Parochie van den H. Ansfridus, Amersfoort DE GROTE VOLKSRETRAITE-FILM. (De Vastenfilm bij uitnemendheid) (le Acte 2e Tafreel) „Teleurstelling". van zijn brave ouders. Gerritsen, geen tijd, geen lust, S.D.A.P. Als de kinderen groot zijn kunnen ze zelf kiezen. Klaassen, gemengd huwelijk zonder dispensatie, neutrale krant, kinderen op neutrale school, komen nooit naar de leering. Cornelissen, ruzie gehad met men- schen, die een functie uitoefenen in de kerk. Verhaalt alles op O. L. H. En zoo had hij ze voor 't gri'pen. Leek het niet op een afschrift van 't grote Boek, dat eenmaal op den dag van Wedervergelding zou worden opengeslagen Vogels en lang niet alle paradijs vogels van diverse pluimages. Heerom peinsde, peinsde diep. Heeroom had een stevige pijp ge rookt. Het stond blauw, je kon hem wel snijden. We zagen, hoe rook, bloemen, ja alles zich aan de priesterlijke verbeel ding had opgedrongen als beelden van bloeiend geloofsleven. Wat was hij tevreden, voldaan ge weest Enkele dagen later. Geen rook, geen bloemen. Ja toch, ze waren er nog, maar stonden ver flenst in 't glas. Herderlijke verbeelding, waarbij de wensch de vader was geweest, had plaats gemaakt voor rouwe werkelijk heid, nuchter zien der dingen. In het spel der fantasie zat de teleur stelling de voldaanheid op de hielen. Hij was op huisbezoek geweest. Had al zijn schapen geteld, getild. Wie had het ook weer gezegd Was het Heine niet, die eens dichtte, dat in 't leven naast de rozen direct de doornen stonden? En de man had gelijk, schoon gelijk! O, die doornen, die geestelijke door- Moest hij nu al die schapen ais ver loren beschouwen? Hij kon het niet geloven. Evenals een schaap van na ture zich naar grazige weilanden voelt getrokken, zoo zou ook de goede God hen trekken naar de zalen van 't he- melsch Jerusalem. Het kon niet anders. Had hij niet de belofte van 't H. Hart, nen. Wat staken ze hard, wat staken dat Het de versteendste harten zou ze diep. treffen? Werktuigelijk tastte heeroom naar1 Keienharten, harder dan hard, zouden de lange pijp en stak de brand er'week worden ais was in de Zon der nog eens in. Eeuwige Liefde bij de volksretraite. Die gedachten ook allemaal. Hij zou Immers, hij had in de jaren van z. ze eens even in rook doen opgaan. pastoraat wonderen van bekeering Maar dat zat hem niet glad. geboekt. De damp, die zoo juist nog wierook ZekerEr waren er, die verbeten leek werd tot een wolk van somber-1 en hardnekkig hun ongeluk tegemoet heid, teleurstelling. j ijlden. En het rozenboeket naast hem? Zondaars tegen den H. Geest! VerflenstDe doornen stonden enkel Lag dat dan aan de Genade nog in volle kracht. Echte prikkersI Duizendmaal neen Links naast het bloemenglas een[ God bood toch aan eenieder vol- menigte van andere doornen, waarin doende aan om zalig te worden, hij getreden was bij zijn laatste „Stille j Gebrek aan stoffelijke zaken begon Omgang" door de parochie. te nijpen, hij wist het, maar geestelijke Geestelijke doornenhuisbezoek- honger behoefde in de parochie niemand kaarten. j te lijden. Stille Ommegang, zegt U dat welAls ze maar kwamen, maar wilden maar ook „heilige steden?" O, die hongerstakers! Vrijwillig Ze werden zeldzamer die werkelijkl draaiden ze den Bron van Genaden, gave huisgezinnen temidden van de j de Hemelspijzen den rug toe. velen, die geen Paschen meer hielden, Jerusalem. Jerusalemwat had hij er niets meer om gaven. hun dat vaak voorgehouden, toen ze Werkelijk! Het zonnetje van vol-1hun voet nog in de kerk zetten. daanheid was voor de ontgoocheling1 Enze hebben niet gewild. op de vlucht geslagen. 1 Verschrikkelijk! Die huisbezoekkaarten ook! Hij deed, Heeroom zuchtte, er een greep naar. Hij nam en las. Voor zijn herinnering liet hij de Hij had ze van kleine notities voorzien, j sprekende film gaan, die hij in het Men schrijft ons: Dat er aan de samenhang bij de sportbeoefening op Kath. terrein nog al iets ontbrak, valt niet te ontkennen. Verheugend stemt daarom het feit, dat getracht wordt hierin verbetering te brengen. Hier kan onze „Centrale" Kath. Amersfoort weer goede diensten bewijzen. Er werd dan op haar initlatiel en onder haar leiding een samenkomst belegd om te komen tot het vormen van een Kath. Sportgroep in „Katholiek Amersfoort". De Weleerw. heer Kapelaan Van Straelen, geestelijk adviseur van het Kath. Gymnastiekverbond in het Aarls- bisdom stelde in deze samenkomst in het licht dat de Ka'.h. principes bij de sport-beoefening niet mogen worden verwaarloosd. Er zullen in de verschillende ver- eenigingen en clubs nog besprekingen worden gevoerd, die ten slotte wel zullen leiden tot de stichting van een Kath. Sport-Centrale voor Amersfoort. RADIO-CENTRALE. Buitenlandsch Programma. Zondag 24 Maart: 10.20-12.40 Brus sel. 12 50-3.50 Droitwich. 3.50-6.45 Londen. 6.45-9.20 Weenen. 9.20-11.20 Munchen. 11.20-12.20 Weenen. Maandag 25 Maart: 11.20-12.15 Deutschland. 12.15-5.35 London. 5 35- 6.20 Droitwich. 6.20-6.50 Keulen. 6.50- 9.40 Berlijn. 9.40-11.20 Keulen. Dinsdag 26 Maart: 10.35-12.20 Keu- a. 12.20-2.25 Droitwich. 2.25-5.35 London. 5 35-6.20 Droitwich. 6.20-7.20 Deutschland. 7.20-12.20 London. Uit den Omtrek Jansen, heel goed, alles in orde. W'illemsen, twijfel heid. Pietersen, moderne bond, neo-mal- thusiaan. een nagel aan de doodskist des levens, dat „huisbezoek' onverschillig-1 heet, die week had opgenomen. in de volgende actie zullen wi mee beginnen te draaien. aanwezig en in 20 minuten de geheele colonne bestaande uit ruim 40 man. De controle werd uitgeoefend door Kolonel Lucardie, Hoofdbestuurslid Ned. Roode Kruis uit 'sGravenhage en Dr. Aghina, plaatselijk leider. Direct na aankomst van de eerste leden der colonne werd aangevangen met het behandelen van de schijngewonden. Kolonel Lucardie sprak na afloop een woord van hulde voor het vlotte verloop van deze oefening, prees de tijd waarin alle aanwezig waren en de manier waarop de schijngewonden werden behandeld. Jaarvergadering A. B. v. L. O. In Rest. „Princess" had de jaarver gadering plaats van den Amersf. Bond van Lichamelijke Opvoeding onder leiding van den heer J. v. d. Linden bij ontstentenis van den Voorzitter de heer Aghina. In zijn openingswoord deelde de heer v. d. Linden mede dat het jaar 1934 een goed jaar is geweest voor den Bond zoowel financieel als op sportgebied. Het vacantiewerk voor de jeugd is buitengewoon geslaagd en zal dit jaar weer worden gehandhaafd. De heeren Jansen, competitieleider van de Hand- en Grensbalcompetitie Oosterman, secretaris- penningmeester en Vlugt, administrateur, werden dank gebracht voor hun betoonde ijver. Het aantal aangesloten vereenigirigen bedroeg per 31 December 26. üe heeren Baake, Fliek en Oosterman werden als bestuurslid herkozen. Tot leden van de Exploitatie-C in- missie Birkhoven werden benoemd W. J. Rijkens, C. Ruitenberg, W. C. Ooster man. J. W. Floor, D. C. v. Kempen en aangevuld met de heer Brits van H.V.Cterwijl nog een afgevaardigde van Quick en van de Hockeyclub zul len zitting nemen in deze commissie. De begrooting 1935 werd vastge steld op een bedrag van f4549. In den avond heeft brand gewoed |z fn een der gebouwen van de Stoom-lj. wasscherij „De Kolk" aan de Bieeker- straat. Er was brand uitgebroken in een loods tegenover het woonhuis. Deze loods deed dienst als garage. De brandweer wasspoedig ter plaatse en wist de brand te beperken tot de schuur, waar een auto verbrandde. Zondagdienst H.H, Doctoren, en Nacht-weekdienst Apotheker. E. G. Mertens zur Borg,'t Laante 5, tel. 1225. J. A, Hendriks, Berkenweg 24, tel. 1384. A. F. Batenburg. Utrechtscheweg 18, tel. 448. Apotheek: Ten Brink en Vermolen, Varkensmarkt 19a, tel. 160. Reclasseerings-V ereeniging. De Reclasscerings-vereeniging vooi Amersfoort en Omstreken hield jaar vergadering. Na een inleidend woord van voorzitter Mr. Bergsma, bracht de secretaris Ds van Hengel, haar jaar verslag over 1934 uit, waarin diverse reclasseerings-gevailen werden geme moreerd en waarin de wederwaardig heden der Vereeniging werden vermeld. Daarop volgde het verslag van den penningmeester, Ds. J. G. de Jongh, waaruit bleek, dat het batig saldo f 114.28 bedraagt. Vervolgens werden de altredende bestuursleden Ds. van Hengel en Ds. de Jongh herkozen. De aftredende voorz., Mr. Bergsma, verklaarde dat hij wegens vertrek uit Amersfoort zich niet meer herkiesbaar kon stellen en sprak in verband daar mede een afscheidswoord. Hierop werd de scheidende voor zitter, in woorden van groote waar deering en dank voor 2ijn vele werk zaamheden in het belang der Vereeni ging en de reclasseering verricht, toe gesproken door de bestuursleden Ds. F. L. van Hengel en G. A. Hendriks, Achteveld De plaatselijke afdeeling van den Bijz. Vrijw. Landstorm, behaalde een 3e prijs bij de competitie-wedstrijden van het Veluwsch Verband. De plaatselijke leider Voskuilen, werd hoogste korpsschutter in de le en 2e afdeeling met in totaal 148,p. (49-49-50). De Onderlinge Veeverzekering houdt jaarvergadering op Woensdag 27 Maart 's avonds half 7, bij H. Zandbrink. De agenda vermeldt onder meer: Rekening en verantwoording en jaar verslag secretaris. Verkiezing twee bestuursleden; aftredend v. Uffelen J. Voskuilen, beide herkiesbaar, Hoogland Geboorten: Gerardus Joannes, z. v C. v. Kieinwee en J. v. Dijk. Over leden: Willem Ham, 57 j„ echtg. v G. v. d. Berg, Nijkerk In den nacht is de marechaussee erin geslaagd op den Rijksstraatweg een auto aan te houden, welke een groote partij automatische pistolen be vatte, benevens de daarbij behoorende munitie. Reeds eenige maanden werd vermoed dat per auto werd gesmokkeld, aangezien meermalen manschappen op het kantje af werden aangereden door autobestuurders, die op den weg op gegeven stopteeken, door vol gas te geven, zich aan controle wisten te ont trekken. De chauffeur van de auto is aangehouden en opgesloten. De ge smokkelde pistolen zijn vermoedelijk afkomstig uit België. Soesterberg Binnenkort zal worden aanbesteed het maken van een verharding van cementbeton op de rijbaan van een verlegd gedeelte van den weg Utrecht- Huis ter Heide. Er bevindt zich in den weg even voor „de Pan" een bocht in den weg. Deze bocht heeft men thans afgesneden door het uitgraven van een berm. Het nieuwe gedeelte loopt voorloopig tot aan den Panweg en mondt daar met een kleine boog op den Ouden Amersfoortschen striat- weg uit. Zeist Alhier zijn ongeveer 120 bouwvak arbeiders in staking gegaan. Bij het werk wordt gepost, terwijl onderkrui pers door een stakers-escorte naar huis worden geleid, waarbij ook de politie niet ontbreekt. Het landelijk contract gaf voor Zeist 'n loonsverlaging van 2 cent per uur, zoodat het uurloon 58 cent bedraagt. Men achtte hier een uurloon van 55 ct. en intrekking van de vacantiebon (ter waarde van f 1.05 per week) noodza kelijk. In een druk bezochte vergade ring van georganiseerde werknemers werd besloten deze grootere loons verlaging niet le aanvaarden. Allerlei Dinsdag is de oudste inwoonster Breda, mej. A. Damen, overleden. Mej. Dames bereikte den leeftijd van bijna 104 jaren en hare gezondheid liet tot voor korten tijd niets wenschen over. Naar wij vernemen zal hut meng- percentage van boter in margarine van 15 op 25 worden gebracht. Wij hetinneren er aan. dat eenige maanden terug het percentage op 15 werd gebracht. Van de 975000 buitenlanders, die in den vorigen zomer Duitschland be zochten: waren er 213208 Nederlan ders, Nederland staat daarmee boven aan de lijst. Op Nederland volgt Enge land, uit welk land 163282 bezoekers toen naar Duitschland togen. Ook dit voorjaar is de trek naar Duitschland groot. Het carneval te Keulen trok 100.000 vreemdelingen. Na een langdurig onderzoek is thans uitgekomen, dat het Gouvernement in Ned, lndië, rond f 75.000 is benadeeld. De oppassers van de meeste makelaars kantoren te Batavia n.l. kochten in- plaats van geldige handelszegels, reeds gebruikte schoon-geradeerde zegels en plakten deze in de contractenboeken Nabij Mechelen is tengevolge van den dichten mist een trein op een groep wegwerkers ingereden. Zeven arbeiders werden op slag gedood, ter wijl verscheidene anderen werden ge wond, van wie een aantal ernstig. Te Roepaheli is tijdens een trouw partij een hoeveelheid vuurwerk on tijdig ontbrand. Er ontstond een paniek, waarbij vier personen werden gedood en 150 gewond, waaronder vele kin deren. Bij een achtervolging van bandieten Barcelona, die in een taxi w gezeten, wierp een politie-agent granaat zoo ongelukkig, dat hei pro jectiel op de politie-auto viel, den ehauffeur doodde en twee gardes "'"aar wondde. Te Nederwecrt heeft zich een stig geval van vergiftiging voorgedaan het gezin van den landbouwer Laenen, tengevolge waarvan iwce gens, resp. II en 9 jaar overleden zijn. üe jongens waren uit school gekomen en hadden een boterham met koffie gebruikt, waarna zij in de buurt melk hadden gehaald en vervolgens nabij de, woning gingen spelen. Plotseling wer den de beide knapen onwel, zij liepen toen naar huis. Op weg viel reeds de jongste van de twee op den grond en overleed voor de oogen van zijn ouders, die kwamen toesnellen. Het elfjarige Kerknieuws. Aartsbisdom Utrecht. Benoemd tot kapelaan te Enschede den Wclcerw. heer Th. van Weetot kapelaan te Huissen den Weleerw. heer H. Th. A. Wouters; tot kapelaan Zevenaar den Weleerw. heer F. W. Kolkman tot kapelaan te Steenwij- cerwold den Weleerw. heerW. H. Ch. M. Gerritsen en tot kapelaan te Gees- 1» de onlstane vacalure werd «oor- SS»,?" Wtleem' he" H Th' :n door de benoeming van Mr. W. ve"nu,s- B. Versfelt. ooo Met ingang van 1 April zal de K.L.M. de tarieven van du Holland Indië-lijn verlagen en wel voor i route Amsterdam—Batavia van f 1500 tot f 1350. Een kapper te Boedapest is er" geslaagd een wereldrecord tc vestigen door een klant in 39 seconden te scheren. Deze prestatie wetd geleverd tijdens een wedstrijd. Nabij Heston (Engeland), is vliegtuig, dat zich op weg naar Frank rijk bevond, neergestort. De piloot en de beide andere inzittenden kwamen het leven. De Amstcrdamsche rechtbank heeft den dader van den moord op Sara Beugeltasch veroordeeld tot levens lange gevangenisstraf. Met ingang van den a.s. zomer dienst wordt de brievenpost met Euro- pcesche bestemming zooveel mogelijk per luchtpgst vervoerd. Te Dordrecht zijn een personen- en een goederentrein met elkaar in botsing gekomen. Persoonlijke onge lukken kwamen niet voor, doch het verkeer ondervond veel hinder. Dezer dagen is de 250.000ste post rekening geopend. Tien jaren geleden bedroeg dit aantal nog slechts 113 000 Uit den snellen groei blijkt wel over tuigend, welke een groote vlucht deze dienst neemt en hoezeer hij ir behoefte voor breede volkslagen KERKELIJKE DIENSTEN. het auteursrecht van den inhoud dezer Officleelc Kerkelijk.- NedcdeelinRcn word verzekerd overeenkomstig de Autturswei 1912. Het overnemen van alle onderstaande Olficieele Kerkelijke MeJedeelmgen inandere bladen, wordtuitdrukkelijk verbodenkrachtens ari. 15. eerste lid var. de Auteurswet. DIt betreft ook het overnemen|met bronvermelding Amersfoort. PAROCHIEKERK ST. FRANCISCUS XAVER1US. 't Zand no. 29 Pastoor: Deken C. Hartman, 't Zand ito. 31. Telefoon 730. ZATERDAG ln overleg met de Paters zal er middags geen gelegenheid worden ge boden om te biechten. 8 uur 's avonds plechtige opening der H. Missie en plechtige hulde aan O.L.Vr. van Altijddurenden Bijstand als Moeder van Barmhartigheid in de dagen der H. Missie. ZONDAG H.H. Missen om lialf-7,8 uur en kwart over 9. Half 11 Hoogmis. Onder alle H.H. Missen predikatie. 7 uur groote Avondpreek. In de week: 6 uur H. Mis. Half 7 Preek. 7 uur en 8 uur H. Mis. 9 uur H. Mis waarna Preek. 8 uur groote Avondpreek. 10 uur eiken avond wordt de zondaars- klok geluid. DINSDAG 3 uur Conferentie uitsluitend voor ge huwde vrouwen. 7 uur groote Avondpreek. 9 uur Conferentie uitsluitend voor ge huwde mannen. ZONDAG 31 Maart Plechtige Kruishu de. Dagelijks de H.H. Missen om 6, 7, 8 PAROCHIEKERK ST. ANSFRIDljj |acol) Catslaan no. 26b Pastoor: P. J. M. Sandkuyl, Jacob Catslaan no. 28. Telefoons ZONDAG De H.H. Missen om 7 uur er 10 uur Hoogmis. 6 uur Miserere en meditatie over lijden Onzes Heeren, daarna korl N.B. Vandaag onmiddellijk na Hoogmis verpachting van de Vri wenplaatsen. MAANDAG Feest van Maria Boodschap, dag devotie. 8 uur gezongen H. Mis. 's Avonds 7 uur Lof met Rozenhoei WOENSDAG 's Avonds 7 uur Lof ter eere van Jozef. VRIJDAG 7 uur Kruisweg. ZATERDAG Van 4 tot half 9 biechthooren. 7 uur Lof met Rozenhoedje. De H. Missen zijn deze week om uur, half 8 en 8 uur. Orde der oefeningen voor de kinderen I. Voor de kinderen van het 5e, 6e en 7e leerjaar: Zondag 24 Maart. 3 uur Missieondcrrïcht. Maandag 25 Maart. 11 uur Missieonderricht, Dinsdag 26 Maart. 11 uur Biechten voor de meisjes. 4 uur Biechten voor de jongens. Woensdag 27 Maart. Kwart \H"r 8 II. Mis en Generale Communie. II. De kinderen beneden het 5e leerjaar die de eerste II. Communie gedaan hebben, komen Maandag 1 April te 4 uur biechten en gaan den volgenden morgen onder de Mis van kwart 8 te Communie. PAROCHIEKERK O. L. VROUW HEMELVAART Langegracht no. 36 Pastoor: A. W. J. Spitzen, ïngegracht no. 37. Telef. 1450. ZONDAG H, Missen om 7 uur en half 9. Half 11 Hoogmis. Om 3 uur Missieondeiricht voor de kinderen van 5e, 6e en 7c leerjaar. 7 uur Missieoefening. MAANDAG II uur Missieonderricht voor de kin keren van 5e, 6e en 7e leerjaar, 's Avonds 8 uur Missieoefening. DINSDAG 11 uur biechten 7e leerjaar, biechten v 7e leerjaar. Om 3 uur Conferentie uitsluitend gehuwde vrouwen. Om 7 uur Missieoefening. Om 9 uur Conferentie uitsluitend gehuwde mannen. WOENSDAG Older H. Mis van kwart voor 8 gene rale H. Communie voor 5e, 6e leerjaar. Missieoefening. ir meisjes v r jongens v Achterveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor G. Rentinck. Telefoon no. 20. ZONDAG 7 uur H. Mis. 10 uur Hoogmis, 5 uur Lof, Jubilé-aflaatgebeden i meditatie. MAANDAG Feest van Maria-Boodschap, dag y devotie. WOENSDAG Om 6 uur Lof ter eere van den |oseph. VRIIDAG Om 6 uur Kruisweg en Lof met Rozcs hoedje. ZATERDAG Biechthooren vanaf 4 uur. 6 uur Lof met Rozenhoedje. In de week de tl. Missen om 7 en 8 uu Hamers veld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor II. J. Croonen. TelefoonHamersveld No. 4 ZONDAG Half 8 Vroegmis. 10 uur Hoogmis. Half 12 Catechismus. r Lijdensmeditatie en Lof. MAANDAG Feest van Maria Boodschap, dag v Half 8 gezongen II. Mis. 's avonds 7 uur Lol. WOENSDAG r II. Mis in het St. Anslr geslicht, r St. |ozcf-Lot. VRIJDAG 7 uur Kruisweg. ZATERDAG Gelegenheid om le biechten i: 5. 6 en 7 uur. lil de week de II. Mis oin half 8. ziet. In het Duitschc plaatsje Arnstadl bij Erfurt is besloten tot oprichting van een schandpaal, waar drinkebroers en spelejs gebracht zullen worden, die hun steungelden er door gelapt hebben. PEPERHUNT staat onder voortdu rende medische con- tröle van Dr. v. Hamel Roos en Harmens. 's Avonds 8 uu DONDERDAG Avonds 8 uu VRIJDAG 's Avonds 8 uu ZATERDAG Avonds 8 Missieoefening. Missieoefening. Missieoefening. De uren van biechthooren op de ver schillende dagen worden nog nader bekend gemaakt. Dagelijks de H. Missen om 6,7, 8 PAROCHIEKERK ST. HENRICUS. Paulus Borstraat no. 41 Pastoor: J. H. Hooyman. Matthias Withoosstraat no 34. Telefoon 1158. ZONDAG H.H. Missen om 7 uur en half 9. Hoogmis. Om 6 uur Meditatie en Lof. MAANDAG Feestdag van Maria Boodschap. Om 8 uur Rezongen H. Mis. Om 7 uur Lof. DINSDAG Om 7 uur Lof. WOENSDAG Om 7 uur Lof ter cere v. d. H. lozef VRIIDAG J Half 8 uur geen H. Mis. Om 9 uur gezongen jaargetij.! Om 7 uur Kruisweg. """3 ZATERDAG Biechthooren van 4 tot 9 uur. Dagelijks de H. Missen om 7 uur half 8 en 8 uur. Hoogland PAROCHIE ST. MARTINUS. Pastoor: W. S. J. de Jong Kerkban. Tel. 3. ZONDAG Half 8 uur Vroegmis, r Hoogmis. Catechismus. Meditatie en Lol. MAANDAG Feest van Maria Boodschap. Dag v; n IU II. Mis. Gezongen H. Mis. catechismus op de scholen. DINSDAG Half 8 Iste H. Mis Kwart over 8 2e II. Mis. WOENSDAG Half 8 lstc II. Mis. 8 uur 2ell. Mis. Na de II. Mis Kruisweg. 9 en 10 uur catechismus op de scholen. 7 uur Lof ter eere van den H. Jozef. DONDERDAG Half 8 Iste II. Mis. Kwart over 8 2e H. Mis. VRIJDAG Half 8 le H. Mis. Kwart over 8 2e H. Mis, catechismus op de scholen. ZATERDAG Half 8 Isle H. Mis. Kwart over 8 2e H. Mis. Biechthooren. 6 uur Kruisweg en Lof. Hooglanderveen PAROCHIE ST. JOZEF. PastoorH. J. Broere. Bnrtemecster van Tuyllstraat. ZONDAG Hall 8 II. Mis. 10 uur Hoogmis. Hall 12 Catechismus. en Lijdensmeditatie. MAANDAG Feest van Maria Boodschap, dag van H. Mis in het Gesticht. WOENSDAG. 7 uur St. Joseph-Lof. VRIJDAG Avonds 7 uur Kruisweg. ZATERDAG uur gelegenheid - Lof. Deze week de II. Mis om 8 uur. te biechten.

De Eembode | 1935 | | pagina 2