Wsnscht II een keurigs en nette Begrafenis St. Elisabeth's Gast- of ZlekcnhnU. Naar men ons mededeelt, Is door noemd tot Geneesheer-Directeur, de Internist Dr. Th. 1. J. M. Deelen, chef de clinique aan het O. L. Vrouwe Oast- huis te Amsterdam. Dr. Deelen legde zijn artsexamen in 1925 te Lelden af en was tot Decem ber 1925 assistent van professor Nolen op de afdeellng voor inwendige ge neeskunde van het Roode Kruis Zie kenhuis te 'sOravenhage. Zijne werkzaamheden werden aldaar afgesloten met eene promotie tot doctor in de medicijnen aan de Leldsche Uni versiteit over het onderwerp .Prikkel therapie". Van April 1928 lot Mei 1929 ver bleef hij aan de Universiteit te Weenen gedurende welken tijd hij werkzaam was in de klinieken van professor Wenckebach, voor inwendige genees kunde en professor Holzknecht voor Röntgenologie. Van Mei 1929 tot Augustus 1929 hij de algemeene praktijk van zijn vader Dr. K. Deelen te Tilburg waar. Na September 1929 tot Juli 1930 was hij assistent van Professor Kuenen op de afdeellng voor inwendige ge neeskunde aan het Academisch Zieken huis te Leiden. Sinds Juli 1930 is hij chef de clinique van de afdeeling voor inwendige ge neeskunde aan het O. L. Vrouwe Gast huis te Amsterdam, aanvankelijk onder leiding van Dr. van Spanje, thans onder Dr. L. v. d. Spek, geneesheer-directeur internist, waar hij de leiding heeft over de chemische, electro-cardiografische en stofwisselingsonderzoekingen. Behalve zijne dissertatie publiceerde hij meerdere artikelen, o a. in het „Tijd schrift voor Geneeskunde". Het College van Regenten heeft alzoo met prijzenswaardige voortvarendheid i :vorderd, dat de plaats open gekomen door den zoo diep betreurden Dr. Ver beek, straks wo'dt bezet door een waardig opvolger, van erkende be kwaamheid. Moge onder de bekwame leiding van den nieuwer Geneesheer-Directeur, de Stichting van het aloude St. Elisabeth's Gas!- or Ziekenhuis steeds meer br antwoorden aan het gestelde doel: i de ruimste mate en op de beste wij: voorzien in de verpleging en daardoor bevorderen de genezing van hen die lijden. R. K. Werkliedenvereen. St. Jozef. In het gebouw St. Jozef had de jaar vergadering plaats van de R. K. Werk- liedenvereeniging St. Jozef. Met een toepasselijk woord werden een 6-tal nieuwe leden geïnstalleerd. Het jaarverslag van den secretaris de heer J. A. lagers memoreerde het overlijden van den HoogEerw. Heer Deken Fock en de heeren S. Kraan en W. van Koelen. Het ledental bedroeg per 1 Januari 1935 745 leden. Uitvoerig werd ge schetst het werken van de Propaganda- club „De Katholieke Werkers". Door Afdeeling „Hulp in Nood" werd aan 172 gezinnen hulpverleend De verloting, georganiseerd door de dames Noordman en Leijenhorst, leverde een flink batig saldo op. De collecte aan de 4 parochiën bracht op f199 56. De Afdeeling Volksgezondheid zond eenige kinderen naar Mooi Gaasterland. Dankbaar werd gememoreerd de zor gen van Mevr. Venings, die zorgde voor overbrengen en terughalen der kinderen. Voor H, L. was in 1934 de belang stelling groeiende. De financieele bij dragen werden grooter en de 5 cent- aciie nam in ledental toe. De opkomst van de maandelijksche godsdienstoefening van de Eucharisti sche Kring is van dien aard dat de Kapel van het St. Jorishuis te klein wordt. Het ledental bedraagt 70. De retraiteclub telt 52 leden, waar van in 1934 een 8-tal leden aan eer retraite hebben deelgenomen. Bij de Centrale Spaarkas werd in 1934 ingelegd f,18.577.99, terugbetaald ft 1.196.33, meer ingelegd f7.381.66 Op 1 Januari 1935 was in totaal te goed f29.841.66. Het aantal spaarders siteg tot 247, terwijl 13 leden deel nemers zijn van de beleggingskas. Het jaarverslag van de Penning meester vermeld aan ontvangsten f 5169.22 uitgaven f 5360.47 nadeelig saldo f 191 25. Jaarverslag Buffet. Ontvangsten I190M0; uitgaven f 1677.13saldi f 227.97. De begrooting 1935 werd vastge steld op een bedrag van f4545, met een post onvoorzien van f50 50 T -i tiestuursleden warden g de heeren M. J- van Campen. e i Es, W. van Nieuwkvrk, H. I. c It t en J de Wilde. Voorzitter J v. d. Linden spmk.ei afscheidswoord tot de afg-.trcd- n be stuursleden, die allen, stuk voor stuk, hun krachten hebben g- ge e H ewel de debatten in de bestuursvergaderin gen wel eens scherp zijn geweest was 't bestuur steeds homogeen. Naar be kwaamheid en kracht hebben zij zich gegeven voor de beweging. Spr. is er steeds op uit geweest, evenals zijn voorgangers, om het gezag van het bestuur te handhaven. Er zijn er onder ons in de vereeniging, die bewust en die onbewust de zaak afbreken. Daar tegenover moet staan de kracht van een homogeen bestuur. Een bijzonder woord van afscheid en dank wil spr. richten tot de secretaris, vriend Jagers, die 21 jaar lid van het dagelijksch bestuur is geweest. Hij is geweest een der pio niers, die de moeilijke tijden heeft medegemaakt en in voor- en tegenspoed zijn beste krachten heeft gegeven. Toen hij vernam de noodzakelijkheid van oprichting eener afdeeling in de pa rochie St. Henricus heeft hij daaraan medegewerkt, niettegenstaande daar door een eind aan zijn bestuursloop- baan zou komen. Als dankbare herin nering boodt spr. den heer Jagers een gouden horloge aan met inscriptie: „R. K. Werkliedenvereeniging St. jozef 1914-1935". Ook de geestelijk adviseur Kap. W. J, de Jong, sprak een afscheidswoord tot de scheidende bestuursleden en dankte hen voor de geestelijke belan gen, welke zij door hun werk hebben gediend. Ook een bijzonder woord van waardeering richtte Z.Eerw. tot den heer Jagers en besloot met de woor den blijf een dankbare herinnering houden aan uwe verdienstelijke taak en blijf een warm hart houden voor de vereeniging. De heer jagers zegde toe, dat men steeds bij hem kon aankloppen en hij bereid is om steun te verleenen ten allen tijd. Vereeniging „Ned. Fabrikaat". Voor de Verefniging „Nederlandsch Fabrikaat", afd. Amersfoort, sprak in „De Valk" de heer E. Smits van de Ned. Vliegtuigenfabriek „Fokker" over „Het bouwen van vliegtuigen en wat daarmede verband houdt". Allereerst werd door Spr. een uiteenzetting ge geven over het eigenlijke vliegen, waarna meerde bouw werd behandeld. De Fokkerfabriek past toe de ge mengde constructie. Geleidelijk is de constructie van vliegtuigen op een wetenschappelijke basis gekomen. Thans worden prestatie's, gewichtsver mogen enz.Jvóór den bouw vastgesteld. Een en ander werd medegedeeld over de vaststelling van de vliegvaardigheid en de diverse gestelde eischen. Spr. is van meening dat er geen beter laschwerk verricht wordt dan op de Ned. Vliegtuigenfabriek. De vleugels zijn vrijdragend, terwijl de benzine tanks gebouwd worden in de vleugel, zoover mogelijk verwijderd van de Vervolgens gaf Spr. een uiteenzetting van de materiaalkwestie van de Fokker fabriek, waar een speciale afdeeling voor materiaal-onderzoek bestaat, met zeer moderne hulpmiddelen uitgerust. Met geluiddempende materialen zijn fraaie resultaten bereikt. Vooral bij de F 36, waarin slaapgelegenheden wer den gebouwd, waren deze materialen onmisbaar. Welke rol speelt het Fokkervliegtuig in het luchtverkeer? Blijkens de officieele statistiek 1933, uitgegeven door het Britsch Luchtvaart Ministerie, betrekking heb bend op het Eur. luchtverkeer, hebben van de 25 maatschappijen die z.g landvlicgtuigen voor hun diensten be zigen, niet minder dan 18 Fokkervlieg tuigen in gebruik. Van het totale aantal van 596 land- vliegtuigen, die op Europeesche lijnen vliegen, zijn er 172 Fokkers. Alleen in Europa legden Fokkervliegiuigen sedert den aanvang van het Luchtver keer tot 1 Aug. 1934 ruim 66 millioen K.M, af op de geregelde luchtlijnen, Dat is meer dan 1650 maal rond den aardbol. Over de geheele wereld vlie gen honderden Fokker verkeersvlieg tuigen in diensten van 45 Luchtvaart maatschappijen. De opkomst voor deze lezing was zeer groot. Amersfoortsch Politic-Muziekgezel schap „De Harmonie". Bovengenoemde Politie-harmonie gaf gisteravond voor hare donateurs en begunstigers in Amicitia haar allereerste uitvoering. Na een keurig begroetings woord van den voorzitter, brigadier Keuken, werd het Wilhelmus gespeeld, onmiddellijk gevolgd door de eerste nummers van het programma. Een aar dige attentie was het van Ferd. de Goey om ais eerste nummer een tnarsch te laten spelen, gemaakt door den eersten directeur en medelid derharmonie.de heer Baarda. Een belangrijk moment was vervol gens de onthulling van een vaandel, aangeboden door een comité uit de donateurs. De onthulling had meteen zeer vlot en geestig speechje plaats door den Burgemeester, die daarbij op populaire wijze de beteekenis van vaandel uiteenzette. De voorzitter dankte voor het fraaie cadeau, zeggend, dat de Harmonie met de aanbieding een van haar liefste wenschen vervuld zag en al haar krachten zou inspannen n het vaandel ongekreukt te bewaren, Een duo bracht verder aangename afwisseling in het programma, waar de talrijke aanwezigen volop ge nuien hebben. Deze eerste uitvoering was een suc ces. De Harmonie werkt zeer ijverig en zal zich onder de zeer bekwame leiding van Ferd. de Goey spoedigJ voor weinig geld, dan is Uw aangewezen Adres: R. J. KOEKOEK - Begrafenisondernemer Oude Soesterweg 4S Per Teletoon 1455 AGENTSCHAPPEN QEVESTIQDJ. Hoksbergen. Sumatrastraat 18, Bergkwartier. W. Wlllemsc, Gerard Dousfraat 20, Leuaderkwartier. A. v. d. Brug, HooglandBCtieweg 2. Sladak Wed. Koekoek, St. Bonitaciusstraat 2, Soest Laagste Tarieven beleefd aanbi Oude Soesterweg 45 R. KOEKOEK P.S. Let op JUISTE ADRES - TELEFOON 1455 kerkelijke diensten. verzekerd SSïïÊfcSSKiK ar" 'iö! eerste lid van de Auteurswet. Dit betreft ook het overnemen met bronvermelding opwerken tot een zeer goed ensemble, Oe straffe hand van den instructeur is nu al zeer goed merkbaar. Het zal zonder den minsten twijfel steeds beter gaan, zoodat Amersfoort eens trolsch zal zijn op zijn uitmuntende politie harmonie, Dan zal naast ontwikkeling van de muzikale kennis der leden, ook dit doel bereikt worden: politie en publiek dichter bij elkaar te brengen. Een felicitatie bij deze eerste uitvoering. Nog vele jaren. Een woord van hulde ook aan de Goey, voor hetgeen hij in een paar jaren al vermocht tot stand te brengen. G. J. Nationale Reclasseeringsdag, 18 Mei, Onder leiding van Joh, Helmerhorst, adj. directeur van het Centraal Bureau van Reclasseerings-instellingen, heeft een vergadering plaats gehad van het Comité van Actie voor de ook hier ter slede op Zaterdag 18 le houden open bare inzameling ter gelegenheid van de Nationale Reclasseeringsdag. Tot voorziiter en secretaresse van genoemd comité zijn resp. benoemd G. A. L. Spelberg en Mej. C. A. C. Best, SI. v. d. Hageniaan 8. „Alco". Waar vroeger de firma Fontein en Schippers zaken dreef aan de Lange- straat heeft de manufaclurenzaal „Alco" i haar magazijn geopend. Onder leiding van architect v. Gent werden practische winkelbetimmering en doelmatige verlichting aangebracht. De belangstelling was bij de opening groot. Zoadagdienst H.H. Doctoren, en Nacht-weekdienst Apotheker. E. G. Mertens zur Borg,'t Laantje 5, Telef. 1225. P. Chr. Kok, Langegracht 11, telef. 55. A. C. Nicolaï, L. Bergstr. 41, tel. 633. Apotheek De Haan, Julianaplein 3, tel. 1150. RADIO-CENTRALE. Buitenlandsch Programma. Zondag 10 Maart. 9.20 11.— Keulen. 11.00 —12 40 Brussel Fransch. 12 50— 4.50 Droitwich, 4 50— 8.15 London Regional. 8.20-10.50 Parijs. 10.50-12.20 Weenen. Maandag 11 Maart. 10.05— 2.20 Keulen. 2.20— 4.50 Kalundborg. 4.55— 6.20 Droitwich. 6.20— 7.20 Ikulschlandsender. 7 20— 9.20 Boedapest. 9.20-12.20 Weenen. Dinsdag 12 Maart. 10.10— 1.05 Deutschlandsender. 1 05— 2.25 Droitwich. 2.25— 5 35 London Regional. 5.35— 6.20 Droitwich. 6.20— 8.20 Stuttgart. 8.20—11.50 Leipzig Wijziging voorbehouden. Katholieken die verhuisden. Maria Sas van Weverssingel 10 Groole Spui 70 J. Verhoef van Bolderstraal 61 Pulslr. 6. arbeider E. v. Amerongen van Krommestr. 66a naar Coninckslr. 99, sigarenmaker Adriana Wittenberg van J.v.d.Heyden- sir. 10 naar Stalionsstr. 28a, dienstb. G. v. d. Hoek van Muurhuizen 125b naar Bloemendalschcsir. 35 G. v. d. Geer van Dollarastr. 82 naar Laurusstr. 3, arbeider Johanna Schols van Leusderweg 240 naar v.Marnixlaan 61, dienstbode Johanna Zijlmans van W.v.Mechelenstr. 28 naar Vermeersir. 152, kant.bed. Sophia Schalkwijk van G.v.St.werlstr. 84 naar P.Bothlaan 6, dienstbode Anna Admiraal van Vijver 36 naar B.Wuytierslaan 55 J. Schouten van Woestijgerweg 6 naar St. Jorisstraat 12a, vcriegenw. Catharina Sanders van Stalionsstr. 29 naar Uuechlscheweg 65b, dienstb. Cornelia Hartman van Koninginnel. 10 j. Tolhusstr. 24, dienstbode Gerarda Beumker van Utr.weg 266 naar 2e Inf. Kazernestr. lib G. Eeden van Walikerstraal 6 Seringslr. 10 M. Lagemaat, G.K., Helligenb.weg 98. D. Veenstra, G.K., Berg en Dalstraat 9, Wed. Boerma, N.H., Leusderweg 276, H. Jansen, G.K., G.v.Stellingw.str. 88. Elisabeth Dickmann, D.E., Voltastr. 20, huishoudster. H. v. Maanen, R.K., KI. Spui 6, kapper. Catharina Linnekamp, A. Paulownal. 25, verpleegster. Bernardina Volkers, N.H., P. Pijper- str. 29, huish. Johanna Termaten, R.K., Arnh.weg 130, fabrieksarbeidster, johanna Herzog, N.H., Oldenb.laan 20, dienstbode. Carolina Batavier, N.H., L. Nicasius- straat 28, dienstb. Gerarda Wijngaard, R.K., Snouckaert- laan 12, dienstb. J. Dekkers, N.H., Hobbemastr. 29. B. Rcede, J. v. Oldenb.laan 10, insp. H. Servaas, N.H P. Bothl, 27, onderw. Oijsberlha Staal, R.K., B.W. laan 144, dienstbode. Maria Wassink, N.H., Reigerstraat 13, dienstbode. Maria Loeffen, R.K., Fr. v. Blanken- heimslr. 4, dienstb. Catharina Rosingh, N.H., J, Marisstr. 4. F. Nellestein, N.H., A. de Heilige G. I schoenmaker. W. de Jong, R.KP. Buysl. 2, bed. T. Schuurman, Rem., St. Anfridusstr. 53, chef de B. L. Tooien, R.K., Dollardstr. 148, ambt. A. Huizinga, N.H., Ranonkelstr. 28. T. Jansen, Tuinslr. 3, assuradeur. C. Kramer, Leliestr. 70, vertegenw. W. Laarhoven, R.K., Havik 14, schoenm. J. Spekham-Duyvis, Borgesiusl. 31. H. v. Veen, N.H., A d. Hump 19, chauff. Margaretha Mastro, A. Cuypstr. 41. R. Louwerens, R K„ Coninckstraat 15, stucadoor. P. v. Daal, R.K., Langestr. 56, kapper, J. Huizinga, Zandgat 5, schilder. Uit den Omtrek Gevestigd. Schoonman, C.G., Pr. Marielaan 9. v. Offeren, Goudsbl.siraat 104 H. Wiegman, v. Campenstr. 1, insp. H. Heckman, G.K., Schimmelp.str. 39.bestuurder D. Wilhelmina Blokhuis, N.H., Piersonl. 16 wonding op. P. Pol, G.K., Huygensl. 23, handelsr. De Coöperatieve Zuivel- en Meel- P. Pieiers, R.K., Lcusderw. 222, kant.b.fabriek „De Socster" is met machine- Everdina Berg, R K., Scheltusstr. 23, rieën en toebehooren verkocht aan G. buffetjuffr. Kooy te Blaricum voor f22,300. Hamersveld De architect Schuitemakcr heeft besleed het bouwen van een w huis, winkel en bakkerij aan den straat weg. Inschrijvers waren H. Kolkman. Amersfoort 152 00; d. Klok en Dokter, Voorthuizen f4995; v. d. Keulen en v. d. Giift, Hoogland f 4989 W. v. Denveren, Hoevelaken f4900; H. Barlen, Amersfoort f4785 J. Smink, Hamersveld f4089. Hooglanderveen Op Zondag f0 Maart, om 7 uur, za de WelEdelgeslr. Heer Mr. Kooien t< Ameisfoort op het „Houteveen" eer spreekbeurt vervullen in de algemeene vergadering der R. K. Kiesvereeniging. Trouwe opkomst der leden wordt verzocht. Leusden Alhier werd de eindles gehouden van de twee-jarige Algemeene Landbouw- wintei cursus, uitgaande van het Utrecht- sche Landbouw Genootschap. Deze les werd gevolgd door den waarnemendenRijkslandbouwconsulent die na afloop zijn waardeering uitsprak over de bereikte resultaten. Tot slot sprak de leider van de cursus, Monsma, nog een ernstig woord tot de cursisten, om zich de v ven kennis ten nutte te maken mogelijk uit te breiden. De navolgende diploma's konden worden uitgereikt. Met zeer veel vruchtA. v. Kooij, C. A. Logtcnstvijn, G. den Ouden R. Roest. Met vee! vruchtW. j. Donselaar, J. Donselaar, D. de Greet, G. H. den Hengel, W. L. Roest, j. C. Wallert en v. Westerlaak. uclit: J. v. Esveld en A. van Herwaarden. Nllkerk Tot volontair ter gemeentesecretarie alhier is toegelaten de heer J van der Drift te Amersfoort. Op de paardenmarkt was slechts een gering aantal paarden aangevoerd. De handel was van geen beteekenis. Soest In den nacht is op den onbewaakten overweg aan den Nieuwenweg een auto door den trein gegrepen. Het was mistig, toen de botsing plaats vond. De wagen werd van achteren geheel ngedrukt. Wonder bover. wonder liep r* goes( geen w_ Amersfoort, PAROCHIEKERK ST. FRANCISCUS XAVER1US •t Zand no. 29 Pastoor: Deken C. Hartman, 't Zand no, 31. Telefoon 730. ZONDAG H.H. Missen om half-7,8 uur en kwart over 9. Half i 1 Hoogmis. 7 uur Lof en Lijdensmeditatie. Deze week Woensdag, Vrijdag en Za terdag Quatertemperdagen, geboden vasten- en onthoudingsdagen. WOENSDAG 7 uur Lof ter eere van St, |oseph. DONDERDAG 7 uur Kruisweg. ZATERDAO Van half 4 fol half 10 gelegenheid om te biechten. Dagelijks de H.H. Missen om 7, 8 en Hamersveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor H. J. Croonen. TelefoonHamersveld No. 4. ZONDAG Half 8 Vroegmis. 10 uur Hoogmis. Half 12 Catechismus. 5 uur Lijdensmeditatie en Lof. MAANDAG 7 uur H, Mis in het St. Ansfr. gesticht, WOENSDAG Vrijdag en Zaterdag Quatertemper dagen geboden vasten- en onthoudingsdagen. Half 7 St. lozef-Lof. VRIJDAG Half 7 Kruisweg. ZATERDAO Gelegenheid om te biechten om 3, 4, 5, 6 en 7 uur. In de week de H. Mis om half 8. PAROCHIEKERK O. L. VROUW HEMELVAART Langegracht no. 36 Pastoor: A. W. J. Spitzen. Langegracht no. 37. Telef. 1450. ZONDAG Collecte St. Pieterspenning. H. Missen m 7 uur en half 9. Half 11 Hoogmis. 6 uur Lijdensmeditatie. Woensdag, Vrijdag en Zaterdag Quater temperdagen, geboden Vasten- en Ont houdingsdagen. DINSDAG 8 uur gezongen St. Antoniusmis. WOENSDAG 's Avonds 7 uur Lof ter eere van den H. Jozel. 's Avonds kwart over 8 Congregatie van de H. Familie der vrouwen. DONDERDAG 7 uur Lof. VRIJDAG 7 uur Kn.tsweg. ZATERDAG 4—9 uur Biechthooren. Dagelijks de H. Missen om V, 8 en 9 uur. Hoogland PAROCHIE ST. MARTINUS. Pastoor: W. S. J. de Jong. Kerklaan. Tel. 3. ZONDAG Half 8 uur Vroegmis, r Hoogmis. Catechismus. Meditatie en Lof. MAANDAG Isle H. Mis op Leo's Oord. Kwart over 8 2e H. Mis. 9 en 10 uur cafechismus op de scholen. DINSDAG Half 8 1ste H. Mis. Kwart over 8 2e H. Mis. WOENSDAG Half 8 lste H. Mis. 8 uur 2e H. Mis. Na de H. Mis Kruisweg. 9 en 10 uur catechismus op de scholen. 6 uur Lof ler eere van den H. Jozel. Quatertemper. Vasten en Onthouding. DONDERDAO Half 8 lste H. Mis. Kwart over 8 2e H. Mis. VRIJ D.'O Half 8 le H. Mis. Kwart over 8 2e H. Mis. 9 en 10 uur catechismus op de scholen. Quatertemper. Vasten en Onthouding. ZATERDAG Half 8 I sic H. Mis. Kwart over 8 2e H. Mis. 3—6 uur Biechthooren. 6 uur Kruisweg en Lof. Quatertemper. Vasten en Onthouding, PAROCHIEKERK ST. HENRICUS Paulus Borstraat no. 41 PastoorJ H Hooyman. Matthias Withoosstraal no 34. Telefoon 1158. ZONDAG H.H. Missen om 7 uur en half 9. 10 uur Hoogmis. Om 6 uur Meditatie en Lof. Na de Hoogmis tot half 1 voor het laatst gelegenheid tot het betalen der driemaandclijksche bankenpachl. DINSDAG Om 7 uur Lof. WOENSDAG Om 7 uur Lof. Woensdag, Vrijdag en Zaterdag Qua tertemperdagen, geboden vasten- en onthoudingsdagen. VRIIDAG 7 uur Kruisweg en kort Lof, ZATERDAG Om half 12 voorbereiding voor het 5de leerjaar. Biechthooren van 4 tot 9 uur. Dagelijks de H. Missen om 7 half 8 en 8 uur. PAROCHIEKERK ST. ANSFRIDUS. Jacob Catslaan no. 26b Pastoor: P. J. M. Sandkuyl, lacob Catslaan no. 28, Telefoon 558. ZONDAG De H.H. Missen om 7 uur en half 9, 10 uur Hoogmis. 6 uur plechtig Lof met predicatie tot opening van de parochierelraite. Woensdag, Vrijdag en Zaterdag Quater temperdagen dat is geboden Vasten en Onthouding. WOENSDAG 'sAvonds 7 uur Lof Ier eere van St. Jozef. VRIJDAG 7 uur Kruisweg. ZATERDAG Van 4 tot half 9 biechthooren. 7 uur Lof met Rozenhoedje. De H. Missen zijn deze week om 7 half 8 en 8.10. Achterveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor O. Rentinck. Telefoon no. 20. ZONDAG H. Mis. Hoogmis. Half 4 Lof. WOENSDAG Vrijdag cn ZaterdagQualertemperdagen geboden vasten- en onthoudingsdagen. ZATERDAG Biechthooren vanaf 4 uur. 6 uur Lof met Rozenhoedje. In de week de II. Missen om 7 en 8 uur. Hooglanderveen PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor; H. J. Broere. Burgemeester van Tuyllstraat. ZONDAG Half 8 H. Mis. 10 uur Hoogmis. Half 12 Catechismus. 6 uur Lof en Lijdensmeditatie. MAA.NDAO H. Mis in het Geslicht. WOENSDAG. Vasten en Onthouding. 7 uur Sf. Joseph-Lof. VRIJDAG Avonds 7 uur Kruis'veg. Vaslen en Onthouding. ZATERDAG Vasten en Onthouding. 4 8 uur gelegenheid om te biechten, Lof. eek de II. Mis om 8 uur. Nllkerk PAROCHIE ST. CATHARINA. Pastoor: R. J. B. Flipse. Holkerstraat. Tel. 98. ZONDAG Half 8 Vroegmis. 10 uur Hoogmis. Half 12 Calechismus. r Lof, Woensdag, Vrijdag en Zaterdag Quater temper, vasten en onthouding. ZATERDAG Gelegenheid om te biechten van half 3 lot half 7. In de weck de H. Mis om half 8. Raadpleeg deze korte' agenda. De bestuurders der Kalh. organisatie^ worden dringend uilgenoodigd tijdens_ den duur der li. Missie in de parochies van St. Franciscus Xaverius en O. L. Vrouw, geen ledenvergaderingen dl samenkomsten te beleggen. DAGELIJKS geopend de Katli. Open bare Leeszaal en Bibliotheek aan de Nieuwslraat no, 24. Kosteloos toe gankelijk voor alle personen boven 18 jaar. Hel Museum Flehilé aan den West singel (uilgenomen des Zondags). K.iiiioliekc Spaarbank. Zitling Woens dag van 7 8 uur, Vrijdag van 10 tot II uur, Zondag van 12 tot I uur. WOENSDAG 13 Maart. 's avonds 8 uur, eerste ledenver gadering van de Werkliedenvereeni ging in de Henricusparochie op de bovenzaal van het parochiehuis. 8 uur in de Valk, propagandaver- gadering van de R. K. Middenstands- vereeniging. VRI|DAG 15 Maart. Samenkomst der propagandisten voor de Prov. Staten-vcrkiezing in de School Breedeslraat. DINSDAG 19 Maart „St. toseph-avond" in 't gebouw van de R. K, Wcrkliedenver. Sprclföf-: ZeerEerw, Heer Pastoor A. Spitzen.

De Eembode | 1935 | | pagina 2