben de kosten van aanleg van dit 17 K.M. lijntje bedragen 6.4 millioen gulden. Alleen dit geweldige kostenbedrag, men moest millioenen kubieke meiers zand aanbrengen in het wegzakkende polderland markt liet uitgesloten,'.daj deze lijn ooit, zelfs in gunstige tijden, haar geld op zou kunnen brengen. Immers alleen aan rente en aflossing zou dit lijntje een bedrag van f 340.000 per jaar op moeten brengen. Daarnaast krijgen wc nog de exploitatiekosten, zoodat een kind kan narekenen, dat deze 17 K.M. lange lijn, de jaarlijk- sche tekorten van de spoorwegen met een nieuw en belangrijk bedrag zal drukken. voor de R. K. Parochiën van Amersfoort en Omstreken Cpistel en Evangelie. I gesmeekt hebt; moest dan ook gij i ontfermen over uwen mededienaar, gelijk ik mij ontfermd heb over u En in toorn ontstoken, leverde zijn heer hein over aan de beulen, totdat hij de geheele schuld zou betalen. Eveneens zal ook Mijn hemelsche Vader u doen. indien gij niet, ieder zijnen broeder, van harte vergeeft. 21e Zondag na Pinksteien. I Les uit den brief van den H. Apostel Paulus aan de Ephesiêrs. VI, 10—17. Broeders', wordt krachtvol in den Heer en in de slerkte zijner macht. Bekleedt u met de wapenrusting Gods, opdat gij bestand moogt zijn tegen de lagen des duivels. Want wij hebben den strijd niet tegen vleesch en bloed, maartegen de vorsten en de machten, tegen de wereldbeheerschers dezer duisternis, tegen het booze geestendom in de lucht. Doet daarom aan de wapenrusting Gods, om ten kwaden dage weerstand te kunnen bieden, en, in alles volmaakt zijnde, te kunnen blijven staan. Houdt derhalve stand, uwe lendenen omgord met waarheid, het harnas der gerechtigheid aangedaan, en uwe voeten geschoeid hebbende met bereidwilligheid voor het Evangelie des vredes; en neemt in alles op het schild des geloofs. opdat gij daarmede al de vurige pijlen des boozen vijands kunt uitdooven neemt ook op den helm der zaligheid en het zwaard des üeestes, dat Gods woord is. EVANGELIE v .Igens den H. Mattheus; XVIII,2335. In dien tijd sprak Jesus tot zijne leerlingen deze gelijkenis: Het Rijk der hemelen is gelijk aan een koning, die ulfckening wilde houden mei zijne dienaren. En luen hij begonnen was met afrekenen, werd er een voor hein gebracht, die hem tienduizend talenten schuldig was. Daar deze echter niet had om :c betalen, gebood zijn liter Item. zijne vrouw cn kinderen en a w it liij bezat te verkoopen, en te be talen I)..cli du- dienaar viel neder en bad lb: geduid met mij, en u alles betalen. De heer nu ontfermde ie'" vi- dan dienaar, liet In er. id Jit -Ti de schuld kwijt. Maar toen die dienaar heenging vond hij een zijner mededienaars, die hem hon derd t enl. igcn schuldig was; en dezen aat-grijpend. r.ccp hij hem de keel toe, zeggendeBetaal wat gij schuldig zijt! Zijn medeknechl nu viel voor hem ned - e:i •■nieckie htm, zeggende: Heb geduld met mij, en ik zal u alles betalen. In-th hij wilde nietmaar heengaande wierp hij hem in de ge- vangcriis, totdat iiij de schuld zou be-onbarmhartigheid onder het oog ge ulen. bracht, wanneer wij onzen naasten niet Dc medcknec'nten nu, ziende water willen vergeven! Want alle beleedi- plaats had, werden zeer bedroefd; en gingen die onze naasle ons toevoegt, zij kwamen cn dee-ldcn hunnen heer in hoe groote zaak het ook zij, zijn Evangelleverklarlng. 21e Zondag na Pinksi De bedoeling welke de Zaligmaker in dc gelijkenis van het Evangelie van dezen Zondag had, was om Zijn leer lingen en ook ons te leeren dat wij altijd moeten bereid zijn om onzen naaste alle ongelijk of beleediging, die hij ons heefi aangedaan, Ie vergeven daar ook wij anders geen vergiffenis onzer zonden bij God Ie hopen hebben. Door den Koning, waan an de ge lijkenis spreekt, wordt de almachtige God verstaande dienaars met wie Hij alrekening hield, beieekenen de men sshen. Welnu hoe lankmoedig en barm hartig handelde de Koning met den dienaar, die hem om uitstel vroeg, door hem niet alleen het gevraagde uitstel te verleenen, maar hem uit goedheid geheel de schuld kwijt te schelden. Welk een groot betrouwen mogen wij alzo» stellen op den Vader van barm hartigheid om vergiffenis onzer zonden te verkrijgen. Tienduizend talenicn wer den den dienaar kwijt gescholden, een s-im die door velen berekend wordt op achttien millioen gulden. Voorzeker een ontzaglijke waarde. Moet ons de edel moedige kwijtschelding van zulk eer enorme schuld niet bemoedigen wan neer dc zondcn-schuldenlasi onze ziel bezwaart? Welk een zondig lei ook mochten geleden hebben, voor een ieder geldt 'sHccren woord: „God wil den dood des zondaars niet, maar dat hij zich bekeerc en leve". Wie staat echter niet verbaasd dc onbarmhartigheid van dien knecht die nadat hij zoo groote barmhartigheid bij den Koning gevonden had. op zijn beurt niet het geringste medelijder, met zijn medeknechl wilde L.onen? Immers honderd tienlingen, een waarde van imtrent dertig gulden, wat is dit in ergelijking niet de ontzaglijke som an vele millioenen? Hoe treffend word! ons hi wij aan onzen naaste het ongelijkrdat hij ons heeft aangedaan, niet vergeven nadat wij zelf van God door de kwijt schelding onzer zonden, zoo groote barmhartigheid ontvangen hebben. Ontvangen hebben wellicht niet ontvangen hebben, immers de Zalig maker zegt liet ons„indien gij den menschen niet vergeeft, zoo zal ook uw Vader u uwe zonden niet vergev Neen, maar Hij zal u zonder barm hartigheid behandelen, Hij zal u al de gestrengheid zijner rechtvaardigheid doen gevoelen, gelijk de onmeedoo- gende knecht ondervonden heeft: „Zoo zal mijn hemelsche Vader ook met u doen als gij. een ieder zijn broeder, niet van harte vergeeft". Liturgische Kalender. Week van 14-20 October. Zondag 14. 21e Zondag na Pinksteren, Tijdeigen, Mis In voluntate, 2e geb. H. Callistis, Pret. H. Driev. Maandag 15. II. Thcresia. Dinsdag 16. Kerkwijdingsfeesi. Mis Terribilis, 2e geb. II Hedwig, Credo, gewone Prefatie. Woensdag 17. H, Margarclha Maria Alacoijue, 2e geb. v. Kerkwijdings feesi. Credo. Donderdag 18. H. Lucas. Credo. Pref. v. d. Apostelen. Vrijdag 19. H. Petrus v. Alcantara, 2e geb. v. Kerkwijding, Credo. Zaterdag 20. H. Joannes Cantius, 2e geb. v. Kerkwijding. Credo. KERKELIJKE DIENSTEN. liet auteursrecht van den inhoud dezer ffi.-ieelc Kerkelijke Mededeelingen wordt ..-rzeki-rd overeenkomstig de Auteurswet 1012. Het overnemen van alle onderstaande Olficieelc Kerkelijke Mededeelingen in andere bladen,wordt uitdrukkelijk verboden krachtens arl. 15, eerste lid van de Aulcurswet. Dit betreft ook hel overnemen met bronvermelding alles mede wat er gebeurd was. Toen nep zijn heer hem en zcide tol Item. Boozc knecht, de gchcele schuld heb :k u kwijtgescholden, omdat gij mij gering In vergelijking met het gr< onrecht dat wij God door onze zonden hebben aangedaan. Wij zijn derhalve, die onbarmharlige knechten wanneer] Amersfoort. PAROCHIEKERK ST. FRANCISCUS XAVERIUS. 't Zand no. 29 Pastoor: Deken C. Hartman, l Zand no. 31. Telefoon 730. ZONDAG II.H. Missen om half-7,8 uur en kwart over 9. Half II Hoogmis. 6 iiur October Lof met preek. W Deze weck eiken avond om 7 uur Octoberlof. ZATERDAG Van half 4 tot half 10 gelegenheid oi te biechten. PAROCHIEKERK O. L. VROUW HEMELVAART Langegracht no. 36 Pastoor: A. W. J. Spitzen. Langegracht no. 37. Telef. 1450. ZONDAG II. Missen om 7 uur en half 9. Half 11 Hoogmis. 3 uur Vespers. 6 uur Lol. MAANDAG 7 uur Lof. DINSDAG 8 uur gezongen St. Antoniusmis. 7 uur Lof. WOENSDAG 7 uur Lof. DONDERDAG Halt 5 uilstelling cn aanbidding van het Allerheiligste. 7 uur Lol. ZATERDAG 7 uur Lol. 4—9 uur Bicchthoorcn. Dagelijks de II. Missen om 7, 8 c 9 uur. PAROCHIEKERK ST. HENRICUS. Paulus Borstraat no. 41 Pastoor: J. H. Hooyman. Matthias Withoosstraat no 34. Telefoon 1158. ZONDAG H.H. Missen om 7 uur en hall 9. 10 uur Hoogmis. Om 6 uur Lof. Van 4 uur tot na liet Lof uitstelling van het Allerheiligste wegens liet Eucha ristisch Congres, Door de week iederen avond om 7 uur Octoberlof. ZATERDAG Om half 12 voorbereiding voor liet 5e leerjaar. Bicchthooren van 4 lot 9 uur. Dagelijks de H. Missen om 7 uur, hall 8 cn 8 uur. PAROCHIEKERK ST. ANSFR1DUS. Jacob Catslaan no. 26b Pastoor: P. J. M. Sandkuyl, Jacob Catslaan no. 28. Telefoon 558. ZONDAG (cn in het vervolg op alle Zon- en feestdagen) de H. Missen om 7 utfr, half 9 en 10 uur de Hoogmis. Van 4 uur tot na het lof uitstelling van het Allerheiligste Sacrament we gens het Eucharistisch Congres. 6 uur Lof. Deze week IEDEREN AVOND om 7 uur Octoberlof. ZATERDAG Van 4 tot half 9 bicchthoorcn. Achterveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor O. Rentinck. Telefoon no. 20. ZONDAG 7 uur H. Mis. 10 uur Hoogmis. Half 12 Katecliismus. Haif 5 Lof waaronder de gebeden o de jubilé-aflaat te verdienen (8). ZATERDAG Bicchthooren vanaf 4 uur. Zes uur Lof. In de week de H. Missen om 7 cn 8 uu Hamers veld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor H. J. Croonen. Telefoon: Hamersveld No. 4. ZONDAG Half 8 Vroegmis. 10 uur Hoogmis. Half 12 Catechismus. 5 uur Lof. MAANDAG, Woensdag, Vrij dag en Zaterdag (lc Octoberocfe- riingen aanstonds na de H. Mis van half acht, DINSDAG Halt 8 gezongen H. Mis ter eere van den II. Antonius. flalf 7 uur Lof. DONDERDAG Half 7 Lof. ZATERDAG Gelegenheid om te biechten om 4, 5, 6, 7 en 8 uur. In de week de II. Mis om half 8. Hoogland. PAROCHIE ST. MARTINUS. Pastoor: W. S. J. de Jong. Kerklaan. Tel. 3. ZONDAG Half 8 uur Vroegmis. 10 uur Hoogmis. 4 uur Catechismus. 5 uur Lof met Rozenhoedje. Na de Hoogmis uitstelling van het Allerheiligste tol na het Lof. Na het Lof vergadering van de Zela- tricen van de Levende Rozenkrans. Deze week de H. Missen om 7'/, en Maandag, Woensdag en Vrijdag 9 en 12 uur Catech. op de scholen. ZATERDAG 4—8 uur Biechlhooren. 7 uur Lof en Rozenhoedje. Hooglanderveen PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor: H. J. Broerc. Burgemeester van Tnyllstraat. ZONDAG Half 8 Vroegmis. 10 uur Hoogmis. Half 12 Catechismus. 5 uur Lof. ZATERDAG 4-8 gelegenheid om te Biechten. 7 uur Oetober-Lof. Deze week de H. Mis om 8 uur. Nliherk PAROCHIE ST. CATHARINA. Pastoor: R. J. B. Flipse. Ilolkerstraat. Tel. 98. ZONDAG Half 8 uur H. Mis. 10 uur Hoogmis. 4 uur Lof. ZATERDAG tot'hal"17C'd °m ,C bicch,en van ,la" 3 In de week de li. Mis om half 8. Heel wal lieden leggen op den drempel hunner woning dc verleide lijke beminnelijkheid af. waarmee ze zich tooien in de wereld.

De Eembode | 1934 | | pagina 2