Allerlei R. K. Ouders vereeniging. Dc R. K. Oudersverecniglng hield haar Jaarvergadering in vroolijke stijl in Hotel Monopolc. Na een kort openingswoord van den voorzitter, de heer Q. A. Luycx volgde enkele mcdedeelingcn. Op verzoek van een der leden is aan de Kerkbesturen van St. Franciscus Xaverius en O. L. Vrouw Hemelvaart een schrijven gericht om kinderplaat sen in de kerk beschikbaar te stellen. Van eerstgenoemd kerkbestuur is be richt ontvangen dat het verzoek de volle aandacht heeft van het kerkbestuur en in dc parochie O.L. Vrouw Hemelvaart zijn 6 rijen mannen- en vrouwenplaat sen beschikbaar gesteld voor kinderen. De kwestie spccltuingelegenheid voor katholieke kinderen, heeft de aandacht van hei bestuur, doch is zonder steun van de gemeente niet mogelijk. Echter is finantieelen steun van de gemeente thans buitengesloten. Het jaarverslag van den secretaris, de heer A. J. Rijkers, gaf een over zicht van het gebeuren in 1934 en een verhooging van ledental van 109 op 115. De penningmeester, de heer Schut- ijzer, mocht per I Januari 1935 een batig saldo boeken van f 129.31 gewone kas en van f611.40 reservekas. Tot voorzitter werd herkozen de heer O. A. Luycx. Dc aftredende bestuurs leden A. W. Boog en H. Overmars werden herkozen. Het duo Pijpers vulde het verdere deel van den avond met liedjes en voordrachten en wisten de stemming erin te brengen. Vele liefhebbersisters waren aanwezig voor de gladde vloer. Prnit- en Grocntenveiling.' In Amicitia had dc jaarvergadering plaats van de Fruit- en Groentenvei- ling. De voorzitter zeide, dat het jaar 1934 voor de tuinders een zwaar jaar is geweest en er is geen aanleiding de toekomst hoopvoller in te zien. We moeten echter alle krachten inspannen om het hoold boven water te houden. Het veilingbedrijf heelt echter goed gefunctioneerd en aan alle verplich tingen is voldaan kunnen worden. Het jaarverslag van den secretaris noemde het jaar 1934 een zeer donkere bladzijde in de geschiedenis van onze tuinders. Voor de export is het een toestand van ontstellende onzekerheid. De omzet van fruit en groenten be droeg f 105.012.78, bloemen f 16.115.19, totaal f 121.127.97. Ook de eierveiling is vooruitgegaan en gaf een aantal van 2.371.993 met een bedrag vanf61.076.07. De totale uitkomsten zijn goed te noe men. De vereeniging telt 171 leden. Onze regeering tracht zooveel moge lijk te helpen, aldus werd het jaar verslag besloten, doch wanneer aan dt verdwazing van de andere Europeesche staten geen einde komt, blijft het er somber uitzien voor de tuinders. De begrooting 1935 werd vastgesteld op inkomsten en uitgaven f17.025. met een post onvoorzien van f120. Door den directeur werd een ineer gespecificeerd overzicht gegeven den omzet en de opbrengst. Dc aftredende bestuursleden de bee- ren L. J. van Leusen, J. Ham en M. Verheul werden herkozen. Schoorsteenbrand. In het perceel Zuidsingel 56 woedde een ernstige schoorsteenbrand, waar tegen de politie met de minimax niets kon uitrichten. Met behulp van een ladder is door de brandweer met een straal op de waterleiding de brand gcbluscht. In een vergadering, uitgaande van denChristelijken Besturenbond, waarbij verschillende kerken en Jeugdvereni gingen waren uitgenoodigd, werd be sloten over te gaan tot vorming van een plaatselijk comité voor Werkloo- zenzorg. dat tot doel heeft de opname van jeugdige werkloozen in een werk kamp mogelijk te maken en te bevor deren. Veiling Ten overstaan van notaris Te Leuken j werd geveild Winkelhuis Leusderweg 33. Kooper E. J. Ruitenberg, f5150. Winkelhuis Groenmarkt 6. Opge houden voor f3500. Vrijdagavond gaf de Orkestvereni ging „Amersfoort" in Amicitia haar jaarlijksche uitvoering met medewer king van den pianist H. Henkemans. Er dient gezegd, dat dit concert kon bevredigen zoowel door het programma als door de uitvoering ervan. Het bleek, dat de Orkestver. zich strenge beper kingen had opgeieL'd en gaat leven volgens haar werkelijke capaciteit. Deze moedige daad is een gelukw- nsch; waard. Door zich te beperken i een goed speelbaar programma, steeg de uitvoering zelf, wat qualiteil be'reft, zeer beduidend in vergelijking met voorafgaande jaren. Zoo kregen we een plausibele vertolking van1. de Ev Jur Symphonic van Mozart, meteen klank vol Menuctto en een pittig Allegretto; 2. de Ballctt-Salzc uit Alcina van HSndel, waarvan vooral de Gavotte zeer goed klonk, cn 3. dc ouverture „der Wasscrtrager" van Cherubini. Er blijven desiderata omtrent phrasee- ring, stemvoering, toonzuiverheid en constructie o.a. in de finale der Sym- phonie. die nu geen finale was en in het begin der ouverture, waar „der Wasscrtrager" nogal zwak ter been was. Er is echter een belofte gedaan, die bij het 5e Lustrum zeker het be staan der Orkestvereniging ruimschoots en afdoend zal weten te rechtvaardigen. Als intermezzo solieerde de student Henkemans uit Utrecht met werken van Rameau, Chopin en Debussy. Maar op welk een wijze! De zich noemende dilettant ontpopte zich als een rasecht kunstenaar; vanaf de eerste maten heeft hij de aandacht geboeid met zijn prachtig, fijnzinnig en poëtiseerend Er lag gloed, teekening en vertee- dering in dit brillantc spel, dat door geen technische moeilijkheden 'meer wordt belemmerd. Een zoo fijne Berceude van Chopin en een zoo meesterlijke Poissonsd'Or van Debussy zijn voorbeelden voor den „vakman". ""1 succes was enorm en de jeug- pianist had nevens bloemen en een krans stormachtige bijvalsbetui gingen in ontvangst te nemen. Het is inderdaad te hopen, dat wij hem nog meerdere malen op ons podium mo gen begroeten. Een geslaagde avond dus in velerlei opzichten! G. J. Verbetering. Onze R. K. Middenstand. De aandachtige lezer zal wel be merkt hebben, dat waar in mijn laatste stukje stond de middenstanders waren poëtisch, dit een drukfout was en moest zijn practisch. Niet dat er geen poëtische midden standers zijn. De op rijm gestelde annonces vooral met Nieuwjaar zijn het beste bewijs er voor. Clinge Doorenbos is er soms niets bij. B. A. v. G. Zondagdienst H.H. Doctoren, en Nacht-weekdienst Apotheker. H. Kamerling, Utr.weg 35, tel. 142. J. Plomp. Regentesselaan 15, tel. 1359. J. Breedveld, Kon. Wilh.str. 5, tel. 547. Apotheek :lttmann, Langestr. 9, tel. 164. Terugbetaling waarborgsommei montgasverbruikers. Ons wordt medegedeeld, dat ir. de komende week de waarborgsommen aan de muntgasverbruikers terugbetaald worden aan de gasfabriek, voor hen wier familienaam begint met: Li, Lo, Lu, Ly, Ma, Me, Mi en Mo Maandag 18 Februari. Mu, My, N, O, Pa, Pe, Pi en PI Dinsdag 19 Februari. Po, Pr, Pu, Q en R Woensdag 20 Februari. S Donderdag 21 Februari. T, U, Va, Ve Vrijdag 22 Februari. Vi, VI, Vo, Vr, Vu, Vij, Wa en W< Maandag 25 Februari. Wi, Wo, Wu. Wij, W en Z. Dins dag 26 Februari, telkens van 9—11 en van 2- Aan huurders van gemeentewonl gen, die huurschuld hebben en geen gebruik willen maken van de mogelijk heid om een gaskooktoestel te ontvan gen. wordt de waarborgsom alleen terugbetaald in den vorm van achter stallige huurbons. R. K. V. V. „Amersfoort" Programma Zondag 17 Februari. M.S.V. 1—Amersfoort I 2—4 V.V. 1 - Amersfoort 2 2-4 H.V.V. 2—Amersfoort 3 2-4 Amersfoort 4—Dis 12—2 Amersfoort jun.—E.M.M. jun. 12—I. Voor Zondag zijn alle elftallen in f weer, het eerste elftal trekt naar Montfoort voor het spelen van de beker wedstrijd der I.V.C.B. Het tweede elftal trekt naarBlaricum. Het derde elftal trekt naar Houten, het zal de puntjes wel naar de Keien- stad welen mee te nemen. Het vierde ontvangt Dios uit Soestdijk. De junioren spelen tegen E.M.M. jun. De leden worden er nog op attent gemaaktZondagmorgen Alg. H. Com munie onder de H. Mis van 8 uur in de parochiekerk St. Franc. Xav. Zand, waarna gemeenschappelijk ontbijt in de Militairen vereeniging. 's Avonds 8 uur feestavond met medewerking van de R. K. Tooneel- vereeniging „Euripides", het Jeugd orkest o.l.v. Wielaert en den humorist T. Timmermans. Gemeente-politiek, Op de cursus-avond, uitgeschreven door de R. K. Prop.club „De Kath. Werkers" houdt de heer J. v. d. Linden, raadslid en voorzitter R. K. W. V. een inleiding over „gemeente-huishouding". Deze cursus-avond wordt gehouden op Maandag 18 Febr. 's avonds 8 uur a St. Jozef. jonge Werkman St. Franc. Xav. Door den heer Bruines werd voor de leden van de J. W. een inleiding gehouden over het Mirakel van Am sterdam. Spreker schetste in een mooie lezing de geschiedenis der H. Stede. De devotie tot het H. Sacrament, aldus spreker, In het Amsterdam van de 14e eeuw, droeg zich uit in een grootsche jaarlijksche processie, waar aan duizenden deelnamen. Ook thans gaan weer ieder jaar duizenden op naar de H. Stede om God 'n stille hulde te brengen in zijn H. Sacrament. De lezing werd verdui delijkt door lichtbeelden. Woensdagavond waren ter auto- markt 137 wagens aangevoerd. Het Belgen-monument werd in 1934 bezocht door 14354 personen; de Kop pelpoort trok 1130 bezoekers. De Burgemeester is verhinderd Za terdag 16 Februari a.s. spreekuur te houden. Heden werd door Openbare Werken aanbesteed het rioleeren en verbeteren van het gedeelte Arnhemsche weg tus- schen den Spoorwegovergang en de chocoladefabriek Walden. Van de 22 inschrijvers was laagste G. Wallerd te Leusden met fj9100. Hoogste was J. v. Herp Co. te Amsterdam met f12.700. Burgerlijke Stand. GeborenJan, z. v. H. L. v. d. Zuid- wind en M.J. Hoksbergen. Overleden: Wilhelmus H. Alfrink, 58 j., echtg. v. J. Berendse Gerrit Leeuwenkamp, Sj- GeborenSophia Cornelia Theodora, d. v. T. W. v. Schalkwijk en T. Tesson Johanna Hendrika, d. v. W.J. Eginlt en A. G. Pampus. Gehuwd: W. M. Poort en A. M. M. Evertsen J. T. M, v. Eek en P. Frima J. Ober en C. Klee, Overleden: Johanna M. van Roon, 85 j., wed. v. H. H. Moning. Geboren: Henri Barend Johan, z. v D. v. Wijk en M. D. Riegen Adria- nus Johannes, z. v. J. v. Eijkelenburg en H. Hooft Aalbert, z. v. E. te Kulve enM. W. Hij wegen. Overleden Hendrika E. C. Lensing, 56 j. Arie Meijer, 22 m. RADIO-CENTRALE. Buiteniandsch Programma. Zondag 17 Februari 8.35 - 9.20 Hamburg. 92.0-11,20 Leipzig 11.20— 1.50 Deutschlandsender, 1.502.20 Droitwich. 2.204.15 Hilversum. 4.158.15 London Regional. 8.15— 9.20 Keulen. 9.20—11.05 Droitwich. 11.05 12.20 Weenen. 1.20 5.35— 6.20— 7.20 Deutschlandsender. 7.20—12.20 London Regional. Dinsdag 19 Februari 9.55— 1.20 Keulen. 1,205.10 London Regional. 5.10— 5.40 Deutschlandsender. 5.406.20 Droitwich. 6.207.00 Hamburg. 7.20— 8.55 London Regional. 8.55-12.20 Weenen. Wijziging voorbehouden. Raadpleeg deze korte agenda. DAGELIJKS geopend de Kath. Open bare Leeszaal en Bibliotheek aan de Nieuwstraat no. 24. Kosteloos toe gankelijk voor alle personen boven 18 jaar. Het Museum Flehitê aan den West singel (uitgenomen des Zondags). Katholieke Spaarbank.Zitting Woens dag van 7-8 uur, Vrijdag van lOj tot 11 uur, Zondag van 12 tot 1 uur. ZATERDAG 16 Febr. Kath. Grafische Bond. Feestverga- dering St. jozef, half 9. ZONDAG 17 Febr. in St. Aechten aan het Zand, 'savonds 8 uur, feestavond der Katholieke Voetbalvereeniging Amersfoort. Tooneelclub jonge Werkman St. Hen- ricus. Uitv. Parochiehuis 7'/, uur. MAANDAG 18 Febr. 8 uur in „St. Jozef-gebouw" cursus door den heer J. v. d. Linden over de gemeente-huishouding. Liturgische cursus door Kap. van Leeuwen voor den Kath. Vrouwen bond in St. Vincentius-huis, 8 uur. DINSDAG 19 Febr. Vocaal Concert. Dameskoor Bel Canto 8Va uur De Valk. Vergaucring Genootschap Stille Om gang, in St. Jozef, 8'/« uur. ZATERDAG 23 Maart. Aanvang H. Missie in de parochie; St. Franc. Xav. en O. L. Vrouw. „Ros Bayert" een genotvolle avond bezorgd. De Z.Eerw. heer Pastoor gaf een uiteenzetting van het op te voeren stuk„Het vierde Gebod", een too- neelspel in drie bedrijven. Dit stuk was geen droog catechis- muswerk, zooals de titel misschien deed veronderstellen, maar een greep uit het volle leven, met talrijke komi sche momenten. Na de pauze werd opgevoerd „lochum Stiumpel als Koning Herodes", een kostelijke Aprilmop. Een hartelijk applaus bewees, dat allen een zeer genoegelijken avond hadden doorgebracht. Na het dankwoord van c zitler gingen allen geheel voldaan huiswaarts. Hoogland De Uitvoeringen te geven door de Missieclub zullen worden gehouden in Concordia op Zondag 17 Febr. en Vrijdag 22 Febr. De toegangsprijs is bepaald op 35 cent. Opgevoerd zal worden ,'t Offer van deMissiezuster"en„HetMuurbloempje" Aanvang half zeven. De opbrengst komt geheel ten goede van de Missie. De A.B.T.B. afd. Hoogland houdt eene Algemeene Ledenvergadering op Dinsdag 19 Februari om 6 uur Concordia. De agenda vermeldt onder meer Jaarverslag Secr. en Penningm. Verkiezing twee bestuursleden wegens periodiek aftreden van P. Kuijer en H. v. d. Grooteveen. Mededeelingen Gees telijk Adviseur. Lezing over de nieuwe methode van grasinkuilen. Geboren Jannetje, d. van A. Duits en G. Snoek. Gijsbertus, z. vanA, v. d. Broek en W. Kreikamp. Onder trouwd H. Houtveen en C. v. Eijden. GetrouwdA. H. v. d. Tweel en C. Smink. Overleden: J. v. d. Heuvel, 71 j., wedn. van J. Termaten. Alhier werd gehouden de jaarver gadering der R. K. Werkliedenveree- niging. In zijn openingswoord besprak de voorzitter, de heer H. Flos, in het bijzonder de slechte toestanden op het gebied van de plaatselijke sleunverlee- ning. Op het oogenblik bedraagt de ondersteuning f5.— plus f0.50 per kind. Rundvleesch in blik, is verkrijg baar, maar verder niets. Uit het jaar- terslag van den secretaris bleek, dat de vereeniging 48 leden telt. 5 nieuwe leden traden toe, één lid ging over naar de Middenstandsvereeniging. in 1934 werden 8 ledenvergaderingen ge houden. Hierna bracht de penning meester verslag uit. Voor ieder overleden lid zullen den vervolge drie H.H. Missen worden gelezen. Voorgelezen werd het request betreffende de steunverleening te Hoog land, door het hoofdbestuur aan den Minister gericht. De voorzitter wekte allen op, het petitionnement voor de jeugdige werkloozen te teekenen en een abonnement op de „J.W.-Gids" te nemen. Aan de orde kwam hierna een bestuursverkiezing wegens het perio diek aftreden van de heeren A. Pasker en A. Segers, welke laatste zich niet meer herkiesbaar stelde. De heer Pas ker werd herkozenin de vacature- Segers, werd L. Keizer gekozen. De voorzitter dankte den heer Segers voor hetgeen hij in zijn functie als bestuurslid had gedaan. Bij de rondvraag werden eenige vragen omtrent steunverleening gesteld. Tenslotte werd door den geestelijken adviseur een kruisbeeld gewijd, door een lid aan de vereeniging geschonken. Uit den Omtrek Het bestuur van Vreemdelingen verkeer is ontevreden over de dienst regeling der Stads-autobussen en wil meer Berg-lanen bereden zien. Achteveld Alhier wordt opgericht een R. K. Boerinnenbond. Onder voorzitterschap van den heer J. H. van Soesbergen kwam de R. K. Kiesvereen. „Achterveld—Barneveld" bijeen. Deze herdacht in zijn openings woord het overleden bestuurslid, den heer W. Verhoef. Uit het verslag van den penningmeester bleek, dat batig saldo was van f31.40. Voor de a.s. gemeenteraadsverkie zing werd candidaat gesteld C. Ver hoef (aftr.). Bij de bestuursverkiezing werd A. v. Daatselaar Az. bij accla matie herbenoemd, terwijl in de vaca ture Meulekamp en wijlen W. Verhoet Sekozen werden R. Kleinveld en H. issendrijver. Door de Tooneelverecniging van de R. K. Jonge Boerenbond, is in studie genomen om met de Vastenavond- dagen op te voeren „de Firma Aron Slootjes" blijspel in 3 bedrijven. Hamersveld Zondag heeft de tooneelvereeniging Begin April zal door de Amster- damschc Rechtbank worden behandeld de zaak van den noodlottigen brand, welke op 24 September van het vorig jaar woedde in het R. K. Vereenigings- gebouw te Hilversum. Terecht zullen staan de WelEerw, paler Buys, die de filmvoorstelling gaf, en de operateur, de Eerw. frater Dui- mei. De dagvaarding zal hun ten laste leggen het veroorzaken van brand door schuldsubsidair wordt dood door schuld ten laste gelegd. R. Parer, een van de deelnemers aan de luchtrace LondenMelboerne, kwam. vier maandén na „sluitingstijd" met zijn Fairey Fox in Australië aan. Hij had ettelijke malen oponthoud ge had wegens motorpech en andere defecten. Hij had echter geweigerd den tocht te staken. „Ik ben wel een tikje over tijd", zei hij, „doch dat kan schelen" Te Zuiddorpe (Z.-H.), moest dezer dagen op bevel van een dierenarts, aan een doodzwakke koe, als laatste red middel, wijn worden toegediend en weltwee keer per dag een halve flesch. De koe, die de beste was uit den stal bleef, dank zij de voor een dier onge twijfeld zeldzame medicijn behouden. Drie diamanten met een doorsnede van drie milimeter e!k zijn gevonden aan den bovenloop van de Toemoen- rivier, die de grens vormt tusschen Korea en Mansjoekwo. De vondst heeft groote aandacht getrokken, aangezien nog nooit diamanten in het verre Oosten gevonden zijn. De gelukkige vinders van de goud- Wij ontvingen Keur van Nouveauté'sin Mantelstoffen Stoffen voor Complet japon- en Rokstoffen Zijden Nouveauté's Combinatiestojfen M.H. VANRAALTE LANGESTRAAT 34-36 boven Frankrijk uit een Engelsch vlieg tuig waren gevallen, hebben van de Engclsche verzekeringsmij. een be looning van 110.000 francs ontvangen. In Taza (Marokko) is de 36-jarige Russische danseres Irene de Sirvens, die door haar huwelijk een Fransche barones was geworden, wegens spion- nage gearresteerd. Zij stond aan het hoofd van een uitgebreide organisatie van spionnen in alle garnizoensplaatsen in Noord-Afrika. De beul te Barcelona, die de dood vonnissen, welke waren uitgesproken tegen twee wegens deelneming aan de Octofcer-opstand veroordeelde Marxis ten moest voltrekken, is overvallen vermoord. Kerknieuws. Voor de Missie. Voor het genootschap tot voortplan ting des geloofs werd In 1934 hier t< lande niet minder dan ruim 332 duizend gulden opgebracht. Liturgische Kalender. Week van 17—23 Februari. Zondag 17. Sepiuagesima. Tijdeigen. Mis Circum dedurunt zonder Gloria, 2e geb. A cunctis, 3e naar k Pref. H. Driev. Maandag 18. H. Simeon, 2e en 3e geb. als Zondag. Dinsdag 19. Mis en 2e en 3e geb. als Zondag, zonder Gloria of Credo, gewone Preiatie. Woensdag 20. Alles als Dinsdag. Donderdag 21. Alles als Dinsdag. Vrijdag 22. St. Petrus' SloelteAntiochië, 2e geb. H. Paulus. Zaterdag 23. Vigilie van de H. Mat thias zonder Gloria of Credo, 2e 8eb. H. Petrus Damianus. IfH. Petrus Damianus, 2e geb. en laatste Evang. v. d. Vigilie. Credo. kerkelijke: diensten. Het auteursrecht van den inhoud dezer Oificleele Kerkelijke Mededeelingen wo verzekerd overeenkomstig de Auteursr 1912. Het overnemen van alle onderstaai Otficicclc Kerkelijke Mededeelingen in andere bladen, wordt uitdrukkelijk verbodenkrachtens art. 15, eerste lid van de Auteurswet. Dit betreft ook het overnemen met bronvermelding Amersfoort. PAROCHIEKERK ST. FRANCISCUS XAVERIUS. 't Zand no. 29 Pastoor: Deken C. Hartman, 't Zand no. 31. Telefoon 730. ZONDAG H.H. Missen om half-7,8 over 9. Half 11 Hoogmis. 6 uur Lof met preek. ZATERDAG 7 uur Lof. Van half 4 tot half 10 gelegenheid om te biechten. Dagelijks de H.H. Missen om 7, 8 n kwart Eendracht" talrijke aanwezigen in hetj staven, die op het traject Parijs-Londen 19 uur. PAROCHIEKERK O. L. VROUW HEMELVAART Langegracht no. 36 Pastoor: A. W. J. Spitzen. Langegracht no. 37. Telef. 1450. ZONDAG H. Missen om 7 uur en half 9. Half 11 Hoogmis. Collecte ten bate der St. Vincenfius-Ver, 6 uur Lof met Rozenhoedje. DINSDAG 8 uur gezongen St. Antonius-Mis. WOENSDAG 's Avonds kwart over 8 Congregatie van de H. Familie der mannen. DONDERDAG Halt-5 uitstelling van het H. Sacrament. 7 uur Lof. ZATERDAG Biechthooren. Dagelijks de H. Missen om 7, 8 en PAROCHIEKERK ST. HENRlCUS. Paulus Borstraat no. 41 Pastoor: J. H. Hooyman. Matthias Withoosslraat no 34. Telefoon 1158. i half 9. ZONDAG H.H. Missen om 7 uur e 10 uur Hoogmis. Om 6 uur Lof. DINSDAG Om 7 uur Lof. ZATERDAQ Om half 12 voorbereiding voor het 4de leerjaar. Biechthooren van 4 tot 9 uur. Dagelijks de H. Missen om 7 uur. half 8 en 8 uur. PAROCHIEKERK ST. ANSFRIDUS. Jacob Catslaan no. 26b Pastoor: P. J. M. Sandkuyl, Jacob Catslaan no. 28, Telefoon 558 ZONDAG De H.H. Missen om 7 uur en half 9, 10 uur Hoogmis. 6 uur Lof met Rozenhoedje. ZATERDAG Van 4 tot half 9 biechthooren. 7 uur Lof met Rozenhoedje. Achterveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor G. Rentinck. Telefoon no. 20. ZONDAG 7 uur li. Mis. 10 uur Hoogmis. Half 4 Lof met |ubilé-aflaatgcbeden. ZATERDAG Biechthooren vanaf 4 uur. 6 uur Lof met Rozenhoedje. In de week de H. Missen om 7 en 8 uuF. Hamersveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor H. J. Croonen. TelefoonHamersveld No. 4. ZONDAG Half 8 Vroegmis. 10 uur Hoogmis. HalfJ12 Catechismus. 3 uur Kruisweg en Lof. MAANDAG. ir H. Mis in het St. Ansfridus- gesticht. DINSDAG Half 8 gezongen H. Mis ter eere van den H. Autonius. DONDERDAG r Lof. ZATERDAG Gelegenheid om te biechten om 3, 4, 5, 6 en 7 uur. in de week de H. Mis om half 8. Hoogland PAROCHIE ST. MARTINUS. Pastoor: W. S. J. de Jong. Kerklaan. Tel. 3. ZONDAG Half 8 uur Vroegmis. 10 uur Hoogmis. 4 uur Catechismus. d uur Lof met Rozenhoedje. 's Avonds 7 uur tooneeluitvoering van de Missie-naaikring in Concordia. MAANDAG lste H. Mis op Leo's Oord. Kwart over 8 2e II. Mis. 9 en 10 uur catechismus op de scholen. DINSDAG Half 8 1ste H. Mis. Kwart over 8 2e H. Mis. WOENSDAG Kwart over 8 Ie H. Mis. 9 uur Gez. Huwelijks-Mis. 9 en 10 uur catechismus op de scholen. DONDERDAG Half 8 lste II. Mis. Kwart over 8 2e II. Mis. VRIJDAG Half 8 lste H. Mis. Kwart over 8 2e H. Mis. Catechismus op dcscholenj' tooneeluitvoering van inn in Concordia. Avonds 7 de Missie-naaikring ZATERDAG Half 8 lste II. Mis. Kwart over 8 2e II. Mis. -6 uur Biechthooren. 6 uur Lof met Rozenhoedje. Hooglanderveen PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor: H. J, Broere. Burgemeester van Tuyllstraat. ZONDAG Half 8 H. Mis. 10 uur Hoogmis. Half 12 Catechismus. 5 uur Lof. MAANDAG H. Mis in het Gesticht. ZATERDAG "^gelegenheid om te biechten. Deze week de H. Mis om 8 uur. NllRerk. PAROCHIE ST. CATHARINA. Pastoor: R. J. B. Flipse. Holkerslraat. Tel. 98 ZONDAG Half 8 Vroegmis. 10 uur Hoogmis. Half 12 Catechismus. 5 uur Lof. ZATERDAG tot'tmlfh7eid °m 'e biech,en van half 3 In dc weck dc H. Mis om half 8.

De Eembode | 1935 | | pagina 2