1884 HOERA! HOERA! 1934 THEO GROENHUIZEN, Vak-Opticien, Langestr. 38, Amersfoort Allerlei ER IS FEEST BIJ GROENHUIZEN - Een groot belangrijk feest I Een halve eeuw bestaat GROENHUIZEN thans 50 jaren lang - hebben wij het vertrouwen van het Amers'oortsche publick genoten. Uit erkentelijkheid bieden \.ii U, bij aankoop van een B' II ol Pincc-nez GRATIS UW BRILLEN-GLAZEN aan. Uitgezonderd Luxe- of Zeiss-glazen. LEDEN VAN ZIEKENFONDSEN genieten bij aanschaffing van luxe bril, en bij overgave van Ziekenlonds-recept 33' j procent korlingl Nu is de tijd gekomen om Uw oude bril te vernieuwen, of een reserve schaffen. Wij noteeren de nieuwste modellen (Amerik. syst.) vanaf f2.50 WEL, BETER - NIET DUURDER!! lijke Markthal. De decor's vervaardigd door den heer H. Smit zijn Iraai afgewerkt, wat aan het geheel ten goede komt. Wij wcnschen de Commissie van de Berg- Revue twee volle markthallen toe. Nieuwe banen. Dinsdag vergadert de Ver. Volks huisvesting I ter vaststelling der nieuwe statuten. Aanbesteding. Architect zal aanbesteden het bou wen van een Winkelhuis aan den Leusderweg. Gaspenningen. De gaspenningen voor de munt meters worden in buurtwinkels aan het publiek, verkocht. De winkelier krijgt daarvoor een geringe provisie. Deze provisie werd verlaagd. De winkeliers komen hiertegen in verzet, hoewel in meerdere gemeenten muntpenningen zonder provisie door winkeliers worden verkocht. Ambachtschool. De vereeniging De Ambachtschool vergadert Woensdagavond half acht. De agenda vermeldt: bestuursverkie zing wegens periodtek aftreden van de heeren Dr. Huygen, H. Nefkens, B. Schooleman en Ir. van Veen. Kath. Middenstandsbond. Dezer dagen vonden in het St. Al- fonsus-retraitenhuis de stud dagen plaats, die de Ned. R. K. Middei.lands bond pleegt te organiseeren in de jaren, waarin geen congres wordt ge houden. De bijeenkomst werd wederom bijgewoond door tal van landelijke, diocesane en plaatselijke bestuurderen uit de stands- en vakorganisaties van den katholieken middenstand. Langs den weg. Op de Prins Frederiklaan hoek So- phialaanaanrijdingtusschen twee auto's Beide wagens zijn zoodanig bescha digd dat zij per kraanwagen versleept zhn. Het ongeval liep zonder persoon lijke ongelukken af. Ook op het Stationsplein had een aanrijding plaats tusschen twee auto's, door het verkeerd uitwijken van een hunner. Op den Leusderweg botste de 23- jarige motorrijder T. B. met snelle vaart tegen een vrachtauto. De motorrijder werd naar „De Lichtenberg" overge bracht. Zijn toestend is ernstig. Handels-. Kantoor- en Winkel bedienden. De afd. Amersfoort hield een Propa- ganda-vergadering, waar als spreker optrad de bondsvoorzitter. Deze gaf een overzicht van de heerschende werkloosheid, ook onder de bedienden, met haar treurige gevolgen. Meer ware door de vakorganisatie bereikt geweest, indien alle bedienden hadden begrepen dat hun plaats daar is. Wij staan thans verre achter bij de handarbeiders, die dank zij hun sterke organisatie meer in de gelegenheid waren collect, con tracten af te sluiten. De bedienden worden thans ook genegeerd bij het vormen van bcdrijfsraden. Daarom is het juist thans noodig onze organisaties sterk te maken. Het egoïsme moet de wereld uit en de liefde onder elkander zal moeten heerschen. De voorzitter riep de leden op tot deelneming aan de propaganda. Feest in De Potb. Op 5 December hopen de Vader en Moeder van de Stichting De Poth, de heer en mevrouw Van Kamp—Gijs- bertse, hun 40-jarige echtvereeniging te herdenken. Amersfoort—V.V IJ. Wij hadden gehoopt de Amersfoor- ters bij hun thuiskomst feestelijk te kunnen begroeten, zooals we dat gen Parmentier hopen te doen. Helaas hel heeft niet zoo mogen zijn. Het is als bij Wardenier op niets uitgeloc Zienier het verslag van de voetbal wedstrijd: V.V.IJ. trapt af en trekt direct ten aanval, maar de achterhoede siuurl deze rttonr en de bal wordt opgevan gen door de voorhoede van Amersfoort, i ineens een aanval onderneemt, dezi t cchtei s op op het V.V.IJ. doel levert al evenmin iets op, maar steeds blij ven de Amersloorlers in den aanval. Een keurig schot van den midvoor, wordt even keurig gestopt door den V.V IJ. keeper. Z' golft het spel langen tijd op en neer met Amersfoort steeds in den aan- -. .»l, maar het juiste schot ontbreekt. Een mooie aanval van V'.V.IJ., ais een speler alleen tegenover de keeper staat, I maar juist naast. De eerste corner op het Amersfoortsche doel levert niets zoo verloopt de eerste heift zonder doelpunten. Na de rust is wederom Amersfoort in den aanval, nadat de rechts-half zijn plaats heeft verwisseld met den rechts buiten, hetgeen eenige verbetering be- teekent. V.V.I|. is reeds tot de verde diging overgegaan, wat heel wat moei lijkheden meebrengter is voor Amers foort geen doorkomen meer aan. Verschillende corners op het V.V.IJ. doel leveren niets op, want d» spelers staan als een eerewacht met acht man rond hun heiligdom geschaard. Zoo verloopt dan ook het laatste gedeelte van den wedstrijd zonder doelpunten. Amersfoort heeft niet veel geluk met haar uitwedstrijden. Een groote handi cap was ook wel het kleine veld, waardoor Amersfoort niet te best op dreef scheen te zijn. Echter dient de voorhoede beter door te zetten, en vooral de midvoor houdt ook den bal nog al eens te lang bij zich. Den moed niet verloren, een volgende keer beter. Zeg mij nu lezer: was dit Parmentier of Wardenier? Amersfoort 2—Hertha 7-0 D.V.S.U. 2-Amersfoort 3 2—4 Amersfoort 4-L.V.V. 3 3-3 MeervogelsJun.—Amersfoort Jun. 2—1 De staking ging niet door. Naar aanleiding van het conflict tusschen den groentehandelaar S in de Krommestraat en de groentehandelaren, aangesloten bij de Vereeniging van Groentehandelaren, zouden laatstge noemden op de Maandag gehouden veiling niet koopen indien S. op de veiling verscheen. Persmuskielen en een fotograaf waren aanwezig, doch om 3 uur begon de veiling. S. was aanwezig en kocht en ook „de stakers" drukten op hel knopje en kochten. Achteraf h.bben ze waarschijnlijk ingezien dat ze aan het kortste einde zouden trek ken zoodat het geval mei een sisser afliep en S. een prachtreclame geheel gratis heeft gehad. R. K. Kiesvereeniging „Recht en Orde". Ledenvergadering Donderdag22Nov des avonds 8 uur in het St. Vincentius- huis, Krommestraat 68. De agenda vermeldt onder meer: Behandeling agenda Algem. Verga dering te Utrecht te houden op Zater dag 24 Nov, en benoeming van afge vaardigden daarvoor. Voorgesteld is de afdracht van con tributie aan de kas van den bond te verhoogen van 10 op 12'ets. Men wi! voorstellen de plaatselijke contri butie te bepalen op 30 cent. Stellen van candidalen voor de Pro vinciale Statenverkiezing. Burgerlijke Stand. 16 Nov. Geboren: Franciscus An- tonius, z. van A. M. Kurvers en W.J. Veldman. 17 Nov. GeborenLambertus Caspei Antonius, z. van L. P. v. Keulen en J. A. v. Dijk |an, z. van kesteijn en j. v. Veluw. Eitske, d. van J. H. v. Konijnenburg en C. G. Romswinckei. OverledenAdam Ra demaker, 80 j„ echt. van A. A. C. v d. Perel. 19 Nov. Geboren: Henricus Gerar- dus Maria, z. van H. N. de Bree en M. H. A. Renlrop. Jan, z. van H Bredewold en G. Beldman. Johan nes Lamberius, z. van Th. J. A. Rijn bergen en C. Vonk. Evert, z. van E. Malestein en H. J. Groenevelt. Robert, z, van S. P. Dalman en M. W. v. Niekerk. Margrietha, d. van E. H. Gijtenbeek en C. B. v. Huijzen. Overleden Maria Johanna Linthorst, 64 j.. wed. van A. P. J. v. d. Putten. Neeltje Margareiha van Lente, 73 jwed. van S. J. Buré. RADIO-CENTRALE. Buitenlandsch Programma. Woensdag 21 November. 11.05 5.33 London Regional. 5.35 -6.50 Droitwich. 6.50 12.20 London Regional. Donderdag 22 November. 11.05 5 35 London Regional. 5 35 6 50 Droitwich. 650—12 20 London Regional. Vrijdag 23 November. 11.05 5.35 London Regional, 5 35 - 6.45 Droitwich. 6 50—12 20 London Regional. Zaterdag 24 November. 11.20-6.35 Droitwich. 6.35 - 8.05 Keulen. 8.20-12.20 Brussel Vlaamsch. Wijziging voorbehouden. De Berg-Revue 1934. Zondagavond ging voor abonnement houders en genoodigden de première van de Beig-Revue 1934 in het Palro- naatsgebouw aan de Tollenslaan. Kapelaan Groothuis heelte allen har telijk welkom in het bijzonder den Herder der parochie St. Ansfridus, Pas toor Sandkuyl, den Burgemeester en Prof. van den Berg. Spr. hoopte dat allen, die door hun aanwezigheid hun sympathie met het jeugdwerk getoond hebben, beloond zullen worden mei een genotvollen avond. Na eenige pittige nummers muziekgezelschap Ie Kloese werd het scherm gehaald voor de entrêe-couplet- ien, waarna de keienjeugd bijeen kwam bij den vluchtheuvel op de Varkens- markt, waar ter sprake kwam het spel lingvraagstuk en waarde verkeersagent klaagde over „meer wetten, minder sa laris, zwaardere dienst, lichtere beurs." Daar kwam Krelisboer van 't Hoogland op de planken, in dit geval op de Varkensmarkt, hij werd met iluid ap plaus door de aanwezigen begroet. Nauwelijks was Krelis met de agent in gesprek of, di overwegen in de stad hadden het gedaan. Met dat al komt Krelis met zijn Griet toch maar graag in de stad en mist hij de bus van Hoogland nog al eens. Thomas- vaer en Pieternel herdachten op rijm de jubilé's in dit jaar hier ter stede gevierd, waaraan voorafging het leed dat ons Koninklijk Huis trof en het verlies dat Katholiek Amersfoort trof door het overlijden van Deken Fock. Vervolgens beklommen Krelis en Griet de Onze Lieve Vrouwetoren, die ze zooals iedereen de Lange Jan noem den. Het eerste bedrijf sloot met de speldjesplaag, het regende dubbeltjes in de busjes. Het 2e bedrijf opende met het Loerin- nenlied gevolgd door de boerenmeeting. Krelis voerde het woord en liet de lieve Koningin weten dat het de busjes en de boer in de put zitten. De letterpuzzle toonde de jeugdbe weging van heden, J. W., K. J. C., K. J. M., K. J. V. en Verkenners. Dit werd gevolgd door matrozenzang, waar na de ijscoman en de taxi-chauffeurs ten tooneele verschenen. Het tweede bedrijf sloot met de Amersfoortsche heeren op jach;, waarbij zeer mooie zang. Het laatste bedrijf opende weer met frisch gezongen entree-coupletten, ge volgd door een humoristische scène tusschen Krelis en de agent over de verkoop per automaat. Vervolgens kwa men de twee doove oude mannekes elkaar tegen op de Varkensmarkt, daarna volgde de nieuwste nachtveiligheids dienst en het veveulied 1934. Hartelijk is gelachen om Griet, die met alle geweld naar de schoonheidswedstrijd wilde en er met een, de schoonste van Hoogland „Miss Hoogland" van rerugkwam. Daarna kwamen de Indië- vliegers ten tooneele met „De Peli kaan", ze werden hartelijk toegespro ken door Krelis, waarna een vertegen woordiger van de K. L. M. Miss Hoog land uitnoodigde. voor een gratistocht naar Indië met „De Pelikaan", wat Griet wilde mits Krelis mee mocht. Beide namen plaats op „De Pelikaan' en daar roept op eenmaal Krelis „Griet, daar heb je dat nieuwe ding van de Melbournerace en statig vloog „De Uiver" over de Varkensmarkt terwijl de muziek het „Wilhelmus" speelde en de aanwezigen zich van hun zetels verhieven. Vervolgens werd de stad vereerd met vreemdelingenbezoek, die vroegen naar de Bloembollenvelden. Dan moesten ze naar Sassenheim, Hillegom enz doch de gordijnen werden weggetrok ken en de heerlijke bloembollenvelden werden getoond, op doek geschilderd door den heer H. Smit. Daarna volgde bloementaal, violen, rozen en mar grieten, waarbij van de gelegenheid gebruik gemaakt werd het missiewerk als een verheven werk aan te bevelen. Het einde kwam met een slotkoor „O jeugd, rijs op, Gord aan het zwaard van geestdrift. Eendrachtig op voor heerlijk ideaal, De wereld weer vooi Christus te herwinnen, Vereend be- echten wij de zegepraal Deze revue geeft tal van mooie en roolijke momenten en ook zeer mooie zang, terwijl hel muziekgezelschap te Kloese voor een pittige begeleiding zorg droeg. Het geheel waarborgt dan ook een genotvollen avond en we raden ook aan spoedig een plaatsbe wijs te koopen voor de opvoering van Zondag en Maandag in de gemeente- (Jit den Omtrek Banrn Burgerlijke Stand. GeborenHenriëtle Maria Sellina, d. v. G. M. A. Rosier en M. M. Witzel Jan, z. v. T. Ruizendaal en J. van Schie Johannes Gerard, z. v. C. E. de Vries enj. H. Klok. Ondertrouwd: J. Wiggermans en C. Hoofjes H. v. Bekkum en M. E. van Wegen. Ge trouwd A. Reilingh en P. A. Stalling. OverledenGeeriruida v. Rouwendaal, 82 jr., echtg. v. G. v. Diermen Neeltje Verbeek, 62 jr.. wed. v. G. Boshuizen. Gevonden voorwerpen. Ceintuur, hond, handschoen, voetbal, rozenkrans, revolvertasch, 2 parkieten, poesje, zijden sjaal, halsketting, muts en laschje met inhoud. R. K. Kiesvereeniging. Vrijdag 23 Nov. zal een algemeen' ledenvergadering worden gehouden, des avonds 8 uur in het St. Nic.gebouw. Als agendapunten komen o.a. voo' De voorstellen van het Kringbestui betreffende de a.s. Slatenverkiezingen, en hel in overeenstemming brengen der Statuten van den bond, met de wijzi gingen, welke in het algemeene regle ment en de daarbij behoorende bijzon dere reglementen der R. K. Staatspartij zijn aangebracht. Ook is er gelegenheid onderwerpen ter behandeling voor te stellen voer de eerstvolgende vergadering van de Partijraad der R. K. Staatspartij. Ingezonden Amersfoortsche Vereeniging tot bestrijding der tuberculose. De subsidie van onze gemeente is gelukkig voor het jaar 1935 niet ver minderd maar wordt alleen aangewend voor de verpleegkosten in sanaloria i ziekenhuizen. Onze Amersf. vereeniging heeft echter ook nog eene andere taak, n.l. de be strijding van de tuberculose als volks ziekte. Zij tracht dit Ie doen o.a. door middel van hare huisbezoeksier. Die let op de hygiCnische toestand in de woning, bestrijdt het besmettingsgevaar door isolatie van de patient, door ont smetten van lijfgoederen en sputa enz. Is de woning slecht, dan wordt eene betere gezocht, waarin eene zonnige ziekenkamer; de hoogere huurprijs wordt door de vereeniging bijgepast. Ook wordt directie hulp gegeven, bijv. exlra voedsel, hei beschikbaar stellen van een ligtent of bijv. bij eene ieke huismoeder hulp bij de wasch if in de huishouding. Van zeer veel belang is de verple ging van lichte t.b.c. patiënten of van pre-tuberculeusen in onze lighallen; hierdoor voorkomt men dikwijls het ontstaan van een ernstig proces, dat dan een bron wordt van besmetting in de omgeving en waarvoor alleen over blijft de zeer kostbare verpleging in een sanatorium. Dit alles is een mooie maar groote taak voor de vereeniging maar 't kost veel geld en onze Rijkssubsidie ver mindert. Men moet echter niet uit het oog verliezer., dal de gelden die vooi tuberculosebestrijding worden uitge geven in andere beursen gespaard worden, bijv. van die van Armenzorg en ziekle-uitkeering. Steunt daarom onze collecte. Het Bestuur. Bunschoten Er is ingebroken in het kantoor de melkfabriek „Eemlandia". De kan toordeur bleek geforceerd te zijn. Men heeft geprobeerd, den wand van de kluis door te branden, hetgeen niet is gelukt. Een kistje, half gevuld mei sigaren, was de povere buit. Hoogland Burgerlijke Sland. Geboren: Maria Gerarda, d. v. A. Schoonderbeek en C. Brokers. On dertrouwd: G. v. Weslerlaak en A. v. Westerlaak. Gehuwd: J. P. Kok en G. Huisman D. Hooft en W. Weerhorst. Leusden Burgerlijke stand. GehuwdB. Bos en J. v. d. Essen- burg. Overleden: Tijmen Baas, 68j. echtg. v. O. Smal. Nijkerk Op de markt: 60.000 eieren f5.25—5.85, hennen- eieren f3.50—4.50, eendeneieren f2. -13 00, 89 biggen f 7 10243 run deren: kalfkoeien f 165—180, kalfvaar- zen f70—160, vet vee Ie kw. f0.20 0.27, 2e kw. f016-0 20, vette koeien f 150 19018 nuchtere kalverenmest- kalveren 18-12, slachtkalveren 12-5. Door de Ned. Veehouderijcenirale. werden 130 runderen overgenomen er waren in totaal 175 sluks opgege ven, doch een aantal was niet aange voerd, terwijl er ook exemplaren moes ten worden afgewezen Runderen, die niet in 't bezit van den kleinen tand zijn, worden niet overgenomen, even min als dieren met uiergebreken. Voorloopig zullen weder eiken Maan dag runderen worden overgenomen. Men geve zich tijdig op bij de bekende adressen. Sloutenburg Burgerlijke sland. Geboren: Neeltje, d. v. G. O. Vee- nendaal en J. Lagemaat. Overleden Anna W. F. Bolte, 69 j. Veenendaal De politie heeft een inval gedaan bij den slager van Ree, die verdacht werd van het gebruiken van valsche goedkeuringsmerken op het geslachte. Geconstateerd werd, dat valsche stem pels waren aangebracht. 16 varkens werden in beslag genomen. Voort huizen De vrouw van Poel uit Telgt, die een bezoek aan haar dochter te Voort huizen had gebracht en op haar (iels terugkeerde, is op onverklaarbare wijze in een diepen greppel langs den weg terecht gekomen. Toen men haar vond zij overleden. Binnenland In dc Tweede Kamer. Met 51 tegen 31 stemmen werd 't ontwerp Marchant aangenomen, waar bij ontslag wordt verleend aan de onderwijzeres, die trouwt. Hel auteursrecht van den lnl,_ud dezer Olficleele Kerkelijke Mededeellngtn wordt verzekerd overeenkomstig dc Auteurswet 1012. Het overnemen van alle onderstunde Officieeic Kerkelijke Mededeellngen In andere bladen,wordt uitdrukkelijk verboden kractfltna art. 15. eerste lid van de Auteurswet. Dll betreft 'ook het overnemen met bronvermelding In een huis aan do Maasstraat te 'sGravenhage werd de bewoner, de 31-jarige schoenmaker T. daar met zijn vier kinderen, van 2 tot 9 jaar, dood aangetroffen. Allen waren door gas verstikt. De vrouw placht des avonds kan toren schoon te maken en kwam dan eeist omstreeks 9 uur thuis. Zij vond thans de deur gesloten en waarschuwde de politie. Deze verschafte toegangen vond in de woning den man en de vier kinderen. Alleen het negenjarig zoortje vertoonde nog eenige leekeneti van leven, doch toen geneeskundige hulp arriveerde, was ook dat kind reeds overleden. Het bleek dat de groote toevoerkraan bij den gasmeter in de slaapkamer geopend was. Uit een achtergebleven brief bleek, dat oneenigheid in het huwelijksleven als aanleiding tot deze verschrikkelijke daad moet worden beschouwd. De vrouw, die eerst kort geleden uit het ziekenhuis ontslagen is, weid onmiddellijk naar liet ziekenhuis gebracht. Zij verkeert in overspannen toestand. De 56-jarige echigenoote van den arbeider S. Ie Deventer is door gas- verstikking om het leven gekomen. Zij heelt naar men vermoed, niet bemerkt, dat in een vertrek, waar zij alleen verbleef, de gaskraan open slond. In de tram te Amsterdam is een 52-jarige vrouw onwel geworden en plotseling overleden. In samenwerking met de Haagsche politie hebben de ambtenaren van dc accijnzen aldaar bij een 63-jarige werk- looze eer volledig distilleer-apparaat in beslag genomen. Een aardstorting in de mijnen ie Gardanne (Frankrijk) bedolf vier mijn werkers. Zij kwamen allen om het leven. Een boer in Oost-Bohemen, wiens huis exe.utoriaal verkocht zou worden, verzette zich tegen de openbare macht. Bij het gevecht werd de boer, vader van 6 kinderen, doodgeschoten. Kardinaal Gasparri, oud-staatsse cretaris van Z. H. den Paus, is ten gevolge van longontsteking overleden. Woensdag j.l. heeft de kardinaal nog op het Internationale Congres der Ka tholieke Juristen, een referaat gehouden over een der belangrijkste werken uil zijn leven n.l. de codificatie van het Kanonnieke Recht voor de Latijnsche Kerk. De 82-jarige Kerkvorst diende drie Pausen. Toen hij door kardinaal Pacelli als staatssecretaris werd opge volgd, werd hij een der stuwende krachten voor de verzoening van Vali- caan met Quirinaal. Onder het hoog-allaar van een dorpskerk te Vigo hebben onbekenden vier dynamietboinmeri gelegd, welke korten tijd later ontploften en kostbare kunstschatten vernielden. In een aarde werkfabriek lieten terroristen een bom ontploffen, waardoor de fabriek ernstig werd beschadigd. Merk eens op hoe heerlijk IVOROI.-fandpaMa schuimt. Mi.... -lil schuimen is Juist ook zoo noodzakelijk, va.it dit schuim dringt reinigend door lie ruimten tusschen landen en kiezen, w; Ie horstel niet kan komen. IVOROL, Dc NcderUndsehe Tandpaali KERKELIJKE DIENSTEN. Amersfoort. PAROCHIEKERK ST. FRANCISCUS XAVERIUS. 't Zand no. 29 Pastoor: Deken C. Hartman, 't Zand no. 31. Telefoon 730. ZATERDAO 7 uur Lol. Van half 4 tol hall 10 gelegenheid om Ie biechten. Dagelijks de H.H. Missen om 7, 8 en 9 uur. PAROCHIEKERK O. L. VROUW HEMELVAART Langegracht no. 36 Pastoor: A. W. J. Spitzen. Langegracht no. 37. Telef. 1450. WOENSDAG 's Avonds kwart over 8 Congregatie van de H. Familie der mannen. DONDERDAG Kwart voor 8 gezongen H. Mis ter eere H. Caecilia. 7 uur Lof. ZATERDAG 4—9 uur Bieehthooren. Dagelijks de H. Missen om 7, 8 en 9 uur. PAROCHIEKERK ST. HENRICUS. Pauius Borstraat no. 41 Pastoor: J. H. Hooyman. Matthias Withoosstraat no 34. Telefoon 1158. ZATERDAG Oin hall 12 voorbereiding voor het 4de leerjaar. Bieehthooren van 4 lol 9 uur. Dagelijks de H. Missen om 7 half 8 en 8 uur. PAROCHIEKERK ST. ANSFRIDUS. |acob Catslaan no. 26b Pastoor: P. J. M. Sandkuyl, |acob Catslaan no. 28, Telefoon 558 ZATERDAG Van 4 tot half 9 bieehthooren. 6 uur Lof met rozenhoedje. Achterveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor O. Rcntinck. Telefoon no. 20. ZATERDAG Bieehthooren vanaf 4 uur. 6 uur Lof. In de week de H. Missen om 7 en 8 uur. Homers veld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor H. J. Croonen. Telefoon: Hamersveld No. 4. DONDERDAG Half 8 gezongen II. Mis Ier eere van de H. Caecilia. 6 uur Lof. ZATERDAG Gelegenheid om ie biechten om 3, 4, 5, 6 en 7 uur. In de week de H. Mis om half 8. Hoogland. PAROCHIE ST. MARTINU5. Pastoor: W. S. J. de Jong. Kerklaan. Tel. 3. DONDERDAG Half 8 1ste H. Mis. Kwart over 8 2e H. Mis. VRIJDAG Half 8 1ste H. Mis. Kwart over 8 2de H. Mis. 9 en 12 uur catechismus op de scholen. ZATERDAG Half 8 Iste H. Mis. Kwart over 8 2e H. Mis. 3—6 uur Bieehthooren. Kruisweg en Lof. Hooglanderveen PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor: H. J. Broere. Burgemeester van Tuyllslraal. DONDERDAG Feestdag van de H. Caecilia. Gezongen H. Mis. ZATERDAG 4—8 gelegenheid om ie Biechten. 7 uur Lof. Deze week de H. Mis om 8 uur. NIJkerk PAROCHIE ST. CATHARINA. Pastoor: R. J. B. Flipse. Holkcrstraat. Tel. 98. ZATERDAG Gelegenheid om Ie biechten van half 3 lot half 7. In de week de II. Mis om half 8.

De Eembode | 1934 | | pagina 2