Allerlei het lot overtreffen. Haast U dus .Hulp in Nood" van de laatste loten af te helpen. Voor 25 cent is men de gelegenheid een der mooie prijzen te winnen. Bij den concierge van St. JozefMevr. Noordman, v. Marnixl. 44 en de heer v. Keeken, Liendertscheweg 10 kan men zich nog loten aanschaffen. Handel- en Vischtcntoonstelling. Maandagmiddag had de opening plaats van de Handel- en Vischtentoon- stelling in de gemeentelijke markthal. Vooraf sprak de secretaris van de Commissie tot bevordering van het vischgebruik in Nederland. Spr. wees er op dat het vfschgebruik in Neder- tand is gestegen van 19 mlllioenK.G. lot 26 millioen, daartegenover staat echter dat de export is gedaald van 30 tot 8 millioen. Deze tentoonstelling moet een aansporing zijn om visch- gerechlen klaar te maken, hetgeen hier gedemonstreerd zal worden. Om zoo veel mogelijk menschen deze tentoon stelling te doen bezoeken is samen werking gezocht met de Handel en is er dus voor Elck Wat Wils. Vervolgens werd de tentoonstelling teopend door den heer Dr. Joh. H. cheurer, secr. van de Kamer van Koophandel, die in deze expositie een hoopvol teeken zag voor de toekomst. Op het gebied van visch- en visch- bereiding is er heel wat te zien, daar naast is er voor Elck Wat Wils bij eengebracht De tentoonstelling is van 15 tot en met 20 October geopend van 1\, tot 5 uur en van 7tot 10 Va uur behalve Vrijdag van 9—5 en 7'/»10'/» uur. Langs den weg. Op de Puntenburgerlaan week bestuurder van een auto naar links uit zonder 'n teeken te geven. Een zekere Hastrich werd gegrepen en eenige meters meegesleurd. De man werd met een hersenschudding over gebracht naar het St. Elisabeths zieken huis. Bovendien had hij een ernstige wonde aan het linkerbeen en een in wendige verwonding in het ooropge- loopen. De bestuurder van de auto reed onder toezicht. Het dochtertje van de familie v. A. uit de Violenstraat liep op den Ouden Soesterweg tegen een vrachtauto op. Het kind werd verbonden, daar het een wonde aan het hoofdje had be komen. Men constateerde hersenschud ding. waarna de kleine naar het St. Elisabethziekenhuis werd overgebracht. Door een bewoner van een der perceelen aan de Barchman Wuijtiers- laan is in den tuin teruggevonden een ijzeren geldkistje wat sedert den 27sten Augustus vermist werd en inhield eenige rentezegels en bescheiden. Burgerlijke stand. 12 Oct. Geboren: Antonius Maria, z. v. G. J. Thijssen en R. v. Karsber- gen Wilhelmina Clasina, d.v. J. W. Kraanen en F. Stangenberger Jaco bus, z. v. L. Waijenberg en A. Jagten- berg Wilhelmina Antoinette, d. v. A. C. E. Lem en A. M. Vos Hille- chiena Johanna, d. v. H. Albronda en J. v. d. Plas. 13 Oct. Geboren: Leentje, d. J. Postma en M. Doornekamp. 15 Oct. Geboren: Wijnanda Jacoba, d. v. J. H. Scheurer en I. Hartwigsen Frans. z. van E. F. Govaert en L. Wegen Hendrika Johanna, d. v. D. J. v. de Kooij en M. Mulder Melis, z, v. W. v. de Kuilen en E. Polleman Heintje, d. v. H. v. d. Hoef en G. v. Brummelen. RADIO. Buitenlandsch programma van N.V. Amersfoortsche Radio Centrale. Woensdag 17 October. 11.05— 5.35 London Regional. 5 35 6.50 Brussel Vlaamsch. 6.50-12.20 Weenen. Donderdag 18 October. 11.20- 2.20 Keulen. 2.20— 5.35 London Regional. 5,35— 6.50 Daventry. 6 50—12.20 London Regional. Vrijdag 19 October. 11.05— 5.35 London Regional. 5.35- 6.45 Daventry. 6 50 12.00 Boedapest. Zaterdag 20 October. 11.20— 5.35 Daventry. 5.35 12.20 Keulen. Wijziging voorbehouden. R. K. V.V. „Amersfoort". Het eerste elftal verliest met 2—1 van M.S.V. De rust ging in met 0—0- Het samenspel was min of meer ge brekkig Het tweede elftal moest twee punten afstaan aan Eeinbnd en verloor 31. Het derde elftal handhaaft zich beter, het wint met liefst 6 1 van Zwaluwen Vooruit 3. junioren winnen met 7—2 van Ac tief. Men kon de vreugde zien op de zwarte gezichten. Gevestigd in de gem. Amersfoort. Rcsina K .rdewal, R.K.. Bergstraat 33. dienstbode. Johanna Schols, R.K.. Krommestr. 44. dienstbode. Maria Aalbers, N.H., Dillenb.laan 18. Barend Aptroot, N.I., P. Bothlaan 4.| A. Bekke. R.K., Spaarnestr. 45, timm. Pieternella Bijl, N.H., K. Wilhelmina- straat 15, dienstbode. baron van Voorst tot Voorst, R.K., Huygenslaan 39, generaal-m. Dina Jansen, N.H.. Stationspl. 6. dienstb. A. Ram, R.K., Weverssingel 44. W. de Groot, N.H., A. Mauvestr. 2, bedrijfsl S. Posthuma, Voltastr. 13, insp. D.B. Th. Forster, R.K., KI. Spui 18, koopnt. P. den Hartigh, N.H. idem. Wed. H. Vroom. R.K., Nieuweweg 4. P. Tongeren. R K„ Puntenburgerlaan 20b, kapper. D. van den Bosch. N.H. Voltastraat 37. S. van Houten, N.H., Borgesiuslaan 26. insp. NS. Magdalena Betz, R.K., Puntenburgerlaan 20b, kapster. J. Graalman. Edisonstraat 29 gep. Hermina Visscheis, R.K., 'tZand 31, dienstbode. Louise Heuveling R.K.. St. Ansfridus- straat I, dienstbode, Grietdiena Poelman. N.H.Hendrika Krop. N.H., L. Kuyper, Elisabeth Drongelen, N.H., Johanna van Duin, Utr.weg 266. verpl. A. te Poel, R.K., Stationsstr. 57, wink.b. Verhuisd binnen de gemeente. B. v. Gastel. R.K., van Schimmelp.kade 18a naar A.Mauvestr. 19, winkelier. Therese Lindner, R.K., van Heiligenb. weg 35 naar Hof 39. dienstbode. Wilhelmina Staal, R.K., van Utr.weg 95 naar v. Hogendopl. nieuw, idem. Johanna v. Gooi, R.K., van Breestr. 80 naar Langegracht 39. idem. Cornelia van Loo, van id. naar id., id. D. Broekman, R.K,, van v. Campenstr. 21 naar Rembr.str. 28, met.bew. W. Mostertman, R.K., van Spaarnestr. 87 naar A. de Kamp 24, timmerm. Wed. C. Fontijn, R.K., van A.de Arnh. Prtw. 12 naar A. de Arnh. Prtw. 2. A. v. Oorschot, R.K., van Scheltusstr. 39 naar P.Bothl. 48, broodsl. J. v. Doorn, R.K., van Bisschopsweg 108 naar Brouwersstr. 12, mag.m. E. Middegaal, R.K., van Eemstr. 264 naar Resedastraat 8. v. d. Heuvel, R.K., van Valkestraat 29 naar Leliestr. 25, winkelb. W. Arler, R.K., van Aucubastraat 28 naar O.Soesterweg 172, kellner. Antje v. d. Eshof, R.K., van Narcisstr. 13 naar O. Soesterweg 172. Anna Aarts, R.K.. van Gaslaan 62 naar A. de Kamp 19. W. Gouw, R.K., van A. de Kamp 43 naar Teut 70, beitser. J. Staats, R.K., van Heiligenb.weg 48 naar G. Doustr. 26, bankw. Rochusta Machielsen, R.K., vanSt.v.d. Hagenl. 18 naar P.Potterstr. 1dienstb. F. Andringa, R.K., van Dollardstr 2 naar Grebbestr. ,43. onderw. Rika v. Burgsteden, R.K van 't Zand 31 naar P. Borstraat 5. H. Groothuizen, R.K., van Puntenb.l. 24 naar Soesterweg 7, boekh. A Uit den Omtrek Baarn Burgerlijke Stand. GeborenTheodora Adriana Maria, d. van M. A. Kerkhof en A. Burgwal. Everarda Theresia Lidwina Maria, an C. P. de Ruijter en M. L. G. Niemann. Stephana Margaretha. d. van J. F. Lettemeijer en J. Zwemmer. Ondertrouwd H. A. v. Woudenberg en G. Lokman. S. Mulder en G. E. Kietselaar. F. A. Palm en F. SchJam de Jong. G. Lodder en M. T. Beer- ling. i GetrouwdJ. v. Veenendaal en Limper. S. M. Hazebroek en A. Drost. OverledenLouiza Charlotta Wehrbein, wed. van J. H. Pfersich, 74 j., Willem Jansen, echtg. van H. "'om, 75 j. Schouwvoering. Burgemeester en Wethouders maken bekend, dat op Dinsdag 23 October a.s., zal worden gevoerd de schouw de wegen binnen deze Gemeente hun beheer en toezicht onder worpen. Gevonden voorwerpen. Muts, R.K. kerkboekje, vulpen, ring met sleutels, ring met hondje (speel goed), handschoen, huissleutel, bloed koralen armband met gouden slot, pak nh. blikken met wafels, leder ceintuur, rol kastpapier, bougie, ceintuur, roode zakdoek, zilveren vingerringelje, kora len halsketting, handschoen, ceintuur, muts. Hoogland De pogingen van eenige Katholieke Middenstanders, om te komen tot de oprichting van een Kath. Middenstands- vereeniging zijn met succes bekroond. In Concordia kwamen de uitgenoo- digden bijeen. Aanwezig waren daar de Zeercerw. heeren Pastoors van Hoogland en Hoog landerveen en de Weleerw. heer Kape laan Van Veenendaal. De voorzitter, de heer G. v. d. Pol, opende de vergadering mei gebed, zette het doel van deze samenkomst uiteen en hoopte, dat de vereeniging tot stand zou komen, tot heil van het geestelijk en stoffelijk welzijn der leden. De heer de Brabander, directeur van het Utreihtsche Hanze-Bureau, hield daarna een prettige causerie, kort maar duidelijk, over het nut en de noodza kelijkheid eener vereeniging voor den middenstand. Spreker gaf met voor beelden aan, in welk opzicht zij zeer nuttig werk zal kunnen verrichten. Omdat in deze gemeente de landbou wers en werklieden ook hun vereeni- gingen hebben, is de Middenstand 't aan zijn eigen verplicht ook zich aan een te sluiten, want „eendracht maakt macht". Vooral als men zich wenden moet tot de wetgevende lichamen in het Rijk en de Gemeente. Daarna sprak de Z.Eerw. Pastoor de Jong de aanwezigen toe, om zich toch aan te sluiten bij die vereenigingen, waarin men zijn belangen kan bespre ken en hoopte, dat deze vereeniging veel nut zou kunnen stichten voor de geestelijke en stoffelijke belangen der leden. Er gaven zich ongeveer dertig aan wezigen als lid op. Gemeenteraad. Onder leiding van wethouder Hilhorst kwam de gemeenteraad in openbare vergadering bijeen, om onder meer te beraadslagen over de verruiming van verkoopgelegenheid op Zondag. De heer De Bruin had beginsel be zwaren en ook de heer Spelt zeide tegen het voorstel te zijn, omdat het een stap is op den weg naar aigeheelen Zondagsverkoop. Het voorstel werd met 8 tegen 3 stemmen aangenomen, zoo dat in Hoogland voortaan alle winkels des Zondags van 8—12 uur v.m. ge opend mogen zijn. Op een verzoek van het bestuur der afd. Hoogland van den A.B.T.B. inzake het verleenen van subsidie voor den landbouw-cursus 1934-1935 werd gun stig beschikt. De begrooting voor 1935 werd den Raad opnieuw aangeboden. Naar aanleiding hiervan vroeg de heer Sandbrink een specificatie van de post „werkverschaffing" en drong hij er ook op aan, om de werkverschaffing weder in te voeren. Tegen de last, veroorzaakt door losloopende honden in de gemeente, zou verhooging van de hondenbelasting een afdoend mid del zijn. Ten overstaan van nots. Knoppers werd geveild een landbouwerswoning, gelegen aan den Brand. Het perceel, ingezet op f 2000 door G. v. d. Hengel alhier, werd toegewezen aan inzetter. Burgerlijke stand: Geboren: Maria Bertha, d. v. J. v. Eyden en A. M. Evers Lambertha Joanna, d. v. A. Pasker en A. M. Os sendrijver. GehuwdK. A. van Es en M. Veldhuizen G. van Beek en A 'ansen. der tarieven voor gaslevering dat het aantal te verbruiken M3 gas voor in dustrie, om in aanmerking te komen voor vastrecht, verlaagd dient Ie wor den. B. en W. zeggen nader onder zoek toe. Bij de behandeling van het voorstel betreffende verruiming van de ver koopgelegenheid op Zondag, noemt de lieer Endendijk het 'n mislukking als sociale wetgeving en 'n maatragel in strijd met de bescherming var personeel. De voorzitter zegt, dat B. en W. uitsluitend objectief tegenover dit voor stel staan. De voorgestelde verkoop gelegenheid op Zondag wordt met 12 tegen 3 stemmen aangenomen. Het adres van den besturenbond verstrekking van schoolkleeding wordt niet ingewillegd. Het voorstel om een gedeelte van den rijksweg te voorzien van Philora natriumlampen wordt verworpen. Wethouder van Klooster geeft 'n duidelijke uiteenzetting van de aan staande werkverschaffing en de ob jecten, welke er voor in aanmerking komen. Een voorstel de Nies—Nooder, oin in October ook de steunverleening in werking te stellen wordt verworpen. Hoevelaken Op den Nijkerkerstraatweg is een auto in volle vaart geslipt tengevolge van de gladheid van der weg. De wagen botste tegen een boom en werd totaal vernield. De bestuurder kwam er met een lichte verwonding af. Leusden Burgerlijke Stand. Geboren Antonie Franciscus, z. van Herder en G- R. Stalenhoef. On dertrouwd: D. Cozijnsen en R. v. d. Essenburg. GehuwdG. A. Langras en M. Wallet. Door de electriciteitsmaatschappij is de prijs van de stroom van 25 ct. op 23 ct. per K.W.U. gebracht. IViJkerk Op de markt: 110.000 eieren f4.f4.75, jonge henneneieren f2.10—f3.10, eenden eieren f 2.20f 2.3543 biggen f 8— f 10211 runderen: kalfkoeien f130 1175, kalfvaarzen f90—f125, vet vee, le kw. f 0.20—f 0.27 p. p 2e kw. f 0.17—f 0.20 p. p., vette koeien f150—f185: 28 nuchtere kalveren: mestkalveren f 8f 14, slachtkalveren f 3-f5. Stoutenburg Burgerlijke Stand. GehuwdJ. Haase en H. Jansen. Soest De heer Th. J. Regter. commies Ier gemeente-secretarie, is door den raad met 10 van de 15 stemmen benoemd tot gemeente-ontvanger, als opvolger van Alders. Hij werd geboren 1904. Sinds 1 October 1927 is hij in dienst der gemeente Soest werkzaam. Van 31 Juli 1928 tot 1 Augustus 1930 was de heer Regter waarnemend gemeente-ontvanger van Soest. Vdór zijn werkzaamheid als ambte naar der gemeente Soest, was de heer Regter werkzaam bij de centrale boek houding der gemeente-bidrijven le Den Helder. Door notaris Te Leuken, Amers foort, werd in „De Gouden Ploeg" verkochthet woon- en winkelhuis met schuur en tuin aan de Koningir.ne- laan 74, alhier, groot 4.05 Are 1 f 3100, Voorts werd in veiling gebracht het heerenhuis Mea Vota aan de Toren straat groot 5.93 Are. Uit perceel werd verkocht voor f4940. In den gemeenteraad meende de heer Van den Berg bij de vaststelling Woudenberg Het gemeentebestuur van Wouden berg overweegt het kruispunt van de wegen Utrecht—Ede en Amersfoort Leersum in de kom dezer gemeente te doen verbeteren "door opruiming van het op een der hoeken van dit kruispunt aanwezige Gemeentehuis, dat het uitzicht ter plaatse geheel belem- A Binnenland Vleesch in blik. Op 30 Juni van dit jaar was nog een voorraad van 12.610.310 blikjes vleesch. Nu is dit aantal geslonken tot ongeveer 11.000.000. Den vorigen winter bedroeg 't wekelijksche ver bruik soms wel 300.000 blik; in der zomer is het gedaald tot 100.000. De verwachting bestaat, dat het ver bruik weer zal toenemen. In dat geval is de voorraad juist toereikend voorj den winter 1934—1935. Het vleesch is door de fabrieken, die het hebben ingeblikt en die het opgeslagen houden voor den tijd van een jaar gegarandeerd. Het blijft even wel veel en veel langer goed De groote slachting. De veehouderijcentrale heeft besloten de regeering te adviseeren tot oprui ming van 150.000 stuks rundvee, waar van 125.000 stuks zouden worden in geblikt, 10.000 zouden worden inge vroren en de rest naar de destructie zouden worden verwezen. Een van de leden van de Veehou derijcentrale bracht een aanbod ter sprake van Russische zijde gedaan voor export van vee naar Rusland. -Kerknieuws. Pater H. VV'. Spijker S.J. f In den ouderdom van 67 jaren is te Den Haag overleden Pater H. W. Spijker S.J. Pater Spijker is geboren 17 Mei 1867 te Soest. Na eerst als onderwijzer werkzaam te zijn geweest aan de R.K. Jongensscholen te Amersfoort, is hij op 26 September 1891 in de Sociëteit van Jesus getreden. Achtereenvolgens was hij werkzaam te Mariëndaal en Oudenbosch en tenslotte te Maastricht, hij de H. Priesterwijding ontving. Vele jaren heeft Pater Spijker als kapelaan gewerkt te Rotterdam en te Groningen. In deze laatste plaats be woog hij zich ook veel onder de studenten. De laatste vier jaar was hij werk zaam aan het St. Aloysius-college te Den Haag. Correspondentie, De bijdrage „Unam Sanctam Catlio- licam" wordt gaarne in het Vrijdag nummer opgenomen. REDACTIE. Zondagavond is de bliksem inge slagen in den toren van de St. Domi- nicuskerk te Alkmaar. Ongeveer een kwartier later bemerkten eenige voor bijgangers dat de top in brand stond. De brandweer rukte onmiddellijk met groot materiaal uit. Het vuur was spoedig bedwongen. De schade is niet groot. Ook is de bliksem ingeslagen in de boerderij van Ruiter onder Oude Nie- dorp. De bewoners konden in nacht gewaad vluchten. Twee koeien kwamen in de vlammen om. Tengevolge van het vallen van een mijnlamp ontstond een ontploffing in de mijn bij St. Pierre 23 verongelukte arbeiders heeft men kunnen bergen. Tijdens het noodweer te Noord Scharwoude is de bliksem ingeslagen in den toren van de Hervormde kerk, tengevolge waarvan brand uitbrak en het geheele kerkgebouw is afgebrand. De kerk bevatte een kostbare preek stoel met beeldhouwwerk uit het iaar 1600 en bijbels eveneens dateerende uit het jaar 1600. De banken waren uit het jaar 1603. Alles werd een prooi der vlammen. Ongeveer honderd arbeiders, die in een mijn te Compamones (Spanje) voor het bombardement der regeerings- troepen dekking hadden gezocht, zijn daarin levend begraven, toen het artil- leriegeschut den ingang der mijn trof en haar volkomen afsloot. De Koningin heeft f 5000 geschon ken aan het Crisis-comité, Op de prijsvraag van hel Nationaal Crisis-comité zijn ongeveer 100.000 antwoorden binnengekomen. Dit be- teekent een voordeeltje van minstens f 25.000. In het gehucht Cambron bij Abbe ville (Noord-Frankrijk), heeft een boer in waanzin zijn vrouw en vijf kinderen vermoord, waarna hij zichzelf ophing, nadat hij zijn boerderij in brand had gestoken. In den staat lowa ontspoorde een trein op een brug over een rivier. De machinist, de stoker en drie passagiers werden gedood, talrijke passagiers werden gewond. Te Assen is in arrest gesteld N., arbeider te Nieuw-Amsterdam, verdacht van ernstige mishandeling van moeder, waarbij deze één hareroogen verloren heeft. Met ingang van 1 Nov. a.s. wordt de passageprijs op de luchtlijn Am sterdam—Batavia der K.L.M. van f1750 verlaagd tot f 1500. De prijs van retourvlucht daalt hierdoor van f3150 f2700. Men meldt, dat het met de pleegden, die bij den brand in het vereenigingsgebouw te Hilversum ge wond werden, goed vooruit gaat. Nadat hij vele dagen onkundig was gebleven van den feitelijken toestand na de filmramp, is pater Buis, de held haftige redder, thans in zooverre her steld, dat hij op de hoogte kon worden gebracht van de meest dringende bij zonderheden. In groote verslagenheid vernam hij, dat drie meisjes hun blanke zieltjes als missie-offer aan God hadden terug geschonken. En ook verder weet de zeer geschokte pater van de vele zieke patiëntjes, van de beproefde ouders, van het rumoer, dat in deze droeve zaak is ontstaan, maar gelukkig ook van het blijde herstel, dat thans door zet. Pater Buis zelf, heeft door het vuur zoodanig geleden, dat zijn verple ging nog lang zal moeten voortduren. In den nacht zijn onder Weesp twee koeien en een paard door den bliksem gedood. Te Amsterdam raakte een chauffeur de macht over het stuur kwijt. De autc reed het trottoir op en tegen de pui van een café aan. Een meisje, dat daar aan 't spelen was, werd tusschen den wagen en den muur beklemd en was op slag dood. Aan de Centrale veiling te Aalsmeer worden thans al weer seringen aange voerd. Zij brachten in de beste kwa liteit tot f0.28 per tak op. Te Innsbriick (Oostenrijk) werden op een schietterrein ontplofbare stof fen, die bij nationaal-socialisten in be slag genomen waren, onschadelijk ge maakt. Door onbekende oorzaak ont plofte daarbij een bom. Drie soldaten werden gedood. De veehouder P. V. te Blokland verloor tijdens het voeren van zijn kens zijn portemonnaie inhoudend een briefje van f 10 en eenige zilveren gul dens. Toen hij het verlies ontdekte stelde hij een onderzoek in. Het bleek dat een der varkens het grootste ge deelte van de portemonnaie doch ook het briefje van f10 had opgepeuzeld. Bij kleine Kinderen behandelt men de ontstoken, roode en smettende deelcn met Purol en al deze huid- euvels verzacht men daardooronmiddellijk en geneest men spoe dig. Om de huid droog te houden bepoedere men de betreffende deelen. vooral ook de huidplooien, met Purol-poeder. Purol In dooztn van 30 en 60 cl ben 80 ct KERKELIJKE DIENSTEN. Het auteursrecht van den inhoud dezer OIBcleele Kerkelijke Mededeellneen wordt verzekerd overeenkomstig de Auteurswet 1-1].-. IK-l ..vernemen van alle onderstaande (itficicele Kerkelijke Medcdeellngen In andere bladen.wordl uitdrukkelijk verboden krachtens art. 15. eerste lid van de Auteurswet. Dit betreft ook hel overnemen met bronvermelding Amersfoort. PAROCHIEKERK ST. FRANCISCUS XAVERIUS. I 'f Zand no. 29 Pastoor: Deken C. Hartman, 't Zand no. 31. Telefoon 730. Deze weck eiken avond om uur Octoberlof.] ZATERDAO Van half 4 lot half 10 gelegenheid om le biechten. Dagelijks de H.H. Missen om 7, 8 en 9 uur. 7 PAROCHIEKERK O. L. VROUW HEMELVAART Langegracht no. 36 Pastoor: A. W. J. Spitzen. Langegracht ito. 37. Telef. 1450. WOENSDAG 7 uur Lof. Kwart over 8 Congregatie van de H. Familie der mannen. DONDERDAG Hall 5 uilstelling en aanbidding van het Allerheiligste. 7 uur Lof. VRIJDAG 7 uur Lof. ZATERDAG 7 uur Lof. 4—9 uur Biecltlhooren. PAROCHIEKERK ST. HENRI CUS. Paulus Borstraat no. 41 Pastoor: J. II. Ilooyman. Matthias Withoosstraat no 34. Telefoon 1158. ZATERDAG Om halt 12 voorbereiding voor het 5e leerjaar. Biechthooren van 4 tot 9 uur. PAROCHIEKERK ST. ANSFRIDUS. |acob Catslaan no. 26b Pastoor: P. J. M. Sandkuyl, |acob Catslaan nn. 28. Telefoon Deze week IF.DEREN AVOND 7 uur Octoberlof. ZATERDAG Van 4 tot half 9 biecltlhooren. 558. Achterveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor G. Rentinck. Telefoon no. 20. In de week de H. Missen o: n 8 uur. Hamers veld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor H. J. Croonen. Telefoon: Haincrsveld No. 4. DONDERDAG Half 7 Lof. ZATERDAG Gelegenheid om te biechten om 4, 5, 6, 7 en 8 uur. In de week de II. Mis om half 8. Hoogland. PAROCHIE ST. MARTINUS. Pastoor: W. S. J. de Jong. Kerklaan. Tel. 3. Deze week de II. Missen otn Tl, en 8'/« uur. Maandag, Woensdag en Vrijdag 9 en 12 uur Calech. op de scholen. ZATERDAG 4—8 uur Biechthooren. ir Lof en Rozenhoedje. Hooglanderveen PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor: II. J. Broere. Burgemeester van Tuyllstraat. ZATERDAG 4-8 gelegenheid om te Biechten. October-Lof. Deze week de H. Mis n 8 uur. INIikerK PAROCHIE ST. CATHARINA. Pastoor: R. J. B. Flipte. Holkcrstraat. Tel. 98. ZATERDAG Gelegenheid om te biechten van half 3 lot Itall 7. In de week de H. Mis om half 8.

De Eembode | 1934 | | pagina 2